Jak k zavěšení televizoru na zeď sádrokartonu

Jak k zavěšení televizoru na zeď sádrokartonu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak k zavěšení televizoru na stěnu sádrokartonové 3 stupni montážní konzoly

Šetří místo v místnosti pomůže televizor, místo, kde se na sádrokartonové stěny televizoru je již dlouho hrál důležitou roli v moderním životě. Díky němu, tam byla skvělá příležitost, aby nešel za hranice svého bytu, našel velké množství novinek a užitečných informací, takže je přirozené, že v kuchyni, v obývacím pokoji a v koupelně můžete vidět všudypřítomné televizi. Moderní technologie je lehký a vynikající image a vhodné umístění je zeď. Ale vzhledem k velkému počtu změn, které jsou vyrobeny v bytech, lidé po celém světě nastavení a demontáž interiérových stropů, a nahradit je přijít sádrokartonové stěny. Proto byste měli vědět, jak pověsit televizor na stěně sádrokartonové desky.

Jak pro upevnění televizoru na zeď sádrokartonu: dráty trasy

Jakýkoliv pokoj zahrnuje ubytování výstup pro připojení potřebných domácích spotřebičů. Vzhledem k tomu, že spolu s LCD televizorem a dalších domácích spotřebičů: DVD přehrávače, videokamery nebo Wi-Fi připojení na internet, je třeba dbát na instalaci více zásuvek. Můžete také potřebovat další police. V tomto případě je proces zapojení, kterým je povinná.

Před zavěšením televizoru na stěnu je třeba myslet předem, kde nejlépe položit kabeláž

 • Otevřené. To znamená, nesoucí kabely přímo na stěně sádrokartonové desky. Samozřejmě, otevřený elektroinstalace dělá vzhled areálu méně estetických, ale to vám umožní rychle dokončit opravy.
 • Skrytý. Tato metoda je považována za velmi populární, protože všechny vodiče a kabely jsou zcela skryty, což je místnost velmi čistý a uklizený. Všechny kabely jsou skryty pod strop nebo na podlahu lišt, a objevují se pouze na správných místech.

Plán výstupní kabely pro domácí spotřebiče by měly být ve fázi montáže rámu a list sádrokartonu.

Správná volba potřebných kotev a jak pověsit sádrokartonu TV

Již ve fázi televizní nakupování, měli byste dávat pozor, zda se s ním na dokončení konzolu. Ve většině případů je k dispozici držák, ale někdy to nemůže být poskytnuta. Externě, držák, připomíná motýla, který na jedné straně připojena ke stěně sádrokartonu, a na druhé straně - na zadní straně televizoru.

Pevně ​​a bezpečně připevnit televizor na zdi sádrokartonových kotvy pomoci vysoce

Dalším důležitým detailem, bez nichž TV nelze zavěsit na zeď -dyubelya do plechu.

Běžné plastové hmoždinky nejsou vhodné, protože nejsou schopny podporovat TV a při nejhorším možném čase, může zhroutit.

Často, hmoždinky, šrouby, nepřijdou s konzolou, ale lze vždy nalézt v běžném železářství. Nicméně, výběru vhodného zástrčku, musíte se zaměřit na průměru otvorů v držáku. V opačném případě se nebude moci plnit svou funkci pojistný.

Ve šroubových kotev má jiný název: Butterfly. Toto jméno je kvůli tomu, že po zašroubování že oznámila vlastnost, která vám umožní vytvořit silnou pozici, což činí montáž velmi silné a spolehlivé.

Zda sádrokartonové desky TV stolku: montáž držáku na zeď

Plánujete-li namontovat plazmovou televizi, pak není vyžadováno zesílení konstrukce stěny. Je na čase najít vhodné místo pro televizi. Vybraná stránka by měla být označena tužkou nebo marker.

Odborníci doporučují, aby značky na zdi jako první, a teprve potom přistoupit k výstavbě zařízení pro TV

Když máte v plánu připojit ke zdi, silný, těžký televize, pak byste měli usilovat o posílení sádrokartonové desky.

V zesilovači použití více vrstev sádrokartonových desek, které jsou upevněny k sobě navzájem pomocí speciálního lepidla.

Etapy držáku:

 1. Vezměte vrtačku a ve vymezeném prostoru, vrtat díru. Průměr otvorů musí být v souladu s spojovacích šroubů. V takovém případě, pokud je díra je malá, je možné, že je zástrčka jednoduše nevstoupí do ní, a je-li více selhání uvnitř.
 2. Umístěte hmoždinky do otvoru a přesné pohyby jsou přišroubovány do šroubu. Použijte kladivo by neměl být, protože můžete zcela poškodit stěny sádrokartonové desky. Při šroubování, šroub je třeba otáčet, ale ne hlavu. Tato nuance umožňuje dospět k závěru, že všechny akce jsou prováděny správně, jinak budete muset vytáhnout šroub a provést manipulaci znovu.
 3. Poslední etapa -Check rozšiřující šroub. K tomu je potřeba vyšroubovat šroub, pokud je v uvolněném stavu, aby to nebude fungovat, ale pokud ne -dyubel vyjde z díry bez obtíží.

Podobné manipulace by měl být s ostatními zástrčkami.

Je možné zavěsit televizor na stěně sádrokartonové desky, a jak správně upevnit TV k držáku

Rozšířené mínění, že nejprve je třeba upevnit konzolu k televizoru a poté ho upevnit na stěnu. Nicméně, v praxi je velmi obtížné dělat. Představte si, že máte ve svých rukou, je držák, který váží jako pírko, a dokonce přišroubován k němu a TV. V důsledku toho je hmotnost konstrukce s elektrickými spotřebiči pro domácnost - je významný. Proto je třeba nejprve upevněte držák na zeď, a teprve potom ho pověsit na televizi.

Pověste televizor na sádrokartonu můžete s rukama nad hlavou, co je nejdůležitější - dělat to správně a velmi opatrně

Nezavěšujte televizor na konzole sám nebude fungovat. A to není významný jeho hmotnost. Sám, prostě nepohodlné jednat šroubovák, a to zejména, pokud váš televizor má velkou velikost.

Po televizi, bude připojen k ramenu, ostře pustili z jeho rukou by nemělo být. Musíte se ujistit, že montážní držák bezpečně drží na televizi, a teprve potom, nechat ho jít. Chcete-li pochybnosti o tom, zda je držák TV stolku, to stojí za to vytáhnout nebo kroutit v různých směrech.

Jakmile je televizor upevněn, je nutné vytvořit připojení k síti. Zaměřením na návodu k použití, tato manipulace je velmi snadné dělat, zvláště pokud vezmete v úvahu délku předstihu před kabelovou televizí a postaral se o instalaci zásuvek. V opačném případě je nutné využít přenášení a ona jistě kazí vzhled vašeho pokoje.

Během provozu, nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou vytápěné spotřebiče, obraťte se na sádrokartonové stěny. Pokud k tomu dojde, paže by měla být mírně upraveny, odstranění televizoru ze zdi.

Možnosti, jak nezavěšujte televizor na zeď sádrokartonu (video)

Jak můžete vidět, připojit televizor na zeď není obtížný úkol. Udržet všechny výše uvedených pravidel se vyrovnat s prací, dokonce i nováček.

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Podrobný návod, jak to opravit televizor na zeď sádrokartonu

Pro zavěšení televizoru na sádrokartonové desky, je třeba zvolit správnou fixaci a vědět, je, zda v zásadě konstrukce pro upevnění položky, které hmotnosti.

Pro zavěšení televizoru na sádrokartonové desky, je nutné zvolit správný držák Pro zavěšení televizoru na sádrokartonové desky, je nutné zvolit správný držák

Bude sádrokartonové desky TV

Vše se děje v rozměrech televizoru. Obrovský plasma riskantní k zavěšení na stěnu sádrokartonové desky. Dokonce i když některé vady si nevšimnete hned, s časovým omítka začne rozpadat, a vy nemůžete myslet na to, co opravit sádrokartonové stěny, a na výstavbě nového designu.

Někdy nosné stojany používány jednoduché kovové trubky, které jsou v zásadě může vydržet zatížení. Podpěry musí být instalovány podél stěn, a opravil je na podlahu. Rám bude dostatečně masivní, tak to vydrží nejen působivé rozměry televizoru, ale i veškeré související vybavení.

Obrovský plasma riskantní pověsit na zeď sádrokartonu

Je možné zavěsit na televizi na sádrokarton

Easy LCD televizor lze připevnit bez zvýšení zdi. Hmoždinky motýl - příslušenstvím, které dokonale vyrovnat se s tímto úkolem. Tento přípravek je dokonale upevněn na zadní straně stěny sádrokartonové desky.

Easy LCD televizor lze namontovat bez zvyšování zeď

Celkově lze říci, masivní TV takže nemůžete přestat reagovat.

Přikládají velký televizor v GCR stěně, můžete:

 • Nebo na místo, kde pod kůži je profil;
 • Nebo k posílení kostry a obložení na tomto místě.

Někteří odborníci zpochybňují a získat pomocí tyče. Oni argumentují, že existuje riziko, že sádrokartonové desky odlomí se ziskem. A také, že věří, oddíl může začít hroutit.

Jak viset sádrokartonové desky TV

Konzola, která je připevněna ke stěně, nejčastěji přichází v základu k televizoru. S ohledem na to, samozřejmě, dnešní modely. Pokud tomu tak není, bude muset koupit, navenek se podobá motýl.

K držáku může být připojena k plastové hmoždinky, a nyní nelze použít na ně! Pokud připojíte televizor do betonové zdi, všechno bude v pořádku. Ale tady na sádrokartonové desky, které se mohou chovat jinak - často tyto zátky ulomit a LCD televizory pádu a zlomit.

Jak opravit konzolu:

 • Vyberte na zdi v místě, kde bude viset televizor, vyberte je, jeho strážce;
 • Vrtačka velmi jemně vyvrtat díru rovnající se hmoždinek průměrů;
 • Vezměte zástrčku, odstraňte šroub, aby tento „motýl“ do zdi, nepoužívejte kladivo - můžete poškodit stěnu;
 • Zašroubovat šroubek, otáčet má jen on ne víčko zátky;
 • Vyjměte šroub, ujistěte se, že není pod napětím.

Dokončené televizor uchycení k držáku. A i když je to napsáno v návodu, že televize je nejprve připojené k držáku, a pak všichni společně - ke zdi, aby to nefungovalo.

Sám pověsit televizor na konzole je obtížné, téměř nemožné. Nástrojů, které budete potřebovat pouze šroubovák roh.

Sám pověsit televizor na konzole je obtížné, téměř nemožné

Můžete si, samozřejmě, že ne všechny pokyny, ale vzdálenost mezi stěnou a televizorem tak úzká, že k upevnění televizoru a držáku nemá naději na úspěch.

Tak TV a je upevněn na sádrokartonové stěny. Použití amplifikační techniky, dobrou hardware, pracovat ve dvojicích, a problém plazmy montáž nebude.

Oprava se dozvěděl: jak nezavěšujte televizor na zeď sádrokartonu

TV již dlouho obsazené silnou pozici v každé domácnosti. Jakékoli rodina tráví hodně času sledováním zprávy, hrané filmy a vzdělávací programy.

Proto můžeme s jistotou říci, že TV - hlavní charakter každého interiéru!

Je zřejmé, že možnost, aby instalaci televizoru na stěnu je jedním z nejčastějších

kompletně vyměnit své „soupeři“ V dnešním světě, LCD TV s plochou panelu TV. Taková vozidla jsou vyráběny v různých velikostech a konfiguracích.

Dnes, televize je k dispozici:

Ale tam jsou časy, kdy je absolutně nemožné najít vhodný a dostupný prostor pro zařízení. V kuchyni, téměř všechny zaneprázdněný pracovní plochu a skříně v ložnici Nejvhodnějšími místy jsou vyrobeny na tabulky, komody, skříně a postele. Co říci na záchod. Tak co mám dělat?

Odpověď je velmi jednoduchá - dát svou oblíbenou techniku ​​může být na stěnu. Ale další otázkou je - v běžných oprav v konstrukci stěn stále častěji využívají sádrokartonu - pokud jej lze použít jako nosič?

I když GCR je „křehké“ materiál, ale v některých apartmánech je prostě žádná jiná možnost, všechny stěny byly postaveny z něj. Podívejme se podrobněji o tom, jak pověsit televizor na sádrokartonu.

Pověste televizor na zeď sádrokartonu může být v mnoha směrech, to vše závisí na velikosti a hmotnosti zařízení.

Ale každý pracovní postup začíná s přípravou materiálů a nástrojů:

 • Vrták nebo razidlo. Možná se ptáte, proč úder, jako je omítka? Výkonné elektrické nářadí nezbytné v těch případech, kdy je nutné stanovit profil nebo tyče na betonové zdi.
 • šroubovák.
 • Spojovací-hřebíky nebo hmoždinky, motýl. V některých případech může být nutné kotvu.

Odrůdy spojovacích

Co se týká materiálů, může to být:

 • Dřevěných bloků. Optimální velikost 50x50 mm.
 • Různé typy držáků.

Nástěnný nastavitelný držák

Ať je to vaše vlastní rukou je velmi snadné a jednoduché. Všechny výše uvedené upevnění mohou být uspořádány v různých stylech a ozdobte podle svého pojetím interiéru. Existuje mnoho fotografií na našich webových stránkách, s ready-made řešení interiéru. Můžete si vybrat něco z možností a přijít s designem.

Takže otázka, zda je možné zavěsit na televizi na sádrokartonové desky, jsme již našli. Zbývá zjistit, jak přesně to udělat.

Pokyny jsou velmi jednoduché.

Hlavní roli v těchto pracích nehraje sám GCR a kovový profil, což je framework stěn. Byla to jeho spolehlivost a vliv na konečný výsledek.

 • TV s nízkou hmotností. V tomto případě se pro montáž televizoru můžete použít nejběžnější hmoždinky motýl. Hmotnost art budou distribuovány na zadní straně tkaniny.

Je vhodné umístit jednotku v místech, kde je kovový profil pro sádrokartonové desky, sádrokarton na zátěži není tak kritická.

 • TV s průměrnými rozměry. V tomto případě není všechno tak jednoduché. Zde je nutné poskytnout místo pod televizí v prostoru místnosti předem.

Velkou řešením by bylo výklenek nebo původní oblouk ze sádrokartonu s jejich rukama. No, pokud jste se rozhodli vzít na speciálních policích, že je možné zkonstruovat a umístit akustiku, disky, DVD přehrávač a další video a audio zařízení.

Domácí Niche pod TV ve zdi - bohužel, pokud chcete změnit techniku, je nutné přizpůsobit stávajícím rozměrům

 • Ale jak k zavěšení televizoru na sádrokartonové desky, v případě, že panel má obrovskou velikost a působivou váhu? Pokud oddíl sádrokartonových desek instalovaných a vnitřní zesílení ani za předpokladu, budete muset nainstalovat nesoucí vnější koš.

„Lzhenaveska“ - tato metoda umožňuje, aby televizor mohl být v limbu, s výstavbou mobilu

Nebo mohou být instalovány v souladu s dřevěnými kostkami FCL, které budou sloužit jako spolehlivý podporu pro technologii.

Hlavní věc - pro předčištění dřeva s ochrannými prostředky, že to vzniklo není hniloby a plísně. Tato volba je relevantní pouze v místě, kde teprve začala rekonstrukce.

Jako takové nosiče lze použít běžné kovové trubky, kanál, I-profily nebo jiné válcování kovu, které vydrží požadovanou zátěž. Podpora je umístěna svisle podél zdi a pevně zakotveny v podlaze (a ještě lépe ve stropě místnosti).

Na takový masivní rám může být bezpečné nejen masivní TV panel, ale i veškeré další vybavení.

Samozřejmě, takové kovové sloupy mohou jít proti celkovému interiéru místnosti. Tam bude vybavit fantazie: chrom, barvy, obklady, trubky a stala zvláštní prvek interiéru. Hlavním kritériem pro výběr povrchových materiálů je cena.

Kovový rám je skryt pod vrstvou ozdobným pásem MDF

 • Pokud potřebujete být na stěnu televizi s CRT, budete mít nějakou práci. Hmotnost skvělé techniky, ale výklenek zcela nevhodné, protože budou příliš hluboko.

Nosné televizoru na polici a to nebezpečné. V této situaci nejvhodnější nastavení televizoru na držáku konzole - rukáv.

Rovnováha estetiky a funkčnosti je v konstrukci domů velmi důležité.

Všechny výše uvedené způsoby upevňování, mají mnoho výhod:

 • Estetický vzhled.
 • Snadná instalace.
 • Nízká cena materiálu potřebná.
 • Funkčnost.

Ale co když již byla dokončena renovace místnosti, stěny jsou pokryty sádrokartonu a maloval? Nerozebírejte část stěny, aby se zvýšila na nosnou funkci kovového rámu pro sádrokarton?

V případě, že stěna, která jste si vybrali k instalaci zařízení, je „nosič“ - nejsnazší způsob, jak se „spudded“ přes sádrokartonové desky na betonový povrch a nezavěšujte televizor na mocného kotvy. V tomto případě bude celá váha televizoru být distribuován na betonové zdi, ne sádrokartonu (náchylné k prasknutí).

Vizuálně seznámeni s procesem instalace televizoru na stěnu může být ve videu na konci. speciálně Připravili jsme to pro ty, kteří mají otázky po prostudování výše uvedené informace.

sádrokartonové desky

 • niky
 • boxy
 • Regály, regály
 • nábytek
 • ohniště

Příprava před instalací

 • Přepravka, kostra, profil
 • nástroj pro výběr

Držáky

 • skříňka
 • lustry
 • římsa

Ostatní operace

 • Utěsnění švů a spojů
 • svahy
 • Montáž elektroinstalačních, zásuvky
 • ohnutí
 • výstřižek
 • Práce s lepidlem
 • malba

typy sádrokartonu

 • laminovaný
 • odolné proti vlhkosti

Kombinace materiálů

 • dlaždicemi
 • tapetou

Funkce vnitřní instalace

 • Koupelna, WC
 • balkón
 • obývací pokoj
 • ložnice

Leave a Comment

Your email address will not be published.

86 − = 82