Jak krásné, aby se opravy na fotografii chodbě

Jak krásné, aby se opravy na fotografii chodbě

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Opravy na chodbě

Ze vstupní haly tvoří úplně první, a možná nejdůležitější dojem z domu jako celku. proti

Samozřejmě, že úplně první místnost, která se dostane návštěvníků - předsíň. Je proto velmi důležité, aby byl správně sestaven. Ze vstupní haly tvoří úplně první, a možná nejdůležitější dojem z domu jako celku.

Proto opravit haly by se mělo přistupovat inteligentně as péčí řádného hospodáře. Samozřejmě, mnoho lidí se mylně domnívají, že oprava je nejjednodušší, jak to udělat v neoznačeném místnosti. Nicméně, toto není tak. Skutečnost, že chodba plní více funkcí. Zde je nutné umístit nábytek, starat se o plochy stěn a podlahy. Všechny materiály by měly být velmi praktické, protože to je možná nejvíce snadno znečištěné plochy v domácnosti. Tak, aby se blíže podívat, jak udělat správnou věc opravu na chodbě. A zajistit, aby naše slova nebyla prázdná slova, vám ukážeme ilustrace designu foto chodbou.

Takže, nejprve se musíte rozhodnout, co chcete se dostat do haly. Nyní je volba úpravy materiálu je velmi různorodá. pečlivě přemýšlet o tom, co barvy, jaké materiály, které chcete provádět vůle přední místnosti ve vaší domácnosti. A nezapomeňte, že hala musí sdělit smysl a náladu celého designu místnosti. Například, jsou stále více využívány v posledních letech navrhnout chodby přírodního nebo umělého kamene. Tento praktický a krásný a trvanlivý. Ale je tu nevýhodu - to je docela drahý kožich. Můžete samozřejmě použít tapety, které napodobují kámen nebo cihly. Tato volba bude také vypadat skvěle, důležité zvolit správnou barvu.

Samozřejmě, že je důležité pečovat nejen o stěnách, ale i na stropě a na poli. Stropní Moderní mistři nabízejí celou řadu možností. To může být normální omítky, a suspenze nebo podhled. To vše závisí na vaší schopnosti a představivost.

Co se týče pohlaví, nejčastěji používanou tradiční laminát. Je naprosto čistá a dělá vnější vlivy. Deska není zcela relevantní pro podlahy na chodbě. Často se v chodbě, aby se „teplé podlahy“, jak to bylo z této místnosti táhne studený vzduch. V každém případě před zahájením oprav, měření pečlivě a správně vypočítat množství materiálu potřebného.

Je lepší zvolit pro stěny nebo omyvatelné tapety nebo barviv. Liquid tapety - know-how, které se používá pro výzdobu stěn v chodbě. Tyto materiály vám umožní trvat déle zapomenout na nové oprava předsíň. Po všem tom prachu a nečistotám dostane sem přímo z ulice. Proto se nedoporučuje používat koberec na podlaze.

Stěny a strop lépe sladit před nanesením finální nátěr. Po zarovnání můžete od začátku do konce.

Musíme přemýšlet o tom, osvětlení a chodby. Po této místnosti, nejčastěji to není vybavena okny, takže - neobdrží přirozené světlo. Je důležité si uvědomit, že různé oblasti potřebují různé osvětlení. Koneckonců, při vstupu do místnosti, byste neměli mít oční potíže. Musíte se postarat o světla před dokončovací práce. Možná budete muset provést další kabeláž, že schovávat za zdí a stropů.

Máte-li malou vstupní halu, která je velmi běžné v našich bytů a domů Osvětlení bude také opticky zvětšit prostor. Visící ze stropu osamělý světlo zřejmě nebude hrát nejlepší roli pro realizaci svých plánů. Možná bychom měli osvětlení víceúrovňový. A je to lepší v těchto oblastech umístit lampy na stěnách tak, aby světlo dopadající na strop. No, v případě, že místnost výzdoba je velmi lesklé povrchy. To bude sloužit pouze ve prospěch celkový obraz.

V případě, že chodba je úzká, místo světla pouze na jedné z jejích stěn. Vizuálně rozšířit prostor. A samozřejmě, přidejte do vnitřního zpětného zrcátka. Je lepší, aby jim visí v horní části stěn. Chcete-li snížit pocit tunelu v hale, dát to v tmavém koutě lampy na zeď. Tak to bude mnohem lepší!

Chcete-li zvětšit prostor není nutné použít světlé barvy ve výzdobě místnosti. Můžete jednoduše použít některý z těchto konstrukčních technik. Samozřejmě, že je důležité pečovat o nábytku v místnosti. Musí být umístěny v předsíni závěsů nebo dokonce šatní skříň, police na boty a zrcadlo. Ujistěte se, že používat členění prostoru svou chodbu, i když to není dostatečně prostorná. To může být provedeno s pomocí nábytku, stejně jako přes konce. Stačí použít odlišnou texturou nebo barvy materiálů, které jsou nezbytné pro dokončení různých zón.

Tak, jak je patrné z výše uvedeného, chodba opravy - není snadný úkol. A pokud máte strach ze sebe dělat něco špatně, vyhledat odbornou pomoc. Budou dávat správnou radu a bude vaše předsíň jedinečný a velmi příjemný!

Jak udělat opravy v chodbě: 50 návrh najde pro malou předsíní

Pokud jde o opravy, existuje velké množství otázek, budete muset vybrat ten správný materiál, nábytek a design. A tady to je problém, protože naše apartmány jsou tak malé, že většina rozhodnutí designu prostě neuvědomují. Jak udělat opravy v chodbě, když jeho velikost je poměrně malý, budeme mluvit o níže.

Naše apartmány jsou ve většině případů založeny v Sovětském svazu, a to je pozoruhodné, „Khrushchev“ kuchyně s 5 na 5 a malé místnosti, poté co na chodbách, místa, které obvykle nemají ani dost pro dva. V té době bylo rozhodnuto opustit chodbou do malého nebo úzkého temného prostoru. Můžete se podívat na pasáže v Chruščova reálný obraz, pochopit, mluvíme o:

Zvážit obvod vypadá podobně jako standardní koridoru v malém bytě, jak vidíte, není téměř žádný prostor.

Ale co když jste chtěli být velký a jasný sál. Existuje několik způsob, jak opticky rozšířit a posílit koridor, ani prolomení zároveň zdi. Jak udělat opravy v chodbě, o těchto malých triků, budeme mluvit později v tomto článku.

Chodba je docela důležitou součástí bytu, po tom všem, kteří by se k vám nepřijde první věc, kterou vidím ve svém bytě - chodba. Jedná se o druh vizitku. Vzhledem k tomu, že bude vydán první dojem. Proto výběru vnitřek dobře promyšlený design a jeho součásti. A my vám pomůže s problémem, jak se zdobí fotografie koridoru:

Prostorné apartmány může dělat, co chcete, experiment, jak si přejete. A co se dá dělat v úzkém koridoru. Tato zařízení obvykle vypadají trochu depresivní, tmavými. Neúspěšný návrh úzkého prostoru vytváří efekt klaustrofobie Pokud komprimovat stěn na všech stranách. V tomto článku se podíváme na několik způsobů, jak vytvořit prostor v chodbě mnohem pohodlnější. Oprava na chodbě v Chruščova fotce jsou následující:

Malé tajemství, které divy

 • První věc, kterou byste měli věnovat pozornost - to je barva. Pokud si vyberete tu správnou barvu, bude vizuální místnost bude zdát vhodnější pro tento účel lepší než světlé barvy. Jak vyrobit chodba fotografii v jasných barvách, podívejte se na fotky:

  Bílá barva, která bude vyhovovat pro úzké chodby, kromě toho, že se zvýší vizuální kvadratura, musel přidat světlo do místnosti. Jedinou nevýhodou této barvy je, že bílá barva hodně rozmazlená, ale pokud to děsí vás, pak byste měli myslet na modré, žluté barvě kakaa s mlékem.

  Jedním z pravidel, stěny a chodby by měly mírně lišit v barvě, alespoň pár tónů.

  Případně můžete vyzkoušet vysoce lesklé povrchy, které již přicházejí do módy. Chodby v Chruščovových reálných fotografiích, aplikovat lesk:

  Také ideální způsob, zrcadel, jako zrcadlo odrážet ke zdi - to dodá objem, a to i vzhledem k odrazu světla na chodbě bude lehčí. Elementární 2 může být umístěn zrcadla na stěně, a dodat nebo keramiky, nebo pověsit obraz před zrcadlem. Jak vytvořit koridor fotografie přijímací hala na úkor zvyšování zpětných zrcátek:

  Nábytek pro malé chodby

  Nábytek pro malé chodby, musí být pečlivě vybíráni tak, že nezabírá mnoho místa. Můžete si koupit zrcadlo případ prostoru to bude dávat větší pohodlí a také opticky zvětšit prostor. Můžete také použít multifunkční skříně a ostatní nábytek, ale vždy se ušetřilo místo.

 • Dalším způsobem, jak maximalizovat prostor v malé chodbě - zůstávají bez dveří, to znamená, že opustí klenuté otvory, jako alternativa k této mohou být posuvné dveře. Tak je možné ušetřit prostor a dát lehkost. Pojďme se podívat na opravu na chodbě v Chruščovových možnostmi fotografie bez dveří:

  V malé a úzké chodby neměli pověsit objemné lustry, budou jen zdůraznit, že to málo, co jsi chodby. E st pravidlo: čím méně světla, objeví se více místa. Nejlepší možností je stropní svítidlo ve formě tablet, lze také kombinovat s nástěnnými lampami.

  Také je lepší použít bodové osvětlení, a to nejen na strop, stejně jako upozornit na police a zrcadla. Na otázku, jak provádět opravy na chodbě, pokud je malý, experti setkat, vytvářet hodně světla.

  Pokud budete mít možnost lesku, v tomto případě je lepší instalovat světelnou skvrnu chodbou na úrovni přízemí, tak mimochodem, díky odrazu lesklé stropní vizuální objem místnosti bude doplněn.

  Také dávat pozor na dekorační materiál, protože to také může hrát velkou roli. Odborníci doporučují kombinovat barvy na správných místech vyčlenit odstín, takže je možné kombinovat klasickou tapetu s omítkou nebo dokončovací kamene. Jak vyrobit netradiční fotografie chodba obložení níže:

  V malé a úzké chodby můžete pověsit krásné fotografie a obrázky, to bude váš domov více příjemný a teplý. Musíme pověsit vodorovně, aby nedošlo k nepořádek prostor. Tato metoda také bude koridor trochu víc. Stojí za to je využít, aby se opravdu soustředit, a ne jako hlavní dekoraci. Opravy na chodbě v Chruščova Foto - design:

 • Přesto, pokud si každý chce, aby se velké chodbě, můžete snadno sundat pár stěn, pokud je to možné, a posunutím je vybudovat nebo re-making of chodbě malý obývací pokoj, a to i tak tučné lidé.

  Doufám, že jsme odpověděl na vaši otázku, jak provádět opravy na chodbě, a vyřešit problém s malou kvadratura. Hodně štěstí vám opravy a odvážné řešení designu.

  Oprava hala v malém bytě - 45 fotografií s nápady

  nbsp nbspSteny: -

  nbsp nbspPotolok: -

  nbsp nbspShkaf: -

  Vstupní hala pro většinu začaly opravy v bytě vlastníků - jakési „dezert“, ale vždy nechat na později. Rozumět jejich logika je jednoduchá: tento pokoj je průchozí, což znamená, že všechny nečistoty z ostatních místností nevyhnutelně usadit zde. Nicméně, toto neznamená, že to není zaslouží vážnou pozornost. Aby tento pokojové skutečnou vizitku svého domu - a nabídl nám 40 fotografií se zajímavými nápady pro opravu haly v malém bytě, myslím, že by bylo velkým přínosem v tom. Pojďme!

  Volba povrchových materiálů pro stěny

  Ušetřit na povrchových materiálů pro hala nepotřebuje. Vzhledem ke své malé velikosti a spotřebě tak nízká. Proto je lepší zaměřit se na jiné kvalitních materiálů, je mnohem důležitější než jeho cena - trvanlivost a praktičnost. Tapety v tomto ohledu nemůže dát náskok, například, dekorativní omítky nebo dlaždice, ale to nebrání tomu, aby lidé aktivně používat pro stěny.

  Ve skutečnosti, popularita tapety nedrží, a do jisté míry „vina“ by to mělo být jejich stávkující rozmanitost. Kromě toho, použití obratně vybrané vzory mohou opticky zvětšit prostor. Například v případě, že chodby v níže uvedené fotografii.

  Big minus tapety - jejich relativní křehkost. Zvlášť pokud jste často zahazhivayut hosty nebo domácí zvířata jsou zvláště aktivní při ostření jejich rychle rostoucí drápy. Nicméně je obtížné se vzdát tapety na úžasnou schopnost dát na teplé téměř každé místnosti.

  Nechcete obtěžovat s kamenem ve své hale, ale zažít vzrušení vidět její přirozenou strukturu? Vaše volba - tapety s umělého kamene. Zdá se, že více než přirozené, snadno umístit na zeď a pomůže dát prostor solidní ušlechtilý vzhled.

  V případě, že kompromis - to není o vás, můžete použít dekorativní kamenná zeď pro dekoraci vaší chodbě. Vyhněte se příliš tmavé odstíny - oni neibezhno proměnit váš pokoj do jakési skříně.

  Neměli byste se zavěsil na jednom přísně povrchových materiálů: pokud existuje možnost kombinovat, tak proč ji nepoužít? Umělý kámen je svěží a vypadá unbanal jestliže vnitřní přidat několik pozoruhodných detailů.

  Slate - asi nejpopulárnější texturu kamene, je široce používán v dnešní malé chodby a více.

  Chcete-li zdobí stěny v chodbě s minimální množství času, bude výběr dekorativní omítky být optimální.

  Chcete-li dát interiéru větší vizuální přitažlivost, můžete zkusit malovat stěny po dokončení omítek v různých barvách. Mimochodem, to je další důvod, proč je tento materiál stále častěji se rozhodly pro domácí dekoraci.

  Samozřejmě, malované stěny mohou být - a musí být - něco k dekoraci. Vynikající pro roli dalších dekorativních prostřednictvím vhodných fotografických snímků, portréty, kresby různého libovolný znak.

  Vyrábíme strop. Nápady pro předsíň osvětlení

  Vyberte si jen světlo nebo co nejblíže k tónu ní. To vám umožní správně rozptýlit světlo přes světla. Nejjednodušší způsob, jak malovat strop akrylové sklovinu, ale předtím, než kterého by se měl ideálně sladit. Aby strop výraznější možné použít destičky ze sádrokartonu, stejně jako je tomu v příkladu níže uvedené fotografie.

  Expresivní úleva sádra strop zaujme mnoho hostitelů.

  S cílem zdůraznit konkrétní položku v chodbě, je vhodné použít zdroje dodatečné osvětlení.

  Nejen účinná, ale také docela užitečná věc v každém sále - pluk ze sádrokartonu přesně nad skříň s LED světly. Takže budete mít vždy dobré, aby mohli co se skrývá za jejími dveřmi.

  Koncipování opravy chodba v malém bytě, mnozí důvod otázka slide v konstrukci správného osvětlení později. Nicméně, to je důležité přemýšlet předem všechny detaily, protože dobré osvětlení - mocný nástroj pro vytváření pozitivní atmosféru v jakékoli místnosti.

  Někdy to může být neuvěřitelně dobře porazit i tak banální, zdánlivě prvek na chodbě jako dveře. S pomocí malých žárovek, samozřejmě.

  Máte-li matná stretch strop, můžete bez obav použít přídavné osvětlení na stěnách, zvláště když jako vrchní materiál, - umělého kamene. Pozor, v případě, že strop - lesklá tkanina. Existuje riziko nasycení prostoru různými světelnými zdroji.

  Oprava vždy znamená určitou změnu a opravu haly - není výjimkou. Rozhodli jsme se změnit tapetu na temně výraznou texturu kamene? Indikovat jeho objem je správná - s pomocí dobře zaměřeného světla.

  Další možností, které by vás mohly zajímat. Spotlight na chodbě - a proč ne?

  Zpět dolů - řešení pro podlahy v chodbě

  Oprava hala v malém bytě vždy opírá o schodku metrů čtverečních, a majitelé úspěšně nebo neúspěšně snaží řešit tento problém různými způsoby. Některé ukazují, originalita a duplicitní texturu na stěnách a podlaze, což vytváří designový koncept z jednoho kusu z malé, ale útulné místnosti. Se stalo, nebo ne?

  Zatímco tam je malá vstupní hala, diagonální instalace, pomáhá vytvořit iluzi snadného rozšíření prostoru, zůstanou relevantní.

  Volba podlahy pro haly je, pokud pro žádný jiný důvod, že nečistoty, písek a všechno ostatní z ulice bude pravidelně usadí na zem velmi důležité. Citlivé na mechanické namáhání linoleum nemůže vystát, stejně jako laminátové podlahy. Ale terakota se ctí projde všemi testy. Na obrázku je příklad obklady v kombinaci s linoleem.

  Naplněn nespočet sbírek s různými dekorativními lahůdek umožňuje implementovat na zemi nejodvážnější designové fantazie. Nicméně, více praktické a životaschopné možnosti prezentovány klasické vzorované typ koberec.

  Pořádáme prostor správně. Nápady pro nábytek

  pečlivě přemýšlet o podobě budoucí haly, a to zejména pro zapsání do interiérového nábytku. Uvědomte si, že chodby v malých bytech nejsou tak velké co do velikosti, jak by bylo žádoucí. Proto je volba s integrovanými modulárních skříní nejméně zaslouží pozornost.

  Umístěním malá hala skříň je dostatečně velká, použít trochu mazaný a místo jeho dveře zrcadlo. To je nejen vysoce funkční a praktické řešení, ale také dobrý způsob, jak vytvořit pěkný malý iluzi rozšířeného prostoru.

  Barva nábytku by měla být koordinována s celkovým barevným schématem místnosti. Povoleno kontrastní řešení, ale pokud mluvíme o velmi malé předsíně, jako na fotce, bude to mnohem praktičtější, aby pokračovala v již vybranou barvu linku.

  A tady je to přesně to, o čem jsme mluvili. Světlo kontrast nezabíjí prostorové charakteristiky prostor alespoň malým okrajem, který se má. Zbytek - žádné zjevení. Dobrým příkladem pro ty, kteří plánují opravu chodbu v jeho bytě, ale nevíte, kde začít, a ve skutečnosti, přišel k ničemu.

  Následující příklad dokonale zapadá do celkového designu trendy kasayuschesya opravy chodbách v malých bytech: minimum nábytku, skříní s malou hloubkou, teplé barevné tona.Osobogo půvab tu a tam nemůže být, protože v první řadě předložila praktičnost a kompaktnost.

  Sádrokartonové příčky pomoci saturovat stísněném prostoru předsíň díly. Je pravda, že by mělo být velmi výhodný ozdobném použití tento výkonný zdroj. Odplata za zneužití je nevyhnutelná - v chodbě se prostě dusí. Samozřejmě, že hovoříme výhradně o obrazovou použití slova.

  Pokud rozvržení sálu umožňuje umístit zrcadlovou skříň přímo naproti hlavnímu vchodu, je nutné využít této příležitosti.

  Pokud je vaše předsíň je přítomen nábytek, který je plán, pak se ujistěte, aby se zvýraznily pozornost na něm s pomocí dobře realizované osvescheniya.Konkretno tuto verzi černé a bílé skříňky pozoruhodnou promyšlené konstrukci a dobrou snášenlivostí s malých bytech.

  Velmi pozoruhodné možnost opravy malá předsíň, dělal málo přeexponované už, ale stále aktuální béžové a hnědé. Speciální umělecké školení není nutné označit úspěšnou kombinaci nábytku, tvarový faktor ze dveří, dlažeb a odstínů lesklého strečového potolkov.Eto žádné interiérové ​​sny, ach ne, ale vypadá to, aby Chruščov více než slušné!

  Na chodbě nepotřebují napodobovat design současné zjevení. Ale harmonie a pohodlí - prostě nebolí. Na fotografii dole jsou. A co vy?

  Výběr z originálních nápadů pro opravu haly

  Možná je uvedeno těsně nad originalitou tady se zdá, někdo je příliš hlasité slovo, ale ze skutečnosti, ne uniknout: Květinové motivy jsou zvyklý dělat i ty nezvrachnuyu chodbě útulnější.

  Vynikající volba takové opravy chodby, která je stejně dobře hodí pro malých bytech, stejně jako v oblastech s velkým počtem bytových prostor ploschadi.Skromnye získat potřebný prostor a moderní vypadat ušlechtilý, úctyhodný prostor - synergie s celkovým designem kurzu.

  Příklad filigrán projekční práce. Pokud jste zahájili opravu na chodbě, ale stále zvažuje různé možnosti na haldě, že vás téměř hotové řešení bez vady.

  Dobrým příkladem toho, jak se zvyšuje teplota v hale s použitím různých částí. V tomto případě, stejně jako částí - fotorámečků s různými obrazy. Všimněte si, rozhodnutí o černobílé fotografie. Ukládá na vnitřní světla otisk ročníku.

  Nejen jako záviděníhodnou tvůrčí impuls vytvořit dílo nápady, což je docela možné, a to i ve stísněných podmínkách malých městských bytů. Byla by to touha, aby odvaha vidět zrekonstruovaný svou chodbu ve zcela odlišným způsobem.

  Zajímavý design, ve kterém, jak se sluší jakýkoliv vážný a profesionální projekt, každý detail věrně bdí nad hlavními tóny zvolené koncepce.

  Na závěr - typický příklad toho, jak snadné to může být s malým výklenku, čímž se získá halu, a to i zásadním způsobem omezeny ve velikosti, originální a velkolepý výhled.

  Abychom to shrnuli: Oprava hala v malém bytovém komplexu je těžké říkat, ale pracuje v nepořádně se způsobem, je nepravděpodobné, získat zajímavé a vyhovuje vám výsledek. Musíte se důstojně ve všech fázích opravy, od výběru povrchových materiálů a konče výběrem nábytku v místnosti, aby si výsledek, který vás a vaše hosty potěší doslova z ruky.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  34 − 26 =