Jak krásné, aby se opravy na fotografii místnosti

Jak krásné, aby se opravy na fotografii místnosti

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak udělat opravy v místnosti s rukama: Volby foto

Pro opravy v obývacím pokoji je třeba přistupovat opatrně, myšlení prostřednictvím každém kroku předem v místnosti trávíme nejvíce času - odpočinek, přijímání hostů, komunikovat. Protože v tomto bodě je myšlenka být každý detail. Přinejmenším by bylo ideální. Jaký typ pokoje bude záviset na mnoha faktorech, a finanční složka není nejdůležitější.

Oprava sál: jak začít, přípravná fáze

Všechno to začíná důkladné čištění stropu a stěn starého úpravou. Tato fáze práce by mělo být provedeno s maximální kvalitu, jinak nových dokončovacích rizika zasypali společně se starými. Výjimkou je sádrokartonová stěna povrch, přičemž v tomto případě není nutné odstranit starý povrch.

Poté, co starý povrch je odstraněn, je nutné položit skrytého vedení. Posledním krokem je povlak následuje shkureniem, tak mohou být použity předem na povrchu nátěru.

Chcete-li spustit opravu v obývacím pokoji, je nutné nejprve odstranit veškerý nábytek a čistit prostor zbytečných věcí

Zdobení by měla být stanovena na povrchu velké zatížení, bez ohledu na to, jaké to je - cihla, beton, dřevo či sádrokarton. Chcete-li tento nátěr stěn, poskytuje vynikající přilnavost, chrání povrch před poškozením. Na betonovém základu často odmítají základní vrstvy, ale v tomto případě existuje reálná šance není příliš kvalitní opravy.

Ale primer není schopen skrýt všechny druhy nesrovnalostí, trhlin na povrchu. Sladit stěny a skrýt své nedostatky, je nutné držet omítka. Tmely a broušení napomoci tomu, aby stěna hladká a je to jen možné.

Typicky, v přípravném kroku zahrnuje kontrolu podlahu pro různé druhy namáhání, jako je vrzání, nerovné nosníky a vratký. Pokud ano, pak starší desky jsou nahrazeny novými, a všechny druhy vad jsou eliminovány.

Oprava v hale v bytě: Jak vybrat povrchové úpravy na stěny

Barevná paleta - je to příležitost, aby učinily vše zcela novým způsobem, barva ovlivňuje vnímání a situaci v domě. Barva pomáhá vizuálně rozdělit prostor do zón, a dokonce upravit interiér. Příkladem může být následující: světelné stěny a tmavé podlahy rozšířit prostor vizuálně, lesklý povrch podlahy, stropu a stěn je místnost větší. Tam je další možnost - jedna stěna je tmavší než ostatní, to vše zvyšuje hloubku místnosti.

Pro stěny v obývacím pokoji je nejvhodnější nebo netkané hedvábí tapety vysoká kvalita

Nabízí nástěnné dekorace v místnosti:

 • Tapety, vyberte pouze nejvyšší kvality - náklady dopad na všeobecné vnímání designu místnosti bude dělat to v módě;
 • Hedvábí, len nebo sametu tapety ale nezmizí, nejsou usazovat prach, a co je důležité, neabsorbuje pachy;
 • Nejpraktičtější možností - netkané tapety, můžete, pokud chcete překreslit správné světlo.

Nejlevnější z nich je tapeta. Nevyžadují velké náklady, ale mají řadu nevýhod. Blednou před ultrafialovým zářením, se nesnášejí s vysokým obsahem vlhkosti a extrémním teplotám.

Je důležité dělat s rukama a správné umístění nábytku. A tam je zásada: čím více budete používat prostředí prvek, tím více místa musí být kolem něj. TV musíte dát na místo, kde je dobré vidět se všemi sedadly v publiku sedadlech při sledování.

Stanoví opravu haly, zvážit design místnosti, vytvořit originální a jedinečný interiér

Zvláštní komfort v místnosti vždy dává krb, vedle něj se chystá na rodinu a hosty. V případě, že sál je často předpokládal, držet jídlo, místo uprostřed velkého stolu. Ale většina standardní provedení - to je útulný židle, pohodlná pohovka, malý konferenční stolek.

Jaký by měl být interiér haly

 • Pro maximální volné, pohodlné, bez použití zbytečných předmětů;
 • Vždy vhodné malé police knih, akvárium, elegantní stojací lampa;
 • Pocit komfortu a svěžesti organizovat živé rostliny.

konstrukce oken musí být rovněž v souladu s celkovým návrhem řešení místnosti. Je-li okno se nachází na slunné straně, na pozadí závěsy v tmavých barvách bude vypadat ještě tmavší. Protože v tomto případě zvolit světelnou clonu husté tkáně.

Možnosti obnovení haly v bytě: fotky a příklady v malé místnosti

Dobré a krásné rekonstrukce lze provést v malé místnosti. Prostě musí zkusit prostor potřebný zároveň poskytnou komfort, pohodlí a samozřejmě, praktičnost.

V malé místnosti by měly být pečlivě vybrat design, opustit zbytečné a nadbytečné věci

Kde budete muset vzdát všechny přebytek. Tapety může mít rovinu a budou vypadat krásný obraz nebo obrazy. V případě, že oprava je mládí, řešení mohou být libovolně tučným písmem. Například světlo podlahy, lehké rolety na oknech a červeného matného tapetu. Potom v místnosti dáte jen pohovka, stůl s TV (skříň může být přírodní dřevo odstíny) a transparentní konferenční stolek. A podlaha musí být jasné, a sofa je lepší pro tón žaluzie.

Předpokládejme, že je jeden pokoj a koupelna, to je opravdu multifunkční místnosti. Nejlepší volbou je v tomto případě jsou pastelové barvy, se zvýší prostor místnosti.

Zrekonstruovaný obývací pokoj, můžete udělat sami, nebo svěřit ho profesionálům

Vizuální rozdělení prostoru na zóny je možné pomocí květin. Například místo pro dovolenou si sjednat v jasných barvách, posezení mohlo být jasnější, a pracovní plocha je označena neutrální barvy.

Nábytek, ve kterém jsou volání související funkce, bude také místem, v tomto bytě. Nástěnná skříň vybavena oddělenými sekcemi (v provedeních 2-3 etazhke), kde kůže, například jídelní stůl nebo psaní.

Design a dekorace obývací pokoj (video)

Opravy v místnosti - a zajímavé a nepříjemné úkol, který vyžaduje hodně předvídavosti akce. Procházet více než tucet fotografií ve fotogalerii, inspirovaný některé z nich, a směle přistoupit k transformaci vlastního pokoje.

Pokoj po rekonstrukci (Foto interiéru)

Přidat komentář

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Opravte halu v bytě a domě. Kde začít opravu haly

Hall - centrální místnosti v bytě. Proto, pokud jde o rekonstrukci haly v bytě, je třeba pečlivě přemýšlet o tom, barvy, materiály, nábytek. Je důležité nejen vybrat kvalitní povrchovou úpravu, ale také vytvořit harmonický interiér místnosti.

Opravovat malý sál. fotografie

Provádět opravy v místnosti, není snadný úkol. Přístup k této práci je třeba moudře a zodpovědně.

První aspekt - barvy. Paleta místnosti bude záviset mimo jiné na jeho velikosti. Za malý obývací pokoj je lepší zvolit světlé barvy. Vhodné odstíny béžové, žluté tóny.

Chcete-li prostor jako pohodlný a přidat teplo do návrhu zahrnout ozdobné předměty z přírodních materiálů, jako je sláma nebo dřevo.

Jak udělat opravy v místnosti s rukama? Co dokončovací materiály pro haly existují? Jaké jsou některé nápady pro obnovení síně? To jsou otázky se pokusíme odpovědět

Ve velkém sále přijímací místnosti územního plánování mohou být použity. Tohoto efektu je dosaženo díky hře světla, použití různých stavebních materiálů a nábytku seskupení objektů. Je-li prostor dovolí, ve stejné místnosti plánu různých oblastech: pro práci, zábavu a tak dále.

Oprava haly konstrukce. fotografie Krásné zrekonstruované pokoje. fotografie Moderní zrekonstruovaný pokoj. fotografie Moderní zrekonstruovaný pokoj. fotografie

Nastiňuje plán pro sebe budoucnost haly, zahájí přípravu areálu. Opravte halu v bytě v následujícím pořadí:

 • demontáž starého úpravou;
 • zarovnání stěn;
 • stropní obložení;
 • podlahy jednotka;
 • nástěnné dekorace.

V první fázi opravy vyrovnat se s prašné operace. Zpočátku se odstraní z povrchu tapety na stěnách. Stěny musí být zcela vyčištěny tapet úlomků, jinak bude působit skrze novou vrstvu povrchové úpravy a provést opravy mít prostor znovu. To lze provést dvěma způsoby.

 • První z nich je příznivější, a přesto efektivní - tapety navlhčete vodou. Clay nemůže odolat vysoké vlhkosti, takže povrch je snadnější odstranit z povrchu.
 • Druhá, více moderní způsob - tapeta se odstraní pomocí speciálního nástroje. Látka se zředí vodou v poměru uvedeno na obalu, a potom nastříká na stěnu a nechá se několik minut.

Vyčistěte stěna je nutné v případě, kdy jsou použity vápno. Je to buď erodovat nebo vyjme z povrchu. V této fázi oprav a stropem vyčištěné starého úpravou. O tom, jak se smyje s zakrývat strop jsme již zmínili

doporučení: Pro přeskočení zarovnání krok, v případě, že odchylka není vyšší než 5 mm. Také nelze vyrovnat povrch, v případě, že konečná vybraná tlustou tapetu. Oni zamaskovat všechny nedostatky stěn.

Když jeden z výše popsaných způsobů byly odstraněny dříve materiály začnou vyrovnání stěny omítky. Alternativa - montáž sádrokartonu listů. Ve své žalobě se staré tapety není odstraněna, sádrokarton je upevněn přímo na horní povrch.

Je-li dokončovací strop zvolena barva nebo vápno, práce skutečně vyrovnat se s vlastníma rukama. Tento prostředek se aplikuje na připravený podklad štětcem nebo postřikem. Doporučuje se pokrýt strop několika vrstvami laku, aby se zabránilo vzniku mezer. Mezi jinými dostupnými povrchových úprav - tapety nebo pěna deska.

Nicméně, tito nejsou všechny možné varianty. Na prodej je namontován a zavěšené podhledy. Práce s daty drahých materiálů vyžadují zručnost a zkušenosti. Proto je pro obnovení síně s rukama lepší zůstat na laku nebo dlaždice. Uspořádat nákladné stropy, by měli být pozváni odborníci. Z kvality práce závisí na tom, jak vzhled úpravou, jakož i jeho trvanlivost. Pro stropy jsou spousta materiálů. Je možné vytvořit i hladký strop a týkající se původního ozdobu nebo konfigurována v neobvyklé barevné kombinaci. Podhled v místnosti je tou nejlepší volbou. není nutné při montáži pnutí strop odstranění starých povrchových materiálů. Další výhodou zavěšené stropy v hale, to je skutečnost, že je zcela plochý.

Po demontáži starých nátěrů, ale před vložením zdi provést opravu podlahy. První aktualizace vazební člen, poté se umístí na horizontální základnu zvoleného povlaku: linoleum nebo dlaždice. Pokud se během opravy zařízení je plánováno na podlahové vytápění, měl by být tento druh práce provádí před nanesením potěru.

Zdobení obývací pokoj. fotografie Obývací pokoj po opravě. fotografie Krásná rekonstrukce v hale. fotografie Moderní zrekonstruovaný pokoj. fotografie

Po úplném dokončení prací na opravě stropu a podlahy, můžete začít zdobí stěny. Moderní trh a existuje celá řada materiálů. Tím, včetně stavebních materiálů, by měli vzít v úvahu rysy místnosti: jeho rozměry, vnitřní palety barev, trendy stylu a rodinný rozpočet. Dalším pozoruhodným faktor - osobní preference nájemníků. Neocenitelná pomoc při navrhování interiéru haly bude poskytovat rady profesionálních designérů.

Nápady pro opravu haly. fotografie Nápady pro opravu haly. fotografie Foto hala zrekonstruovaný Foto hala zrekonstruovaný

Horká témata. Doporučuji to!

© Copyright 2012-2016 Všechna práva vyhrazena.

Kopírování materiálů bez aktivní hypertextový odkaz je zakázáno!

Opravte halu v bytě s rukama. 12 fotek interiérů haly po opravě

Dnes v moderních bytech největší pokoj je místnost. Zařízení pro nás velmi zvláštní místo, protože tam pořádáme setkání se svými přáteli a rodinou oslavit s nimi na dovolenou nebo událost, někdy prostě uvolnila v místnosti, komunikovat s rodinou, tráví všední dny a víkendy. Proto myslím, prostřednictvím obnovy haly v bytě musí být až do nejmenších detailů, protože poté, co všechny opravy všimnout, naše estetické vkus, stejně jako naše fyzické schopnosti.

Při výběru možnost opravy, je třeba mít na paměti nejen to, že stejně jako pro vás, ale přemýšlet o tom, interiéru, takže také odráží vkus, zájmy a preference svých rodinných příslušníků. Nebo si můžete vybrat zcela neutrální verzi, kde si každý bude pohodlné a útulné. Proto je před zahájením oprav diskutovat s rodinou, co chcete vidět místnost po opravách velmi důležité.

Pokud jste se rozhodli, aby se opravy v místnosti, mohou fotky hotových interiérů přijde na pomoc - protože tímto způsobem si můžete vyzvednout-li zájem o podrobnosti, představují ucelený obraz o tom, co bude v místnosti po opravě, nebo dokonce použít myšlenku fotografovat. Můžete také použít pomocné materiály, kde maloval a prezentovány interiéru místností v bytech. Tento materiál vám pomůže nejlepší způsob, jak vyzdobit váš pokoj, aby se zabránilo běžné chyby v této záležitosti.

Provádění oprav v místnosti, nezapomeňte o důležitosti elektroinstalace o tomto tématu si můžete přečíst také celou řadu materiálů. Například, pokud jste se rozhodli udělat opravy sami, pak byste rozhodně měli být obeznámeni s tím, jak provádět elektroinstalace v bytě s rukama. Dlažby kabeláž, měli byste vědět, že to může být skryta nebo vnější, je nutné poradit se s odborníky, která varianta je nejlepší používat ve vašem případě. K dispozici bude také dobrý nápad, pokud jste obeznámeni s energeticky úsporných zařízení, která vám dále umožní získat potěšení z, aby se opravy.

Fotografie renovace haly v bytě

Také během rekonstrukce haly by neměl zapomenout na možnostech, které nabízíme tento krásný materiál, jako je sádrokarton. S ním můžete udělat zajímavý design v místnosti, vyrovnejte strop a stěny, pokud je to nutné. Navíc, pokud máte chuť, můžete použít sádrokartonové desky, aby se podhled v jednom nebo i několika úrovních, která bude účinně dát pokoj. Můžete také kombinovat podhled ze sádrokartonu s stretch strop, který poskytne příležitost dále experimentovat se světlem v místnosti. A skutečnost, že sádrokartonové nám umožňuje získat dokonale rovný povrch na stěnách a stropech, je největší svého důstojnost. sádrokarton lze také použít k vytvoření zóny v místnosti, jako jsou pracovní a posezením. Kromě toho, můžete jej použít pro výrobu výklenky, kde budete ukládat různé věci, nebo věci, které bude zdobit váš pokoj. To vše znamená, že si můžete vytvořit svůj pokoj velmi zajímavou koupelnu.

Neméně důležitá je i podlaha v předsíni v průběhu opravy. V současné době existuje mnoho možností, o tom, co k pokrytí podlahy v hale. Můžete se rozhodnout pro koberec, který má také velké množství možností, laminátu, výběr správné barvy, lina, prezentované ve velkých variantách, zvolte prkno a další. Každá z těchto povlaků má své výhody a nevýhody, ale pokud se chcete zbavit různých potíží, pak je nejlepší zvolit laminátu, protože bude moci sloužit po dlouhou dobu a snadno k péči o něj a dal ho velmi jednoduše.

Pokud budeme mluvit o výběru barev na stěny, pak se rozhodnout spustit, pokud chcete pověsit tapetu, nebo dáváte přednost variantě s dekorativní omítky. Přemýšlejte o tom, který z těchto typů stěn praktičtější pro vás, kde můžete realizovat své fantazie. Poté můžete bezpečně zabírají opravy ve svém pokoji. V tomto případě se snaží vzdálit od stereotypů a aby se skutečně ohromující místnosti.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

Sdílet se svými přáteli!

Opravit a vybavit pokoje s vlastníma rukama. Foto designu ložnice zrekonstruovaný

Opravy a dekorace v obývacím pokoji s rukama. Foto obývací pokoj rekonstrukce bytového

Opravovat své vlastní ruce. Opravit a vybavit kuchyň s fotografiemi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

56 − 50 =