Jak lepit zrcadlo na stěnu

Jak lepit zrcadlo na stěnu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak přilepit zrcadlo na zdi u sebe?

 • objednání zrcadla v obchodě, určit velikost až na jeden milimetr. Měření velikosti budoucí potřebě zrcadlo, což ponechává rozpětí kolem obvodu 4-5 mm, a je-li zrcadlo je určena pro koupelny, pak je nutné ponechat malou mezeru, protože v budoucnosti bude vyžadovat spárovací hmoty;

 • velikost Zrcadlo by mělo být takové, aby se okraje nedotýkaly dalších dokončovacích prvků, protože sestavení zrcadlo může prasknout;

 • doma snížit požadovanou velikost kus zrcadla bude velmi obtížné, takže je třeba, aby okamžitě dát správnou výzvou pro umělce.
 • Přilepit zrcadlo na stěnu v několika způsoby:

  • Použitím „tekutého hřebík“ nebo speciálním lepidlem.

  Lepidlo nebo „kapalný hřebík“ se nanese na jednu vrstvu (obrysu, v případě, že zrcadlo je menší), na zadní plochu zrcadla. Potom se zrcadlo pevně přitlačí ke zdi a držel po určitou dobu. Další upevnění je často používán oboustrannou pásku, který je připojen v blízkosti naneseného lepidla.

  • Při použití kapalného tmel.

  Tmel musí být aplikován na zadním povrchu zrcadla (v případě, že zrcadlo není příliš velký, to znamená použít pouze podél obrysu, a je-li více - celý zadní povrch je zpracován). Po nanesení tmelu, zrcadlo je třeba rychle se opřel o zeď, dokud je nástroj, uschl.

  S pomocí speciálních držáků.

  K tomu je třeba nejprve opravit nástěnný držák a vložte zrcadlo ve zvláštním výklenku.

  Nechť nám více podrobností o tom, jak přilepit zrcadlo ke stěně pomocí speciálního lepidla nebo „tekuté hřebíky“. Při výběru lepidla, na vědomí, že tento nástroj by neměl interagovat s nebo vyvíjet žádný vliv na pokrytí zadní stranu zrcadla, v opačném případě se může stát tmavší. Lepidlo musí pevně odolávat kondenzát. A co je nejdůležitější - musí být bezpečně upevnit zrcátko na základnu.

 • je třeba vzít kusy hustého oboustranné lepicí pásky a nalepte je na zadní straně zrcadla.

 • odstranit ochrannou fólii z lepicí pásky a použít lepidlo podél obrysu pyramidy na celém povrchu zrcadla (zadní strana). Lepidlo by měla být použita proužky, vzdálenost mezi nimi by měla být menší než 15-20 cm.

 • ihned po nanesení lepidla zrcadlo pevně k základně (stěny).

  Video: Jak přilepit zrcadlo lepicí tmel

  Novinky přečíst vše

  PVA lepidlo, pasty, tmely od firmy „Polyplast-Sintek9raquo;

  Kopírování materiál bez aktivní odkaz na stránky je zakázáno! Mapa stránek

  Lepidlo zrcadlo?

  Pokud si nevíte, jak a co přilepit zrcadlo na jakýkoli povrch, pak byste si měli přečíst tento článek. Za prvé, začít s tím, co se vyskytuje v domácích mnoha situacích, které mají zrcadlový zařízení, ve kterém je základem pro lepení mohou sloužit různých povrchů. Proto považujeme za několik možností, které jsou nejčastěji nacházejí v životě.

  Varování! Pro lepení zrcadel lze použít speciální lepidlo na zrcadla, která nezkazí amalgámu ze zadní strany. Někdy mistři použít tekuté hřebíky.

  Prvním krokem je příprava povrchu stěny.

  1. Ona čistit nesrovnalostí.
  2. Nátěrem za použití kapalného primeru hluboké proniknutí.

  Nyní se připravuje na zrcadle sám. Na zadní straně je několik proužků vložili oboustrannou lepicí pásku. Jsou navrženy tak, aby podporovaly zrcadlo dokud lepidlo zcela vyschnout. Nyní je možné aplikovat samolepicí. Nejlepší volbou - dát lepidlo po obvodu a na zbytku území pásy každých 15-20 cm.

  Nyní si můžete dát zrcadlo na zdi. Couvat s ním něco od spodního okraje k zrcadlu vlastní vahou se nepohybuje dolů ze zdi. Typicky, o půl hodiny později si můžete odstranit zálohu, ale nakonec se lepidlo zaschne jen o den později.

  Jak lepit zrcadlo v koupelně

  Typicky, stěny v koupelně dlažba položen. Strkala zrcadlo je také možné bez problémů. Tato technologie není příliš odlišná od té předchozí. Jediným rozdílem - je poslední krok, při kterém se používá tmel. Je po obvodu uzavírá mezeru mezi keramickou stěnou a samotné zrcadla. V případě, že zrcadlo je velký, a tím i hmotnost, aby se zajistilo, že nebude odpadávat na jednom místě, je nutné provést další upevňovací šrouby.

  Jak přilepit zrcadlo zrcadlo

  I v tomto případě není nic složitého. I když práce je stále nutná. Vezměme si dvě možnosti pro lepení.

  1. Lepení se provádí povrchy. To je, když je třeba vložit nové zrcadlo na staré, což není možné odstranit. Jednáme stejným způsobem jako v prvních dvou případech.
  2. Dvě zrcadla přilepeny žebra pro zvýšení plochy zrcadla. Jedná se o složitý proces, který vyžaduje vysokou přesnost. Pokud jsou obě zrcadla pak bude přilepená ke zdi, to je nejlepší, aby jim držet jednotlivě, jen vystavovat na povrchu. V případě, že konstrukční tým bude zavěšen, je třeba, aby obě zrcátka lepené plochy stejné lepidlo. Všimněte si, že toto je velmi nejistá, která se používá velmi zřídka.

  Jak lepit zpětné zrcátko

  V tomto případě budete potřebovat speciální dvousložkové lepidlo, které lze zakoupit v obchodech auto.

  1. První zdobené umístění instalace na přední sklo a zadní podstavec zrcadla. Obvykle to vyčistit všechny staré zbytky lepidla. Dále odmaštění se provádí s alkoholem. Ujistěte se, že letadlo je dobře vysuší.
  2. Se zrcadlem odstraněn a držákem držáku, aby se usnadnilo konstrukci.
  3. Souprava přichází se speciální lepicí páskou ok. Řez z těchto předlisku rozměrům zrcadlových podpěr.
  4. Polotovar se nalepí přesně v místě instalace zrcadla.
  5. Potom lepidlo se aplikuje na připravený rovinným zrcadlem podpěr, a je kladen na všechny sítě s mírným tlakem.
  6. Držet po dobu asi 15 minut, poté odstraňte okraje řečeno lepidlem a nechte to všechno na den. Potom můžete zavěsit držák a držák.

  Máte-li zájem o jiné způsoby upevnění, potom si přečtěte článek Jak opravit zrcadlo.

  Jak lepit zrcadla k zrcadlu, stěn, nábytku, skla?

  Absolutně žádný prostor, ať už chodba nebo koupelna potřebuje zrcadlo. Nicméně, při nákupu samostatný odrážející roviny mají často problémy s jeho instalací.

  Jak přilepit zrcadlo zrcadla, dřevěné povrchy, keramické obklady, další materiály? Takové otázky jsou uvedeny četné pána. V případě, že výrobek je nezbytné stanovit, že letadlo je na svislou plochu, pomůže tyto praktické tipy a rady.

  Jak přilepit zrcadlo zrcadlo?

  Pro realizaci úkol stačí použít lepidlo na bázi polymerů. Takové účinné jednosložkové bází, jako je „Instatik“ a „Titan“ jsou odlišné pružnost, odolnost proti vlhkosti, změny teploty. Z tohoto důvodu, jak uvažoval přilepit zrcadlo zrcadla, přednost by měla být dána právě toto provedení.

  Polymerní lepidla spolehlivě připojit stejný typ a liší se ve struktuře povrchu bez dodatečného vyztužení. Výsledkem je vytvoření transparentního, prakticky neviditelné vrstvy.

  Použití polymerní bázi vyřeší nejen problém, jak lepit zrcadlo zrcadla, ale v případě potřeby, pomůže připojit těžký kov a kámen letadlo, polystyrénové desky, keramické nebo skleněné díly. Polymer lepidlo působí univerzální řešení pro četné úkoly ve stavebnictví a opravy.

  Vertikální plochy musí být důkladně připraven pro práci, tak začít předběžně čistit veškeré nárazy a depresemi shpaklyuyut.

  Mistři, kteří často museli hledat odpověď na otázku, jak přilepit zrcadlo na stěnu, se doporučuje používat pro tuto speciální lepidla Bostik 2750MS. Látka má vysokou přilnavost výkonu na cihly, přírodní kámen, dřevo, kov a plast. Dokonce i po několika letech po instalaci nástroje nekoroduje zrcadlo amalgám.

  Pro spolehlivou vytvrzení lepidla pod stanoveny s rovinou je nutné nahradit žádnou podporu. V tomto případě by zrcadlo mělo být jemně zploštění zdi s rukama. Tuhnutí lepidla dostatečně držet struktury probíhá po 20-30 minutách a plné pochopení - během několika dnů.

  Jako „závod“ zrcadlo na dveře skříně?

  Takové řešení umožňuje oživit starý nábytek a renovaci interiéru. Pro spolehlivé spojení ploch lépe vyzvednout malé zrcátko na náměstí.

  Na začátku je nutné vymezit místo instalace označením příslušné hranice s tužkou a pravítkem. Zrcadlo je upevněn na povrch pomocí oboustranné lepicí pásky, která je umístěna na jeho obvodu. Dále, použít lepidlo, ve kterém je kvalita sloužit všechny stejné polymerní bázi. Po nastavení bezpečnostního lepicí vrstva pásky se odstraní.

  Jako zrcadlo přilepená na čelní sklo?

  Odpověď na tuto otázku je poměrně jednoduchá. Lepidlo zrcadla na čelní sklo umožňuje speciální dvousložkové lepidlo. Pouze takové řešení bude neutralizovat účinek sloučeniny na agresivním prostředí a splatit mechanických kmitů v provozu.

  Jak lepit zpětné zrcátko? K tomu je třeba nejprve dát auto v suchu, chránit před přímému slunečnímu svitu místnosti. Optimální povrch pro účinné sloučeniny je v teplotním rozmezí od 18 do 20 ° C Před pasty zrcadlem, je třeba důkladně čistý a suchý obou rovinách.

  Připojení k zrcadlení plochy dát očekávaný výsledek, měli byste dodržovat několik pravidel:

  1. Je nutné použít pouze jeden typ lepidla, aniž by se uchýlil k experimenty se sloučeninou jednotlivých sloučenin.
  2. Je nezbytně nutné použít lepidlo základny na aktuální datum expirace. Při sázení v zrcadle vypršela Látka by neměla očekávat, že její bezpečné uchycení.
  3. Než začnete pracovat, je třeba se ujistit, že dostupné množství lepidla je dost pro jejich úspěšné dokončení.
  4. Za posledních několik dní, aby se pokusili ještě jednou, abyste se nedotkli zrcadlo.
  5. Před provedením úkolů uklidit letadlo, odstranění nerovnosti, odstranění nečistot a starých zbytků lepidla.
  6. Pokud se instalace sloupněte uzávěr ve formě oboustranné lepicí pásky, stačí dočasně posílit povrchovou sekundové lepidlo.
  7. Produkt, který se vyznačuje tím, impozantní rozměry, aby se dále upevní bezpečnost je lepší mechanicky, vztyčení pevný stojan nebo umístění objektu na malé, nenápadné spojovacího materiálu.

  Zrcadlo - je velmi křehký a drahý záležitost. Z tohoto důvodu by mělo být přilepené výhradně na vysoce kvalitní a osvědčenou lepidla. Je nezbytné, aby v souladu s pokyny na obalu, a pečlivě sledovat uplatňování technologií. Pouze v tomto případě se za ně zaručil skutečně spolehlivé a trvanlivé přilnavosti povrchů.

  Na základě výše uvedených tipů na bázi, můžete se obrátit zdánlivě obtížný úkol pro připojení zrcadlo různých materiálů v jednoduchém zábavy. Tento postup může trvat poměrně hodně volného času, ale bude řešit problém na dlouhou dobu.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  27 − = 19