Jak ležel laminátové vlastních rukou

Jak ležel laminátové vlastních rukou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak položit laminátovou podlahu s vlastníma rukama?

Co by se stalo, kdyby tato povrchová vrstva je položena s porušením této technologie? Jak položit laminát vlastní jejich vlastních rukou? Zpočátku nebudete si něčeho. Povlak je v pořádku, žádné stížnosti. Vše, co je krásné, pohodlné a šťastné. Ale postupně začne skřípat. Opatrně, jako by si stěžují, že stále chodí na něj. V průběhu doby, vrzání vyletět a začít docela nudí. Pak se mezi deskami bude sotva znatelný oční štěrbina. Je-li podklad nerovný, budou zvětšovat a zničit vzhled tkaniny. A pak to bude ještě horší ...

Tato podlaha vypadá velmi hezky. Nyní si můžete vybrat pro interiér svého domu žádnou volbu. Pokládání laminátu sami - není to jen způsob, jak ukázat svůj talent, ale také ušetřit rodinný rozpočet na slušné částky. Chcete-li dát laminátové podlahy vlastníma rukama, je třeba vzít v úvahu jednu ze svých předností - relativní snadnost instalace.

A konečně, zámky jsou upevněny dohromady panel se nezdaří. Některé desky bude přiděleno na obecném kontextu podlahové krytiny a dělat ještě větší nesoulad v interiéru vašeho bytu. V tomto okamžiku si pamatujete, jak dobrý je jednoduchý linoleum před zdobí podlahu. A budete v pořádku. Laminát - krásná podlaha. Jen ležel to by mělo být v souladu s pravidly. Pokud jste se setkali jako tapetu lepidlo, bude to jednodušší. To je to, co jsme dnes a promluvíme si.

Jak ležel laminátové sebe?

Začněte tím, že připravuje půdu! Stočil na jeho kvalitu, jak dlouho bude trvat dokončení. Rozdíl se může měnit v rozmezí od 2 do 15 let. Stojí za to, aby si pospíšil a mít týden, aby připravila půdu. Položil na rovný povrch. Rozdíly jsou přípustné, ale velmi malé. Nepostřehnutelné pro lidské oko. Pokud vidíte nějaké díry nebo nerovnosti, potom je nutné se jich zbavit. Toho lze dosáhnout třemi způsoby:

 1. Upustit od povrchu podlahy samoravnivayuschuyusya směsi.
 2. Organizovat cement - písek potěr.
 3. Sladit podlahu listů překližky.

Pro urychlení práce na aktualizaci podlahu, současně s tímto můžete jít koupit dokončovací materiál. Tento materiál se prodává v obchodech pro kutily, trhy a supermarkety. Doporučujeme zakoupit pokrytí v hlavních specializovaných odděleních. Tam můžete získat výhodnější podmínky nákupu, včetně slev a dopravu zdarma.

Poté, co se materiál bude ve vaší domácnosti, které by ležel laminátové vlastních rukou, je nutné, aby propustily všechny balíčky z plastové fólie a pečlivě kontrolovat každou desku. Neměly by být useknuté a zmačkaný zámky. Odstíny ve všech kolonkách musí být stejná, stejně jako obraz obličeje. Položit prkna tak, aby oni dělali ne jeskyní a nikoli na základě vnějšího zatížení. Tak dlouho, jak jste sladit podlahu, laminátové podlahy aklimatizovat na nové teplotních podmínek.

Než budeme analyzovat s vámi, jak položit plovoucí podlahy, pojďme se podívat na proces, kterým se na substrátu. Její přítomnost je to nutné, protože chrání nátěr proti přímému kontaktu s podkladem a je chůze na laminátu pohodlnější.

K dispozici je válec list a substrát. Roll ležel jednodušší, protože má méně spojů. List substrát je složen z více prvků, které mají být spojeny dohromady. V obou případech, hardware se provádí pomocí lepicí pásky. Oni prihvatyvayut jen dvě sousední skupiny. Vyberte si dostatečně široký pás podepsat na každé straně nejméně 3 cm.

Položení podkladu nebere moc času, protože je to docela jednoduché přípravné operace. Na laminátové podlahy, budete muset věnovat mnohem více času. Úloha nejlepší začít v první polovině dne za dobrých přirozených světelných podmínek.

Zde je důležitá pravidla, která je nutno dodržovat :

 • Stéla laminátu ve směru světla, takže podélné spáry mezi deskami, jsou méně zamenty.
 • Nechat dilatační spáry po obvodu místnosti. Optimální vzdálenost mezi deskami a stěnami o 10 mm.
 • Lay desky přesazeny vůči sobě navzájem. To znamená, že spoje jsou částečně překrývá jeden kus desky a získaná sloučenina je hezčí a kvalita.
 • Aby se ušetřil materiál a dosažení správného ligaci, každý druhý podélný řádek start s prořezem (řez deskou).
 • Po instalaci každé desce, ujistěte se, že se hlásí k sousedním prvkům. Později, opravit defekt bude prakticky nemožné.
 • Nenechte utěsnit kladivo desku. To může poškodit jemnou vrstvu. Použijte dřevěný blok jako dobojnika. Bude i nadále možné důlky, zatímco deska zůstane nepoškozená.

 1. Tak jak postelitb laminát ručně. Než začnete pracovat, je třeba vědět, že nákup laminát s nějakou rezervou (pro případ poškození laminátových desek, a to zejména v případě neexistence konkrétních zkušeností pro začátečníky). Než začnete, vzít nejnutnější a jednoduché věci, bez kterých není možné dělat: skládačka, kladivo, metr, tužka, kus dřeva 15-25 cm substrátu.
 2. Před zahájením práce s laminátem, je nutno vyrovnat podlahu dobře, dobré ji vyčistit štěpků, stavební suti a prachu. Pokud povrch derevesiny, je nutné zkontrolovat, zda je porucha na některých místech, pokud nebude skřípat. Stávající závady musí být okamžitě odstraněny, takže po nebyly žádné problémy. Pokud je betonová podlaha, je třeba jej zkoumat na
 3. Se správným výcvik důvodů mohou být jisti, že dostanete vynikající výsledky. Zakřivení povrchu by neměla být větší než 3 mm na lineární metr. Po vyrovnání podlahy, je nutné uložit substrát. V substrátu, existuje několik základních vlastností - tepelné izolace, tlumení nárazů, pohlcování zvuku, hydroizolace. Dalším substrátem skrývá drobné nesrovnalosti. Je třeba nasadit na povrchu podlahy, ale ne z celého prostoru místnosti, a které jsou zavedeny přímo pod vrstveného pásu. podkladu přebytek moštu
 4. Na první pohled, kterým se laminát se zdá být velmi jednoduché a rychlé záležitost. Ale to není tento případ. Laminátové desky jsou vzájemně propojeny takto: každý hřebenové desky jsou poháněny do drážky předchozí desky. Dále, laminátové desky s konečnou platností pevně navzájem gumovým kladívkem. Začínají klást laminátové desky může být na různých stranách místnosti. Ale předpokládá se, že nejlepší způsob, jak prosadit okna - tak mezery mezi deskami není příliš nápadné. To je vše vyložil a vybavené desky. Ten by měl být uříznut na požadovanou velikost.
 5. Jeden pruh je připraven. Silně přitlačí ke zdi a kolem nastavených klíny (můžete vzít předtím rozřezaných dílů). Vedle band je umístěna v přesně stejné (s výjimkou prvního), ale je třeba uříznout o půl desky a začít propouštět ji. Ale další pruh budete muset znovu začít s celou tabuli. Tak se ukáže, že laminát je umístěn v „šachovnicovém vzoru“, to vypadá velmi hezky.
 6. Poté, co jsme položen druhý pásek a opatrně dát dohromady prvky mezi sebou, je nutné, aby tyto tablety a hřeben v boku drážky na první pás, který leží blíže ke stěně. To musí být provedeno v úhlu 20 a nejvýše 30 °. Silně stiskněte tlačítko, a pak jemně zatlačte. Obě kapely neměli hrát do sebe.

Jak ležel laminátové vlastních rukou:

Jak ležel laminátové vlastních rukou

V tomto článku se budeme uvažovat, jak položit laminátu (rukama) na beton, dřevo nebo staré parkety.

Takže první věc, kterou upozornit na stavu povrchu, který bude podle laminát. To musí být dokonale hladké, suché a dostatečné tvrdosti.

Odstranění všech nesrovnalostí (více než 2 mm na m), By měly být vyráběny pomocí speciálních samonivelačních stěrkovací hmoty nebo panelů (překližky).

Pokládání laminátu na horní straně koberce nebo podobný druh křehkého bází zakázáno.

Je-li laminát položí na betonovém základu před stohovací musí nejprve položit polyethylenový film poskytnout izolaci proti vlhkosti, a to pouze po režimu by mělo být parotěsná zábrana uspořádání akustického překročit podkladu a montáž laminátu.

krok procesu Laminát stohování

1. Před položením balení laminátové utěsněna měl lehnout na pokoji za dva dny, Teplota by měla být stabilní, a relativní vlhkost vzduchu by měla být vyšší než 70%. To se provádí, aby se přizpůsobili materiálu, který je typický pro tento pokoj.

Laminát musí být umístěny tak, aby sluneční světlo a švy laminátových nosníků leží v rovnoběžných rovinách, je možné zajistit, aby byly spáry mezi deskami bude téměř neviditelný.

2. Vzhledem k tomu, je to možné roztahování a smršťování podlahy, by měly zajistit splnění malý zářez (5-7 mm) prvků, jako jsou stěny, potrubí a všechny pevné předměty, vchody, oblouky, rohy v místnostech objektu vyšším než 8 x 12 m. Stack laminát začíná, který tvoří první řádek v obou deskách.

Položení první řádek být vyrobeny tak, že drážka je u zdi, by měla být poslední deska řez současně od stěny by měla být odsazeny. Ostříhané rada by měla mít délku nepřesahující 30 cm.

3. Umístění druhé série vyrobené z místa, kde si můžete snížit část první řady. Panely na druhém řádku je umístěna v úhlu k první, je vložen do zámku a prasklo. Poté, dokovací a provozovat plst zbývající panely 4, který sestává z laminátu na bázi uspořádání. Je třeba mít na paměti, že umístění bloků na dálku (pro clearance) by mělo být jasně stanovena.

4. trubky a další pevné předměty v místnosti, kterou je třeba se dostat kolem, jak je znázorněno na obrázku.

5. A poslední etapou úprav se provádí pomocí lišt a prahů s barvou v kombinaci s barvou podlahy nebo dveře.

Pokládání laminátových vlastníma rukama | Jak položit

Velký počet různých podlahových krytin používaných v moderní konstrukci. Ti všichni mají určité výhody i nevýhody. Některé vyžadují časté větrání prostoru vnitřního prostoru, zatímco jiní jsou méně silná a nestabilní vůči mechanickému namáhání, a ostatní budou muset pravidelně pokrýt ochranným nátěrem. Mezi mnoha, mnoha provedeních je vybrán ze povlaku laminát, který je typu, kterým se povlak skládá z jednotlivých plošných dílů spojeny na okrajích v důsledku přítomnosti drážek a hřebenů určitého tvaru, známého zámku.

V tomto článku vám řeknu, jak položit laminátu správně a rychle. Sex před zahájením prací by se měly čistit od prachu by mělo být hladké a silné. Pokládání laminátu vlastních rukou - jednoduchý proces, ale vyžaduje hodně času. Ležel povlak může být jedna osoba, ale když to dělá poprvé, je lepší se uchýlit k pomoci asistenta. Podrobný návod doprovázet každého balíku.

Příprava podlaha před pokládkou laminátu

S cílem zajistit rovinnost základní staré podlahy musí pečlivě odstranit a čištění podlahy s vysavačem. V přítomnosti báze, železobetonová deska základy na přizpůsobení pohodlně provádět cementového potěru. Pro tento písek, cement a voda vařit směsi při konzistenci v blízkosti řídké krému. Poměr suché přísady 1: 3 (jedna část cementu se skládá ze tří částí písku). Směs se míchá ručně nebo pomocí trysky míchání a vlije do báze, pečlivě vyrovnání. V důsledku, čímž bylo po sušení směsi získá dokonale plochý povrch.

V přítomnosti báze, jako je dřevěné podlahy zarovnání se provádí podle shora popsané technologie, po demontáži staré podlahy. Ke snížení stavebních prací dřevěné podpěry lze vyrovnat, aniž by odstranění listů pomocí překližky nebo OSB desky, zajištěn je šrouby. Je-li dřevěná podlaha nesrovnalosti potřebují nástroje, jako je sekerou, dláto a dláta. S jejich pomocí vyčnívající části mohou být odstraněny. V přítomnosti vybrání plechu pod listu řezání tenkých dřevěných lišt, dýha, plastové fólie nebo kaučuku.

Poté, co byl připraven je podlaha, substrát začíná, kterým se proces. Podklad - materiál, který slouží jako zvuková izolace a skryje nerovnosti podlahy. Není-li použit povlak rychle stanou bezcenné, a v chůzi zvuk kroků bude na vzestupu. Substrát může být vyroben z různých materiálů, této trubky z polyethylenu, a další druhy svitkového materiálu. Položení substrát je poměrně jednoduchý postup, ale to vyžaduje určité dovednosti. Přistoupíme k pokládání procesu potahování.

Směr první řadě je zvolena takovým způsobem, že paprsky padající z okna jsou rovnoběžné desky. V případě, že světlo z okna klesnou kolmo k švech bude vidět jasněji.

Je třeba pečlivě připravit povrchu podlahy před laminátové stohu. Jedná se o velmi důležitý aspekt, jen tak můžete se zabránilo vzniku trhlin, nerovné podlahy a užít si pro nadcházející roky.

Před položením laminátu, si přečtěte pokyny a připravit potřebné nástroje. Budete potřebovat: pásku, lepidlo, substrát, skládačky, Mallet gumou svižné.

Laminát je zasazen do řad. Nezapomeňte, aby klíny, které by měly poskytovat mezeru 7 do 15 mm mezi stěnou a povlaku. Ty jsou nastaveny po položení povlaku měla možnost rozpínat a smršťovat. Každý další řádek začíná se zbývající částí předchozího počtu desek a musí být větší než 10 cm vzdálenosti mezi konci desek v sousedních řadách. Pokud se náhle laminát byl „na konci“, je pravděpodobné, že došlo k porušení tohoto pravidla. Panely jsou obvykle skládaný se zajistí, aby se usnadnilo zapadnutí panelů.

Správná věc snížit proužky skládačky, ale můžete také použít ruční pila, nebo stroj pro řezání laminátu. Pokud jste se bojí snížit nerovný, tužkou, nakreslete rovnou čáru a začít sekat. Že neexistují žádné otřepy, použijte pilu s jemnými zuby hřeben - dřevo „čistý řez“ nebo kov.

Pokračovat položit panely pomocí distanční, ponechává mezeru z každé stěny. Ujistěte se, že rozšíření pokrytí pod vlivem tepla, mezera bude rozšiřovat, a to bez nepříjemných následků.

Je důležité, aby první řádek otočil hladké, jinak může dojít k zakřivení povlaku. Zkontrolujte, zda jsou spoje těsné, není žádná mezera. Pokud úlomky zůstane, měl by být odstraněn vysavačem. V našem příkladu používá deska s dvojitým zámkem.

Před položením zkontrolujte, zda jsou drážky jsou čisté, že jsou bez nečistot, jinak nebudete mít správně stanovit ozdobné kryty navzájem.

Zámky jsou navzájem spojeny ručně. Mají významnou míru bezpečnosti, ale nepoužívejte je příliš velkou sílu, aby nedošlo k poškození samotný hrad a laminátovou desku.

Tento obrázek ukazuje, jak by měl vypadat dvě sešité mezi talíři. Mezi nimi by měla existovat žádné trhliny, musí být dokonale rovná. Podélné okrajové části, musí být v souladu. Jestliže v prvním nemáte požadovaného výsledku, odpojte pojistku a zkuste to znovu utěsnit desku, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Použijete vadnou laminátovou desku není žádoucí, protože v průběhu času, tyto nedostatky budou výraznější.

Poté, co první řádek položeny, vstoupí se do druhého. Podnosy deskový panel z druhé řady na další řádek, stoupá pod úhlem a je vložen do prvního zámku. Druhá řada je stisknuto na podlahu a pak prasknout.

Dále by měli být spárované a klepat všechny panely v řadě. Každý následující cyklus sloučeny do jednoho celého pásu. Koncové části bude snazší se připojit, pokud je panel pomalu utěsnit kladivo. V rámci tohoto režimu produkuje další instalace. Pokaždé, když se opatrně přes oblast postelennuyu laminátu, které jsou naskládány, aby bylo možné opravit nedostatky.

Pro instalaci poslední desky můžete použít domácí zařízení, které nám umožní snadno realizovat spojení s předchozí desky. Je vyroben z ocelového pásu o tloušťce 3-4 mm. Řez délku obrobku 30 centimetrů, a ohnout konce v úhlu 90 ° v opačném směru. V tomto případě se jedné délce ohybu by neměla přesáhnout 10 milimetrů, druhý - 30.

Chcete-li snížit požadovanou velikost laminátové desky k vyplnění prostoru mezi předposlední panelem a stěnou položit nový panel dolů na předposlední řádek. Podle viditelných plochách desek provést značkovací končí tužky panel, nezapomeňte ponechat prostor pro hru. Připojit tužkou rizika pomocí hranu druhé desky. Vyříznout část linky značení a spojit se s ostatními. Poté opatrně instalaci poslední řádek v úhlu ke krytu, vložit hřebeny zámku do drážek v úhlu asi 45 stupňů a nižší na podlahu. Připojit nástroj výše popsaného, ​​malý složený směrem k vnějšímu okraji a řadu světelných palicí úderů na větší ohyb panel lícem dolů na sedadlo. Aby nedošlo k poškození předních bočních panelů pro šrot laminátových desek nástroj Lay nebo zvukově izolačním materiálem.

Jak dát laminátu za dveřmi

Aby bylo možné dokončit položení laminátu, musí být laminát instalován ve dveřích. Jak to udělat, snížit velikost úvodním panelu a nastavte ji na místě, jemně poklepáním na krátkou a dlouhou stranu v horizontálním směru.

Aby bylo možné připojit desky je třeba použít lepidlo na dřevo. Přizpůsobené panel do drážek s gumovou paličkou. Otevřené panely hrany se nachází přímo pod otvorem dveří jsou spojeny s jinými podlahových krytin a uzavřené překrývajících hliníkových desek.

Proces, kterým se podlahové krytiny s rukama úpravy odstranění podložky mezi společnou stěnou a žebrem a montáž plastových výlisků, uzavírací pristennyh prostoru.

Vážení čtenáři, komentář k článku, ptejte se přihlásit do nové publikace - zajímá nás váš názor 🙂

Položky, které budou zajímavé pro vás:

Zeptejte se, nebo zanechat komentář

Copyright © 2015 nashakrepost.ru zpětná vazba a připomínky zasílejte na adresu [email protected]

Materiály na stránkách jsou chráněny autorským právem. Kopírování materiálů je povoleno pouze při uvádění přímé odkazy na webu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1