Jak mohu odstranit plíseň ze stropu

Jak mohu odstranit plíseň ze stropu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zbavit se plísně na stropě

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Plíseň na stropě se mohou objevit v každé domácnosti bez ohledu na stáří budovy. Kromě estetické poškození, nedostatek medvědů a přímého ohrožení lidského zdraví. Plísně a houby na stropě je příčinou nejčastějších onemocnění dýchacích cest, má rovněž vliv na celkovou lidskou imunitu. Vyvíjí se velmi rychle, protože musí být vždy ve střehu.

Příčiny plísní na stropě

Je známo, že houby množí spory. Plíseň na stropě - není výjimkou. Způsoby, jak dostat škodlivý spor - velmi rozdílné: můžeme přivést je do ulic na jejich oblečení či těla, mohou létat během ventilace, stejně jako skrz otvory v bytě.

 • Konstantní vlhkost vzduchu by měla být více než 90%.

Příčiny plísní na strop by mohl být takto:

 1. Proudění odpadní vody nebo tekoucí voda z horních pater. Voda proniká do trhlin mezi zdí nebo mezi stěnou a sociálním zařízením. Rozhodujícím faktorem je nekvalitní izolace, nedokáže zastavit únik.

Houba ublížení na zdraví člověka

Černá plíseň na stropě, to znamená, že houba jí nejen ekologické, ale také minerální složky. Rozmnožování houby nakonec vede ke zničení stropu, jako stavební materiál se začínají hroutit.

Boj proti plíseň na stropě se speciálními prostředky

Čím rychleji prodiagnostiruete problém na jeho stropě, tím rychleji se ho zbavit. Aby došlo k úplnému odstranění plísně na stropě, je třeba provést určité úsilí. Snadné čištění a čistící prostředek v tomto případě je bezmocná. Chcete-li zcela zbavit se problémů, potřebujeme více drastických metod.

 • Odstraňte vápenným mlékem a sádrové stropní oblastí zasažených plísní (15-20 cm více než postižené oblasti). Odcházející jediný desek. Odinstalovat proces byl jednoduchý, nejprve navlhčete strop s vodou z stříkací pistole a dát ji máčet po dobu 2-3 hodin.
 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Zbavit se plísně na stropě se síran měďnatý

Pokud nejste schopni kupovat drahé speciální nářadí dezinfekce, můžete použít starý a osvědčený lidový lék - modré skalice. Představuje Tyrkysová barva krystalů.

 1. Ředí se vodou v poměru 100 g síranu na 1 kbelíku s vodou. Míchá se štětcem nebo válečkem.

Tento způsob je ideální, aby se odstranily houbu ze stropu v koupelně. Ale nezapomeňte, že po takové mini opravu budete muset splňovat podmínky použití v místnosti. To zahrnuje: časté větrání, sušárna po sprše nebo vana, a stírací plochy z vody.

Je zakázáno používat k potírání hub na bílý strop

Radikální metoda čištění formy od povrchu stropu není vhodný pro každého. Že nějakou dobu trvá. Pro rychlé čištění plísní na stropě, budeme potřebovat tyto ochranné a chemikálie: respirátor, gumové rukavice, plastové brýle, znamená „bělost“.

Lidové způsoby nakládání s houbou

Mezi časem prověřené recepty pro potírání hub se také používají takové látky: ocet, jedlá soda, bělidlo. To znamená, že inhibují růst kolonií houby, ale ne dost silná, aby ji zabít úplně. Jak se zbavit plísně na stropě, řekneme národní zkušenosti.

 • 1,5 kg síranu mědi, se smísí s 10 litry vody.

Po aplikaci jedné z těchto látek na povrch stropního prostoru potřebného pro zahřátí a pak větrat. Teprve poté, co můžete udělat plastickou operaci.

Bojovat houba na strop lze efektivně používat profesionální nástroje, stejně jako domácí formulací. Jakákoliv metoda předpokládá, že řízení teploty a vlhkosti. Je velmi obtížné vyrovnat se s běžnými zarostlé podhoubí, protože musí být učiněny první kroky bezprostředně po diagnóze problému.

stropy

Problém plísní na stropě je velmi důležité pro mnoho budov, zejména pokud mají současné vysoké vlhkosti. Existuje několik způsobů, jak zabránit tomuto nepříjemnému jevu. O jejich vlastností, technologie a jak odstranit plíseň ze stropu, podívejte se na následující.

Plíseň na stropě: příčiny vzdělávání

Plíseň na stropě je nejčastěji nalezen v koupelnách. To je vzhledem ke konstantní vlhkosti a vysoké vlhkosti vzduchu v místnosti. Chcete-li se vyhnout tomuto problému, je nutné zařídit pokoj kvalita ventilační systém.

Vlhké prostředí a vedou k houbě na povrchu stropu objevují černé skvrny, které jsou plísně. Pro jejich odstranění bude třeba, aby se velké úsilí, aby do formy, je lepší, aby se zabránilo.

Hlavními příčinami formy jsou:

 • Přítomnost vlhkém prostředí, což je zvláště charakteristické pro koupelny a kuchyně - nejběžnější důvod pro výskyt plísní na stropě;
 • nedostatek řádné větrání v místnosti;
 • prudký pokles teploty vzduchu v místnosti, což vede k tvorbě kondesata;
 • plíseň na stropě v bytě objeví kvůli zaplavuje svým sousedům, ne nutně zaplavit váš byt, pokud je netěsnost mezi vanou a stěnou, aby se vlhkost postupně dostane na podlahové desky, což vede ke vzniku plísní na stropě;
 • přítomnost píštělí a stoupaček v deskách překrývají mezi patry, a to zejména v případě, že jsou vyrobeny z non-pozinkované oceli;
 • Přítomnost raschekanennogo zařizovacích předmětů v bytě nebo v sousedních zemích, přítomnost úniků v litinových kanalizačních systémů - není neobvyklé, proto v některých případech je to proto, že z nich je plíseň na stropě.

Proto, kdo se zbavit plísně by měly být pouze po známé příčiny jejího vzniku. Například, v oblastech s vysokou vlhkostí, výkonný ventilátor instalace je dostačující.

Pokud nechcete řešit formy, na rozdíl od nepříjemného vzhledu stropu, to by mělo za následek i zdravotní problém. Především přítomnost plísní v budově a světlo se odráží na přívodní vedení k vystoupení na základě infekčních chorob. Kromě toho přítomnost plísní, ovlivňuje mnoho systémů v těle, zejména u dětí a osob s oslabeným imunitním systémem.

Chov, spory plísní do jiných prostor domu, střecha, stěny, podlahy, jejich přítomnost vede k postupné destrukci celého domu. Žijící v neustálém vlhkosti po dobu několika let, v domě může být jen rozpadat v průběhu částic. Proto, pokud máte sebemenší podezření na rozvoj plísní, začít bojovat s nimi okamžitě.

Jak odejmout formu, od stropu: prevence a léčba

Když je forma, aniž by se přímo na strop, nicméně, pokud důvody pro jeho vzhled, by měly provést řadu preventivních opatření, jejichž cílem je zabránit vzniku tohoto nepříjemného procesu.

První možností je bojovat ještě objevila plíseň - to je modrá skalice. Tento nástroj má antibakteriální účinek, ale obsahuje ve své struktuře toxických látek. Přidáním do vápna, aby to trochu do modra. Tento roztok se očistit strop v místnosti vystavené houby.

Tip: Pokud máte v úmyslu zpracovat vápno, dříve malovaný strop, není to stojí za to. Vzhledem k tomu, že v důsledku získáme povrch s velkým počtem rozvodů a šmouh na něm.

Pro odstranění černá plíseň na stropě, použít speciální antiseptické prostředky jako primerů. Jsou používány při opravě, před nanesením povrchové úpravy a po ukončení práce. Penetrace je schopen zničit plísně, ale také, aby se zabránilo jeho výskytu nejen to. S antiseptické neschopný dokonce proniknout do povrchu betonu a zabránit výskytu plísní na nich.

Výběr jednoho nebo další část primem by měl být veden podle materiálu, z něhož postaven strop. Existuje mnoho antiseptické přípravky, které jsou vhodné pro použití na dřevo, kovy, omítnuté, lakovaných povrchů.

Máte-li doma nebo v bytě již plísně na stropě, v tomto případě je třeba dbát na léčení.

Tip: Před zahájením prací odstranit plíseň ze stropu, měli byste zjistit důvod jejího vzniku a opravit ji. Jinak všechna opatření, jak se zbavit plísně bude marné a že se opět objeví brzy.

Za prvé, strop obložení je odstraněn, pokud to bylo předtím vápno, pak se obvykle používá houbou navlhčenou ve vodě. Zároveň práce by měla být dostatečně dlouhá, protože vápno na bázi vápna je poměrně silný.

Pokud se však na betonovém základu byla použita poměrně silná vrstva vápna, je dobré ho vyjmout používat špachtli. Pre Celý strop smáčí vodou, které snižují úroveň adheze betonový základ a vápno.

Dalším způsobem, jak se zbavit podkladové vrstvy je potahovací roztok na svém povrchu, ve které je část přítomna voda, mýdlo a soda vápníku na bázi. Mýdlo by měl nastrouháme na deset litrů vody, vyžaduje asi pět lžic jedlé sody.

Po očištění povrchu podkladové vrstvy vyčkat až do úplného vyschnutí stropu. Poté je pokryta primeru antiseptickým akce. Naneste základní nátěr ve více vrstvách, čeká na sušení každého z nich. Doba sušení primeru je uvedeno v návodu od výrobce. Za účelem zpracování se spáry mezi dlaždicemi použijte štětec, může to dobře zaplnit prázdnotu.

Po vysušení antiseptický primer, po němž následuje postup aplikaci roztoku se pronikající akce. V takovém případě, že je schopen zvýšit úroveň adheze betonu a sádry.

Dále omítnuté stropu poté, co náplast by měla být použití tmelu. Každá z vrstev materiálů, aplikované na povrch stropu, střídající se s zpracováním stropního primeru. Po nanesení tmelu, by broušení povrchu a jeho zpracování primeru. Za to, že strop je vymalováno.

Návod, jak odstranit plíseň ze stropu

Pokud předchozí verze odstranění plísní nevyhovuje, můžete použít níže uvedených pokynů k odstranění rychlý způsob, jak plísní.

V takovém případě, že vyžaduje přítomnost jakéhokoliv detergentního prostředku, ve kterém je obsažen látky na bázi chloru. Velkou možností by bylo využití nejlevnější normálního jasu. K přípravě pracovní rukavice, protože toto řešení je velmi agresivní. Kromě toho by měly nosit ochrannou masku a brýle, aby kapalina zasáhla na sliznice očí a nosu.

Tato kapalina se nejprve působí na postiženou oblast stropu, a po vysušení celý strop.

Tip: Pokud jste zpracovány strop pomocí síranu mědi a zdálo se rozvést, pak léčba chlorovaných sloučenin ušetří vám od nich, a strop bude dokonale bílé.

V případě, že léze nejsou příliš velké, bude stačit použití mýdlového roztoku s alkalickými sloučeninami. V takovém případě je třeba třít jedno mýdlo a naplňte ji dva litry teplé vody.

Dalším dobrým lékem pro plísně na stropě - řešení dvou lžících oleje Tea Tree a dva šálky vody. Pro nanášení roztoku za použití pulvelizatora.

Někteří odborníci doporučují, aby na postižená místa jedlé sody, pak octa. Pro jeho použití a využití pulvelizatora. Po vytvoření reakcí mezi látkami, které jsou odstraněny ze stropu brusné kartáče.

Způsoby odstraňování plísní pod úsek stropu

Stretch strop nejčastěji je realizován na bázi PVC fólií. Tyto materiály jsou syntetické a nejsou vhodné k tvorbě těchto plísní a hub. Nicméně, je-li přítomna strop vysoká vlhkost, pak forma bude ještě ho udivuje. Špatně provedeny práce na montáži, hydroizolace a parotěsná zábrana stretch stropu vede k tomu, že v prostoru mezi stropem a obvyklé formy se objeví. Ve stejné době, se zbavit tohoto problému je mnohem složitější, než je obvyklé formy na stropě.

Je-li forma přímo na stretch strop si můžete být jisti, že prostor pod stropem jí mnohem více. V takové situaci je třeba postarat se o odstranění a re-tahání celou strukturu. K provedení této operace byste měli využít služeb odborníků, jak self-instalaci podhled je poměrně obtížné.

Pro odstranění strop je primárně zničení jejího uložení. Film postupně vytáhl a dělal rozebrání webu. Pak následuje zpracování léze pomocí antiseptický roztok. Že pomůže překonat formy. Po tom, skvrna poškrábaný s kartáčem a celý strop se promyje vlhkým hadříkem. Pokud existují trhliny ve stropě by měly být přítomny zvláštní pozornost a také být léčeni antiseptické.

Dále praskliny jsou zpracovávány pomocí tmelu pomáhá zabránit rozvoji plísní uvnitř nich. Pro prevenci, celý strop se zpracovává za použití primeru, který má antifungální aktivitu. V konečné fázi, film se odehrává v místě s pomocí speciálního vybavení. Potom se provádí základního nátěru. Instalovat čepel bez rizika vydouvání, by měly být v procesu instalace používá stavební fénem.

Plíseň na stropě, jak se zbavit a zabránit

Existuje mnoho způsobů, jak se vypořádat s plísní, ale nejjednodušší způsob, jak zabránit jejich výskytu. Na plísně neobjeví ve vašem domě, použijte tyto pokyny:

 • pravidelně větrat místnosti;
 • Poskytovat vysoce kvalitní in-house ventilační systém;
 • Nenechávejte mokré oblečení v domě, poslat ho na ulici, a to i v zimě;
 • sledování integrity trubek, kterými protéká voda v domě;
 • sledovat provozuschopnost ventilačních kanálů v koupelně;
 • při opravě, postarat se o většinu materiálů jsou odolnost proti vlhkosti.

Všimněte si, že pro tvorbu plísní v místnosti by měly představovat velmi vysokou vlhkostí větší než 80 procent a teplotu asi dvacet stupňů. Proto, pokud máte příliš vysoký obsah vlhkosti, to by mělo být povinné pro větrání místnosti.

Proces stropní formy: jak se zbavit plísně v koupelně

Pro práci odstranit plíseň na stropě, použijte materiály ve formě:

 • špachtle, střední velikosti;
 • rukavice;
 • postřikovač;
 • žebříky;
 • podlahové krytiny;
 • prostředky pro boj proti plísní.

Odstraňte z místnosti možno všechny nábytku, ložní prádlo na podlaze filmu nebo listu. Zalijeme vodní sprej a posypeme strop ji. Dále by mělo být odstraněno špachtlí, na které se náplast má houba.

Je výhodné, když vyjmete stropní vrstvy až do 10-15 cm. Stejně jako plísňové spóry proniknout dostatečně hluboko do zdi. Dále čekat na sušení stropu pro tento účel použít protiplísňový prostředek. Mezi takové léky uvolňovat látky ve formě:

Je výhodné zvolit primeru. Aplikuje se na spodní části stropu ve dvou nebo tří vrstev. Před použitím kontrolní instrukce primeru, tak některé formulace vyžadují další ředění vodou.

Při použití síranu měďnatého, mělo by se ředí s vodou v poměru 50 g znamená v 5 litrech vody. Povrch se zpracuje s roztokem v několika vrstvách.

Pokud máte v úmyslu použít bílé pozadí, se zředí vodou a aplikovány jako několikrát. Mějte na paměti, že před použitím složení stropu by mělo být předem navlhčit. Po dvou hodinách po aplikaci bělosti se promyje od stropu pomocí čisté vody.

Související články

© Building portál StrPort 2011-2016. Články o opravách, stavebnictví a stavebních materiálů.

Kopírování informací ze stránek je možné pouze se souhlasem vydavatele nebo přímým odkazem na zdroj. právní zdůvodnění

Plíseň na stropě: metody eliminace a prevence

Tématem tohoto článku - porážce houby stropů, zejména plísní na stropě v koupelně. Domníváme se, že metody boje a zabránit vzniku plísní. Příčinou houby - vlhkost. Tam, kde to může trvat - budeme zjistit.

Plíseň na strop je vytvořen primárně z důvodu nadměrné vlhkosti - stálé přítomnosti vlhkosti na povrchu a překrývají v rámci konkrétních póry a omítky vápno.

Kombinace vlhkém prostředí a spór plísní dost na stropě objevil nepříjemný druh černá plíseň. Je to dost, aby během několika týdnů konstantní vlhkosti; přinést houba je mnohem obtížnější. Bude znovu a znovu objevují.

Kde se v koupelně, kuchyni nebo toaletní nadměrná vlhkost?

 • Neupravené sousedé výše. V případě, že neustále prolévat vodu na podlaze (například mezera mezi okrajem vany a stěnou), je nevyhnutelné, dříve nebo později vyživují překrývají a dostat se do stropu. Naprosto efektivní hydroizolace - bohužel, pole mýtů. Alespoň v typickém bytového domu.
 • Fistulas popruhů vodu nebo výklenky ve stropě. Dostatek vody pramínek po kapkách, aby se postupně infiltrovat betonové desky se stejným výsledkem. A pokud se v otevřených oblastech úniků stoupacích patrný okamžitě, pak v překrývající se ocelová trubka může kapat v průběhu let.

Poznámka: Problém se týká především ocelových trubek Negalvanizované. U kovových, plastových nebo plastových stoupaček taková situace - neuvěřitelné vzácností.

Plíseň na strop je vytvořen primárně z důvodu nadměrné vlhkosti - stálé přítomnosti vlhkosti na povrchu a překrývají v rámci konkrétních póry a omítky vápno.

Kombinace vlhkém prostředí a spór plísní dost na stropě objevil nepříjemný druh černá plíseň. Je to dost, aby během několika týdnů konstantní vlhkosti; přinést houba je mnohem obtížnější. Bude znovu a znovu objevují.

Kde se v koupelně, kuchyni nebo toaletní nadměrná vlhkost?

 • Neupravené sousedé výše. V případě, že neustále prolévat vodu na podlaze (například mezera mezi okrajem vany a stěnou), je nevyhnutelné, dříve nebo později vyživují překrývají a dostat se do stropu. Naprosto efektivní hydroizolace - bohužel, pole mýtů. Alespoň v typickém bytového domu.
 • Fistulas popruhů vodu nebo výklenky ve stropě. Dostatek vody pramínek po kapkách, aby se postupně infiltrovat betonové desky se stejným výsledkem. A pokud se v otevřených oblastech úniků stoupacích patrný okamžitě, pak v překrývající se ocelová trubka může kapat v průběhu let.

Poznámka: Problém se týká především ocelových trubek Negalvanizované. U kovových, plastových nebo plastových stoupaček taková situace - neuvěřitelné vzácností.

[Caption id = „attachment_5322“ align = „aligncenter“ width = „640“] Článek krky - porážce houby stropů, zejména, plísně na stropě v koupelně. Domníváme se, že metody boje a zabránit vzniku plísní. Příčinou houby - vlhkost. Tam, kde to může trvat - budeme zjistit.

Plíseň na strop je vytvořen primárně z důvodu nadměrné vlhkosti - stálé přítomnosti vlhkosti na povrchu a překrývají v rámci konkrétních póry a omítky vápno.

Kombinace vlhkém prostředí a spór plísní dost na stropě objevil nepříjemný druh černá plíseň. Je to dost, aby během několika týdnů konstantní vlhkosti; přinést houba je mnohem obtížnější. Bude znovu a znovu objevují.

Kde se v koupelně, kuchyni nebo toaletní nadměrná vlhkost?

 • Neupravené sousedé výše. V případě, že neustále prolévat vodu na podlaze (například mezera mezi okrajem vany a stěnou), je nevyhnutelné, dříve nebo později vyživují překrývají a dostat se do stropu. Naprosto efektivní hydroizolace - bohužel, pole mýtů. Alespoň v typickém bytového domu.
 • Fistulas popruhů vodu nebo výklenky ve stropě. Dostatek vody pramínek po kapkách, aby se postupně infiltrovat betonové desky se stejným výsledkem. A pokud se v otevřených oblastech úniků stoupacích patrný okamžitě, pak v překrývající se ocelová trubka může kapat v průběhu let.

Upozornění: problém se týká nejdříve neplodných ocelových trubek. U kovoplastových nebo polymerních stoupaček je tato situace neuvěřitelnou raritou.

[legenda id = "attachment_5322" align = "aligncenter" width = "640"] Zapuštěný splašek odpadních vod u sousedů nebo v překrývajících se oblastech. Litinové odpadní vody mohou v průběhu času proudit na spoj. Ve stoupači je lokalizaci problému zpomalena skutečnost, že když je hrdlo potrubí ponořeno, únik se projevuje pouze tehdy, když stoupačka je zcela naplněna vodou. To znamená, že když několik bytů spojí vodu najednou.

 • Konečně, často příčinou vlhkosti a její obslužné formy je špatně fungující ventilace a v důsledku toho nadměrná vlhkost v místnosti. Ventilátor ve ventilačním kanálu často řeší problém. Samozřejmě, pokud není ventilace ucpaná.
 • [legenda id = "attachment_5323" align = "aligncenter" width = "398"]

 • Zapuštěný splašek odpadních vod u sousedů nebo v překrývajících se oblastech. Litinové odpadní vody mohou v průběhu času proudit na spoj. Ve stoupači je lokalizaci problému zpomalena skutečnost, že když je hrdlo potrubí ponořeno, únik se projevuje pouze tehdy, když stoupačka je zcela naplněna vodou. To znamená, že když několik bytů spojí vodu najednou.
 • Konečně, často příčinou vlhkosti a její obslužné formy je špatně fungující ventilace a v důsledku toho nadměrná vlhkost v místnosti. Ventilátor ve ventilačním kanálu často řeší problém. Samozřejmě, pokud není ventilace ucpaná.
 • Co je špatné na plísně?

  Kromě žalostného podívaného v koupelně a toaletu bude nepříjemný důsledek výskytu houby časté plicní infekce. Zvláště u lidí s narušenou imunitou a u dětí. Houba v životním prostředí uvolňuje toxické látky; Navíc pokračuje v rozšiřování sporů, které se množí.

  Dále. Jídlo pro něj slouží jako organické a minerální směsi. Včetně betonu a omítky. Překrývající, postižené houbou, nechte pomalu, ale zhroutí se.

  Během několika měsíců jsou možné sádrové sesuvy; po několik let konstantní vlhkosti se překrývání může začít doslova rozpadat.

  [legenda id = "attachment_5328" align = "aligncenter" width = "553"]

  Tip: Chci varovat čtenáře před urychleným pokusem o použití sulfátu mědi na již natřený strop. Při rozprašování vodného roztoku je to nejen neúčinné, ale i velmi špinavé zelené skvrny. Autor jednou udělal stejnou chybu a byl velmi rozrušen důsledky

  [titulka id = "attachment_5324" align = "aligncenter" width = "537"] Prevence

  Spíše než zpracovat strop z formy, pokud se neobjeví, ale jsou k dispozici předpoklady - nejprve vysoká vlhkost?

  Smažil se na aditivum v haseném vápnu na bělení síranu měďnatého, toxického přípravku s baktericidním účinkem. Kuporos dodává vápnu charakteristickou modravou barvu.

  Tip: Chci varovat čtenáře před urychleným pokusem o použití sulfátu mědi na již natřený strop. Při rozprašování vodného roztoku je to nejen neúčinné, ale i velmi špinavé zelené skvrny. Autor jednou udělal stejnou chybu a byl velmi rozrušen důsledky

  není strašné mimozemské monstrum. Toto je obyčejná houba při vysokém zvětšení.

  Jistě, vyhlídky jsou bezútěšné. Člověk si musí myslet, jak se vypořádat s plísní na stropě.

  Spíše než zpracovat strop z formy, pokud se neobjeví, ale jsou k dispozici předpoklady - nejprve vysoká vlhkost?

  Směs se přidávala do přísady v hasičském vápnu, aby se zbarvila síran měďnatý, toxický přípravek s baktericidním účinkem. Kuporos dodává vápnu charakteristickou modravou barvu.

  Tip: Chci varovat čtenáře před urychleným pokusem o použití sulfátu mědi na již natřený strop. Při rozprašování vodného roztoku je to nejen neúčinné, ale i velmi špinavé zelené skvrny. Autor jednou udělal stejnou chybu a byl velmi rozrušen důsledky

  [Caption id = "attachment_5324" align = "aligncenter" width = "537"] Jak čistit stropu vápna: efektivní možnosti »href =» http://potolokspec.ru/remont-i-operacii/chistka/kak-ochistit- potolok-ot-pobelki - "> Jak vyčistit strop z bělení: efektivní možnosti)

 • Utěsnění překrytí stejným antiseptickým základním nátěrem. Důkladně impregnujeme, bez lítosti kapaliny. U švů mezi panely je lepší použít štětec a nikoli válec - bude to lépe impregnovat zářezy.
 • Po vysušení použijeme ještě jeden základ - obvyklý průnik. Jeho úkolem je posílit povrch již postižený houbami a zlepšit přilnavost sádry a tmelu.
 • Potom, štukatéři, shpaklyuem strop, znovu gruntuem ta místa, která jsou zpracovávány, brousit a malovat povrch (Podrobnosti: Jak strop válečkem připravit povrch pro malbu a dalších otázkách opravy). Všechno je tradiční.
 • [titulky id = "attachment_5325" align = "aligncenter" width = "657"]

  Je zajímavé, že autor poté, co obdivoval zbytky po ošetření houbami síranu měďnatého nad barvou na bázi vody, ošetřoval povrch Belize. Výsledek překonal očekávání: zmizel nejen typický pro houbu ztmavnutí, ale také rozvody. Strop opět stál sněhově bílý.

  [legenda id = "attachment_5326" align = "aligncenter" width = "414"]

  Jak odstranit plísně ze stropu, jestliže z nějakého důvodu jsou vážné opravy nemožné? Odnímatelný byt, žádný čas, čekání na pohyb ... nakonec, v tuto chvíli prostě žádné peníze - to se také stane ...

  Jakákoliv prací kapalina obsahující chlor by vám pomohla. Například domácí bělost (16-40 rublů maloobchodní cena v závislosti na prodávajícího chuť k jídlu). S pomocí štětce impregnuje celou plochu stropu, v první řadě již postižené oblasti.

  Je zajímavé, že autor poté, co obdivoval zbytky po ošetření houbami síranu měďnatého nad barvou na bázi vody, ošetřoval povrch Belize. Výsledek překonal očekávání: zmizel nejen typický pro houbu ztmavnutí, ale také rozvody. Strop opět stál sněhově bílý.

  Rychlá cesta

  Jak odstranit plísně ze stropu, jestliže z nějakého důvodu jsou vážné opravy nemožné? Odnímatelný byt, žádný čas, čekání na pohyb ... nakonec, v tuto chvíli prostě žádné peníze - to se také stane ...

  Jakákoliv prací kapalina obsahující chlor by vám pomohla. Například domácí bělost (16-40 rublů maloobchodní cena v závislosti na prodávajícího chuť k jídlu). S pomocí štětce impregnuje celý povrch stropu, na prvním místě je již postižená oblast.

  Je zajímavé, že autor poté, co obdivoval zbytky po ošetření houbami síranu měďnatého nad barvou na bázi vody, ošetřoval povrch Belize. Výsledek překonal očekávání: zmizel nejen typický pro houbu ztmavnutí, ale také rozvody. Strop opět stál sněhově bílý.

  Je to dobré nebo špatné, forma na stropním stropu může trvat velmi dlouho. A ve vzhledu bude vše v pořádku.

  Jako každá nemoc, forma na stropě je mnohem snazší, než je zacházet. Nebuďte líní, abyste se zeptali včas, proč strop byl mokrý. Hodně štěstí v opravě!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 1 = 6