Jak mohu zdobí dům pro nový rok

Jak mohu zdobí dům pro nový rok

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyzdobit dům na Silvestra

Oblíbený svátek Nový rok - skvělý způsob, který si nelze představit bez výzdobě interiéru. Jak vyzdobit váš domov na dovolenou? Řekněte nám něco o zajímavých způsobů, jak přinášet do vnitřku magického ducha očekávání zázraku.

Tradice zdobení domu na Nový rok pochází z dávných dob. Během této doby se zvyklosti, rozvíjet klasické formy výzdoby. Obvykle se zdobí celý dům, ale můžete udělat dovolenou „ostrovy“, které se bude cítit zvláštní atmosféru Nového roku.

dekorace oken vytváří slavnostní pocit, a to nejen uvnitř, ale i venku. Hezké vidět světla v oknech nebo krásné věnce jedle tlapek s barevnými míčky. Windows můžete ozdobit vánoční ozdoby se světly. Podívejte se krásné věnce a girlandy z umělých nebo živých jedlové větve zdobené červeno-zelenými pásky tradiční kreslení, kužely. Účinně Vypadá „sníh“ dekor v podobě sněhové vločky, „déšť“, doplněné stříbrnými ozdobami ve tvaru rampouchů.

Tradice zdobení věnce dveřím jedlové větve existují v různých kulturách. Může to být skutečný strom nebo umělý zarostlé serpentin, korálky, kuličky. Dveře mohou být zavěšeny krásný věnec vánoční koule nebo nárazy mohou přijít s originálním designem v podobě dárkových balíčků nebo sněhuláka. Účelem takových dekorací - vytvořit sváteční náladu již u vchodu do domu.

Na prádelníku nebo v blízkosti zrcadla můžete udělat velký vánoční píseň, která bude povzbudit a potěšit oko. To může být trochu vánoční stromky, vázy s míčky, svíček a jedlové větve. Můžete vytvořit nástěnnou malbu vlajky, stuhy, provázky písmen.

A skvělé místo k dekoraci venkovského domu na Nový rok - krb. Živé nebo umělý oheň spojuje s třpytky koule a girlandy. Mantel pojme celou kompozici kuželů, jedlové větve, svíčky. Dobrým zvykem k zavěšení na háčky nad krbem věnec hračky a šišky, vánoční ponožky pro dárky. Vypadá to elegantní černobílou výzdobou. Například, bílá nebo zlatá, od svíčky, vánoční stromky a malé domky. U krbu mohou být uspořádány velké svícny se svíčkami, umělé vánoční stromky, košíky šišky a mandarinky.

Pokud ve venkovském domě má schodiště, může se stát ohniskem novoročních dekorací. Zábradlí může uvit věnce vyrobené z větví, kužele, stuhy, balony, a zábradlí visí nějaké vánoční věnce a ozdobte je s světla, která bude vypadají obzvláště působivé ve tmě. Můžete vytvářet krásné kompozice v množství, například umístit ozdobné květináče s malými jedle rozkládat nebo dárkové krabičky.

Hlavním atributem nový rok - vánoční stromeček. Velký nebo malý, přírodní nebo umělé, ale to by mělo být! Zdobení vánočního stromu může být celá řada způsobů:

 • vytvoření monochromatické složení hraček stejné barvy, např., modré nebo fialové;
 • se rozhodnout pro jeden typ hraček - pouze kuličky nebo rampouchy. V módním minimalistickým designem, takže malý přírodní vánoční stromek v květináči může být zdobené stříbrnými srdce nebo zvířátek vyrobených z lepenky fólií vlastníma rukama.

Povinný prvek dovolenou - svíčky. Vyzdobit byt na Nový rok, můžete provést několik dekorativní kompozice s svíčky, například ve formě věnec z větví, plesy, malých domů, s velkým svíčkou uprostřed nebo s několika svíček na porostech různých výšek. Podívejte se krásné svíčky ve skleněných lampy, vázy a dokonce i banky, které jsou dále umístěny ozdoby v podobě kuliček. Můžete si vytvořit speciální svíčky, například tyčinky skořice a pomeranče, které budou příjemné vůně.

Útulnost vytvořit malé sváteční dekorace v domě: hračky a kuželů visí na rukojetích skříněk a oken; umístěny na stoly a židlemi s ozdobnými ornamenty ve tvaru mašle s smrkových větví. Dokonce koš šišky nebo svazků ze dřeva, remizoval s krásnou stuhou může být zdrojem krásné, sváteční náladě.

Budou mít přístup k společenské akce? Pozval na velkou oslavu? Ne ...

Suché lokty vždy vypadat neestetické. jednoduché krémy často nepomohou ...

manikúra krása je závislá na tom, jak se pokožka odstraněn. V ...

Kosmetický trh je neustále aktualizován s novými zprávami, jeden z posledních ...

Zelené šaty symbolizuje mládí a obnovu. Green téměř ...

absolutně nemůže jíst příliš mnoho cukru, ale také k jeho vyloučení ...

Stejně jako všechny krásné!

A dítě-jako číslo, které není žádoucí.

Nedávno jsem se setkal s kosmetikou z Primia COSMETICI (Itálie) - efekt je super! Jsem se naučil od mého kosmetička - dělá postup a postaral se o domácnost. Velmi šťastná !!

Malimar.ru - Dámská informační portál. Každý den zveřejníme pro vás užitečné rady o kráse, zdraví žen, módy, těhotenství a rodičovství, kariéru a domov.

Kopírování materiálů je povoleno pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Za obsah reklamních materiálů a informací zveřejněných uživateli, redakční není odpovědný.

Autorská práva na články, obrázky a videa jsou majetkem jejich držitelů.

Jak vyzdobit dům na Silvestra 2018

Symbol v příštím roce - veselý hravý pes, který netoleruje konzervativní vánočního stromku v rohu obývacího pokoje. Líbilo se jí, hojnost hraček, světlé pozlátko a neobvyklé šperky.

Ale proměnit svůj domov na ilustraci vánoční pohádky nevyžaduje obrovské sumy peněz - natolik, aby si tento článek a přijmout jednoduchý nápad vyzdobit dům pro nový rok.

Pes nesnese nadměrné pompéznosti a domýšlivost. Má ráda pohodlí a jednoduchost. Zdobení domu, budete muset vytvořit ji v klidu a pohodě. Také psi nelíbí návrh nesourodé domu s věnci, stuhami a jiné pozlátko - vytváří pocit nepořádku. Proto je nejvýhodnější kombinace by být jedním z pohodlí a jednoduché dokoro.

Vzhledem k tomu, že symbol 2018 pet by měla držet na jednoduché stylů a trendů, jako Boho-chic, eko-styl či napodobeniny země a rustikální. Čím více self-made ozdob, které používáte, tím vyšší je pravděpodobnost získání přízně psů.

Pokusit se minimalizovat přítomnost v domě tovární výzdobu plastu, kovu a skla. Tyto „neživé“ materiály ošklivé psy. Ale ona bude mít radost s neobvyklým ručně vyráběné šperky: andílky, zvířátka, luky, textilní girlandami.

Pes - obránce svém území. Proto nebuďte líní udělat malou Sýpka zámky a kliky zdobí okna a dveře. Můžete si koupit ready-made ozdobné zámky. Tím se nejen vytvořit „správný“ novoroční atmosféru, ale také bude, aby bylo jasné, na paní domu a zavřel kritici nebudou moci dostat do území.

Používat šablony a samolepky

Zakoupíte-li si jeden z několika novoročních prodejních blány a umělého sněhu, jen půl hodiny malovat celý dům může být náladový zimní vzor. Šablony v případě potřeby na všechny mohou být nezávisle na sobě prostřednictvím papírenské nožem a kartonu listu. Drahý umělý sníh se nahradí bílou zubní pasta, která je navíc mnohem jednodušší smýt z povrchu skla.

Dlaždice, dřevěný nábytek a tapety malovat to nestojí, jinak riskujete nechat vánoční náladu v bytě na nejbližší opravy. Pro takové povrchy lepší vyzvednout samolepky, které lze snadno odstranit na konci prázdnin.

Odříznutí nadbytečné větve během instalace dřevěného ty krásy, který neví, je uložen materiál pro základy jeho budoucího vánočních věnců. Samozřejmě, můžete si koupit ready nebo získat poslední ročník multi-barevný déšť, jen silná vůně jehličí to není náhrada.

Zdobí věnec s sušených citrusových kroužky, korálky, ořechy, červené stužky, zlaté zvony - a pes nebude schopen odolat takovou nádheru. Pokud se v blízkosti předních dveří, které se obvykle visí věnec, že ​​zásuvka, další LED svítilny složení.

K dosažení podobnost s vnitřními stanovišť Dogs, astrologové doporučuje vyzdobit byt na Nový rok 2018 s pomocí starých portrétů a fotografií, pohlednic z blízkých, starých krabic, memorabilia, rukodělné výrobky.

Symbol 2018, ať už je to porcelán štěně prasátko nebo hack legrační psa, Mark čestné, nejvíce prominentní místo. Construct pro malé psí boudy z kartonu a „léčit“ dekorativním psí kosti.

To se nedoporučuje používat figurky, sochy a jiné předměty s obrazem koček. Je známo, že psi jsou často v rozporu s nimi.

Čekání na Nový rok není myslitelná bez záři ohně. Pokud je váš dům má krb, nezapomeňte vyčistit před svátky, sbírat dřevo a zdobí na vlastní pěst.

Můžete také použít svíčky a lucerny. Uspořádat je v domácnosti, čímž se prostředcích jedlové větve, ovoce, světlé pozlátko. Ale aby byli opatrní a lepší Vzdát tuto myšlenku, v případě, že dům je malé děti žijí.

Nezapomeňte o koupelně, kuchyni a na chodbě

Obvykle Vánoční výzdoba „žije“ jen v hlavních obytných místnostech, ale to je asi tak kuchyňskou dekorací, předsíň, ložnici, mnoho zapomenout. Ale proč ne zdobí celý dům absolutně čtvereční na Silvestra 2018?

Nezapomeňte o vlastnostech každé místnosti. Vysoká vlhkost v koupelně vám nedovolí používat jedlé ozdoby, ale zrcadlo a dlaždice poskytují obrovský prostor pro kreativitu. Mohou malovat omyvatelné značky nebo barvy, zubní pasty, nebo ozdobíme samolepky.

V kuchyni to je lepší umístit textilní dekorace, která se rychle nasycen vůní potravin. K dispozici bude vhodné déšť, pozlátko, serpentiny, s tím, že to všechno nebude překážet procesu vaření.

Symbol v roce 2018 věnoval svému pánovi a oceňuje laskavost. Proto je velmi užitečné dát trochu dobré nálady kolemjdoucích, zdobení oken vánoční pohádky. Přivézt domácího mazlíčka k tomu co nejvíce zábavné obrázky vložit speciální nálepky na okna, dát číslo „2018“ zářící světla.

Pokud bydlíte v soukromém domě, prostor pro kreativitu obecně je neomezená. Můžete ozdobit jedle věnce a malé kuličky z vnějších stěn domu, stromy na pozemku zábal domácí girland, přední část domu viset figurky vtipné psů a anděly.

Do svého domova vypadat perníkové chaloupce jako z pohádky, předem koupit LED světla a zdobí jej po obvodu domu nebo příjezdové cesty. LED diody, na rozdíl od klasické žárovky spotřebují jen malé množství energie, takže tato výzdoba vás bude stát poměrně levné.

Doufejme, že teď už víte, jak to vyzdobit jeho byt na Nový rok 2018. Vždy přitahovány k tomuto procesu domácnost - velká nálada je zaručena každému účastníkovi. Aby se předešlo sporům zbaven domu do různých míst, a poté, co měl celkový přehled zdobení domu a byla předložena pro všechny, bez výjimky, malé překvapení pro úsilí. Šťastný Nový Rok!

Jak vyzdobit stůl na Nový rok 2018

Nové účesy pro rok 2018

Móda Nehty na Silvestra 2018

Šaty na Nový rok 2018

Scénáře pro nový rok 2018

Dárky pro Nový rok 2018

Jak oslavit Nový rok 2018

Řemesla pro nový rok 2018 s vlastníma rukama

Jak zdobí vánoční strom na Nový rok 2018

Nový rok 2018 make-up

Dárky pro Nový rok 2018

Scénáře pro nový rok 2018

Jak vyzdobit stůl na Nový rok 2018

Překvapení narozeniny přítelkyně

5 nápady, jak neobvyklé, aby oslavili narozeniny

Vánočních ozdob s rukou: idea v roce 2017 (60 fotek), bytové dekorace na Nový rok vlastníma rukama

Že magie se blíží čas pro novoročních svátků, které se těší na děti i dospělé. Od dětství, všichni jsme stýkat s těmi zimními divy a vítané dárky. Jeden má jen věřit v magii a nejdražší přání se splní! A celé slavnostní atmosféře vás zahalila před Novým rokem a Vánoce, Nový rok dekorace nad pokolduyte domova.

Jak vyzdobit dům pro nový rok?

Již v předvečer této nádherné póry mohou myslet a dělat Vánoční ozdoby s rukama. Pokud nemáte dostatek představivosti vytvářet své vlastní nápady, internet a různé lesklé časopisy nabízejí mnoho možností. Dost na skladě potřebné materiály, a co je nejdůležitější - trpělivost a vytrvalost, a vše, co dostanete.

Pamatujte si, že jsme již zdobí dům s rukama v minulém roce? Nyní zvažovat trendy na Nový rok dekorace 2017.

Dekor Nápady na Novém roce může dojít v interiéru s dalšími prvky. To může být vánoční věnce, věnce, vánoční hračky, svíčky, ovoce, žárovky, lampy a další. A samozřejmě nezapomeňte na transformaci hlavních atributů nového roku - vánoční stromeček.

Vánoční strom s rukama

Populární nápady pro 2017 novoroční výzdoba s vlastníma rukama - věnec, svíčky, šampaňské. Obecně platí, že vše, co je spojeno v každém z nás v této nádherné dovolené.

Home dekorace na Nový rok vlastníma rukama

Někteří lidé se domnívají, že návrh Nového roku bere příliš mnoho času a peněz. Ale můžete přijít s něčím velmi jednoduchý a zároveň elegantní a okouzlující, a váš domov bude zářit s novými barvami.

Existuje mnoho obchodů, kde si můžete koupit vše pro dekoraci, jen tolik, aby se inspirovaly některými nápady. Ale to neznamená, že musíte spustit a koupit všechno na světě, k dekoraci bytu na Silvestra. Dost na to, aby interiéru několik detailů, které dodá teplo a slavnostní atmosféru do vašeho domova.

Věnce jako dekor nápady na Nový rok s rukama jsou velmi populární, takže metody a možnosti pro jejich výrobu jsou velmi různorodé. Můžete použít téměř jakýkoliv materiál, hlavní věc - dodržovat doporučení, a uvidíte, jak si můžete vyzdobit váš domov snadno a bez potíží. Detailní master classes, jak se dělá vánoční věnce k domu - zde a zde.

Zpočátku si představit, jak to bude vypadat váš věnec, který barvy budou dominovat v prvcích svého interiéru, a kde byste chtěli umístit. Obvykle se jedná o novoroční ornament visí na dveřích, ale můžete sjednat kdekoli. Po duševně věnec konstrukce by bylo obtížné vybrat vhodné materiály a předměty, které budou potřebné pro jeho výrobu. Základem by mohl být pro něj:

 • kolíčky na prádlo;
 • ponožky;
 • korku z vína;
 • novinového papíru;
 • lepenka;
 • ovoce;
 • hračky pro vánoční stromeček;
 • cukroví;
 • hrboly;
 • balóny;
 • Malé kusy oblečení;
 • kuličky, tkaniny a další.

Svíčky - je základním atributem Silvestra, který bude váš domov útulnější a romantické. Bude mít pouze k zachumlat do deky a užít si nadcházející dovolenou v příjemném rodinném kruhu. Navíc se jedná o velmi jednoduchý nápad dekorace do nového roku s jejich vlastních rukou.

Můžete propojit cheholchiki svíček, nebo použít starý pletený svetr, odříznut od něj požadovaný kus. Taková výzdoba je doma ohřát a potěšit vás v chladných zimních dnech.

Pro příští myšlenkou je třeba skleněné nádoby a dlouhé svíčky. Dát vánoční svíčku v ústech jejich, a volný prostor, který je tvořen na jejich křižovatce, zdobí hadříkem nebo jehly.

S pomocí krásné svíčky, můžete vytvořit nádherné vánoční ozdoby s rukama nad hlavou, fotka, která je uvedena níže. To může být celá složení kuželů, větvičky, umělý sníh, pozlátko a jiných malých částí.

Může být nestandardní přístup k zdobení svíček a zdobí vánoční koule, jen malé, světlé a elegantní. Získáme skvělý dekorace pro nový rok!

Pokud jde o šampaňské a brýle k němu, ale také třeba transformovat dovolenou. Stanou efektivní dodatek k zdobení domu na Nový rok. Poháry může být zajímavé ozdobíme korálky nebo malovat jim něco nakreslit nový rok.

Champagne může být ozdoben následujícími způsoby:

 • pomocí barevných stuh, které mohou být vázány kolem lahve a lahve;
 • nahrazovat konvenční štítek na láhev na slavnostní novoroční pozdravy;
 • čerpat šampaňské zimní krajinu nebo jakéhokoli tématického obrázku pomocí barvy;
 • láhev, stejně jako pro svíčky, můžete si pletenou kryt, nebo použít nějaký zajímavý tkaniny.

Jak můžete vidět, již víte, několik způsobů, jak vyzdobit dům s vlastníma rukama.

Vánoční věnce s rukama

Girlandy - je to osvědčený způsob, jak vytvořit tu správnou atmosféru v domě. Mohou být použity k výzdobě žádný prostor a dělat to více slavnostní. Pokud jste zvědaví, jak se zdobí prostor pro nový rok, girlandy jsou nejvhodnější volbou.

Lze zavěsit je na oknech a nade dveřmi v čele postele. Do stromu zářila jasná světla a podíval ještě více elegantní, zdobí ji s věncem.

Letošní novoroční výzdoba bytu potěší celou rodinu. A pokud chcete, aby blikaly interiér místnosti, můžete použít nejen věnec k dekoraci domu zvenčí, a pak už jen vy, ale sousedi budou moci vychutnat příjemnou prázdninovou atmosféru.

Viz také: Krásné vánoční ozdoby na ulicích

Těžko si lze představit Nový rok večer bez této zelené krásy. Živý strom vytváří magickou atmosféru dovolené, a proces zdobení Nový rok přitahuje každého. To je skvělá příležitost, jak se bavit s celou rodinou.

Každý rok v trendy vánočních ozdob liší, ale hlavní věc - šaty ji jak se vám líbí. Může to být cokoliv: koule, střapce, bonbony, papírové sněhové vločky, věnec s barevnými světly, hvězdy, ovoce a další. To vše závisí na vaší fantazii.

Vánoční koule s rukama: tahové dílny

Můžete si také vytvořit ozdoby na vánoční stromky s rukama nad hlavou. Postupujte takto:

 • Pak se balon a nafouknout, ale ne příliš.
 • Vrchní nátěr se svým obvyklým lepidlem.
 • Dokud lepidlo je suchý, je třeba navinout klubko příze a nití různých barev a nechte zaschnout.
 • Vezměte jehlu, deflaci balónu, a máte hotovo!

Je tedy možné, aby jeden z mnoha originálních vánočních ozdob pro nový rok dekorace, které se bude vzpomínat na všechny vaše hosty.

Vánoční hračky vlastníma rukama - Foto

V případě, že sníh se netěší s vámi letos v zimě, a chci vidět obrázky z mrazivé okna, můžete ozdobit okenní domácí vločky z bílého papíru. Nové nápady jsou vyčleněny domov mimo jiné, a budete se cítit zimu, jako nikdo jiný.

Pro ty, kteří mají rádi pletení, můžete provést barevné sněhové vločky z nití, vroubkované, a pověste je po bytě. Letošní novoroční výzdoba vlastníma rukama, nápad, pro které můžete získat z Internetu, je snadné realizovat v jakémkoli místě vhodném pro vás. K tomu, stačí režim a materiály po ruce. Stále mnoho způsobů, jak sněhové vločky:

Je také možné postavit tyto ozdoby:

 • složení svíčky, kužely a smrku, a dát ho na parapetu;
 • vzít self-made, nebo koupil balónky a pověsil je na obvodu okna;
 • Také můžete pověsit vánoční ponožky, věnce a jiné vánoční ozdoby pro domácí.

Neomezujte svou fantazii a vytvořit zcela nový rok složení, protože je to tak zábavné a zajímavé udělat něco s rukou. Připojit k tomuto procesu dětí a pomoci jim vytvořit něco magického.

Výzdoba stěn a dveří v novém roce

Podobně, jako okna, stěny by měly být zdobení vločky a girlandami ruční práce. Nástěnné dekorace na Nový rok, bude trvat trochu času, protože budete potřebovat připojit pouze dekorace pomocí lepicí pásky nebo karafiát.

V případě, že domov není místo pro živý vánoční stromeček, můžete si ji z šrotu materiálů a nachází se přímo na zeď. Tento dům dekorace na Nový rok bude vypadat velmi originální a krásné, a tak zásadním atributem dovolenou, protože strom vám může potěšit celou zimu.

Dveře na Vánoce domů rádi ozdobíme fyzická nebo vytvořit svůj vlastní věnec. Identifikují některé speciální slavnostní ducha, a zdálo se, že si vzpomenete, že brzy bude klepat na dveře do nového roku.

Může být zavěšen na déšť nebo pozlátko a udělat podkovu, která přinese štěstí a úspěch pro celou rodinu. To znamená, že výzdoba domu na Silvestra vlastníma rukama může být nejen krásné, ale i užitečné.

Nápady pro novoroční stůl porci

Je-li interiéru dokončen, a otázka, jak správně vyzdobit dům na Nový rok, je uzavřen, můžete přistoupit k finální fázi - na porci svátečního stolu.

Krásný nový rok tabulka sloužící

Jedná se o místo, že v Silvestra bude sdružovat všechny blízké lidi a přátele, takže její návrh je třeba dát své srdce a duši, a pak všichni hosté ocení vaši přípravu.

Uspořádat svíčky na stole a složení, že jste připraveni na zdobení domů s jejich vlastních rukou. Přemýšlet o tom, jak si „naryadit9raquo; slavnostní ubrousky. Nádobí musí také odpovídat na slavnostní atmosféře, takže uvidíte, jak si můžete sjednat saláty a další připravené dobroty.

Stále je možné umístit do středu domácí vánočního stromu, a ať všichni psát na to přeje sobě. Můžete také dárky s rukama na novoroční video, které by mohly být přepracován na internetu. Je to dobrý nápad, protože takové gesto pozornost bude dvojnásob příjemné.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 − = 47