Jak nahradit žvýkačku těsnění na lednici

Jak nahradit žvýkačku těsnění na lednici

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Interní chyba serveru

Na serveru došlo k vnitřní chybě nebo chybným a nebyl schopen dokončit váš požadavek.

Obraťte se na správce serveru na [email protected], aby je informoval o době vzniku této chyby, a akce, které jste provedl těsně před touto chybou.

Více informací o této chybě může být k dispozici v protokolu chyb serveru.

Těsnění pro chladničky: výměnu nebo opravu?

Často se stává, že se chladnička, sloužit svým pánům věrně po dobu několika let, se náhle začne vyvádět. příčina selhání je těsnění pro chladničky. Co dělat v tomto případě - oživit staré, změnit, nebo jít do obchodu pro novou jednotku?

Jak pochopit, že pečeť je rozbité?

Žádné kuchyně dnes není kompletní bez chladničce. Stejně jako ostatní zařízení, vyžaduje náležitou péči a někdy i opravy. Chyby, které mohou být vyřešeny jednoduše - opotřebovaná těsnění na dveřích chladničky. To může vést ke změnám teploty.

Těsnění musí být v případě nahrazen:

  • je led na stěně (zadní) části chladničky;
  • zavření dveří pevně.

Musíte vědět, že ta nejmenší vada těsnění vede k tomu, že chladnička začíná docházet. Na první, může to mít vliv na kvalitu skladování potravin, ale teplý vzduch vstupuje do komory v způsobí, že kompresor je zapnutý častěji. Často to vede ke snížení životnosti zařízení.

Tam je velmi jednoduchý způsob, jak zjistit, jak spolehlivé utěsnění pro chladničky. Budete potřebovat kousek papíru. Vložte jej do mezery mezi komorou a dveřmi a zavřete jej. V tomto případě musí být papír pevně sevřen a nepohybuje se ze strany na stranu.

Trochu deformovaná guma na dveřích chladničky, můžete se pokusit opravit. To bude vyžadovat vysoušeč vlasů. S ním budete potřebovat dobré zahřát na gumové těsnění a pečlivě natáhnout ho na postiženou oblast.

Existuje i jiná cesta. On je namáčení v těsnění vody. Za tímto účelem je nutné odstranit a umístit do horké vody. Když to změkne a stane se pružnější, je možné nastavit na místě.

Výměna těsnění v chladničce

Pokud k vymáhání nepřinesla požadovaný výsledek, pak se budete muset koupit nové těsnění do chladničky. Nahradit jej v několika směrech. Mnohé z těchto závisí na tom, jak byl nainstalován původně. Uvažujme dva způsoby.

S ostrým nožem řezat staré gumy. Nová těsnění musí být řez podél vnitřního okraje tak, aby nešel za dveřmi. To může držet dvoustranné stavební pásku.

Páčením obložení a vyjměte těsnění ven. Nové pneumatiky instalované v drážkách pomocí šroubováku (pevný okraj směřuje dovnitř). K utěsnění pro chladničku stále lepší, můžete použít několik kapek vteřinového lepidla spolehlivosti.

Je-li stará těsnění míč připevněn k pěně, pak ji rozebrat, pomocí ostrého nože. A s cílem zjistit, na jeho místo nové, potřebné šrouby. dveře chladničky se musí odstranit a umístit jej na stabilní a rovný povrch. Na místě kaučuku montáž na dveře jemně, aby řez a odtrhnout ji. Důkladně vyčistit dveře do pěny. Po obvodu dveří, vyvrtejte otvory pro šrouby. Snížit těsnění požadované velikosti a zajistěte dveře pomocí šroubů. Pneumatiky by měla být namontována volně a bez napětí. Nyní se dveře lze umístit zpět na své místo. S markýzy upravit rovnoměrnost a hustotu jejího nošení.

Výměna gumové těsnění na lednici

  • Výměna gumové těsnění na lednici
  • Jak odlepení skleněných světlomety
  • Jak se dělá kupé

Při prvním způsobu nahrazení gumové těsnění je velmi pomalá, ale to je přesné. Za prvé je nutné demontovat staré těsnění pomocí malého šroubováku, který těsnění poddevat a pomalu obnovit. Musíme jednat velmi opatrně, aby nedošlo k poškození dveří chladničky. Po demontáži starých gumového těsnění instalováno nové těsnění. Pro pohodlnou instalaci můžete použít druhý šroubovák. První šroubovák zvedl hrany z plastu, a druhá gumové hrany jsou tlačeny šroubovák do drážky.

Nevyhoví-li nová těsnění odpovídala velikosti ledničky, to může být řez. Je důležité, aby byl větší než požadovaná velikost. Je třeba vyříznout nový kus gumového těsnění s vertikální a horizontální částí a podrobnosti doku společně. Spoje mohou namazat lepidlo „Moment“, lepidla nebo náplasti.

Při druhém způsobu instalace nového těsnění trvá kratší dobu, ale ne zcela přesné. Začít s nožem odříznout opotřebované pryžové těsnění podél okrajů obložení dveří chladničky. Nové těsnění nižší vnitřní hranu takovým způsobem, že okraje těsnění nepřesahuje přes okraj dveří. Nové těsnění je upevněn oboustrannou lepicí páskou, a těsnění se nesmí natažené při lepení.

Ne všechny případy vyžadují kompletní výměnu gumové těsnění. Při malé deformace pryžového těsnění může udělat drobné opravy. Pokud se malé deformaci těsnění, musí být těsnění zahřeje vysoušeč vlasů (až do 70 ° C), a pak se mírně protáhl na místě, kde se detekuje mezera. Potom se dveře chladničky je před úplného ochlazení uzavřen. Pracnější způsob získání gumového těsnění - namáčení v horké vodě. Utěsnění velmi opatrně odstraní ze dveří a po odstavení vozidla za tepla je instalován na svém místě. Hustota záchvatu životnosti gumové těsnění závisí na lednici. Vzhledem ke stálému přílivu teplého vzduchu, je kompresor chladiva nese zvýšenou zatížení, které může vést k rychlému poškození.

Chudé chlazení produktů může být důsledkem nesprávného používání chladničky. V případě, že majitel domácí spotřebiče nesprávně vybere teplotu provozu chladničky, aniž by s ohledem na teplotní podmínky kuchyň a spotřebu energie chladničky, sněhové nátěr stěny výparníku nelze vyhnout.

Chudé provoz chladničky je také výsledkem ložného prostoru velké množství výrobků, je instalace chladničky vedle radiátoru nebo pece. V případě, že chladnička není dostatečně chlazený kondenzátor s okolním vzduchem, se kompresor chladivo pracovat v rozšířeného režimu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 − 66 =