Jak nainstalovat desku v kuchyni

Jak nainstalovat desku v kuchyni

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Instalace desky v kuchyni s rukama

Že kuchyně je důležitá pro hostesky? Samozřejmě, že uspořádání nábytku a zásuvek, domácích spotřebičů a malých nádobím pro vaření, pohodlné a funkční umyvadla. A to je velmi důležité, protože vybaví hlavní pracovní místo - pultu řezací stůl. Pochází odtud i důležitost správného výběru a instalaci. Instalace desky v kuchyni může být provedena dvěma způsoby: pomocí třetích stran mistry jejich vlastní.

Vžijte nebo požádat ostatní?

Nikdo by mohl namítnout, že proces instalace desky jsou velmi zodpovědné. A ve kterém se uchylují k vnější pomoci stačí existují případy:

 • Samozřejmě, že v případě, že vlastník nemá žádné opravy dovednosti (koneckonců, instalace desky se nevztahuje na nejjednodušší druh práce);
 • Pokud se instalace pultu bylo součástí všeobecného řádu kuchyňského nábytku;
 • pokud instalaci desky zahrnuty v jeho ceně;
 • v případě, že pracovní deska je vyrobena z drahé, křehké, obtížně zpracovatelné materiály: laminované, tvrzené sklo, mramor, umělý kámen, atd. (Výrobek znehodnotit je velmi jednoduchý, a náklady mohou jít off-stupnice).

Nicméně, ve většině případů je možné nastavit vlastní pultu žádný kutil, jestli je to v pořádku s jeho rukou a hlavy. Zvláště v případě, že je vyrobena z běžného dřevotřískové / MDF.

Rozhodnutí bylo učiněno - nastavit prodejní pult sami

Pokud si koupíte nový kuchyňský nábytek, naučit se, jak opravit desku v kuchyni, a to i dítě, protože již má potřebnou velikost a je upevněna pomocí několika šroubů do připravených otvorů již v pásech, které drží boční stěny vytvořené pro tento Skříň. Samozřejmě, že tento přístup poskytuje zjednodušenou, bez „ozdůbek“, výsledkem je: majitel objektu, s největší pravděpodobností nebude „obtěžovat“ posílit a chránit desku po stranách, montáž ozdobných lišt, nebo dokonce jen promazyvaniem silikon, vydávají vizuální a antischelevoy efekt.

Chcete-li vyměnit desku, již trochu „otlučený v boji“ nebo zcela přerušeno, například kvůli tomu, že upustil něco těžkého, pak musíte vyhrnout rukávy. Instalace technologie, můžete špehovat Internetu a nástroje potřebné ne tolik, a žádné exotické nástroje v seznamu se neočekává. Majitel bude muset:

 • Sada šroubováků;
 • tužka, čtverec, pravítko, metr;
 • kladivo, dláta;
 • elektrickou vrtačku, skládačky;
 • šroubovák (to může úspěšně nahradit vrtačku);
 • level;
 • pistole pro silikonový tmel;
 • šrouby různých ráží, soklová (podlahového), hliník matice.

Demontáž staré desky je třeba provádět velmi opatrně, zvláště pokud je zasazena do silikonu, protože vše, co potřebujeme bezpečné a zdravé. Pokud je to nutné, můžete pomoci staré pultu odejít z domova místo s dlátem a kladivem. Jakmile se „stará dáma“ převrhnutí, můžete přejít přímo k instalaci nového. Instalace desky v kuchyni bude probíhat v několika fázích.

1) Za prvé, musíte se rozhodnout, zda budete muset udělat díru v desce u dřezu nebo varné desky. Existuje-li taková potřeba, pak to je, samozřejmě, se provádí před vlastní instalací z desky. Chcete-li pracovní deska aplikovaný vzorek z kartonu produktu (mytí, deska) je navržen s tužkou, pak vyvrtat díru s vrtačkou a skládačky vystřižené podél obvodu. Břity jsou zpracovávány pomocí silikonu.

2) Dále je třeba učinit při otevírání vybavit, stačí vyzkoušet dřezu nebo kamna. Zamontování ve všech ohledech, jsou připraveni postavit se na svém místě na konci zařízení na mytí.

3) V dalším kroku se řezné hrany a prodejní pult sekce zpracování. Pokud to není nutné (deska původně měl správnou velikost), pak je čas k posílení okraj desky. To se provádí pomocí kovového pásu (rohu, prahové hodnoty, atd). V případě, že ochrana je kompletní - velmi dobrý, v opačném případě bude muset být zakoupeny samostatně. Je to jen přišroubovat pomocí šroubů na bočních koncích stoleschnitsy. Tato podložka bude chránit MDF od bobtnání vlivem vlhkosti a spalování z ohně (což je častý případ, pokud hosteska klade na kamna velký hrnec a udělat velký oheň).

4) Nyní je možné, aby se pokusila posílit stole přímo „na místě“. Tam je námitka - stále je třeba dát na soklu zdi. Hmota možností, soklové lišty jsou velmi rozdílné. Mohou být z plastu, kamene, nebo ze stejného materiálu s pracovní deskou. Jsou lepeny nebo přišroubovány k desce stolu. To vše v žádném případě nezabrání dobrý rukojeť silikonový tmel.

5) Konečná akord bude instalace mytí nebo varnou plochu s připojení všech potřebných komunikací.

Nuance instalaci desky v kuchyni

Jak dát desku v kuchyni? Při montáži je třeba mít na paměti, že deska nesmí být v souladu pouze s úrovní na svém místě, ale také mít stejnou úroveň s povrchem zbývajících skříní. Tento postup se provádí tím, skříň nohy, které se zpřísnily, aby se dosáhlo požadovaného účinku. V případě, že nohy nemají žádný nábytek, pak byste měli použít plastové klíny a distanční.

Při řezání pracovní desky, hlavní použití maskovací páska. To je nalepena na stole, který vám pomůže vyhnout sekání při řezání. Řez zvládne velký soubor, pak smirkový papír. Silikonový povlak konečný je nezbytné.

Zvláště tučné domácí mistři mohou snažit, aby konkrétní desce. To není příliš snadný úkol. Nestačí, aby řádně naplnit, je ještě třeba řádně vyleštit. Taková práce je nejlepší ponechat na profesionály. Ale po vyrovnání betonových desky, výsledek předčí veškerá očekávání.

Pokud jde o zbytek, jak je třeba chápat, instalace kuchyňské desky - proces jednoduchý, ale docela únavné, přístup, který chcete s velkou zodpovědnost. Pokud nechcete spěchat, pečlivě provádět měření a filigránské vybojovat požadované díry, jde všechno jako na drátku. Ať už to bylo, ale výraz „chtějí dělat hned - to udělat sám“ nebyl zrušen.

Všechna práva vyhrazena, kopírování odkaz na internetové stránky.

Jak jsem se ocitl v kuchyňské desce Stolplit (22 fotky). první zkušenosti

Váš internetový změna repost 🙂

Všechno to začalo s tím, že jsme čekali na klíče do našeho bytu a pohyboval. Kuchyňská linka s sebou přinesli, jak v kuchyni pohyboval s námi už potřetí, a kuchyně není příliš drahé, je zřejmé, že její poslední přejezd.

V rozvržení posledního bytu kuchyňskou byla jiná a Stolní pokaždé dát nový, ale tam jsou najímáni řemeslníci tady, jsem se rozhodl zjistit, kde rostu ruce a dělat všechno sám.

Celkový rozpočet 50 tisíc. Rub.

Zakoupené dvě desky pracovní desky + 3. Obalový laminát (na odbavovací ploše) tmelu třetí trubka s lepicím okrajem (měkký pás pro úhel řezu a na společné čelní straně a - tuhý), podstavec pro desky. Vše trvalo asi 14 000 rublů.

První věc, kterou udělat, je požádat při objednání snížit na 210 cm (z důvodu výtahu nebylo by vylezl, a přetáhněte to všechno na 12. patře není příliš mnoho a chtěli), obě strany jsem dostal na 190, ale rozhodl jsem se odejít stock.

Dal jsem a měření délky.

Měřeno na stykovou linii (meryl přesně tak, jak je úhel stěny není hladký, a kuchyně sám stojí v pravém úhlu, a které by jinak bylo na levé straně (v chladničce nebyl křehký mezera)

Ověřil jsem si obě místa leží spojovací popruh

Viděl Jigsaw je nutné „hrubou stranou“ a místo cut rozhazovat na „papírnictví ruku“ maskovací pásky, aby se minimalizovalo třepení laminování

Shromáždit hrany, já jsem všechno tato práce trvalo jeden a půl balení (9 listů), spodní zuby, tím méně je pravděpodobné, prasklý laminování

Desky fit, měl bych říci, že jsou připojeny do kuchyně na konci, protože Měl jsem jim po celou dobu přestěhovat za prací

Všechny sekce hustá srst se silikonem

Dále rozmístěny místo pil pouze pod varnou plochu, úhly vrtané (není vyvíjet tlak na vrtáku, nebo velké množství možností uvolnění) k otáčení skládačky, a to je důležité snížit poslední nápoj, který je blíže k větší plochu tkaniny desky, jinak tenké hrany nemohou vydržet váhu a zlomit.

Okraj sousední jamky a poměrně hladce, všechny chmýří silikon

Myslel jsem, že nejtěžší - řezat otvory pro dřez a varnou desku, ale ne, ta nejtěžší část je napřed

Zpracování Druhá část desku

A tady je nejzajímavější, lepení hran dělal bohužel proces, ale to jen dát žehličku na mírném ohni (syntetika), noste rukavice (na stranu, kde není žádná pryžové podložky) greeete hrany a hladký s rukou v rukavici. Tento proces jsem strávil téměř celý okraj, protože Při manipulaci s úhly (odstranění příliš mnoho), získaný štěpky.

Byl jsem natáčení moc tady tak tady napilinichkom, zachováním v podstatě paralelně k desce stolu, ostrou stranu pod úhlem ostym ostře odříznout přebytek. pak jejich zpracování okraj úhly stejné.

Zaoblení hran mikronů (téměř) je řez s nožové sestavy (to je velmi důležité, že nůž je nový) a já zničil předposlední proužek.

Šel jsem k případu vosku pastelka laminují několikrát promazyvat rohů a přepíše všechny stejné rukavice

Laminát na odbavovací ploše v případě spuštění z rohu, a to je důležité si uvědomit, že na rozdíl od podlahy, položil na lepidlo, a švy jsou potaženy silikonem

Řeší problém obložení koncové spoje na laminátové řezu lepidla „zámku“, protože chodit na to stejně vryali někdo bude, ale knock out „lpět“ lepit laminát je prakticky nemožné, na dvou deskách právě vystoupila povlak

Výsledek - na hraně laminátu bude kladen dekorativní roh (dosud zakoupené)

Tipy pro samoinstalační desky v kuchyni se od mistrů

Stolu - to je jedna z důležitých součástí moderního prostoru každé kuchyni. Díky ní bylo možno provést všechny potřebné práce na přípravě.

Začala se těší velké oblibě v poslední době. Dříve v kuchyňské linky je produkt, instalace, která byla provedena ve výrobním závodě: výroba pro každou spodní skříňce zvlášť. otázky o tom, jak se to dnes správně připojit s rukama nad hlavou, je pevná, takže čím více často slyšet?

Jsou rozděleny do typů:

Kuchyňské pracovní desky tohoto typu je dlaždice dřevotřískových (Dřevo - dřevotřískové desky) nebo MDF (jemně disperzní - frakce), který je nastaven spojením s vysokou pevností laminát.

Hlavními výhodami produktu jsou zastoupeny širokou škálou barev, snadnou údržbou, nízkou cenu.

Ale jsou tu nevýhody: vrstvený povrch nemůže vydržet kontaktu s horkými pokrmy, piercing a řezání předmětů. Výsledkem této interakce je tvorba velkých i malých poškrábání.

Příklad kuchyňské desce laminát

Deska stolu ze dřeva získala svou popularitu dávno. Ale mají mnoho nevýhod:

 • Na povrchu se rychle vytvoří řezy a poškrábání;
 • Jsou vystaveny vlhkosti;
 • Na dřevěný povrch nelze nainstalovat teplé pokrmy.

Zatím výhodou je, je-li dřevěná deska ladí s interiérem kuchyně a jeho příslušenství: například se zástěrou vyšitým na vlastní vzor.

Dřevěné povrchy vyžadují pravidelné ochranná opatření a pečlivou údržbu. Musí být zpracovány leštící činidla a ochranný kryt polymery. V případě, že povrch je zcela zničené, je třeba provést jeho čištění a leštění.

Dřevěné kuchyňské pracovní desky

Tento typ desce je velký zájem, a to se každý den zvyšuje. Důvodem je, že tyto produkty:

Pro kovový povrch se nebojí s horkými předměty, ona se nebojí vody, není použit v průběhu času, a starat se o její potěšení.

Nicméně, kovové desky stolu, není bez nedostatků - vytvoření škrábanců a proto ocelový povrch musí být neustále brousit a leštit.

Ochranný kovový povrch

Pro ty, kteří chtějí instalovat kamenné desky v kuchyni nastavené vlastníma rukama, měla by vědět, že se nebojí:

Jsou to právě tyto faktory a zajistí vedení kamenné desky všech druhů zastoupených. Při porovnávání mramoru a žuly, je třeba poznamenat, že první kámen vypadá luxusní a krásné, ale pevnější a odolnější než žula.

Vložte ji do kuchyně mohou být předloženy některou z typů materiálů. Všechny z nich splňují potřebné normy a požadavky, které musí splňovat s podobným produktem.

Pracovní desky v interiéru - není to samostatný prvek, a dokončení kuchyňských linek, které mohou být vhodné pro použití tam, kde před ním.

Kamenný ochranný povrch v interiéru kuchyně

Vlastní instalace desky v kuchyni - jednoduchý proces, ale vyžaduje dodržování určitých pravidel:

 1. Při montáži musí být ošetřeny po řezných hranách a pečlivě těsnění;
 2. Přepravě zboží by měly věnovat zvláštní pozor, abyste nepoškodili strukturu, protože to je velmi křehká;
 3. Přesunout stolní potřebovat dohromady, nebo mohou tvořit další záhyby ve slabých oblastech. Zvláštní pozornost je věnována procesu měření, nejen samotný výrobek, ale také snižuje v něm, jinak budete muset objednat nový;
 4. Zvláště křehké mají hladký povrchový lesk. To by se mělo brát v úvahu při instalaci a transport desky.

Před objednáním je nutné znát přesnou výšku, která pracují v kuchyni bude pohodlné a komfortní.

Zpravidla samostatná kuchyň výška provoz výrobku je jiná. Chcete-li určit jediné řešení musí dodržovat řadu doporučení:

 1. S růstem hostitelky 150 cm. a méně - vhodnou výšku od podlahy je 76 cm. Tento produkt může být instalován v bytech, kde žijí lidé se zdravotním postižením - vozíčkářům;
 2. Ve výšce 160 - 180 cm. - potřebné výšky desky pro kuchyňského nábytku z podlahy 88 - 91 cm. Je to výška je standardem v mnoha nábytek společnosti;
 3. Pokud výška nad 180 cm, je nutné posílit produkt, jehož výška od podlahy až 2 metry.

Hladina v závislosti na růstu pultu hostesky (-ina)

Instalace desky v kuchyni s vlastníma rukama udělal následující plán:

 1. Připravte sadu. Fasádní musí být uzavřen s polyethylenovou fólii;

Pokud jste nezakoupili materiály, můžete si přečíst naše recenze online obchod HoumMi a opustit svůj názor.

Provádět všechny tyto práce s rukama je reálné, ale to by mělo stačit velmi pečlivě tak, že úseky jsou zcela hladké;

Sloučenina z příkladu 90 - stupeň pracovní desky

Zajištění pracovní desky v kuchyni

Montáž desky od A do Z ve formátu videa

Po instalaci desky nutně začínat okrajovou spojovací materiál.

To se obvykle provádí pomocí lepidla nebo šroubů.

Vše, co potřebujeme:

 1. Naneste lepidlo na podstavci;
 2. Použijte ji rovnoměrně do mezery mezi desku stolu a stěnou;
 3. Připojení podstavce propojeny rohu nebo neviditelné lepidlo;
 4. Po práci si umyjte podlahové lišty a desky.

Je důležité, aby poté, co všechny práce, které mají zavřít výsledné mezery s tmelem, pak vlhkost neklesne mezi headsetem a stěnou.

Instalace podstavec na stůl

Výměna staré na novou desku

Někdy chcete pracovat na výměně starých výrobků s novými. To se stane, když předchozí zhoršení nebo jen unavený. Splnit všechny kvality, je nutné znát základní složitost a nuance tohoto procesu:

 1. Demontáž starého výrobku způsobem, který nezpůsobí škodu na kuchyňského nábytku;
 2. Nový přístroj by měl mít rozměry přesně odpovídat rozměrům staré desce;
 3. Všechny nutné vyjmout a okrajové lišty pro uzavření konce;

Že v novém pracovním prostoru byla radost vařit, to by mělo být dobře osvětleny: pohled na krásné lustry a svítidla v interiéru kuchyně.

Proces instalace kuchyňské desce - a není složitý úkol. Ale předpokladem pro vysoce kvalitní dokončení prací je v souladu se všemi výše uvedenými, doporučení a podmínek.

Veškeré montážní práce lze provádět samostatně, protože nevyžaduje speciální znalosti nebo vědomosti.

Step by Step šicím návodu křižovat po vzoru z fotografií. Tipy a nápady.

Potřebný materiál, nezávislé produkční modely, nápady na odbavovací ploše.

Chcete-li nastavit kuchyni potřeboval.

Originální a neobvyklý způsob, jak vyzdobit váš interiér - design je fotografické dlažba. Zde si můžete objednat na výzdobu keramických obkladů a dlažeb, vyberte obrázek z naší fotografické banky nebo navrhnout vlastní.

nečitelný. zvracet. ale SEO-shnenko, plahočit, co? zašpiněná celý internet, které jste bídě a podobně.

Přihlášení k odběru novinek

Victoria se odpovědět na všechny vaše dotazy

Kopírování materiálů je povoleno pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

95 − = 86