Jak nainstalovat umyvadlo s podstavcem

Jak nainstalovat umyvadlo s podstavcem

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak nainstalovat umyvadlo s podstavcem: montážní návod podrobně všechny kroky

Ze všech možných návrhů na volbu podstavec umyvadlo se zdá být nejlepší pro domácí použití. Chcete-li vidět ve vaší koupelně, podívejte se krok za krokem pokyny, odhaluje tajemství, jak nainstalovat podstavec dřez s rukama. Zvážit všechny funkce zvoleného modelu, nezapomeňte o tak důležitou věc, jako schématu.

Před připojením umyvadlo, zkontrolujte případné chyby, které mohou nastat během provozu - to pomůže vyhnout se jim.

Co je zvláštního na instalaci dřezu

Umyvadlo s podstavcem - funkční a praktické řešení do koupelny. Než budeme pokračovat přímo do procesu instalace, podívejte se na dřezu. V závislosti na návrhu, bude typ metody instalace zapínání a odrůdy podstavci být různé.

Na stupních vítězů - stojí pod dřezem - má dvě hlavní funkce:

umyvadlo miska se montuje na nohu tak, že hmotnost je distribuován přímo k podstavci. To je důležité zejména pro objemné a těžké skořápky, jako obvykle montáž na stěnu nemůže vydržet zátěž. To je případ, kdy instalace tulipán je nutností.

Dekorativní funkce podstavec je to, že vám umožní úspěšně maskovat sifonu vodovodního a kanalizačního potrubí, které může zkazit vzhled koupelny. Vzhledem k tomu, noha je dutý, aby dokonale ladila veškerou komunikaci.

Chcete-li nainstalovat shell je důležité určit typ její výstavby:

A také s umístěním:

Monolitický plášť tulipán je nedělitelná struktura. Tento dřez stabilní, těžké a drahé. Obvykle se jedná o prvotřídní model. Nejde jen o odrůdách porcelánu. Naneste přírodního a umělého kamene, akryl, sklo.

Výrobci často nabízejí samostatnou volbu: skořápku a podstavec k ní ze stejné série. Oni mají stejný design a plně vyhovět požadavkům z hlediska technických parametrů. Ale nemusí nutně kupovat dřezu v ceně. Výběr sanitární techniky tak velký, že najít vhodnou dvojici není nijak složité.

Způsob, jakým se dřez bude umístěn v koupelně, záleží jen na dostupnosti prostoru a vašich preferencích. Velké rozdíly v instalační techniky není.

Co je sifon kryt a jaké funkce

Sifon kryt - populární řadu podpěr pod dřezem. Interiér koupelny je dnes v módě používat závěsnou sanitní: WC, bidet a umyvadlo, které nenáleží na podlaze, jako obvykle, a letmo na zeď.

Sifon kryt sám je zkrácená noha. Mezi ním a podlahou je volný prostor. To může být účinně použita pro skladování, což může být provedeno při instalaci běžného tulipánu. Kromě toho, tato konstrukce je mnohem lépe se čistí pod svítidel - podlaha zůstává volná a není těžké vytvořit přístupných místech.

S ohledem na základní funkce, kryt sifonu zvládá dobře jak s estetickou složkou (masky komunikace) a nosnou částí. Tento typ hygienických výrobků lze zakoupit i samostatně, ale je důležité dodržovat celkový design nápady a vyhnout se mísení stylů.

Výpočty a rozměry desky s plošnými spoji

Před začátkem instalace, budete muset rozhodnout o projektu. Chcete-li začít, podívejte se na pokyny týkající se instalace podstavce umyvadla v koupelně, a pak pokračovat do stavebního plánu a odhad materiálů.

Za prvé - velikost pánve. Lepší nekupovat domu na šálek šířky menší než 50 cm. Jsou nevhodné k použití. Tradiční velikost -. 55-65 cm výšky shell by měl být zvolen v závislosti na růstu potenciálních uživatelů.

Existují normy, které předpokládají, že instalace chladiče ve výšce 80-82 cm od podlahy. Tato velikost je optimální pro většinu dospělých s růstem 160-180 cm. Pokud plánujete koupit rotačního mixéru s výlevkou pro umyvadla a vany, pak je možné se odchýlit poněkud od standardů a nastavte ji ve výšce 85 cm.

Nic nemůže zastavit instalaci Umyvadlo výše, pokud si to bude mnohem pohodlnější. Výška soklu je typicky asi 65 cm, takže držák pod pohár nemusíte dostat. Ale aby tulipánu, nadmořská výška dráhy není nijak složité.

Dalším důležitým parametrem, který je často opomíjen z důvodu omezeného prostoru v koupelně - prostor před umyvadlem. Přední část umyvadla by měla být alespoň 70 cm volného místa, nebo jej použít bude nepříjemné. Špatný nápad - nastavit mísa umyvadlem v úzkém výklenku ve zdi nebo mezi jinými bytového textilu.

Každé zařízení má svůj vlastní sanitární zapojení obvodu poskytnuté výrobcem. Má základní údaje pro instalaci:

 • kterou stranu se dodává vodu;
 • výška držáky a základní konstrukční prvky;
 • Umístění vzhledem ke stěně;
 • Přítomnost přepadu a otvorem;
 • rozměry samotného zařízení.

Doporučuje se, aby se seznámili s schématu vašeho dřezu s podstavci před instalací, a když přijde na kterou se voda a splašky ze země, pak by to mělo být již s ohledem na vlastnosti vybraného modelu potrubí.

Pokyny montazhu- vyřazena popis

Chcete-li připojit procesu vyšlo najevo, zvážit postupné technologie. Začít s výběrem nástrojů. Demontáž starého pláště také muset strávit moudře. Pak zase musíte nainstalovat dřez, kohoutek, sifon sám podstavec.

Příprava potřebných nástrojů a materiálů

Když držíte má schéma a všechny komunikace jsou prezentované v souladu s tím, instalace dřezu s podstavcem mnohem snazší a rychlejší. Připravte si potřebné nástroje a materiály:

 • punč;
 • Šroubovák nebo šroubovák;
 • vytrhnout;
 • tmel;
 • Montážní sada;
 • sifon pro umyvadla;
 • mixér;
 • ruleta;
 • level budovy.

Vzhledem k tomu, skořápka byla původně připojen jako konzoly, který je pevně připevněn ke stěně, razníkem potřebné pro vrtání otvorů do betonové stěny. je potřeba šroubováku nebo šroubováku utáhnout šrouby expanze. Chcete-li pracovat s šroubové spoje je třeba nastavitelný klíč.

Montážní sady, obvykle se standardně dodává s umyvadlem. Často tam vstoupí a sifon. Mixer je třeba koupit samostatně. Vezměme si hloubku a šířku umyvadla s nákupem mixéru.

Ruleta a stavební úrovně potřebné k účasti na veškeré stavební práce a montáže dřezu s podstavcem nebude výjimkou. O tužky nebo značky ke značce nemůžete vzpomenout.

Ale tmel, zda tažení nebo Fum páskou, musí být přítomen v základní sadě nástrojů a materiálů je povinná. Bez pečlivé utěsnění všech spojů č sanitární zařízení provozovaných nemůže.

V případě, že dřez již byla nainstalována ve vaší koupelně, před instalací umyvadlo s podstavcem, musí být odstraněn. Ať je to jednoduché:

 1. Vypnout vodu. Začít s demontáží mixéru. Spin matici a přesně odpojit hadici z vodovodního kohoutku.
 2. Pak vyjměte sifon. Navzdory tomu, že voda je blokována, část zůstává v potrubí, ale až za uzavírací ventily. Takže po vyjmutí sifonu všechno tato voda není nalije přímo na podlaze, náhradní předem kbelíku nebo misky.
 3. Je-li shell již není spojen s komunikací, můžete začít s jeho demontáží a sanitární keramiky. Vyšroubovat montáž a vyjměte chladič z podpory.

Povrch by měl být hladký. V případě, že podlaha v koupelně, jak se často stává, křivka, by měl být vyrovnán s potěrem. Máte-li udělat více pro nadmořskou tulipánu, může být kompenzováno zaujatost kvůli němu. Nyní musíme vyklidit prostor starého instalatérské pokračovat v instalaci nového zařízení.

Dělící stěny před instalací

V další fázi začne klesat instalaci. Prvním krokem je aplikován na značení. Užitečné pro vás schématu. Najdete ji na vzdálenosti mezi upevňovacími body. Nebo jednoduše změřit je s páskou opatření. Změřit výšku, při které bude miska umyvadlová.

Nakreslit svislou čáru, představující osu symetrie. Vzhledem k němu bude připojovat. Horizontální ověřena řada ryskou druhé osy - kolmé. Bude se nacházet uzávěry.

Tam je další jednoduchá metoda značkování. Změřte požadované výšky horní části pláště, nakreslete vodorovnou čáru na této úrovni. Navázat spojení s podstavcem umyvadlem. Dát strukturu na místo instalace. Ujistěte se, že mísa a čára na zdi shodoval. Vezměte si tužku a vložte ji do montážních otvorů. Nakreslete značku na zdi v této oblasti - dostanete přesné místo pro hmoždinky.

Instalace umyvadlová baterie s podstavcem

Aby nedošlo k nepořádku s instalací mixéru nainstalován na dřezu, to je nejlepší udělat vše předem. Pak není třeba se dostat do obtížně přístupných míst klíč a šroubovák, stačí připojit přívod vody.

Connect koupil mixér s flexibilními trubkami, které se připojují k přívodu vody. Nejčastěji se jedná o kovové hadice nebo pryžová hadice chráněny kovovým opletení. Všechny závitové přípojky musí být provedeny s gumovým těsněním.

Součástí mixéru najdete spojovací čep (nebo dva). Musí být zašroubován do závitového otvoru ve spodní části mixéru. Vložte O-kroužek. To bude chránit shell materiál s podstavcem nahoru a zabránit uvolnění.

Projít mixér do otvoru v dřezu.

Spodní dát další O-kroužek - k ochraně dna. Utěsnění je třeba zajistit, aby při provozu jeřábu začal potácet, a ne „cesta“. Zvláštní kovovou podložku ve tvaru podkovy a položila ji na čepu. Je nezbytné, aby pevně stisknutím na celou oblast.

Utáhnout matici na čepu pomocí tlačítka.

Mixer připraven. Pružné hadice jsou napojeny na vodní potrubí po dokončení instalace dřezu s podstavcem. Všimněte si, že správná ventil musí být zodpovědný za studené vody a levá - pro horké. Bezpečnost není žádoucí, aby pod pravou paží tvořily kohoutek s teplou vodou. Pokud je teplota příliš vysoká, můžete se spálí. To platí především pro děti, které ne vždy vědí, jak správně nastavit směšovač vody.

Připojení odvodu vody - dát past láhve

Před zapnutím vody kontrolovat kvalitu instalace, je třeba dát sifon a připojte jej. Zpravidla je sifon se prodává nesmontované, takže je také nutné správně vybírat. Najděte položku pro odtok. Silikonem připojit jej na folii. Vložte do otvoru ve středu šroubu. Umístěte švestky do své místo v misce s podstavcem umyvadlem.

Pokud je dřez opatřen otvorem pro přepad, ale také musí být připojen k sifonu pomocí vlnité trubky.

Shromažďovat pasti láhev, připojte jej do puntíku připojit přepad. Všechny kuželové těsnění musí být instalován tak, že úzká část z nich je nasměrován na převlečné matice. S šroub šroubového pasti do dřezu s podstavcem umyvadlem.

Konstrukce sifonu je taková, že v případě netěsnosti v jakémkoliv spojení bude muset otáčet a znovu většina detailů. Proto je instalace musí být provedeno opatrně - od prvního okamžiku. Do sifonové pláště výstupní trubice připojen po připojení k podstavci na místě.

Montáž umyvadla - jak ji pověsit na zeď

Nyní značení připravený, kohoutek a sifon instalován, jste připraveni k instalaci. Pokud máte malé zkušenosti v této věci, bude následující instrukce být velmi užitečné. S pomocí punč nebo vrtačku udělat díru do betonu na požadované body. Průměr vrtáku je zvolena v závislosti na velikosti hmoždinek. Otvor by měla být o něco menší, aby upevnění zapadá do materiálu stěny.

Pevnosti, můžete použít lepidlo nebo silikonový tmel. Směs se nalije přímo do otvorů před skóre do hmoždinky. Montážní sada obsahuje speciální šrouby - klempířské šrouby. Jeden konec je do zdi, na druhé straně se závitem. Lze použít i jednoduché kolíkové šrouby socket šroubovákem nebo kotevními šrouby.

Aby nedošlo k poškození smalt keramických výrobků, používat plastové podložky, které jsou také zahrnuty.

Zvednout pohár na místě a utáhněte matice. Zkontrolujte instalaci pomocí vodováhy. Montáž hlavní část s podstavcem umyvadlo nad. Nyní si můžete udělat propojení vodovodů a kanalizací. Jak budete postupovat podle schématu zapojení a předem přinesl veškerou komunikaci v těch správných místech, připojte mixážní pult a sifon bude snadnější než kdy jindy.

Instalace podstavce - do závěrečné fáze

Nastavení podstavec musí být provedena po sifonu a je připojen k mixéru. Ten bude skrývat veškerou komunikaci, takže v procesu sečtením vody a hygieny je třeba „vyzkoušet“ na podstavci, který nebyl viditelné potrubí.

Sám o sobě je „noha“ umyvadlo stabilní. Když dáte pasti uvnitř podstavce umyvadla, posuňte ji ke zdi. Mísa bude založen na podstavci, zatímco jejich hmotnost, aby ji opravit.

Zkrátil podstavec nebude ležet na podlaze. Ten bude viset na montážních čepů jako dřezu. Ve fázi instalace misky se postarat o otvory pro upevnění krytu sifonu. Poté stejným způsobem na patentky visel put výrobek na podložkami a utáhněte šrouby.

chybám při instalaci, jejich příčiny a řešení

Někdy po instalaci nebo krátce po instalaci se zdá, že dřez s podstavci namontovaný špatně. Několik příznaků, které označují toto:

 • umyvadlo navíjení;
 • podstavec se kolébá;
 • existuje mezera mezi pohárem a podstavec;
 • existuje mezera mezi miskou a stěnou.

Většina z těchto problémů mohou být vyřešeny bez demontáže produktu. Pokud váš dřez na podstavci začal chodit a třást s jediným dotykem - na úrovni problému. V průběhu instalace můžete samozřejmě použít vodováhu, ale možná ne dost těžké.

Pokud zjistíte, že připojení nejsou na stejné úrovni - je třeba ho opravit. Velký rozdíl ve výšce je upravena pouze pro nové spojovací prostředky a malé může být upravena mírně kroucení pojišťovací kolík.

Kdyby se stále klesat hladce a chvěje jen podstavec - problém v dolní části. Dokonale rovná podlaha - rarita. Možná, že váš podstavec byl na křižovatce podlahové desky nebo potěru problém sám o sobě, ale pokud nechcete sladit podlahu pomocí silikonu. Vysušení, vytváří poměrně hustou vrstvu, která kompenzuje úhel. Procházka se silikonem o společném „nohy“ a pohlaví.

Stejné řešení je vhodné pro odstranění rozdílů v blízkosti stěny nebo mezi misku a podstavec. Silikonový tmel - nenahraditelné věc v arzenálu instalatérství.

Pomůže nainstalovat - videa instrukce

Samozřejmě, že je lepší jednou vidět, než číst 100x na internetu. My jsme se stáhlo dobré video názory, které pomohou tečka „i“ v této citlivé záležitosti, jako je instalace dřezu s podstavci.

Instalace podstavec umyvadlo s praktickým příkladem:

Zvláštní pozornost utěsnění spár:

Pokud se rozhodnete nainstalovat podstavec dřez bez odborné pomoci, přečtěte si všechna doporučení dvakrát, a to zejména pokud si to hned napoprvé. Samozřejmě, může být nepředvídatelné situace, z toho nikdo není v bezpečí. Jsou zakotvena v teorii, uvidíte úplný obraz procesu. Máte-li důsledně postupovat podle pokynů, všechno musí jít jako na drátku.

Rozhodl jsem se zkusit změnit systém sami. Instalatérské podílíme, takže řada otázek. 1. Mají všechny kohoutky mají standardní vzdálenost mezi jeřáby cold-hot, nebo musíme měřit před demontáží? 2. Co hadice výhodné: kovové hadice, nebo pryž, z hlediska ochrany životního prostředí? 3. Jak se k utěsnění spojení, zda je výrobní plomby špatně držel (vodní pramínky)? Třetím problémem je velmi potřebuje pomoc, už unavený z pánve odhalit, nemají své síly ... Díky předem.

Nic moc se mi to líbí, když je plášť připevněn na stěnu bez podpory, tato konstrukce se zdá nejisté a nespolehlivé. Možná je to spíš moje nitpicking, ale sám a jeho bratr byli umístěni v různých časových obdobích, to jsou tulipány. Trubky jsou skryté, nic by měly být vyčištěny víc. Největší odpovědnost - je zvolit pohodlnou pracovní výšku pro růst, a všichni měření úrovně, více klesnout ne třást.

Internetová encyklopedie o uspořádání technické údržby sítí

Umyvadlo s podstavcem (35 fotografií): typy konstrukce, instalace pravidla

Všechny fotografie z článku

náš každodenní komfort skládá z příjemné věci, a jeden z nich - pohodlný propadů. Tento tradiční verze instalatérů přilákal kompaktnost a vzhled skrývá potrubí.

Umyvadlo Tulip skrýt potrubí a sifon ji na pódium, pak výběrem, přemýšlet o tom, zda je dostatečná velikost se tam schovat všechny komunikace. K dispozici jsou i pevná skořepina s podstavcem, ale nemají nárok na racionální využívání koupelny skrytím potrubí v podstavci, a praktičtější jej nainstalovat samostatně.

Estetický účinek u tohoto zařízení je spojena s absolutní dřezy odporu.

Takový stojan podlaha pod dřezem zároveň, že je podporována a je ve tvaru válce nebo vázy malované.

Nyní je k dispozici umyvadla v koupelně s polupedestalom připojené ke stěně a prostor pod nimi volně nakládat.

Dřez s polupedestalom my sami definovat požadované nastavení výšky.

 • Misky kameniny, porcelánu vyrábí různé tvary a bohaté barvy.
 • Oceňujeme a typ prostředí: hluchý varianta nebo s otvorem pro instalaci tam mixéru. Oba typy jsou dobré, ale je třeba, aby díry zátky nevyužitý. Pokud existuje společná baterie do dřezu a lázní, fit produkt bez něj.
 • Je lepší, když je sifon je součástí dodávky, ale poradci v obchodě vyzvedne požadovanou volbu.
 • Tulipán výška - 70-80 cm, a můžete zvýšit parametru malý podstavec, ale nemůže být snížena. Ale pak jsme se přiblíží kryt stěna sifonu.

Rozměry této normy sada sedmikrásky: 450 * 600 * 815.

 • Je vhodné koupit plášť s otvorem pro přepad: Při vypouštění vody ucpané stále proudí do kanalizace, ale ne přes okraj.
 • Vnitřní výzdoba: podstavec umyvadlo může být jakýkoliv tvar a velikost originálu a jeho tradiční role jako spolehlivý podporu dřezu.
 • Z největšího rozsahu zapuštěné, zavěšená nad hlavou a umyvadlo umyvadlo s podstavcem (na elegantní nohy) - tou nejlepší volbou.
 • Strukturální variace modely s upevnění misku na stěnu, nebo s instalací podlahový stojan nebo sifon krytí dřezu.

Výhody pláště s podstavcem

Obrázek zrcadlo nad umyvadlem výhodné zdůraznit starožitný styl.

 • Před nákupem podobný vzorek změří na požadované místo v zařízení a jeho velikost se určí (optimální délka - 55 až 65 cm). Menší miska je nevyhovující: kapky vystříkla na podlahu a stěny, a velký objemné zboží a prostorné lázně.
 • Ideální podstavec umyvadlo v takové výšce, že jsme neměli ohýbat moc.
 • Zakoupíte-li si vybrané produkty s žádnými škrábance a čipy, a pokusit se dát na piedestal.

Ergonomický rohový dřez s podstavci.

 • Dřez tulipán tvaru odhalil květ - je elegantní, praktické Sada podlahových podstavce a mají zaoblený pláště, které jsou připojeny ke stěně.
 • Pro malé koupelny mají rohová umyvadla tento řádek.

Bílá miska s podstavcem Romashka- je harmonie originálního designu a výborné kvality.

 • Čtvercové a obdélníkové misky budeme instalovat na krychlový podstavec, kulaté umyvadlo do koupelny, aby kruhový podstavec - proto doporučil a návrháři. Ve stejné době, a jejich materiál musí být také stejný.
 • Polupedestaly Sink vhodné zvolit modely s miskami.

Bonus podstavec vybaven policemi a uchy, vynásobí jeho funkčnost.

 • keramika kvality (pálené hlíny) - to je také velkolepý porcelán, majolika, fajáns.

Nejpopulárnější - keramický model tohoto druhu.

 • Porcelán (drahý materiál) při poklepání záležitosti vyjádřil, čistý zvuk díky jednotné a hustou strukturou, jako je tomu v sun kvalitní kvalitní porcelán prosvechivaet.Etot a odolný materiál je velmi populární, a jeho cena se vyplatí eleganci interiéru.
 • Kamenina levnější porcelán, její porézní strukturu, takže zvuk vysílá nižší, a slunce nesvítí skrz. Kromě toho, v průběhu času, je jeho povrch pokrytý drobné praskliny pod „craquelure.“
 • Umyvadlo tento řádek porcelánu (keramických štěr), mechanické poškození nejsou nebezpečné: vysoká pevnost kompozitního materiálu je sporná.

Dnešní výrobci nabízejí velmi zajímavý model stylových umyvadel.

Jak můžete vidět, rozsah keramického dřezu s podstavcem obdivovat řadu velikostí, stylů, barev.

Nejprve se podíváme na schéma konkrétní model s přesnými rozměry.

Podívejme se, jak nainstalovat umyvadlo s podstavcem.

To lze snadno provést i sami.

 • Nejprve přesně definovat umístění dřezu.
 • Objasnit jeho výšku (standardní - 700 - 800 mm).
 • Překreslením voda teplá a studená.
 • Připravte si nářadí: šroubováky, úroveň, kladivo, kladivo, šroubovák, a FUM páskou.
 • Značení: poznámka tužka upevňovací body - řádek v horní části dřezu (jednodušší a příjemnější pro posílení spojů do dlaždic, takže dostat hezčí) a bude kontrolovat na vodní hladině.
 • Pohár vložit přímo do podstavce, opřený o zeď celou strukturu na zamýšleném trakčního vedení a v horní části jímky jsou vyrovnány. Otevření za ní vložit tužkou skicu a tak místo připojení.

Upevnění na stěnu provést pouze v případě 100% jistotu, že vydrží váhu dřezu.

Ale je možné namontovat speciální rám za záruku.

 • Preparáty otvory: vrtací kladivo nebo vyvrtat otvor s průměrem o něco menším, než je hmoždinky. Vyplňují jej lepidlem a snaží se jet do expanzních zátek.
 • Příprava základny podstavce: podlahy zarovnány, i když řešení tohoto návrhu nejsou zviklat.
 • Instalace Shell: samořeznými šrouby se šroubují do otvorů, a dali na skořápce a nastavte na podstavci (mělo by to být, aby vypouštěcí otvor se objevil ve středu). Našroubování podložky nasadit a upevnit přístroj na stěnu.

Správná montáž podstavec dřezy s požadovanou přesností.

 • Vyvrtané otvory musí být na stejné úrovni.
 • Ať to není moc utáhnout šrouby, aby nedošlo k poškození výrobku, který je dost, že mísa nemá váhat.
 • Matice bude zahrnovat odpovídající dekorativní svíčky zařízení
 • Problém připojit k umyvadlu.
 • Odtok vložit mřížku s těsněním a šroubem.
 • Problém strávit s těsněním pro těsné obklíčení povodí.
 • Utáhnout šroub - takže spoj sifon pro umyvadla a uvolnění.
 • Vypouštěcí trubka pro instalaci kanalizace zvonek.
 • Zkontrolovat těsnost všech spojů úplně.
 • Připojení přímo do dřezu sifonu dělat s rukama, jako je tento: jednou rukou a připojit sifonu dřezu v dolní části druhé straně, utáhnout šrouby přes síto s podšívkou. Utáhnout šrouby šroubovákem-li k dispozici, je naše z druhé ruky.

Instrukce odborníky Nespojujte dřez k přívodu vody, pokud není připojen ke kanalizaci.

Pokud existuje spojení dojde k úniku, pak se nemůžeme vyhnout záplavy.

Záruka - procházka tmel na švy podezřelých.

 • Instalace Mixer: Mixer sestavit pružné hadice vedoucí do vody.
 • Hadic upevněny na potrubí se uzavře - pro toto je speciální FUM pásku, bude to zabránit připojení toku.

Na snímku - instalace podstavce.

Hodný model na podstavci dřezy nám poskytují plný komfort a zlepšit estetiku interera.Eta projektování má neobvyklý, starožitný vzhled výrobků starověkého Řecka nebo Říma.

V této modifikaci na noze má 2 přesvědčivé výhody:

 • úhledný: podstavec skrýt potrubí, armatury, sifon;

Samoinstalační zařízení - proveditelný úkol pro nás. Podívejte se na video v tomto článku s podrobnými informacemi, vzít v úvahu všechna doporučení - a dřez se nám dokonale sloužit po mnoho let.

Instalace podstavec dřez - jak to udělat vše, co vlastníma rukama

Instalace podstavec umyvadlo s poměrně jednoduchý úkol, který lze provést nezávisle na sobě. Samozřejmě, klempířské práce vyžaduje určité dovednosti a jsou spojeny s rizikem povodní sousedů na nesprávné instalace. Proto, pokud je to možné, je lepší pozvat odborníka od společnosti opravu. Ale pokud jste zvědaví, vyzkoušet na vlastní pěst - proč ne?

Je hezké, když dům je něco, co dělat vlastníma rukama. Budete trávit více času, než profesionální, ale zvláštní atmosféru pohodlí stojí za to vyzkoušet. Nesmíme zapomenout na sociální roli řemeslníka. Opravit nádrž, pokud bude úspěšný dostat talíř boršč, polévky, a získat srdce hostesky - používá taktiku, působí neméně efektivněji než kyticí orchidejí a dobrý výlet do kavárny.

 • Lepicí tmel,
 • Drill-kladivo,
 • Hmoždinky pro upevnění,
 • Úroveň k vyrovnání,
 • nastavitelný klíč instalatérské
 • a hodně trpělivosti.

Důležité. Než začnete pracovat, přívod vody by měla být vypnuta. Je to nejlepší vypnout kohoutek před přepážkách.

Umyvadlo s podstavcem se běžně nazývá „tulipán“. Obvykle umyvadlem a „noha“ jsou vyrobeny ze sanitárního porcelánu. Varianty porcelánu, umělého kamene, skla. První věc, kterou máme zájem na zajištění své místo. Stěny a podlahy, nálezy instalatérské závěru kanalizace.

Navzdory skutečnosti, že většina hmotnosti skořápky spočívá na podstavci, montáž na stěnu, je také nutné. Proto se stěna, musí být silný. Nenechte sádrokartonové desky nebo překližky. Pokud sádrokartonové desky správně upevněn na bázi rámu a spoléhat se na něj dlaždice, tato možnost je další upevnění je možné, i když méně spolehlivé. Postarat se o „vrtulník“ - šrouby do sádrokartonu s rozloženým zatížením. Musejí být použity namísto šroubů.

Podlaha musí být hladký, podstavec musí být volně a plynule. Pokusit se zvednout konstrukci bez vazby a Všimněte si, že můžete zabránit. Podstavec by neměl být stabilní, měly umyvadlo nenaklání. Sladit podstavec je vhodné použít silikonové podložky, které jsou dostatečně husté a nesklouzává. Je lepší, pokud je potahový materiál nebude vyčnívat zpod podstavci. V případě, že předpětí je silný, mají sladit podlahy cementové směsi.

Během instalace pláště zkušební, aby značky na stěny a podlahy, všímat si umístění každého kusu. Nyní je struktura může být demontována a dejte stranou.

Dávejte pozor! označování linek by měl být hladký. Sladit design s montážní úrovně využití. Ujistěte se, že označit místo připojení.

Pokud jste se dostali k „hluboké“ podstavec, který by měl v ideálním případě se vešel na non-ideální na stěny a závěry kategoricky není totéž pod stok, můžete samozřejmě zkusit podat Grinder „noha“ s diamantovým kotoučem. ale pravděpodobnost selhání pódia je dost velký. Aby se předešlo problémům, je lepší zvednout instalatérské práce přímo pod stávající velikost. V případě, že instalatérské není vhodné, je nutné se vrátit do obchodu.

Instalace Shell: montáž na stěnu

Kompletní shell musí být zvláštní přílohu. Pokud tak neučiní, hmoždinky a vložky pro montáž do dřezu, které potřebujete k nákupu, po provedení přesné měření otvorů pro upevnění. Také se ujistěte, koupit hygienické vložky pro montáž do dřezu. Montážní kity obvykle prodávány nastaven. 2 hmoždinky a 2 šrouby, 2 montážní.

K dispozici je také model, ve kterém je plášť připevněn jako obvykle namontovány na konzolách a podstavec nese dekorativní funkci, která zahrnuje sifon. To lze přečíst v článku o tom, jak nainstalovat shell na konzolách.

Přípravné práce již bylo vykonáno, značkovací teď smířil přistoupit k instalaci. Otvory ve zdi a doliv pevnost lepidla k poklesu a vložení hmoždinky.

Instalace dřezu, vložit otvory pro upevňovací šrouby s hygienické vložky a jemně šroubové upevnění kotvy v rovnoměrně utahování šroubů. Nesnažte se utáhnout šrouby příliš vyplatit není prasklý. Dřez by měl dobře přiléhat ke zdi, bez mezer.

S pomocí úrovně, zajistit, aby dřez je ve vodorovné poloze. V případě, že shell nelze instalovat bez mezery a stěna je nerovnoměrný, po dokončení instalace, můžete vyplnit mezeru s tmelem. Teď to není nutné. Plášť by měl být trochu „cesta“, a to dotáhnout až do konce.

Díky flexibilnímu podvodok připojte mixážní pult. Utáhněte šroubení pomocí izolační páskou, aby se zabránilo úniku. Pokud je to možné, snaží se okamžitě ověřit integritu systému.

Nyní instalovat odtok výlevky. Je důležité mít na paměti, aby se připojit k přepadu systému otvoru. Musí existovat speciální nástavec s trubku, která vystupuje na společnou mozků a snazší opravit svůj tmel.

Odkapávač dřez dal pletivo, šroub pro montáž sifonu, mají podložku a jemně šroub-šroub, připojte sifon. Silikonové těsnění jsou obvykle nejsou dostatečně spolehlivé a propouštět vodu.

Bend kanalizační potrubí písmenem S a výstup sestup fuč.

To zůstane dost, stačí zvednout dřez, posuňte podstavec podle značek na zemi, které jste dělali předtím, než začnete, umístěte vnitřek podstavce a sifonu potrubí. V případě, že podstavec má přepážku uvnitř, nemusí být nejjednodušší úkol.

Podstavec namontován mixér připojený, odpadní odvozený, zůstane trochu twist šrouby, zarovnání dřez podle úrovně. Obrátit na vodě, střídavě teplá a studená, ujistěte se, že vše je v pořádku, že nedochází k úniku nic.

V určitém trpělivost a péči, s instalací dřezu zvládnout nikoho. Důležité. Při instalaci dřezu nezapomeňte na těsnění, nezapomeňte hygienické vložky uvnitř i vně pláště při instalaci sifonu, je nutné provést hydroizolační fólii během instalace do kohoutků. Těsnicí hmoty pomůže, ale mají malou partu vleku nebolí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 − = 47