Jak nainstalovat závěsné WC

Jak nainstalovat závěsné WC

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak nainstalovat závěsné WC - montáž technologie

My záchod novým konkurentům ve formě výkyvných modelů, že spotřebitelé se stále častěji usazují do koupelnového vybavení v bytě. Samozřejmě, je pozastaveno záchodová mísa trochu složitější, ale pokud budete chtít, můžete pochopit přiložený návod a nezávisle. Pokud máte otázky, pak dvě možnosti: buď se obrátit na profesionály, nebo požádat o další informace o instalaci tohoto zařízení. Tento článek vám pomůže pochopit, jak nainstalovat závěsné WC s rukama, a zároveň ušetřit několik tisíc, kteří požádat odborníky pro poskytování této služby.

Instalace zavěšeného WC: video návod ↑

To je znázorněno v detailu na instalaci obrazu a suspendovaný proces instalace mísy, kde je každá fáze považován podrobně v práci individuálně.

 • Základem konstrukce je ocelový tuhý rám, který je k dispozici u výrobce se speciálním zařízením pro nastavení výšky. Tento rám je pevně připevněn k podlaze, stejně jako stěny z betonu nebo plných cihel. By falshstenam sádrokarton takové zařízení nelze opravit. Záchodová mísa je zavěšen na speciálních piny do ocelového rámu.

Kovový rám pro montáž zavěšeného WC

 • Plastová nádrž, která se dále izoluje stiropolom - fotografie, výstražné kondenzaci. Cisterna je umístěn na ocelovém rámu. V přední části tanku má zvláštní výřez, jehož prostřednictvím je namontováno tlačítko spouště typu zařízení vodu. Při provozu tohoto stejném otevření poskytuje přístup k mechanismu pro údržbu a opravy, pokud je to nutné, vyměňte vadné komponenty. V moderních modelů stanovených dávkování objemu vody vypustit z tlačítek po kliknutí na jednu z nich, sloučí tři litry, a na druhé straně - šest litrů.

[Včetně id = "5" název = "YAN - záznam"]

 • WC mísa - viditelná část celé konstrukce po instalaci.
 • Spojovací materiál a nářadí, připojené k výrobku v balíčku pro dokončení instalace. Při koupi neporušenost obalu by měly být kontrolovány, přičemž upevňovací prvky jsou umístěny. V opačném případě, při instalaci žádné problémy.

Materiály pro zařízení ↑

Provádět montážní práce byste měli koupit díly potřebné pro připojení zařízení, plastový kohout pro organizování toku, teflonovou páskou kolíky, flexibilní hadice s rohovým ventilem, jehož prostřednictvím budou připojeny k vodovodní trubce s cisternou. Vzhledem k tomu, zařízení od různých výrobců jsou různé, z nichž první je lepší koupit na záchod, a pak koupit všechny materiály doporučené výrobcem v návodu k instalaci a připojení.

Instalace technologie závěsné WC ↑

Je instalace stěny WC je ve skutečnosti mnohem složitější montáž konvenční outdoorové vybavení? Pojďme pochopit, pečlivě v tomto procesu.

 • Instalační práce začíná s ocelovou tuhé rámové (montáž), která je pevně připojena k betonové podlaze kotvy a hlavní stěny. V místě instalace již musí být výstup kanalizační potrubí, který má průměr 110 mm. Musíme se postarat o vozíku a vodní dýmky. Instalace musí být nastaven přesně vzhledem ke svislé a vodorovné roviny, která se používá pro běžné úrovni budov. Seřízení se provádí velmi jednoduše, protože konstrukce ocelový rám poskytuje posuvné tyče, stejně jako speciální kolíky pro připevnění rámu na stěnu. Můžete nastavit výšku umístění mísy, v závislosti na růstu lidí, kteří budou používat to nezbytné hygienické výrobky. Optimální nastavení výšky suspendovaný miska může být upravena empiricky. Typicky sklopné sedátko je namontován tak, že sedadlo je přibližně 40 cm od podlahy.

Zapojení mísy

 • Vedle nádrže dodávané vody a, se zkušenými řemeslníky se nedoporučuje používat flexibilní vložky a potrubí, které životnost je mnohem delší. Nezapomeňte, že v průběhu oční vodního ventilu umístěného v nádrži, se zavře.
 • V další fázi prací spojených s problémem připojení závěsné WC s kanalizačního odklonění pomocí zvlnění. K otestování výkonu připojení „volně“ misku na rámu a převzít kontrolu nad švestek. Po kontrole pohár budou muset být odstraněny, protože jeho instalace se provádí na poslední chvíli.
 • Vedle provedl opláštění rámu montážní místo dvojité nepromokavé listů sádrokartonové desky., Který je připojen přímo k instalaci a pristennyh kovový profil. Šablona pro rychlé řezání přední části pláště musí pokynů dodaných výrobcem na závěsné zařízení. Použití této šablony usnadňuje snížit všechny potřebné technologické otvory v listu sádrokartonové desky.

Místo falshstenoy ocelový rám sádrokartonu

[Včetně id = "6" název = "YAN - záznam"]

 • Dále je práce vykonávána prostřednictvím obložení povrch keramických dlaždic, která odpovídá barvu interiéru ve všech koupelnách.
 • Po vysušení lepidlo se provádí upevnění záchodové mísy, který je namontován na dvou čepů. Jejich zabalené přímo do kovového rámu instalaci systému, v ostění.

Výhody pořízení zavěšené WC ↑

 1. Zavěšené modely dokonale doplňují interiér koupelny nebo WC v samostatné umístění toalet. Živé bezchybně svůj přímý funkční účel, závěsné toalety přinášejí nádech modernosti na pokoji koupelna.
 2. Design závěsné WC je dost silná, aby vydržela maximální hmotnosti 400 kg. Z tohoto důvodu, lidé s nadváhou mohou bez obav používat závěsné modely klempířské práce.
 3. Při navrhování geometrie výrobců pohárových brát v úvahu stovky maličkosti, což se odráží v pohodlí a jednoduchost provozu záchodu.
 4. Využívání vodních děliče zabudované do záchodové vody a pomáhají se pohybovat rychleji zaručenou dobrou promývání vnitřku mísy po obvodu.
 5. Během instalace zavěšené WC, zvýšit hygienu prostor a usnadňuje další péči o dlažeb.

Důležité! Někteří lidé se domnívají, že závěsné WC montáž šetří místo v místnosti. To není tak úplně pravda, protože nesmíme zapomenout, že za účelem přizpůsobení instalace také vyžaduje další místo.

Závěsné WC v moderním interiéru

Jakmile montované modelové toalety byly instalovány pouze do luxusních interiérů a byly považovány za drahé. Nicméně, s rostoucí poptávkou na trhu takového zařízení, jeho cena je snížena. Samozřejmě, že závěsné WC jsou dražší než běžné modely podlahových, ale roste počet zákazníků, přednostně při výměně starého klempířské práce. Je zřejmé, že podmíněný záchodová mísa s rukama může snížit náklady. Pokud máte pocit, až na výzvu, pak jděte do toho a začít pracovat. Pokud jste si vědomi, že potřebujeme pomoc odborníků, obraťte se na osvědčený spolehlivou firmu, která zaručuje kvalitní instalaci.

Závěsné WC vypadá velmi elegantní - místo v koupelně instalatérské, takže trvá mnohem méně. Mimochodem, tento článek tak snadné a zábavné napsat, že i já, že žena je daleko od oprav a instalací zařízení, to je zřejmé, jak nainstalovat WC a zdá se mi, přinejmenším jako asistent se zúčastní instalace záchodové mísy.

 • populární

Topení, vodovod a kanalizace vlastníma rukama

Instalace zavěšeného záchodové mísy s rukama

Konvenční podlahové toalety mají přežila svůj čas. Na jejich místo přijde nový vývoj. Toalety na stěně, začal nahradit konvenční modely. Závěsné WC těžší pro instalaci, zvýšení hodnoty, to trvá déle, instalace, ale šetří tak důležité záběry náměstí. Zejména tento vývoj ocení obyvatelé starých budov, kde je sociální zařízení a koupelna trvá několik metrů čtverečních. Mimo jiné můžete také ušetřit peníze, pokud bude instalována závěsná WC vlastníma rukama. V tomto článku se dozvíte o každé fázi práce.

instalační systém

Abychom pochopili, jak instalovat zavěšené WC, může být, pokud víte, jak sestavit návrh instalace a jaký je princip jeho činnosti. Celá konstrukce sklopné sedátko je možné rozdělit do tří samostatných prvků:

První člen - silný ocelový rám:

Schéma závěsnou montáž WC

Rám je základní část, ke které je připevněna záchodové mísy a nádrž. To musí být bezpečně připevněny k podlaze a zdi. Po instalaci by měl unést váhu dospělého člověka. Výsledkem je, že stěna musí být v souladu s tímto požadavkem. Pokud máte sádrokartonové desky na stěnách, pak to není vhodný jako základ pro zavěšené WC. Mimo jiné, rám má mechanismus, který umožňuje nastavit výšku misky instalované v oblasti 40-43 cm. Stabilní ocelové kolíky se používají pro upevnění záchodové mísy.

instalační výška

Druhý prvek - cisterna:

V takovém systému je nádrž je skryta. Je vyrobena z vysoce odolného plastu. Tvar běžné nádrži. Je instalován v ocelovém rámu. Aby nedocházelo ke kondenzaci, tank je pokryt stiropolom. Chcete-li nainstalovat tlačítko pro vypouštění na jedné straně je speciální vybrání. Pokud se v budoucnu budou muset opravit nádrž, to je přes tento otvor bude odstraněna kování WC nádrž. Každá nádrž je vybavena WC, režijních nákladů kanalizace. Voda je v dávce 3 a 6 litrů.

Třetí prvek - záchodová mísa:

Bowl - to je jediná viditelná část zavěšeného struktury. Jeho tvar může být odlišný (čtvercový, obdélníkový, kruhový), i když ve většině případů je oválný.

kulatý tvar

Pokud jde o montáž na zavěšené WC, to přijde. Proto navíc není nutné kupovat.

Nástroje a materiály pro montáž

Provádět kvalitní práci, budete muset připravit následující sadu nástrojů a materiálů:

 • plastové odvodnění pro odpadní vody,
 • Teflonovou páskou,
 • patentky,
 • flexibilní hadice,
 • rohový ventil,
 • kladivo,
 • sada klíčů a šroubováků,
 • level budovy.

Nástroje a materiály

V závislosti na individuálních požadavcích, sada stavebního nářadí a materiálu se mohou mírně lišit.

frame ukotvení

Proces instalace zavěšeného záchodové mísy je následující:

 1. Chcete-li začít, nastavte instalace pro zavěšené WC. To je zajištěno přes otvory v podlaze a hmoždinek. Na tomto místě předem, nebo poté, co je nezbytná instalace rámu přinést systémy: zásobování vodou a kanalizace. Při instalaci rámu musí být namontován svisle. Správná instalace by měly být kontrolovány pomocí vodováhy.
 2. V této fázi také vykazoval výšky záchodové mísy. Výška závisí na růstu cestujících.
 3. Přívod vody do nádrže mohou být vytvořeny z pružné hadice. Přestože těžké být praktický způsob připojení. Toto napájení bude mnohem delší.
 4. Důležitým krokem je sloučenina záchodu do kanalizačního systému. Uvolněte záchod má být vložena do zásuvky a zajistěte připojení objímky.
 5. Po instalaci zkontrolujte strukturu těsnost. K tomu, připojte nádrže, opravit nádobu a vypusťte vodu. Pokud je zjištěna netěsnost, znamená to, že miska je třeba odstranit a dát stranou.
 6. Rám pro sádrokartonu Poté, co všechny zkoušky a kontroly je uvedeno v návrhu je třeba šít. Nejlepším řešením by bylo sádrokartonové desky. Koupit water-resistant sádrokartonové desky. Podle vlastností a dobu operace je značně lepší než konvenčního.
 7. Pre-mount profil rámu a na konci šití je řezaný na stanovenou velikost listů sádrokartonové desky. Advance v sádrokartonu vystřihnout několik otvorů pro odvod pro tlačítka spouště do poloviny, aby byla odváděna voda z nádrže na připevnění misky.
 8. Po spuštění čelí sádrokartonových obkladů nebo plastových desek.
 9. Když je povrch suchý, že je potřeba připojit pohár. To je upevněn pomocí dvou čepů. Mezi keramické dlaždice a do záchodové mísy, musíte nainstalovat gumové. V opačném případě je miska může explodovat!
 10. Nyní můžete přistoupit k dokreslení - tlačítko nainstalovat. Před tlačítko nastavení okamžitě otočit kohoutkem na napájecí vody do nádrže. Pak to nebude fungovat. Jak se připojit tlačítko v každém případě se bude lišit v závislosti na modelu pro závěsné WC. Pokud tlačítko mechanické, bude nutné provést konfiguraci plastový pin po celé své délce. Pokud tlačítko pneumatického, nastavení nepotřebuje. Jediná věc, kterou musíte udělat, je připojit dvěma tenkými vypouštěcí hadici na tlačítko napájení. Potom je třeba kliknout na stisknutí tlačítka se nastavení na svém sedadle.

tlačítko instalace

Jobs, je samozřejmě obtížné, ale pokud se striktně držet tohoto návodu, a postupujte podle přiloženého návodu od výrobce, můžete to udělat všechno sami.

montážní schéma

Toto video ukazuje instalaci zařízení GEBERIT:

bez instalace

V případě, pokud se vám líbí model zavěšeného záchodové mísy, ale kupovat je dodávána s instalace se nezdaří, můžete vytvořit domácí betonový podklad. Je to mnohem levnější varianta. S ohledem na instalaci nádrže v této variantě, existují dvě možnosti:

 1. Připevnit na zeď.
 2. Namontovaný na záchodové míse.

Zvažte například nejdostupnější a ekonomickou možnost instalovat WC bez instalace betonový základ. To bude vyžadovat, aby předem připravit:

 • 40 l M200 beton;
 • desky pro bednění;
 • podložky, matice a šrouby na dřevo;
 • 2 kovová tyč Ø2 cm, délka 50-80 cm;
 • plastové potrubí O11 cm, délka 8 cm;
 • silikonový tmel;
 • vypustit spojku.

Instalace režim bez instalace

Tento proces probíhá následujícím způsobem:

 • Hlavní stěna je nezbytné stanovit kovové tyče. Že mísa bude namontován později. Taková konstrukce snese váhu až 500 kg!
 • Potom je spojka nastavena do kanalizace. spojka ořezávání se provádí s přihlédnutím výšku šálku.
 • Pak vystoupil na bednění. Na bednění je třeba poznamenat, upevňovací body. Na správných místech, aby se otvory.
 • Délka tyčí také třeba vhodně přizpůsobit. Chcete-li to provést, přidejte do hloubky proniknutí do zdi a vzdálenosti od zdi na záchodové míse.
 • Po dokončení instalace bednění a pruty, provést zkušební montáž, nastavení mísu.
 • Pokud se vše sešlo, můžete začít betonování. Drenážní otvory jsou vyplněny pěnou. Na konci práce monolitické konstrukce s protilehlými kolíky a otevřené pouzdro.

Pak zůstává případ pro malé - instalace záchodové mísy. Pre Coating betonová konstrukce je provedena. Nezapomeňte, že každé spojení musí mít dobré utěsnění. Pokud jde o nádrže, tam je věc vkusu, nebo spíše, finanční možnosti rodiny.

Jsme považováni za vaše možnosti pro upevnění zavěšeného WC: s instalací bez něj. Vyberte si způsob, který si můžete dovolit a dovolit.

sestava bednění

Naplňte bednění

těsnící hmoty

Instalace zavěšeného WC zeď s rukama: na instalaci a na betonový základ

V místě obvyklé turecký záchod přišel návrhy závěsný které nezabírají podlahovou plochu a vypadají modernější. Není překvapením, že model na stěně, začaly nahradit tradiční produkty s trhem. Instalace zavěšené konstrukce složitější, časově náročnější a dražší, ale můžete ušetřit peníze, pokud vezmeme v úvahu možnost nastavení falešné stěny WC rukama.

Struktura a princip stavebních kroků

Pokud jste pochopili funkce designu výrobku, je zřejmé, jak nainstalovat závěsné WC.

Konstrukce stěny je produkt, který je jedinou viditelnou část záchodové mísy

První prvek - silný ocelový rám, který je základem, na které je namontován viditelnou část struktury - záchodové mísy. Začíná s ní montáž zavěšeného WC. Rám je pevně připevněn ke stěně a upevněte na podlaze - v důsledku toho musí unést váhu těžkého člověka.

V souladu s tím, slabé stěny (např., Sádrokartonové desky), pro připojení k tomuto designu je nepřijatelné, protože stěna nepřežije. Rám je vybaven zařízením umožňujícím nastavení výšky (400 - 430 mm), který je namontován na kalíšku produktu. Je pozastaveno k rámu pomocí speciálních kolíky - to je hlavní fixační pozastavena WC.

Často zároveň nastavit dvě zařízení - WC a bidet

Druhý prvek - skrytý ve stěně plastové nádrže. Jeho tvar se liší od tradičního, protože kontejner se musí vejít do úzké konstrukci. Je uložen v ocelovém rámu a izolovat speciální materiál, brání vzniku kondenzátu - stiropolom. stěna nádrže vpředu vybaven hrdlem pro montáž na spoušť tlačítkem zařízení. V případě opravy také použít výřez. Prakticky všechny moderní cisterny zahrnovat dávkování mozků: například, množství splachovací vody může být 3 litry a 6 litrů - v závislosti na účelu.

Splachovací nádrže ploché konfigurace pevně uvnitř zařízení

Třetí prvek - mísa toalety, jedinou viditelnou a aktivně využit detaily konstrukce. Své tradiční podobě, oválný, i když existují návrhové vzory a kulatým a obdélníkový tvar.

Problémy s spojovacích prostředků by neměl být, protože produkt je aplikován sadu potřebných dílů a nářadí a montážního návodu. Někdy je třeba zakoupit teflonovou pásku, odstranění polyethylenu, ohebné hadice knoflíky.

instalace na instalační technologii

Instalace zavěšeného WC speciálním rámem, instalovaný ve stěně, je dražší, ale spolehlivější a rychlejší.

Instalace musí být připevněna k podlaze a hlavní stěně

  Instalace ocelový rám - otvory je připojena k hlavní stěně a podlaze s hmoždinkami. Na místě instalace na výstupu kanalizace a vodovodního potrubí. Rám (instalace) je třeba zkontrolovat rovinnost pomocí vodováhy. Mělo by být jasně paralelní se stěnou, na které je připojen. V této fázi je vystaven a výška zavěšeného záchodové mísy -. 40-43 cm Záleží na růst majitele bytu.

Výška záchodové mísy je upraveno v průběhu instalace

  Přívod vody do nádrže. To může být ohebné nebo tuhé. Odborníci trvají na pevném volby, protože je podstatně delší. Zatímco namontovaných hadice, ventily v nádrži je uzavřen.

V době práce vypuštění nádrže být odříznut

  Připojte toaletu na kanalizaci. Uvolnění záchodové odpadní vody je vložena do zásuvky, sloučenina je upevněn pomocí drážek. Po instalaci je nutné provést test systému - aby test drenážní. Za tímto účelem je miska na chvíli zcela přišroubovány k rámu. Vyjměte ji znovu, protože to je obvykle instalován v konečné fázi.

Instalace Mnoho soupravy je připojen do kanalizace bez zvlnění

  Pokovování pracovních listů Oblast sádrokartonu. Sanitární jednotka vybraná dvojité nepromokavé listy sádrokartonu a odolnější než konvenční. Panely jsou připevněny k rámu a kovového profilu, který je namontován na stěnu. Pokyny přiložené k výrobku je podrobné schéma řezaného materiálu s místech řezat požadované otvory. Možná dvě verze pokovování: na ploše celé stěny nebo jen zavřít instalace. Ve druhém případě nad záchodovou mísou bude improvizované police.

Provizorní police nad toaletou a bidetem můžete využít k dekoraci nebo užitečné věci

  Tváří v tvář stěny s keramickými obklady nebo panelů, ze stejných povrchových materiálů koupelny.

Čelem ke zdi za záchod by měl být v souladu se zbytkem místnosti dekorace

  Dokončovací krok - instalace stěnu záchod, a to zejména - svůj šálek. To je zavěšen na přiděleném části ocelového rámu pomocí dvou čepů.

Listy sádrokartonové desky s čelem instalaci krytu a splachovací nádrž, takže záchodové mísy a tlačítka splachování

Zvláštní pozornost je třeba věnovat správné instalaci zařízení, protože to má vliv na správné provádění dalších prací.

Instalace záchod bez nutnosti instalace na betonový základ

Někdy si říkám, jak nainstalovat závěsné WC bez instalace. Samozřejmě, že v záchodové instalačního rámu může být nahrazena levnější varianta - instalace provedené na betonovém základu s rukama.

Cisterny nastavit dvěma způsoby: buď na stěně s odvoláním na tlačítko vypouštěcí nebo standardním způsobem na záchodové míse ve vlastní bázi.

Schéma připevnění na stěnu mísy: 1-2 bar, uložen ve stěně; 2 - monolitický betonový základ; 3 - potrubí pro odvodnění

Zvážit nejekonomičtější možnost.

Pro instalaci je třeba připravit:

 • asi 40 l M200 beton;
 • desky pro bednění;
 • matice, podložky, vruty;
 • Dva závitové tyče 2 cm silný (délka 50 až 80 cm);
 • kus plastového potrubí (délka - 8 cm a průměru - 11 cm);
 • vypouštěcí spojku;
 • silikonový tmel.

Začněte s kterým se tyčí v hlavní stěně. V budoucích vydáních tyčí bude „zasadil“ záchod. Máme dost robustní konstrukci, která odolá hmotnosti 400-500 kg.

Rozměry betonového základu se vypočítá s ohledem na další demontáže bednění

Poté připojte spojku do kanalizace. Nastaví se výška záchodové mísy a límec oříznout na požadovanou délku.

Nastavit dřevařství. Vypočítat vzdálenost mezi otvory pro spojovací prostředky, označit místo připojení k bednění.

Vypočítat délka tyče: sčítání tloušťku penetrační (asi 15 cm), přičemž vzdálenost od mísy ke stěně. Chcete-li tyče do zdi pomocí chemické kotvy - speciální lepidlo pro beton.

Po montáži kolíky a nainstalovat bednění vyzkoušet na mísy. Otvory pro upevnění musí odpovídat výstup, výstup - s vypouštěcím spojky.

Betonový podstavec nakonec ztvrdne teprve po 2-3 týdny,

Zahájit betonování zachování odkapávač pěnu. Výsledkem je monolitický blok s pevným otevřeným pouzdrem a čelí kolíky.

Betonový základ musí zahrnovat čepy pro mísy, výstup pro odvádění rukáv na vrcholu a na montážní toaletní nádržky

Jak nainstalovat na toaletu namontované na připravený podklad, myslím, že to není nutné - další kroky se neliší od instalace konvenčního patře WC: připojte mozků, zatavené spoje, nastavte misku na kolíky, utahování šroubů. Cisterna je stanovena na záchodové míse.

Betonový podklad a výtlačného potrubí může být uzavřen sádrokartonu listů, takže otvor pro přístup do toaletní nádržky

Takový pozastavena záchodová mísa s rukama ušetřit rodinný rozpočet, neboť není nutná nákladná instalace.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); Dobrý den. Nestabilní běh Automatický kotel AOGV 11.

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); ahoj V letošním roce jsme se přestěhovali na venkov.

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); ahoj Před pár dny jsem zjistil několik poškozené střechy.

Internetová encyklopedie o budování komunikace

Leave a Comment

Your email address will not be published.

19 + = 28