Jak nalepit zrcadlo na zeď

Jak nalepit zrcadlo na zeď

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si sami slepíte zrcadlo na zeď?

 • objednat zrcadlo v dílně, zadejte jeho velikost až na milimetr. Měření velikosti budoucího zrcadla je nezbytné, a to tak, že necháte okraje po celém obvodu 4-5 milimetrů, a pokud je zrcadlo určeno pro koupelnu, pak musíte opustit malou mezeru, protože v budoucnu to bude vyžadovat injektáž;

 • Velikost zrcadla by měla být taková, aby se její okraje nedotýkaly jiných ozdobných prvků, protože během instalace může zrcadlo prasknout;

 • doma odříznutí správné velikosti zrcadla bude velmi obtížné, takže musíte okamžitě dát správný úkol pro mistry.
 • Zrcadlo můžete připevnit ke stěně několika způsoby:

  • S pomocí "kapalných hřebíků" nebo speciálního lepidla.

  Lepidlo nebo "kapalné hřebíky" se nanáší v jedné vrstvě (na obrysu, pokud není zrcadlo příliš velké) na zadním povrchu zrcadla. Pak zrcadlo pevně přitlačí ke stěně a stojí na určitou dobu. Pro další spojovací prvky se často používá oboustranná lepicí páska, která je nalepena vedle aplikovaného lepidla.

  • Použitím kapalného tmelu.

  Tmel musí být aplikován na zadním povrchu zrcadla (v případě, že zrcadlo není příliš velký, to znamená použít pouze podél obrysu, a je-li více - celý zadní povrch je zpracován). Po nanesení tmelu by zrcadlo mělo být rychle opřeno o stěnu, dokud nebude produkt vysušen.

  S pomocí speciálních držáků.

  Za tímto účelem nejprve upevněte upevňovací prvky na stěnu a poté zasuňte zrcátko do speciálních drážek.

  Budeme podrobněji vysvětlovat, jak lepit zrcadlo na zeď pomocí speciálního lepidla nebo "kapalných hřebíků". Při výběru lepidla je třeba vzít v úvahu, že prostředek by neměl ovlivňovat nebo působit na povlak na zadní straně zrcadla, jinak by mohl být matný. Lepidlo musí odolat účinkům kondenzace. A co je nejdůležitější - musí spolehlivě zajistit zrcadlo na základně.

 • Musíte vzít kusy silné oboustranné skotky a lepit je na zadní straně zrcadla.

 • Odstraňte ochrannou fólii z pásky a naneste lepidlo pyramidy podél obrysu na celý povrch zrcadla (ze zadní strany). Lepidlo musí být naneseno na pásy, jejichž vzdálenost by neměla být menší než 15-20 centimetrů.

 • ihned po nanesení lepidla je zrcadlo pevně přitisknuto na základnu (stěnu).

  Video: Jak správně lepit zrcadlo lepidlem

  Zprávy četly všechny

  Lepidlo PVA, tmel, tmel z firmy "Polyplast-Sintek9raquo;

  Kopírování materiálu bez aktivního odkazu na stránky je zakázáno! Mapa webu

  Jak zrcadlo lepidlo lepidlo, stěnu, nábytek, sklo?

  Absolutně každá místnost, ať už je to vestibul nebo koupelna, potřebuje zrcadlo. Při nákupu samostatné reflexní roviny však často dochází k problémům s jeho instalací.

  Jak lepit zrcadlo na zrcadlo, dřevěné povrchy, keramické dlaždice, jiné materiály? Mnoho odborníků tyto otázky kladou. Pokud opravdu potřebujete opravit rovinu výrobku na svislý povrch, pomohou vám následující praktické tipy a doporučení.

  Jak zrcadlo přilepit k zrcadlu?

  K realizaci tohoto úkolu stačí použít lepidlo na bázi polymerů. Takové účinné jednosložkové základy, jako "Instatik" a "Titan", se liší elasticitou, odolností proti vlhkosti, teplotními výkyvy. Proto, přemýšlel, jak zrcadlo lepit na zrcadlo, měla by se upřednostňovat právě tato možnost.

  Polymerní lepidla spolehlivě spojují stejný typ a povrchový vzor bez dodatečné výztuže. Výsledkem je vytvoření transparentní, téměř neviditelné vrstvy.

  Použití polymerové báze řeší nejen problém s lepením zrcadla na zrcadlo, ale v případě potřeby pomůže spojit těžké kovové a kamenné letadla, desky z polystyrenu, keramické části nebo sklo. Polymerní lepidlo působí jako univerzální řešení pro provádění mnoha úkolů ve stavebnictví a opravách.

  Vertikální povrch musí být pečlivě připraven pro práci, takže na začátku jsou všechny nerovnosti a drážky v drážkách předem vyčištěny.

  Mastery, kteří opakovaně museli hledat odpověď na otázku, jak lepit zrcadlo na zeď, doporučují pro tento účel použít speciální lepidlo Bostik 2750MS. Látka má vysokou přilnavost k cihelně, přírodnímu kameni, dřevu, kovu a plastu. Dokonce i po několika letech po instalaci produkt nekoroduje zrcadlový amalgám.

  Pro bezpečné uchycení lepidla na nainstalovanou rovinu je nutné nahradit nějakou oporu. V tomto případě by zrcadlo mělo být opatrně připevněno ke stěně rukama. Kalení adhezní kompozice, které postačuje k zadržení struktury, nastává po 20-30 minutách a plné nastavení po několika dnech.

  Jak "rozmazlovat" zrcadlo na dveře skříně?

  Toto řešení vám umožní revitalizovat starý nábytek a renovovat interiér. Pro spolehlivé připojení ploch je lepší vybrat malé zrcadlo v oblasti.

  Nejprve je nutné určit místo instalace, vyznačením příslušných hranic tužkou a pravítkem. Zrcadlo je na povrchu opatřeno oboustrannou lepicí páskou, která je umístěna podél jejího obvodu. Dále se aplikuje lepidlo, které může sloužit jako stejná polymerní báze. Po nastavení se odstraní bezpečnostní vrstva lepicí pásky.

  Jak nalepit zrcadlo na čelní sklo?

  Odpověď na tuto otázku je docela jednoduchá. Pro lepení zrcadla na čelním skle umožňuje speciální dvoukomponentní lepidlo. Pouze takové řešení neutralizuje dopad agresivního prostředí na spojení a uhasí mechanické kolísání pohybu dopravy.

  Jak spojím zpětné zrcátko? K tomu musíte nejprve umístit vozidlo do suché, chráněné před přímým slunečním světlem. Optimální pro efektivní připojení povrchů je teplota v rozmezí od 18 do 20 ° С. Před vkládáním zrcadla je nutné obě plochy odstranit a vyschnout.

  Připojení zrcadla k povrchu poskytlo očekávaný výsledek, měli byste dodržovat několik pravidel:

  1. Použijte pouze jeden typ lepidla, aniž byste se pokusili s kombinací jednotlivých sloučenin.
  2. Je velmi důležité používat lepicí základnu s platnou trvanlivostí. Při přistání zrcadla na expirovanou látku by člověk neměl očekávat spolehlivou fixaci.
  3. Než začnete pracovat, musíte se ujistit, že stávající množství lepidla je dostatečné pro jejich úspěšné dokončení.
  4. Několik dní se snažte, aby se zrcadlo znovu nedotklo.
  5. Před provedením úkolu se doporučuje vyčistit letadla, odstranit drsnost, odstranit nečistoty a zbytky starého lepidla.
  6. Pokud je těsnicí materiál v procesu montáže odstraněn jako oboustranná lepicí páska, postačí dočasně fixovat povrchy superglue.
  7. U bezpečnostních prvků je lepší mechanicky zajistit dodatečně pevný výrobek, konstrukcí spolehlivého stojanu nebo umístěním předmětu na malé, nenápadné upevňovací prvky.

  Zrcadlo je nesmírně křehké a drahé zboží. Proto je třeba jej přilepit výlučně k kvalitě a testovanému lepidlu. Postupujte podle pokynů na obalu a přesně dodržujte aplikační techniku. Pouze v tomto případě je zaručena skutečně spolehlivá a trvanlivá přilnavost povrchu.

  Na základě výše uvedených tipů se můžete obrátit, zdá se, že je obtížné spojit zrcadlo s různými materiály v jednoduché zábavě. Postup může znemožnit spoustu volného času, problém však bude vyřešen po dlouhou dobu.

  Jaké lepidlo je třeba použít pro zrcadla: upevňovací hroty

  Zrcadlo je užitečná a multifunkční věc, protože je nutné nejen, aby všechny domácnosti obdivovaly svůj vlastní odraz, ale také vizuálně stěhovaly stěny, aby místnosti byly větší a lehčí.

  Zrcadla jsou zapotřebí téměř ve všech prostorách, pochopit to všechno, ale ne každý ví, jak správně připojit zrcadlo ke zdi. Dříve, když chemický průmysl nebyl tak rozvinutý, existovala pouze jedna cesta - mistry vyvrtaly stěny a upevnili zrcadla na šrouby. Ale dnes je situace jednodušší, protože mohou být jednoduše přilepená - na zeď, skříň, dlažba v koupelně!

  Mnoho mistrů riskuje a používá pro tento účel oboustranný skot. Scotch však není tak spolehlivý jako speciální, vysoce kvalitní kompozice, takže je rozumnější používat na zrcadla tekuté hřebíky nebo lepidlo.

  Zvolte lepidlo pro zrcadla

  Všichni odborníci jednoznačně doporučují používat pouze speciální kompozice, na kterých jsou napsány zrcadla, tj. "Pro zrcadla". Univerzální to určitě nestojí za to. Kvalitní profesionální lepidlo pro zrcadlo má následující vlastnosti:

  • Výrobek by neměl obsahovat zásady a kyseliny;
  • by mělo být neškodné pro amalgám (i když je namalováno), protože často musí být zrcadlo lepené bez podložky ve formě překližky nebo dřevotřískové desky;
  • kompozice by měla mít pH vhodné pro skla;

  Lepidlo pro zrcadla

  • neuvolňujte příliš mnoho chemických zápachů;
  • mají vysokou přilnavost k amalgámu;
  • je žádoucí, aby kompozice byla bílá nebo průhledná.

  Předtím, než přejdete přímo k přídavnému zařízení, je nutné povrch připravit. Na stěně je třeba vyhladit všechny hrboly a boule, pak by mělo být zacházeno s hlubokým impregnačním základním nátěrem - to vám dá dobrou přilnavost v budoucnu.

  Dalším krokem je proces lepení zrcadla. Pro práci budete potřebovat: pásku silnou oboustrannou (15 cm pásky), speciální složení. Lepicí páska musí být připevněna k zadní straně zrcadla, po pásku po cca 50 cm. Bude mít poměrně těžký předmět, dokud kompozice nezačne. Poté je nutné z něj odstranit ochrannou část. Dále by měl být celý povrch aplikován s lepidlovými body, díky čemuž je vhodnější zbraň. Kompozice by měla být aplikována po okrajích a po celé ploše, po aplikaci 10-15 cm, mezi pásy skořepiny. Všechno, nyní zrcadlo by mělo být rychle aplikováno na stěnu a silně stlačeno.

  V tomto okamžiku je třeba zajistit, aby kolem obvodu objektu, který má být připojen, byla mezera. Rovnoměrně stlačte celý povrch opatrně, ale jemně. Kompozice bude chytat asi půl hodiny a po dni stráveném úplným vyschnutí. Abyste se ujistili o výsledku o sto procent, je žádoucí opravit připojený objekt. Můžete ho rozdrtit pomocí zabalené tkaniny s těžkým předmětem a podepřít ji zespodu stůl nebo židli.

  Kvalitní nástroje doporučené profesionály

  Montážní díl TITAN 930 je určen pro upevnění zrcadel na dřevo, beton, keramickou dlažbu, kámen, kov, dveře skříně. On se etabloval dost dobře - nezkazí amalgámu, odolný proti vodě (vhodná pro práci v koupelně), poskytuje flexibilní, přesto trvanlivý šev. Spotřeba TITANu je poměrně mírná - je přibližně 300-500 gr na 1 metr čtvereční.

  Složení Ottoseal S16 silikonový, neutrální, jednosložkový, na bázi oxidu hlinitého. Vynikající lepidla na zrcadlové nátěry, nepoškozuje je, je vhodná pro plasty, keramiku, sklo, ocel, dřevo, beton. Můžete pracovat s výrobky vyrobenými z plexiskla. Takový nástroj je vhodnější pro práci se zrcátky s ochranným povlakem, musí odpovídat DIN 1238 5.1 a DIN EN 1036.

  Pracuje dobře a lepidlo Dr.Schenk - nepoškozuje amalgám zrcadel, je odolné vůči vodě, alkoholu, soli. S ním se můžete připojit k jakémukoli povrchu, můžete pracovat s kompozicí dokonce i v koupelně.

  Zrcadlo je křehká a poměrně drahá, takže je třeba lepit pouze kvalitním a testovaným lepidlem. Při sledování technologie je možné získat zaručené spolehlivé uchopení.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 3 = 3