Jak namalovat koženou bundu

Jak namalovat koženou bundu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak malovat a přinést svou oblíbenou koženou bundu za účelem

Jak namalovat koženou bundu doma? Tato otázka se postaví nikoho v případě, má-li oblíbené oblečení tohoto druhu, a nechce, aby se s ním, i když plášť a ztratil svou původní barvu.

Ve většině případů, pokud je povrch koženou bundu, je neporušená a není žádný viditelný z vnější strany poškozen, můžete zkusit prodloužit životnost oděvu obnovením jeho původní barvu, nebo dát mu nový život, maloval v jiných barvách.

V moderních podmínkách začali výrobci vyrábět barviv, které mohou poskytnout jakékoliv barvy kožené předměty. To umožňuje, aby člověk dělat nezávislého Malířský oblečení. Pro provedení tohoto závazku, je nutno zakoupit odpovídající barviva. Můžete si vybrat jednu ze tří barevných bund, které jsou k dispozici na neprofesionální, a to:

  1. 1 Koupit Barviva tekutá vhodnou barvu.
  2. 2 Pomocí obraz kožené bundy sprejích.
  3. 3. Naneste nátěr, který se prodává ve formě suchého prášku.

Odborníci doporučují první možnost za nejvhodnější pro domácí prostředí. Aerosolový sprej mohou dostat na nábytek, podlahy, stěny, a člověk sám. Proto aplikace bavlny musí používat ochranný oděv, brýle a všechny okolní předměty do blízkosti s papírem nebo látkou. Suché prášky používat vhodné - potom ředí vodou.

Je třeba mít na paměti, že barva by měla být na bázi vody, snadno smýt. Nátěr by neměly být toxické a mají pronikavý zápach. Taková barviva by měl rychle schnou.

Je-li člověk není jistý v jejich schopnosti, je možné nosit staré oblečení do čistírny překreslit. Tam jsou profesionálové a mají odpovídající vybavení, ale ne vždy, zákazník dostane to, co chce. Existují případy, že oblečení je vrácena majiteli zkažené.

Z tohoto důvodu je lepší naději na jejich sílu - to ušetří nervy a peníze, a pokud něco nefunguje, člověk se hromadí, i když negativní, ale zážitek v barvě pokožky, což může být užitečné v budoucnu.

Nejprve je třeba pečlivě zkoumat povrch pláště. Je-li neporušená, na něm nejsou žádné praskliny nebo díry, můžete zkusit malovat. Potom je třeba se rozhodnout, zda opustit staré barvy nebo jej změnit?

Nejoblíbenější barva kožené bundy - hnědá a černá. Proto v případě, že oděv je malován v těchto barvách, je lepší jednoduše aktualizovat barevné schéma. Další věc, pokud světlým koženou bundu, pak si můžete vyzkoušet překreslil v libovolném odstínu.

Teď budete muset vyzvednout barvivo - to bude záležet na barevném techniky. Po zakoupení nátěr může se pustit do podnikání.

Plášť musí být na pevném, rovném povrchu, jako je například stůl. Pak se roztok mýdla a čistým hadříkem. Jemně čistí špinavé místa. Mýdlové skvrny čisté vlhkým hadříkem.

Má-li plášť olejové skvrny nebo stopy zůstalo z kuličkového pera, objekt vyčištěné se speciálními rozpouštědly, které lze zakoupit v obchodě.

Poté, co tato bunda čistí vlhkým hadříkem a nechte přirozeně uschnout.

Použít zdroje umělého tepla se nedoporučuje, protože by mohlo dojít k popraskání.

Za použití barvy ve spreji

Používáte-li tento typ barviva, pak postupujte následovně:

  1. 1 bunda visí na ramínku a narovnat - záhyb by neměl být rozdrcen.
  2. 2 oblečení by mělo viset ve vzdálenosti 15-20 cm od podlahy, barva dostala na zadek a ne neodezní.
  3. 3. To je nejlepší provádět postup na volném prostranství s použitím osobních ochranných prostředků. To se nejlépe provádí venku.
  4. 4 se blíží k povrchu balónku bunda 15-20 cm a začne postřik.
  5. 5 je třeba mít barvu rovnoměrně, nebo jednotlivé úseky bunda se bude lišit od základní pozadí.
  6. 6. Po ukončení pláště je vlevo na závěsu až do úplného vyschnutí barviva.

Před použitím si koženou bundu, je třeba držet několik hodin ve vodě. Materiál je také nasycen vlhkostí, a nachází se v pórech vzduchu úplně. Pokud to neuděláte, dostanete nerovnoměrné zbarvení.

Dye ředí teplou vodou a důkladně promíchejte - neměly by existovat žádné hrudky, nebo se projevují Nondeducibility skvrny na oblečení.

Vezměte velké mísy nebo zásobník a nalijte zpět výslednou barvu. Potom se reakční směs zředí 2 litry vody, zahřáté. Po ochlazení na teplotu 40 ° C, se může uvést do roztoku pláště. V případě, že teplota směsi je vyšší, kůže může zmenšit a ztratí svou pevnost a pružnost.

Oblečení je v roztoku po dobu několika hodin. Pravidelně odstředí a obrácen k nátěru distribuované na povrchu nátěru rovnoměrně.

Pak vyjměte objekt, je svedena do máchání a čistou vodou. Chcete-li se barvivo bylo stanoveno, že se vylije do směsi 1 litru vody 0,2 kg suchého octa a 1 polévková lžíce. l. sůl. Toto řešení úprava, ve které byla umístěna barevné oblečení.

Kožená bunda se pak vyčerpaný a rovnoměrně rozložené na stole, pokožka by měla být dostatečně otevřeny. Voda by měla vypustit úplně, a oblečení - suchá.

Pro manipulaci tohoto druhu nátěru zapotřebí hladký povrch, jako je například stůl. Potřebuje misku porcelánu či skla houbičkou. Se chránit před vystavením barviva, se doporučuje nosit gumové rukavice.

Barva tak velké plochy výrobku, jako je bunda, je nutné k výrobě dílů. Oděvy úhledně položené na rovném povrchu, narovnat veškeré vrásek a hrboly.

Lahvička se protřepe s barvou, a nalijeme do mísy. Vezměte houbu, namočil ji do barviva a začít malování výrobků. Spěch se nedoporučuje. Je nutné dát malovat malé porce rovnoměrně. To třel v kruhovém pohybu materiálu. Vrstva barviva na konci práce na povrchu pláště musí být tenké a rovnoměrné tón. Za to, že výrobek musí být zcela suché. Chcete-li odstranit bundu lesk po malování, je třeba ji omýt vodou a otřete suchým hadříkem.

Jakmile barvené kožená bunda nakonec vyschne, to může být nošeny na cestě ven. Všechny výše uvedené metody aktualizuje kůže podle barvy lze použít jakoukoli osobu, jelikož výrobní technologie v domácnosti je jednoduchý. A co je nejdůležitější, bude to chtít upgradovat svůj starý koženou bundu.

Co a jak se malovat koženou bundu doma

Mnozí, nákup koženou bundu, prostě zapomenout, že tyto produkty v průběhu času, ztrácí svůj vzhled. Odřené a lesk se postupně vytrácí. V každém případě se nelze vyhnout zhoršení vzhledu výrobku. A stane se to jen pár let. Po továrním nátěru postupně slazit. Vzhledem k tomu, barva kožené bundě doma?

Každá žena může získat přitažlivosti koženou bundu, malovat. Nepřeberné množství možností. Ale způsob, jak jen dva. V současné době barvení kožené bundy prováděné aerosolu nebo tekuté barvy.

Ale nesnažte se změnit barvu výrobku. V případě, že bunda v černé barvě nebo odstínech šedé a spreje by měl být použit stejný tón. V opačném případě bude produkt zcela zničen. A to nebude dělat nic.

Tak, jak k barvení koženou bundu doma pomocí spreje. Tato metoda je považována za nejjednodušší. Provádět obraz bude potřebovat alespoň pár plechovek laku jedné barvy. Podle návodu aplikovat složení výrobku je nezbytná pod širým nebem, a to v místnosti. Navzdory tomu, že je nutné nosit ochranné pomůcky, jako je jednoduchý masku nebo respirátor. To eliminuje pravděpodobnost kontaktu s dýchacím traktu. Kromě toho je třeba připomenout, že kompozice v plechovce když je postřik dostane nejen bundu, ale vše, co se nachází v blízkosti. Proto okolní objekty, můžete pokrýt fólií nebo zavření papír. Nebude to zbytečné a obyčejné bavlněné rukavice. Chrání pokožku.

Než začnete malovat, je třeba připravit místo. Udržujte produkt ve svých rukou a aplikovat strukturu problémových oblastech není příliš pohodlné. Když dáme bundu horizontálně, barva je nerovnoměrně a vyschne s jasnými defekty běhounu. Proto je nejlepší volba - je to pro zavěšení výrobku na pravidelném ramínku.

Ale to není všechno. Zavěsit výrobek, který potřebujete, aby nedocházelo k interferenci s okrajem a spodní nesmí dotýkat podlahy. V opačném případě bude inkoust vymažou.

Vzhledem k tomu, barva kožená bunda doma není tak jednoduché, je třeba dodržovat určitá pravidla. Za prvé, musí být výrobek očistit od nečistot a samozřejmě prach. Za tím účelem by měl být povrch otřít houbičkou mírně vlhký, ale ne za mokra. Potom můžete sprej obsah kazety. To by mělo být provedeno v odstupu od pláště, přibližně 20 centimetrů.

Malování kožené bundy musí být prováděny s nejvyšší opatrností. Použít mají složení, rovnoměrně po celé ploše. Zároveň je třeba dbát, aby se objeví skvrny. Pokud se vám nedaří se jim vyhnout, je nutné k odstranění přebytečné barvy, lehce dotýkat houbu. Při stříkání, nezapomeňte na límci a podpaží.

Po malování produkt by měl odejít na hodinu. Během této krátké doby kompozice je zcela suché. To je vše, bunda je připravena k použití.

Tak, jak k barvení koženou bundu doma pomocí prášku? V každém specializované prodejně kromě aerosolu prášku se prodává. Chcete-li ji použít, měli byste provést následující kroky.

Kontejner je třeba nalít trochu teplé vody a přidejte barvivo - prášek. Výsledná směs by měla být důkladně promísí a na povinném filtru pořadí. Tím se odstraní všechny hrudky z barvícího prostředku. V opačném případě bude trigger lakování tmavých skvrn, které jsou dál nepovede.

Malování na kůži - černá, hnědá nebo bílá - snadno připravit. Po smíchání nádrž je třeba nalít několik litrů vody. Nádobí s řešením by varu a ochlazení na teplotu 45 ° C Pokud je roztok horký, stlačený kožených výrobků, a pak ztrácí svou pevnost a pružnost.

Produkt by měl být umístěn před lakováním ve vodě po dobu několika hodin. Pokožka by měla být dobře impregnované. V opačném případě, v místech, kde je výrobek špatně hydratované, může zůstat prakticky vybarvených ploch. V případě, že kůže má přiděleno bubliny, výrobek musí vzít do vody.

Takže, co může být barvené koženou bundu, čirý. Zbývá porozumět sám sobě použití způsobu složení. Barvivo se nalévá do dostatečně velkou kapacitou. Kožená bunda by měly být odstraněny z vody a vyždímat a poté se v roztoku. Při malování produkt by měl být pravidelně otáčet. Jelikož složení je distribuován rovnoměrněji.

Na konci tohoto postupu musí být produkt z roztoku a vyždímat a poté důkladně opláchnout. Za prvé, v teplé vodě, pak se za studena. Malovat lepší zakořenění, by měly být léčeny s roztokem kyseliny octové pláště. Připravovat to je velmi jednoduché. To by mělo být v litru vody, aby se rozpustil lžíci soli a přidat šálek octa. Výsledný roztok je třeba uvést výrobek, a pak stisknout a rozšířit kůží nahoru na dřevěný povrch tak, že produkt se odpaří.

Jak namalovat koženou bundu

Každý z nás má oblečení, které rostou natolik, že se zdá, náš druhý kůži. Ale pokud se najednou ztratí svůj tvar, může to být skutečný zátěžový test: Jak se muset rozloučit s oblečení oblíbenou? Ale ve většině případů, můžete opravit věc: změnit, zdobit, opravit ji. Například jsme často nemají jinou možnost, než malovat koženou bundu, bez kterého to prostě nechce jít ven.

Vždy chtějí oblíbenou koženou bundu byl vždy v dobrém stavu

Zvlášť pokud se jedná o světlé barvy

Je dobré, že takovou možnost. Poté, co maloval koženou bundu, jsme tedy dát mu nový život. A pro sebe, dostaneme další příležitost vychutnat si oblíbené oblečení. Ale faktem je, že v posledních letech stále více a více inzerované příležitost malovat kožené zboží doma. A když se potýkají s problémem navrácení oblečení, nabízí se otázka: kde jinde kožená bunda být malované, z domu na vlastní pěst, nebo v rukou profesionálů. Každá z těchto možností má své nevýhody, ale má také výrazného nárůstu.

Například tím, že se uchýlí k službám čistírna, můžete se spolehnout na schopnosti a znalosti svých zaměstnanců. Ale často tam byly případy, ve kterých tito odborníci daleko uvedené se od jejich nejlepší. V důsledku toho se klient vrátí zkažené věci.

Díky moderním znamená možnost vrátit se do záchranné vesty v libovolné barvě

Profesionální barvy na kůži

Máte-li mít dostatečnou míru odvahy, pak to může riskovat a udělat si vlastní opravy jejich oblečení, například malování kožené bundy. V tomto scénáři může také být schopen ušetřit nervy a peníze. Nicméně, když zároveň něco pokazilo, nemůžete stěžovat komukoliv. I když, alespoň nebude tak urážlivé: usoudila - made sama. Z tohoto důvodu, možná bychom měli uvažovat o řešení tohoto problému za vlastní doma malovat koženou bundu.

Nejoblíbenější barvy - černá a korichney

Než začnete řešit problém, budete muset najít dobrý barvivo. Po tom všem, co by bylo malované koženou bundu, do značné míry výsledkem práce závisí.

V současné době se vytvořila mnoho barviv, které jsou rozděleny do aerosolů, prachu a kapalných nátěrových hmot. Malování kožené bundy spreje začne s oblečením dekontaminace měkkým, vlhkým hadříkem. Potom plášť by měl být zavěšen na ramínku, suché a teprve potom začne jemně sprej aerosol. Je důležité pečlivě sledovat, aby barva ve spreji rovnoměrně ležel na koženém povrchu.

Nátěr pro pokožku. houba připojen

Kapalina barvivo se používá následujícím způsobem: sako, stejně jako v předchozím případě, je třeba čistit od nečistot a prachu. Barvivo se nalije do široké nízké misky a houby barvy aplikované na kůži, rovnoměrně rozložené po jeho povrchu. Během sušení umístěte malované nás potřebují čas od času, aby popíjet a zatlačte tak, aby výrobek zůstává měkká a pružná. Odborníci radí v prvním a ve druhém případě provést podrobný barvení bundu, a vy byste měli začít s nejvíce nenápadné míst, která bude hodnotit odezvu koženém povrchu na barviva. Praxe s tímto postupem, již nebudeme trpět v pochybnostech. Koneckonců, druhý argument, pokročilý čištění daleko od vysokých standardů výroby a nejlepší z nich pro většinu našich spoluobčanů nejsou v kapse. A naše schopnost řešit problém sami vždy pracovat v náš prospěch.

Tekutá barviva pro kůži

V každém případě, nákup kožené bundě bude vždy vyžadovat nás zamaskovat oděrky na povrchu kůže. V závislosti na kvalitě materiálu a přesnost našich se to stane, ale to může být rychlejší, a možná i několik let. V krajním případě bude slábnout sako, a barva se aplikuje na rostlinu postupně odlupuje. Ale i praxe a učí se ovládat různé typy nátěrů, nesnaž se změnit barvu výrobku. Z tohoto oděvu bude beznadějně zkažený.

Co může být barvené koženou bundu

Určit typ inkoustu, je možné zastavit aerosolu barvu na tenkou hladkou pokožku. Je třeba získat nejméně dvě velké plechovky.

Podle zbarvení instrukce musí být prováděny v čerstvé venku. Také není na škodu bude jednoduché bavlněné gázy masku nebo respirátor, který nám nedovoluje dýchat v silných malířských výparů.

Před lakováním, nezapomeňte vyčistit nečistoty z pláště

Než začnete malovat koženou bundu, je třeba se připravit na otevřeném prostranství. Věc není příliš pohodlné držet v rukou a na vodorovně narovnané oblečení laku schopnost rychle vyschnout, neskrývají nedostatky. Nejlepší volba v tomto případě - věšák na oblečení. Pověsil bundu, aby záhyby nejsou mačkat. Také bundy lem se nepřiblíží k podlaze, která bude chránit ho před spodní stírací barvou.

Sako zavěšené na ramínku, snadno ji malovat ze všech stran

Aerosol stříkací má významný poloměr. Ve stejné době, a vy, a okolní objekty budou součástí stříkaného barviva. Okolní blízké objekty mohou být listy papíru a ruce mohou být skryty pod bavlněné rukavice.

Po vyjmutí z pláště přes prachem a nečistotami, je povrch otře houbou navlhčenou a vysuší. Pak se ze vzdálenosti asi 20 centimetrů, můžete začít stříkat barvy z nádoby.

Malovat v plechovce - nejvíce snadno použitelný

Dalším způsobem, než mohou být barvené koženou bundu - suché prášky. Teplá voda se zředí barvivo, výsledná směs se důkladně promíchá a zfiltruje nutně, nebo mohou tvořit hrudky, které může v konečném důsledku vést ke vzniku skvrn, není.

Barvivo se nalije do velkého hrnce a chováni ve dvou litrech vody. Po varu, je třeba, aby roztok se ochladí na 40 stupňů. V případě, že teplota je vyšší barviva, bude kůže být komprimován z toho, ztrácí svoji původní pružnost a pevnost.

Musí být pečlivě malované každý centimetr prostředku, aby se zabránilo holá místa v barvě

Bunda máčení předem by měla být o několik hodin ve vodě na kůži je také nasycen vlhkostí. Oblasti, které jsou špatně smáčené, mohou zůstat bez nátěru, protože malé bublinky budou pocházet z pórů kůže. Pak bunda namočí v roztoku se periodicky lisovány a otáčet pro rovnoměrné rozdělení laku. Po opláchnutí a odvodnění na čistou vodu, barva pevné litru vody, do které se přidá 200 g octa a lžící soli. Barvené plášť je umístěn ve výsledném roztoku úpravou. Pak oblečení muset vyždímat dobře, rovnoměrně rozprostře na povrchu dřeva, kůže obrátil vzhůru, aby byla odváděna voda a suchou bundu.

Vysuší koženou bundu na vás jistě potěší nový druh, a již nebudete mít řečnickou otázku: doma bez pomoci odborníků. Koneckonců, to je říkal, že proxy jediná dobrá tepelná hrábě a jejich do - nemají dobré smát.

Jak namalovat kožená bunda videa

zanechat komentář zrušení odpovědi

Dobrý den. Jsme rádi, že vás vidím na našich webových stránkách.

Najdete zde spoustu užitečných informací, objevíte spoustu tajemství. Všechny naše materiály jsou napsány právě pro vás.

Pouze relevantní a nezbytné informace. Žádná voda.

Muslimská jména dívky

Němečtí velikost oděvů

Nejjednodušší dort ve světě

Nejlepší knihy všech dob

Malý dětský pokoj: nejenže úzce znamenat

Leave a Comment

Your email address will not be published.

22 − 12 =