Jak namalovat strom starožitnosti

Jak namalovat strom starožitnosti

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit staré malované stěny, dřevo nebo kov?

Pokud jste milovníkem staré věci, nebo si prostě nemají nic společného renovovat interiér u vás doma, můžete snadno použít metodu malování starožitnosti. Malováním spoustu věcí vejde staré časy. Tento nábytek, stěny a dveře. Obecně platí, že cokoliv, co dává svůj domov určitý styl.

Nyní starožitného nábytku nebo koupit, je velmi obtížné a drahé, což ne každý může dovolit. Koneckonců, před všemi výrobky ze dřeva jsou obecně vyrobeny z dubového dřeva nebo jiných typů mohutných stromů. Proto je pro jejich nákup dostatek průměrného výdělku, který má většinu populace.

Pouze obraz antické je výborný a dostatečný rozpočet způsob, jak z této situace. Kromě toho existuje mnoho metod a technik zpracování, které umožňují dosáhnout vynikající účinek stárnutí rukou.

Je s to důležité fáze začíná transformaci svého pokoje. A to rozhoduje o kvalitě a následné vzhled objektu. Nejprve je potřeba vyčistit povrch před znečištěním a důkladně probrat celé zdi. Po zpracování na to by nemělo zůstat sebemenší smítko prachu a starých nátěrů.

Všechny předchozí materiál ze zdi musí být odstraněny tak, že nebrání tomu, aby další práce. Nejlepší pro toto použití zednickou lžící. Na rozdíl od něj připravit:

Výchozím materiálem - čistý stěny, připraveni na jakémkoli letu fantazie, dokonce nemožné.

Dále budete potřebovat speciální nátěr, který lze zakoupit v každém obchodě. Po jejím chovu, nečekejte a okamžitě aplikovat na povrch stěny, protože má funkci vytvrdí. Po finální nátěr zaschne, můžete začít malovat.

Nátěr musí být vybrán v předstihu, i když ten, ve kterém je přítomen součástí latexu. Je to barva ideální pro stěny a odolnost proti vyblednutí. Nákup kartáč s dlouhým vlasem. Nátěr by měl být aplikován v kruhovém pohybu. A čas od času je třeba vyvíjet tlak na štětec, což má za následek oděrky vytvoří efekt. Že bude hlavním rysem starověku.

Ale to není všechno. Koneckonců, práce není dokončena malování stěn. Za to, že je třeba řádně setřít. Chcete-li to, budete potřebovat kartáč, s jejíž pomocí tření. Namísto kartáčů můžete použít brusný papír nebo houbou. Obrázek starověku bude zcela záviset na vašich pohybů štětce. Můžete použít všechny své fantazii. V tomto případě, experimenty jsou vítány.

Poté, co čeká na úplné vyschnutí stěny je možné použít vosk. Aplikuje se houbou. Pak poté, co čekal několik hodin, si můžete vychutnat plody své práce. Všechny natřené stěny starožitný s rukama připraveni.

Chcete-li malovat dřevěný povrch, zda stěny, dveře nebo nábytek, je nejprve nutné provést jeho zpracování. Musíte nejprve odstranit starý nátěr se dřevem. Za to, že strom by měla být kartáčovaný a leštěný s brusným papírem, počínaje největším, postupně zvedl menších.

Ošetřené dřevo je nutné k pokrytí primeru antiseptikum, který chrání dřevěný povrch proti plísním a hnilobě.

Na věku stromu, je třeba vyrobit speciální způsob malby:

 1. Naneste první nátěr. Je lepší použít matný akryl.
 2. Po zaschnutí nátěru powertrowel smirkový papír.
 3. Naneste druhou vrstvu laku tenké vrstvě.
 4. Aby co nejvíce opotřebovávají dřevo může být samostatné místa třel s brusným papírem znovu.
 5. Kompletní zpracování veškerých produktů melkozernoy brusným papírem.

Proces malování pro zpracování dřeva starožitnosti s rukama nad. Tímto způsobem se obraz může opotřebovat, jako je nábytek a dveře.

Tam je další způsob, jak staré ze dřeva vlastníma rukama. Zavolal Craquelure. To je dosaženo tím, tvorbě jemných trhlin v laku. Toho lze dosáhnout takto:

 1. Na očištěný povrch předem naneste vrstvu laku, požadovaný odstín. To je to, co se barvy budou popraskané.
 2. Poté, co je úplně suchý, naneste čirý lak - Craquelure.
 3. Když barva zaschne, naneste další vrstvu barvy laku se výrazně liší od té předchozí. Pak lak začíná praskat.
 4. Na konci barevných papírů pokrytí dřevo obvyklým čirého laku.

Dalším způsobem, jak se opotřebovávají dřevo je patina - speciální nátěr, který lze uložit na všech dřevěných výrobků. Je to velmi jednoduché - dát na povrchu dřeva laku, na bázi polyuretanu nebo polyesteru. Na ní tenká vrstva leží patiny.

Čekání na úplném zaschnutí, reagovat produkt z metalizované houbou. Záleží na intenzitě léčebného účinku stárnutí. Po dokončení všech lakované.

Proces zbarvení dveří má některé vlastnosti:

 • Nejprve je nutné odstranit veškerý starý nátěr špachtlí;
 • odšroubovat panty, zámky, kliky a další položky jsou k dispozici;
 • umýt celý povrch dveří z nahromaděného prachu a nečistot;
 • trávit leštění dveře s pomocí smirkového papíru;
 • všechny praskliny a škrábance důkladně zashpatlevat.

Je-li výcvik proces dokončen, můžete přejít přímo k natírání. Chcete-li začít s barvou. Po dosažení požadovaného barvy pokrývají celou plochu skvrny dveří. Chcete-li to, vzít tampon a Spanning Tree několikrát do požadovaného odstínu.

Získá se produkt původní druh, dělají nosí v rozích, v klíčové dírky a rukojeti. To lze provést pomocí drátěného kartáče. Pak pokrývají celý povrch čirého laku v několika vrstvách. Když je suchý dveře, instalovat všechny odstraněné příslušenství na svém místě.

Barvení kovových výrobků

Taková technika je méně poptávky, protože metalizovaného produktu je mnohem méně, než dřevo. Proto, aby se opotřebují kov, to je také možné uchýlit se k ošetření cracelures. A že účinek byl výraznější, je možné zdůraznit praskliny pálené. Je třeba aplikovat na suchou kompozici do určitých oblastí. Závazný požadavek na umbry bylo jen na trhliny.

Vzhledem k tomu, že barvy na kov je velmi rozmanitá, povrch může dostat odstín zlata mosazi. Proto se zpracováním to cracelures, dostane jakousi starou, a možná dokonce i starožitnosti.

O vliv stárnutí, musíte nejprve pokrýt produkt metalízou. Poté naneste předběžně usazené vrstvy cracelures s povinnou dodržení všech instrukcí, bez šmouh a rovnoměrně. Po jeho vysušení, nanesená štětcem cracelures první vrstvu. Když se začne vyschnout, objeví se na povrchu malých pruhy.

Tlustší vrstva laku, trhliny větší. Na konci povrchu povlaku vrstvou bezbarvého laku.

Závěrem lze konstatovat, že v malování starožitný přístup k jakémukoli povrchu různého věku a stavu. Hlavní věc - je mít touhu dělat vše s rukama a fantazie. Buďte kreativní a výsledek nebude trvat dlouho.

dřevo namalovaný starožitné ruce. Dilapidated a drsný povrch. Craquelure, patina. Vícevrstvé barvy. kontaminace vosk

Mnozí lidé milují starý styl, nicméně, starožitnosti či dokonce provedeny v dávné době jsou poměrně drahé. Výborným řešením této situace je self-malování dřevěných povrchů ve speciálním způsobem, který jim poskytne příslušný typ. Níže jsme se blíže podívat na to, jak se dřevo malování starožitných.

Malovaný starožitný dřevěný stůl

Malovat starožitné může být celá řada předmětů, jako je nábytek, dveře a další interiérových prvků. A existuje poměrně málo techniky, které mohou dosáhnout efekt stárnutí.

Níže považujeme ty nejzajímavější, které mohou být implementovány doma s vlastníma rukama.

Než začnete malovat dřevo starožitný nezbytné provést přípravu povrchu takto:

 • První věc, kterou chcete odstranit z povrchu starého dřeva nátěr - lak nebo lak.
 • Dále musíte písku povrch a zbaveny všech nečistot. K broušení, použijte první velký brusný papír, a pak postupně přejít na jemnější zrno.
 • Poté musí být zpracovány strom antiseptické primer, který chrání dřevo před houbám a plísním, jakož i zlepšit přilnavost barvy.

Je třeba říci, že povrch tmelu není nutné, protože maskování vady odporuje rozhodnutí tohoto návrhu, s výjimkou závažných trhlin a odštěpků.

Příklad rozpadající účinek a drsný povrch

Dilapidated a drsný povrch

Aby se dosáhlo zchátralý vzhled, barvení dřeva starožitný je následující:

 • Na základě zpracovaného dřeva Jedním nátěrem. Pro tyto účely je lepší použít matnou barvu, například, akryl.
 • Pak, po vysušení se povrch se vtírá jemným smirkovým papírem barvy v místech, kde je to nejčastěji setřou dřeva.
 • Dále je třeba povrch důkladně očistit od prachu.
 • Potom se povlak je tenká vrstva podruhé.
 • V případě, že efekt věku špatně definovaná, můžete třít smirkový papír znovu některé části.
 • Na konci práce, která má být zpracována brusným papírem jemnozrnný všechny zbarvený produkt.

V tomto procesu malování starožitný dokončena. Tato technika může být použita pro konečnou úpravu nábytku nebo dveře.

Další populární stárnutí efekt - to craquelure, což je vzor jemných trhlin v laku nebo barvy.

krakelirovaniyu výuky je následující:

 • Na připravený povrch podkladové vrstvy se nanáší barvy. Tato barva bude později maloval trhliny.
 • Po vysušení vrstvy aplikované na speciální transparentní lak krakelyurny jednoduchým pohybem přímky.
 • Dále je třeba počkat na úplné vysušení laku a aplikovat cílovou nátěr. Chcete-li získat zajímavý dekorativní efekt základní barva barva musí být odlišný od pozadí. Pod vlivem začne svrchník nátěrových praskat.
 • Po dokončení výrobku by měla být pokryta průhledným lakem pro akrylové barvy.

alkydová nátěrová hmota

Musím říci, že můžete dosáhnout tohoto efektu bez krakelyurnogo lakem.

V tomto případě, je práce prováděny v následujícím pořadí:

 • Připravený dřevo je pokryta alkydové nátěrové hmoty, například Maalarin valkolakka nebo jiné.
 • Poté, po půl hodině, když je první vrstva je ještě vlhká, že se aplikuje druhá vrstva akrylátového nátěru, například, mohou být použity Siro Himmea nebo harmonie. Nějaký čas po barvení na nátěru začnou objevovat trhliny, přes kterou je vidět první vrstva barvy.

inkousty pro taková zařízení Vodou ředitelné nejsou vhodné.

V tomto případě je princip krakelirovaniya vychází ze skutečnosti, že LPC dokončovací vrstva vysušuje rychleji pozadí. Tato technika je efektivnější, protože cena je poměrně vysoká krakelyurnogo lak.

Krakelirovanie perfektní malý prostor pro stárnutí dřevěných povrchů. Například, tato technika může být použita k barvení baget, drobného nábytku, nebo dokonce dveří.

Barevný patina nábytek

Zajímavý stárnutí efektu lze dosáhnout pomocí patiny - speciální nátěrové hmoty na dřevo-aging efektem, který se aplikuje na dřevo zvláštním způsobem:

 • Prvním krokem je sladěn dřeva lak na bázi polyuretanu nebo polyesteru.
 • Po sušení lak lak se nanáší na dřevo, antický, tj patina. Vrstva nátěrové hmoty musí být co nejtenčí.

 • Po 20 minutách, kdy zcela suché patina, je nutné zpracovávat povrch Scotch-Brite, který je také nazýván kovová houba. Od obrábění intenzitu bude záviset na tom, jak závažné budou účinky stárnutí.
 • Poté pomocí měkkého suchého hadříku, je nutné odstranit veškerý prach z produktu.
 • Na konci pracovní plochy by měly být lakování. V případě, že dřevo je z tmavého dřeva, je vhodné použít polyuretanový lak nebo nitrocelulózovým lakem, který se nakonec změní na žlutou, která se získá produkt ještě větší účinek stárnutí.

Pokud Scotch-Brite není k dispozici, můžete nahradit obvyklé brusný papír několik druhů s různou velikostí zrn.

Na fotografii - účinkem barviva vícevrstvého

Aby se dosáhlo účinku barvivo vícevrstvou je poměrně jednoduché.

To se provádí následujícím způsobem:

 • Především přípravné práce provádí.
 • Potom se povrch se aplikuje na základní nátěr. K skrz vzor byl viditelné dřevní vlákna, LCP by měl být aplikován na jednu vrstvu.
 • Dále obsharpannosti efektu je dosaženo pomocí smirkového papíru.
 • Za to, že je nutné ponořit kartáč do barvy jiné než základní barvy a otřete ji hadrem. Pak je nutné zbytek barvy na štětec brousit povrch, na který by měl být kartáček tlačí určitou silou.

Tip! Pro zvýšení efektu stárnutí, je možné provést otevření uměle simulovat Bark kanály. Chcete-li to provést, spusťte tenké hole vrtačku na náhodných místech v různých úhlech na povrchu dřeva.

V tomto procesu je dokončen hodně barvení.

Uplatnění vosk tmavý

A konečně, zvážit, jak k dosažení účinku znečištění, který se vyskytuje při provozu produktu.

Chcete-li to provést, postupujte takto:

 • Povrch dřeva v oblastech, kde je nejčastěji kontaminované, by měla být pokryta tmavým voskem. A budete muset malovat nerovnoměrně.
 • Dále se dřevo by měla být pokryta tmavým lakem.

Na vytvoření efektu umělé kontaminace dokončena. Právě v tom možná i všichni z nejčastějších variant malování starožitnosti.

Malovat dřevo antický, jak jsme zjistili v několika způsoby. A každý z nich vypadá zajímavě svým vlastním způsobem, a to je zcela přirozené. Pouze k dosažení požadovaného účinku, je nezbytné, aby v souladu s výše uvedeným přísnost barvicí technologie.

Získat další užitečné informace k tomuto tématu lze z videa v tomto článku.

Jak namalovat strom starožitnosti

Jak vyrobit staré malované stěny, dřevo nebo kov?

Pokud jste milovníkem staré věci, nebo si prostě nemají nic společného renovovat interiér u vás doma, můžete snadno použít metodu malování starožitnosti. Malováním spoustu věcí vejde staré časy. Tento nábytek, stěny a dveře. Obecně platí, že cokoliv, co dává svůj domov určitý styl.

 • malování stěn
 • Malování dřevěných výrobků
 • craquelure
 • patina
 • Dveře malování Vlastnosti
 • Barvení kovových výrobků

Nyní starožitného nábytku nebo koupit, je velmi obtížné a drahé, což ne každý může dovolit. Koneckonců, před všemi výrobky ze dřeva jsou obecně vyrobeny z dubového dřeva nebo jiných typů mohutných stromů. Proto je pro jejich nákup dostatek průměrného výdělku, který má většinu populace.

Pouze obraz antické je výborný a dostatečný rozpočet způsob, jak z této situace. Kromě toho existuje mnoho metod a technik zpracování, které umožňují dosáhnout vynikající účinek stárnutí rukou.

Je s to důležité fáze začíná transformaci svého pokoje. A to rozhoduje o kvalitě a následné vzhled objektu. Nejprve je potřeba vyčistit povrch před znečištěním a důkladně probrat celé zdi. Po zpracování na to by nemělo zůstat sebemenší smítko prachu a starých nátěrů.

Všechny předchozí materiál ze zdi musí být odstraněny tak, že nebrání tomu, aby další práce. Nejlepší pro toto použití zednickou lžící. Na rozdíl od něj připravit:

Výchozím materiálem - čistý stěny, připraveni na jakémkoli letu fantazie, dokonce nemožné.

Dále budete potřebovat speciální nátěr, který lze zakoupit v každém obchodě. Po jejím chovu, nečekejte a okamžitě aplikovat na povrch stěny, protože má funkci vytvrdí. Po finální nátěr zaschne, můžete začít malovat.

Nátěr musí být vybrán v předstihu, i když ten, ve kterém je přítomen součástí latexu. Je to barva ideální pro stěny a odolnost proti vyblednutí. Nákup kartáč s dlouhým vlasem. Nátěr by měl být aplikován v kruhovém pohybu. A čas od času je třeba vyvíjet tlak na štětec, což má za následek oděrky vytvoří efekt. Že bude hlavním rysem starověku.

Ale to není všechno. Koneckonců, práce není dokončena malování stěn. Za to, že je třeba řádně setřít. Chcete-li to, budete potřebovat kartáč, s jejíž pomocí tření. Namísto kartáčů můžete použít brusný papír nebo houbou. Obrázek starověku bude zcela záviset na vašich pohybů štětce. Můžete použít všechny své fantazii. V tomto případě, experimenty jsou vítány.

Poté, co čeká na úplné vyschnutí stěny je možné použít vosk. Aplikuje se houbou. Pak poté, co čekal několik hodin, si můžete vychutnat plody své práce. Všechny natřené stěny starožitný s rukama připraveni.

Chcete-li malovat dřevěný povrch, zda stěny, dveře nebo nábytek, je nejprve nutné provést jeho zpracování. Musíte nejprve odstranit starý nátěr se dřevem. Za to, že strom by měla být kartáčovaný a leštěný s brusným papírem, počínaje největším, postupně zvedl menších.

Ošetřené dřevo je nutné k pokrytí primeru antiseptikum, který chrání dřevěný povrch proti plísním a hnilobě.

Na věku stromu, je třeba vyrobit speciální způsob malby:

 1. Naneste první nátěr. Je lepší použít matný akryl.
 2. Po zaschnutí nátěru powertrowel smirkový papír.
 3. Naneste druhou vrstvu laku tenké vrstvě.
 4. Aby co nejvíce opotřebovávají dřevo může být samostatné místa třel s brusným papírem znovu.
 5. Kompletní zpracování veškerých produktů melkozernoy brusným papírem.

Proces malování pro zpracování dřeva starožitnosti s rukama nad. Tímto způsobem se obraz může opotřebovat, jako je nábytek a dveře.

Tam je další způsob, jak staré ze dřeva vlastníma rukama. Zavolal Craquelure. To je dosaženo tím, tvorbě jemných trhlin v laku. Toho lze dosáhnout takto:

 1. Na očištěný povrch předem naneste vrstvu laku, požadovaný odstín. To je to, co se barvy budou popraskané.
 2. Poté, co je úplně suchý, naneste čirý lak - Craquelure.
 3. Když barva zaschne, naneste další vrstvu barvy laku se výrazně liší od té předchozí. Pak lak začíná praskat.
 4. Na konci barevných papírů pokrytí dřevo obvyklým čirého laku.

Dalším způsobem, jak se opotřebovávají dřevo je patina - speciální nátěr. Za to, že jakýkoli dřeva produktu. Je to velmi jednoduché - dát na povrchu dřeva laku, na bázi polyuretanu nebo polyesteru. Na ní tenká vrstva leží patiny.

Čekání na úplném zaschnutí, reagovat produkt z metalizované houbou. Záleží na intenzitě léčebného účinku stárnutí. Po dokončení všech lakované.

Proces zbarvení dveří má některé vlastnosti:

 • Nejprve je nutné odstranit veškerý starý nátěr špachtlí;
 • odšroubovat panty, zámky, kliky a další položky jsou k dispozici;
 • umýt celý povrch dveří z nahromaděného prachu a nečistot;
 • trávit leštění dveře s pomocí smirkového papíru;
 • všechny praskliny a škrábance důkladně zashpatlevat.

Je-li výcvik proces dokončen, můžete přejít přímo k natírání. Chcete-li začít s barvou. Po dosažení požadovaného barvy pokrývají celou plochu skvrny dveří. Chcete-li to, vzít tampon a Spanning Tree několikrát do požadovaného odstínu.

Získá se produkt původní druh, dělají nosí v rozích, v klíčové dírky a rukojeti. To lze provést pomocí drátěného kartáče. Pak pokrývají celý povrch čirého laku v několika vrstvách. Když je suchý dveře, instalovat všechny odstraněné příslušenství na svém místě.

Barvení kovových výrobků

Taková technika je méně poptávky, protože metalizovaného produktu je mnohem méně, než dřevo. Proto, aby se opotřebují kov, to je také možné uchýlit se k ošetření cracelures. A že účinek byl výraznější, je možné zdůraznit praskliny pálené. Je třeba aplikovat na suchou kompozici do určitých oblastí. Závazný požadavek na umbry bylo jen na trhliny.

Vzhledem k tomu, že barvy na kov je velmi rozmanitá, povrch může dostat odstín zlata mosazi. Proto se zpracováním to cracelures, dostane jakousi starou, a možná dokonce i starožitnosti.

O vliv stárnutí, musíte nejprve pokrýt produkt metalízou. Poté naneste předběžně usazené vrstvy cracelures s povinnou dodržení všech instrukcí, bez šmouh a rovnoměrně. Po jeho vysušení, nanesená štětcem cracelures první vrstvu. Když se začne vyschnout, objeví se na povrchu malých pruhy.

Tlustší vrstva laku, trhliny větší. Na konci povrchu povlaku vrstvou bezbarvého laku.

Závěrem lze konstatovat, že v malování starožitný přístup k jakémukoli povrchu různého věku a stavu. Hlavní věc - je mít touhu dělat vše s rukama a fantazie. Buďte kreativní a výsledek nebude trvat dlouho.

dřevo starožitný zbarvení: provádění staveb zařízení

Malba starožitných

Lakování starožitný v poslední době velmi populární. Antique domácí dekorace je velmi nádherné a krásné, ale ne každý si může dovolit, někdy cena je přes střechu.

Návrháři už dlouho přijít s způsoby, jak nové věci ve věku vzhled, aniž by utrácet velké sumy peněz. K dispozici jsou barvy na dřevo, jako je tomu i nátěr na kovové starožitných. Takže tam je volba v této věci.

Dnes budeme hovořit o tom, jak strom starožitný a kovu. Také na videu v tomto článku a můžete získat fotografie a další informace, které mohou výrazně usnadnit tuto práci.

Antique Malba na dřevě - je způsob, jak transformovat nejvíce obyčejnou věc v interiéru a zvýraznit objekt obdivu. Barva může být žádné předměty: nábytek, dveře (viz Jak malovat dveří vybereme volbu.), A ozdobné doplňky.

Zvlášť realistický vzhled věku dřevěných a kovových výrobků. Volba techniky k vytvoření efekt stárnutí je také neomezená. Nejpopulárnější jsou ty metody, které umožňují doma s vlastníma rukama si uvědomit, nejsmělejší představy.

Jakýkoliv objekt, který bude malované, je nutné předem ošetřit.

Tvorba základ barviva povlak

 • Prvním produktem je odříznut. Laky, barvy nebo jakákoliv jiná nátěr musí být zcela odstraněny (viz Jak odstranit barvu ze dřeva :. Ještě podle pravidel). Také demontovány armatury nebo jiné rušivé prvky, pokud existují. I oni mohou nosit ven nebo vyměnit ročník.
 • Potom, aby se odstranily všechny významné nesrovnalosti. vyčištěný povrch je nejprve leštěný hrubý smirkový papír a potom jemnější.
 • Již leštěný předmět se očistí od prachu a jiných nečistot. , které mohou zasahovat do rovnoměrnosti povlaku budoucnosti.
 • Posledním stupněm přípravy - antiseptické povlaku primeru. To bude chránit proti hnilobě, plísním nebo rzi, a také pomůže malovat do budoucna znamenat pevný záchytný bod na výrobku.
 • Tmel jemné nerovnosti se nedoporučuje. A dokonce i naopak. V případě, že povrch je dokonale plochý, je možné uměle přidat malé praskliny a čipy. Budou dávat budoucího výrobku realismus.
 • Po přípravě může probíhat přímo na kreativní část. Ujistěte se, že první pokus o méně viditelných místech, aby se zjistilo, zda je výsledný výsledek bude líbit.

Moderní designéři nabízejí širokou škálu technik, jak vydělat výrobků ze dřeva ve věku vzhled. Pro každou jednotlivou položku, kterou je třeba zvolit nejvhodnější způsob.

Účinek rozpadající a spustit dolů povrchu

Tato metoda je také nazýván kartáčování. Jedná se o poměrně běžná metoda, která je vynikající pro výrobu nábytku a dřevěných výrobků.

Dát chátrající dřevěnou konstrukci

Takže dřevo získala starý a ošuntělý vzhled je třeba:

 • Na připravený podklad naneste akrylovou barvu a zcela suché. Lepší zvolit matný odstíny, bude poskytnutí produktu vzhled starožitností, kteří strávili mnoho let sedá prach na polici.
 • Vytvoření zemního tření pomocí jemnozrnný smirkový papír nebo kovové houby. Tak strom dostane úlevu a texturu.
 • Povrch výsledného prachu.
 • Nanesení druhou tenkou vrstvu barvy.
 • Pro živější efekt Scuff. Jednotlivé body mohou být dále reagovat s abrazivním materiálem.
 • V konečné fázi chodit jemného skelného papíru přes lakované plochy.

K dosažení tohoto efektu není tolik času, kolik práce, které na krátkou dobu na stromě se objevila v příštím desetiletí.

Dalším efektu lze dosáhnout pomocí speciálního laku craquelure. Pod vlivem složení na vzorem barvy je tvořen malých trhlin. Produkt propálení na sluneční zobrazení Je-li povlak praskliny a odlupování. Craquelure ideální pro výrobky ze dřeva, nábytkových dílců, a dokonce i dveře a okna.

Používáte-li speciální krakelyurny lak, pak je třeba postupovat podle pokynů:

 1. V vyčištěného produktu uložen inkoustovou vrstvu. Trhliny v závěrečnou práci bude nominální tato barva pozadí.
 2. Po vysušení se produkt lakem cracelures přísně v jednom směru.
 3. Top nabarvený základní barvu. Pod vlivem dokončovací vrstvou na povrchu jemných trhlin jsou vytvořeny.
 4. V konečné fázi vrstvou pro ochranu aplikuje bezbarvý lak.

K dosažení účinku trhlin se neobejde bez kupovat drahé cracelures.

K tomu je třeba provést jen dva kroky:

 1. Pokrývají povrch jakékoliv barvy (kromě ve vodě rozpustné).
 2. Když se první vrstva mírně vyschne, je třeba použít akrylové základní barvu. Vzhledem k tomu, že konečná vrstva schne rychleji, praskliny na produktu, který bude vyzařuje přes základní vrstvy laku.

Poznámka: Craquelure jako cesta k doplnění interiérů umožňuje nábytek a bytové doplňky ve stylu Provence, nebo země.

Mnoho starých kovových předmětů získat konkrétní modro-zelená patina. Vzhledem k tomu, prodloužený účinek srážení vytvořené patiny (viz. Patina Dye kov).

patina vliv na dřevo

Chcete-li dosáhnout starožitný efekt, speciální lak - patina.

Chcete-li získat kvalitní nátěr, je nutné, aby v souladu s podmínkami:

 • Původně lakované dřevo. Je třeba si vybrat barvy, které tvoří film, který zajišťuje pevné a odolné proti opotřebení povrchu.
 • Po vysušení se produkt vztahuje velmi tenkou vrstvou barvy s patinou účinkem.
 • Ne méně než 30 minut. celý povrch se působí kovovým houbou nebo brusným papírem. Čím silnější je úprava, tím výraznější účinek.
 • Odstraňte všechen prach suchým hadříkem.
 • Na konci laku aplikuje.

Každý kus s patinou efektu přispívá k jedinečnosti interiéru a nevyžaduje žádnou zvláštní péči.

Vícevrstvé lakování dřevěné výrobky dodává obnošený vzhled života.

Co budete potřebovat:

 • Doporučila uměle vyvolat různé drobné zranění. V žádném konkrétním pořadí a v různých úhlech vrtat simulující brouků pohybuje vrtáky nebo kůru. Je možné odrazit s kladivem, Pierce šídlo, chodit pilu. Hlavním účelem - dát dřevo staré úlevy.
 • Povrch je pokryt tenkou vrstvou základních barevných inkoustů se vzor dřeva vystupovaly.
 • Smirkový papír nebo drátěného kartáče jsou opotřebené.
 • Lehké tahy štětcem aplikovat na druhou barvu. Pro zvýšení realističnosti míst, můžete peří barvy.

Tato metoda je založena na barvě a texturní dojem starého dřeva.

Mnoho položek v procesu získávání využití přirozeného opotřebování, což jim zastaralý vzhled.

 • K dosažení tohoto cíle, prostě umělé. V těch místech, kde by měly být nošeny, pevný vosk se nanáší v jednom směru a nesouvislých pohybů. Produkt se potom lakované.
 • Tmavý vosk aplikován drážek v povrchu dřeva, což značně zvyšuje účinek starověku.

Ochrana a péče o seniory subjektů

V zájmu vytvoření co s rukama, jak se jim zlíbilo od vnějších vlivů může být nezbytné chránit déle:

 • Lze jej aplikovat na dřevěné desce vosku nebo vosku na bázi tmelu. Dokonale chrání nátěr na bázi vody před poškozením a prodlužují životnost výrobku. Pomocí měkkého, suchý hadr nebo houbu je třeba rovnoměrně povlékat objekt vosk a rozemelou se v případě potřeby.
 • V případě, že povrch předmětu, který má být používán ve velké míře, kromě voskování je nezbytné k pokrytí stromu matný lak. Postupem času, bude muset být aktualizována.
 • Věku objekty nevyžadují zvláštní péči. Musejí být čištěny vlhkým hadříkem hadříkem a leštidlo použít speciální nástroje pro leštění.

Poznámka: Správná ochrana a údržba pomůže uchování výrobku, a to bude trvat dlouho, prosím tvůrce.

Mnozí výrobě produktů a kovu. Ale ne vždy moderní produkt může zapadnout do celkové struktury interiéru. Jedná se především o dveře a vrata (viz malování bránu. Instrukce). I zde je možné dát do věku účinek. To barviva nebo bronzu, nebo předávání kov procesu stárnutí.

Předměty z drahých kovů, aby interiér rafinované, ale ne každý si je může dovolit.

Malovat kov bronz

Moderní obchody nabízejí širokou škálu barev s imitací bronz, stříbro nebo zlato. Jsou bezpečné, snadné použití, odolná proti vysokým teplotám a chrání podklad před korozí.

Kovové výrobky mohou být malovány v jednom tónu, a můžete se pokusit získat větší vhled do:

 • Původně se kovových výrobků odstraňuje veškeré nečistoty a odmastí. Pak přijde zpracování primer. Tím se zlepší kvalitu záběru se základní barvou.
 • Když monofonní zbarvení může okamžitě se vztahuje na výrobek metalíza do několika vrstev husté.
 • Chceme-li dosáhnout starý kovový efekt, po monochromatickým zbarvením, všechna vybrání jsou označeny tmavší barvou. Po úplném vysušení výrobku by měla být poskytnuta opotřebovaný vzhled času. K tomu, všechny rohy a vyčnívající části suchým štětcem naneste světlou barvu. Ukončí transparentní vrchní potahové lak.

Mnoho dekorativních stylů předpokládá interiér se stopami času. Starožitnosti jsou velmi drahé, vyžadují zvláštní péči a obnovu.

Tvorba stárnutí kovový

Optimální způsob, jak z této situace - samostatně vytvořit efekt věku kovu:

 1. Vyčistěte a vysušte připravený povrch, lepší štětec neopatrné gesto aplikováno metalízou.
 2. Po vysušení produktu rovnoměrně potaženého krakelyurnoy primeru. vytvořena transparentní polymerní film v procesu sušení.
 3. V konečné fázi je aplikována Craquelure která přidává trhlin a dát pacientovi starého typu, nedotčený koroze materiálu.

To je ale způsob, jak staré objekty, které nejsou vybrány, pokud hotový výrobek přináší radost a harmonicky zapadají do interiéru.

Nanášení barvy na cihlové antiky nebo malby ze dřeva, starožitných, velmi důležité tréninkové letadlo. Teprve pak půjde barvit rovnoměrně a efektivně. Návod vám pomůže vyhnout se chybám v této práci.

Vystudoval architektury fakulty Penza státní univerzita architektury a stavebnictví. Za posledních deset let je přední odborníci z největší stavební firma ve městě Penza, zabývající se výstavbou vícepodlažních bytových domů. Celková odborná praxe - 18 let. Poradenství v oblasti designu, výběr materiálů pro interiér i exteriér, technologie malování a zdobení.

Antique Malba vlastních rukou různých materiálů

Mnoho, mnoho lidí raději starý styl domu. K jejímu vytvoření, berou starého nábytku a dalších interiérových prvků. Nicméně, to je docela drahé. Levnější způsob, jak uspořádat svůj prostor v „retro“ styl je malován ve zvláštním způsobem. Než začnete malovat starožitný předmět, je třeba vzít v úvahu navrhované pokyny a druhy nátěrových hmot, které se používají pro tento účel.

Zdobené stěny, antický

Jednání s dřevěnými prvky

Samozřejmě, že každý dům spoustu dřevěných předmětů, jako je stůl, skříň, samotných a dalších zdí. Z tohoto důvodu byste měli zvážit, jak namalovat strom, antický, co musíte udělat, a jak používat materiály.

Z nástrojů, musíte mít:

Z materiálů je třeba zakoupit:

dřevo namalovaný starožitný vlastníma rukama je několik jednoduchých kroků:

 • Nejprve musíte připravit povrch dřeva. Příprava je odstranit starou vrstvu barvy nebo laku. Kromě toho musí být povrch rovný, což může být provedeno na dřevo tmelem. Po vyrovnání celý povrch je leštěný, které je třeba používat bruskou nebo brusným papírem;

 • Druhý krok, všechny dřevěný povrch je pokryt barvivem určit barvu;

Po aplikaci skvrny se stává viditelnou strukturu dřeva

Tip! Chcete-li použít skvrnu ve starém stylu, můžete si vytvořit speciální tampón - v bavlněným hadříkem zabalit malý kousek vaty.

Skvrn malé porce nalije na vatu a lehkým dotykem aplikované na strom. V rámci této práce je hlavní věc, která se skvrna po stisknutí tampon neunikne. Pokrytí dřevo by mělo být několikanásobně.

 • O zámky, kliky, v rozích pokrytých skvrn přebrousit brusným papírem, aby bylo dosaženo přirozené attritions;

Práce s brusným papírem

 • Poté se celý povrch je pokryt dvěma vrstvami bezbarvého laku.

Aplikační bezbarvý lak vrstva

Všechny dřevěné předměty, natřené tak bude mít vzor přírodního dřeva, který je typický pro staré prvků interiéru.

Existují i ​​jiné způsoby stárnutí nábytek a veškeré jiné předměty ze dřeva. Vezměme si jeden z nich jako příklad toho, jak se malovat starožitný stůl.

Za prvé, je zde příprava. Potom se vrstva laku z jakékoliv barevné charakteristiky, například síra.

Tip! Předlohy jsou dřevěná vlákna byl viditelný přes barvy aplikované na to jen v jedné vrstvě.

Dále vytvořit efekt obsharpannosti, stejně jako v předchozím postupu, a na stejných místech.

Dalším krokem k dosažení účinku projevu starého nátěru ven z nového.

Je to jednoduché: štětcem namočeným v trochu nátěrové barvy odlišné od první vrstvy. Poté otřete jej suchým hadříkem a pak se stěru úsilí na povrchu.

Fotografie ukazuje, že jedna barva vychází z pod sebou

Ukazuje se, že ne všichni povrch je lakován, který vytváří iluzi starověku.

Aplikace nátěru suchým hadrem

Dalším způsobem, jak starý nábytek je vytvořit iluzi kontaminace. Chcete-li to provést, použijte tmavý vosk, které pokrývají strom. Paint stojí nerovnoměrné. Po barvení tmavý vosk potažený lakem.

Nerovnoměrné nanášení vosku tmy

Kromě dřevěných předmětů, sostarivayut plechovky a kovu.

Technologie se skládá z následujících kroků:

 • Za prvé, je povrch docela leštěné a očistí od nečistot, mastných skvrn, rzi a jiných nečistot;
 • Dále povrchové vrstvy speciálního nátěru aplikovaného - metalizovaná. Taková barva je známá jako „pod kovu.“ Nanáší se štětcem, je nejlepší, protože výsledný obraz už bude mít za následek starověku;

 • Poté se suší nátěr aplikován na základní vrstvy. Měl by být používán krakelyurnaya primeru. Takový nátěr po sušení formy transparentní povrch;

Aplikace krakelyurnoy primer

 • Po naplnění kovové malované starožitné vlastních rukou krakelyurnym patra. Vzhledem k tomu, sušení v takovém složení trhliny jsou tvořeny. Nicméně, tyto trhliny hlubší, než je tloušťka povlakové vrstvy;

Povrch vrchního nátěru po vysušení

 • Za účelem zvýšení věku vliv na kusu látky mírně pálené aplikován a třel do barevný povrch. All přebytek umber čistý, takže je jen na trhliny, vytváří úplný obraz starého objektu.

Třením žlutohnědý povrch

Musím říci, že kovové barvy mohou být použity nejen pro kovové předměty, ale také pro jíl, dřevo, cihly a další.

Tip! Pro takové vrstvy různé barvy udržována déle, než se barvivo starožitný kov na jeho povrchu se nanáší na speciální vodivého inkoustu.

Jako tato ochrana může být vybrán vodivý nátěr Zinga, který se skládá z 96% zinku.

Jako ochrana proti vysokým teplotám, jako je například v případě protipožárních dveří, nehořlavé nátěrových hmot, kovů Polysteel může být použit, které jsou schopné odolávat otevřený plamen po dobu 45 minut.

Práce s cihlou je nejjednodušší, protože sama o sobě má staromódní vzhled. Instrukce má jen jeden jednoduchý krok - malba akrylovými barvami vybraných barev. Jediný rozdíl mezi těmito barvení a obvyklým způsobem je nanášením nátěru.

Takže, malba, antický cihly by mělo být provedeno s pomocí houby. Prostě ponoří do barvy a lehký dotek se nanáší na povrch cihel.

Cihla, maloval v různých barvách, antický

Pro zvýšení účinku starověku, před laku starožitný cihel, zdivo kloubů přepíše normální zemi, což je tmavší nebo přemalovat barvu libovolné barvy.

Jak můžete vidět, vytváří efekt starověku na jakémkoliv povrchu - není to složité. Navíc, pokud vezmeme v úvahu malbu jako primární způsob k dosažení cíle v této oblasti, pak můžeme hovořit nejen o jednoduchost, ale také nízká cena, protože cena inkoust je podstatně nižší ceny kusy nábytku (viz také článek „Nátěrové hmoty na dřevo pro vnitřní práce - zejména výběr „).

Více informací pomůže identifikovat video v tomto článku.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 71 = 76