Jak naprogramovat dálkový ovladač

Jak naprogramovat dálkový ovladač

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak přeprogramovat sami Alarm Keychain

Radiový vysílač, který je také klíčenka, je hlavní zařízení příkazové signalizace. Signál obdrží z řídicí jednotky ve vozidle, který je jedinečný kód. Tak, tisíce kombinací, systém reaguje pouze na pravé straně. Jak přeprogramovat dálkový ovladač alarmu vytvořit nový kód, řekni náš průvodce.

Proč musím přeprogramovat?

Pokud si koupíte nové auto a nainstalovat nejnovější alarm, další rekonfiguraci kód, nemusí být nutné (není-li rodina nesouhlas).

Problematičtější v případě, že - to je, když si koupíte ojeté auto a alarm na něj již stojí. Bývalý hostitel vám slavnostně předá jeden nebo dva dálkové ovládání a mávat. A kde je záruka, že mu není ležet několik dálkových ovladačů a nikdo by přijít v noci odzbrojit své auto bezpečně a nejdou na to? Ve skutečnosti je v základním balení cetek mohl být tolik jako čtyři! Tyto případy jsou odlišné, takže nejlepším řešením by bylo přeprogramování Keychain poplach. Poté se všechny „kontroverzní“ konzolí úplně ztratí svou moc.

Hlavní pravidlo: každý model je vzdálený alarm a nemohou být použity pro jiné modely. A opět, pokud jste měli zahrnoval několik panelů, i ony budou muset být naprogramovány, a najednou, jinak nebudou pracovat s řídící jednotkou.

Obvykle vázáno na poplach klíčenka není tak obtížný úkol pro většinu systémů, ale můžete mít nějaké potíže.

Každou značku a model má svůj vlastní návod k FOB, a krok za krokem manuály pro jeho programování. Ale všichni začít s užíváním «obsluhou» tlačítkem nebo «Overread». Kde se nachází? Pokud nejste první majitel vozu a neví nic o jeho umístění víte, začít hledat.

Jedná se o přepínač, a to je obvykle nachází v klidném místě, ale s možností přístupu. Mezi nejčastější poloha - pojistka skříňka v prostoru pro cestující. V zahraničních automobilů je obvykle umístěn pod panelem s «Fuse» nápisem. Odstraňte kryt a zkontrolujte, zda jednotka pro tlačítka. Pokud to není tam, studovat každou sedačku pod přístrojovou deskou, sloupku řízení, kontrolu všech vyjímatelných zástrčky a kapes. Pečlivě zkontrolujte přihrádku. Pokud se zjistí, nic, snad to není nainstalován nebo je blízko zabezpečovací zařízení, k nimž je bez pomoci odborníka je velmi obtížné. Pokud tomu tak není poskytnout systém, bude jeho role bude provádět zapalování.

Takže první věc, kterou budeme dělat - přeložit signalizace v servisním režimu (režim s obsluhou). To vám umožní provádět údržbu autoalarm službu, aby ji přepsat, programovat nové funkce a klíčenek připojit. Pro přepnutí do tohoto režimu využívá speciální kombinaci kliknutí na tlačítko, je to bezpečnostní kód. To se provádí, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k řízení. Pokud byl kód byl aktivován jednou, dokud není správně zadán, programování alarm je nemožné. Instrukce obvykle uvedeno sériové číslo, a pokud se nezmění úmyslně, pak to usnadňuje. Pokud se nehodí, je třeba se obrátit na servis.

Předpokládejme, že přišel kód. Dále, programovatelný pro každou vzdálené fronty, všechny z nich nemůže být více než čtyři. Jako referenční materiál, pořízené výtažky z pokynů z nejběžnějších modelů pěti výrobců: šerif, Tomahawk, Starline, Cenmax a Scer-Khan MAGICAR 5.

Každé tlačítko panel pro větší pohodlí přiřadit číslo. Tlačítko pro aktivaci stráž - „1“; Odzbrojit - "2"; programovatelný kanál CH 2 - «3»; Kanál CH 3 - «4»; signální ovládací tlačítka nastavení - „5“.

Programování alarm klíčenky šerifa

Obecně řečeno, každá následná operace se provádí během 5 sekund po předchozí. Pokud překročíte rozsah, systém opustí režim konfigurace. Totéž se děje, když vypnete zapalování. Ukončení programování signál - jedno krátké a jeden dlouhý zvuk sirény.

 • Budík vypnout, sednout do auta a otočte klíčkem v zapalování.
 • Stisknutím tlačítka s obsluhou 3 krát. Jediný signál potvrdí, že řídicí jednotka je připravena pro programování vysílače.
 • Opakujte operaci, bude siréna emitovat několik krátkých pípnutí a jedno dlouhé.
 • Přidržte „1“ na prvním panelu, dokud siréna vás upozorní dlouhé pípnutí, že programování je produkován.
 • Opakujte pro všechny další vysílače.
 • Pro odchod z režimu nastavení, vypnout zapalování a čekat déle než 5 sekund.

Jak naprogramovat tajný kód v klíčovém ring alarmu šerifa

 • Odstraňte auto s bezpečností a okamžitě vstoupit na tlačítko tajný kód s obsluhou.
 • Zapnutí, vypnutí a zapnutí zapalování znovu.
 • Použít stejné tlačítko pro vstup do první číslici kódu, pak ustoupit a zapnutí zapalování.
 • Zadejte druhé číslo a znovu opakoval to samé. Systém potvrdí správnost zadaného kódu pípnutím.
 • S triple-klepnutím na tlačítko, vstupte do servisního režimu. Siréna vydá několik krátká a pak jedno dlouhé pípnutí.
 • První vysílač, stiskněte tlačítko „1“ a systém pípnutím potvrdí, že nový kód úspěšně zapsána.
 • Na druhé straně to samé s ostatními vysílači.

Uvědomte si, že nastavení nového kódu, budete automaticky odstranit staré, což znamená, že systém nemůže pracovat s dálkovým ovládáním nebyly aktualizovány.

Jak naprogramovat klíčence poplach Tomahawk

Jak je uvedeno výše, systém ukládá do paměti až čtyři konzoly. Připojení Přívěsky modelů TW-9010 a TZ-9010:

 • Zapnout zapalování bez spouštění motoru.
 • držet s obsluhou tlačítko dolů.
 • Čekání čtyři sirény signály uvolnění. Jsme v programovacím režimu.
 • Tlačítka zároveň otevření kufru a ovládací panel zvuku. Držet, dokud neuslyšíte sirény: 1 krát na první řadič, 2 podruhé, a tak dále.
 • Při skladování je dokončena, čekat déle než 5 sekund, systém sám o sobě je z režimu nastavení.

V tomto případě bude klíčenky, které nejsou naprogramovány být vymazán z paměti.

Záznam FOB kód TOMAHAWK Z-5, TZ-9030, TW-9030, X-5

Je-li vypnuto zapalování 7 krát stiskněte tlačítko Valet. Zapněte zapalování a slyšet 7 pípnutí sirény, což znamená, že vstup do programování vzdáleném systému kontrol. Přidržte „1“ a „2“ z nového dálkového ovladače, dokud neuslyšíte signál. Jeden z prvního panelu, dva signály pro druhé a tak dále. Vypněte zapalování a parkovací světla bliknou 5x, což znamená, že na výstupu servisního režimu.

Pokud během 10 sekund provedena žádná operace, režim nastavení se deaktivuje.

Nahrávání FOB kód Tomahawk X-3

Zapněte zapalování a přidržte tajné tlačítko po dobu 6 sekund. Čtyři signály oznámit systému, že vstup je vyroben. Stiskněte a podržte tlačítko „1“ a „2“, dokud potvrzovací signál. Jako obvykle, jeden - pro první, 2 krát - pro druhé a tak dále ..

Programovací systém vypne, pokud po dobu nejméně 15 sekund, to nebude mít žádný týmy.

Jak se zaregistrovat Keychain alarmu Starline

 • Vyjměte auto z ochrany.
 • Stiskněte tlačítko skrytý 7krát.
 • Zapnout zapalování. 7 siréna signály a LED podsvícení dálkového označují přihlásit.
 • Současně stiskněte tlačítko „1“ a „2“ a ozve se zvukový signál. №1 Keychain programovat.
 • Záznam každého z následujících dálkových ovladačů potvrdilo požadovaný počet signálů.

Na konci 10 sekundách nečinnosti se systém automaticky vypne, co říkají, 5 bliknutí parkovacích světel.

Record klíčenka kód Starline Twage A6, A8, A9

 • Zalomení zapalování.
 • Podržte tlačítko servisního na 6s a čekat čtyři zvukové signály.
 • Na FOB LCD udusit „1“ a „2“ tlačítka, dokud se zvukový signál. Dodatečné klíčenka bez displeje je zaznamenán stejným způsobem, ale s upínáním „3“ a tlačítky „4“.
 • Opakujte krok 3 pro další dálkové ovládání. Počet pípnutí roven počtu klíčenkou.
 • Vypněte zapalování.

Chcete-li ukončit nastavení, budete muset čekat déle než 6 s, a pak postupujte podle scintilační 5 poziční světla.

Stejně jako dříve, unprogrammed klíčenky ztratit své připojení k řídící jednotce.

Programování alarm s dálkovým ovládáním na Scer-Khan MAGICAR 5

Šér Chán, zapamatuje si systém kódů pouze tři dálková ovládání. Zadáte-li čtvrtý přívěšek na klíče, první kód je automaticky vymazán. Pokud potřebujete 4 dálkové ovládání, je doporučeno naprogramovat dva z nich pod stejným sériovým číslem.

Existují dva algoritmy registrovat Keychain: bez použití tajného kódu PIN, a spolu s ním.

Metoda 1 (bez pin kódem):

 • Během čtyř sekund třikrát spouštění klíček zapalování v režimu «Off» poloha «On» a off. Blikající rozměry vám řekne, že jste přihlášeni do programovacího systému.
 • Nejpozději 4 s, stiskněte tlačítko na prvním ovladači. V reakci na to se výstražná světla blikat 1krát.
 • Podobně, představujeme druhou a třetí kódy dálkových ovladačů. Po druhém gabaritki opět blikat zpět jednou, ale po třetí - dva, což znamená, že režim programování je dokončeno.

V případě, že prvním krokem je nepodnikat žádné kroky, bude výstražná světla blikat 2 krát a systém přejde do servisního režimu s obsluhou.

Metoda 2 (používat osobní PIN 1):

 • Provádíme analogicky jako u prvního způsobu.
 • Během příštích čtyř sekund, stačí otočit klíčem, ale v souladu s první číslici PIN kódu. Morgnot alarm je nyní podobná druhé číslice.
 • Nejpozději do čtyř sekund stiskněte tlačítko na klíčence. Na podporu systémových blesků jednou.
 • Všechny ostatní ozdoby jsou prováděny v souladu s metodou 1.

Chcete-li automaticky ukončit službě prozhdite více než čtyři sekundy.

Znalost přeprogramování klíčenka záchranu v případě nouze, například když náhle ztratil komunikaci s řídicí jednotkou klíčenkou. Stává se, zejména v low-cost zařízení. Aby se nestali rukojmím kvílení auto někde v supermarketu parkovišti, každý řidič by měl vědět, kde je tlačítko s obsluhou v autě a co dělat v takovém případě.

Jak přeprogramovat a odkaz na alarm klíčenky

Dnes, to je prostě nemožné si představit moderní auto bez signalizace. silniční systém zabezpečení je neustále zdokonalovány, aby ukrást auto je stále obtížnější. Ale zločinci nejsou sedět. Kromě toho může každý, i ten nejpokročilejší zabezpečovací systém může selhat, po které vyžadují zásah ze strany majitele vozidla. Dnes se zaměříme na to, jak uvázat novou cetku nebo přeprogramovat ‚untethered‘ zařízení v domácnosti.

Proto je nutné přeprogramovat poplach

Problém je v tom: majitel vozidla blíží auto, stiskne tlačítko na klíčence, a jeho vůz se setkává s kamenným mlčením. Dojde k poruše v systému alarmu, ke kterému může dojít k poměrně triviální důvodů:

 • stisknutím několika tlačítek na klíčence v náhodném pořadí. Obvykle to sin začínajících motoristů, kteří nejsou zcela spokojeni s novým alarm;
 • signalizace nutně přeprogramovat po zakoupení vozu s ním. Samozřejmě, že prodávající dodá motorista několik drobností. Nicméně, v nejoblíbenější poplašné systémy, jako cetky, existují tři (nebo čtyři). Takže jediný způsob, jak zabránit možnému únos - přeprogramování zařízení.

Přeprogramování vysílač signalizace nutné, nebo v případě nesprávného provozu, nebo proti krádeži vozidla

Je možné nahradit staré Klíčenka Novinka

Stručná odpověď - ano, vyměňte dálkový ovladač je možné, ale není to snadné.

Dřívější poplašné systémy jsou založeny na konstantní, statické kód, který lze snadno vyzvednout útočníky. Moderní systémy využívají dynamického kódu, a oni pracují na principu dialogu, který vypadá takto:

 • Po stisknutí vysílač signálu základnové stanice je odeslána ID místnosti;
 • Toto číslo je ověřena pomocí systému „ví“ vzor, ​​který byl vytvořen na základě;
 • Je-li test úspěšný, základní jednotka vytváří svůj vlastní, vratnou číslo, které ji odešle ke klíčům, pak majitel vozidla má přístup k hlavní jednotce a alarm lze vypnout.

Z výše uvedeného je zřejmé, že po zakoupení nového klíčence, že bude muset „zaregistrovat“ ve stávajícím zabezpečovacím systému, t. E. Chcete-li zajistit, aby systém začal převzít nový přístroj „jejich“. Jak na to - závisí na modelu signalizační. Ve většině případů nahradí FOB, musí být kompletně re-Flash software v základní jednotce, a může tak učinit pouze kvalifikovaný odborník.

Koupit nový přívěsek na klíče je snadné, ale na „kravatu“ ji ke svému stávajícímu autoalarmu systém pouze odborníkem

Přeprogramování zařízení z populárních výrobců

Než začnete studovat otázku blikající klíčenky, měl by vám o důležitý společný komponent: tlačítka s obsluhou (aka Overread).

Každý populární výrobce nabízí uživatelům svých systémů s pokyny Podrobné pokyny k přeprogramování „untethered“ klíčence. Ale v každém pokynu Všechno to začíná s hledáním a zakázání tlačítka nad. Je-li automobil je nový (západní), najdete tlačítka, může být obtížné. Tady je místo, kde ji hledat v první řadě:

 • v pojistkové skříňce v kabině (nebo za této jednotky);
 • malý panel v kabině, na kterém je napsáno pojistka;
 • pod volantem (nebo pod panelů uvnitř něj);
 • jedna z bočních stěn odkládací schránkou;
 • pod všemi odnímatelnými plastovými zátkami na přístrojové desce;

V případě, že vyhledávání bylo k ničemu, to zůstane dvě možnosti:

 • nebo tlačítka s obsluhou se nachází na řídící jednotce systému a v důsledku toho, přístup k němu bude jen odborník;
 • nebo v systému servisní tlačítko není k dispozici vůbec, a jeho funkce jsou přiřazeny k zapalování.

Většina auto alarm klíčenky od západních výrobců vybaven tlačítkem Valet

Výměna a vazba klíčenky systém Sheriff

Interval mezi jednotlivými operacemi, pro přeprogramování zařízení musí být ne více než 5 sekund. Takže než začnete, měli byste vyzvednout pokynů získaných od autoalarmu.

Pokud dojde k překročení této doby se režim nastavení se systém automaticky vypne. Pak vše, co bude muset udělat znovu. Totéž se stane, když vypnete zapalování při programování. Po úspěšném dokončení přeprogramování procesních systémů Šerifem ukazuje 2 signál 1 krátký a 1 dlouhý.

Chcete-li blikat Keychain značky šerifa, nebojte se: v případě, že budete trávit 10-15 minut. Naučí vás tento postup může videoblog specialistu nebo podrobným návodem výrobce autoalarmu. V každém případě je sekvence akcí je následující:

 • alarm je vypnut, pak se otočí klíčkem v zapalování;
 • Tlačítko s obsluhou stisku třikrát. Poté by jeden zvukový signál, který potvrzuje ochotu řídící jednotky přeprogramovat vysílač;
 • Klíč s obsluhou po opětovném stisknutí tlačítka třikrát, po kterém se tři krátký zvukový signál, potom 1 dlouhé;
 • stisknutí a přidržení, dokud z dlouhodobého pípnutím, s informací, že musíte zadat tajný kód tlačítko „1“;
 • nový kód se zadává pomocí tlačítka s obsluhou;
 • zapalování vypnout a znovu zapnout, pak první číslice tajného kódu je součástí servisní tlačítko;
 • Podobně druhá číslice je zapsána;
 • Nyní klíč s obsluhou stisku 3krát, režim nastavení alarmu se přepne do, po kterém zvuky 4 krátké a jeden dlouhý signál;
 • stisknutí tlačítka „1“. To se koná až do krátkého signál potvrzující úspěšné vstupní kód do systému;
 • Všechny výše uvedené operace se opakují střídavě s dalšími kouzly, které potřebují vázat.

Video: jak nastavit autoalarmu šerifa

Jak naprogramovat klíčence Tomahawk

„Spřátelit“ novou klíčenku s autoalarmem Tomahawk něco těžší. Chcete-li to provést, proveďte následující kroky:

 • otočením klíčku zapalování (v tomto případě nezačne motor);
 • klávesa s obsluhou stisku a držel tak dlouho, jak 4 signál zazní, což znamená, že programovací systém může začít;
 • stisknutí tohoto tlačítka otevřít kufr stisknutí současně s klíčence tlačítka hlasitosti. Tlačítka jsou drženy až do vzhledu jediného krátkým pípnutím. Systém je připraven napsat kód;
 • zapalování vypnuto, pak tlačítka s obsluhou stisku sedmkrát;
 • poté zapnutí zapalování. Sedm krátký zvukový signál, který potvrzuje, že vstup do dálková ovládání programovací jednotky;
 • číselný kód nastavit stisknutím tlačítka „1“;
 • po vypnutí zapalování a parkovací světla budou blikat 5 krát, což potvrzuje odchodu z servisním režimu.

Video: tie klíčenka alarm Tomahawk

Jak se připojit ke vzdálenému systému SCHER-KHAN

Tento systém umožňuje vázat klíčenky dvěma způsoby: pomocí PIN kódu bez něj. sekvenci vázající bez kódu je následující:

 • klíč zapalování je otočen třikrát z polohy OFF do polohy ON. To by nemělo trvat déle než čtyři sekundy. Pokud se to udělá správně, bude blikající poziční světla potvrzují, že vstup do programovací jednotky je vyrobena;
 • Poté stiskněte tlačítko na klíčence, s lis by měl být nejpozději do tří sekund. Světla opět blikat;
 • Pokud potřebujete připojit pár cetek, podobnou posloupnost akcí, až po závazné druhém klíčence velikost Blink 2 krát po třetí - 3.

Ale sekvence pomocí kódu PIN vazba:

 • První provedení všech výše uvedených kroků;
 • poté, co je klíček zapalování se opět otočil, a počet zákrutů musí odpovídat první číslici PIN. Tyto kroky je třeba provést po dobu čtyř sekund. Obrysová světla blikat jednou, po které je zapsáno také druhá číslice kódu;
 • Po zadání kódu stiskněte tlačítko na klíčence, a to je třeba nejpozději do pěti sekund. Světla blikat 1 krát, což naznačuje, že vazba je kompletní.

Video: Jak uvázat Keychain Šér Chán: jiný způsob

Přeprogramovat přívěsek na klíče je velmi jednoduchá. K tomu, jen několik úhozů, provádí v určitém pořadí. Nicméně předtím, než začnete se doporučuje podrobně prostudovat pokyny v systému, aby pochopili, co děláte. Kromě toho bychom neměli zapomenout na dobu, ne-li se dotknout klíčenky dobu 5-10 sekund, to prostě vyjde ze servisního režimu.

Přeprogramování dálkového ovládání signalizace rukama

Autor: Maxim Markov

Alarm Keychain - hlavní velitelské centrum bezpečnostního autorádia. S ním je systém aktivován a vypnut pomocí nastavení dochází a částečné signalizace. Přívěsky jsou jedinečné: každý z nich má svůj vlastní kód, který přenáší klíč přístupovou rozhlasové stanice na hlavní jednotce. Navíc, moderní systém pokaždé, když vytvoří nový kód ke zlepšení stability únosu. Ale, jak jakéhokoliv technického zařízení, alarm systém může dát selhání. Z tohoto důvodu majitel, že je stoprocentním vlastníkem vozu, by měl vědět, jak přeprogramovat alarm přívěšek na klíče.

Proč musíme přeprogramovat Keychain

Blikající klíčenka může být provedeno z různých důvodů. Například při nákupu nového vozu, ve kterém je již nastaven budík. V tomto případě je lepší se učit všechny dostupné kouzlo novým způsobem, aby nebylo možné vypnout ochranu třetím stranám.

Samozřejmě, že to nemůže udělat, ale při jeho prodeji ojetých automobilů s vysokými ugonyaemosti nebo prostě drahé, takový postup se nejeví jako přehnané. Další případ - majitel ztracené kouzlo alarmu. Co dělat v takové situaci? Prostřednictvím jednoduchého způsobu vázat na nový systém kontrol.

Důvodem může být i různých selhání softwaru, kdy začne klíčenka správně dávat příkazy nebo systém se chová špatně. navázáním nových klíčence služby jsou nabízeny v mnoha technických středisek. Kolik to bude stát? V závislosti na složitosti systému a auto, tato práce se odhaduje na 500 rublů a výše. Nicméně, tato práce není ve skutečnosti tak složité, jak to vypadá s jasným provádění všech činností je docela možné provést nezávisle na sobě.

Než budete programovat klíčence alarmů, je nutné, abyste se seznámili s funkcemi určitého alarm, stejně jako vzít v úvahu několik bodů. V případě ztráty nebo poškození dálkového ovládání je nutné koupit nový, je určitě stejného modelu a téže firmy. Naštěstí sjednocení mezi bezpečnostních systémů je velmi rozšířená, takže problémy se základními modely a firem nebude a po navázání na hlavní jednotce, můžete použít dálkové ovládání ostatních signalizací, ale pouze v rámci stejného rozsahu. Tento model lze identifikovat a klíčenkou, jako je poplašný Tseturion.

Je také třeba připomenout, že přeprogramování by mělo podléhat všem konzolách k dispozici. V opačném případě po svém postupu nebude vázána na hlavní řídicí jednotce.

Všechny jsou vybaveny speciálním alarm tlačítky manuální nebo servisního režimu. Říká se tomu komorník nebo přepsání. Můžete ji použít k nastavení nových parametrů, obnovit všechna nastavení přepsat systém. Nejčastěji je skryta v pojistkové prostoru u sloupku řízení, ve spodní části konzoly, za odkládací schránkou.

Povolení To vše alarmy se vyrábí stejným způsobem: pomocí služba klíč a zapnutím zapalování v různých kombinacích mezi sebou, stejně jako kombinace úhozů na klíčence tlačítek, které jsou programovatelné. Různí výrobci, tato kombinace je jiná a je ušité do systému ve výchozím nastavení. Pokud z nějakého důvodu, že došlo ke změně, pak to může být obnoven pouze softwarově, čerpací stanici.

Programování různé systémy

Díky tomuto systému se sled činností na programování alarmu klíčence další. Při zavřených dveřích a vypnutí alarmu, musíte zapnout zapalování. Poté stiskněte tlačítko třikrát servisní tlačítko. Short siréna pípnutí signalizuje, že systém šel do manuálního režimu. Tyto operace nesmí být delší než pět sekund, jinak se systém vrátí do normálního stavu.

Poté můžete přejít k programování. Chcete-li to provést, stiskněte servisní tlačítko třikrát, a tlačítko na dálkovém upnuté 1 (systém střežení). Když uslyšíte dlouhé pípnutí, znamená to, že je konzole připojena. Nové naprogramované podobně. Po zákroku, můžete vypnout zapalování, nebo prostě počkat na více než pět sekund.

Signalizuje tato společnost se podobá algoritmu akcí. Tlačítko s obsluhou musí být stisknuto sedmkrát a zapnutí zapalování. Siréna pisknet sedmkrát a zapne podsvícení tlačítek na dálkovém ovladači. Nyní můžete začít přeprogramovat vysílač. Chcete-li to provést, podržte tlačítka 1 a 2 (zapínání a vypínání). Jeden zvukový signál potvrdí, že je konzole připojena. Následné panely jsou naprogramovány analogicky: dva signály - druhý tři signály - třetí atd Získá programovacího režimu po 10 sekundách a zase Blink 5krát.

Alarm Starline série Twage A6, A8, A9

Pro přístup do manuálního režimu systému poněkud odlišném pořadí:

 • Zapněte zapalování
 • Režim tiskový servis po dobu 6 sekund (siréna pisknet 4 krát)
 • Tlačítka klávesnice jsou tlačítka 1 a 2 (jeden zvukový signál potvrdí, že nejprve stanovena kontrola)
 • Druhá a další panely jsou naprogramovány podobně. Manuální režim se vypne po 6 sekundách a blinkry blikat 5 krát.

V tomto případě se postupuje následovně:

 • Zapněte zapalování
 • Upnout servisní tlačítko do sirény pisknet 4krát
 • Tlačítka klávesnice jsou upnuty 3 a 4 (otevření kufru a zvukovou kontrolu), dokud neuslyšíte sirény vrzání. Jedním z peep - za první, druhé - pokud jde o druhý, atd.
 • Ukončení manuálního režimu po pěti sekundách nečinnosti.

Vázat nový panel tato společnost používá blinkry ukazatelů. Do 4 sekund, je nutné zapnout a vypnout zapalování. Flash blinkry znamená, že přiloženého návodu. Ihned stiskněte tlačítko 1 z prvního panelu a směrová světla jednou bliknou. Ostatní panely jsou povinni stejným způsobem: dva záblesky - druhý, tři záblesky - třetí. Režim programování se vypne nezávisle po 4 vteřinách.

Teď už chápu, jak programovat nové klíčenky či kravatu, a to není tak složité, jak se zdá. Součet všech výše uvedených metod je, že veškeré činnosti musí být provedeny rychle a bez zbytečného odkladu, a to výlučně v rámci vymezeného času. Dokonce i v případě, že první pokus selže pro vstup do režimu programování, pochopení principu fungování tohoto systému vázání se snadno vyrovnat se s tímto úkolem.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(1 hlasů, průměr: 5 z 5)

Vážení čtenáři, pokud se vám líbil tento článek, pak vždy můžete sdílet se svými přáteli v sociální. sítě:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 + = 56