Jak napsat dopis s vlastními rukama

Jak napsat dopis s vlastními rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit volumetrická písmena a čísla sami: hlavní třídu

Pokud se naučíte, jak dělat objemné dopisy a postavy s vlastními rukama, můžete ozdobit libovolnou oslavu pomocí příze, obyčejné lepenky, papírových ubrousků nebo vlnitého papíru. Jsou vhodné pro různé akce: výročí založení společnosti, narozeniny dětí, svatba nebo výročí. Může to být romantický nápis "LOVE", první písmena jména milenců nebo věk narozeninového chlapce. Po prozkoumání základů vytváření postav můžete udělat jakýkoli nápis, který je symbolický pro určitou dovolenou. Několik zajímavých nápadů najdete v mistrovských kurzech s fotografií níže.

Z toho, co můžete dělat trojrozměrné postavy s vlastními rukama

Chcete-li vytvářet objemné písmena a čísla s vlastními rukama, můžete použít mnoho běžných materiálů. Nejjednodušší možností je papír nebo lepenka. Čísla z nich jsou velmi lehká. Z tohoto důvodu můžete snadno zavěsit na zeď číslici nebo písmeno abecedy a bude držet. To je skvělá volba pro výzdobu dovolené a fotografického záběru. Papír může být vlnitý. Místo toho to udělají i běžné ubrousky. Pro výrobu volumetrických písmen a čísel můžete také použít:

 1. Látka, například satén, bavlna, plsť a kožešina. Čísla, které si dělali s vlastními rukama, jsou měkké. Pokud vyplníte obrobky vatovou vatou nebo sinteponem, dostanete podložky, které budou součástí dekorace dovolené nebo jakéhokoli interiéru.
 2. Pěnoplasty. Řemesla z ní jsou také velmi lehká, mohou být ozdobena různými materiály - nátěry, květiny, stuhy, skořápky, rhinestones.
 3. Závity. Bude to prvek výzdoby. Nitě musí zabalit rám vyrobený z lepenky nebo trojrozměrný obdélník pěny.

Na základě tohoto materiálu můžete vytvářet velmi krásné objemné dopisy a čísla s vlastními rukama. Vyžaduje to spoustu vlnitého papíru. Postava není objemná, ale vypadá neméně originální. První věc, kterou musíte vyndat z lepenky, je správná postava. Následující akce jsou následující:

 1. Papír řezaný na pásy o délce 50 cm a šířce 3,5 cm.
 2. Dále u každého obrobku ohněte jeden okraj, jak je znázorněno na fotografii. Výsledkem je zvlnění.
 3. Dalším krokem je vytvoření růžice, která postupně zkroutí celý pás.
 4. Dolní okraj květiny je zajištěn nitěmi v tónu.
 5. Lepenkový lepenkový vlnitý papír stejné barvy.
 6. Poté vložte výsledný obrázek květu.

Postava ubrousků je rozpočet, ale bude se ukázat jako jasný a originální. Kromě toho budou potřebovat více lepenky, nůžky, lepicí pásky, lepidlo a sešívačku. Sekvence výroby volumetrických číslic je následující:

 1. Vzor vykreslený na kartonovém kartónu, na němž se použije obrys číslice požadované velikosti. Odřízněte dvě identické polotovary.
 2. Pomocí lepicí pásky přilepte konce nejprve na polovinu obrázku. Podobně připojte zbývající polovinu obrázku.
 3. Dále udělejte papírové květy. K tomu je každá ubrousek nakrájena na polovinu, poloviční poloviny přehnuty na polovinu a znovu vyříznuty.
 4. Získat výsledné čtvrti dohromady. Uprostřed je upevněte pomocí sešívačky a poté proveďte kruh.
 5. Začněte od vrcholu, prsty, stlačte každou vrstvu ubrousku.
 6. Narovnejte okvětní lístky. Pro výrobu předlitků ve velkém množství.
 7. Zbývá pouze vložit květy na kartonový rám.

Trojrozměrný tvar lepenky se skládá ze dvou identických částí a řady dlouhých proužků, které je nutné vytvořit boční stěnu čísla nebo písmena. Hotový výrobek může být založen na plochém listu. V takovém případě stačí vyndat požadovaný tvar na lepenku, vyjmout ji a uspořádat. Zadávání zakázek 3d se provádí trochu jinak:

 1. Pomocí šablony vybrané číslice nebo písmena přeneste obrázek na karton, rovný nebo vlnitý.
 2. Odřízněte dvě stejné části.
 3. Řezané proužky bočních stěn písmena nebo čísla, které jsou o 3-4 cm širší než tloušťka výrobku. Pomocí rukojeti zatlačte na ně ohybové linie a ohněte lepenku.
 4. Poté jsou získané hrany přilepeny na kartonové základny a rozložené části lepidla jsou rozloženy lepidlem.
 5. Takže proveďte všechny boční části postavy, pak je pod tlakem po dobu několika hodin, pak ozdobte.

Rám závitových předmětů je často vyroben z lepenky. Její velmi důležitá síla, že při působení nití se část neroztrhne a neohne. Výsledný polotovar je jednoduše zabalen do závitů jedné nebo různých barev. Můžete to udělat velmi rychle. Krásně získané mícháním kontrastních nití. Pro dovolenou v ekologickém stylu, vítr postava s motouzy nebo motouzy.

Velmi lehké a jemné jsou čísla papíru. To je vynikající volba pro zdobení pro svatbu. Jsou také velmi jednoduché. Nejprve je třeba vytvořit šablonu požadovaného dopisu, pak jej převést na karton barevných odstínů a vystřihnout. Bude to trvat jen jedno. Následující akce jsou následující:

 1. Papír požadované barvy je rozřezán na čtverce různých velikostí. Proveďte rohy na rohu.
 2. Dále každý kus stříhne ve spirále, opouští se uprostřed kruhu a na něj lepidlo trochu lepidlo.
 3. Zkroutit část ve spirále ve tvaru květiny, pevně přitisknout k jádru, aby se lepila.
 4. Vytvořte spoustu těchto prázdných míst z různých barevných papírů.
 5. Ozdobit kartonovými rámečky písmeny.

Postavy lze šit i z kožešiny. Jsou měkké a načechrané. Princip výroby je stejný jako při použití tkáně. Nejprve musíte vytvořit šablonu požadovaných tvarů. Pak je dvakrát převeden na špatnou stranu srsti, ale pouze v zrcadle, aby se šité části později. Navíc budete muset proříznout pruhy a vytvořit konce postavy. Dále zůstává pouze za účelem šití všech prvků a obrobku naplnit něčím měkkým.

Dalším běžným řešením, jak vytvářet objemná písmena a čísla s vlastními rukama, zahrnuje použití tkáně a plniva. Pokud jste se seznámili se šicím strojem, můžete snadno šit legrační postavy. Mohou to být velmi malé části nebo velké, které se dají položit na podlahu. Nejoblíbenější je velikost polštářů. Pokyny, jak vyrobit volumetrickou číslici nebo dopis z textilií:

 1. Zvolte typ a barvu látky, která odpovídá interiéru místnosti.
 2. Umístěte na lepenku a vyřízněte šablonu požadovaného tvaru.
 3. Vytvořte vzorek přenesením obrázku na látku. Odřízněte dvě detaily zrcadlového obrazu.
 4. Dále odřízněte pásek tkaniny o velikosti odpovídající požadované tloušťce polštářů.
 5. Ručně nebo se šicími stroji sešívejte díly.

Nejjednodušší možností je lepenka. Z toho jsou vytvořeny jak rovinné, tak trojrozměrné postavy. V prvním případě stačí pouze jeden kus. Pro volumetrickou potřebujeme dvě identické polotovary a další pásky, které vytvoří konce. Další možností je polystyrenová pěna. Tento materiál je snadno řezaný, i když se rozpadá, takže provádí řadu volumetrických prvků. Kromě toho je velmi jednoduché zdobit. Mnoho řemeslníků provádí rám i ze dřeva nebo drátu.

Jak vytvořit velké číslice nebo písmena

V slavnostní výzdobě se dlouhé dopisy a postavy oblíbily s vlastními rukama. Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit a připravit obrobek. Z tohoto důvodu můžete snadno najít správnou volbu pro váš interiér nebo dovolenou. Celý výrobní proces zahrnuje několik základních kroků:

 • koupit potřebné materiály a nástroje;
 • rozvržení;
 • vytvořit konce, čisté okraje;
 • do výzdoby obrobku.

Co bude třeba udělat

Hlavním požadovaným materiálem je lepenka. Můžete použít ne příliš těsné vlnité. Jedná se o jakoukoliv starou krabici z podprsenky nebo domácích spotřebičů. Ne příliš hustá lepenka drží tvar dobře, snadno se řeže. Místo toho můžete mít silnou nebo tenkou pěnu. Kromě toho budete potřebovat:

Po přípravě materiálu musí být požadovaný údaj vytištěn na papíře nebo vytištěn na tiskárně. Poté je třeba jej vystřihnout a výslednou šablonu převést na pěnu pomocí plstěného pera. Pak se ostrými nožmi vyříznou obrobky. Pokud se použije lepenka, šablona se do ní přenese dvojmo. Následující akce jsou následující:

 1. Odřízněte dva kusy lepenky.
 2. Dále vysekněte pás papíru o šířce 2 cm nebo větší, pokud chcete větší kus.
 3. Vezměte zkumavku, přiložte k okraji papírček, nakreslete obrys s tužkou podél něj - dostanete prsten 2 cm široký. Odřízněte ho a vytvořte 6-7 více těchto polotovarů.
 4. Rozdělte kroužky na jednu z lepenkových polovin písmen nebo čísel a lepidlo je lepidlem.
 5. Poté zakryjte horní konce kroužků. Připojte k nim druhou polovinu lepenky.

V další fázi vytváření objemných písmen a čísel s vlastními rukama je třeba provést konce přípravy. To bude vyžadovat několik listů bílého papíru. Akce jsou:

 1. Papír by měl být rozřezán na malé proužky, poté by měl být na něj přilepený konec výrobku.
 2. Kusy papíru je třeba lepit více a zbytek povrchu lepenkového písmena nebo čísla. Výsledkem je postava pokrytá tlustou vrstvou papíru.
 3. Nechte obrobek vysušit a ztuhnout, odstraňte lepené části.
 4. V případě použití polystyrenu by měly být okraje tvaru broušeny brusným papírem.

Existuje mnoho možností pro návrh volumetrických písmen a čísel. Vše závisí na tématu dovolené. Chcete-li rozhodnout o konkrétní možnosti, stojí za to poznat základní techniky používané při vytváření krásných ozdob:

 • lepení s oblázky, skořápky, pompony z příze;
 • opláštění s jasně zbarvenou nebo monofonní látkou;
 • dekorace s květinami z ubrousků nebo z vlnitých papírových archů;
 • vkládání barevného papíru, lepenky stejné nebo různé barvy;
 • povrstvení nebo příze.

Obalte volumetrickou číslici nebo písmeno příze - to je nejjednodušší volba. Pro jeho implementaci je nutné opatrně navléknout závit k nitě. Kobylky nebo oblázky lze vkládat jakýmkoliv způsobem: v chaotickém pořadí nebo ve formě jednoduchých vzorků. Na povrch pokrytý lepidlem můžete umístit třpytky. Takže obrobek bude ještě jasnější. Další možnosti návrhu:

 1. S pomocí tkáně. K tomu je třeba zakrýt přední stranu písmena lepidlem. Dále je vložen kus látky vyříznutý ve tvaru obrobku. Poté se opakuje se stejným zadním a bočním povrchem.
 2. Vlnitý papír. V tomto případě jsou prvky se získají světlé a načechraný. Požadované pro výrobu malého pásu papíru. Mohou být tkané v podobě květin, které jsou pak vloženy samotnou postavu. Tyto prvky musí být umístěny blízko sebe.
 3. Ubrousku. Jsou také používány pro dekoraci květin. Musíte udělat hodně polotovarů. Jestliže ubrousky v různých barevných provedeních, je možné ukázat, představivost v jejich uspořádání na základě a střídání.
 4. Akrylové barvy. Mají dobrou odolnost proti vlhkosti a těsně pokrývá mnoho povrchů. Pokrývají povrch z čísel a písmen s akrylovou barvou velmi snadno.
 5. Rodinné fotky, detaily pohlednic, malé balónky. Zdobí přední povrch trojrozměrných postav.

Údaje k narozeninám s rukama - krok za krokem instrukce s fotkami

Uspořádat originální oslavu svátků, můžete vytvářet trojrozměrné postavy s rukama, což bude odrážet věku oslavence. Jako příklad slouží k edinichka let staré dítě, zda kluk nebo holka. Tento údaj je velmi snadné:

Výroba převážné části čísel a písmen s rukama

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Pokud víte, jak se dělá číslo svazku, pak focení na počest narození konají nezapomenutelné. Tato čísla mohou být použity při návrhu společnosti, kdy společnost oslavila výročí. Nepřekonatelné rekvizity budou na jejich výročí svatby, pokud je datum narozenin je naplánováno kolo.

Jak otočit lepenkové základnu objemových písmen a čísel?

Objemové čísla zdobí různé materiály, pomocí vlnitého papíru, nití, tkaninou. Ale z hlavního kartonu. Pokud chcete, aby se číslo 1, pak s rukama je třeba nejprve vytvořit prázdnou pro něj.

Diagram je zobrazen označen doporučené množství tohoto čísla. Budete potřebovat 2 z těchto částí - jedna je pro přední a jeden pro zadní stranu, střih je z kartonu. Rozhodnout, jak silná by přijít tak široká, je třeba snížit pás lepenky.

Po připojení pásku kartonu na přední straně na obrázcích, je rovněž třeba, aby ji přilepit na druhé straně číslo, které bude obráceno.

Zbývá přilepit na vrchol jednoho konce popruhu na druhou, a pak budou moci říci na sebe, že jsme byli schopni provést číslo 1 rukama.

Podívejme se, jak vytvořit základ pro další číslo. Chcete-li číslo 2 lepenky, jeho ruce se pohybují představoval vzor na něj. Chcete-li to provést, můžete použít papír v poli, a pak do šablony k tomu větší buňky takto převedené vzor.

Můžete čerpat ji z ruky, opakováním čar a křivek na tomto obrázku. Stejně jako v prvním případě do práce, budete potřebovat:

Řez dva kusy na obrázcích 2, lepidlo je dohromady lepicí páskou konstrukcí s použitím pásu lepenky. V tomto případě je jeho šířka je 7 cm.

Nyní připojit druhá polovina postavy.

Jak vidíte, to nemusí nutně držet lepicí pásky na povrchu, můžete jej připojit na malé kousky, kterým se kolmo k povrchu.

Jak zajistit, aby třásně pro ozdobu písmen a čísel?

 • do hedvábného papíru v různých barvách;

Vyjměte papír z obalu, řez na proužky o šířce 4 cm.

Dlouhé okraje polotovarů pomocí nůžek, je nutné, aby obsahující naříznuté úseky třásně. Pro urychlení tohoto procesu, složit z několika pásů, nebo vrátit každý se dostal 4-5 vrstev.

Použít v dolní části na obrázcích PVA lepenky, lepidlo pás vyrobený papír zde. Vzhledem k tomu, že je velmi tenká, to je nejlepší držet ze dvou pásků. Pokud jej používáte místo barevného papíru či vlnité, pak připojit v jedné vrstvě. Druhým je o něco vyšší, se nachází nad první.

Kombinovat barvy na obrázku byl nejvýraznější.

Jakmile budete mít úplně dekoriruete, ve stejných barvách zdobí roh bytu.

Papír pro velkými písmeny a čísly

Implementovat takové dílo, vzít:

 1. Použití kompasu nebo kruhový vzor na zadní straně kreslit barevný papírový kruh.

Pokud tak učiníte většinu papírových květin, pak můžete použít jako základ pro ploché postavy.

 1. Pro taková potřeba snížit pouze jeden polotovar z kartonu, pak zdobí ji. K tomu, odřezávání papíru na proužky šířky 5-6 cm, obkleyte okraj číslic, jak zdobí přední a zadní stranu.

Podívejte se, jak udělat papírovou růži, master class vám pomůže s tím. Tato květina může nejen na zkrášlení objem postavy je vhodný pro jiné příležitosti. Ale pak je třeba vytvořit další stopku.

Řez z vlnitého papírového pásu při 19h58 cm. Fold několikrát tak, že šířka výsledného polotovaru byl 7,5 cm. Překresli předložené schematický vzor na listu kartonu, řez je první.

Zploštit získá bod, od levého konce, šroub je na jehle se zkráceným ostrým koncem. V tomto případě se použije drát, tuto myšlenku do provozu při výrobě květ z papíru s stonku. Spodní spojovací nití.

Poté, co udělal některé z těchto přípravků a zdobí květiny figurky lepenkové.

Udělat dalším růže skládaný papírový workshop vám také pomůže.

 1. Odříznout šířku pásu papíru 6 cm. Fold jeho akordeon.

Chcete-li jemnou květinu, vezměte:

Podívejte se, jak vytvořit trojrozměrný obrázek narozeniny, s použitím těchto materiálů. Z papíru snížit pás, vložte ji do určitým způsobem. První kůra zpět malý koutek v blízkosti malých okrajích pásky, pak ještě jednou otočit.

Tak uspořádat celý okraj pásu, tyto břicha jsou podobné těm, které dělají na knedlíky, upevnění jejich straně.

Nyní otočte pásku, což je tvar kvetoucí bud. Chcete-li spojovací nit.

Tady je další verze, je to velmi snadno implementovat.

Příští nápad bude požadovat, aby tyto materiály a příslušenství:

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Instrukce pro výrobu:

 1. Uříznutí papíru pásu přes několikrát, jednou snížit určitý počet stejných lístků.

Poslední workshop ze série řekne o tom, jak číslo 1, s použitím barevný papír.

 1. Jak udělat vzor, ​​už víte. Nyní obkleyte karton barevný papír. Papírové pásy by měly být sníženy, jejich šířka je rovna poloměru květu.

Je čas přejít na jiný typ materiálu, možná si jen, že teď, jak přijít na 2 pomocí příze?

Pletení příze pro zdobení písmen a číslic

 • polotovar čísel lepenky;

Začíná na horním nebo dolním okraji postav zde aplikovat lepidlo s kartáčem a pak vítr nit. Do kartónové základny není vidět přes ně, je třeba ke kotouči v různých směrech, například nejprve podélně a pak příčně na diagonále.

Až budete hotovi s jednou barvou příze, lepidlo volný tip na kartonu. Dále, druhá připojit region vlákna cívku. Uspořádat hlasitosti postavu v jiné barvě. Když je číslo zcela pokryt s přízí, můžete obdivovat nádherné výsledky své práce.

V schopných rukou pletení nití rychle proměnil třásněmi. Jejich můžete provést pomocí vidličky, půlkruhu z lepenky nebo jinými prostředky.

 1. Jak můžete vidět, musíte nejprve snížit dva stejné kruhy lepenky. Do závitu.

Získáte je zde takový nádherný obrázek 1, který může dělat hromadně či bytu.

Zdobení Velká písmena a číslice stuhy

Chcete-li číslo 2 tak se:

 • saténová stuha v červené;

Vše je jednoduché. Vzhledem k tomu, jeden menší okraj obrázku zábal páskou. Cívky muset udělat překrývají tak, že skrze ně svítil vnitřní obsah čísla. Naneste na opačné straně kartonu postav některé lepidlo, s nimiž bude snazší připevnit proužky.

 • pásky stejné šířky, ale různých barev;

Výpalky pásky stejné velikosti, z nichž každá uvázat uzel ve středu. Lepidlo výsledné pásky na lepenkového podkladu, umístění je blízko u sebe.

Pokud máte dostatek volného času, máte trpělivost, pak si můžete udělat růži z saténové stuhy, zdobí celou jejich počtu nebo jen některé fragmenty.

Chcete-li použít již známou hlavní třídu, aby se tyto květiny, nebo aby byly na jiném principu.

Jak můžete vidět, je třeba pravidelně ohýbat rohy pásku opravit jim podlévání stehem. Kdy bude zaměřena tak zašroubovat, takže druh růží. Fix obrobek prostřednictvím jehly a nití.

Můžete si vytvořit více než jeden kruhový řadu zatáček, ale několik. Každý následující bude o něco menší než v předchozím průměru. Ve středu přišít knoflík a můžete šít nebo lepidlo květinu na obrázku.

To může být nejen byt, ale i objemné. K tomu budete potřebovat všechny stejné vlnité stuhy. Řez dva proužky ní. Porovnávat, jako je tomu na fotce, spolu prostrochite připojit. Nyní utáhnout opasek tak, aby se změnil na kole květiny. Jak spojit tyto dvě skupiny lze vidět v následujícím snímku.

Růže a další květiny z ubrousků s rukama

Dát pár ubrousky, netočí je na sebe. Místo na vrcholu kruhu. Vystřihněte ubrousek na této šabloně.

Ve středu obrobku je nutné stanovit sešívačku. Zvedněte první vrstvu, složit ji do více vnitřní unblown rose bud. Druhý řádek lístků bude volnější. Tak otázka všechny růže.

Chcete-li číslo 1, je třeba držet tyto rozety po celém povrchu. Podívejte se, jak květiny vypadají skvěle různých velikostech a barvách.

 1. Čelí Technology rovněž vytvoří polotovar pro registračních čísel. K tomu je třeba snížit papír na čtverečky, umístit do středu každé tužky, točit dělat.

Místo toho, aby lepidlo, můžete použít plastelíny. Je třeba namazat povrch krabice prázdné pro ně nebo role plastelíny malé kuličky, a každý čalounění obkrutit půl párátko, vložte tyto mezery do kuliček jílu. Pak se připojí k kartonové podložce.

Nejprve musíte udělat kousky lepenky. Podívejte se na příklad písmena M, jak je vyrobit. Z lepenky vymažte dvě hlavní prázdná místa tohoto dopisu.

Rozhodněte, jak velký bude tento dopis. Tato šířka odřízne kroužky z trubky papírového ručníku.

Přilepte je na polovinu písmena, poté ji přilepte na druhou a lehce jej zatlačte.

Řez listů bílého papíru na proužky, lepidlo na boční stěny dopisu a pak celý.

Můžete takový dopis kreslit akrylovými barvami nebo květy lepidla z papíru nebo ubrousků nebo je zdobit saténovými stužkami nebo nitěmi. Podívejte se na to, jak psát dopisy na lepenkové krabici, a deklarujte je látkou. Jak vytvořit solidní základ, už víte. Na něm lepidlo s páskem z textilie PVA a na vnějších roholech - šněrová krajka.

Z těchto dopisů můžete přidat slovo pro uspořádání fotografické relace na svatební den.

Písmena můžete vložit papírem nebo tapetami, které zůstaly opraveny.

Originálním, zároveň dotyčným výzdobou bude návrh takovéhoto rodinného fotografického dopisu.

Pokud narozeninový kluk miluje les nebo chcete vyzdobit místnost na toto téma, pak lepidlo na základovou kůru břízy a mechu nebo javorových listů.

Pokud chcete rychle ukládat dopisy, pak obal z volného kartonu obalte silnou přízí nebo jutovým povrazem.

Můžete vytvořit drátěný drát, zabalit ho přízí.

Konečné videa vám pomohou lépe pochopit, jak vytvářet volumetrická čísla a písmena.

LiveInternetLiveInternet

Všechno pro dítě

Vše pro svátky

Jak udělat deník!

Večerní a noční snímky

Obrázky vděčnosti. Spasibki!

Obrázky pro svátky

Sady pro design

Opravte deník

Ranní a denní fotografie

Komunikace s dítětem

Miska z tvarohu

Jídla z hub

Pokrmy z brambor

Miska z mléka

Jídla ze zeleniny

Pokrmy z hrnců

Sladké a strašně škodlivé, ale chutné. Pečení.

Tkaní z papíru

Řemesla z papíru

nastaven pro rámeček

-Přihlaste se e-mailem

-Pravidelné čtečky

-Vysílání

JAK VYSTUPOVAT LETENTOVÝ LIST S VAŠÍMI HANDY

V interiéru se stále častěji objevují neobvyklé prvky výzdob - dopisů nebo celé nápisy z nich. Samozřejmě tu a tam mnoho konstrukčních a designových firem zvedlo tuto myšlenku a začalo vyrábět takové ozdoby. Ale zajímavější, cennější a smysluplnější jsou ty dekorativní doplňky, které jsou vyráběny nezávisle, a jejich tvorba není tak obtížná.

Přirozeně není možné vyrobit šperky z kovu nebo plastu bez vybavení, ale existuje mnoho materiálů, které jsou docela přístupné a snadno zpracovatelné. Z čeho a jak dělat trojrozměrný dopis se svými vlastními rukama, aby byl jedinečný a jedinečný, a tedy příznivě rozlišoval váš domov, řekneme níže.

Nejčastějším způsobem, jak dělat volumetrická písmena s vlastními rukama, jsou považovány za výrobu tkaniny a plniva. Ti, kteří jsou alespoň trochu obeznámeni se šicími stroji nebo dokonce se závitem a jehlou, nebudou obzvláště problémem, aby se daly měkké písmeny. Mohou být malé velikosti, když jsou šité na šňůrku nebo linku na ozdobu a jsou vytvořena slova nebo velká, když se používají jako podlahové polštáře. Ale nejoblíbenější velikost takových výrobků je průměrná velikost, jako u běžných polštářů.

Chcete-li vytvářet trojrozměrné písmena textu s vlastními rukama, potřebujete:

- vyzdvihněte látku, která vyhovuje obecnému stylu místnosti,

- vytvořit šablonu požadovaných písmen,

- přeneste šablonu kartonem na látku,

- vyřízněte dvě polotovary (všimněte si, že na jedné straně musíte použít šablonu přímo, a na druhé straně - v zrcadle, tj. otočení),

- šijte je nejprimitivnějším způsobem.

To lze provést ručně nebo na psacím stroji, v závislosti na šití. Jakmile bude dopis šitý, volný prostor v něm je naplněn zbytky látky, pěnové pryže, sinteponu nebo vaty. Stojí za to volba dostatečně silné tkaniny a nití, aby nedošlo často k opravě tohoto dopisu.

Připojit tkaninu může být jakýkoli druh švů, ponechat je venku nebo uvnitř, mimochodem vypnout dopis. Tyto podložky můžete zdobit různými způsoby: šitím knoflíků, šněrování, lepení různých motýlů, oblázků nebo květin. Pro děti můžete "animovat" 9raquo; tyto dopisy, vkládají jejich oči, nos, jazyk, vlasy a označují ruce a nohy nití. Vytvoření připraveného polštáře je kompletní prostor pro vaši představivost.

Můžete různými způsoby vytvářet dopisy z lepenky s vlastními rukama. To bude také vyžadovat šablonu s písmeny název písma, které byste rádi viděli na poličce nebo na stěnu. Jako doporučení pro začátečníky je třeba podotknout, že je lepší zvolit jednoduchý klasický styl písma sans serif. Když je tato možnost snadná, můžete přejít na ozdobné písmo nebo písmo serif.

Po vytvoření šablony je obraz přenesen do silného, ​​silného papíru, hladkého nebo vlnitého lepenky. A pak může být výrobní proces jiný.

První metoda je poněkud jednodušší: dělat trojrozměrné dopisy z lepenky s vlastními rukama, stačí je zabalit vlněnými nebo jinými hustými nitěmi. Potom můžete takovéto doplňky zdobit pomocí květin, které jsou spojeny se stejnými nitky, skořápkami, oblázky nebo korálky.

Druhá možnost je poněkud komplikovanější, ale ne měkká, ale skutečná klasická písmena, která zdobí jak klasický, tak minimalistický interiér. Chcete-li to provést, musíte také připravit šablony dopisů a vyříznout dva detaily. Pokud jsou v písmenech díry, musí být řezány pomocí knížecího nože a potom řezány nůžkami. Pro okraj výrobku je třeba vyřezat pás z lepenky, který by měl být o tři až čtyři centimetry silnější než tloušťka výrobku. S pomocí pera, kde se vyčerpá inkoust, stlačíme zkosené čáry, se kterými budou díly spojeny. Poté budete muset ohýbat karton v těchto liniích. Pak přilepen k okraji jednoho kusových výrobků (to lepidlo jednodušší v tom, že část dopisu, kde řádky jsou hladké a složit okraje by měly často řez nůžkami). Po přičtení první části písma okrajem je druhá část také lepená. Celý produkt je umístěn pod tlakem na chvíli (docela málo hodin).

Po vyrobení dopisu z lepenky je třeba jej zdobit vlastním rukama. Karton můžete nalepit nahoře bílým papírem - tento dopis se hodí do minimalistického designu. A můžete tento dopis udělat živější: posypeme leskem přes vrstvu lepidla, použijeme korálky, skořápky, luky, dárkové stuhy, balicí papír atd. Chcete-li, aby dopis odpovídal určitému stylu interiéru nebo jednotlivým kusům nábytku, můžete si jej sám natřít.

Takto se vytvářejí písmena použitá v svátcích. Na jubileích mohou být čísla, na svatbách - jména novomanželů nebo oddělené slova "Love9raquo;", Happiness9raquo; a tak dále.

Třetí způsob, jak papír a papír vytvářet jakoukoli formu, včetně písmen nebo čísel, je papír-mache technika. Chcete-li to provést, nejprve musíte nakreslit slovo nebo dopis ve dvou kopiích a pak je spojit, aby byly rovnoměrně od sebe navzájem. Někteří řemeslníci naplní tento prostor papírovými kelímky, lepí horní a dolní část každého skla a tím zajistí vzájemné spojení obou částí. Můžete použít krabičky stejné délky pro lepení dílů. Nad tím je výrobek vlepen kusy papíru nebo novin, jak se obvykle provádí v papieri-mache technice. Dokončená část může být zdobena malbou, aplikací nebo využitím techniky dekupáže. Původní bude vypadat jako neobvyklé šperky jako těstoviny ve formě koktejlů nebo hvězd.

Dalším populárním materiálem pro vytváření písmen a nápisů je strom. Dřevěné dopisy s vlastními rukama mohou být vyrobeny z bloků dřeva nebo překližky, což je mnohem jednodušší. Je pravda, že listy překližky budou ploché, ale s pomocí šperků, například přírodního materiálu (kuželky, žaludy, atd.), Je snadné dát jim další objem.

Chcete-li dělat dřevěné dopisy s vlastními rukama, potřebujete také šablonu. Převede se na překližku a pak se rozřezá pilou. Poté, co je výrobek připraven, stojí za to, že ho budete ošetřovat brusným papírem, aby nedošlo k nerovnosti a třískům. Taková písmena jsou většinou namalována nejprve a pak zdobena jakýmikoli materiály. Po dokončení práce je lepší produkt pokrýt lakem, aby byl strom chráněn před vlhkostí.

Pokud je dostatek materiálu, můžete si vyrobit dopisy z pěnového plastu vlastním rukama. Styrofoam lze zakoupit v obchodě s plechy nebo najít krabice z domácích spotřebičů, kde je často spousta. jeho výrobní proces buk je stejný jako pro dřevěné písmeny: nejprve je šablona přenosu obrazu na pěnovou fólii, a pak se produkt řezána pomocí skládačky (lze použít stavební nůž), a poté opatrně zacházet jemného skelného papíru, tak, že neexistuje žádný defekt, a povrch byl dokonale vyrovnaný.

Když zdobí písmena pěny s rukama, obvykle nejprve aplikuje ve dvou vrstvách laku na celou plochu výrobku, a pak pomocí světelné dekorace: krajka, tyl čalounění, pytloviny, řetězec, atd Pro dekorativní dopisy od pěny s rukama, můžete provést drobné květiny, berušky, motýli nebo jiné příslušenství, ale ne přilepit na lepidlo bodu. To může korodovat pěnu. Je lepší použít gumové lepidlo - pro produkt je to bezpečné.

Další možností je, aby velká písmena vlastníma rukama, je považován za produkt víno věnečky. V moderním světě nic nepřekvapuje, ale využití takzvaného odpadu k vytváření zajímavých věcí je skvělý nápad. Mezi nimi mohou být korky lepeny společně s běžným nebo superlepeným lepidlem. Můžete změnit směr zástrček, nejprve je nalepit pomocí žeber a potom přímo. Ozdobte podobné výrobky barvami, aplikací, sušenými květinami a dalšími způsoby.

Můžete použít sádru a vytvářet vnitřní objemová písmena s vlastními rukama. Práce se sádrou je lepší v rukavicích. Chcete-li vytvářet dopisy ze sádry, musíte připravit formu, ve které bude připraveno připravované řešení. Chcete-li to provést, musíte nakreslit požadované písmena na lepenkové krabici a poté vyříznout dlouhé proužky, které se rovnají tloušťce výrobku. Tyto proužky musí být přilepeny na lepenku podél obrysů písmen, aby se vytvořila dutina, do níž se má nalit omítka. Uvnitř formy je žádoucí lepidlo s lepicí páskou - takže část bude snadnější po ztuhnutí.

Pro přípravu omítky jednoznačně v souladu se všemi doporučeními na obalu. Za normálních okolností by měl vypadat konzistenci jogurtu. První polovina nalít formu roztoku. Potom se horní vrstva pytloviny položen sílu pro další produkt. Potom se produkt naplněn až do konce, tedy do horní části formuláře.

Obvykle omítka plně ztvrdne na 4-5 hodin. Poté se budete muset s nožem, aby výrobek z formy. Potom se povrch leštěný skelným papírem řezat zatáčky a nesrovnalostem jsou odstraněny.

Typicky, tyto dopisy nejsou zdobit, ale ponechat bílé. Ale není požadováno: může být pokryta barvou a ozdobíme nějaké pěkné maličkosti. Že tyto ozdoby nedostane špinavé, by měly být posypané akrylovou sprejem.

Můžete zmínit i vytvoření písmen do interiéru solné těsto, co můžete udělat se svými dětmi.

Některá písmena jsou odlity ve vosku, že vytvoří elegantní svíčky. Ti, kteří mají zájem o modelování, plně schopen produkovat dopisy od hlíny. Možnosti pro vytvoření jedinečné výzdoby prvky jsou skutečně mnoho.

Zdobení těmto produktům LED pásky nebo obvyklý vánoční věnec můžete vytvořit kreativní lampy ložnice a jejich uvádění na malý objem písmena tkaniny na velkém plátně, můžete získat nádherný malbu. Buďte kreativní - a budete mít možnost vyzdobit váš dům neobvyklého!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 4 =