Jak nastavit kanály Tricolor TV

Jak nastavit kanály Tricolor TV

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

trikolóra TV

Domácí pozemek trikolóry tv. Služby a revize paketové Tricolor TV kanály. Zprávy, zásoby a recenze vybavení. Pomáhají zákazníkům. Forum Tricolor TV. Talk trikolóry tv.

Zvolené téma neexistuje.

Všechny kanály:

služby:

management

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosté

Přesný čas: 21 leden 2018, 14:10

„AGB“ Přečti to nutné, aby se zabránilo konfliktům a nedorozuměním.

Jak nastavit Tricolor TV sami sebe, zda ke ztrátě nastavení

Téma: Jak nastavit tříbarevné televizor sami, zda ke ztrátě nastavení

Chcete se dozvědět, jak nastavit tříbarevné televizor sami, pokud ztracené nastavení? Pak je naše věc pro vás. Nic složité o tom, aby:

Instalaci satelitního zařízení k provádění základních operací přijímače, melodie poprvé pomůže prodejce. V případě ztráty primární nastavení, nebo máte touhu prohlédnout některé z nového kanálu, změnit nastavení nebo řešení problémů můžete vlastnit. Stiskněte tlačítko na «MENU», v okně pro zobrazení vyberete „Hledat Tricolor TV kanálů“ a „OK“. V dialogovém okně, bude vám nabídnuta skenování kanálů pro aktualizace. Pomocí šipek „left“ tah na tlačítko „Ano“ (tlačítka změní svoji barvu na žlutou) a „OK“. Nyní jsou všechny kanály „Tricolor TV“ bude automaticky prohledávat, a budete muset zachránit. Potvrdit svůj požadavek, aby vám ukázat na obrazovce stisknutím tlačítka „OK“.

Musíte přepínat kanály stisknutím tlačítka dálkového ovládání „up / down“, v tomto případě se kanály objeví v dříve uloženého pořadí. Stisknutím tlačítka „OK“ může způsobit, že celý seznam kanálů a v něm pohybovat šipkami „vlevo / vpravo“, „up / down“, vybraný kanál pak bude zvýrazněna žlutou barvou. Požadovaný kanál se volí stisknutím tlačítka „OK“.

Pro větší pohodlí při používání kanálů mohou být uspořádány v abecedním pořadí. Stisknutím tlačítka „OK“ vyvoláte seznam kanálů a celou kliknutím na zelené tlačítko na dálkovém ovladači. Zobrazí se abeceda na obrazovce, pokud se v ní vybrat libovolné písmeno a klepněte na tlačítko „OK“, všechny kanály se zobrazí v okně, které mají názvy, které začínají tímto písmenem. Exit ze seznamu kanálů stiskem tlačítka «Exit».

Vytvořit seznam oblíbených kanálů

Přijímač má čtyři tematické seznamu, „Zprávy“, „Sport“, „Hudba“, „All Radio“. ( «Menu» tlačítka na dálkovém ovladači) nebo jej upravit, otevřete menu, vyberte možnost „Nastavení“ a „OK“. Okno bude vyzván, aby vytočit PIN kódem přijímače (0000 - výchozí). Arrow „dolů“ vyberte „Seřadit seznam“, po zvolení tohoto příkazu, stiskněte „OK“ žlutě. dvě okna otevřené před vámi; Vlevo - seznam oblíbených kanálů, prázdná okna - pravá. Nyní upravovat existující seznamy. V dolní části obrazovky zobrazí výzva: červené tlačítko - „Delete“ tlačítko je žlutá - „vytvořit nový seznam“ a „přejmenovat“ - modrá. Volba, například, „Music“ seznamu kliknutím na dálkovém ovladači modré tlačítko, můžete zadat jiný název, pokud je červená - vymazání seznamu. Vytvořte seznam stisknutím žlutého tlačítka na dálkovém ovladači. Když seznamy jsou kompletní, všechny kanály mohou být distribuovány na ně. To znamená, že „Film Screening“ kanál lze vložit jste vytvořili seznam „Kino“. Chcete-li to provést, vyberte požadovaný seznam a „OK“. Po objevení seznamu kanálů, vyberte „Film Screening“, pak - „OK“. Došlo k pohybu kanálu z obecného seznamu v pravém okně ( „Kino“). Tak jsme se distribuovat všechny kanály. Nyní, pokud potřebujete vidět například televizní kanál „Cinema dům“, který se nachází v seznamu „Kino“, klepněte na tlačítko na dálkovém ovladači modré tlačítko, vyberte „Domácí kino“ a „OK“. Pomocí šipek, aby se volby v „Movie“ seznamu, chcete-li změnit seznam, znovu stiskněte modré tlačítko.

Nastavení kódu PIN - kód a rodičovská Code

Heslo se používá k ochraně nastavení přijímače a přístup k programům, k němuž je omezena věkem přístup. Chcete-li nastavit heslo, postupujte následovně: Zadejte na příslušné tlačítko na dálkovém ovladači, „menu“, na šipku „down“ hledat „Rodičovský kód“ a „OK“. V okně, které se objeví, zadejte PIN kód. Ve výchozím nastavení je tato hodnota -0000. Zavést věkovou hranici, vypadají mladší 18 let, a pak - „OK“. Od tohoto okamžiku přechodu do kanálu vysílání programů pro dospělé, bude přijímač vyžadovat PIN kód. Zde je možné zaznamenat PIN kód výběrem „Změnit PIN“, na šipku „nahoru / dolů“, nejprve zadat staré, pak nový kód, nový kód potvrdit stisknutím tlačítka „OK“ .V případě, že zapomenete PIN kód, je nutno dálkové střídavě tlačit - «Menu», «» status, bílá, 9, žlutá 4, červená, 8, 7, 3, 5, zeleným.

Služby poskytovány zdarma

Doplňkové služby jsou poskytovány vedle hlavních jen předplatitelům „Tricolor TV“, použijte následující značky přijímačů: GS, DRE a DRS. Tyto služby jsou poskytovány zdarma pro předplatitele.

„EPG“ nebo EPG ( „Electronic Program Guide“) - program, který nabízí tlačítko na dálkovém ovladači - „EPG“. Že na něj kliknete, můžete vidět: čas vysílání programu, jeho popis (například pokud je film který bude zobrazen, žánr, rok herci, režisér, věkového omezení). Přesuňte kurzor na výběr kanálu, bude odlišný od ostatních žlutě, a stiskněte zelené tlačítko. V okně, které se otevře na obrazovce, vyberte datum (tlačítka „doleva / doprava“) a přečíst si popis zvoleného programu stisknutím červeného tlačítka. Stiskem tlačítka «Exit» lze přistupovat z programu „TV Guide“. Zaměření na programu, můžete nastavit časovač tak, že v nabídce výběrem „Timer“. Nyní, žluté tlačítko pro nastavení času pro přepnutí do zvoleného programu.

Telechat - pomocí tohoto programu na svém televizoru prostřednictvím mobilního telefonu nebo počítače se zobrazí na televizoru vašich zpráv. Chat pracovat, budete potřebovat ovladač stisknout „*“ nebo „?“, Chatu se objeví během několika minut. Nyní můžete posílat své zprávy číst zprávy ostatních. Chcete-li poslat zprávu ze svého mobilního telefonu, posílat SMS, které potřebujete zadáním to následujícím způsobem: CHAT2 (mezera) přezdívka (mezera) zpráva ... a odeslat ji na №1056. Náklady na takové podání nesmí překročit 3,60 rublů. Počítač odešle zprávu na webové stránky kanálu. Doručit zprávy potřebovat několik minut chatu. Tímto způsobem můžete zapojit do soutěží, debat. Je zajímavé, že v průběhu utkání Euro 2008 ruský tým v kopané na chatu byla zaslána více než 3000 zpráv. V současné době, chatu lze použít pro kanály „TV výlet“ a „Merry televizi.“

Karaoke - služba, která běží na informační kanály „Tricolor TV“. Ve večerních hodinách jsou vysílány zvukový záznam hudební karaoke se svými tituly (slov populárních písní). Repertoár pro Infochannel zahrnuje skladby různých žánrů, různých letech hity z karikatur a filmy, lidé, děti, je známo, že většinu uživatelů. Pracovní doba karaoke program může být uvedena v informačních kanálů v EPG «Tricolor TV“.

Telepochta - program, který umožňuje každý účastník registrován jednotlivých poštovních schránek na webu, můžete posílat textové zprávy do přijímače s daným číslem. Po obdržení zprávy může uživatel naučí se objeví v rohu ikony obrazovky v podobě obálky. Obálka je otevřeno přes „OK“

Téma prohlížení: 1 host

Jak nastavit tříbarevné televizi sám?

Po dokončení instalace paraboly a připojit veškeré propojení, budete muset hledat a aktivovat předplatné vaše oblíbené kanály Tricolor TV. Nastavení Tricolor TV se vyrábí na zvláštní algoritmus. A pokud se budete řídit jednoduchými pravidly, můžete udělat sami, a velmi brzy bude nyní sledovat své oblíbené televizní programy ve vysoké kvalitě.

V případě správného připojení, TV kabel do čela satelitní paraboly na televizní obrazovce, měli byste vidět softwarové rozhraní krytu přijímače. Když jste nainstalovali konzolu a zapnout, první věc, kterou přijímač vás požádá o výrobě nastavení zvuku a přizpůsobit hlavní jazyk menu.

Následovaný kalibrovat video výstup, protože to musí jít s «v nabídce» stisknutím příslušného tlačítka na dálkovém ovladači a vyberte nastavení AV. V menu si můžete nastavit nastavení obrazu a zvuku podle aktuálního připojení.

Pokud není správně určit parametry výstupního videa, bude obraz z přijímače do televizoru se zobrazí nesprávně. Pro vaše pohodlí při prvním zapnutí, takže se doporučuje nastavit datum a čas, přejděte do „nastavení času“.

Chcete-li najít správné kanály musí jít do hlavního menu stisknutím tlačítka „menu“ a najděte položku „Automatické ladění“. Dalším krokem je výběr satelitu, na kterém jsou naladěny. Vyberte si ze seznamu satelitu, kterou potřebujete a spustit automatické vyhledávání.

Se správnou sekvenci akce by se měly objevit na obrazovce ukazuje úroveň linky a kvalitu signálu.

Krok za krokem průvodce pro nastavení kanálů trikolory

Chcete-li nastavit sluchátko, stiskněte tlačítko „MENU“ a vyberte „Nastavení“, stiskněte tlačítko OK a zadejte standardní kód pro přístup 0000. Najdeme hledání položka trikolóra televizních kanálů a stiskněte tlačítko OK, po skenování klepnutím na tlačítko OK uložit.

Chcete-li najít a udržet volné televizní a rádiový přenos stiskněte tlačítko „Menu“, „úpravu“, zadat číselný kód PIN 0000. Přejděte na „automatické vyhledávání“, jsme se odhalila typ vyhledávání v „síti“, vyberte položku „přeskočit kódované kanály“ a stiskněte tlačítko pro spuštění „hledání “. Poté, co televizní vysílání již registrován, klikněte na tlačítko Uložit.

Tato metoda umožňuje vyhledání volných kanálů a tyto kanály, které nejsou obsaženy v paketu Trikolor TV. Mezi nimi najdete volné kanály, zpravidla zahraničním poskytovatelům služeb, které jsou přenášené přes satelit.

Jakmile jste provedli hledání, můžete začít třídění podle vašeho vkusu. Seřadit podle abecedy, můžete pomocí tlačítka OK na dálkovém ovládání a zobrazí seznam kanálů. Po stisknutí zeleného tlačítka v otevřeném okně, uvidíte sloupec, ve kterém můžete vybrat konkrétní písmeno. Když vyberete požadované písmeno a stisknutím tlačítka OK na pravé straně uvidíte všechny kanály, které začínají tímto písmenem.

Shell program, přijímač umožňuje vytvářet seznamy oblíbených televizních pořadů, je to velmi pohodlné, nemusí sedět a dívat se na oblíbený kanál mezi stovkami dalších. Standardní firmware už má čtyři seznamy:

Seznam vybraných kanálů lze upravovat; mazat, přejmenovat nebo přeskupit. Chcete-li distribuovat televizní kanály na seznamu je třeba postupovat následujícím způsobem. Stisknutím tlačítka FAV vyvoláte seznam, klepněte na tlačítko OK v okně, které se objeví, vyberte si svůj oblíbený televizní kanál, jako je hudba. Po výběru je v televizi znovu, stiskněte tlačítko OK a zobrazí se váš oblíbený televizní kanál v seznamu oblíbených kanálů „Music“.

Tak je možné distribuovat všechny kanály na seznamu, je to velmi pohodlné. Chcete-li změnit seznamy oblíbených, stačí stisknout modré tlačítko.

Na vrcholu firmy poskytuje trikolórou a bezplatné služby. Patří mezi ně:

Electronic Program Guide - praktický průvodce programem, který zobrazuje, čas začátku a čas konce televizních pořadů, jménem a stručným popisem. Způsobí užitečnou funkci stisknutím tlačítka EPG na dálkovém ovladači.

Telechat - speciální okno příznak, který je obvykle umístěn ve spodní části obrazovky. Telechat podporuje odesílání textových zpráv ze svého mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

Karaoke - inovační firma vlajky, které lze nalézt v informačních kanálech Tricolor TV. Přes kanál je vysílán každý večer jsou hudební skladby doprovázeny titulky všem přátelům kompozice.

Problémy, které mohou nastat při prvním zapnutí a nastavení tříbarevné TV

  • Častým problémem, když jste se poprvé obrátit se žádný signál. V případě, že televizní pořady podobný nápis, je třeba nejprve zkontrolovat výkon přijímače. Po té je třeba se ujistit, že spolehlivost kontaktů všech kabelů a konektorů. Problém může být v nesprávném zdroj je vybrán, je nutné stisknout několikrát na tlačítko TV AV.
  • Na obrazovce se mohou objevit „žádný signál“ slova, ale zároveň otevře trikolóra Menu přístup televizní kanál. V tomto případě existují dvě možnosti, buď kanál údržbářské práce provádějí, nebo na anténě, například poté, co silný vítr vystoupil nastavení.
  • Pokud se na obrazovce objevila slova „kódovaný kanál“, důvodem může být v prodlení s placením, nebo jste zapomněli zaregistrovat svůj přijímač. Zaregistrovat se můžete na oficiálních stránkách Tricolor TV a projít jednoduchým postupem. Příčinou nenávistných příznaky mohou být zavěšené sluchátko, v tomto případě je nutné restartovat přijímač. Zcela odpojte napájecí kabel, počkejte 5 - 10 sekund a znovu zapnout.

Pokud zjistíte, nápis na „kódovaný kanál DRE» obrazovce, a před tím, všechny kanály otevřené, může to znamenat, že váš přijímač stál několik dní a aktualizovat klíče nestalo ze satelitu. V takovém případě budete muset naladit na jednu z federálních kanálů, a nechat přijímač na tak dlouho, jak otevřených kanálů.

Jak můžete vidět, self-tuning Tricolor TV kanálů a kanálů třídění je snadné. Nastavení sám trikolóra televizoru lze provést dokonce i školák, který nemá zvláštní vzdělání.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Spasibo.U máte nějaký problém, bylo by žádoucí, aby se odstranily kanály, které chcete jdu k úpravě kanálu vybírá kanál, který chcete odstranit, a napište mi. „Lock“ a „seznam“, že mám dělat? Co dělat v pořádku? Je nám líto, ale nechápal jsem, že obtěžovat, ale tyto nejsou nezbytné pro kanaly.Spasibo.Mozhno vidio přehlídka hledala nebyl nalezen.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

77 − 67 =