Jak natáhnout kůži

Jak natáhnout kůži

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Natáhnout kůži. Jak?

Jiní, takže je z této situace.

Myslel jsem, že dobré nějak kožené kalhoty. Po seznámení se s obchody, jsou obchodovány (Alberto, ano), uvědomil jsem si, že pro většinu 8 sput jednoduchý model, nechci tahat, bohužel.

Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto silně vypadat / použity.

Doma Gansu byl hozen žádost a po bůhvíkolikáté, kalhoty ještě nebyly nalezeny)

Pak ustoupit. Starý přítel mi řekl, že když ona dělala její kožené kalhoty na zakázku, první časy vtěsnat do nich s rohožemi a seděli v těsné, zatímco postava nemá namontovány. A to je, jak má být.

Na schůzce s prodejcem, jen jsem stiskl do rohože s kalhotami, i posadil se v nich, a s lehkým srdcem stále koupil.

Na druhý den, když chůzi do schodů kalhoty s ránou odešel do rozkroku, dole (dobře, na místě, kde se sbíhají nohy). Skříň workshop jsem dal na klínku, pak čekal na výsledek (ano, s klínek šel je to možné, i když žebřík je ještě překonat obtíže).

Jak šel čas. Zatím jsem s rohožemi dostat do kalhot a stěží ovládat kroky. Jsou neustále obávají, že klínek také může dojít k prasknutí podél švu.

Vzhledem k tomu, s otázkou - a zda jsou tyto kalhoty nějak protáhnout? V ideálním případě - o velikosti poloviny chodit stal mnohem pohodlnější?

S pozdravem, Swarga-Kotopisets.

Useň. Boty navlhčí přestávku v Kolíně (alkohol) taxíků v případě, můžeme se pokusit o vodku (dnes asi teniska létat :-)). Cílem je, aby mokré kalhoty suché, tak říkajíc, na uživatelsky mokrou kůži se táhne lépe. Nevýhodou je, že mokré kožené kalhoty jsou více pravděpodobné, že skvrna vlastní. Takže buď objevit nějaký vyrovnávací potravinářskou fólii, jako černého muže stát půl 🙂

kdysi dávno, když kožené bundy jsou velmi prestižní a velmi drahé, módní mladý muž požádal své rodiče, aby ho do továrny na kožené bundě. kožešník, který šila bundu, když dostal rozkaz jen zavrčel. Bunda má dobře dopadlo. real skafandr - mod maminka pracovala v továrně na boty Chrome důstojníků.

Vážně, budete muset dávat pozor, aby na kůži na kalhotách. To může být docela mokré a bude kárat den (ne na ulici v zimě). si můžete koupit speciální nástroje pro napínání kůže (jako kolonie a mlok dělá). ale existují možnosti, které nejsou podstatně rozšířit a přizpůsobit obrázek šněrování. můžete kontaktovat dobrý obchod s obuví - kde si můžete výzvu ji natáhnout, nebo je třeba, jak zhubnout

citovat: Useň. Boty navlhčí přestávku v Kolíně (alkohol) taxíků v případě, můžeme se pokusit o vodku (dnes asi teniska létat :-)).

Není ugadali- stoličky!

glycerol nebo ricinový zachránit otce ruské demokracie. natáhnout na kostře

Prodat, obvykle, v obuví prostředky na čištění Stretch (od Salamander et al. Výrobců). To může aerosol se směsí rozpouštědel. + Z výše uvedeného doporučuje, aby zapomenout na ricinového oleje.

UPD: bezlistenná infiltroval boty, nic fatální nezaznamenal. Ale jen s vědomím účastníci protiv- udeřil. Omlouvám se za špatnou radu.

Díky za připomínky, já vím.

Citace: Původně odeslal slunovratu:

Něco, co jste kombinovat nekompatibilní něco?

Castor (nehydratované ricinový olej) z lékárny Korzkiew měkne, ale nepolymerizuje.

Bezlistenná je ze své podstaty polynenasycené měla polymerace dělat kůži v dlouhodobém horizontu, tvrdé a křehké. Nebo alespoň - sticky.

Ugums. Děkuji za vaši výzvu

Jen jsem to. A jak hustě impregnované ve stejném glycerinu nebo ricinový olej? Bublina na noze bude stačit, nebo budeme potřebovat víc?

Citace: Původně odeslal Svarga:

A jak hustě impregnované ve stejném glycerinu nebo ricinový olej?

Na místě se cítíte. Přebytek papírovým ubrouskem pohltí stejně.

citovat: Bublina na noze bude stačit, nebo budeme potřebovat víc?

koupele))) šaty kalhoty a vana) a přicházejí natažené)))) tak, aby první příspěvek má pozitivní auto))) díky autora)))

citovat: Na místě se cítíte. Přebytek papírovým ubrouskem dobré namočit

+100. Přebytek kůže nebude trvat. bublina a stále mají dost.

Citace: Původně odeslal manta11:

vana))) šaty kalhoty a vana) a jsou natažené))))

Pouze teplá voda, nejsou glitsirina a ricinový olej. Nosit do sucha.

Citace: Původně odeslal slunovratu:

+ jako výše bylo doporučeno, aby zapomenout na ricinový \ lněným olejem.

Šíření lněný olej - pobaveně. Výsledkem je nějaký nápad?

Uh? Pravda o vaně? Podruhé jsem slyšel tuto radu. Hlodat pochybnosti - a nebudu kazit pleť takovým způsobem? Že vivo Záznam ty 3 Tyra, že jeho kalhoty uplocheny - to asi není peněz, ale nechtěl ztratit

Po vysushki glycerin impregnované.

máčet v teplé vodě až do měkké a suchý na ni po sušení vazelínou nebo bezbarvý krému na boty změkčovadla. a obecně pro práci s kůží mít spoustu Hansa meterialy může se nozhedelam v maserskuyu pohledu)))

Citace: Původně odeslal Svarga:

Uh? Pravda o vaně? Podruhé jsem slyšel tuto radu. Hlodat pochybnosti - a nebudu kazit pleť takovým způsobem? Že vivo Záznam ty 3 Tyra, že jeho kalhoty uplocheny - to asi není peněz, ale nechtěl ztratit

Po vysushki glycerin impregnované.

O koupel obecně pravda, ale je možné oddělit kalhoty a namočit, tak říkajíc, bez těla))).

Myšlenkou je, že kůže je zcela mokrý, pak to táhne.

Ale je nutné sušit na šabloně (tělo v tomto případě)

Po sit, průjem, kontrolovat a namazat ochucheniya než nit „ve vkusu“

legíny, jezdecké kalhoty obtyag, přesně to, co nosili- nejprve suspendována ve vodě teplé, pak se suší se, a pak se ukázalo, že jsem chtěl

Experiment, nestanou horší, pokud leather- dobrá, vana se jim nic nestalo, a pokud- hovno, nebudou horší

nemůže být použit alkohol, obsahující kapalinu. Alkohol spaluje tuk, který je přítomen v pokožce. Použijte speciální kapalina pro protažení kůži obchody boty nebo vody. Je nutné natáhnout sám. A je to lepší s dalšími punčochové kalhoty, jako když suchá kůže je trochu sit.

Rifle identity před tak protáhla. Do destilačního zařízení, normální, stojí! , Vzpomínám si, že v mládí přinesl mi tyto kalhoty. Tento indigo! Jedli a musím chodit v nich je jako vpros pak? Obdržel odpověď pochod do koupelny, v teplé vodě a zůstat tam. Pak vyleze a Sohni. Seděl jsem nepomnyu příliš mnoho, pak se kormidelník. Bobek, posadil. Vyschly, vzal podobu kostry. Silný na to, co infekce byly našroubovány. Pouze negativní - namodralé nohy se promývá po dlouhou dobu a hovno!

ach jo! pamatovat, že))))

Plachtovina nezměkne? Boots I plachtou dobrý, ale zraněn těžce, jako by chtěl změkčit kotník, který je tak nepryatno nohou křeče?

v horké vodě, pak zahnat paličku a opotřebení sušit nosí vlněné ponožky.

pancake) armáda musela jít))))) by se neptal, takové otázky))

bootleg netáhnou. stačí jít do nich už ne. Ilegální ne kůže, ale brezentuha (nebo podobné výrobky), impregnované, a kůže je pouze spodní část

citovat: bootleg netáhnou. stačí jít do nich už ne.

Bylo to tak jdeme na 12 hodin denně. Sense nula. Vezměte na vědomí, teplá voda. Zkusím to.

golenische- ano, to není protáhnout. a proč je roztažený. to Tak jako trubka.

citovat: golenische- ano, to není protáhnout. a proč je roztažený. to Tak jako trubka.

Zkoušel palička a teplé vody! Skoro zabil sám boty)))) Ale teď v suchu a měkčí to plachta o aktech nohou. Dokonce i část kůže „umyalas“. Je nám líto sole stejný makarom nelze opravit, a všechno je v pořádku! Boty - skvělé boty Truhlářské věcech, ale ne v armádě. Díky za tip!

přehánět TO není nutná, bez fanatismu))) nemusí vařit, ale prostě udržet teplou vodu, a ne bít, dokud modrá v obličeji a jemně obstuchal, potomci zlomit v husté ponožky. namočit Nezapomeňte, pokud máte mastnou husa je dobré, pokud kokosový oleji v pořádku, ale pokud jeden nebo drugogo- Johnsonův Dětská Oil))) dobře, nebo v extrémním vazelínou. Pouze je nutné držet ve vroucí vodě, takže to přirozeně proudila v balení)

citovat: přehánět TO není nutná, bez fanatismu))) nemusí vařit, ale prostě udržet teplou vodu, a ne bít, dokud modrá v obličeji a jemně obstuchal, potomci zlomit v husté ponožky. namočit Nezapomeňte, pokud máte mastnou husa je dobré, pokud kokosový oleji v pořádku, ale pokud jeden nebo drugogo- Johnsonův Dětská Oil))) dobře, nebo v extrémním vazelínou. Pouze je nutné držet ve vroucí vodě, takže to přirozeně proudila v balení)

Tak nějak jsem už udělal - obzvláště silně ne utloukaly, ale musel se potit! Mimochodem, jsem neporušil v ponožkách - oni chřadne a plachtou měkčí! Tady si myslím, opakovat postup a nasát, jak si poradit tuk.

Přemýšlel jsem a neprosche všechny čalounění a plátno horní boty dělat? Dlouho jsem byl přitahován k kirzachah tuhou podrážku, od chvíle, kdy ve stavebnictví v plácat propíchnuté tkaní nohu. Plachta jen brání. Nosím dlouhodobou sopogi, ale nemůže zvyknout na „tube“. Myslíte si, že můžeme snížit?

palačinka, ale ne jednodušší koupit pracovní obuv s ocelovou vložkou v podrážce? zhe nebo boty, pokud máte rádi jim to? než tolik práce, a získat hovno boty, zpočátku nedaří Fota.

citovat: palačinka, ale ne jednodušší koupit pracovní obuv s ocelovou vložkou v podrážce? zhe nebo boty, pokud máte rádi jim to? než tolik práce, a získat hovno boty, zpočátku nedaří Fota.

Rozhodně jednodušší koupit. Boots Moc se mi líbí to, a zvykli na ně, a odtud myšlenka udělat z nich - nevybrasyvaya (sorry). Tam je opravdu jednou z možností - boty, které mám. Sole mají jednoduchý kámen a samy o sobě pohodlné, ale příliš těžké, ale já jsem pohodlně nistranno vnih utíkej! Otec v mentovke byl jednou vydán: peredpriezdom nadřízení rychle vybavil je v kamufláži a boty, které bylo, že to mám, i když tam bylo něco jiného. Chtěl bych vědět, pro koho a jehož tyto boty - proč takový tuhý. Byl bych velmi rád, když řeknete!

To je pro vás slitiny milence nebo něco podobného, ​​jako je například garsing vlákno nebo jeho předci) a krutý, protože kvalitní z měkké pryže nebyl výrobcem

citovat: To je pro vás slitiny milence nebo něco podobného, ​​jako je například garsing vlákno nebo jeho předci) a krutý, protože kvalitní z měkké pryže nebyl výrobcem Zkuste hledat.

citovat: To je pro vás slitiny milence nebo něco podobného, ​​jako je například garsing vlákno nebo jeho předci) a krutý, protože kvalitní z měkké pryže nebyl výrobcem Zkuste hledat. Ponožky mají velmi plochý - Finger lisy, pravděpodobně manželství.

Jak natáhnout boty doma: pára, led nebo alkohol? Co je účinnější a bezpečnější pro napínání obuvi

Často, pár bot, což je první montáž v obchodě se zdálo docela pohodlné, je to blízko a pevně ve skutečnosti.

Jak natáhnout boty doma?

Vezměme si několik jednoduchých, cenově dostupné, a co je nejdůležitější bezpečné způsoby.

Protáhnout boty doma: Je to možné?

nemůže nechat věci se jejich průběh, protože obuv je dost blízko, že nepříjemné, takže je také škodlivé pro zdraví. Po prvních hodinách nošení čekání na mozoly, kuří oka a bolest v nohou. Samozřejmě, že ve většině případů špatné boty mohou být vráceny do prodejny. Ale je důležité mít čas tak učinit před uplynutím záruční doby. Navíc, pokud budete mít čas na procházku v nové věci na ulici, pak se vrátí, že to nebude snadné.

Dobrý průtažné model přírodních materiálů. S umělými materiály, to je složitější, ale můžete experimentovat s nimi. Pryžové a látkové boty nejsou roztažné. První materiál je příliš tvrdý, a druhá po okamžitě protahování ztrácí reprezentativní vzhled. Také to nemá smysl, aby protáhnout boty, což je samozřejmě malá. Každý pár může být zvýšena o více než polovina velikosti.

Jak natáhnout boty doma: Metody

Mezi hmotnosti způsobech protahování boty, nejjednodušší a zároveň je považován za známý konvenční nošení po celém domě. Dost namísto pantofle na nějakou dobu chodit kolem domu v nové věci. První dny v nové boty nosí po dobu 2-3 hodin denně. Ale neměli bychom zapomenout na zdraví, a to zejména v případě, jako je nošení přináší výrazné nepohodlí. V takovém případě můžete pomoci jedné z následujících metod.

Léčba alkoholu. Navlhčit vnitřní povrch obuvi alkoholu (vodka také vhodné a Kolín nad Rýnem). Potom okamžitě dal na boty a jít s ní na druhé straně místnosti, než ona byla dostatečně protáhla. Můžete také použít jednoduchý strečink koktejl. Smíchejte alkoholu a vody, ve stejném poměru. S atomizér sprej roztok získaný obuvi. Dále dát na sebe a chodit alespoň 20 minut v něm. Varianta s roztokem se považuje za mírnější, což znamená, že mohou být použity i pro lakované boty.

Alkohol v žádném případě nemohou být zpracovány semišové boty. Okamžitě přichází do rozpadu. Takže někteří řemeslníci doporučuje vyměnit alkohol pivo. Ale toto excentrické způsobem, pokud nemají zanechat stopy, pak dát botu velmi výraznou chuť.

Léčba vroucí vody. Zalijeme boty teplé vody, měla by zvláčňují pokožku. Je důležité, aby to přehánět. Chodit v botách, dokud se rýsovat. Mnozí dokonce preferují vody alkohol. Ale tento způsob je vhodný pouze pro výrobky z pevné kůže, snadno odolává vysokým teplotám. Lakované kůže nebo kůže ještě takové zkoušky je lepší.

Šetrnější způsob poskytuje horkou vodu do navlhčete hadřík a otřete vnitřek boty. Pro větší bezpečnost je lepší, aby velké množství vody uvnitř, protože kapalina může být snadno deformována kůže stélka.

Vařící voda může protáhnout i gumové boty. Avšak pouze v případě, že je vyrobena z PVC. Změkčit tyto boty, je třeba zalijeme vařící vodu do nich. Když se voda ochlazuje, je nutné sloučit a rychle dát na své boty. O několik minut později vylézt boty v pánvi se studenou vodou a počkejte několik minut, než boty získají potřebnou formu.

parní. Jedná se o velmi dobrý nástroj natáhnout produkt pravé kůže. Přineste boty do konvice a udržet ji na trajektu několik minut. Boty by měly být čisté, když se na objevit na kůži kapek vlhkosti. Pak dal o ponožky a boty, aby tam alespoň hodinu.

vlněné ponožky. Tato metoda je vhodná i pro zimní boty. Stačí zmáčknout do tlusté ponožky v botách, a pak to teplo fén. Pak, stejně jako v botách kolem domu, dokud se nedosáhne požadované velikosti. Někteří řemeslníci nabízejí nosit mokré ponožky, ale to s sebou nese zdravotní problémy.

Podobný způsob je vhodný pro lakované boty. Ohřát dovnitř fénem boty a pak dát je na napjatém ponožky. Ale pozor, protože pokud budete přehánět vysoušeč vlasů - lak ztrácí lesk. Navíc, tento postup vyžaduje pravidelné opakování.

Těsnění s mokrými novinami. Než se protáhnout boty doma, nechte boty na trajektu, a pak utěsnit je mokrý papír a nechte zaschnout. Je důležité, aby Sušení probíhalo přirozeným způsobem, bez topení. V opačném případě se vystavujete riziku deformování výrobku. Pokud bychom vyloučit z používání této metody vařící vody, to může být bezpečně natáhnout boty semiše a lakované kůže.

mýdlo na praní. Tento jednoduchý nástroj vám pomůže stretch boty a boty vyrobené z umělé kůže. Dobrý rub mýdlo produkt zevnitř, po 5-6 hodinách, odstraňte zbytky pracího prostředku s vlhkou houbou, dát na ponožky a boty chodit v něm je zcela suchá.

sáčky s ledem. 2 pakety třeba ¼ plná vody. Musí být umístěn uvnitř boty, který je pak uveden do mrazáku. Počkat, až se voda zmrzne, pak se pár a poté, co voda je mírně roztaví, odstraňte balíčky. Tuto metodu nelze protáhnout produkt lakované kůže.

ricínový olej. Efektivní se protahuje a použití ricinový olej. Podle prostředků obuvi je třeba léčit zevnitř. Poté se do boty musí být jako na chvíli. Olej změkčí boty, pak by měla mít potřebné formuláře. Avšak výše uvedený způsob je skoro jako doma. Po ní bude potřebovat důkladnou očistu obuvi z oleje.

vazelína. Titulní agenta pomůže protáhnout boty z umělé kůže. S nimi zacházet do produktu uvnitř, a po 3 hodinách se odstranily zbytky vazelíny vložky. Pak chodit v botách po dobu asi 30 minut.

obilí. Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí natáhnout boty na vzestupu. Nalít do připraveného boty obilí, a pak ji naplnit s trochou tekutiny. Během noci se zrno nabobtná a dělat svou práci. Rozlití obilí, průjem výrobků z umělé kůže po dobu asi jedné hodiny.

ocet. Chcete-li rozbalit boty, zacházet s nimi uvnitř 3% roztoku octa. To pomůže změkčit boty, mačkání prsty. V tomto případě se přidá dalších vnějších prostředků určených natáhnout.

parafín. Jedná se o jeden více jemný způsob, který je vhodný pro lak nádobí a boty z semiše. Rub parafinový vnitřní povrch obuvi a nechat je v tomto stavu po dobu 10-12 hodin. Stejným způsobem může být použit s bramborovým kůry.

Jak natáhnout boty doma, a ne zkazit?

Ideálním řešením - věnujte pár ve studiu. Zde se protáhl se speciálními podložkami. Odborníci jsou známy jako boty nosítka - dřevěné kostky vyrobené ve velikosti a tvaru nohy. Tyto nástroje je možné zakoupit na specializované prodejně.

Není-li to možné, pak alespoň k rychlému vyřešení problému použití speciálních nástrojů. Dost na to získat požadovaný sprej a zacházet s nimi na úzké boty. Pak boty by měly být používány, stejně jako se říká v prohlášení. Dokonce si můžete koupit vozidlo určené pro konkrétní materiál. Například pro nubuku snadno najít speciální pěnové ryastyazhitel. Pokud jste hrdým majitelem drahé značkové boty, pečlivě zkontrolujte všechny dostupné pokyny pro výběr značky sprej.

Ti, kteří se vážně uvažuje o tom, jak se táhne boty doma, Je třeba vzít v úvahu některé důležité nuance.

• Žádná z výše uvedených metod neprodlužuje délku boty, posměch obecenstva.

• Po natažení kůže ztrácí svou přirozenou přírodní tuk tuk. Na kůži se může stát křehké, proto je nejlepší dát na boty speciální krém. To je zvláště důležité, pokud používáte vysoušeč vlasů natáhnout.

• To vyžaduje pečlivé zacházení s koženou obuv. Nemohou být vystaveny mrazu a varu úpravu vody. Totéž platí i pro lakované kůže. Pokud není správně zacházet, že ztratí svůj lesk a bude pokryta s prasklinami.

• Speciální přístup při protahování vyžadují produkty z nubuku. K tomuto materiálu nejsou vhodné nebo mastný krém nebo alkohol, a také na povrchu jsou skvrny. Je to nejlepší jen nosit boty po celém domě. Vlastnosti Nubuck ve většině případů umožňují nakonec distribuovat boty.

• Použití vody protáhnout botu, nezapomeňte, že zjemňuje pokožku, ale na špatném vysušení může zničit jeho strukturu. Voda a semiše - jsou špatné spojenci. V provokuje semišové voda vzhled vybledlé skvrny a obecně kazit materiálu.

• Nespěchejte používat tvrdé metody. Může to být zcela přirozené vysílání. I když to je nejpomalejší, ale zároveň i nejúčinnější metodou. Obuv deformované nohy tvar.

• Mějte na paměti, že po večeři oteklé nohy. Takže v tomto okamžiku budete pravděpodobně vyhnout nákupu příliš těsné boty.

• Extrémní způsoby protahování by měly být použity pouze v případě naléhavosti. V případě, že úloha může být odloženo - stretch boty s maximální pečlivostí.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Jak natáhnout kůži

Ošacení, vybavení, výstroj

Natáhnout kůži. Jak? (1)

Myslel jsem, že dobré nějak kožené kalhoty. Po seznámení se s obchody, jsou obchodovány (Alberto, ano), uvědomil jsem si, že pro většinu 8 sput jednoduchý model, nechci tahat, bohužel.

Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto silně vypadat / použity.

Doma Gansu byl hozen žádost a po bůhvíkolikáté, kalhoty ještě nebyly nalezeny)

Pak ustoupit. Starý přítel mi řekl, že když ona dělala její kožené kalhoty na zakázku, první časy vtěsnat do nich s rohožemi a seděli v těsné, zatímco postava nemá namontovány. A to je, jak má být.

Na schůzce s prodejcem, jen jsem stiskl do rohože s kalhotami, i posadil se v nich, a s lehkým srdcem stále koupil.

Na druhý den, když chůzi do schodů kalhoty s ránou odešel do rozkroku, dole (dobře, na místě, kde se sbíhají nohy). Skříň workshop jsem dal na klínku, pak čekal na výsledek (ano, s klínek šel je to možné, i když žebřík je ještě překonat obtíže).

Jak šel čas. Zatím jsem s rohožemi dostat do kalhot a stěží ovládat kroky. Jsou neustále obávají, že klínek také může dojít k prasknutí podél švu.

Vzhledem k tomu, s otázkou - a zda jsou tyto kalhoty nějak protáhnout? V ideálním případě - o velikosti poloviny chodit stal mnohem pohodlnější?

S pozdravem, Swarga-Kotopisets.

Vážně, budete muset dávat pozor, aby na kůži na kalhotách. To může být docela mokré a bude kárat den (ne na ulici v zimě). si můžete koupit speciální nástroje pro napínání kůže (jako kolonie a mlok dělá). ale existují možnosti, které nejsou podstatně rozšířit a přizpůsobit obrázek šněrování. můžete kontaktovat dobrý obchod s obuví - kde si můžete výzvu ji natáhnout, nebo je třeba, jak zhubnout

Není ugadali- stoličky!

glycerol nebo ricinový zachránit otce ruské demokracie. natáhnout na kostře

UPD: bezlistenná infiltroval boty, nic fatální nezaznamenal. Ale jen s vědomím účastníci protiv- udeřil. Omlouvám se za špatnou radu.

Díky za připomínky, já vím.

Něco, co jste kombinovat nekompatibilní něco?

Castor (nehydratované ricinový olej) z lékárny Korzkiew měkne, ale nepolymerizuje.

Bezlistenná je ze své podstaty polynenasycené měla polymerace dělat kůži v dlouhodobém horizontu, tvrdé a křehké. Nebo alespoň - sticky.

Jen jsem to. A jak hustě impregnované ve stejném glycerinu nebo ricinový olej? Bublina na noze bude stačit, nebo budeme potřebovat víc?

A jak hustě impregnované ve stejném glycerinu nebo ricinový olej?

Na místě se cítíte. Přebytek papírovým ubrouskem pohltí stejně.

citovat: Bublina na noze bude stačit, nebo budeme potřebovat víc?

koupele))) šaty kalhoty a vana) a přicházejí natažené)))) tak, aby první příspěvek má pozitivní auto))) díky autora)))

+100. Přebytek kůže nebude trvat. bublina a stále mají dost.

vana))) šaty kalhoty a vana) a jsou natažené))))

Pouze teplá voda, nejsou glitsirina a ricinový olej. Nosit do sucha.

Citace: Původně odeslal slunovratu:

+ jako výše bylo doporučeno, aby zapomenout na ricinový \ lněným olejem.

Šíření lněný olej - pobaveně. Výsledkem je nějaký nápad?

Po vysushki glycerin impregnované.

Uh? Pravda o vaně? Podruhé jsem slyšel tuto radu. Hlodat pochybnosti - a nebudu kazit pleť takovým způsobem? Že vivo Záznam ty 3 Tyra, že jeho kalhoty uplocheny - to asi není peněz, ale nechtěl ztratit

Po vysushki glycerin impregnované.

O koupel obecně pravda, ale je možné oddělit kalhoty a namočit, tak říkajíc, bez těla))).

Myšlenkou je, že kůže je zcela mokrý, pak to táhne.

Ale je nutné sušit na šabloně (tělo v tomto případě)

Po sit, průjem, kontrolovat a namazat ochucheniya než nit „ve vkusu“

Experiment, nestanou horší, pokud leather- dobrá, vana se jim nic nestalo, a pokud- hovno, nebudou horší

pancake) armáda musela jít))))) by se neptal, takové otázky))

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 2 =