Jak odejmout plíseň z oblečení

Jak odejmout plíseň z oblečení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak prát formy off oblečení doma

Někdy se takové situace nastanou, když je třeba odpovědět na následující otázku: „Jak prát formy off oblečení“ K tomuto problému dochází při ukládání věcí v nevhodných podmínkách pro toto. Vzhledem k této tkáně vytvořené formy skvrny. Když se zdá, že nosí věc je přísně zakázáno. To není nic jiného než houba, která je škodlivá pro zdraví.

Jak prát formy off oblečení, uložit své oblíbené kus oblečení? Je třeba si uvědomit, že způsob odstranění skvrn závisí na materiálu, ze kterého šité položky.

Jak prát formy off oblečení, pokud je vyroben z bavlněné tkaniny, jakož i lnu nebo vlny? Chcete-li to provést, použijte mýdlo. Fit a prací prášek. Oblečení předem namočené v mýdlové vodě. To mohou být rozpuštěny ve vodě a prášku. Po namáčení věci umýt znovu a potom bělí peroxidem vodíku (1 polévková lžíce, zředí se 1 I vody). Lze použít i amoniak. Užívá se v poměru 1 lžička 1. Art. voda.

Tam je další způsob, jak odpovědět na otázku, jak přivést do formy z oblečení, pokud je ušité z bavlny, lnu nebo vlny materiálu. Za tímto účelem se objevily skvrny je třeba aplikovat na suchou rozdrceného křídu, pokrývá ji savým papírem. Po tom, že se místo forem několikrát železo s vyhřívaným železa. Výsledkem je, že na místě by měl odejít.

Pokud by došlo plíseň na oblečení, aby jí zbavit, když je to šité z hedvábné tkaniny? Budete potřebovat terpentýn. Navlhčí se vatovým tamponem třel skvrnu. Potom oblast formy potažené velmi tenkou vrstvou vysušeného jílu a železa přes piják zahřeje železo.

Vyřešit problém, který vznikl v barvených a barevných tkanin, může být použit čpavek nebo alkohol. Před tím, aby nedošlo k kazit věci, to by mělo být testovány na velmi nenápadné oblasti. Pokud je barva tkaniny nezmění, amoniak může být použit k odstranění skvrn se objevil.

V případě, kdy došlo plíseň na oblečení relativně nedávno, mohou být odstraněny pomocí jogurtu. Vhodné pro řešení tohoto problému, a šťáva z cibule. Jedním z těchto nástrojů je nutné vymazat skvrnu. Prádlo pak je třeba umýt a suché.

Jak prát formy off oblečení s využitím citronovou šťávou nebo octem? Tyto produkty jsou nezbytné pro předčištění tkáně. Octa nebo citronové šťávy se nanáší na místě. Po několika minutách výskytu kuchyňské soli formy prostor posypeme a nechat zaschnout tkaniny. Po dokončení přípravných postupů musí oblečení promyje běžným roztokem mýdla.

Způsoby, jak odstranit skvrny padlí moc. Zbývá vybrat ten nejvhodnější pro konkrétní materiál. Po dokončení oblečení by měly být řádně zpět a pečlivě vysušen žehlit s horkým železem.

Problému znovu objevila pravidelně vysílat skříň, vytáhl věci. Před umístěním oblečení v dlouhodobém skladování musí být suchý. Nemůžete dát do skříně špinavých věcí. Mohou přinést oblečení uložené v něm houby.

Tipy domácnosti: jak odstranit plíseň z tkaniny

Mnoho z dnešních hospodyněk zajímá, jak se dostat do formy s tkaniny, je-li houba je doslova zakořeněné ve vláknu a nechce vymýt konvenční prášek. Příčinou plíseň na oblečení je vlhký. To je vzhledem k vysoké vlhkosti v místnosti, nebo za sušené oblečení, dát ve skříni. Houba se může objevit na jakémkoliv materiálu oblečení, koberce, dětské kočárky, chodítka, atd. Důkladně odstranit plíseň a která je hluboce zakořeněná ve vláknu, velmi obtížné, takže lépe ihned očistit po objevení tmavých skvrn.

Doma formy odstoupit od tkáně za použití:

 • soda;
 • amoniak;
 • bílá;
 • peroxid vodíku;
 • syrovátka;
 • cibule;
 • kyselina citrónová, atd.

Je to před zahájením čištění studovat složení tkaniny, aby se zabránilo poškození barvy a materiálu samotného v procesu houbové léčby důležité.

Čištění bílé přírodní tkaniny

Jak prát formy off oblečení, v případě, že věc je vyrobena z přírodních materiálů, bude to zajímavé dozvědět se hodně. Ať je to dost jednoduché, protože to je povlečení a bavlněné tkaniny lze nejlépe čistit spór plísní. Odvodíme formy následujícími způsoby popsané níže.

Bílou. Tato bělící a dezinfekční prostředek před podáváním a odstraňovač skvrn. To namočené ručníky, pleny, prádlo, jak se zbavit různých závady v tkanině. Za účelem odstranění plísně na textilii musíte mít čistou mísu, tam dát šaty, přidejte asi 100 ml bílého a kryt s vodou. V případě, že skvrny jsou staré, agent se nalije přímo na tmavé skvrny. namáčení v období chloru dostatečně dlouho, alespoň 24 hodin. Poté musí být prádlo umístí do zařízení a promývá obvyklý prášek.

Soli a amoniaku. Protože tyto látky mohou být připraveny roztok pro úpravu plesnivé skvrny na oblečení. K tomu, trvat 4 lžíce soli a 10 ml alkoholu, se přidají 2 litry vody a směs se vaří po dobu 25 minut. Poté, co že je potřeba dát hadřík v roztoku a nechte ji po dobu 15-20 minut. Poté, co byly zpracovány skvrny je věc, kterou je třeba vyprat v pračce nebo ručně pomocí vhodných prostředků.

Jak prát formy z oblečení s pomocí peroxidu vodíku? K tomu, kapalina ve své čisté formě je nanesena na místě a nechat způsobem po dobu několika minut. Oblečení pak vymazán konvenční prášek. Pokud skvrny nejsou odstraněny peroxid, můžete jej nahradit jiným účinným kapalinou - kapalný čpavek.

Jak odstranit skvrny s cibulí? Chcete-li to provést, je třeba krájet zeleninu do mixéru nebo struhadle a pak kaše by měla být umístěna přímo na skvrnu a kartáč třít cibuli na vlákninu. Po takovém zpracování bodu promyje mýdla nebo detergentu.

Nerezavějící kyselin plísní skvrny, takže pro tyto účely si můžete vzít syrovátky a nalít ji na skvrnu oblečení. Zanechat věc v takovém stavu, je nutné, aby celou noc a ráno, ošetřování tmavých skvrn dále čichací sůl, prostirnut prádlo v pračce.

Jak odejmout plíseň z oblečení, skvrny, které nejsou odstraněny výše uvedenými způsoby? Můžete zkusit použít syntetickou odstraňovač skvrn „zmizet“, což ve většině případů vám umožní pečlivě, aby skvrny, aniž by došlo k poškození struktury vláken. Samozřejmě, že všechny tyto metody jsou účinné pouze v případě včasné očištění, jinak budou moci snížit výskyt plísní, ale zcela odstranit ji z tkaniny nebude fungovat.

Hedvábí a vlny jsou klasifikovány jako citlivé materiály, které vyžadují zvláštní péči. Pro jejich očištění od houbové skvrny je nepřijatelný pro použití chlóru či jiných agresivních látek, které mohou trvale poškodit tkáň. Pracím z takových choulostivých materiálů houby?

Jak se zbavit plísně, můžete použít terpentýn. Předtím, co by mělo být promyje, usuší a pak se nalije všechny tekuté skvrny. Pak je třeba vzít prášek pro děti, posypeme to skvrny, přikryjeme list papíru a žehlit všechny železo.

Normální bílý jíl nebo křída, mletý na prášek, se používají k odstranění skvrn. Z tohoto bílého prášku sypané skvrny pokryté papíru a železa a také vyhřívanou železa.

Jak se zbavit skvrn na hedvábí, jsou-li zasažen velkým kusem látky? K tomu je nutné, aby se peroxid vodíku nebo amoniak, nalít kapaliny na celém povrchu poškozeného materiálu, a nechá se 25-30 minut. Potom se tkanina musí být promyje teplou vodou s přídavkem prášku.

Šetřící způsob odstranění plísní je soda.

To může být sypané tmavém místě nebo vařit pomocí sody a vody pasta, která se vztahuje na skvrnu a pečlivě odstranit to zubní kartáček. Tato metoda může být použita pro čištění vozíků, deštníky, plesnivé koberce pro piknik.

Amoniak, smísí se s soda, vody a octa, se používá pro čištění koberců produkty před kontaminací a nepříjemného zápachu, včetně skvrn moči od dětí a zvířat. Do této směsi 2 lžíce amoniak, stejně soda, 50 ml octa a 0,5 litru vody se přidá do atomizéru a vyčistit celý povrch koberce. Dobrým způsobem, je také soda. Ona potřebuje, aby posypeme skvrnu, a pak použít ocet na soda, aby se vyskytují reakce. Pomáhá k odstranění vláken plísní, špína, staré skvrny od potravin.

Dříve, když tam byl velký nadbytek tkanin, oděvy lidé sledují mnohem pečlivěji, než je teď. Závěry skvrn z oblečení, které pomáhají trávení věci, prát s několika neobvyklými způsoby.

Například, jak odstranit plíseň z věcí, pomocí popel slunečnice? Ukazuje se, že i naše babičky a prababičky již úspěšně používá tuto metodu čištění oděvů v poválečných letech. Pro popel kořenů byly odebrány slunečnice, spalování je do nádoby železa, a pak se složil do tenká a umístěny v horké vodě. Po krátké době se gáza s popelem, jak se dostat ven z vody a promývá věci. Mimochodem, popel slunečnice dal pěny není horší než pravidelný prášku.

Plíseň staženy z tkaniny jako promývací mýdlo. K tomu, brát velké mýdlo není příliš voňavé, drcené strouhaný a přidán do gázy (toto je děláno s cílem zajistit, aby finanční prostředky nejsou kusy přilepená na oblečení). Gáza mýdlem byly umístěny do speciální nádoby bay 10 litrů vody a směs se vaří. Když se zahřívá voda, se přidá špinavé věci a rozštěpí. Někteří lidé používají tuto metodu v našich dnech léčení tak starého ručníky, pleny, ložní prádlo.

Mimochodem, pro trávení mýdla připravuje velmi neobvyklým způsobem. Braley maso a kuřecí kosti (často mrtvé), se přidá k vodě spolu s žíravinou a vařené zahřívat směs, až se proměnila v homogenní hmotu. Poté, co tekutina se nalije na plochý tvar (pan) a po ztuhnutí byl řez mýdlem husté vlákno. To znamená, že umýt věci z hrubých materiálů, pak na výrobky nebylo ani smítko nečistoty nebo plísní.

Zbývající po kyselé sýrového přípravku použita nejen ve vaření. Ona vzala všechny druhy skvrn na tkaninách, odlévání kyselého kapalného na skvrnu a nechat po dobu 1-2 hodin, takže. Nyní kyselé zřídka používají více použití citrónové šťávy nebo kyseliny, že škodlivý účinek na houby.

Plíseň miluje vlhkosti, vlhkost, tmu. Aby se zabránilo plísní z tkaniny oděvu nebo jiných objektů, musíte:

 • důkladně vyschnout věci;
 • ukládat šaty do skříně na závěsy;
 • periodicky, aby šatník položky na slunci a větrání skříně samotného (důležitý pro ty šaty, které jsou uloženy v zemi);
 • v případě, že dům zvýšená vlhkost, suché věci, které potřebujete, jak často, jak je to možné.

Plísňové skvrny, které se vytvoří na kryty pro vozidla, pohovka čalounění, může odstranit čistič koberců nebo toalety ( „Zmiz“, „Domestos“ „WC Duck“). Tyto nástroje se odstraní zápach a tmavé formy, aniž by došlo k poškození barvy tkaniny sám. Levné WC čističe je třeba se vyhnout, protože mohou odstranit s barvou skvrny a věci, jako výsledek bude jasná skvrna.

Drahý produkt, který se dostal do formy, je lepší dát do čistírny, kde pán s pomocí profesionálních nástrojů vede tkaninu v dobrém stavu.

Jak prát formy off tkaniny a oděvy, přinést zatuchlý pach a vyhnout „znečištění“ dalších věcí

Mold - škodlivé houby, což přispívá k šíření tepla a vlhkém prostředí. V postižených oblastech tkáně objeví černá, šedá, bílá nebo zelená patina. Vznik a šíření faktorů, které přispívají:

 • nesprávné skladování staré věci v krabicích nebo pytlů izolované;
 • vysoká vlhkost nebo vlhkost v místnosti ve skříni;
 • nesprávné nebo neúplné sušení věcí;
 • nedodržení pravidel hygieny;
 • tkáň kontakt s povrchy postižených houby.

Jak prát oblečení s plísní 11 populárních receptů

Odstoupit formy s tkání - není snadný úkol. Houba je velmi životaschopná, a proto potřebují výkonný nástroj. Je důležité zachovat sílu a jas tkáně. Na základě zkušeností z žen v domácnosti na bázi, můžete si vybrat 11, které jsou účinné pro kontrolu plísní.

 1. Čistý pár žárovek a promění pyré s použitím struhadlo, mlýnek nebo mixér.
 2. Mince dvou citrony s kůrou a semena.
 3. Smíchat ingredience.
 4. Naneste hustou vrstvu na tkanině.
 5. Obal s plastovou fólií.
 6. Po půl hodině, odebrat nástroj a odeslat zboží v pračce.
 7. Sušit tkaniny na čerstvém vzduchu. Je žádoucí, aby je dobře zahřeje na slunci.

Mléko a borax prášek pro jemné tkaniny

 1. Mléko připojit stejný počet, borax prášek, citrónová šťáva a ocet (9%).
 2. Dot použít směs na problémové oblasti.
 3. Zakryjte fólií nebo balíček věc.
 4. Po 40 minutách, odstraňte kompozice pomocí ubrousky.
 5. Umýt položky ručně, třením ošetřené oblasti bohaté mýdlo.

Chlór bělidlo pro lehké výrobky

 1. Aby se umýt forma skvrn bílé oblečení, tečkovaná použít chlorové bělidlo na místa postižené tkáně.
 2. Pokud takové „líhní“ pro mnohé zcela namočte položky v zařízení. Na litr vody je třeba bílou čepici.
 3. Nechte působit po dobu půl hodiny.
 4. Umýt položku ručně nebo v pračce.

Mléčné výrobky pro syntetiku

 1. Jogurt, kyselé mléčné sérum nebo nátěr jsou části formy.
 2. Deset hodin, máchání tkaninu důkladně a pečlivě kontrolovat. Pokud stopy houby nezmizel, opakujte postup. Udělej to tak dlouho, dokud tato položka nebude úplně čisté.
 3. Zbývá pouze umýt velké množství prášku.

Mýdlo pro všechny druhy textilií

 1. Chcete-li se zbavit bílou plísní na oblečení, třít půl mýdlo.
 2. žetony se rozpustí v litru vody,
 3. Umístěte kapaliny v plesnivé věci.
 4. Za půl hodiny odeslat textilie k praní.
 1. Křída mlít mouku.
 2. Položte položku na žehlicím prkně.
 3. Posypat problém umístit prášek křída a kryt s listem papíru.
 4. Asi deset minut ohřívá povrch železa.
 5. Odeslat položku do prádelny.

Amoniak z dlouhodobých skvrn

 1. Smíchejte čpavku s vodou ve stejném poměru.
 2. Houba postižená místa jsou dobře nasycení a vzniklý roztok.
 3. Za půl hodiny promývá věc v prášku.
 1. Litr vody rozpustí čtvrtina šálku octa (9%) a lžíce glycerolu.
 2. Namočte věc v roztoku, utěsnění nádoby s fólií a necháme 30-40 minut.
 3. Opláchněte a třít liberálně mýdlo, následuje mytí.

Terpentýn a mastek pro hedvábí a vlny

 1. Houba dobré namočit terpentýn a třít plesnivý hadr.
 2. Pokropí ošetřené plochy mastek (jako prášek vhodný bílého jílu) a krycí list papíru.
 3. Během pěti minut předehřívání železného materiálu.
 4. Odstraňte zbytky mastku s tkání a mytí v automatickém režimu.
 1. Jak prát formy předčasně do dětského oblečení? Squeeze citronovou šťávou nebo připravit koncentrovaný roztok kyseliny citrónové.
 2. Tlumit skvrnu roztokem formy.
 3. Vezměte jemné soli a hojně pritrusite hodně dříve léčených citronovou šťávu.
 4. Počkat, až je tkanina zcela suchý, a promyje velkým množstvím prášku nebo mýdla.

Aspirin a alkohol za ložní prádlo

 1. Třetí šálek lihem rozpustit tři tablety aspirinu.
 2. Léčit odvozené skvrny, jemně třít tekutiny do tkáně.
 3. Počkejte, dokud tato položka je úplně suchý.
 4. Rub ošetřené plochy suchým štětcem.
 5. Wash.

Odstraňte plíseň z kočárku

Ve většině rodin je „doprava“ se přenáší ze starších na mladší dítě. Ale když přijde čas na nové „cestující“, aby zaujal jeho místo, možná zjistíte, že čalounění látka pokrytá plísní. Je to ošklivé a nebezpečné pro zdraví dítěte. Měli byste použít jeden ze dvou způsobů, jak přivést do formy z tkaniny na invalidním vozíku.

 1. Smíchejte jedlou sodu s trochou vody, aby se dostat hodně, jako pasta.
 2. Spread směs forem skvrn.
 3. Po třech až pěti minutách, třít ošetřené plochy se starým zubním kartáčkem. Pro větší pohodlí, namočte ji do vody.
 4. Opláchněte sody s kočárky.
 5. Když roztok mýdla a houby otřete celý povrch textilie.

 1. Než se vyčistit plíseň s látkou na kočárku, ošetřit celý povrch terpentýnem. Nešetří peníze, látka by měla být dobrá, aby je namočit.
 2. Navlhčete houbu do vody, stříkne jedlá soda a začít energicky třít povrch.
 3. Ve 2 litrech vody se rozpustí tři lžíce pracího prostředku a peroxidu. Treat invalidní vozík tuto strukturu, což způsobuje přes soda.
 4. Promyje se čistou vodou, a poté otřít vodou, okyselí se octa.
 5. Otřete povrch do sucha.

Prevence vzniku černého plaku

Žádná z metod nemůže zaručit úplné zotavení z houby. I když to není viditelné stopy na povrchu tkaniny, mohou zůstali naživu spor mezi vlákny a po chvíli formy skvrny mohou znovu objevit. Aby nedošlo k muset hledat způsoby, jak uvést plísní skvrny ze šatů, přijímání preventivních opatření.

 • Nespěchejte skrýt věc. Po skončení žehlení oblečení nebo ložní prádlo, počkejte 15-20 minut, dokud se věci vychladnout. Pokud používáte parník, dát věci na polici nemůže být dříve než půl hodiny.
 • Nevyplňujte svůj kabinet. Ne vytvářet příznivé podmínky pro vznik plísní, nejsou kladivo šatníku věci. K dispozici musí být dostatek místa na cirkulaci vzduchu.
 • Pravidelně suché položky. Nejméně jednou za rok je třeba získat celý obsah skříně a větrání venku.
 • Treat skříň. Dokud se věci sušit na ulici, léčit police vlhkým hadrem namočeným ve vodě okyselené octem a vytřete do sucha. Tím je zajištěno, že forma do skříně s oblečením výskytu.
 • Správně nainstalovat kabinet. Nábytek by neměl být umístěn ke zdi. Instalací skříně, je třeba se řídit malý důlek (3-5 cm), aby bylo zajištěno řádné cirkulaci vzduchu.
 • Větrání místnosti. Za každého počasí, větrat místnosti každý den po dobu čtvrt hodiny. V tomto případě se dvířky by měl být otevřený.
 • Čisté prádlo ukládat samostatně. Pokud se na stejném regálu s čistými košile dáte věc, která šla po celý den, bude to první krok směrem k šíření plísní a mikrobů.
 • Vyhnout se kontaktu. Přidáte-li do sezónní věci pro dlouhodobé skladování, umístěte plastové sáčky mezi nimi.

Pozoruji na formu tkaniny, v první řadě starat o své zdraví. Houby mohou vyvolat alergické reakce, svědění, zarudnutí a vyrážky. Poté, co v dýchacím traktu, spory způsobit vážné kašlání a kýchání. Z věcí, které jsou uloženy ve skříni, houba může šířit po celém domě. Z tohoto důvodu si všiml sebemenší náznaky měli najít účinné způsoby, jak umýt formu z tkaniny a oblečení. A netahejte s léčbou, protože v průběhu času, houba ničí strukturu vláken, a to bude beznadějně zkažený.

Jak zobrazit žlutá skvrna s bílým tričkem a vrácení výrobku na „obchod“ je typ

Jak prát s perem snadno a rychle: posypat, popshykat, rub

Bělení ložní prádlo: jak odstranit žloutnutí, skvrny a otupělost doma

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 4 =