Jak odstranit bubliny na tapetu po vysušení

Jak odstranit bubliny na tapetu po vysušení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak odstranit bubliny při lepení na tapetu?

Jak je dobře známo, že je jednodušší, aby se zabránilo chybám, než k jejich nápravě. Tato pravda se týká jak tapetování. Existuje celá řada pravidel, které musí být dodrženy během provozu. Lámání je nevyhnutelně vede ke vzniku vzduchových bublin na tapety, z nichž mnozí nevědí, jak se zbavit.

Proč se objevují bubliny na tapetu:

 1. Výsledkem operace je vždy závislá na kvalitě materiálu. Bubliny po nalepení často zůstávají na levném tapetu, která se skládá z jedné vrstvy, na rozdíl od vícevrstvé. Totéž platí pro lepidlo, který navíc nemá rád rychlost přípravku v důsledku nasycení vzduchu. Lepší považován ready-to-use výrobky. Než začnete, je nutné pečlivě přečíst návod, které byly dodány s tapetu, protože to je přesně to, co říká, byste měli koupit lepidlo.
 2. Při nanášení lepidla jak na zeď a na tapety, je důležité dodržovat opatření. Jeho velké množství, nebo nedostatek vždy čelí vzniku bublin.
 3. Velmi důležité je stav stěn, které mají být slepeny plátno. Musí být dokonale hladký a bez vad, jako jsou trhliny, všechny druhy skvrn a zbytků z předchozího tapety. Nepravidelnosti podporují akumulaci vzduchu a vápenné nebo mastné skvrny zasahovat papír dobře přilnout ke stěně.
 4. Koncepty a příliš vysoká teplota v interiéru urychlení procesu sušení. V důsledku toho se na tapetu po nalepení bubliny se objeví, nevíme, co dělat.

Nejznámější způsob pro odstranění bublinek na tapety po vysušení - je k propíchnutí plátno na místě nabobtnání a dát pod ní injekční stříkačky potřebné množství lepidla. Pak rejstříku nebo látka by měla být pečlivě vyhladí tapetu, čistící houba, vyčnívající přes kapky děr. Pokud se papír dobře přilne ke stěně, můžete získat jeden defekt.

Více radikální metoda se používá, když se bubliny jsou příliš velké. Tkanina nebo lepidlem, nebo se ve tvaru kříže řez s ostrým předmětem. Vzhled bublin ihned po použití - to není důvod, proč je třeba rozrušit. Zpravidla všichni nebo většina mizí v procesu sušení tkanin.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Jak odstranit bubliny na tapetu po vysušení?

Co dělat v tomto případě vysvětlit v tomto článku.

Často se stává, že po vložení tapety se mohou objevit malé (a někdy i docela velký) bubliny. Mohou okamžitě nebo krátce poté objeví, ihned po usušení a přilepíme sebe a tapety. V prvním případě byste neměli bát. Most tapety (zvláště tenké), dokud dobře sucho, nemůže plně a vyhladí. Nicméně, pokud uplynulo dost času, tapety je zcela suchý, a bubliny neměli zmizí, je nutné k nápravě situace. Toho lze dosáhnout různými způsoby. Ale především, budete muset zjistit sami hlavní důvody, díky kterým skutečnost může objevit bubliny a.

Bubliny na tapetu. Proč se objevují po nalepení? Hlavními důvody

Je možné, že narazíte na nekvalitní lepidlo, nebo není vhodný pro váš typ tapety. Například, v jejich hustoty lepidla může odpovídat tapetu. Stává se také, že lepidlo koupil jste si jednu, kterou chcete, ale vařené to špatně, že není v souladu s pokyny. Máte-li nějaké bubliny v netkané tapety, to je docela možné, lepení provedeno nesprávně. Když se tento typ tapety lepení, lepidlo by neměl být aplikován příliš silně, stejně jako tapetu, a na zdi.

Lepit na jakýkoliv typ tapetu, stačí použít rovnoměrně. Pokud jste potřísněné tapety lepidlem, pak je třeba, aby si je držet, dokud není suchý. Pokud se udržet po dlouhou dobu s rozmazaná lepidla a pasty, to je často jen tapeta silné bobtnání. Později se ovšem, že je suchý na zeď. Ale v tomto případě je papír silně zmenší, přemísťovat vzduch nakonec jsme zase jen dostat puchýře.

Elementární průvan v místnosti během postupu tapetování také mohou „podvádět“ tapetu na stěně.

Chcete-li vyřešit tento problém může být odlišná, to znamená, že k tomu budete potřebovat celou řadu nástrojů. To může být plastovou stěrkou nebo jiných nástrojů. Takže v případě, že bubliny se objevil na vinylové tapety, je třeba je odstranit pomocí štětečku. Pokud netkané, gumový válec. A je-li jednoduchý, papír, pak měkkým hadříkem. K tomu budete potřebovat stejný den, kdy jste pokleit tapetu. K tomu, mít nástroj, který je vhodný pro váš typ tapet, a to právě vyhodili z nich veškeré přebytečné lepidlo. Dále je povrch otřít suchým (rozhodně čistý!) Hadříkem.

V případě, že tapety vyschly, a bubliny v nich nezmizel, to bude trvat lékařské injekční stříkačky. Bude muset vyplnit lepidla na tapety. V případě, že vytvořená bublina tapety úhledně řez (řez by měl být poměrně malé), se uvolní vzduch, jehla a vrátit. Pak se kousek po kousku, stříkačka je naplněna do lepidla, a pak postupujte stejně hladký této oblasti s měkkým hadříkem.

To by mělo být provedeno pouze na samém okraji bubliny do centra. Takže si můžete odebrat ze všech přebytečné lepidlo, které vyjde ven přes malou díru, kterou jste odvedli.

Může být použit k odstranění bublin není velmi horké železo. Nicméně, železo může být použita ani pro všechny typy tapet. Bublina by měla být opět mírně řez, užívat železo (rozhodně to není zahřívá!), Dejte na vrcholu tkaniny tapetu v několika vrstvách a železo tuto stránku přes látku. Takže si můžete udělat v případě, že tapeta pokleit poměrně nedávno a zcela suchý, nemusí mít čas.

Odstranit tyto bubliny na tapetu bude také pomáhat k tomuto videu. Podívejte se.

Sdílet tyto důležité informace se svými přáteli na sociálních sítích!

Jak odstranit bubliny na tapetu: proč jsou potřebné nástroje, vyhlazování proužky a odstranění bublin

Každý, kdo někdy visel tapetu na dlouhou dobu budou pamatovat všechny nuance a problémy vznikající v procesu. Otázka - jak odstranit bubliny na tapetu, a odkud pocházejí, stojí téměř před všemi majiteli po opravě.

Mohlo by se zdát, že koupil správné lepidlo, dražší tapety v souladu s veškerou technikou „az“ a stále bobtnat. Co se děje a jak se vyhnout nekvalitní výsledek a roztřepené nervy?

Důsledky nesprávného tapetování.

Je třeba okamžitě uklidnit čtenáře - bubliny na tapetu po nalepení tvořily téměř vždy a všem.

Dalším problémem je to, jak velký jejich počet a velikost, a jak rychle opravit vady.

 1. Prvním důvodem - rozšíření papíru z vlhkosti obsažené v lepidle. Vařeného web se mění nepravidelně, a tudíž puchýřů v nejvíce táhnul oblastí. Většina z této „nemoci“ trpí tenké levné papírové tapety. Těžká vícepásmový bobtnat méně často a v mnohem menší míře.

Ihned vytlačte vzduch zpod tapety.

 1. Druhým nejčastějším důvodem, proč bublající tapety po lepení, lze označovat jako hostitelé spěch. Neberou v úvahu nutnost pečlivě vytlačte vzduch zpod lopatek. Proto, aby nedošlo k dostat zítra hrbolatý pokoj, ne okamžitě důkladně hladkou stěnu, nechte ji a bude trvat delší dobu.

Vybrat ten správný lepidla.

 1. Další častou chybou - rozpor lepidla a materiálu. Například zatuchlý lepidlo na tenké tapety z minulého opravy, a jste získali vícevrstvou nebo masivní vinylový povrch. Nebo naopak - se snažíte lepit na zeď s levnou papír zcela nevhodný pro tento účel silné složení. Z toho plyne, že bubliny se nálepky tapety.
 2. Často provádíme opravy během prázdnin, že je - hlavně v létě, v horku. Je zřejmé, že by bylo žádoucí, aby pohodlně pracovat, takže proces je jednodušší otevřít okna a průvanu. Ale co, aby nám pomohli, a to na úkor tapet, které kategoricky nepřijímají změny teploty a vlhkosti.

Dávejte pozor! Pokud máte v úmyslu zabývat se vkládání vlastních rukou, být trpělivý, a pracovat pouze ve vnitřních prostorách. A co je důležitější - opustit místnost uzavřena pro jeden nebo dva dny sušit materiál na stěnách. V opačném případě můžete očekávat nejen bubliny, ale částečně odpadla pásu.

 1. Otok se mohou objevit z přebytku lepidla, stejně jako z dlouhé držby plátna potřísněné jim. Čím déle tapety jsou ve formě vlhké na podlaze, tím větší je namočit a protáhnout. Z tohoto důvodu nepokrývají lepící textilie rezervou. Použít se pouze pro zapnutí každého pásu, bezprostředně aplikaci na zdi.

Stěny by měly být důkladně připraven na tapetování.

 1. Negramotní připravený podklad často způsobuje bobtnání úpravy. Nezarovnaný promáčknutí na stěnách, dozadu omítky, praskliny nezbytně negativní vliv.
 2. Když namazyvanii stále ležel pás hodinky pečlivě zajistit, aby neexistovaly žádné suché průchody. Velice výhodná kategorie lepidel, které mění barvu po nanesení. V tomto případě uvidíte chybějící úseky a čas k nápravě situace.
 3. Existují případy, když se aplikuje na materiální vodítko doporučuje velikosti, tapetu a stěny. Pozorně si přečtěte text na obalu a řídit se pokyny tohoto druhu, pak se sníží riziko zpoždění panelů.

Do práce jde, musíte sami zajistit vše potřebné. Sada nástrojů je minimální, a jejich cena není zasažen příliš drahé.

Gumový váleček na tapety.

 1. Pokud jste si koupili netkanou textilii, na pomoc bude gumový váleček. Jemně vytlačte přebytečné lepidlo a vzduch.
 2. Jako pomocné nástroje vinylového materiálu vhodného plastového špachtlí nebo široký štětec s krátkými štětinami střední tvrdosti.
 3. Obyčejný papír tapety, jednoduchý suchý hadřík. Dobře se hodí jemný flanel. Zásobili několik kousků tkáně. Hadry znečištěné lepidlem okamžitě změní na suchý a čistý.

Jak vyhladit kapelu

Krátce před tím, jak odstranit bubliny na tapetu, budete muset posílit své zdi.

I v tomto případě budeme muset udělat nějaké úsilí.

 1. Potřená lepidlem pásu chytit oběma rukama a zvedněte horní rohy.
 2. Opatrně připojte tkaniny do horní části zdi, okamžitě se snaží, aby bylo v souladu nejen horizontálně, ale i vertikálně.

Dávejte pozor! To značně usnadní práci pomoci druhé osoby. To bude držet spodní části pásku, zatímco vy sledujete stálý poziční dokument. Čím rychleji položit úsek tapety na zeď, tím snazší bude korigovat zjištěné nedostatky v kurzu.

Opatrně narovnat proužek.

 1. Je-li pás lepené, hladítkem, válečkem nebo suchou látkou jemně rovný, počínaje horní a pohybuje se směrem dolů a boky.
 2. Srovnal přibližně 1/3 délky, opět prohlédnout, jak přesně vertikálně založena pásku. V této fázi můžete ještě opravit chybu, ale úplně přilepená fragment téměř jistě jít do manželství.
 3. Vyhlazuje povrch od středové čáry na jedné a druhé straně střídavě, pomalu se pohybuje směrem dolů.

Ve fotografii vypouští bobtnání.

Část valů je lépe eliminovat suchý, ale někteří došlo po Také je možné eliminovat.

Zvlášť pokud jste již vědomi toho, proč bubliny se objeví na tapetu.

 1. Udělat defekt v novinách s tenkou jehlou. Squeeze přebytečný vzduch z lepidla otvorem.
 2. Můžete si udělat zářez na pastvině zvláštní tenkou čepelí pro holení. Nepoužívejte nůž, jeho silná tkanina může zničit tapetu.
 3. Pokud je papír suší, se injekční stříkačka naplnila lepidlem, a vstup, který opustil směsi pod vrstvou přes jehlu. Stiskněte z kopce dolů trochu, držet ho na přilnavosti k podkladu.

Problém bude snadněji odstranit, zabránit, alespoň částečně. Péče a vložit přesné dodržení technologie povede k požadovanému výsledku. Na konci, budete mít krásný, dokonale rovné stěny (viz také článek „skvrny na tapetách po lepení - příčiny a nápravná opatření“).

Připojený videa v tomto článku vám pomůže.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 82 = 90