Jak odstranit pastu z rukojeti s oblečením

Jak odstranit pastu z rukojeti s oblečením

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mizející Ink: odvodit skvrny od propisek

Knihy špionážní tužky s mizející inkoust objevují velmi často. Psaný úplně ztratil k radosti nebo zklamání hrdinů. V životě je všechno jinak: skutečnost, že vaše dítě je namalovaný na její bílou halenku nebo na koženou tašku sama nezmizí. To se vztahuje na blotu na kapse, která vznikla pasty nebo gelu. Malá nedbalost vede ke zklamání. Ale pouze tehdy, pokud nevíte, jak se dostat na skvrny od kuličkového pera.

S našimi tipy, a to iv těch nejobyčejnějších těstoviny zmizí v nejlepší špionážní detektiva. Odstranit skvrny úkol ačkoli nepříjemné, ale to je naprosto možné. Dokonce i když nejsou zasazeny na silné plátěné nebo bavlněné tkaniny, ale také na kůži, vlnu, syntetiku a jemné hedvábí.

Chcete-li úspěšně odstranit štítky a osušte, je užitečné pro vás:

 • kus gázy nebo jiného čistý kaliko tkaniny, dobrou absorpční kapalině;
 • vatové tyčinky pro velké skvrny a bavlněné tampony pro málo;
 • gumové rukavice, protože některé látky používané dosti agresivní.

Další užitečnou rohož položit jeho povrch stolu, umyvadlem a pračkou.

Výstupní průběhy mohou být různé látky a jejich kombinace. Po jakémkoliv ze způsobů věc, kterou musíte prát, aby se odstranily všechny zbylé domácích chemikálií a poslední částice gelu nebo pasty kuličkového pera.

V případě, že je potřeba, aby lépe domácí arzenálu z těchto způsobů:

 • ethylalkohol;
 • lakový benzín;
 • amoniak různé koncentrace;
 • kyselina octová;
 • glycerol;
 • peroxid vodíku;
 • benzín mýdlo;
 • aceton;
 • jemné stolní sůl;
 • soda.

Není to špatné, pokud máte uloženy ve spodní prostoru chladničky pár citronů a stojí láhev mléka (může být mírně podkisshego).

Čím dříve se převzít čištění, tím snazší bude pro odstranění kontaminace. Chronické stopy olova je mnohem obtížnější, a to zejména v případě, že byly podrobeny tepelnému zpracování (byly proglazheny železo).

Vzhledem k tomu, mnoho z navrhovaných metod mohou zanechat barevné skvrny na okrajích ošetřované plochy, čištění je lepší vyrábět od okraje znečištěných míst k jeho středu.

 1. Stírání skvrna ethanolu, ve směsi s glycerinem ve stejných poměrech. Výborná odstraňuje těstoviny s řadou látek, kůže, koženky, voskovaného plátna, nábytek.
 2. Pour na místě znečištěné sevření mělké soli a potom vytlačit horní poloviny citrónové šťávy, sůl, aby se stal kaše. Po hodině, můžete vymýt. Tato metoda je vhodná pro len a bavlna.
 3. Máčet po určitou dobu v postižené oblasti se zahřeje na 50 ° C mléko. Rozpouští pasty od kuličková pera, jako barvivo mléko může jej nahradit čerstvou porcí. Po vymizení stop věci vyperte běžným způsobem. Je vhodný pro všechny typy materiálů, s výjimkou kůže. To stačí setřít tyčinky namočené v teplé mléko.
 4. Na lnu a bavlny můžete odstranit skvrnu směsí amoniaku a vody v poměrné výši.
 5. Skvrny od gelových per se promyjí dokonale vyhřívané ocet.
 6. Vytisknout modré stopy s jemných tkanin, hedvábí, vlna je také možné, protože to je třeba použít benzín mýdlo.
 7. Směs acetonu a alkoholu povede skvrny z přírodních vláken. Kategoricky není vhodný pro syntetické materiály. Může zanechat skvrny na okrajích plic, ale to zvládne běžné mytí.
 8. Přijatá čistý alkohol, aceton, a peroxid vodíku také pomůže vyrovnat se s pastou na oblečení. Je pouze nutné zkontrolovat skryta před zraky barevné síly místě, aby nedošlo k kazit věc úplně.
 9. Na povrchu přírodní kůže pro odstranění inkoustu laku za použití běžných úpravu vlasů produkty. Musíme posypeme skvrnu lakem a opláchněte je důkladně vodou po několika minutách.
 10. Barevné tkaniny mohou být uloženy za použití čistého glycerinu. Tampon s ním otřete skvrnu a poté důkladně opláchněte vše v teplé vodě, čímž se pánve hrst obyčejné kuchyňské soli.
 11. Směs ethyl alkoholu a octa pomůže odstranit stopy na přírodní tkaniny světlých odstínů.
 12. Pasta z jedlé sody se vypořádat s skvrny na plicní tkáni. Směs jedlé sody a vody by měla zůstat na povrchu alespoň na dvě hodiny, a pak stráví obvyklé praní.

Vážení zejména jemné věci jsou lepší dát do úklidu. Ale v případě, že věc je oblíbený, že skvrny mohou být prakticky neznatelné, pokud natřete celý povrch kuličkovým perem. Kreativní lidé používají tento řádek oblíbené básně, a žádné obrázky a text. Spíše než jít do koše, jak beznadějně zkažený, něco se stane výhradním autorským dílem, závidí všichni kolem.

Jak přivést skvrnu kuličkového pera. Odstraňování skvrn od propisek

Pravděpodobně ano, existuje jen velmi málo lidí, kteří alespoň jednou v životě obarvené se s kuličkovým perem. Nejčastěji se setkáte s lidmi, kteří to udělali více než jednou. Zvláště děti školního věku. Jejich bílé halenky a košile a požádal, aby na sebe a zeptejte se mé matce blot hádanku, jak přivést skvrny od kuličkového pera.

Maminky studentů v takovém úkolu, jak se říká, že pes sežral. A v tomto případě mají více než jeden nebo dva způsoby.

Skvrna kuličkového pera vyžadují zvláštní přípravu roztoku vody a amoniaku, smíšené ve stejných objemech. Stírání skvrna musí být ponořen do výsledného kapalného smotkem vaty. Léčba je nejlepší začít s hranami a postupně se pohybuje směrem ke středu (aby nedošlo k rozvodu). Potom se tkáň by měla být jemně opláchnout čistou vodou.

Pokud tomu tak není okamžitě odstranit skvrny od kuličkového pera, musí být postup opakován, pak by měl být přípravek mýt v obvyklým způsobem. To je nejlepší koupit prášek, který je již navržen tak, aby vyrovnat se skvrnami.

Účinnější při odstraňování skvrn inkoustu může působit roztok získaný smícháním stejných dílů terpentýnu a amoniaku. Ihned po ošetření s vatovým tamponem impregnované prostředkem místo vyplavení tekuté mýdlo, pak se promyje v přístroji.

Zředěný ve stejném množství acetonu a ethylalkoholu, lze přijímat také prostředky pro odstraňování skvrn. Že to ovlivnilo, je nutné dobře navlhčit oblast s nimi a nechte patnáct minut, poté opláchněte vodou a hodit do pračky.

Děláme bez speciálních řešení

Tak, jak se dostat na skvrny od kuličkového pera bez přípravy roztoku? Je možné použít přípravky v suché formě, například dítě prášku (mastek). Má vlastnosti adsorbentu a rychle odstraňuje nečistoty. Posypeme skvrnu s pudrem dítětem, budeme zakryjeme čistou utěrkou a nechte asi půl hodiny. Potom pečlivě čistit.

Fine stolní sůl by měl být vyrovnán na místě na povrchu a nalijte ji na horní části citronovou šťávou. Po deseti minutách se tkanina opláchne studenou vodou, potom se promyje mýdlo. Mimochodem, je-li čerstvé skvrny, pak citronovou šťávou se dokáže vyrovnat s ním a bez soli.

Skvrny od kuličkového pera na výstupu z kyselého mléka nebo podmáslí. Za tímto účelem, je tkáň umístěna na několik hodin do předehřáté mléka. Mimochodem, v případě, že velké velikosti bodové, mléčný výrobek by měl být nahrazen čerstvým několikrát. Poté, co je postup může zanechat stopy, v tomto případě by měly být smýt mýdlový roztok, který přidat trochu amoniak nebo borax.

Účinnost závisí na kvalitě tkaniny

Odstranění skvrn z kuličkového pera nejsou stejně účinné v různých tkáních. To by si měli pamatovat. Někteří dobře nástroje, například na přirozené tkáně, zatímco jiní - syntetická.

V prvním případě lze použít některý z roztoků připravených na základě lékařského neředěného alkoholu. K tomuto doplňku glycerin volitelně, ocet nebo aceton. Poslední by měla být přijata v jeho čisté formě, v žádném případě nesmí nahradit ji odlakovačem. Mohlo by dojít k odbarvení látku a místo skvrny od kuličkového pera budete skvrn světlejší odstín než základního materiálu.

Každá z výše uvedených řešení je smočí houba a jemně třel skvrny ji. Jako nejúčinnější může být přitlačen tkaniny a držet ho na chvíli. Brzy se rozjasní inkoust a mytí, aby jim pomohla zmizet úplně.

Dobrým způsobem, jak bojovat s skvrny na bílé bavlněné tkaniny - roztoku kyseliny šťavelové, je nejlepší horká. Mějte však na paměti, že po odebrání věc být inkoustových skvrn velmi pečlivě opláchněte teplou vodou. Mimochodem, kyselina šťavelová vyrovnat nejen s kontaminací inkoustu, ale také s skvrny od čaje nebo rzi.

Jak zobrazit místo na kuličkovým perem na kožených povrchů? I zde má svá specifika.

Blot se bílá přírodní kůže může být odvozeno, pokud nalít několik kapek peroxidu vodíku. Za půl hodiny se skvrna je třeba otřít kouskem vaty namočeným ve vodce nebo alkohol.

Pokud se ocitnete v kůži zapřisáhlé skvrny inkoustu, je třeba nejprve nainstalovat na něj pastu soli a vody, nechte působit a pak otřete povrch s kartáčkem s mýdlem a vodou za pár hodin.

Je třeba mít na paměti, že umělá kůže, umělá kůže nebo koženka před agresivními pyatnovyvodyaschih řešení může chovat nepředvídatelně, takže byste měli být opatrní.

S barevnými látkami opatrnost nemůže ublížit

Skvrny od kuličkového pera na obarvených vlněných nebo bavlněných tkání mohou být odvozeny z kyseliny citrónové, a hedvábí - purifikovaným nebo terpentýn, hořčice. Suchý hořčice se ředí vodou, šíří výsledná suspenze skvrnu a ponechat jako takový na jeden den. Pak si umýt hadřík v teplé vodě.

Jak přivést skvrnu o pera kuličkového na barevné prádlo? V tomto případě se nejlépe hodí roztok, ve kterém se kompozice se smíchají ve stejném množství alkoholu, 10 procent roztok amoniaku a destilované vody.

A přesto, bez ohledu na to, jak se rozhodnete použít jakékoliv prostředky na odstraňování skvrn, měli byste nejprve zkontrolovat tuto metodu na vnitřní straně výrobku nebo jeho švech, protože látka musí být odolná vůči chemikáliím. Například, pro syntetické by neměl být použit aceton a jakékoli další rozpouštědla: mohou korodovat vláknitého materiálu.

Pokud si nepřejete, aby se odstranily skvrny po vymazání celou věc úplně, používání roztaví parafín. Je třeba dát kolem znečištění a teprve poté přistoupit k postupu demontáže. Před praním ve vodě se saponátem žádoucí přidat ocet, alkohol, citrónovou šťávu a vybledlé místo, kde to bylo těžké skvrny.

Shrneme-li, můžeme s jistotou říci: nesnažte se smýt skvrnu od Kuličkové pero běžným saponátem, je nejlepší zvolit jeden z doporučených postupů. Nebo použít speciální odstraňovač skvrn, které se prodávají v maloobchodní síti libovolného města.

Jak přivést skvrnu o pera kuličkového

Bez normálním kuličkovým perem nedělá kterýkoliv den našeho života. S pomocí školního vykonané práce, popisuje přednášku v Ústavu podepsanou důležitých dokumentů. Stručně řečeno, aniž by to kdekoli.

Nicméně, to může způsobit zármutek, když na hrubém zacházení tam, byť malé, Inky skvrna z rukojetí na oblečení.

Odstraňování skvrn od propisek

Hodně záleží na tom, co tkanina byla na obtíž.

Jak odstranit skvrny od kuličkového pera s barevnými tkání?

Inkoust stopa kuličkovým perem na barevných šatech, i když je v modré barvě, bude patrný. Proto se ho zbavit bude mít jistotu.

Takže skvrny od propisovací tužky závěrům:

 • kyselé mléko, pokud si nalít jim poškozené tkáně místo po dobu několika hodin.
 • Citronová šťáva. Skvrna opatrně zpracuje s vatovým tamponem namočený ve šťávě.
 • Pastu z jedlé sody a alkoholu. Připraví se směs těchto dvou složek a nasávat ji na blot po dobu půl hodiny.
 • Glycerin. Navlhčete vatový polštářek v glycerolu a ponechat na místě po dobu 1 hodiny.

třít skvrna nestojí příliš silně, jinak to ještě hlouběji do vláken tkaniny. Poté, co se stane inkoust stopa nepostřehnutelné, oblečení důkladně opláchnuty pod tekoucí vodou a promyje se detergentního prášku.

Jak přivést skvrnu inkoustu kuličkového pera na bílé šaty?

Sníh bílé šaty jsou téměř vždy součástí obleku. Kromě toho je výhodné mít v šatníku klasických milenci. Ale co když se zjistilo, že bílý ubrus stopa inkoust?

Oblečte svůj oblíbený halenku, kde je jasně viditelné znečištění, to není možné. Měli byste okamžitě zbavit skvrn od propisek až oblečení, ale za to připravit jedním z následujících způsobů:

 • Kamenná sůl.
 • Mýdlo na praní.
 • Peroxid vodíku.
 • Kefír nebo jogurt.

Pokud skvrna je hluboce nejedl do vláken tkaniny, pak platí jiné metody, Předpokládané použití:

 • Směsi octa a ethanolu (1: 1). Navlhčete pad bavlny v roztoku a jemně třít skvrnu, dokud nezmizí.
 • Směs acetonu a alkoholu. Tento roztok byl aplikován na blotu a inkubovány po dobu 1-2 hodin.
 • Nástroje vyrobené z stejných dílů alkoholu a terpentýnu.

Jak umýt skvrny od kuličkového pera na oblečení jemné tkaniny

Objevit na své oblíbené hedvábné blůzy či guipure stopy inkoustu, můžete přijít k zoufalství, protože se vypořádat s tímto znečištěním na jemné tkaniny - není snadný úkol. Nicméně, existuje řešení, a to je použití terpentýn. Je nutné navlhčete vatový tampon a jemně ošetřit skvrnu, dokud nezmizí z povrchu tkaniny. Dále halenka opláchněte teplou vodou.

K dispozici je univerzální prostředek, který odstraňuje inkoustové skvrny ze všech druhů tkanin. a to pasta z jedlé sody a vody. Aplikuje se na znečištění a lehce třel nahoru, dokud se kapka není zesvětlení.

V domě, kde jsou malé děti, které nejsou bez malované stěny a nábytek. Mladí umělci nebudou nepodaří využít nepřítomnosti rodičů, a pospěš prokázat svůj talent. Chcete-li obnovit původní vzhled leštěným povrchem, je nutné navlhčete měkký hadřík s pivem a otřete skvrnu. Poté se ošetřené místo nábytek vosk.

Dalším způsobem, jak odstranit inkoustových pásma je použít tekutý mycí prostředek.

Inkousty pás odstraněn white spirit. Nábytek opět zářil, je to leštěné speciálními prostředky.

Jak přivést skvrnu pasty s džíny?

Džíny mají v šatníku téměř každého člověka, zda je zaměstnancům studenta nebo v kanceláři. Skvrny od kuličkového pera, které se objevují na ně v mrknutí oka odstranit několika způsoby.

Pěna skvrna mýdlo, a vetřete ho s kartáčem. Opláchněte.

Smíchejte alkohol a amoniaku a nanesen na inkoustové místě. Znamená efektivní, ale může vést k eroze nátěrové hmoty. Před použitím se doporučuje testování účinku řešení na nenápadné části oděvu.

Také by vás mohlo zajímat:

zanechat komentář zrušení odpovědi

Kouzlo lásky na fotografii, a to nejen

Shugaring doma: recenze

Jak rychle otěhotnět? lidových opravné

Efektivní hubnutí doma

Léčba krvácení hemoroidy

Solyanka s klobásou a uzeným masem na masový vývar

Látkové úsek strop - jsou budoucností

Snadná odmítnutí sladkosti a pečivo

Zvýšit ženské libido lidových opravné

Jak pít řepné šťávy v pořádku?

Houby v multivarka - velmi chutné!

Elektrické zubní kartáčky - záruka zdraví vašich zubů

Jak, aby se velké bubliny

Nedávné komentáře

 • Anonymous psát Jak ušít pláštěnku s rukama
 • Inwer nahrávání papilloma Jak odstranit sami?
 • Inwer nahrávání Oddělené odstranění bradavic
 • Anonymous záznam cholesterol snižující lidových opravné
 • Anonymous nahrávání Home nugát: jak vařit?

Všechny články na těchto stránkách jsou informační a průzkumné v přírodě, není návod k jednání, a nenahrazují odborné poradenství.

Úplné podrobnosti, možné kontraindikace, s přihlédnutím k vaší osobnosti, před použitím jakýkoliv předpis, měli byste se poradit se svým lékařem!

Používáním těchto stránek souhlasíte s

© Home cesta | Prasátko tipy, aby si všechno sami, 2017.

Při použití materiálů z místa, indexovány odkaz na zdroj.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 11 = 20