Jak odstranit zablokování na záchodě

Jak odstranit zablokování na záchodě

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak odstranit ucpání toalety

Problém, jako je ucpání záchodu je docela běžné. K nápravě této situace na vlastní pěst může být obtížné. Nicméně, pokud víte, jak se postavit kanalizace a jaké léky mohou poskytnout účinnou pomoc při čištění potrubí, je možné ušetřit peníze a rychle obnovit normální provoz povinné v každé moderní domácnosti kanalizace.

Takže pokud mám ucpání záchodu - co učit se z tohoto článku.

Když ucpaný záchod by měl být problém vyřešen okamžitě

Rychlá pomoc při Plugged WC - ohřev vody a sody

Dva jednoduché způsoby, jak ukázala být účinná při čištění trubek od zanesení jednoduchý:

 1. Před odstranit ucpání WC kbelík vody se zahřeje k varu a voda se nalije do misky, vytváří silný tlak - kbelík být zvýšen tak, aby voda se nalije do mísy v pravém úhlu a rychle. Provedením těchto jednoduchých kroků, aby účinně řešit jednoduché obstrukce. V tomto případě, je-li voda po vyčištění tímto způsobem byl postupně dovolenou opakovaně nalije do kbelíku s WC teplé vody. V případě, že blokáda byla malá, pak takový způsob, jak rychle a účinně pomoci vyrovnat se s problémem.

Navzdory jednoduchosti provádění akcí, odstranění ucpání toalety v tomto případě vyžadovat dodržování bezpečnostních opatření.

Konvenční soda dostatečně účinné

 1. Dobrou pomůckou pro vyplachování odpadních obvyklé soda, známý každému hosteska. Pokud některý zablokování v záchodové míse, aby se rozpustily soda půl porcí balení, pak tvořena s účinnou alkálií může rychle nápravě. Je pravidlem, že rychlá pomoc soda má, v případě, že blokáda byla jednoduchá.

Když blokády přijít na pomoc „Mole“

Všichni vzdělaní lidé dnes chápou, že účinným prostředkem k ucpání toalety je třeba podívat se na pultech chemikáliím používaným v domácnosti. Zvláštní prostředky ve formě kapalin, prášků, granulí a spreje umožňují rychle vyrovnat s nepříjemným problémem. Kromě toho je chemický průmysl produkuje řadu prostředků a pro zabránění zablokování, jehož použití umožňuje kontrolovat stav potrubí a pro zajištění jejich dlouhodobé normální provoz.

Nástroje pro řešení problémů ucpání toalety mechanicky

Pokud vroucí vodu, sodu a chemikálií mít žádný znatelný vliv na zablokování, než dříve vyčištění ucpané toalety s pomocí odborníků, instalatéry, můžete zkusit použít píst 10 centimetrů průměr gumového pohárku. S ohledem na efektivní provoz pomocí pístu přebytečnou vodu, musí být odstraněny z toaletní mísy tak, že voda se vztahuje pouze pryžovou část nástroje.

Aplikace pístové klasické i modernější úpravy

Do této části nástroje je uvízl v WC přijímače používají sekání hřebíček, přibíjet pohár s rukojetí ventilu.

Není-li píst a zablokování stále vyvstával v tomto případě můžete použít domácí nástroje, které, navzdory primitivním druhu jsou často velmi účinný prostředek k vyřešení problému:

 • zdobené spodní plastové láhve, které se prolínají konec je spuštěn do mísy a provádí její ostrý lisování;
 • „Doll tolkushkoy“, vyrobené z hole a hadrů.

Při uplatňování hadřík „panenky“, by měla být dobře opravit

Flexibilní speciální kabel, který je tuhý dutý náprava s rotujícím držadlem - jedná se o profesionální nástroj, který může najít každý instalatérské práce. Na konci tohoto nástroje je připojen špičatý hrot nebo spirální neuritů z tlustého drátu - umožňuje zařízení zničit ucpání.

Jak prolomit blokádu jeho použití:

 1. Spirála konec je spuštěn do záchodu, pokud je to možné, a ve směru hodinových ručiček pro otáčení rukojeti - díky působení kabelu se zatlačí do těsnění vody.

Kabel pomůže vyrovnat se s „dlouhým doletem“ ucpání

 1. Kabel může narazit na překážku. Možnosti pod to může být různé:
 • Pokud se dosedá na zadní straně membránového hrnce (pro částečné ponoření do vody kabel), pak před odstranit ucpání, tlačný pohyb pokračuje, dokud se drát nesklouzne na vnitřní straně mísy části.
 • Pokud cesta kabelu nastane svislou stěnu nálitku - v tomto případě vyžaduje, aby kabel, který délka by měla být větší než 1,5 m.
 • V případě, že toaleta je přímé uvolnění, je kabel tlačen podél horizontální kanalizační trubky k vnitřnímu povrchu vidlice - obtížnosti posouvání kabelu tak může vzniknout v případě, že konec kabelu pro narazil ucpávání. Jak odstranit překážku v tomto případě? Pohyb tam a zpět je třeba tlačit do stoupačky.

Režim pohyb kabelu v závislosti na konstrukci toalety

Blokády v kanalizačních potrubí na začátku provozu, zpravidla nevzniká.

Je-li potřeba dlouhodobý provoz systému na ochranu potrubí pádu úlomků. Kromě toho, aby účinně pomoci prevence čistící prostředky, jako je například „krtka“.

Rozhodnout, jak k čištění záchodové mísy před zanesením, je nutné předložit svůj přístroj mít jednoduché a také nástroje, které pomáhají realizovat vlastní splachovací potrubí. Nicméně, pokud máte obnovit průchodnost systému na vlastní pěst se ukázalo jako nemožné, bude to muset vyhledat odbornou pomoc.

Jakékoliv kopírování materiálů je dovoleno s aktivním odkazem na zdroje.

Jak odblokovat WC ucpání

S nečekaným problémem stagnace na záchodě může proti sobě. To je přesně ten případ, kdy se nepodařilo odložit odstranění sanitární keramiky je za to nestojí. Vezměme si příznaky a způsobuje zácpy v šatníku a zjistit, jak odstranit blokádu na záchodě s rukama.

Pochopit, že záchod může být vadná z následujících důvodů:

 • špinavá voda po vypuštění neopustí toaletu v plné výši;
 • tam nepříjemné pachy na toaletách;
 • Při vypouštění vody zaplní misku o polovinu;
 • Voda pomalu klesá do odpadu.

V případě, že váš záchod je alespoň jeden z těchto příznaků, je to bezpečné říci, že je zanesen a je třeba vyčistit mozků. Budeme rozumět tomu, co dělat v případě, že toaleta je ucpaný a jak se vyhnout nežádoucí situaci.

Záchod cizí předměty. Například, zatímco se odplavila velké množství toaletního papíru nebo toaletní mísy je ucpaný kočičí excipient.

 • Nesprávná instalace sanitárního vybavení.
 • Chyba výrobce při výrobě záchodové mísy. Postupné výstavbě kanalizace.
 • WC postrádal potřebné ventily nebo kanalizační potrubí.

Je-li WC ucpané, co dělat v první řadě

A můžete se pokusit odstranit ucpání záchodu sami vlastníma rukama. Zde je několik způsobů, jak řešit problém mozků doma.

Vyčistí ucpaný záchod pomocí pístu

Odstranění vzpříčeného píst se vztahuje na mechanické metody, a je vhodný pro odstranění zátky. Pokud se domníváte, že na záchod byl cizí předmět (dětská hračka, hadr), je lepší ji odstranit dříve, než začnete pracovat s pístem.

Získat položky mohou být na sobě gumové rukavice. V opačném případě existuje riziko, aby se zasadila trosky dále dolů potrubí a blokují práci kanalizace. Plunger - účinný prostředek k ucpání toalety. Pracovat doma s ním k dodržování určitých pravidel.

 • Než začnete, ukončete všechny odvodňovací otvory (vana, umyvadlo).
 • Umístěte píst do záchodu odtokovým otvorem. Pour na vrcholu pěti - šesti litry vody na pryžové části pístu je plně hrazena.
 • Čerpadlo píst alespoň desetkrát nahoru a dolů. Pohyby musí být ostré, ale jednotná. Chcete-li zjistit, zda je možné čistit záchod snížit hladinu kapaliny. Pokud je voda zmizí, znamená to, že je vše provedeno správně.

Eliminovat ucpávání toalety s plastovou lahví

Rychle se zbavit blokády na toaletě doma může být improvizované prostředky. Například, za použití konvenčního plastovou láhev s dolní cut-off, a pokrývají pevně zkroucené.

 • Přístroj opatrně a pomalu vstupuje do odpadu.
 • Jakmile máte pocit, že se vzduch tlačí láhev zpět, prudce ji zatlačte až do konce odpadu. Po tomto prudkém pohybu, vyjměte láhev z dřezu.

Voda je pryč, a dopravní zácpy jsou eliminovány, když se uvedený postup opakuje dvakrát nebo třikrát.

Čistá toaleta s roztokem jedlé sody a octa

Soda a ocet pomůže prorazit jednoduchých ucpání záchodu. Není nutné použít metodu čištění, v případě, že zvlnění (sloučenina misku a trubka) z plastu. Horkou vodu a ocet a jedlá soda může poškodit jemnou plast.

S pomocí octa a jedlé sody, můžete rychle a efektivně čistit záchod od nečistot, jako jsou mastné zástrčky a zbytky potravinového odpadu.

 • Trvalo půl balíček jedlé sody a nalít ji do odtokového otvoru.
 • Připravte jeden šálek octa a nalijte ji do misky.
 • Počkejte půl hodiny a nalije do umyvadla 3-5 litry vroucí vody.

Soda je možné čistit toalety a kanalizace.

 • Ve večerních hodinách, nalít do záchodové balení jedlé sody.
 • Nalijte obsah nádoby s vařící vodou.
 • Připojte mozků pomocí zátky nebo vlhký hadřík.
 • V ranním mytí vypouštění horké vody.

Prorazit blokádu pomocí kabelu

Pomocí speciálního kabelu kanalizace pomůže rychle a efektivně zbavit blokády. Práci nejlépe provést sám. Dívali jsme se na tom, jak vyčistit ucpaný záchod kabel a že by to vyžadovalo.

Připravte zbytečné hadry, pryž, vědro nebo nádrže vody a mytí nádobí.

 • Dojezdu voskovaného plátna na podlaze a krycích stěn.
 • Dolní konec kabelu do mozků a zvolna se rotační pohyby.
 • Poté, co je kabel odpočíval a jde nic jiného než přesunout tam a zpět.
 • Sáhnout po laně, pád na voskované plátno. Vyčistěte hadříkem namočeným v mytí nádobí za účelem odstranění nepříjemných zápachů.

Co když ucpané toaletní papír nebo stelivo pro kočky

Plug z obsahu koček nebo udusané toaletním papírem je lepší odstranit pomocí pístu. Před čištění záchodové mísy pomocí pístu doporučuje odstranění nečistot rukavici a nalijte do misky pět nebo deset litrů vařící vody. Horká kapalina částečně rozpustit kontaminaci.

Hustou pískem naplněného vaku mohou být vytvořeny v děrovací povidly.

 • Bezpečně upevněte pytel a je k němu silné lano připojit.
 • Snižte tašku do dřezu, přičemž všechnu vodu z nádrže. V tomto vydání lano svázané tak, že voda se unést do odvodňovacího vaku.
 • Náhle vytáhnout tašku z WC díry.
 • Jakmile je nádrž znovu naplněna, opakujte postup.

Používáme chemické zbraně

V případě, že odebrání přetížení na záchodě jemných způsobů nefungoval, budete muset použít chemikálie.

Pokud se tyto tradiční metody nevyřeší patovou situaci na záchodě, okamžitě se poraďte s odborníkem!

 • Nevyhazujte do dřezu jakékoliv předměty, odpad a zbytky jídla.
 • To se nedoporučuje hodit toaletní papír používaný.
 • Neměli byste nalít vodu od plovoucích nečistot v něm.
 • Použijte preventivní opatření, aby zabránily vzniku zácpy.
 • Časem nahradit staré rezavé trubky.

Vědět, jak opravit ucpané toalety s rukama nad hlavou, budete mít možnost zbavit včas poruch instalatérských a uložit vaše nervy.

Jak odstranit blokádu na záchodě a aby se zabránilo jeho výskytu: metody a pravidla

Ucpaná toaleta je poměrně častým problémem, který může čelit každého člověka, a pak je logická otázka: jak odstranit ucpání záchodu? Typicky, tato mimořádná situace vyžaduje okamžitý zásah. Za účelem odstranění ucpání záchodu, ve většině případů nemusíte mít žádné speciální znalosti a dovednosti. Stačí mít v domě a potřebné nástroje ke studiu doporučení v detailu.

Eliminují zablokování na záchodě může být speciálně upravené a improvizované prostředky

Toaleta se týká sanitárního vybavení, které obsahuje odpadní vodu přijímač a přechází do ohnuté trubky. Výtěžek tvarované trubky spojen s kanalizační řadu. odpadní koleno je důvod - protože toto konstrukční řešení vytváří vodní uzávěr, který je překážkou a zabraňuje vnikání jedovatého kanalizace plynu do bytu.

Bez ohledu na to, jak se to stane, provoz WC - určité riziko ucpání toalety je vždy přítomen. Oblouky jsou problematické oblasti, protože možnost vzniku ucpání v ohnuté trubky je několikanásobně vyšší než v přímém úseku. Nejčastěji se tento problém vyskytuje u starých potrubí z litiny. Litina potrubí případně pokryty různé soli nebo organické usazeniny, což má za následek zúžený lumen v něm. Toto zúžení se vyskytuje, pokud systém není blokován úplně.

Tip! Než začnete provádět čištění operace, doporučuje se určit lokalizaci ucpávání.

organické a chemické usazeniny, je zde další možnost, kdy sraženina v trubici tvořené nahromaděním cizí příměsi. Nahromadění zbytků v ohbí záchod často vede k tomu, co je nutné provést kompletní výměnu starého potrubí.

Kontaminace může nastat v důsledku cizích předmětů náhodně padlých do potrubí

Na typu zástrčky závisí na způsobu léčby. Hlavními druhy ucpání toalety:

 • organické;
 • „Sraženiny“ drobných předmětů;
 • Blokáda velkých předmětů.

Nejběžnějším typem potrubí ucpání záchodu je organické. To se postupně v průběhu velkém časovém intervalu a zužuje průchod, brání normální jímky fekálie. Dojde-li například k ucpání, obvykle za použití různých chemických látek, organické rozpouštědlo zásuvné. Chemické látky, které lze nalézt v téměř každém obchodě se prodávají v různých formách:

Druhý nejvyšší frekvence ucpání záchodu potrubí je stále menší předměty ve své vůle. Může to být cokoliv - zbytky toaletního papíru, potravinářské odpady, a jakýkoli jiný nečistoty. Boj s ucpání chemickými prostředky nepřinese žádný výsledek. V takovém případě obvykle snaží odstranit ucpání přes ventil. Toto zařízení vyrovnává dobře s blokádou malých nečistot.

Nicméně, v případě, že toaleta je ucpaný kvůli hromadění větších objektů: hadry, stavební suti a podobně, píst je nepravděpodobné, že pomůže. V takovém případě bude muset použít jinou metodu čištění c pomocí speciálního kabelu.

Malé ucpání mohou být odstraněny s kapalným chemickým činidlem

Aby bylo možné určit, která sekce je blokáda na prvním místě je vhodné otevřít kohoutky v kuchyni a v koupelně. V případě, že voda v těchto oblastech je volně odstraní do odvodňovacího otvoru, pak je problém v záchodu. V případě, že vypouštění není možné nebo je obtížné ve všech oblastech, pak ucpává společného potrubí. Ve druhém případě bez instalatérské nemůže dělat.

Důležité! Je třeba připomenout, že nelze použít cisternu pro kontrolu drenážní kapacitu záchodové mísy v takové situaci. To je způsobeno tím, že je příliš mnoho vody, a to, žádná cesta ven, může zaplnit podlahu vašeho šatníku. To by mohlo vést k zaplavení spodních sousedů.

Způsoby vypouštění vody umožňuje přesně určit polohu odpadky džemy. Hlavní věc je jednat pomalu a dodržovat pravidla popsané výše. Máte-li přesně určit, kde je konektor, je nutné přistoupit k jeho likvidaci. Eliminace zanášení se provádí v závislosti na tom, co to je ucpaná potrubí.

Všechny způsoby čištění ucpané záchody jsou rozděleny do 4 hlavních skupin:

 1. Mechanické metody. V tomto případě je trubka v lumen trubice se odstraní uvolňuje jakýkoliv vhodný pevný předmět.
 2. Chemické metody. Toto provedení zahrnuje použití reaktivních sloučenin. Použití chemikálie může způsobit zničení nejen zablokování, ale i na povrchu sanitárních předmětů. Proto je jejich použití by mělo být provedeno v souladu s pokyny jasně vysvětleny na obalu.
 3. Hluboká mechanické metody. V tomto případě, jak vyřešit problém s použitím hada jednoduchý instalatéra nebo jiné zařízení pro čištění kanalizace, včetně vysokotlakých myček.
 4. Technická. Tato skupina zahrnuje provoz demontáže za účelem jeho čištění. V některých případech je nutné provést částečné nebo úplné nahrazení koupelen.

Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak čistit odpadní vody je vantuz

Mechanické metody. Jak můžeme prorazit ucpání záchodu?

Píst. Pravděpodobně nejpopulárnější instalatérské nářadí, které jsou téměř v každé domácnosti a je schopen pomoci s blokovaným WC. Píst se skládá ze dvou částí: polokoule z gumy a pero. Princip činnosti je založen na manipulaci plunžru tlaku. Zařízení musí být umístěno nad umyvadlem a tlačit ostrý pohyb odpadní vody do odpadu. Obvykle je zablokování je zničen tlakovou vodou a následně vypláchnout.

Toolbox. To je odpověď na otázku, jak odstranit ucpání záchodu, není-li píst na dosah ruky. Chcete-li odstranit odpadky uvíznutí mohou využívat zařízení, které v každém případě je v každém domě. Dobrá volba pro ničení ucpání může být plastová láhev s řezem dnem. Stejně jako v případě pístu, princip činnosti tohoto zařízení je založen na jednoduché tlaku vytvořeného jako výsledek translace výpady.

Kbelík teplé vody. Méně účinný, ale v některých případech současná metoda. Za účelem odstranění ucpání v kbelíku s vodou, které mají být zahřátá a poté se vlije do záchodové mísy. Při použití této metody - není nejlepší řešení, protože vařící vody může prasknout hliněné sanitární předměty. Pokud se rozhodnete použít tuto metodu, doporučuje se nejprve nalít malé množství vody do záchodu, aby se zahřál.

Teplé vody - běžná metoda domácí čištění trubek, mohou být přidány do sodové vody pro nejlepší účinek

Sody a teplé vody. Aby se dosáhlo požadovaného řešení, musí být prázdné zhruba poloviční balení sody v kbelíku s teplou vodou. Tyto prostředky z ucpání toalety nepoškodí povrch trubky. Soda rozkládá různé organické nečistoty a mastnotu, tak, že v případě, že zástrčka je rozpustná, pak se horká voda se sodou by měl řešit.

Dávejte pozor! Tam je další velmi účinná metoda: balík sody se musí nalít do dřezu, a pak se nalije do láhve obvyklé octa. Takové chemicky aktivní řešení je schopen štěpit organické kontaminanty, které roztroušených záchodové prkénko.

krtek. To domácí prostředky pro odstraňování blokády v záchodové míse organické kyseliny na bázi. Nicméně, pokud je příčinou ucpání je polyethylen, kyselina nemůže vyrovnat se s ním, ale může dojít k poškození trubky. Podle statistik, a to plastové sáčky jsou příčinou překážky v 50% případů. Z toho všeho můžeme konstatovat, že nástroj, jako je například „Mole“, mohou být použity k odstranění pouze organické překážek z toalet potrubí.

Nástroj pro import. Tyto roztoky byly aplikovány mnohem menší poškození moderní trubek, takže je jejich použití považováno za nejvhodnější možnost. Zvládá běžnou odpadní vodou. Ty doporučujeme použít plastové trubky.

Vezměme si dovozních nástroje, které jsou považovány za nejúčinnější:

Chemické metody, které nefungují

Několik tipů, jak se vypořádat s lokalizovaným ucpání toalety nebo kanalizační trubky jsou neúčinné. Pomocí nich budete trávit čas marně.

Chcete-li se zbavit blokády na záchodě, měli byste používat pouze produkty speciálně určené pro tento

Vezměme si ty hlavní:

 1. Některé články psal o tom, co k odstranění zácpy, můžete použít mycí prostředek „víla“. Samozřejmě, že tato tekutina je schopna rozpustit víčka tuku, ale takové blokády se vyskytují v kuchyňských dřezů. Pomocí tohoto nástroje pro odstranění blokády na toaletě je pravděpodobné, že žádné výsledky.
 2. Existují i ​​další doporučení, které doplňuje, nevyřeší odpadky zástrčku, bez ohledu na jejich povahu. Například můžete často najít tipy, které říkají, že používání „Pepsi“ a „Coca-Cola“, aby pomohla vyrovnat se s ucpání klempířské práce. Pravdou je, že tyto vysoce nápoje sycené oxidem uhličitým může být použit pouze jako prostředek pro odstranění plaku a zatemněné povrch zařízení.
 3. Stojí za zmínku, že použití bělidla a bílých a nepřinese nic dobrého a nepomůže vypořádat se s ucpané WC. Vliv jejich použití je patrné pouze na dlouhodobé a pravidelné užívání, ale pár chloru jsou nebezpečné pro lidské zdraví.

Použití hada instalatéra odkazuje na hluboké mechanických způsobů. Toto čištění varianta poradí s odstraněním z nejsložitějších blokád. Kromě toho, použití kabelu nejen tlačit dříve zničil blokádu vůči společné kanalizační stoupačce, ale také odstranit některé prvky obstrukce ven. K dosažení požadovaného výsledku umožňuje strukturu hada instalatéra. Na jednom konci rukojeti je ve tvaru písmene „L“, a na druhé straně - ostrý hrot nebo spirála trysky.

Podívejme se na etapy práce s hadem instalatéra:

 1. Za prvé, budete muset ponořit konec kabelu do mozků sanitární předměty.
 2. Dále, vložte jej co možná nejhlouběji do potrubí, je nutné držet jednou rukou.
 3. Potom je nutné tlačit ostrý nebo spirálový hrot co nejblíže k místu korku otáčením knoflíku.
 4. Objekty, které jsou vytvořeny k ucpání, může tlačit nebo táhnout skrz spirálové hrotu.

Kabel lze rozdělit do těsného zátkou a odstranit cizí předměty z výpusti

Při ucpání toalety, existují situace, které vyžadují okamžitý zásah do struktury. V takovém případě bude rozkládat vlnitých trubek, které doky se závěrem, WC odpadních stoupačce.

Při použití této metody umožňuje záchodové mísy čištění zásobníků ucpat druhé straně (pokud je ucpání lokalizován v oblouku) a vstoupit přímo do kabelového sanitární kanalizační trubky, který usnadní práci odstranit zátku.

Dávejte pozor! Pokud se rozhodnete odstranit nesmyslné uvíznutí přes technické metody - být jisti, upozornit sousedy. To má zajistit, aby odpadní vody z otevřené kanalizační trubky nejste zaplaveny.

S cílem minimalizovat riziko ucpání ve svém WC, musíte se naučit některé důležité předpisy. Musíte mít na paměti - toaleta není navržena tak, aby ji vypustit z cizích předmětů. Vykořisťování santehpriborov-label sníží riziko ucpání a prodloužit celkovou životnost zařízení.

Uvažujme seznam položek, které nelze spláchl do záchodu:

 • toaletní papír;
 • Různé látkové kapesníky;
 • všechny druhy hygieny;
 • potravina odpad (včetně vody po loupání brambor, mastné voda, čaj vařit);
 • Menší stavební odpad;
 • Plniva pro toalety koček zásobníků.

Někdy se majitelé mytí záchodových malá zvířata (křečci, ryby), což je přísně zakázáno.

V zájmu minimalizace rizika vzdělávací odpad korku a aby se zabránilo odstranění blokády na toaletě, je nutné provést systematické preventivní práci ji vyčistit. Čištění toalety se provádí pomocí speciálních chemikálií.

Jako věci? Sdílet se svými přáteli!

Co a jak čistit potrubí vlastníma rukama doma

Zařízení na čištění kanalizace blokád

Kabel instalatérské na čištění kanalizace: odstranit kanalizační blokády bez problémů

Stáčení litinového nebo plastovou kanalizační trubky: jak na to právo

kvality jako náhrada starých kanalizačních trubek vlastníma rukama

Pokládání plastových kanalizačních potrubí v zemi: Současné doporučení a technologie

Nedávné komentáře

 • Jeanne Gorokhova záznamu pozinkované ocelové trubky: výhodami a znaky
 • Jeanne Gorokhov zápis do roury, izolační pěna OC: rozměrů a vlastností
 • Andrew Vozhdayev nahrávání Sandwich trubku pro komín: velikost, konstrukce, poradenství při volbě
 • Fire and Ice záznam Sandwich potrubí pro komín: velikost, design, poradenství při výběru
 • Snow psát Sandwich potrubí pro komínu: velikost, konstrukce, poradenství v oblasti výběru
 • B. nahrávání Sandwich trubku pro komínu: velikost, konstrukce, poradenství při volbě
 • Andrew Vozhdayev nahrávání Sandwich trubku pro komín: velikost, konstrukce, poradenství při volbě
 • Olga nahrávání vlnité trubky z ušlechtilé oceli, pro vytápění: funkce aplikace
 • Dmitry Poshtarenko záznamu hliníkové trubky. Oválné a kulatý průřez
 • Maximushka sací hadice k zachycení: druhy, účel a využití

reklama

Použití materiálů je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

22 − = 13