Jak opravit dřez z nerezové oceli na podstavci

Jak opravit dřez z nerezové oceli na podstavci

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak připojit umyvadlo faktury v kuchyni setu?

Na začátku, zkontrolujte, že mluvíte kompletní s umyvadlem.

Musí být jako ty,

Někdy nemají, budou muset koupit zvlášť.

Pokud podstole již ve sbírce, začneme namontovat umyvadlo s označením těchto stejných svítidel.

Horní část podstolya šrouby jsou zašroubovány do upevnění.

Obvykle stačí 4-5 a příslušenství.

ale předení "nagluho9quot; prostě nestojí za to, že je třeba provést řadu dalších aktivit.

I obvykle instalovat sifon a mixér pro montáž jímky, a nikoli po něm, takže je to mnohem pohodlnější.

Zvlnění v kanálech mohou být vloženy na konci, ale past je lepší sestavit a nainstalovat okamžitě.

Před ukončením připojení, není-li těsnicí páska zahrnuty (častý výskyt), promazhte tmel, pak čištění pro trvalé dislokace a konečně Svorka upevnění (držáky).

Sekvence mohou být různé, práce velmi obtížné, že problém může být přítomen, nebo míchačka, nebo past, ale ne dřez.

Přebytečný silikon lépe okamžitě odstraněn.

Zkontrolujte, zda nedochází k úniku umyvadlo (Jsem na sifonu a mixér), lépe 20 minut později, když se silikonovým to prostě chycen.

Mortice a režie čištění je uložen hlavně v ready-made skříně kuchyňského setu s prázdným otvorem, ve kterém žádné vnitřní přepážky, což znamená, že žádné dodatečné výztuhy.

Na bocích a na přední straně existují speciální čisticí účtenka, lehce vystupující výstupky, které jsou určeny pro montáž umyvadel, a boční ze zadní straně se nachází místo se zvýšeným okrajem, aby se zabránilo vodě dostat se za skříňkou s umyvadlem.

Faktury dřez lze namontovat dvěma způsoby: pomocí těsnicí hmoty a šrouby.

V případě nákladního listu pracím světla, například od fragranita, může být jednoduše nalepí na kvalitní nepromokavé tmelem. Aplikuje se velkoryse na celém horním obvodu otvoru v horní části tabulky a potom shora nastavit sama potopit. Moika podpora při zatížení po dobu 1-2 minut, pak se opatrně odstranit zbytky těsnicí hmoty z vnějšku a vnitřku dřezem a pult. Dřez nepoužívá, dokud se úplně suché tmelem.

V případě, že nákladní list a těžkých kovů podložka, pak tato metoda není vhodná, je nutné stanovit spodního otvoru podstavce nosné tyče nebo posezení. Pak mytí by se spoléhat na tenké tváře, a podporuje tyče nebo rohy. Nutně platit těsnicí hmoty mezi dřevem a kovem.

Zahrnuté jsou uloženy speciální nástavec na mytí (4 ks.), Tvoří ve tvaru písmene T deska s šikmými otvory. Za prvé je třeba, aby na vrchol (na vnitřní straně) stoly značkou pod montážní desku. Výška všech otvorů by měla být stejná. Mírně pod samořezného šroubu asi 16 mm na délku, že nastavení montážní desku. Před dřezu nachází v místě na obvodu otvoru, aby vrstvu tmelu. Moika nastavena tak, že šrouby jsou uzamčeny ve vybrání.

Nechci moc vumnye když řeknu, že k vyřešení tohoto náročný úkol bude vyžadovat šroubovák, ostrou špici, 6-8 šroubů 16-20 mm, stejné posezení a 30 minut pracovní doby. Závěsné na pracoviště, pak uvnitř čistič sám by měl být stisknuto prostor v obrácené poloze, a označující místo montáže s šídlem, utáhnout šroub. Mezi dřezem a oblasti může a mělo by vytvořit podmínky těsnění z pryže, korku nebo jiného materiálu při praní není deformována. Tato operace se několikrát opakuje a promývací proběhne bez viditelné z vnější upevnění.

Čerpat víc unavený, než pracovat Zajištění mytí. Bylo by velmi rady, pokud někdo představil grafický tablet.

Jak si vybrat a nainstalovat umyvadlo fakturu

Mytí - to je velmi důležitým atributem v kuchyni. Existuje mnoho druhů těchto produktů, z nichž jedna je čištění účet. Některé metody mohou být použity pro jeho upevnění. Kromě toho, bez speciálních znalostí a nástrojů nestačí.

Hlavním rysem režijních dřezů je jejich úspěšná kombinace s jinou konstrukci kuchyňské vybavení. Zřejmé výhody lze považovat za nízkou cenu a snadnou instalaci dřezu.

Pokud jde o nevýhody, pak by zahrnovat malou tloušťku a prostor mezi podstavci. Prezentované produkty mohou být provozovány na headset, který je složen ze samostatných modulů, a mytí není jedinou součástí pracovního prostoru. Tato možnost by měla být závěsné v rohu.

Pro výrobu těchto výrobků za použití slitiny mědi, která zabraňuje umyvadlo před korozí a účinky potravinářských kyselin. Hlavní výhody nerezové dřezy patří:

 • nízká hmotnost, díky čemuž transport dřez není obtížné;
 • Při správném použití čištění účet bude sloužit po dlouhou dobu;
 • hygiena;
 • rozumnou cenu.

Nepostrádá takové čištění a slabých stránek. Patří mezi ně nízká úroveň zvukové izolace ve styku s vodou. Avšak tato nevýhoda mají nízkou kvalitu antikorozního praní, jehož příprava je aplikována tenkého ocelového plechu. Chcete-li tento problém odstranit, musíte si koupit mycí misku usedlosti, aby jeho hloubka je dostačující.

V roli materiálu pro výrobu této opce dřezy - plnivo. Jeho vazba se provádí pomocí polymerního pojiva. V roli plnidla se může používat čipy žuly, skla, křemenného písku. Vzhledem k plniva a barviva použitého může dosáhnout požadované mytí odstín vyúčtování.

Výhody tohoto druhu umyvadel lze připsat nedostatek barviva absorpční, na rozdíl od smaltovaných povrchů. Žulové dřezy se nebojí škodlivým účinkům agresivních látek. Na jejich povrchu se nevyskytuje poškrábání, proto vzhled budou sledovány po dlouhou dobu. Pokud budeme mluvit o nevýhodách, kompozitní výrobky nejsou levné, ale i životnost je vyšší.

Taková varianta bill dřez - minulého století. Jejich použití pro výrobu kovového ošetřené vrstvou bílého smaltu. Tato možnost je velmi nepraktické, protože na povrchu velmi rychle dojít k trhliny. Smaltovaný dřez neodolá potravinářských barviv, což vede k povrchu často žloutnutí. Aplikovat tyto produkty je nutné v případě, že se v kuchyni vyrobené v jasných barvách.

Chcete-li nainstalovat tento proces mytí byla rychle a efektivně, je třeba vybrat správný tmel. To umožňuje spolehlivě a trvale chrání umyvadlo před dlouhodobými účinky vlhkosti. Kromě toho, pro úspěšnou instalaci smykové podložky bude potřebovat následující nástroje

 • elektrická vrtačka;
 • Sada šroubováků;
 • kleště;
 • Silikonový tmel;
 • linka;
 • vrtáky do dřeva;
 • šrouby;
 • Scotch lak;
 • g ve tvaru spojovací materiál.

Video ukazuje, jak nainstalovat jímky z nerezové oceli na podstavci:

Pro tyto účely je důležité dodržovat následující akčního plánu

 1. Je nutné vypracovat obrysy pultu dřezu. K tomu budete blížit normální jíst jednoduchý tužku. Požadovaný starat o okrajích předního a zadního okraje alespoň 5 cm. Poté, měření mohou být prováděna, pokud je miska zahustí. Pro měla tato měření nakreslit obrys díry, hrál pod dřezem.
 2. linie, podél které se řez dojde by se protahují laterálně směrem ven z misky 1 cm. k vytvoření otvoru v jednom bodě obrysu. Jestliže tvar mísy ve tvaru obdélníku, to stojí za otevření by mělo být v rozích určené dráhy.
 3. Z vnějších obrysů připevnit krycí pásku. Díky němu nedokáže chránit desku stolu před poškozením, které může způsobit skládačka. Při řezání otvor potřebný k zašroubování šroubů na propyl malé hloubce. Tak je možné chránit vnitřní část před pádem. Odstraní položka by měla také zajistit spodní stojaté vody.
 4. Zpracujte konce desky pro Spila silikonem tmel. To znamená, budete chránit výrobek před vlivem vlhkosti. Tmel Použití je možné i na vylosované obvodu.
 5. Vložte dřez a uvedení mixéru a sifon do připraveného otvoru. Připevněte ji na desku stolu pomocí svorek. Tyto upevňovací prvky jsou zahrnuty v sadě sanitární zařízení. Zbývá připojit směšovač k přívodu vody a vypouštění výrobku prostřednictvím sifonu.

Video-mount klesají ke dnu desky stolu:

Postup pro instalaci smykové podložky skříně

V tomto případě instalační proces s rukama nad hlavou, je následující:

 1. Připravte si místo, kde bude nainstalován pohár. Jeho stojí za to obrátit vzhůru nohama, střih kolem obrysu s tužkou. Cut hole mohou používat skládačka.
 2. Aby bylo možné vložit položku spadl dopředu, je třeba připevnit pomocí šroubů 2-3.
 3. Pak zkuste mytí vzniklým otvorem. V normálním umístění je možné ji připojit do headsetu doplňují sifon, směšovač.
 4. Připojit dno mixéru, pomocí matice a podložky. To šroub hadice.
 5. sifon montáž probíhá pomocí převlečné matice. Při čištění zařízení za předpokladu, mobility, je třeba jej připojit k sifonu. Připraven dřez je namontován na příslušném místě, a pak připojen k přívodu vody a kanalizace. Všechny dostupné místo opravit pomocí tmelu.

Video vysvětluje, jak opravit dřez fakturu na podstavci:

Režijní dřezy mohou být vyrobeny v různých velikostech. Všechny z nich jsou standardizovány podle rozměrů obvodových vyrobených kuchyňských palce. Nejoblíbenější velikosti jsou:

Režijní dřezy - to je velmi snadno nainstalovat a používat plán produktu. S širokou škálou každá žena bude moci vybrat ty nejlepší pro vaši volbu kuchyně headset. Rozumnou cenu koupit produkt umožňuje prakticky komukoli.

Najednou při instalaci ocelový plášť, také čelí problému zvýšeného hluku, ale to byl vyřešen obalením izolační materiál hluku uvnitř pláště, na základě zvukové izolace v autě držák. Také lidé lepené tenkou pěnu, než dosáhnout stejného efektu. Asi není zrovna estetické řešení, ale někdy budete muset vybrat. Může někdo přijít vhod.

Jak posílit dřezu: způsob upevnění na zeď, skříň, desku

Mnoho nováček master zajímá, jak se připojit fakturu na podstavec dřez, jestli nebyly předinstalovány se speciálními držáky. A i když tato situace je vzácné, řešit je to poměrně jednoduché.

V tomto článku prezentujeme přehled aktuálně dostupných metod, kterým se skořápky z různých důvodů, jakož i popsat algoritmy práce ve většině běžných situacích.

Instalace technologie závisí na konstrukci výrobků

V závislosti na konstrukci dřezu v kuchyni nebo v koupelně lze namontovat různými způsoby.

Každá metoda má své výhody i nevýhody, ale aby pochopili, jak se vypořádat s vaší situaci, je nutné alespoň v obecné rovině, aby prozkoumala všechny technologie:

Model pro montáž na stěnu

 • Montáž na zeď se obvykle používá pro montované umyvadla v koupelně a kuchyňské dřezy starého designu. Hlavní nevýhodou této metody je, že sifon je v tomto případě nic je maskovaný, a proto významně nemění na vzhledu mytí.

Aby k tomu nedocházelo, můžete zavřít vypouštěcí svislé konzoli (pokud to dokážeme „tulipán“), nebo použít model pro zapuštěnou montáž, kdy je kanalizační potrubí zapuštěné do tloušťky stěny.

Ve druhém případě, před připojením umyvadlo ke stěně, je nutné položit drenážní trubky v Stroebe a zamaskovat to.

 • Povrchová montáž se používá při instalaci čtvercové a obdélníkové modely shell skříně bez pult. Výhodou této metody je její jednoduchost a vysoká rychlost zabezpečení svých vlastních rukou, ale vzhled výrobku je špatná.

 • Řezání konsolidace se používá pro většinu kulatých a oválných modelů pro předměty nepravidelného tvaru atd. Tato technika velmi pracné, ale dostaneme shell, úplně skrytý pod dřez s vysokou kvalitou uzavřené fit.

V další části jsou prezentovány sled prací na instalaci takových konstrukcí.

Algoritmy pro self-montáž

Volba upevňovacích bodů

montáž na stěnu se provádí takto:

 • Při zvolené úrovni vrtané díry (alespoň 8 mm) pro upevnění držáků.

Výška se nastaví tak, aby se horní okraj pláště je 80 cm od podlahy.

 • Otvory příklepem plastové hmoždinky odpovídající průměr.
 • Kolíky točit sami konzole, ujistěte se, že jsou na stejné úrovni.

 • Na konzolách kladen na umyvadle, srovnejte ji (výstavbu montážních výstupků ve většině modelů umožňuje) a připevněte upevňovací matice.
 • Připevněte vypouštěcí sifon a nainstalovat kohoutek na přívodu vody.
 • Pokud je to nutné - na skořepině a společné stěně naneste vodotěsný tmel.

Skříň bez horní části

Průvodce vypráví o tom, jak posílit dřezu faktury ke skříni, i to je docela jednoduchá:

 • Zevnitř sady montážní konzoly, plastové nebo dřevěné bloky, které se upevňují kovové rohy.
 • Na koncích bočních stěn způsobit silikonový tmel.
 • Kladen na horní části dřezu, ujistěte se, že se nepohybuje relativně podstolya.

Šroubování šroubu Držák

 • Zevnitř mytí fix nárazníků (nebo speciálními kartami na nich) závorkách. Pokud není žádný držák přichytí na hraně s kovovými rohy.
 • Pomocí šroubováku otočte stavěcí šroubky upínací montážní konzoly.
 • Silikon, mluvení zpod dřezu okraj odstraňte mokrou rukou nebo čistým hadříkem.

Cena dřezy, které jsou upevněny zadlabaný proces je obvykle poměrně vysoká. Dokonce i desky jsou drahé, takže začínající mistři neměli nastoupit do zaměstnání bez tréninku.

Pokud není žádná šablona, ​​rozvržení použita, jak je znázorněno na obrázku

Pokud jste si jisti, ve své schopnosti, pak je instalace by měla provést následující schéma:

 • Před připojením podložku na stůl, příprava otvor pro instalaci. K tomu je třeba povrch položen nebo vysavač sám, nebo vzor, ​​který jde s ním hotelu. Podle rozložení šablony s marker.

V případě, že je vhodnější, aby práce, odstraňovat desku a dát ji na pracovní stůl špatnou stranou nahoru.

 • Na několika místech na trati značení splavování pomocí vrtáku na dřevo. Pak spojit tyto otvory, štěrbiny propilivaya skládačka.
 • Okraje výsledných otvorů rukojeti rašple odstranění velkých otřepů. Pak použít tmel smyku, která zabrání bobtnání dřeva nebo MDF při kontaktu s vlhkostí.
 • Pokud jste již dříve provedli demontáž, vrátíme na desku stolu na místě. Podle obvodu otvoru vložit těsnící butylovou páskou.

Výchozí nastavení na čištění drážky

 • Nastavení dřez, které z ní tak, aby celá část úseku se límec alespoň 10 mm.
 • S použitím standardního montáž, opravit dřez z rubové strany. Pro montáž na tenké vrcholcích obvykle připojit další kusy dřeva.
 • Dále, těsnicí všechny spáry silikonovými místech.

Spoj může být utěsněn nebo self-rozšiřující pásku nebo silikon

Popsaná technika je vhodná pouze pro kuchyňských sestav ze dřeva nebo MDF.

Výstavba z přírodního nebo umělého kamene je třeba zacházet s profesionálním nástrojem, protože v tomto případě musí být instalace provádějí odborníci.

Zjistit, jak se připojit umyvadlo do skříně nebo jej vložit do stolu, poměrně snadno. Mnohem obtížnější realizovat v praxi poznatky získané. Proto předtím, než začnete důrazně doporučujeme, abyste si pečlivě sledovat video v tomto článku.

Máte další dotazy? Zeptejte se jich v naší skupině VKontakte

Co je koupelna ve svém domě?

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 2 =