Jak opravit plastový podstavec

Jak opravit plastový podstavec

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak posílit podlaha plastový podstavec

Montáž podlahových lišt je završení na dokončovací práce, jak dává interiéru kompletní, dobře udržovanou vzhled. Je známo, že nejvíce elegantní opravy nebude reprezentativní, pokud jsou viditelné mezery mezi stěnou a podlahou, která je určena k zakrytí soklu. Kromě toho se stává skutečným hůlka hůlka schopen skrýt drobné nedostatky v povrchu podlahy.

Pokud jste v dokončovacích pracích jsou nové a nevím, jak opravit plastové výlisky, ne ve spěchu řešit odborníků. Potíže při instalaci sokly se tam rukama, jak je uvedeno níže a podrobný přehled o nuance instalace vám umožní uložit na master služeb.

Výhody plastových soklu

plast, z mnoha důvodů nejoblíbenější odrůdy základových desek. Polyvinyl známý pro odolnost a pevnost.

Životnost plastových podlahových lišt až 100 let. Jsou odolné proti ohni a vlhkosti, trezorem, aby mohly být instalovány v jakékoli místnosti.

Velikost a konstrukce plastových výlisků

Soklové lišty lze snadno nainstalovat, řezat ostrým nožem, a náklady na ně není vysoká.

Ve srovnání s dřeva a sádrové pásy, plasty jsou flexibilní. Paleta barev na jejich obrovský, že neomezuje výběr interiérových barev místnost a umožňuje maximální zapadají do obecné pozadí.

Další výhodou je kompletní sada některých modelů speciální drážku, ve které je drát umístěn.

Instalace kvalita podstavců se neobejde bez těchto složek:

 • Vnější a vnitřní rohy, se kterou je spojení lamely v rozích místnosti;
 • konektory, určené pro zdobení okraje základových desek. Jdou na natáčení a tam jsou vlevo a vpravo;
 • Spojení - část s dvěma drážkami, které se používá pro dokování a nástavců;
 • Upevňovací, určený pro upevnění podstavce na stěnu.

Nástroje a materiály potřebné

Jak namontovat podstavec ke zdi? Pásy namontovány na šrouby, pomocí příchytek nebo tekuté hřebíky. Pro upevnění hřebíky a spony je třeba vyvrtat různých velikostí vrtáků, šroubováky, páska, spojovací materiál, pilkou a vysavač.

Stanovení množství materiálu

Jak dlouho trvá, než se materiál a příslušenství k nim - dobrá otázka. Na oko není určit jsou zapotřebí přesné výpočty.

Před připojením z PVC sokl, změřit délku stěn. Chcete-li toto číslo může Priplyusuet 1,5 a 2 m a rozdělí celkem o 2,5 m (délka pásku). Zaokrouhlení výsledné číslo ve velkém stylu, dostaneme počet prutů.

Pokud jste si nevybrali a nekoupil sokl, pak doporučujeme přečíst si následující článek. Možná, že se vám bude líbit Baseboard tepla - ohřívače Baseboard přicházejí v obou elektrické a voda. Někdy se také před úkolem zajistit podstavec do desky stolu, ale v tomto případě nebude lišta podlaha, a speciální, menší, obvykle hliník nebo plast se silikonovými vložkami.

Základová deska rohy muset stejně jako v místnosti je vnější i vnitřní úhly.

V případě, že stěna je více než 2,5 m, se požadovaná sloučenina. Jeden konektor je potřeba pro každých pět metrů.

Vlevo a vpravo pahýly jsou přijímána na základě počtu dveří v místnosti.

Připevnění plastové výlisky ve dveřích

Poté, co udělal správné výpočty a vyzbrojený správnými nástroji, přejděte k instalaci. Dřevěné latě namontována, stejně jako bezpečné plastové podlahové soklu.

Řez sokl o správné velikosti v běžném kancelářském nožem

Při nasazení na hmoždinky-nehty baru s oblečený připojit k jednomu z rohů místnosti. Je lepší začít s nejdelší stěny. Malé místo hladce, že při instalaci nebyl rovný.

Mark na zeď 5-6 cm od upevnění rohového kopu. V případě, že stěny jsou hladké, dělat si poznámky ve vzdálenosti 40 cm od sebe. Pokud existuje mezera, snížit montážní krok.

Vyvrtat otvor ve stěně hmoždinky

Teď udělat děrovačky. Všimněte si, že je upevňovací by měl uvést 30 mm do zdi, a když je drsnost povrchu vzít hmoždinky № 6. Odstraňte kladivo a prachové otvory v hmoždinek. Sokl připevnit ke zdi a přesunout ji, aby se značka. Potom vyvrtejte otvory. Šrouby nebo hřebíky musí být zcela ponořeno do baru. K tomu, vyvrtat větší vybrání.

Zašroubovat šrouby do hmoždinek

Nyní můžete připojit soklovou lištu na cvoky stěn. Zavírají uzávěry, vyberte barvu. Můžete přilepit krytky, aby bezpečně držet.

Namontovaný pás je již vybavena pro správné velikosti. Nakrájejte je lepší s ostrým nožem nebo pilou, takže nepraská. To zachovává ostré rohy. Také v souvislosti s extrémními pásů, mějte na paměti, že zástrčka budou přijata 3-5 mm. Používáte-li konektory, nainstalujte je před montáží.

Montáž plastového soklu s kabelovým kanálem se neliší. Pouze se odstraní pre-kanálový konektor. To dělá díru, vložili šrouby, které zajišťují základní desku. Další pády drátů a zaslepené zátkou.

Tam je druhá verze položení vodičů - v baru na šrouby. Je důležité, aby nedošlo k poškození drátu. Instalovaný baseboard deset milimetrů odšroubovat šrouby. Vzniklá mezera je umístěna a jemně lisované vodivé šrouby. Položení kabelu vyříznout otvor jeho vstupem a výstupem.

Montáž soklu s rukama méně často se vyskytuje na tekuté hřebíky. Je to nejrychlejší a nejjednodušší. U baru, lepidlo se nanáší v malých teček. Vzdálenost mezi nimi je 3-5 cm. Popruh je tlačen proti stěně a je držen po dobu asi jedné minuty. Důležitou nevýhodou této metody je nemožnost odstranit a znovu použít.

Nepříliš spolehlivé, pokud jde o montážních možností připojení klipy. Přestože instalace je poměrně rychlá. Na stěně je nutné nechat poznámky pro montáž ve vzdálenosti 30-50 cm a učinit odpovídající děrovačky trnu hřebík. Klipy musí být upevněny v otvorech a zachytit zvláštní vybrání v desce. V tomto provedení, ještě nedostatky: vysoké náklady na spojovacích prostředků, a možné problémy při opětovném připojování.

Příchytky na podstavci

A co je lepší namontovat podstavec se rozhodnete.

Shrneme-li, můžeme říci, že spojení podlahových lišt bude snadno stanovena, pokud by byly správné výpočty. Na montážní kvalita je ovlivněna zvolený způsob fixace, přesnost nastavení a druhu soklu, barva a tvar.

Ve videu níže, graficky znázorňuje procesní kroky upevnění plastové lišt z pilotní vrtání otvorů pro kolíky a před instalací a připojení dalších prvků.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Částečné nebo úplné kopírování materiálů je povoleno pouze s přímým aktivním odkazem.

Jak opravit venkovní plastový podstavec: metody instalace

Lemování na podlahu, jako pravidlo, aby se vešly do vnitřního prostoru s důrazem na dekorativní podlahy, že někdy zapomenout na to další velmi důležitou funkcí. Podlahové soklové lišty dovedně skrýt technologické mezery poskytované technologie pohlaví zařízení. Mohou se hromadí nečistoty a hmyz, a ne vždy vypadat upraveně.

Před upevnit venkovních plastových výlisků, veškeré práce spojené s vrchní stěny a podlahové krytiny, musí být zcela závěsy. V případě, že stěny se neliší zvláštní rovinnost, se doporučuje použít pásy z PVC s pružnými okraji - gumové horní a spodní hrany.

Jak opravit venkovní plastových výlisků, třemi způsoby nošení

Dnes montáž plastových panelů provádět v jedné z následujících možností při použití:

Varianta na první pohled, velmi lákavé, že může být snazší a jednodušší než stanovení plastový podstavec k podlaze nebo na zdi na lepidlo. Tato kombinace pevnosti, nízkými náklady, dobrou pevnost spojovacího materiálu, ve kterém se nemění vzhled výrobku. Ale! Potíže vznikají, když je nutné demontovat jako lemování z nějakého důvodu. Nikdy to nebude snadné.

Chcete-li ovládat pomocí lepidel vhodného dřeva nebo plastu na vás, řekněme, lepidlo „88“ nebo „tekuté hřebíky“. Pásy požadované délky, koncovkami, rohy a spojky první přizpůsobit „na sucho“.

Lepidlo se nanáší na povrch tenké vrstvy na požadovanou délku pásů, používaných k zemi, pak se rychle vzlétnout. Podle návodu k použití lepidla, takže je lépe uchopit si potřebovali odpočinout asi 8 minut, po kterých je tyč pevně uchycených na podlahu. Po dokonalém zaschnutí lepidla, lepené lokality jsou testovány pečlivě. Zjištěné mezery znovu přilepena.

Nevýhody této metody:

 • Profil je možné instalovat pouze jednou;
 • substrát pro lepidlo by mělo být co hladký;
 • dávkované množství lepidla, není to, že všichni - to vyžaduje určité dovednosti;
 • Je pravděpodobné, že skvrna na podlahu s lepicími proužky sebou a dalšími prvky.

Instalace pomocí speciálních upevňovacích prvků

Upevňovací kanály, položil na zadní straně lamel usnadňuje instalaci lemování, ostatně jako výsledek otočí dokonale hladký člen, na kterém nejsou tam žádné stopy po čepice šrouby nebo hřebíky. Kterým se přitvrdit natolik silný zcela neviditelná.

Spojovací prvky, speciální zámky či spony (kovové nebo plastové), je připevněna ke stěnám v krocích 300-500 mm, došlo k odchýlení se úhel ne větší než 100 mm. Tato vzdálenost může být zvýšena nebo snížena dle potřeby.

Po nastavení všechny klipy do jejich pozic pouhým stisknutím destičky na horní část dekoračních předmětů. Samy o sobě skryté upevňovací prvky jsou umístěny velmi jednoduše:

 • klip nebo západky dát na čisté podlaze s již uvolněný potažený a pohybovat blízko ke stěně;
 • označí místo pro otvor ve zdi, například tužka;
 • otvor je vyvrtán v souladu s průměrem hmoždinky;
 • klip je připevněn k šroubu, zpřísnění ji kotvy.

V baru lze snadno vyměnit vytažením z nástěnného držáku. Tak právě oni mohou být odstraněny, ale re-attachment může dopadnout není tak silný. Montáž na značně nerovný povrch, je problematické, někdy jednoduše metoda nevozmozhno.Takoy není vhodný pro montáž modelů s kabelovým kanálem. Oni jsou upevněny pomocí šroubů otevřít kabelový kanál.

Jak porazit podstavec na šrouby

Takový montážní technika je poněkud časově náročné, nicméně poskytuje jejich dostatečně těsného nasazení na profil stěny a podlahy, a to i v případě nedostatečné plochosti povrchu, nebo za přítomnosti některých vad.

 • Dispozice začíná dlouhé straně místnosti. Na konci pásu opotřebené oblasti a aplikovat na příslušné místo. Mark provozovat první jamce, šlápnutí na řádově 5-6 cm od rohu. Vzdálenost mezi značkami, závisí na stupni rovinnosti stěny: absolutní rovnoměrnost - 40 cm, v případě kroku nerovností se snižuje.
 • Položené na podlaze před lisovníku vyrobena známek, ploché a vyvrtané otvory. Odstraněním prachu ucpat díry v hmoždinek.
 • Plastová snadno propíchnout s šídlem nebo šroubem. Bar se nachází na vhodném místě a tlačí ji pryč od stěny tak, aby horní byla viditelná skóroval hmoždinky, a probodne ji. Poté vložením šroubu do otvoru, zabalené do kotvy, vrhat čela panelu.

Při instalaci je nutno zajistit dostatečné pásků hustotě zapadají do zdi. Za tímto účelem, volnou ruku v procesu utahování šroubu každého z následujících, neboť vytáhl jeho místo předchozí stanovení.

Pokud podlaha lemování zařízení, každý následující segment je vložen do konektoru a podobně upevněn ke stěně.

Po dosažení úhel, provádět měření a snížit nadbytečnou jsou odříznuty.

Jak namontovat podstavec: montáž plastových výlisků s samořeznými šrouby

Sokl úzké technologické spáry mezi stěnou a podlahou, jakož i vytvořit vizuální přechod od podlahy ke stěně. Montáž soklu, prováděných po dokončení všech prací na dokončení podlahy a stěny. To je důvod, proč v této fázi nevylučuje vznik otázky, jak namontovat podstavec tak dobře vychovaný a ne kazit vzhled objektu. Za hlavní typy lišt a způsoby jejich instalace.

Takový podstavec použit v rámu podlahové krytiny, koberce, linolea a laminátu. možnosti montáže závisí na konkrétní konstrukci plastových výlisků.

Jsou umístěny po budou vyrovnány a omítku. Pokud je stěna s „daleko“ nejsou dokonale hladký povrch, tím lepší možností je použít plastovou lišt, jehož horní a dolní okraj gumové (flexibilní).

Montáž plastových výlisků s samořeznými šrouby

Tímto způsobem zajišťující sokl ty, kteří mají kabelový kanál. Místa příloh lze skrýt nebo kryt kabelového kanálu, nebo čepice na barvu, která odpovídá barvě podlahy.

Dekorační profil externě vybaven pogumovanými měkkými hranami sloužících k němu dokonale přilne podstavec ke zdi a podlahy.

Výpočtu počtu podstavců a spojovacích prvků:

 • Nejprve je třeba změřit obvod areálu;
 • přidat obvodu 1,5-2 ma rozdělí výsledek o 2,5 (tato hodnota znamená standardní délka sokl), číslo se zaokrouhlí na nejbližší vyšší číslo a získat podstavec;
 • Počítáme počet vnějších a vnitřních rohů, který bude potřebné množství úhlových (vnější a vnitřní), spojovací prvky;
 • Výpočet počtu konektorů: v případě, že délka stěny je menší než 2,5 m, konektor není nutná, jestliže 2,5-5 m - je nutné použít konektor, atd.
 • Prostory, které mají jedny dveře vyžadují dva konektor - levý a pravý, který bude tortsevikom (zástrčka).
 • ruleta
 • pilka na kov
 • stavba Area
 • nůž
 • šídlo
 • tužka
 • lisovník (když je stěnový panel, cihla nebo blok)
 • vrták s vrtáky o různých průměrech a s tryskou, kterou lze spřádací šroubů (v případě, že stěny jsou dřevěné, sádra nebo Adobe)

To obvykle začíná s úhlem stěny, což je nejdelší. K jednomu konci základové desce je připevněna Area, a aplikovat je na místě instalace.

Proveďte první značku na zdi (zem), ve vzdálenosti rovnající se úhlu 5-6 cm, bude toto místo jako první otvor. V ideální hladkost stěn, vzdálenost mezi následnými značky se 40 cm.

Sokl stiskl obě ruce k těm v místech, kde jsou údajné značku, a pokud je patrný rozdíl mezi stěnou a sokl, krok se sníží.

Po ukončení značení, základová deska se odstraní.

2. Otvory.

Vezměte kladivo, dát to na patro a vrtů v ochranných známek proti. Vyvrtané všechny otvory, vzniklý prach se odstraní vysavačem. Po ucpat jim hmoždinky.

3. Montáž první segment plastových výlisků.

Sokl potřebu propichovat šídlem, nebo dokonce pomocí šroubů. To se provádí jednoduše, což je důležitější, přesně určit místo vpichu.

Podstavec, dodávány na správném místě, o něco vzdálil od horní části stěny tak, aby byl zaznamenán znatelný kotvu a pak Běžíc propíchnuta. Šroub je vložen do otvoru a zabalené v zástrčce. Nutně tak, že hlava šroubu se ponořila do soklu plintus.Esli vmyali na místě instalace, a pak uvolnit rychlost šroubu v 0,5-1. Tím sokl napřímil a hlava šroubu je v něm pogruzhena.Do šroubování poslední šroubu vložte konektor na druhý konec podlahy.

Malá rada: měli věnovat pozornost tomu, jak správně namontovat podstavec pro těsnější fit ke zdi. Potřebujeme, spinning každé další šroub, volnou ruku ke zpoždění soklovou lištu z místa, kde bylo předchozí díra.

4. Instalace zbývající části soklu.

Další konektor soklová lišta se vkládá do a připevněny k podobným způsobem stene.Doydya rohu místnosti nebo koncovými stěnami, páska opatření by zbývající vzdálenost je označena na základní desce a uříznout přebytek otrezok.Pri vědomí šířku spojovacích tortsovika nebo úhlu, s přihlédnutím k výskytu oni skončí sokl 3-5 mm.

5. Pokládání kabelu pod plastovým soklu.

Každé elektrické rozvody, televizní a telefonní kabely mohou být položeny v kabelovém kanálu.

Existují tři způsoby instalace:

 • Během instalace lišt. Kabel je položen pod šrouby přímo do drážky na podstavci. Hlavní věc není ublížit samořezný kabelu.
 • Po připevnění podstavce. Šrouby zkroucení 7-10 mm, v horní uložit kabel a znovu zašroubovat je. To znamená, že kabel se nachází na horní části šroubů. To může být nutné snížit na spojovacích prvků štěrbin kabel může projít. Mělo by být také řezat nožem otevření svého vjezdu a výjezdu.
 • Pod krytem kabelového kanálu. Všechny lišty, které mají kryt, poskytnout možnost, kterou nový a nahradit staré dráty, ne rozebrat podlahové lišty. Jak to udělat - odstraňte kryt a dát dráty. Je třeba vzít v úvahu malou dutinu kabelového kanálu, které si nemohou dovolit postavit velký počet (v případě potřeby) vodičů. To je důvod, proč je tato možnost nejlépe chápán jako rezervovaný.

Po ukončení práce na instalaci soklů, všechny připojovací body zavírání krytky na barvu, která odpovídá barvě podlahy.

Dřevěný podstavec instalace je složitější. Za prvé, je třeba věnovat pozornost, což je stav v plintusa.Syroy dřevěných obrazových lišt po celou dobu provozu je většinou deformované a ztrácí její vzhled vid.Nelzya okamžitě vytvoří podstavec, který byl právě koupil. Nejprve je třeba zadat a nechat ho v místnosti, kde je instalace na pár dnů bude, že se přizpůsobil teplotu a vlazhnosti.Seychas by měly zvážit, jak se posílila obvodovou desku, která je vyrobena z přírodního dřeva.

Podstavec z přírodního dřeva

 • vrtání nebo děrování
 • sada vrtáků určených pro práci se dřevem
 • Cordless
 • cirkulárka nebo pokos box
 • bulharský
 • gumovou stěrkou (nutné pro výplň otvorů a štěrbin)
 • ruleta

Kroky pro instalaci dřevěný podstavec

 • Dva segmenty vybrané lišta zapilivajut okružní pila (pokosová) upevňovací úhel 45 °.
 • Sokl aplikovat na vnitřní roh. Při tvorbě malých trhlin mezi stěnou a sokl - zblízka plnivo (na dřevo), nebo uříznout pokraji podstavce pomocí brusky.
 • Protilehlé okraje základových desek a zapilivaem úhlu 45º, takže si můžete zajet na příští segment soklu. Samozřejmě, že je možné ponechat stávající úhel - o 90 °, však výroby sloučenin úhlový klouby méně patrný.
 • Vrtat vrtačkou podstavci, předem pevně na svém místě, tak, aby značka na zdi obrátil. Následná označit poznámku v krocích po 50 cm.
 • Pak se odstraní základová deska by měla být v boku, a z dostupných značek, pomocí vrtáku nebo punč, aby otvor, do kterého se vloží do plastových hmoždinek. Hloubka otvoru by měla přesahovat délku hmoždinky 10 mm. Chcete-li přesné otvory musí být navinuta na vrtáku lepicí páskou jako omezení. Poté, co jsou otvory provedeny, jsou vloženy zátky.
 • Dále vrtání do soklu vybrání (pot), za ukrývání jim klobouky šrouby a hřebíky. Chcete-li využít této vrtáku větší průměr než je průměr samotných čepice.
 • Po zakotvení na rohu dvou podstavců, jedna se zpožděním, a druhá sada. Křížový šroubovák a lepší šroubovák zašroubovat šrouby do otvorů předem připravených. Poté stejným způsobem všechny ostatní namontován sokl.

Nastavení po obvodu soklů lze přistoupit k jejich nově příchozí instalace tmelu a lakirovke.Dlya dřevěných lišt nebude jednoduchý proces.

A v případě, že úhly jsou rozmístěny, a stěny nejsou příliš hladká, jak posílit podlahy podstavec?

Neměli byste mít práci, pokud je v tomto oboru žádné zkušenosti, a při používání elektrického nářadí uvedených.

Mnoho lidí se ptá: jak namontovat soklu - na podlaze nebo na stěnu? Rozhodně není odpověď. Montážní lišty ovlivnit a typ podlahy a stěny materiálu. Pokud je to možné vrtání stěn, a pokud vydrží sílu nárazu, nejlepší volba - je namontovat podstavec ke zdi. To je důležité zejména pro dřevěné podlahy, protože mají schopnost „dýchat“.

Stohování soklové obklady v koupelně

Všichni ti, kteří tak či onak konfrontováni s koupelnou zrekonstruované, dohodnou.

Více nedávno, nový způsob, jak k vytápění místnosti - teplý lišt. Zvážit výhody.

Tento článek vám řekne, jak snadno nainstalovat základní desce.

Posledním krokem v regeneraci podlahy je instalovat podlahové lišty. Tento proces hraje.

S naším projektem, můžete sledovat nejnovější technologie ve světě opravy pohlaví, ale vytvořením účtu pro příjem všech dostupných informací o zájmu vám na vaše opravy.

Budete mít možnost zúčastnit se diskusí s odborníky z různých oblastí a oborů, a tím zjednodušit opravit sám a zbavit se zbytečných chyb.

Dobrý den! Prosím, pomozte, jak můj manžel a nakonec jsem se hádal kvůli opravě. dále

Je možné použít podlahové vytápění v dřevěných stěn?

Na dlouhou dobu není možné určit, tím lépe pro izolaci stěn v zemi. Tyto možnosti jsou mnohé. dále

Vinyl dlažba se hodí v případě, v dětském pokoji?

Aby se opravy v dětském pokoji. Zajímají o otázku, jak šetrné k životnímu prostředí vinyl dlaždice? Je to tam. dále

Oteplování podlahy v dřevěném domě

Chci izolaci podlahy v domě v 1. patře, jsem si vybral. dále

Většina lidí uvažovat o tom, kolik to stojí, aby dlaždice.

 • Tvorba malé místnosti, kde kromě toho neexistuje žádný přísný.

 • zdravé životní prostředí – Základem pohodlný život ve svém vlastním domě, kde.

 • Rychlost, kterou se nízkou cenovou hladinu, atraktivní vzhled vyrobený laminát.

 • Laminát se odkazuje na řadu pohodlné a funkční podlahy, ale.

  Je těžké odpovědět na tuto otázku, aniž by věděl techniky a metody.

 • Nastavena na podlahu s rukama v soukromém domě je dost.

  Aby se zabránilo negativním dopadům na podlahových procesů.

  Pro pohodlný pobyt v místnosti, často spolu s.

  Každé patro každé domácnosti bude vyžadovat určitý čas.

  Tento článek vám poradí, jak obejít.

  Obvykle v apartmánech podkladu jsou uvedeny ve formuláři.

  Stabilní a hladký základ pro podlahové krytiny.

  Problém topení bydlení byla vždy jedním z.

  Náš projekt «PolGuru» - je unikátní služba vytvořená profesionálním týmem pro ty, kteří se změní podlahy v bytě nebo domě. Vytvořili jsme «PolGuru» jako služba v řádku můžete opravit složité problémy.

  Naši specialisté jsou vždy výzva a pomůže vám.

  problémy štítek

  • 1.7 Co je to nejspolehlivější a cenově podlahy? (8672)
  • 1.2 Pokud vyrovnání podlahy pro keramických dlaždic (8451)
  • 1.7 Chci, aby si 3D podlahu v kuchyni (6111)
  • 0.5 Jak izolovat podlaží v 1. patře bytového domu? (5794)
  • 0.8 Trvanlivost laminát na tom, jak dlouhý prezentaci? (5514)

  Při kopírování materiálů z webu aktivní odkaz zpět je požadována | Mapa stránek

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =