Jak opravit strop PVC panel

Jak opravit strop PVC panel

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Správná montáž panelů PVC na stropě

Štuk Vnitřní často se odkazuje na různé materiály, jako jsou plasty. Popularita tohoto materiálu je díky dobré kombinaci ceny s kvalitou, šetrnost k životnímu prostředí, teplotní odolnost, požární bezpečnost, jednoduchost. Stropní panely lze snadno připevnit na vlastní pěst, což šetří rodinný rozpočet. Pokud jste se na podobě ploché konstrukci, budeme vám pomůže zjistit, jak opravit plastové panely na strop, bude dávat doporučení, jak rychle a efektivně plnit vůbec.

Stropní panely z PVC - tou nejlepší volbou pro dokončení koupelny, koupelny, balkon a kuchyně. Jsou snadno se čistí, mastné skvrny lze odstranit beze stopy jednoduché mýdlo řešení, je možné integrovat všechny typy žárovek.

Stropní panely z PVC

Pro montáž stropních konstrukcí bude potřebovat:

 • Panel. Změřte stropní prostor, zkontrolujte plochu panelů, které jste zvolili pro výpočet správné množství. Přidá se 5% sazbě na prořezávání, ořezávání.

Měření plochy stropu

U systémů, z umělé hmoty, která je připojena ke stropu, aby se rám z dřevěných nebo kovových tyčí vodítka.

Dřevěná lať dát do větrané a suché místnosti, pre-zacházet s nimi s antiseptickou látkou. Kovové profily dát do vlhkých místech.

Dřevěné bednění umístí na technologii, již dlouho známo, že stavitelé.

 • Prime se stropem, který nebyl ubývání písku, betonu. Treat řešení, aniž by se vytvořený formy.

Primer řešení stropu proti plísním

V místech, kde je plán osvětlení, dal dva další příčku.

výztuž kostry pod lampou

Rám s dráty

Pokud si bude umístěním desky na druhé straně místnosti, přes jsou připojeny tyče.

Po instalaci opláštění provést instalaci na strop. Desky mohou být připevněny k rámu pomocí šroubů nebo skob přes sešívání zbraň.

 • Namontovat upevňovací popruh, upevnění šrouby na bedně, mezi nimiž je ponechána 25 cm.
 • Sestavte soklovou lištu na třech stěnách (počátek uchycení a po stranách). Soklová lišta nakloněný k pásu, které tvoří mezeru, panel je v něm uložen.

Latching sokl v přídržné liště

Hroty jsou vložené desky a drážky pro upevnění.

 • Trim Velikost desky: provést ostrý nůž, a pak se zlomeniny desek.
 • Oddělil panel vložka zádržného baru a bezpečné pomocí šroubů nebo sponek.

Instalace prvního panelu

Zajištění každého dalšího desku

Otvor v panelu s drátěnou lampou

Pravidelně kontrolujte, zda v průběhu instalace, aby se zabránilo narušení a posunutí. Pokud je jedna z desek je nerovnoměrná, mezera je vytvořena pro korekci, která bude muset úplně rozebrat celou strukturu.

 • Na konci dokončovací montáž držák pro upevnění na panel.
 • Instalujte podstavec na čtvrté stěně.

Máte-li dělat vše pečlivě, důsledně, nový strop dlouho vás potěšit s jejich názory. Nezapomeňte, že kvalita závisí na vaší péči. Udělejte si čas, podívejte se na štítek na nerovnováhu, nepoužívejte kladivo poškozující při střetu s plast. Zkuste to - a uvidíte, že práce je jednoduchá, což je nejdůležitější, v souladu s našimi doporučeními. Jedná se o ekonomický způsob, jak zařídit svůj byt šetrné k životnímu prostředí, krásný strop.

Video o tom, jak posílit plastové panely na stropě:

Vyrábíme plastové montážní desku ke schodům strop 4

Nyní často používají stropních panelů z PVC Mezi širokou škálu povrchových materiálů Panely jsou dnes stále populárnější. Oprava těchto panelů se bude konat rychle, aniž by došlo k vám podráždění. Plastové panely jsou pravoúhlé listy plastu, který po stranách má zámky pro upevnění k sobě navzájem.

PVC Montáž panelů na strop

najdete několik velikostí plastových desek na trhu stavebních materiálů. - 2,6 m až 3,0 m panely mají také celou řadu barevných odstínů, které budou zvednout materiál pro každého interiéru. Kromě panelů, tam jsou také hladké a texturou, která je na střeše více esteticky a originální. Nicméně, neměli kupovat tyto panely bez přemýšlení jednou přístup návrhu není ve všech oblastech.

Při montáži panelů z PVC na strop je nutné nejdříve určit jejich velikost

Plastové panely jsou připevněny ke stropu je poměrně jednoduchá. Tam nemusí mít žádné znalosti. PVC panely mají zaskočí do vazby mezi sebou navzájem, což umožňuje jejich montáž snadnější a bezpečnější.

Upevnění panelů ke stropu pomocí kovových vodítek, které musí být spojeny s hmoždinky. Guides namontován na obou obvodu a obvod výplně svisle se stejnými intervaly mezi nimi.

Použití plastových desek pro strop má mnoho výhod:

 • Snadnost a rychlost instalace;
 • Panelů je malý prostor, kde můžete odstranit viditelné komunikace;
 • To vám umožní nastavit Baterky místo lustry a lampy objemný;
 • Snadno se čistí;
 • To může být namontován na nepřipraveného povrchu, protože instalace se provádí těsně pod hlavním stropu;
 • Odolnost proti světlu a vlhkosti;
 • Mají nízkou cenu s vysokou kvalitou.

Výhodou plastové panely v jejich lehkost a praktičnost

Samozřejmě, existují určité nevýhody stropní instalaci.

 • Omezená barevnost, což snižuje možnost výběru požadovaného designu;
 • Při instalaci těchto panelů ztratil výšku stěn, protože se nacházejí těsně pod hlavním stropu;
 • S jejich pomocí můžete vytvořit pouze plochým stropem - není tam žádný způsob, jak strop nějaké křivky nebo vícevrstvá struktura.

Nicméně, i přes všechny nevýhody N, výhody tohoto materiálu jsou zřejmé.

Jak opravit stropních panelů z PVC

Mnoho aspirující umělců děsí používat některé nové metody a způsoby dekorace. Mají strach, aby se shromáždili neobvyklá strop kvůli neznalosti základních pravidel plastové panely instalaci, které jsou poměrně jednoduché a jasné každému. Samozřejmě, že každý, kdo se setkal s plastovými panely se ptát sami sebe na otázku - jak připojit PVC panely až ke stropu.

Před instalací panelů na stropě, měli byste namontovat rámeček

 • Nejprve musíte rozhodnout o budoucnosti designu a interiéru;
 • Na stavebním trhu ke koupi všechny potřebné materiály a nástroje; a materiál je lepší kupovat s malou rezervou;
 • Aby bylo jasné, označení na stěnách stropu budoucnosti;
 • Ve skutečnosti určují rámec, a pak samotné plastové panely.

Jak můžete vidět, že je v průběhu kazetovým stropem hoře nic složitého, a mohou snadno vyrovnat se s tímto úkolem na vlastní pěst. Avšak pro snadnost a rychlost výkonu doporučujeme nejlépe provést tuto práci společně.

Volba materiálu v konstrukci prodává různorodá. Najdete jak jednoduché černobílé panely a barvu, a také mají zrcadlové panely a panely, které napodobují žádný přírodní materiál - dřevo nebo kámen - pro jakýkoli vnitřní výzdoba materiál může vyzvednout. Kromě toho existují i ​​strop stěnové panely, což je důležité, aby se splést.

Pro malé prostory jako jsou koupelny nebo balkónových úzkých panelů. Je-li místnost je prostorná, je lepší použít širokoúhlý panel. Po celé délce panelu může být od 25 cm do 3 m - můžete také zvolit požadovanou délku materiálu.

Jakmile je rámeček již byla provedena, přišroubován k němu sami PVC panely

Sam montážní proces začíná s dopravní značení. Za tímto účelem každá ze stěn je měřena výška - stěny s menší výškou a bude referenčním bodem. Z tohoto prodloužení sestupně 5-10 cm, v této výšce, a je označován v horizontální úrovni, která bude stanovena první snímek, a poté celý stropní konstrukce.

PVC panely připevněny ke stropu

Po nanesení značky, přiložit kovové zábradlí podél celého obvodu místnosti. Pak stropní upevňovací provádí speciální závěsy, které jsou nainstalovány na vedeních již uvnitř výsledného obdélníku ve stejné vzdálenosti od sebe. Výsledkem je tzv mříže z hliníkových profilů.

PVC panely jsou připevněny ke stropu pomocí šroubů

Další panely jsou upevněny pomocí určitého algoritmu:

 1. Na výsledné rámu je již stanovila plastových panelů. Za tímto účelem se samořeznými šrouby. Před instalací panelů je nutné pečlivě zkontrolovat každý panel pro promáčknutí, praskliny a vady - musí být naprosto hladký.
 2. Také, před zahájením instalace panelů instalovaných reflektory a provádí veškeré práce na zapojení a komunikační vedení.
 3. První panel je nastaven na spuštění profilu nejčastěji v jednom rohu, a připojen k rámu pomocí šroubů. Potom headlining zasahuje do protějšího rohu. Panely jsou vzájemně k sobě připevněny pomocí zámků a šroubů k dispozici. Vzhledem k tomu, že panely jsou dostatečně dlouhé, velmi obtížná, aby jim ve správném směru. Proto se doporučuje, aby spolupracovaly, nebo použít speciální dřevěné podpěry.

Při montáži plastový panel může postrádat jeho délku. V tomto případě je nutné pokračovat v další segment požadované velikosti. Také se získá estetiku stropních spojů mezi panely musí být umístěny nikoliv v přímce, a střídavým způsobem.

Jak opravit poslední panel ve stropě

Instalace poslední desky se liší od těch předchozích.

Často poslední panel instalována pomocí tekutých hřebíků

 1. Je třeba snížit velikost odpovídající zůstat otevřený prostor. Při řezání porušována integrita desky, a tudíž nebude mít zámek.
 2. Chcete-li poslední panel, který se používá tekuté hřebíky.
 3. Posledním prvkem plastu dokončovací strop je nainstalovat stropní lišty, které se skrývají všechny chyby v instalačních panelech.

Instalace panelů na střeše (video)

Tak, kterým se stanoví plastové panely na strop nezpůsobí příliš velké potíže. Pro snadnou instalaci je lepší pracovat s partnerem. Použití plastový panel v místnosti, budete vytvořit svůj osobní interiéru a originální styl.

Jak opravit plastové panely na strop - praktická úprava

Plastové panely - vynikající volbou pro dokončení stropu. Struktura a kvalita plastů bylo povoleno ji používat v různých obytných oblastech, včetně na balkonů, lodžií, stejně jako v koupelně. Nízká cena, krásný a stylový design - tyto a mnohé další výhody rozlišit PVC z jiných materiálů pro dokončení stropu. Pokud si nevíte, jak opravit plastové panely ke stropu, pak si přečtěte článek. V něm najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

Výhody a nevýhody umělé hmoty - ať už z čeho tento materiál?

Popsal možnost dokončení stropu nabízí mnoho pozitivních vlastností a ctnosti. Opláštění plastových panelů umožňuje sladit základnu stropu bez omítky. V souladu s tím, trvá mnohem méně času a peněz na headliner materiálu PVC. Další výhoda - to je vlhkost. Vzhledem k této vlastnosti PVC vyniká ve vlhkých oblastech, a to i v koupelně.

Strop z plastových desek

Velmi důležitou vlastností plastového opláštění - možnost jeho částečné demontáže. Pokud je to nutné, například při opravě elektroinstalace, stačí vzít některé panely na určitém místě. Po všech těch operacích desky jsou snadno namontovat na svém místě bez dalšího úsilí a času.

Hosteska budou rádi věděli, že pro stropní panely nevyžadují zvláštní péči, které jsou rychlé a snadno se čistí, což je dost pouze použít houbu nebo měkký hadřík s obyčejnou vodou a mýdlem.

Samozřejmě, že tento typ stropního má určité nevýhody. Plast v ohni, které se mohou stát pouze při teplotách nad 350 stupňů Celsia, podtrhuje extrémně škodlivé toxiny, které způsobují velké škody na lidském zdraví. Kromě toho, tyto panely jsou velmi špatně snáší přímé sluneční světlo, v průběhu času je zde žloutnutí a vyblednutí některých úsecích. A co je nejdůležitější - PVC je velmi citlivé na mechanické otřesy. Dokonce i světlo chirurgický stávka by mohla vést ke zničení celé desky.

Plastové panely - příprava materiálu a nářadí

Před připojením PVC panely na strop, je třeba provést některé přípravky. Za prvé a především, budete chtít, abychom se koupit věci. Při návštěvě obchodu, budete překvapen obrovskou škálu produktů, která se vyznačuje různých barvách, velikostech a provedeních. Panely jsou multi-ton a jednobarevná plocha může být strukturován, matný, lesklý, ve formě izolovaných obdélníkový, čtvercový bar.

To se stává stále více populární zrcadlových panelů, stejně jako plast, napodobující dřevo nebo kámen. Strávil nějaký čas, budete moci najít a koupit jen dokončovací materiál, který nejlépe hodí do vašeho interiéru. Kromě barů, musíte si koupit šrouby, hmoždinky, suspenze a profily pro rámové. Připevněte panely sami pomocí následujících nástrojů, bez kterých se proces pokovování není možný:

 • kov gon;
 • Painter šňůra pro značení silnic;
 • level budovy;
 • šroubovák;
 • Vrtačka s šlehač nebo kladivem.

Před započetím práce nezbytné pro určení typu rámu, vzdálenost mezi ním a stropem, umístění elektrické světelné zdroje, stejně jako směr upevnění samotné panely. Takže během instalace není potřeba urychleně běžet do obchodu pro další materiál, je nutné předem vypočítat výši profilu. Ať je to velmi jednoduché, stačí znát oblast stropu v místnosti, budete vázat, stejně jako velikost desky. Hrubý odhad počtu panelů, koupit s malým rozdílem. Jen v případě.

Rám - slib krásný a hladký strop

Rám je speciální konstrukce, které jsou připojeny k deskám z PVC. Volba rámu se provádí na základě materiálních kapacit, podmínek instalace a osobních preferencích majitele bytu. Připevnění plastové panely na strop - proces není nejdelší, ale většinou to je zapotřebí, aby v rámové sestavě. Na něm závisí kryjí horizontalitou, kvalitu instalace a celkový vzhled budoucího stropu.

V případě, že strop není zcela plochá, bez rámečku nemůžete udělat. Na svém sestavení zvláštní pozornost je třeba věnovat následujícím bodům:

 1. 1. Kovové profily nebo tyče, potom je třeba připojit plastový musí být instalován kolmo ke směru montáže samotných panelů.
 2. 2. Pokud existují další komunikace, včetně zapojení, by měl být rám instalován ve vzdálenosti 10-12 cm od povrchu.
 3. 3. Najděte nejmenší roh místnosti na základě měření výšky od podlahy ke stropu ve všech rozích. Určují minimální z nich, je třeba vzít jako výška stropu hory. Další na obvodu místnosti nakreslit horizontální montáž obrys rámu a v důsledku toho umístění panelů.
 4. 4. lze použít silikonový tmel, který se zvýší úroveň odolnosti vůči vlhkosti plastu. Těsnící hmota se vytlačí mezi tyčí nebo profilů při montáži rámu, ale dříve, než začnete montáž plastových panelů na stropě.

Sestava rámu by měla být věnována největší pozornost, protože to bylo od něho bude záviset na kvalitě a vzhledu stropu pokožky po všech montážních prací.

Přepravka - instalace panelů na dřevěném rámu

PVC panely mohou být instalovány na dřevěné nebo kovový rám, jehož typ závisí na různých faktorech. V suchých místnostech, kde vlhkost je minimální, a návrh není vidět, je možné instalovat dřevěné lamely nebo tyče. Výhodou z nich je nižší cena, a práce se dřevem mnohem jednodušší.

Instalace panelů na dřevěném rámu

Při práci s dřevěnou bednu je třeba dodržovat určitá pravidla:

 • Suché dřevo se podrobuje ochranné léčby s dezinfekcí.
 • Vzdálenost mezi mříže nebo pásů by neměla přesáhnout 40 cm.
 • Montáž tahokovu je doprovázeno konstantní úpravy za použití malé kousky dřeva nebo z dřevěných třísek v barech. Můžete také táhnout malíř nit nebo provázek zjednodušit upevnění panelů k rámu.
 • Provádíme počáteční profil instalace, což je struktura s podstavcem tvaru vybrání po celé délce. Panel je připevněn k oplášťování boční „drážky“ se svorkami, šrouby nebo hřebíky, a je vložen na straně „spike“ ve vybrání podlaze.
 • Další panely se instalují stejným způsobem ke koncovému povrchu. Na konci instalace se koná poslední roh. Plastové pouze vložení do ní, ale není stanovena.
 • Závěrečná fáze instalace na dřevěné bedny, je pro montáž stropních lišt, které uzavírá mezery mezi panely a stěny. Strop se stává hotový vzhled.

Možnost kov - hlavní kroky provozu

Kovový rám požadoval v těch oblastech, kde je dřevěná bedna je nevhodný kvůli průvanu a vysoké vlhkosti. Na rozdíl od dřevěných lišt, kovové lišty jsou dražší, ale na úrovni spolehlivosti a životnosti, jsou výrazně lepší než dřevěné protějšky.

Montáž panelů na kovovém rámu

Identifikovat několik hlavních etap instalace kovových profilů:

 1. 1. profil by měl být připevněn pomocí šroubů ke stropu.
 2. 2. Spojovací profil montáž namontován na obvodu objektu v souladu s horizontální čáry.
 3. 3. Na spodní části stropu stanoveného příčného profilu, který bude následně sloužit jako základ pro plastových desek.
 4. 4. Kolem obvodu místnosti je pevná ve tvaru písmene L profilu pomocí šroubů na montážní profil.
 5. 5. Odměřte požadovaná délka desky po celé délce stropu, odříznutí zbytečné pila.
 6. 6. Všechny ostatní panely jsou střídavě připojeny k sobě navzájem v systému „pero a drážka“.
 7. 7. Nastavte cílovou oblast, která je určena k upevnění na kůži, která se nachází v poslední řadě.
 8. 8. Stejně jako v případě přepravky, stanovit strop výlisky zakrýt mezery mezi plastovými panely a stěny.

Bez ohledu na typ rámu, instalační deska musí postupovat velmi opatrně a opatrně, aby nedošlo ke plast. Kromě toho, ujistěte se, že panel šel naprosto hladce, bez deformací a posunů. V opačném případě budete muset k odstranění kůže.

Užitečné tipy - jak se vyhnout chybám?

Pokud se budete držet doporučení odborníků, problémy s instalací plastových obložení nebudete mít. Takže, vrtací a snížit panely muset vyrovnat s tím, co bude nejlépe vyhovovat stavební čepele, ruční pila nebo pila. Lepidlo je lepší dát přímo na stěnu a výborně se hodí pro tento účel tekuté hřebíky. Nakonec jsme na vědomí, že při práci s kladivem, když přibil nemůže zabránit útokům na plast, jinak panel okamžitě nepoužitelný.

Připevnění plastové panely na strop není příliš obtížné. Je velmi praktický a pohodlný způsob, jak kůži. Provádíme veškeré práce pečlivě a v souladu s pokyny, získáte dokonale hladké a krásné stropu, která potěší svůj vzhled po dlouhou dobu.

Úplné nebo částečné kopírování informací z webu, aniž by aktivní odkaz na ni je zakázáno.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

76 − = 72