Jak opravit záchod na dlaždici bez vrtání

Jak opravit záchod na dlaždici bez vrtání

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Instalace Pravidla WC na dlážděnou podlahu: videa a doporučení

Nainstalovat WC na dlážděnou podlahou je jednoduchá, takže tento úkol zvládnout i člověk bez příslušných zkušeností při opravě v podlaze v koupelně vždy instalovány v nepřítomnosti bytových jader. To je způsobeno tím, že podlaha po dokončení instalace sanitárního vybavení - velmi obtížný proces. Jinými slovy, toaleta a umyvadlo se zastaví a nedovolí, aby účinně a správně fungovat. Z tohoto důvodu instalace všech klempířských se provádí po dokončení podlah. V koupelně je stále vysoká vlhkost vzduchu, takže nejvhodnější dokončovací materiál je považován za dlaždice. Dlažba je velmi pohodlné a praktické. Jedinou nevýhodou dlaždic lze nazvat vysoká citlivost na mechanické poškození. Z tohoto důvodu je nutné striktně dodržovat pokyny a rady odborníků.

Jak mohu nainstalovat záchodové mísy na dlaždice s rukama

Instalace záchod na dlážděnou podlahu s rukama - není snadný úkol, ale proveditelné. Nejprve je nutné provést přípravné práce. Přípravný proces začíná s označením prostor pro toaletu.

Je důležité si uvědomit, že konce sestavy vypouštěcího a plnění systému by měla působit z povrchu ne méně než 15 cm.

Nastavit miska na dlaždice, můžete použít tmel

Pokud nechcete brát v úvahu, můžeme čelit problém připojení a komunikačních systémů je třeba budovat další potrubí. Chcete-li tento problém odstranit, vzdálenost by se měla postarat předem ve fázi vyrovnání podlahy. Po označení se použije, je třeba připravit všechny nástroje a materiály, které budou zapotřebí v práci.

Odborníci sestavili seznam potřebných nástrojů a dalších materiálů:

 • Potrubí pro odvod, hotový vlnitý výrobek se často prodává v sadě s WC;
 • Hadice pro připojení k systému chladnou vodou;
 • Kulový ventil;
 • Tape-FUM nebo vlek;
 • Těsnicí prostředek může být nahrazeno epoxidovou pryskyřicí;
 • Vrtné a vrtáky, které jsou navrženy pro práci na keramiku a beton;
 • Nastavitelný klíč;
 • šroubovák;
 • Kern;
 • Jednoduché tužku nebo křída;
 • Špachtle a čištění.

Je také nutné zvolit správné spojovací prvky. Obvykle upevňovací systém je dodáván s WC. Jsou-li upevňovací prvky nejsou k dispozici, volitelné kotevní šrouby, což odpovídá průměru otvorů. Je důležité, že šrouby mají odolnost proti korozi. Všechny potřebné materiály a nástroje, které lze zakoupit v každém železářství nebo zdravotnického.

Upevnění WC na podlahu na dlaždice

Nainstalovat WC na podlaze položena dlažba v několika způsoby. Nejjednodušší a nejméně nákladný způsob, jak záchod je považována za spodní část, které mají technologické otvory.

, Musíte nejprve vidět video tutorial správně nastavit misku na dlaždice

Při instalaci je nutné postupovat podle tohoto algoritmu:

 1. Toaleta zavést, s přihlédnutím k vzdálenost kanalizaci. Dále, křída nebo tuhy kulaté obrysy podstavce. Ve středu otvoru dal viditelný bod je přísně kolmá k podlaze.
 2. Tam, kde byly tečkované, jemně punč knock nátěrové dlaždice. To je třeba udělat, aby se zajistilo, že během cvičení z klouzání po povrchu. Práce je třeba udělat co nejpečlivěji, odborníci doporučují navlhčit místo pro nádivku.
 3. Dalším krokem je vrtání otvorů pro koně. Po WC, takže se musí snažit říci, a je-li splněna, k tomu se použije obrys tmelem. Pryskyřice nebo tmel by měl být aplikován na všechny montážních otvorů. Těsnění brání akumulaci přebytečné vlhkosti pod WC.
 4. Posledním krokem je instalace WC na cestě. Dále utáhnout šrouby. Squeeze out tmel je nutno očistit špachtlí. Po instalaci WC, viditelný proužek tmelu který má být dekorován pomocí injektáže.

Po všech fázích instalace WC, můžete nainstalovat součásti a připojení k potrubí se studenou vodou.

Doporučení: jak opravit záchod na dlážděné podlaze

Je-li záchod bez vyčnívajících prvků, instalovány a používány trochu složitější.

WC na kachlových patře mohou být zajištěny pomocí šroubů, které jsou dodávány na něj

Aby bylo možné provést instalaci řádně je třeba dodržovat přesné instrukce:

 1. Veškerou manipulaci pipe potřeba před podlahových dlaždic.
 2. Dále nastiňuje obrysy objektu a dát značky do děr.
 3. Skrytá upevnění záchodové mísy je instalován na podlaze. Poté, co je potřeba, aby přesně vyvrtejte otvory a namontujte šrouby. Instalace záchod dost těžké, z tohoto důvodu, můžete utáhnout šrouby střídavě. Šroub na toaletu tímto způsobem může být docela rychle, pokud budete dodržovat všechna doporučení.
 4. Posledním krokem je instalace na záchod ve spodní části. Namontovaný na této stavbě továrny bočními otvory.

Jakmile je instalace záchodové provedeného všechny upevňovací šrouby uzavřít speciální ozdobné kryty. Díky tomuto systému, dekorace, záchod stává vzhled all-keramické.

Metody: jak opravit záchod na dlaždici bez vrtání

K dnešnímu dni, velmi oblíbené jsou vyhřívané podlahy. Instalace záchodové mísy pomocí šroubů na podlaze nelze provést. V procesu vrtání může způsobit poškození topného systému. Pro tyto případy je WC může být vázán prostřednictvím lepicích sloučenin, jako je dehet, Tekuté hřebíky, silikonový přísady. Hlína se volí přednostně a síle fixace.

WC montážní lepidlo lze zakoupit v železářství za přijatelnou cenu

Aby se zabránilo poškození povrchu podlahy:

 1. Smyčka obklopuje mísu pomocí tužky nebo křídy.
 2. Vrchní vrstva z keramických dlaždic pomocí speciálního diamantového kotouče je odstraněna pro vytvoření drsného povrchu. Tato akce pomáhá zajistit lepší adegeziyu. Stejný účinek je nutné provést s lepivé části záchodu.
 3. Během zpracování lepidla může mluvit o okruhu, a to může odstranit jen s dlaždicemi. Aby se předešlo tomuto problému, je nezbytné silné vrstvy lepidla k položení dlaždice na místě na spojku, ve vzdálenosti 3 mm od tažených obrysu. Na klouby vypadala esteticky, jsou přepsány ozdobnou složení.

Opravit záchod správně pomocí lepidla může být s pomocí odborníka nebo se striktně dodržovat pokyny. Mnozí odborníci doporučují, aby při absenci zkušeností z instalačního WC praxi oddělit fragmenty dlaždic.

Připojení na záchod na kanalizaci

Chcete-li spustit do zásuvky a do hlavního stoupacího potrubí se musí připojit zvlnění. Je důležité, aby nákup vysoce kvalitní komponenty záchodu, protože jsou zodpovědné za těsnosti odtoku a nedovolují pronikání nepříjemného zápachu. Po instalaci těchto zvlnění je možné připojit vypouštěcí nádrž pomocí speciálních šroubů. Na samém konci, aby se připojily k výstavbě přívodu toaletní vody.

Po připojení WC a kanalizace, musí být uzavřeny

Aby bylo zajištěno, že všechny procesy jsou lépe pochopitelné, si můžete prohlédnout instruktážní videa, které jsou zobrazeny v detailu všechny procesy: hůl, jak snížit dlaždice a dal vybavení a popsané akci v případě, že podlaha je nerovná.

Shrneme-li, můžeme vyvodit následující závěry:

 • Nainstalovat WC na Dlažba by mělo být, aby nedošlo k poškození povrchu;
 • Existuje několik způsobů, jak nasednout na toaletní dlaždice;
 • Způsob upevnění výběr závisí na konstrukci toaletní mísy;
 • Nejoptimálnější způsob, jak opravit dlaždice toaletu lze považovat za způsob lepení;
 • Je-li WC připojen k šroubu, je nutné, aby se zabránilo zešikmení design, to upevňovací systém jsou utaženy současně.

Odborníci doporučují zahájit utahování šroubů není úplně, je nutné sladit úroveň konstrukce výrobku.

Instalace záchod na dlážděné podlaze (video)

Dát misku na obklady v koupelně, můžete vlastnit, je třeba dodržovat určitý algoritmus. Také, ne ušetřit na materiálu a upevňovacích systémů. Máte-li provést instalaci správně, záchod zůstane stabilní a nepřinese jejich majitelé potíží.

Upevnění WC na podlahu: analýza údajů ze 3 „správné“ technologické způsoby

Montáž sanitárního vybavení se provádí v přísném souladu se stavebními předpisy. Údržbář, často mají strach z těchto děl. To se používá pro servisní firmy, které žádají o velmi dobré peníze pro vykonávání relativně jednoduché operace. Mezitím pevné toalety na patře - velmi cenově dostupné pro nezávislé zátěžové události. Je pouze důležité, aby si pozorně přečetli stávající technologie funguje, vyberte si tu nejvhodnější, a postupujte podle pokynů.

Bez ohledu na způsob, kterým se na toaletu, instalační práce začít s montáží na WC nádrže. Zařízení se shromažďují v souladu s instrukcí a je zajištěn na svém místě určené. Těsně před instalací toalety by měla být připravena na krmiva a odstraňování odpadních vod místa. Existuje několik způsobů upevnění. Hlavními kritérii pro výběr - podlaha materiál, ke kterému je zařízení instalováno. Detailní pohled na nejběžnějších způsobů.

Nejpraktičtější způsob, jak nainstalovat zařízení s minimálním úsilím a času. Zvláště vhodné pro použití na plochém hladkém substrátu, protože nejmenší výška nepříznivě ovlivnit kvalitu praní. Je výhodné použít tento způsob připevnění pro lehké kompaktní konstrukci, protože fixace nemusí být zcela spolehlivé. Instalatéři se doporučuje instalovat zařízení na speciální podložku, která může být snadno provedeno nezávisle na staré linoleum plechu nebo tenké pryže. Toaleta je namontován na obrobku, je obklopeno obrysu marker. Pak ostrým nožem nebo nůžkami vystřihnout požadovaný tvar těsnění.

Zařízení je připevněno k podlaze pomocí hmoždinek nebo speciálních klempířských spojů. Spojovací materiál se obvykle dodává společně s novým zařízením. Může být také možné zakoupit na specializovaných obchodech

Nyní musíme provést značky. Na připravené místo pro zařízení, „vyzkoušet“ na záchodě a obklopují ho na cestě. Sklízení zařízení. Uložit tenkou vrstvu lepidla a těsnicí hmoty těsnění na to. Tento design je nejspolehlivější, ačkoli někteří umělci raději dělat i bez podkladu. Můžete začít vrtání otvorů pro upevnění. Jak praxe ukazuje, je-li kvalita hůl obložení a zvolit průměr vrtáku tak, aby se upevňovací otvory byly o něco víc než on, žádná další instalace bude mnohem jednodušší. Důvodem je, že guma Substrát působí jako druh „kontaktní místa“ pro podlahy a zařízením.

Někdy to trvá nejen opravit záchod na podlahu, ale také trochu výtah to. To platí v případě, pokud je byt se nachází několik zařízení. Potom poslední v systému musí být zvednut asi o 3 až 4 cm. V tomto případě je pomocí dvou palců část desky, která se používá jako podstavec. To je řez přesně podél obrysu nádoby a umístěna na podlaze, gumové substrátu spočívá na vrcholu. To vše se koná společně s tmelem tvořit spolehlivé a robustní konstrukci. Vrtat otvory pro montáž přímo na podložce.

Utáhněte upevnění na základě WC velmi opatrně. Při nadměrné síly může dojít k poškození keramiky, ze kterého je vyroben zařízení

Vzhledem k tomu, upevňovací prvky mohou být použity dlouhé kovové kolíky nebo speciální instalatérské přílohu. Ta se obvykle přicházejí s novým vybavením. zajištění kvality, které mají zhruba stejný, takže můžete použít obojí. tloukl jsme do připraveného otvoru v podlaze kotev. Nastavte mísu a opatrně připevněte. Je třeba mít na paměti, že při příliš silném dotažení keramiky, která je vyrobena ze zařízení může být poškozen.

Nyní je potřeba připojit zařízení do kanalizace. V této fázi jsme se věnovat zvláštní pozornost zvlnění. Hojně mazání obou okrajích silikonu. Jedním z nich je vložena do kanalizace úst a druhý je kladen na problematiku záchodu. Všechny úseky spojení by mělo být pečlivě zmáčknout prsty k utěsnění byla kvalitativní. Jako dodatečné opatření můžete použít metalizovanou pásku, který může utěsnění spár. Drátové připojení vodovodů a zařízení je připraveno k použití. Podobný způsob upevnění, který je uveden v detailu ve videu.

Ze všech způsobů, jak opravit záchod na podlahu, to je nejjednodušší, ale zároveň nejvíce časově náročné. Pro vytvrzení epoxidové směsi, která byla použita jako lepidlo trvá asi 12 až 15 hodin. Tato metoda může být použita pouze na hladký povrch. Nejčastěji se používá k zabezpečení zařízení na podlahách dlažba. Tato metoda je velmi jednoduché provést. Za prvé, oba povrchy musí být dobře očistí od prachu a nečistot. Dlaždice lze vyhladit tak, aby byl drsný. Tím se zlepší přilnavost materiálu. Povrchy jsou odmaštěny acetonem, nebo jakéhokoliv rozpouštědla.

Vaření lepidlo. Můžete si koupit ready-made epoxid nebo vařit sami. K tomu se 100 dílů epoxidové pryskyřice ED-6, 200 dílů cementu, 20 dílů rozpouštědla nebo změkčovadla a 35 dílů tužidla. Důležité pořadí přidávání složek do roztoku. Za prvé, se zahřeje na 50 ° C pryskyřici, rozpouštědlo se přidá, a po vytvrzení na konci - cementu. Složení nutnosti neustále zasahovat za vzniku plastické, homogenní hmoty.

K toaleta je bezpečně zajištěn na místě, podlahová krytina je připraven: pískem pro lepší přilnavost a rozmazaná malou vrstvu lepidla. Přebytek personál, který hovořil pod tíhou zařízení, okamžitě odstraňte vlhkým hadříkem

Správně připravená lepicí směs může být použita pro jednu a půl hodiny. Dali jsme ho na záchodě základně tak, že se roztok rozlohu nejméně 20 m². cm a tloušťka je nejméně 4 mm. Upravené zařízení nastavit na místo, který kombinuje s vydáním odpadních zvonku a pevně přitisknuté k podlaze. Pak předmět zařízení ne méně než 12 hodin. Toto období je nezbytné pro vytvrzení lepidla. To se nedoporučuje ani dotknout misku během této doby. Poté připojte zařízení k přívodu vody a kanalizace.

Nejčastěji je tato metoda se používá k nastavení toaletu na dřevěné podlaze. Taft volal, kterým se z masivního dřeva, který je připojen k zařízení. Tloušťka desek, které jsou vyříznuty ze prvek, který odpovídá tvaru nosného sloupku toaletní míse by měla být 28 až 32 mm. Uložení položky před vlhkostí nutně pečlivě ošetřené lakem. Chcete-li správně upevněn na dno podlahy taft namontován kotvu. Nejjednodušší možností -. Kované rozložené hřebíky, které by měly vyčnívat z části 2-3 cm vybrání připravený pro instalaci WC, naplněné cementovou maltou. To je zapuštěn dolů kotvy taft. V důsledku toho by měl být v jedné rovině s podlahou.

Po asi 12 hodin, během kterých byl roztok zcela suchá, můžete přistoupit k montáži zařízení. Přístroj je upevněn pomocí šroubů. Pod hlavami nutně zaplněný pračka gumové těsnění, které brání případnému poškození rámu při utahování WC. Odborníci radí před práce namažte šrouby tukem nebo grafit, které jim později, pokud je to nutné, může být snadno odšroubovat. Taft ze dřeva může být nahrazena substrát z gumy. Byl vyříznut z plechového materiálu o tloušťce od 5 mm do 15 mm, případně i ze starých gumovou rohoží. Takový podklad musí být 1-2 cm menší než referenční WC stojanu.

Upevnění WC na taftu zahrnuje použití speciální dřevěnou vložkou. Obrázek ukazuje všechny prvky upevnění

Metody pro montáž standardní WC na patře měnit. Oni se velmi liší ve složitosti a čas strávený na montážní práce. Je důležité vybrat ten správný způsob upevnění. Záleží na materiálu, ze kterého je podlaha v místnosti. Práce na instalaci lze provést sami, ale pokud nemáte žádné zkušenosti nebo touha, je lepší se obrátit na odborníky. Oni rychle a správně provádět veškeré práce, zaručuje dlouhou a dokonalý servis nové zařízení.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); Dobrý den. Nestabilní běh Automatický kotel AOGV 11.

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); ahoj V letošním roce jsme se přestěhovali na venkov.

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); ahoj Před pár dny jsem zjistil několik poškozené střechy.

Internetová encyklopedie o budování komunikace

Jak opravit záchod na podlahu: 3 způsoby, jak instalovat WC

Instalace některé z sanitárního vybavení by mělo být provedeno s přihlédnutím k některým stavebním předpisům. Pro většinu lidí držet takové operace samy o sobě se zdá být příliš obtížné. V této hře, a firem, které nabízejí své služby pro instalaci různých sanitární keramiky v poměrně velké peníze.

Přestože instalace WC - to je jedna z nejjednodušších operací. Pro jeho správné chování, je nutné znát některé nuance tohoto procesu. V tomto článku se zaměříme na to, jak správně zajistit toaletu na zem, aby nedošlo k rozložit několik metod.

Bez ohledu na to, jaká metoda se rozhodnete použít pro instalaci WC, veškeré práce by se mělo začít s montáží záchodové nádrže. Drain mechanismus bude podle přiloženého návodu k záchodu, po kterém musí být instalovány v určitém místě.

Přípravná fáze je také zlepšení vody a kanalizační sítě. Jak bylo uvedeno výše, není jedním ze způsobů, kterým klempířské práce. Jeho volba závisí na materiálu, který je ozdoben podlahu.

Jedná se o nejběžnější způsob instalace. To může být použit k upevnění instalatérské poměrně rychle a bez větší námahy. Nejlepší ze všeho je, tato metoda je vhodná pro hladké povrchy, takže pokud tam byla otázka, jak opravit záchod na podlahu, pak pečlivě čtěte dál.

Metoda je vhodná pro ploché a hladký povrch, protože i minimální rozdíl ve výšce výrazně snižuje kvalitu instalace. Je třeba také říci, že ukotvuje lepší instalovat toalety lehký model, protože montáž snese značnou hmotnost výrobku.

Odborníci v této oblasti se doporučuje umístit na toaletu na speciální podložky, které lze provést pomocí list starého linolea, a pro tyto účely je perfektní pneumatiky. Pro výrobu těsnění, je třeba, aby výrobek z listového materiálu, a pak řez kolem jeho noha markerový pero nebo tužku. Za to, že těsnění by měly být sníženy podél čáry.

Můžete použít pro psaní nůž nebo nůžky. Sanitární zařízení je umístěna na podlaze a bezpečně připevněny hmoždinkami nebo spojovacích prvků. Spojovací materiály, ve většině případů jsou vybaveny WC, ale pokud máte jinou situaci, můžete si je zakoupit v každém specializovaném obchodě.

Po výrobních těsnění, by měl znamenat povrch podlahy. K tomu je třeba dát na záchod v zamýšleném místě instalace a snížit kolem jeho kontury ano, pak byste měli použít tmel, aniž by došlo k odchýlení od okruhu. Je lepší, aby to přehánět a dát malou vrstvu spotřebního materiálu.

tmel na vrcholu nutnosti instalovat těsnění, která by měla pevně držet po zaschnutí tmelu. Tato konstrukce je robustní a spolehlivé, i když v některých případech povoleno instalovat toalety, aniž by hrozilo.

Teď musíme udělat vystružování otvorů.

S cílem usnadnit všechny budoucí montážních prací musí být zodpovědný přístup k provádění této operace. Těsnění musí být přilepena pevně a přesně v místě instalace výrobku a výsledné otvory musí být odlišný od minimálního průměru vrtáku v plánu.

To je nutné, aby pak bylo možné správně používat spojovací materiál a spolehlivé gumové těsnění stane nárazníkové zóně mezi podlahovou krytinou a do záchodové mísy.

V některých případech může být nezbytné nejen montáž sanitárního vybavení, ale také ke změně jeho výšky o několik centimetrů. Tato potřeba se objeví v případě několika vnitřních jednotek tohoto zařízení, druhý z nich by měla být zrušena o 4 centimetry.

Také by vás mohlo zajímat článku o toaletů k výslechu. Http://vse-postroim-sami.ru/home/bathroom/5577_pereplanirovka-vannoj-komnaty-obedinenie-sanuzla-i-vannoj/ kliknutí na odkaz se dozvíte, jak provádět změny do koupelny a WC. V tomto článku najdete rady týkající se vybarvení koupel s rukama.

Za tímto účelem používají dřevěná deska pro uspořádání stojanu. Je nutné, aby se přesně stejně jako těsnění z pryže nebo linoleum, pak „zasadil“ výrobky ze dřeva v tmelu, působící na těsnící vrstvy a je již vložen na vrchol výsledné konstrukce těsnění. Pokud se to udělá správně velikost mísy nohy, dostanete robustní konstrukci.

Otvory pro spojovací prostředky nutné vrtat přímo do ostění nebo stojanu. Je důležité si uvědomit, že stahovací zipy na instalovaném WC, musí být velmi opatrní. Nemůžete vyběhnout a to přehánět, protože tam je příležitost významně poškodit povrch záchodové nohou.

Protože spojovací prvky použít velké kovové hmoždinky nebo speciální prvky pro instalaci potrubí. Speciální položky jsou často dodávány s WC. Mělo by být okamžitě říci, že kvalita kontaktním místem pro nohy k podlaze stejné při použití některého z těchto možností.

Tyto vystruženým otvory v těsnění, musí být vloženy zátky a přibil je. Pak je třeba nainstalovat zařizovací předměty a zajistěte uzávěry. Vzpomeňte si na utahovací síly, které by neměly být přehnané.

Nyní je potřeba připojit k kanalizace instalatérské výbavové linii. Zvláštní pozornost by měla být věnována vlnité trubky. Jeho nárazníky být utěsněny silikonové sloučeniny. Člověk se musí připojit k páteřní síti a druhý k východu za WC.

Kontaktní plocha vlnité trubky s produktem a páteře nezbytné opatrně manipulovat složení na bázi křemíku. V některých případech, dále zahrnující použití lepicí pásky s kovovým povlakem. Posledním krokem bude instalace záchodu k přípojce vody linky. Zde je pouze nutné pevně upevnit hadici k potrubí. Přístroj může být použit okamžitě.

Pokud si nevíte, jak opravit záchod na dlaždice bez vrtání nebo šroubů, se vkládá informace by mohly být pro vás zajímavé. Tato metoda je velmi jednoduchá a nevyžaduje kvalifikaci nebo zkušenosti v oblasti zaměstnance, ale tady budete muset být trpěliví, protože tento proces je časově velmi náročné.

Pro úplné vysušení epoxidové lepidlo, které se používá pro montáž sanitárních, vyžaduje asi 14 hodin. Tato metoda se používá také v případě, že hladký a rovný povrch, protože rozdíl ve výšce nedovolí vytvořit pevný kontakt s podlahou krytiny produkty. Jako první metoda se používá především pro obklady.

Tato metoda je velmi jednoduché provést. Za prvé, je třeba důkladně vyčistit kontaktní plochu před prachem a špínou. Deska je také lépe zvládnout smirkový papír pro zlepšení adheze materiálu. Potom se kontaktní plocha musí být odmaštěny pomocí acetonu nebo jiného rozpouštědla.

Nyní musíme přistoupit k výrobě lepidel. V zásadě je možné zakoupit již hotový lepivou kompozici, ale v případě, že rozpočet je malý, je lepší ušetřit peníze a dělat to sami. Pro přípravu požadovaných 100 dílů epoxidové pryskyřice ED-6, 35 dílů tužidla, 20 dílů rozpouštědla, a 200 dílů cementu. V této fázi je velmi důležité dodržovat správné proporce.

Epoxidová pryskyřice se musí zahřát na 50 stupňů Celsia, a pak se vlije do rozpouštědla následujícím tužidla složky se poté, co bylo nezbytné přidat směs cementu. Při přípravě kompozice musí být to za stálého míchání. V důsledku toho by měly být vytvořeny z plastu a homogenní hmoty. Pro zvýšení účinku, musí nejprve mazání kontaktní plochy lepidla a pak se použijí epoxidové řešení.

Prostředek, který byl vyroben na základě tlakového zařízení, musí být instalovány okamžitě otřít vlhkým hadříkem. Pokud se kompozice připraví v souladu s pravidly, může být použit více než jeden a půl hodiny, protože pak se nastaví a přichází tažnost. Roztok musí být aplikován na noze záchodové mísy tak, že kompozice vrstva 4 mm, a oblast, na které byl aplikován prostředek nejméně 25 centimetrů čtverečních.

Nyní je třeba nainstalovat na záchod na správném místě a připojte vlnitou trubku na kanalizaci. Stejně jako v předchozím případě, k utěsnění kontaktní plochy z vlnité trubky je třeba použít silikonové kompozice. Dále je třeba použít sílu a vytlačit produkt k podlaze, jak je to možné pevně, pak ho nechat na pokoji 14 hodin.

Napojení na kanalizaci

Za celé období se nedoporučuje ani dotknout zařízení, protože je možné ho odstranit z místa, a bude muset opakovat znovu. Na konci tohoto období, je třeba pouze připojit produkt k vodní hladině a můžete začít používat. Nyní, když víte, jak to opravit záchod na dlaždice.

Ve většině případů je tato metoda se používá v případě, že sedátko, které mají být namontovány na dřevěný podklad. Taft je těsnění vyrobena z pevného dřeva, které budou instalovány zařizovacích předmětů. Tloušťka desky, ze které je vložka vyrobené, by měl být 3 centimetry. To je řez od stromu stejným způsobem jako v předchozích dvou případech. Po tom, těsnění je nutné impregnovat s lněným olejem pro zlepšení její ochrany před vlhkostí.

Instalace na taftu

Déle trvající kontakt kotev musí být namontován na zadní straně těsnění. Jak praxe ukazuje, je nejlepší jet pár hřebíků v šachovnicovém vzoru. Hřebíky by měl působit po dobu cca 3 cm. Předtím, než opravit záchod na dřevěnou podlahu, je třeba zaplnit mezeru pro instalaci s betonem, a pak ji do připraveného podložku, která musí být utopil v roztoku tak, že nevyčnívá nad jeho úrovní.

Pak budete muset dát řešení pro suché, muset počkat asi 12 hodin. Produkt je připojen k vložce pomocí šroubů. Pod upevnění nezbytné, aby gumové podložky. To se provádí tak, aby se odstranila možnost poškození povrchu záchodové sedátko při utahování spojovacích prvků. Podle odborníků v oblasti, je lepší připravovat spoje nebo grafitu tuk, pokud je to nutné, k jejich odstranění, nemusíte provádět žádné zvláštní úsilí.

Také místo stromu je umožněno používat kaučuku, jehož tloušťka by měla být 1,5 cm.

Na závěr bychom měli dodat, že pokud si nejste jisti, ve své schopnosti, je lepší věřit odborníkům. Takže budete trávit více peněz, ale budou moci spolehnout na kvalitu instalace sanitárního vybavení.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Částečné nebo úplné kopírování materiálů je povoleno pouze s přímým aktivním odkazem.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

85 − = 77