Jak opticky zvětšit výšku stropu fotka

Jak opticky zvětšit výšku stropu fotka

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak opticky zvětšit výšku stropu: značkové tipy

Oprava - je to složité, časově náročné a nákladné. Seznamte se s ní každý počítání na dobrý výsledek, který bude odměnou za práci a úsilí. Z tohoto důvodu je důležité promyslet všechny detaily.

Přemýšlíte o tom, jak vizuálně zvětšit výšku stropu, zvážit vlastnosti objektu, stejně jako snažit využít všechny možnosti moderní vědy a umění designu.

Způsoby, jak harmonizaci prostoru, existuje mnoho. Podívejme se na ty nejpopulárnější.

Možnosti, jak opticky zvětšit výšku stropu, jsou omezeny na tyto oblasti:

 • vizuální zvýšení výšky stěn;
 • reliéf horní místnosti barvou;
 • přerozdělení důraz;
 • racionální využití světla.

Díky použití vhodných materiálů dekorativních prvků můžete dosáhnout vynikajících výsledků. Přemýšlíte o tom, jak vizuálně zvětšit výšku stropu, se snaží kombinovat různé techniky a metody.

Pravděpodobně, tato metoda je nejběžnější a jednoduché. Ale to se vyplatí na 100%. Svislé pruhy na stěnách místnosti s malou výškou - druh optické iluze, čímž vytváří efekt zvýšeného stropu.

Nemyslete si, že hovoříme výhradně o pruhované tapety. Můžete použít jakéhokoliv interiéru, postavený na základě použití svislé pruhy. Wave, větve stromů, vinné révy, abstraktní asymetrické čáry, průtok vody - volba prostě obrovský. Dobrý účinek je produkován barevné blokování - příjem segment malování stěn v různých barvách.

Jednoduchý způsob, jak opticky rozšířit hranice prostoru - používání reflexních povrchů. Pozoruhodným příkladem je lesklý podhled. Stěny se projeví v tom, jako v zrcadle, takže vytvoří efekt vysoké nadmořské výšce.

Stretch stropy již dávno přestalo být novinkou. Dnes je tento povlak je docela běžné. Instalace zabere trochu času, a náklady na stretch stropu je poměrně nízká.

Ujistěte se, přemýšlet o tom tímto způsobem, pokud si myslíte o tom, jak vizuálně zvětšit výšku stropu v kuchyni. Fotografie ukazují, jaký vliv má lesk. Stěny se odrážejí ve stropním povrchu, který vytváří iluzi prostoru a mnohem větší výšku, než ve skutečnosti je.

Existují i ​​jiné povlaky s podobným účinkem: plast, sklo, zrcadla. Je důležité, že povrch je lesklý, matný takový výsledek nebude.

Tato Stejná technika může být použita pro návrh podlahy. Vizuálně zrcadlové podlaha zdá depresi, jeho obrysy jsou odplaveny. Samozřejmě, že to není o tom, aby na podlaze zrcadle, ale mnoho speciální podlahové krytiny jsou vhodné pro impregnaci lesklým lakem. Tato myšlenka může být užitečné nejen pro městský byt, ale i pro venkovské chalupě. Pokud vás zajímá, o tom, jak vizuálně zvětšit výšku stropu v dřevěném domě, můžete fotografie parkety lak inspirovat.

Materiály, které mohou být použity k vydání lesklou podlahu, patří následující:

Uvědomte si, že odráží hojnost textury v interiéru vytváří těžký dopad. Vyberte si jednu věc.

Při vývoji designu prostoru, věnovat pozornost výběru barev. Zvlášť pokud máte v plánu na vlastní malovat strop a stěny, a nepoužívat již barevné materiály. Hlavním principem je výběr barvy tak, aby vizuálně, aby se strop světlejší. Obzvláště výhodné je v tomto případě vypadá gradientu - plynulý přechod ze tmy do světla horní stěně.

Další dobrá technika - barva nastavena od stěn do stropu. V tomto případě, tam je smysl pro výběr širokou škálu odstínů, raději lehčí tóny stropu. Například, červené stěny a bledě lila stropu. V tomto případě je třeba dávat pozor: v případě, že plocha místnosti méně než 13-15 m 2, že není nutné, aby vstup více než 7-10 cm je třeba se vyhnout příliš velké kontrasty ..

Návrháři vědí mnoho odpovědí na otázku, jak opticky zvětšit výšku stropu. Mezi nimi jsou složité vzory a velmi jednoduché řešení.

A v tomto případě neexistují žádné maličkosti. Mohlo by se zdát, jaké funkce mají pripotolochnogo podstavec? Vyberte si to by mělo být v souladu se zásadou „to bylo příjemné,“ a základní bílé barvě, v němž je zastoupena v obchodě, je zapotřebí žádné zlepšení.

Ve skutečnosti všechno, co je o něco složitější. V místnostech s nízkou výškou nejvhodnější úzkém podstavci s jednoduchým vzorem. Zářným bílá barva je žádoucí utlumit. Použijte odstíny slonové kosti, šampaňské, perletí nebo jasných barev základních barev. Takové výlisky nebude vypadat jasný důraz na místě v místnosti, který nepotřeboval přitahovat pozornost.

V případě, že je úkol ještě využít v interiéru masivní podstavec udržet celkový styl, vyberte ty možnosti, které jsou ještě přijít na stropě, ne zdi.

Za účelem harmonizace prostoru lze použít i neobvyklé dřevěné prvky - kesony. Chcete-li nalézt nestandardní odpověď na otázku, jak opticky zvětšit výšku stropu na chatě nebo venkovského domu, je nutné věnovat pozornost k této metodě.

Uvědomte si, že barva dřeva (nebo materiálu, který napodobuje) by měla být tmavší než barva stropu. Zvlášť pěkný vzhled keson, pokud se používá, a další prvky ze dřeva pro výzdobu místnosti.

Prostory nestandardní vlastnosti: rampa mezi stropem a stěnou

Některé staré domy problém přechodu mezi stěnou a stropem se rozhodl zcela nečekaně a podle dnešních měřítek dokonce neestetické. Zkosený roh je dost těžké rozebrat, proto se obvykle jen zavřít obložení panelů ze sádrokartonu nebo na strop snížen o několik centimetrů, takže po rampě nad listem GCR. Samozřejmě, pokud je výška místnosti je 3 metry a více, to není problém. Ale tam, kde strop je již tak nízká, 15-20 cm bude hrát roli.

V tomto případě je přechod zdobí jinými způsoby. Například povrch vyrovnat pomocí tmelu, brousit a natírat. Pokud se předpokládá, že stěny a strop budou mít různé barvy, musí být kloub umístěn tak vysoko, jak je to možné. Aby to vypadalo, čistější, můžete použít dekorativní nástěnnou podstavec na rovném základě.

Hlavními prvky omítky v místnostech s malou výškou mohou hrát krutý vtip. Se zaměřují pozornost na stropě, a prostor mezi nimi se zdá být blízko. Vizuálně, vytvoří opačný efekt, takže velké štuk je nejlépe použít, pokud chcete skrýt přebytečné množství.

Ale s pomocí štuku může řešit další problémy. Například, to může být užitečné pro ty, kteří se rozhodnou, jak opticky zvětšit výšku stropu. Foto světlo prolamované sádrové prvky potvrdit. Vyhnout masivní díly, dávají přednost elegantní a decentní.

V případě, že návrh požaduje neobvyklý stropní dekor, ale výška místnosti je malý, zvažovat vlastnosti místnosti. Myšlení opticky zvětšit výšku stropu pomocí vzoru, vzpomenout na kombinaci barev. Dobrý účinek poskytuje plynulý přechod ze tmy na světlo po obvodu uprostřed. Vizuálně, úroveň strop poroste.

Nezapomeňte, že bude používat příliš světlé barvy jsou za to nestojí. Tento strop se objeví níže.

Rozhodnete-li se na otázku, jak opticky zvětšit výšku stropu v dřevěném domě, moderní byt nebo chalupu, vybrat vhodný nábytek. Komody squat raději vysokých úzkých skříněk. Použitím zrcadlové fasády bude vytvořit efekt prostoru a světlých vertikálních vložených akcenty.

Jistě víte, jak opticky zvětšit výšku stropu pomocí závěsů. Návrháři se doporučuje mít kolejnice tak vysoko, jak je to možné, až ke stropu. Vertikální záhyby a proudící látky vytvořit požadovaný efekt.

Dalším způsobem, jak - vertikální žaluzie. Jsou vyrobeny z textilu, plastu, dřeva. Důležité a lehký, takže se snažte, aby blokovat jeho přístup do areálu.

Top 15 způsobů, jak vizuálně zvětšit výšku stropu

Nízký strop v kuchyni nebo v koupelně může být velký problém, pokud nevíte, některé z designových kousků. V tomto článku jsme shromáždili osvědčené postupy, jak vizuálně zvětšit výšku stropu bytu.

 1. Lesklý lesk. Velmi účinný způsob, jak vyřešit problém s nízkým stropem v typickém bytě - vybrat ten správný povrch. Lesklé povrchy, opticky zvýšení objemu místnosti a odrazy hra obsahuje další hloubku prostoru.

 • Různé úrovně. Dvouúrovňový stretch a podhled také pomoci, aby se místnost nebo kuchyň opticky vyšší. Montáž závěsných nebo natažené strop se dvěma nebo třemi úrovněmi výšky v realitě, samozřejmě, „ukrást“ o několik centimetrů. Nicméně, je vizuální efekt, může být opačný. Po obvodu stropu stěn jsou často vyrobeny krátce. V tomto případě je střední část někdy vyrobeny z materiálu s lesklým leskem. V případě, že celý strop stanovený cíl matný, bude speciální osvětlení na pomoc přijít. O jeho roli jako popisujeme níže.

 • Možná, že nejjednodušší způsob, jak vizuálně přidat „růst“ stěn a opticky zvětšit výšku stropu, - používání dokončovacích materiálů stejné barvy, jako je bílá, krémová, mléko. Když se stěny a strop jsou jediný tón, jako by se sloučit do jednoho povrchu lidského oka je stanovena na hranici mezi nimi a prostor se zdá vyšší a vyšší.

 • Stejný trik může být použit při výběru nábytku. Kuchyň s nízkým stropem vybrat světlou kuchyň. Chci přidat vnitřní grafickou kvalitu? Zkuste toto: aby spodní skříňky s čely světlých nebo tmavých a nechte vrchol mají světlé lesklé fasády. Bílá skříně proti bílé zdi a bílý strop „řešení“ a objeví se téměř neviditelný. Skvělý způsob, jak v kuchyni je vyšší, než ve skutečnosti je.

  Katalog výrobců kuchyňského nábytku

 • Tradiční lustr nebo závěsná stropní svítidlo - špatná volba pro nízké stropy. Místo toho, aby lépe využívaly zadlabací nebo režijních reflektory, místní osvětlení v nábytku nebo výklencích, stejně jako podsvícení, zabudovaný v tahu nebo na strop. Pokud si přesto chcete nechat centrálních svítidel by měla dát přednost přímé světlo nahoru, ne dolů, a navíc „lisované“ ke stropu. Dokonale se hodí stručné plochý lustry v japonském stylu lampy a úhledné-talíře.
 • Dávejte pozor na bohaté možnosti místní osvětlení. Doplňkové osvětlení by mělo umístit nad pracovní deskou, kuchyňským dřezem a v jídelně. Čím více světla v místnosti nebo v kuchyni je prostornější to bude vypadat. Malý trik: bodová světla zabudovaná do horní části skříňky a která jsou zaměřena na strop, příliš, bude dělat to vizuálně výše.

  odklonit

  Takhle? Ušetřit na odkaz a sdílet s přáteli!

  ! (Hodnotit tento článek již hlasovalo: 10)

  7 tipů, jak opticky zvětšit výšku stropu

  Neexistuje nic horší pocit, než když je strop v místnosti zdálo, aby se podílel na hlavě a tlačí na zem. A tak chcete svobodu nejméně ve svém vlastním bytě!

  Bohužel, strukturálně zvyšuje výška stropu je jen jeden způsob - perestelit podlahy. A dokonce ani tehdy ne v každém bytě je opravdu udělal. Přidejte centimetrů, možná i zlepšit stav doma, ale nemusí poskytovat požadovaný efekt.

  Co dělat? Jak, aby se strop zvednout nad hlavu a dát domácí prostor a výšku?

  Ve snaze vyrovnat se s tímto problémem bez větších oprav může být pouze prostřednictvím některých konstrukčních triků, že i vizuálně, ale bude strop vyšší.

  na schopnosti lidského oka v různých způsobů, jak vnímat různé barvy na bázi můžete „podvádět“ sami. V tomto případě je nutné použít účinek spočívající v odstranění objektů a ploch malované v chladných barvách. To znamená, že v případě, že strop bude malované nebo tapety vložit přes světle zelená, modrá, šedá, modrá, šedá nebo perleťově tóny, které vizuálně to bude vypadat výše.

  Dalším řešením by mohlo být vytvoření „nekonečno“ na stropě, která je nebem. Zde existují tři možnosti: Můžete pokleit tapety na stropě, simulující modrou oblohu s některými lehkými mraky, lze objednat umělecký obraz ve stejném stylu, a může být instalován podhled, který se bude vysílat nejvíce přirozeně čistou a nebeského prostoru.

  Při simulaci oblohu na stropě hranic na obloze mohou být sníženy a stěn. V případě, že stěny a strop jsou omítnuté se stejnou tapetu, bude oko není tam, kde je stěna končí a kde začíná strop. Takové řešení problému nízkými stropy se nejlépe hodí do ložnice a dětský pokoj.

  2. Zrcadlové strop - odrážet nekonečno

  Velmi účinnou metodou je instalace zrcadlovým stropem. Nicméně, instalace zařízení je poměrně složitý a vyžaduje mnoho úsilí, trpělivosti a přesnosti pro práci s křehký, lámací a zrcadel. Podhled v tomto případě představuje kovový rám, na který jsou zrcadlové prvky na sobě.

  Bezpečnější a snadno se instalují podhledy, který odrážel Plastové panely jsou používány místo těchto zrcadel.

  Stretch stropy jsou lesklé nejmodernější řešení, ale nedávají jasnou a rozmazaný displej. Při objednávání podhled, musíte se zaměřit na tkaniny světlých odstínů.

  Konstrukce podhledu, nebo napětí, samozřejmě, zabírají několik cenných centimetrů výšky, ale toto je kompenzováno vlivem genderové reflexe, když pocit druhého patra nad hlavu s průhlednou podlahou.

  Výběr správného barvy a geometrické řešení pro stěny, strop může být zvýšen. Především preferované svislé pruhy na stěnách. To může být tapety nebo kombinovaná barvení a pásy by neměla jednat v kontrastních barvách.

  V případě, že výběr laické pruhované stěny konstrukce, přechod mezi strop a stěny, aby se jako nenápadné. Pomocí široké výlisek v tomto případě absolutně nepoužitelné - strop nesmí objevit odříznuti od zdi.

  Vertikální orientace může být vyjádřena nejen v pásmech. Květinový ornament, listy a květy by měly být orientovány směrem vzhůru. Toto pravidlo se vztahuje na všechny geometrickým vzorem.

  Jedním z řešení, jak navrhnout nízký strop může být, že mu poskytuje vizuální hlasitost. V případě, že strop, maloval v chladných tónech, hůl bílé lišty budou čtverečky vytvořené mezi nimi vizuálně zvýšení stropu.

  Je-li výška stropu je nedostatečná, pak je to absolutně kontraindikované instalovat velké visící lustr. Musí být přitlačen ke stropu co nejblíže mají protáhlý tvar, být lehké a vzdušné, a ne aby se zapojily do oka. U zavěšeného podhledu je lepší použít bodové osvětlení.

  Pokud používáte světla pouze na obvodu stropu, se jeho střed nespadají do bodovým světlem, a proto je otázka, zda je nízká nebo vysoká, zůstane otevřená. Alespoň prostě nebude pociťovat tlak ze stropu.

  Zdálo by se, co dělá nábytek na strop? Ale ukazuje se, s cílem zvýšit strop a nábytek je nutné zvolit speciální.

  Snadné vertikálně podlouhlé, otevřenosti a transparentnosti nábytku umožňují zmírnit tlak nízký strop. Pokud se kromě vysokých skříněk a polic, aby židle a stůl v orientálním stylu, objeví se jen malý, ale zase se něco zdá malé, to znamená, že číslo je něco úžasného - v tomto případě, a bude strop. Design art kontrastními kombinace barev a velikostí, stylů a doplňky jsou často dosahuje nemyslitelné výsledky transformace vesmíru.

  Můžete také použít podhodnocena nábytek, jako na fotce pod touto technikou také vytváří efekt zvyšuje výšku místnosti.

  7. Ukládání vertikální - Jízda na kole bytové doplňky

  Dokonce i závěsy mají přispět k příčině. Zavěšení je přímo na stropě na tenké, neviditelné, kovové římsy, můžete skrýt přechodem linku zdi ke stropu, a tak tlačit málo místa.

  Vertikální záhyby na záclony a délka „podlahy“, aby se efekt ještě výraznější.

  Použití vertikálních žaluzií také řeší problém s nízkým stropem. Dlouhé tenké lamely téměř nenápadná bílá římsa opticky vytáhnout stěny s oknem a pak zvednout strop.

  V místnosti s nízkým stropem třeba vyzkoušet všechny položky výzdoby a interiérového designu orientovat se ve svislém směru. Obrazy a zarámované fotografie, podlahové vázy, okrasné rostliny - to vše by se měl snažit jen nahoru a slouží jedinému účelu: aby stropy nad prostorných pokojů a život pohodlnější a příjemnější.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2