Jak otevřít interkomu

Jak otevřít interkomu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak otevřít telefon dveře bez klíče: praktické rady k potřebným

V současné době je více než 95 procent z vchodů je vybaven zabezpečovacím systémem jako interkomu. Přístroj existuje v různých podobách, ale všechny z nich mohou být kulturní „vzlomat9raquo;. Vzhledem k tomu, můžete telefon otevřít dveře bez klíče?

Ukazuje se, že intercom systém instalován v našich městech, jsou jednoduché, jako tabulky násobilky. A abychom byli přesní, jsou naprosto logické z technického hlediska. To lze vidět pouze získání chovanou frázi v každém internetový vyhledávací systém: „Jak otevřít telefon dveře bez klíče“ Vidíme, že jsme žádáni, aby téměř milion odpovědí na tuto otázku, v důsledku čehož se zdá, že nejméně polovina naší populace nebo sušenky, nebo trochu „inzhenery9raquo; ve sprše.

Jak je známo, aby se upravila interkom, budete potřebovat přístup k programovacím režimu. To je obvykle realizován vytočení konkrétního hesla na klávesnici přístroje. Poté, co instalační program vstoupil do režimu, je schopen nejen otevřít přední dveře s interkomem, ale také změnit veškerá nastavení systému podle vašich představ, aniž byste museli otevírat dveře. Je to právě tato část vstupního komunikačního systému, který výrobci zaplatili včas, zvláštní pozornost je lame, jak se říká, na obou nohách. To vyplývá ze skutečnosti, zda došlo k chybě výrobce, nebo lenosti a neopatrnosti instalačního programu. Ale faktem zůstává - tajné kódy, které umožňují zadávat zamykání bez klíče pomocí interkomu, již dávno přestalo být tajemstvím.

Níže je pohled na to, jak můžete objevovat nejznámější typy systémech palubního telefonu bez klíče. Takže po praktickou aplikaci metody pokusu a omylu, můžeme s jistotou říci, „Sezame otevři se!“

VIZIT: jak otevřít telefon dveře bez klíče

Tyto interkomy jsou považovány za velmi obtížné otevřít bez klíče, protože kódy na nich, se liší záviděníhodný rozmanitost. Pokud instalační program nezmění výchozí nastavení zařízení, je třeba se otevřely dveře po zadání „12 # 3459raquo; nebo «* # 42309raquo;. VIZIT nově instalováno, můžete otevřít kód „67 # 8909raquo; nebo «* # 4239raquo;. Mimochodem, v mnoha modelech takové intercoms často chybí znak „zvezdochki9raquo; a „reshetki9raquo; - jejich funkce je nahrazena, respektive „K9raquo klíče; a „S9raquo;.

Je-li tuner při instalaci interkomu ještě nahradila své výchozí nastavení, bude muset nejprve jít do servisního menu ( «# 9999raquo), počkejte, až uslyšíte dvě krátká pípnutí, zadejte výchozí kód («12349raquo). Nyní byste měli slyšet jeden krátký zvukový signál. Teď děláme více z těchto složitějších operací. Skóre «29raquo,, pauza,“ reshetka9raquo,, pauza, «35359raquo; (Poslední kód je příkaz k otevření interkom bez použití klíče).

Cyfral: jak otevřít telefon dveře bez klíče

Pokud jsou přítomny v pravém byt vstupní číslování, která je násobkem 100 (tj., 100, 200, atd), kombinace je podávána ve „volání, kód 1, úkolem kód 2“. Kód 1 - Toto číslo bytu, který je násobkem 100 a kód 2 - je «72729raquo,« 23239raquo; nebo «72739raquo;.

U modelů s Cyfral bukovkoy „M9raquo; Vyzkoušejte kombinaci „challenge 41“ nebo „provokační 1410“. Ostatní dveře lze otevřít a jednoduchý úvod «070549raquo;.

Eltis je mnohem jednodušší otevřít. Pro „akkuratnogo9raquo; lámání kombinaci typ „volání 100, volejte 7273“ nebo „volání 100, volejte 2323“. Vše by mělo fungovat.

Otevřete interkomu Metacom

Získání kombinace „hovor, číslo prvního bytu v vchodu, výzvu.“ Jakmile se na displeji uvidíte nápis «COD9raquo, zadejte«57029raquo;. Pokud všechno ostatní selže, můžete přejít na druhou stranu, vytočením čísla "65535, volejte 1234, volejte 8, výzva, 6, call 4568".

Rainmann: jak otevřít telefon dveře bez klíče

Na numerické klávesnici stiskněte tlačítko „klyuchik9raquo; a vstoupit «9876549raquo;. V případě, že reakce na vaši akci sloužilo jako dvojité pípnutí, zadejte další «1234569raquo;. Na displeji by se měl objevit ve tvaru písmena „R9raquo, což znamená, že jste v servisním menu. Chcete-li otevřít dveře, stačí stisknout «89raquo;.

Dohánějí s otevřením dveří interkomu bez klíče, musíme rozlišovat mezi akutní je potřeba banální a trestný čin hackerů ze sobeckých důvodů. Z tohoto důvodu bylo moudré a jíst tyto znalosti moudře.

Užitečné tipy, jak otevřít libovolný telefon dveře bez klíče

Vchody se snaží chránit proti neoprávněnému vniknutí. To se děje nejen na bezpečnost dokončovacích schodištích, ale také to, že neexistuje žádný volný přístup do bytů. Někdy vstup nájemníci nemohou najít své magnetické klíče a známé sousedé nejsou doma se dostat do kontaktu s nimi. V těchto situacích je specifická sada užitečných tlačítek jako „hlavní klíč“.

Ochrana moderní domácnosti

Jak otevřít libovolný telefon dveře bez klíče

Firmy vyrábějící domácí telefon, který je součástí jejich děl možnost použít numerický kód, který funguje jako „magický klíč“.

Někdy se u vchodů nájemníci píše o nutnosti ponechat dveře otevřené

Máme celou řadu kombinací zařízení, tam je nějaký společný kód. Zkoumáme populárních značek ochranného obschepodezdnogo hradu:

 • Vizit (návštěva);
 • Metacom (Metakom);
 • Cyfral (Tsifral);
 • Forward (dopředu);
 • Eltis (Eltis);
 • Faktoriál (faktoriál);
 • Marshal (Marshall);
 • Lascomex (Laskomeks).

A nezapomeňte, že po tom všem je tu vždy možnost volat sousedy, kteří vás znají, s žádostí o pomoc v této situaci nebude pamatovat nebo psát kód. Nepoužívejte hlavních klíčů, protože strhne celý mechanismus.

důležitý! Po zadání „univerzální univerzální klíč“ na nějakou dobu přestávají elektronický vstup zámku fungovat správně.

Vezmeme-li v úvahu doporučení posoudí případ zvlášť.

Jak otevřít interkomu Vizit (návštěva) bez klíče

Vizit (návštěva) produkuje celou řadu úprav zařízení určených pro mnoho a několik bytů. Nejprve použitý na 200 bytů, druhý za soukromé vlastnictví, například domů nebo příměstských oblastech.

Volba vstupní kód na standardním modelu Vizit (návštěva)

Všechny modely jsou dodávány s normálním firmware, takže ke změně kódu, otevírá společnou sadu čísel. Existuje několik způsobů otevření:

V případě, že zařízení není „*“ klíče a „#“, zadejte „C“ a „K“.

Otevření kódy od různých výrobců

Kromě sadu čísel, to dává smysl, aby se Výhodou hardware je k dispozici nabídku vytočením # 999. Když uslyšíte dvě nespojitý signál, zadejte 1234, pokud neprojde, zkuste vytočit: 0000, 9999, 3535, 12345 nebo 6767. I potvrzují správnost otevření „výškových budov.“

A poslední cesta:

 • Zpeněží na „2“ a chvíli počkat.
 • Pak, v „#“, a také počkat.
 • Zadejte „3535“ a vstup otevře.

Chcete-li opustit menu zařízení potřebného uděluje „*“.

Objev z klíčových modelů bez obrazovky

Poznámka: Model, kde není displej nebo LED, otevřený komplex. Vyžaduje speciální klíč. Nebo špetka na „1“, pak zkuste kód. Tato „hit divu, že“ u vchodu vždy se nestane.

Jak otevřít interkom Vizit (video)

Jak otevřít interkomu Metacom (Metacom) bez klíče

Metacom (Metacom) vytváří digitální modifikaci, kde je bar a procesor s vestavěným napájecím zdrojem. Jedno zařízení je schopné uložit do paměti až 508 ID. Kromě otevírání individuální klíč je také „univerzální digitální zámek výběry.“

Metacom zařízení (Metacom) na dveřích

První verze otvoru:

 • Kliknutím na tlačítko "B";
 • zadejte číslo v prvním čtvrtletí. u vstupu (obvykle číslování je nad křídlo dveří);
 • znovu, "B", bude "code";
 • digitálního typu key 5702.

Speciální klávesy mají často doručovatelů

Pokud tyto kroky nepřinesou požadovaný výsledek, zde je několik možností:

 • 65535 roce 1234 v 8.
 • V roce 1234 6 v 4568.
 • V 27. 5702 (model MK-20 M / T).
 • V roce 4526 1 pro vytvoření prázdného identifikátor do čtecího zařízení v paměťovém zařízení.

Video níže ukazuje možnosti, jak se dostat ke vchodu.

Jak otevřít interkomu Cyfral (Tsifral) bez klíče

Pro Cyfral zařízení (Tsifral) neexistuje jednotný systém bezklíčového otevření.

Varianta Cyfral zařízení (Tsifral)

Všechny cesty není mnoho:

 • Tam, kde byt № 100 (200, 300, atd) platí kód: B - číslo q, které končí na 00 - in - 2323, 7272 nebo 7273 ..
 • V případě, že je označen „M“, pak zadejte následující příkaz: B - 41 - B - 1410. K dispozici jsou modely, kde jednoduše zadejte 07054.
 • S označením „-CCD“ - 2094.1M Try - 0000. Pokud není otevřen kombinace dveří, a tam byl nápis „ON“, stiskněte tlačítko „2“. Když je nápis «OFF» vstoupit do standardního kódu nemá smysl, protože byly nahrazeny instalátory.
 • S označením CCD - 2094M, je nutné vytočit 0000 - V. Poté se objeví «treska», kde musíte kliknout na čísla 123456 - 456999 B, nebo - Q. Je možné použít jinou možnost: 123400 - B, po objevení «F0» přidat 601.

Zde je video s otevřením modelu 2094.

Jak otevřít interkomu Forward (Vpřed) bez klíče

Elektronické zámky z Forward (Vpřed), lze často najít v našich domovech, takže běžné kódy mohou být užitečné. Zde je pár sekvencí:

 • K - 557 798 - K (K - je klíčem může být ve formě obrázků);
 • 2427101;
 • 123 * 2427101;
 • K - 1234.

Model Forward (Vpřed)

Použijte menu a přidat klíč. Opakovaným stisknutím tlačítka na 77395201 * 0 * dá klíč, který je, a dvakrát na „#“.

Zde je video na téma:

Jak otevřít interkomu Eltis (ELTIS) bez klíče

U zařízení Eltis (Eltis) je jednoduchá kombinace čísel a tlačítek:

 • B - 100 - B - 7273;
 • B - 100 - B - 2323.

Model Eltis zámek (Eltis)

Pro některé modifikace aplikované intercoms kódy Cyfral (Tsifral) výše.

Zde je seznam možností otevření ve videu:

Jak otevřít interkomu faktoriálu (faktoriálovou) bez klíče: kódy pro otevření

Existuje několik možností pro sled čísel Factorial zařízení (faktoriál). Pokuste se vytočit 000000 nebo ve vzestupném pořadí podle čísel od jedné do šesti. Existují situace, kdy objev není možné, protože by bylo nutné měnit kód.

Model Factorial (faktoriál)

Může vytáčet 5, se na obrazovce viz „180180“, stiskněte tlačítko volání - 4 - volejte.

Následující instrukce videa připevněn:

Jak otevřít interkomu Marshal (Marshal) bez klíče

Velmi populární v Rusku značky Marshal (Marshal), který je určen pro velké množství objektů.

Jeden z odchylek ve vybavení Marshal (Marshal)

Existuje několik jednoduchých kombinací, ale „úžasný“ průnik do vchodu nestává pokaždé. Zpočátku, zadejte číslo v posledním čtvrtletí. na schodišti + 1. Například poslední 60, pak vytočit 61. Poté dvě varianty: K - 5555 a K - 1958.

Jak otevřít interkomu Lascomex (Laskomeks) bez klíče

Poslední podnik na seznamu - Lascomex (Laskomeks). Tato zařízení nejsou neobvyklé: dveře bytových domů v Rusku. Zařízení má jednu unikátní vlastnost - Při instalaci je uvedeno čtyřmístný kód. Ho poznamenejte a zadejte: In - № kV. - údaje za vchodem.

Elektronický zámek Lascomex (Laskomeks)

 • Knop střídavě tlačítko „0“ a až čtyřikrát za sebou.
 • Kliknutím na 6 čtyřikrát.
 • "P", zadejte 8.
 • 60 sekund bude moci vstoupit.

Aby nevedly k zadávání čísel, pamatovat kódy reissue standard „otvírák“ na dveře magnetickou přístupu.

Interkomy nainstalován na téměř všechny vchody, takže situace není magnetický klíč přes sebe. Zkuste nejprve volat přátelům, sousedům, a tak otevřela dveře.

Pokud není nikdo doma, zadejte speciální kód, který odpovídá modelu a výrobce zařízení. Někdy se nemůže pracovat, pak budou muset počkat na přístupových dvířkách otevřít někoho jiného.

Také by vás mohlo zajímat:

Ví někdo, jak otevřít bez klíče interkomu Tekhkom ANO-150R?

A přesto: Jak mohu otevřít interkomu Tekhkom ANO-150R bez klíče? Již opotřebované, aby se nové výkřiky celá rodina ztrácí včas.

Pokud je mi známo, speciální kódy pro otevření nemusí fungovat. To znamená, že může dojít k vypnutí během instalace. Když dáme v domě interkomu, pak jsme šli do bytu a ptal se, zda opustit systémový kód ke službě. Podle výsledků jsme se rozhodli odejít, takže při mé návštěvě intercom nefunguje žádný kód z výrobku. Ale článek je dost užitečné, aby byly užitečné v každé situaci. Obecně platí, že ve všech těchto hloupých telefonů, kteří by měli, bude mu projdou bez problémů.

Máme s tímto interkomu jednou obtížná situace dopadlo. Žili jsme v domě nedávno vrátil s mým manželem a domov a magnetickým klíčem, jak se později ukázalo, byla zapomenuta. Se sousedy se nedívali skutečnosti, že někdo volá. Musel jsem počkat, až někdo přijde a otevře dveře do vchodu. Naštěstí ne čekat na dlouhou dobu. Navštivte interkomu. Pokud byste se pak znát kód, samozřejmě, by to čekal. Nyní stále nosit s sebou jen pro jistotu.

zanechat komentář zrušení odpovědi

© 2017 Aquatic-Home.ru. Všechna práva vyhrazena

Internetová encyklopedie o utilit doma

 • Mapa stránek
 • Zeptejte se odborníka
 • Podmínky a autorská práva
 • Obraťte na vedení

Kopírování a využívání materiálů je zakázáno!

Jak otevřít dveře bez klíče interkomu: kódy a triky

Existuje mnoho způsobů, jak otevřít telefon dveře bez klíče, je to proto, že základní programový dochází ve fázi systému výroby, a pak již zavedlo zvláštní kombinace. V ideálním případě, po instalaci přístupu ke změně režimu by měla být uzavřena, ale dělá to není vždy případ. Pokud jste ztratili klíče nebo prostě nemáte, budete pravděpodobně moci otevřít zámek, protože každý výrobce má své vlastní tajné kombinace.

K dispozici jsou kombinace, které umožňují, aby otevřel dveře s interkomem bez použití magnetického klíče

Tyto interkomy patří mezi nejoblíbenější a spolehlivých bezpečnostních systémů, jejich rozsah je známá pro obrovské množství, a proto je zabezpečení čím dál sofistikovanější a jedinečný.

Pokud potřebujete otevřít dveře ke schodišti, ale nemáte klíč k interkomu „návštěva“, pomocí těchto metod:

 • podávání kódového slova;
 • Vstup do servisního menu.

Z digitálních kódových kombinací lze přistupovat jedním z následujících způsobů:

Intercoms odrůdy: model „návštěvy“

Pokud to nepomůže, zkuste vstoupit do servisního menu. K tomu, začít psát mříž-999. Po krátkém zvukového signálu double vytočit jedním z následujících kódů:

V případě, že kombinace je vhodná, uslyšíte oznamovací tón, a pokud ne - dva. budete muset použít tyto kombinace pro ovládání menu:

 • otevřít dveře - 2 break-mříže pauzu-3535;
 • přidat klíč pro databázový systém - 3 připojit klíčovou mříž;
 • vymazat všechny klíče - 4.

Pro potvrzení akce, klepněte na tyče a pro odchod z menu - hvězda.

Nezapomeňte, že proniknutí do domu v dobré víře, je trestným činem.

Nyní se podívejme, jak můžeme otevřít dveře ke vchodu s interkomu „Tsifral“. K tomu je třeba zkontrolovat jeho označení, je-li panel je písmeno „M“, by měly být provedeny následující manipulace:

U bytových domů s místností bytů podle násobků 100, můžete zkusit jinou možnost: kombinace vytočit call-pokojový paušální volání, a pak přidat jednu z dostupných kódů:

Variety intercom "Tsifral"

Některé modely lze odblokovat zadáním menu pro tuto výzvu a vytočte „0000“ v případě, že obrazovka se volbou ON, stiskněte 2 a dveře se otevřou. Pokud svítí OFF, pak překódování byla provedena a je přístup uzavřen. Tak budete moci otevřít dveře do vchodu, pokud nemáte klíč k interkomu společnosti.

Tento typ telefonů lze otevřít několikrát. Nejčastěji používaným přístup do menu, musíte vědět, připojení k internetu, a to číslo prvního bytu. Vytočení hovoru a číslo bytu, a pak se na obrazovce vidíte slova „COD“, zadejte kombinaci „5702“. Po těchto manipulací, dveře by se měl otevřít.

Model intercom "Metacom"

Pokud nechcete mít klíč k interkomu, může také pomoci nastavit jednu z následujících kombinací:

Tento typ domácích telefonů jsou považovány za jeden z nejméně spolehlivé. V případě, že instalace nebyla provedena dodatečnou ochranu, pokud jde o přeměnu, trhliny v jednom ze dvou způsobů. V každém případě, stačí vytočit tlačítka hovoru a zadejte 4 číslice: 2323 nebo 7273.

Model intercom "Eltis"

Nyní zvážit, jak otevřít dveře interkom „faktoriál“, není-li klíč. Tyto systémy, na rozdíl od Eltis, naopak, je považován za jeden z nejspolehlivějších a dokonce je zde pocit, že nemohou prasknout podobně. Faktem je, že při instalaci požadavek mistrů je pro změnu kódování, aby se zabránilo vstupu do domu cizinci.

Nicméně známé kombinace, které vám umožní otevřít dveře do budovy, není-li tlačítko na interkomu. Výrobce „faktoriál“ je:

Variety intercom "Factorial"

Pokud žádná z těchto metod nepřinesla očekávané výsledky jsou pravděpodobnější, že dveře překódovat předem. Pak jen čekat, až někdo od sousedů by otevřelo dveře pro vás.

Domácí telefony značky «Keyman» zaseknout jednoduché a dosti problematické. Skutečnost, že tajné kombinace nejsou popsány a proto zná pouze dva možné způsoby. Tak je možné otevřít dveře o přibližně 20% v uzamčené s interkomu.

Zkusit své štěstí, začněte psát jednu z následujících kombinací:

 • K-100-pauza-789. Počkejte na pípnutí a pokračovat: 123456-pauza8.
 • K-170 862. Po zaznění zvukového signálu stiskněte tlačítko 0.

Intercoms odrůdy: model "Kimen"

Tento typ systému interkomu se vyznačuje tím, že v zámku bez displeje nebo klávesnice. Funkce «Blink» spočívá v tom, že se jedná o audio modelu jednoho uživatele. Takový systém ochrany je často instalovány u vchodu s recepce.

Navzdory skutečnosti, že existuje nějaké bezmocná digitální kódy podvádět systém je stále ještě možné po nahrazení klíče. Chcete-li to, vzít D9-0,1 typ baterií - baterie „Krona“ nebo „Korund“. Chcete-li otevřít dveře, které potřebujete najít na dně interkomu panel dva falshbolta a aby byly použity baterie, takže průchod ke vchodu budou otevřeny.

Systém „Domogard“ obtížné otevřít, ale pokud víte, klíče pro přístup do servisního menu, proveďte úkol se stává mnohem jednodušší. K úspěšnému vstupu bez klíče, je třeba nejprve spustit systém. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko C a podržte jej tak dlouho, dokud se zámek nevyslyší vás pípnutím. Zadejte na kombinaci interkomu a „669 900“ čísla bez přestávky nebo zaváhání. Uskutečnění hovoru a vytočit kombinaci, která odpovídá počtu posledních bytů v vchodu plus 1.

Jakmile se na displeji zobrazí F, můžete pracovat na:

Zvažte, jak můžete otevřít dveře telefon značky «T-Guard». Domácí telefony této společnosti nejsou příliš komplikované programu. Není-li během instalace systému změnit kód klíče, vytvářet dostatek pouze jeden sled akcí, které se zabývají bariérou při vstupu do schodiště.

Otevřít dveře vytočit následující sekvenci na interkomu: „call-00000-výzvou-výzva.“ Přivítat zatížení stisknout na konci dvojité výzvě bez pauz, velmi rychle. Je to trik, a bude vám otevře cestu.

Pokud potřebujete otevřít dveře ke schodišti, a nemáte klíč ke značce interkomu «Rainmann», záchrana může také přijít do různých digitálních kódů. Konkrétně v tomto případě můžete použít tuto metodu: Nejprve klikněte na tlačítko s klíčem, zadejte kód „987654“, pokud vše půjde tak, jak se očekávalo, po poslední číslici, měli byste slyšet dvojité pípnutí. Po příslušném signálu, zadejte následující kód „123456“, to je klíčem pro vstup do servisního menu. Informovat vás o úspěšné operaci, objeví se na obrazovce, písmeno R.

Jakmile jste přihlášeni do servisního menu s pouhými třemi tlačítky, můžete provést určité akce, pokud jde ke dveřím:

 • 4 - vstup bloku;
 • 6 - vypnout interkomu;
 • 8 - otevřít dveře ke schodišti.

Dávejte pozor, aby poškodit systém a nebude omylem zamkl z domu pro jeho obyvatele.

Model intercom "Rayman"

Tento typ systémech palubního nepoužívají tak často jako ostatní, a některé ze svých modelů dnes nemůže splnit vůbec. Přesto, že to pomůže pochopit, jak lámání a dveře tohoto výrobce.

Pokud máte co do činění s mechanickým magnetickým intercom značky „Barrier“, aby jej otevřít stačí pouze zadat univerzální kód - 1013. To je téměř nikdy změnit během instalace, takže nejsou žádné problémy a dveře se otevřou. Pokud tomu tak není, pak můžete použít poněkud neobvyklé, ale účinnou metodu: provést v blízkosti zámku dva magnety na talíř, které nahradí klíč a mechanismus bude fungovat s pravou vliv na něj.

A tady je další systém „bariéra“, tedy čtvrtý model není univerzální kódy. Navíc se jedná o single-user, takže s největší pravděpodobností nebude muset rozbít zámek, protože stačí zavolat recepce. Chcete-li otevřít interkomu dveře bez klíče, snaží se, aby trik s magnety, v takovém případě budete potřebovat 3 kusy.

Tam je další poměrně neobvyklý způsob. Pokud potřebujete otevřít dveře ke schodišti, které Vás zajímá, a nemáte klíč k interkomu, použít fyzickou sílu. Je třeba uchopit rukojeť a vynutit vytáhnout dvířka směrem k sobě. Když dostatečné množství aplikované síly se dveře ani rozebrat a bude pohybovat od své záchytné magnety. Nicméně, toto může být provedeno pouze se slabými systémy.

Neměla by zbytečně otevírat interkomu tak to může mít negativní dopad na jeho budoucí fungování.

To je nejlepší, aby se snaží neztratit klíče, a pak se nemusíte učit různé kombinace kódu pro otevření dveří.

Jak pracovat se třemi magnety?

Key doorphone „Barrier-4“ má magnet 3, pokud by mohl pohybovat po desce za použití tří hlavních magnetů, může to fungovat.

Materiály kopírování stránek je povoleno pouze v případě, aktivní odkaz na zdroj.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

38 − 32 =