Jak otevřít pračku

Jak otevřít pračku

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co v případě, že pračka neotevře?

Takže, pokud se neobjeví „stiralka“, selhání příčiny mohou být následující:

 1. Jen ne nad pracího procesu. Výrobci praček promyšlený bezpečnostní systém, který zamkne zámek dveří během pracího procesu. Je nutné, aby se dveře otevřely náhodně buben vysokou rychlostí, nebo v případě, že chce otevřít malé dítě.
 2. Spotřebiče vybaveny programem, který otevře dveře po dobu několika minut po umytí. Pokud vše dostiralis a dveře jsou zamčené, čekat na nějakou dobu (obvykle 1-3 minut). Zpoždění otevření je poskytovaná některými výrobci, aby se ochladil buben a samotný hrad po praní. Obvykle tato doba je uvedeno v návodu.
 3. Selhalo kvůli výpadku napájení nebo proto, že voda byla u konce. Pokud napěťové rázy a chvilkové výpadky mohou jednoduše zavěsit program. Informace o tom, jak otevřít pračku bez světla popisujeme níže.
 4. Opotřebení nebo zlomení senzoru hladiny vody zámku.

Dále zajišťujeme krátký návod pomoci odemknout nouzových dveří v různých situacích. Důrazně se doporučuje sledovat video lekce, ve kterém je otvor technologie průlezu podrobněji.

Pokud potřebujete otevřít pračky během pracího cyklu (například hlásit zpět k zapomenuté věci v bubnu, nebo co nejdříve, aby se zapomněla v kapse telefon), tak se nejprve odpojení zařízení od sítě. Jen Vytáhněte napájecí kabel ze zásuvky a vyčkejte několik minut. Automaticky vypustit vodu, a pak se dveře otevřou sám. Je-li k výpadku napájení dveře jsou zamčené, je nutné použít speciální páku, která se nachází hned vedle vypouštěcí zátku. Na fotografii níže jasně ukazuje, tuto páčku a pokud je třeba odblokovat pračku, když to skončí, jednoduše použít zařízení.

Situace je, když je po odpojení od sítě stiralki žádný odtok. V takovém případě otevřete přístroj s vodou v procesu praní, je prvním krokem bude muset provést ručně odtok. To lze provést několika způsoby. Začněte tím, že se snaží znovu připojit napájecí kabel a stiskněte program „Čerpání / Drain No Spin“ z osobních zkušeností můžeme říci, že poté, co voda sestoupil, dveře se okamžitě otevřely. Nefungovalo to? Stačí otevřít víko ve spodní části, kde je vypouštěcí šroub a odstranit speciální hadice, jimiž se bude vypouštět zbývající vodu. Ve videu níže jasně ukazuje nejen čas, ale co když potřebujete otevřít pračku bez madla.

Mimochodem, tato technologie je vhodná iv případě, že je třeba otevřít dveře Pračka bez světla. Když k výpadku elektrického proudu je třeba ručně vypustit vodu, a odemknout dveře.

Situace je mnohem obtížnější, v případě rozbití nebo zaseknutý zámek. V některých případech, můžete se pokusit vyřešit problém s pomocí lan. Video níže ukazuje tuto možnost opravy:

Ale problém je, že ne všechny tyto psací stroje zablokovat návrh systému. Častěji než nedostávají nouzové otevření dveří je poskytnout způsob a vy budete muset ručně rozebrat skříňku se dostat do hradu. Na první videa mistr předvedl, jak otevřít dvířka pračky, v případě, že zámek je uzamčen. Jakmile jste schopni odemknout dveře, budete muset vyměnit a zámkový systém. To lze provést pomocí svých rukou, pokud budete jednat v souladu s následujícími pokyny:

Velmi oblíbená situace může být nazýván největší škody na rukojeti při pokusu o otevření dveří. Pokud nejprve vy sami se pokusili vyřešit problém náhodnému poškození mechanismu, je třeba usilovat o trochu. Otevřít pračku pokud má zlomené rukojeť několika způsoby:

 • že zahrnoval páku, která je umístěna vedle vypouštěcí zátky;
 • pomocí lana jako ve video tutoriálu výše;
 • jemně přičemž zbývající část rukojeti s kleštěmi (pokud samozřejmě, odešel za to, co se chytit);
 • Ruční otevření zámku nahoře (musíte odstranit kryt dosáhnout zámek a otevřít zevnitř).

Dobře, poslední věc, kterou bych chtěl říci - jak odblokovat pračka a sušička. Vše, co musíte udělat, aby se opravy - odstraňte horní kryt topné těleso a vyšroubovat ji. Poté se s pomocí malých manipulací zase odemknout buben a provést otevření dveří. Všechny tyto manipulace jsou přehledně uvedeny v následující video:

To je všechno, co jsem vám chtěl říct, jak otevřít pračku, je-li uzamčen. Doufejme, že teď víte, co do činění s různými druhy poruch a jak vyřešit problém sami!

Velice vám děkuji za vaši pomoc. Musím otevřít auto pomocí krajky. Jsem velmi šťastná! Ještě jednou díky.

Prosím, řekněte mi, jak používat krajku

Moc děkuji za tip, trpěl jsem tři hodiny, a váš komentář pomohl krajkou

Děkuji moc za informatsiyu.master požádal 1500za otevření zámku, a to díky I až Váš tip se šňůrkou otevřel sám !!

Jak otevřít pračku, pokud je uzamčen Tips

Automatická pračka - nepostradatelný pomocník pro každou hostitelku. Pokud jde o selhání, je situace srovnatelná se skutečnou katastrofu. Často tam jsou časy, kdy zamčený zámek na poklopu. Co když neexistuje žádný mistr čísla na rukou, a zákaznický servis při kliknutí nepřijde? Jak otevřít pračku, pokud je uzamčen? Nepochybně, tento problém může být vyřešen nezávisle. Takže dnes se podíváme na to, jak otevřít auto bez účasti odborníků.

Jak otevřít pračku, pokud je uzamčen? K této situaci dochází z následujících důvodů:

 • Natural lock při praní. Po dokončení zámku se automaticky otevře. Možnost je k dispozici jako bezpečnostní opatření během provozu.
 • Přeprat a technika neotevře? Nepropadejte panice - 1-2 minut na otevření zámku poklop. Tím byl položen tovární nastavení.
 • Crash. To je způsobeno přepětím častými výpadky elektřiny, přívod vody se zastaví.
 • Opotřebení blokovací jednotky. Je třeba ji vyměnit.
 • Ucpané vypouštěcí hadice. Z tohoto důvodu, voda zůstává uvnitř, a senzor hladiny kapaliny nedává příkaz k odemčení.
 • Náhodně součástí ochrany dětí.

Důvody není mnoho, a jsou řešeny jednoduchým úkonem. Tabulka krok za krokem akce je v technické dokumentaci pro domácí spotřebiče. Uvažujme, jak otevřít pračku, je-li uzamčen, bez cizí pomoci.

Automatické blokování při mytí - bezpečnostní opatření pro zvídavé děti i dospělé dychtivých. V případě, že stroj neotevře, nespouštějte na něj a netahejte za rukojeť. Zámek pracuje v několika minutách. Toto opatření je stanoveno výrobcem. Součástí programu končí pomalé posouvání bubnu. Omylem, můžete otevřít dveře během této doby, začne vytáhnout prádlo a zraní.

Blokování dochází i kvůli držet se programu jako napětí nebo výpadku napájení. vybavení domácnosti je odpojen od sítě, nechte stát po dobu 20-30 minut. Během tohoto období je nula nastavení je aktivován zámek pro otevření. Tato metoda může být použita v případě, že je v zařízení není žádná voda. V opačném případě je snímač hladiny kapaliny neumožňuje odemknout dveře.

Nevědomky, můžete náhodně zapnout program, a pak spustit do určeného problému. Tato možnost se aktivuje současným stiskem dvou tlačítek. Každý výrobce má vlastní kombinaci. Můžete ji najít v manuálu. Tato volba je také odstraněn současným stiskem dvou tlačítek. Chcete-li nastavit jiný program, stisknutím tlačítka Start / Pauza, pak nastavit nové nastavení. Všechna tato opatření jsou snadno stačí odstranit zámek. Ale co v případě, že je v pračce voda? Zvážit složitější způsob, jak vyřešit tento problém.

Jak otevřít pračku, pokud je uzamčen s vodou

Pokud to bylo jen pár minut poté, co voda je kompletní a zámek se neotevře, můžete se pokusit znovu spustit nejvíce jednoduchý program - „OTZhIM9raquo; nebo „POLOSKANIE9raquo;. V případě, že konec není otevřít dveře, zkontroloval odtokovou hadici, může být ucpaná. Po vyčištění, spusťte ‚OTZhIM9raquo;.

Pokud to nebude fungovat, pak zvážit, jak otevřít pračku, pokud je uzamčen v nouzovém režimu.

Každý model má mycí techniku ​​lanové nouzové otevírání dveří. Obvykle je tato volba se nachází ve spodní části, vedle filtru. Kabel má červenou nebo oranžovou barvu. Jemně a plynule vytáhněte ji. Luke se musí odemknout. Není-li detekován tento kabel, pak odstraňte horní kryt stroje, odpojení zařízení od sítě. Dále musíte naklonit jednotku tak, že buben se pohybuje od poklopu a umožnil přístup k hradního bloku. Najdeme a přejděte na kartu. To je složitější a obtížnější metodu. Bez pomoci silnějšího pohlaví nemůže vyrovnat. Jak otevřít pračku, pokud je uzamčen? Často tato metoda závisí na modelu a výrobce.

Pokud taková značka kulomet neotevře po dobu 5 minut po mytí, měli byste jej vypnout a nechat stát po dobu 20-30 minut. Během této doby, tam je kompletní reset programu, a zámek se automaticky otevře. Pokud si všimnete, že mytí je kompletní, a tam je voda v bubnu, spusťte odstřeďování. Když se voda není fúzován - známkou toho, že byly problémy s čerpacího systému. Proveďte manuální vypouštění, zavolejte servisního technika.

Chcete-li odstranit kapalinu ve spodní části přístroje, vedle filtru, za předpokladu, že nouzové vypouštěcí hadici. Jakmile se všechna voda odčerpána, musí být zámek odblokován. Tato zvláštní způsoby, jak otevřít pračku, je-li uzamčen. „Samsung9raquo; ve svých modelů poskytování nouzové lano vynutit otevření dveří.

Tento model je vybaven odolnými proti otevření dětmi. A uživatelé, kteří nejsou seznámeni s návodem k použití, může náhodně stisknout kombinaci kláves, která se spustí tuto funkci. V tomto případě je po umytí dveře nelze otevřít, a na výsledkové tabuli bliká hrad a úsměv. Jak otevřít pračku, pokud je uzamčen? „Samsung Eco Bubble“ v tomto případě zahrnuje lisování dvě klávesy při okrajích malované figurky člověka.

Výrobce upozorňuje na to, že situace s dveřmi může dojít, pokud došlo k nouzové zatemnění. Pro vyřešení tohoto problému je třeba vypustit vodu v manuálním režimu a otevřít dveře pomocí kabelu nouzového odblokování. Všechny tyto možnosti jsou ve spodní části domácích spotřebičů, vedle filtru.

Existuje celá řada způsobů, jak otevřít pračku, je-li uzamčen. „Ariston Hotpoint“ V následujících opatření předepisuje návod:

 • Při výběru cyklu dítě nebo další funkce „Snadné žehlení“ na konci cyklu spotřebičů vytváří pomalé otáčení bubnu. Musíte stisknout tlačítko START / PAUZA nebo spustit program „Syntetické“.
 • Zvolíte-li „Shelk9raquo; strojový cyklus dokončí bez vypouštění vody z bubnu. Pro vypouštění kapaliny a praní prádla mohou být odstraněny, stisknutím tlačítka START / PAUSE nebo „Easy Iron“.

Tyto funkce jsou poskytovány na tovární nastavení a vlastnosti zařízení.

Tento typ zařízení poskytuje také funkci dětské pojistky. Vyrábí se stisknutím dvou tlačítek současně SUPER MÁCHÁNÍ / PREDVR. Zrušení stiskem stejnou kombinaci, a pak stiskne tlačítko start / PAUSE. V odpovědi na otázku o tom, jak otevřít pračku, pokud je uzamčen, LG nabízí komplexní sadu opatření, které se používá u většiny moderních přístrojů.

Diskutovali jsme o situaci s jednoduchými poruch v zařízení od několika výrobců a podíval se, jak otevřít pračku, je-li uzamčen. Pokyny pro každý model nutně připojena továrny. První věc, kterou nezapomeňte - neblokují poklop s držadlem tahat vší silou. To může vést k mechanickému selhání bloku dveře, zámky. Pokud se takové chyby po nouzovém otevření a vykládání vyžadují kontrolu a výměnu poškozené části nebo celý blok. Můžete kontaktovat servisní středisko nebo provádět opravy na vlastní pěst. Pokud si objednáte a koupit potřebné díly by měly specifikovat celý článek a značek automobilů.

Se zámkem poklopu lze zvládnout bez průvodce. Nepropadejte panice. Lepším řešením by bylo, aby se pokyny v zařízení a číst jako mohou být opraveny. Postupujte podle pokynů, můžete nákladově efektivně řešit problémy s mycí zařízení jakékoliv značky. Pokud je zjištěna porucha zamykací jednotky, budete muset vyměnit, což lze provést pomocí vlastních rukou nebo důvěryhodnosti specialistu.

Jak otevřít dvířka pračky, pokud je uzamčen?

Jakékoli moderní technologie nakonec podařilo přinést potíže a zlomit. Z tohoto důvodu, jak otevřít pračku, je-li uzamčen, psát celé pojednání, čímž se eliminuje potřeba volat opraváře. Nicméně, ne všechny tipy jsou užitečné. To je způsobeno tím, že možné příčiny dveřního zámku nebo jiného poškození je mnoho a v každém případě poruchy vyžaduje svůj vlastní přístup.

Mezi nejčastější důvody pro zablokování krytu následujícím způsobem:

 • automatická volba zamykání dveří je k dispozici na pracího procesu, aby byla zajištěna bezpečnost. Často se otevřít dveře pro jednu nebo dvě minuty po ukončení praní.
 • Zlomené rukojeť nebo zámek dveří.
 • selhání softwaru.
 • Plnost pračky vodou. To může být kvůli ucpané kanalizace.
 • Výpadek. Dvířka nelze otevřít, pokud je napájení vypnuto.
 • Ochrana dětí. Tato volba je k dispozici na mnoha zařízeních, jako jsou LG.

Jak je možné vidět, že ne všechny dveře zamknout příčiny spojené s poruchami. Chcete-li správně problém vyřešit, je třeba nainstalovat co nejpřesněji.

Jak otevřít libovolný pračku, pokud je uzamčen? Za prvé nejsou zatáhnout za kliku a použití síly. Z těchto dveří nemůže být otevřena bez poškození, a tím ke zhoršení situace. Je nezbytné zajistit, aby tento zámek není k dispozici u výrobce, a pokud problém nepatří do kategorie normální, je lepší poradit se s kvalifikovaným pracovníkem. Pokud je to možné, můžete strávit rozbití analýzu, aniž by zasahoval s designem.

Velmi často se stává, díky výkonové rázy mohou nastat režim Crash a nebude správně fungovat. Pokud v tomto okamžiku se voda v bubnu nebude možné vypnout zařízení od elektrické sítě a nechte stát asi hodinu a připojení do elektrické sítě znovu. Po resetování, dveře lze otevřít.

Speciální bezpečnostní funkce „ochrana dětí“ mohou být poskytnuty v moderních praček jsou dováženy. Kdyby to bylo omylem zapnutý před praním, naleznete v návodu k obsluze. Obvykle je možnost aktivovat a deaktivovat zadáním klíče a každý výrobce má svůj vlastní ji. Ona je předepsáno v návodu.

Video: Jak aktivovat a deaktivovat dětský zámek na psacím stroji?

Otevření zamčené dveře s bubnem s vodou

Jsou chvíle, kdy ještě dlouho po skončení praní v bubnu s prádlem je funkce auto-lock voda a je stále aktivní. Jak otevřít dveře, v tomto případě? Pro začátek můžete zkusit zahrnout „opláchnout“ režim „umyvadlo“ nebo „spin“. Pokud se po dobu této funkce voda zůstane uvnitř a dveře se stále neotevře, zkontrolujte, zda vypouštěcí hadice - snad je zanesen. Vyčistěte ji, můžete vlastnit, a poté, co se doporučuje postup, který je opět zahrnout odstřeďování.

Nucené otevření dveří pračky

Jak otevřít pračku, pokud nechcete pomoci standardních metod? Lepším řešením by apelovat na umění. Ale pokud otevřete stroj existuje naléhavá potřeba, můžeme použít nouzové odblokování.

Viz návod k instalaci obsluze, můžete zjistit přesnou polohu a popis nouzové otevření kabelu. Zpravidla se nachází v blízkosti filtru a je červený. A je nutné vytáhnout hladce, jak vyřešit problém. Ale tento mechanismus má ne všechny modely. A pokud je kabel není k dispozici pro výstavbu, je nutné otevřít horní kryt a odpojte napájení. Nakloňte stroj dopředu, můžete přistupovat jazýček.

Vadná mycí instalace poklop zámek je poměrně častou příčinou není naprogramován nezapadne na své místo, ale ne nejvíce poznámku. Ale jak odblokovat pračku v tomto případě? Nejprve je potřeba zbavit vody v bubnu. Není nutné použít hrubou silou, aby se zabránilo dalšímu poškození stroje. Nejlepší volbou je v tomto případě odvolání do servisního střediska, a to zejména v případě, že je ještě v záruce. Ale někteří výrobci jsou předepsány v návodu k obsluze k nápravě a podobných situacích. Pokud přísně dodržovat, lze tento problém vyřešit samy o sobě, ale je stále třeba s největší pravděpodobností odehraje lock.

Řešení tohoto problému, v závislosti na výrobci

Moderní nové pračky nesnášejí použití síly ve vztahu ke své konstrukci a vyžadují pozor, aby sám vztahů. Hlavními znaky jsou závislé na výrobci mechanismu a měla by být vzata v úvahu při používání a opravuje problémy.

Praček značky Samsung byly vyrobeny po celá desetiletí, které tvoří celou řadu strojů. Pokud jeden z nich se stalo takové poruchy a neotevře po dobu pěti minut a na konci cyklu, měl by být přístroj vypnutý po dobu půl hodiny aktualizovat program. Je-li voda dovnitř a čištění manuální vypouštění není účinný, je lepší řešení pro kvalifikovanou pomoc.

Model typu „Eco Bubble“ má možnost ochrany proti dětem. Kdyby to bylo omylem zapnutý, na displeji bliká obraz hradu po práci. Chcete-li zakázat možnost, budete muset vytočit Současně dvou tlačítek, které jsou umístěny vedle malované malého muže.

Funkce ochrany dětí v modelech této značky zapnutí a vypnutí, zpravidla současným stiskem kláves „super máchání“ a „predvr.“. Instrukce pro použití instalace, můžete najít pravidla pro řešení běžných chyb a problémů.

Jako Indesit Company, výrobce pracuje na vyspělejších modelů, s výjimkou možností častých havárií, ale zároveň poskytuje další sady funkcí, které lze zapojit do nich.

Model dveří Hotpoint Ariston je možné podrobit neplánované ukončení výpadku proudu. V tomto případě může být poklop odemknout kabelem, dříve kteří provádí ručně vypouštění vody.

Mezi další způsoby:

 1. Výběrem položky menu „hedvábí“ doplňuje pohyb bubnu bez vypouštění. Možnost „pozastavit“ je nutné navíc se k němu připojit.
 2. Spustíte-li režim „snadné žehlení“ nebo zvolte položku menu „pauza“, bude stroj pomalu otáčet spodní prádlo.

Předcházení problémům s dveřním zámkem

Za účelem snížení pravděpodobnosti není naprogramován zamknout dveře, musíte být zabráněno, pak není vyžadováno hledání odpovědi na otázku „Jak odemknout pračku?“.

V první řadě je důležité si uvědomit, o čistotu. Velký význam, je opatrný, když vložením prádla a bezpečnost. Nedoporučuje se zatížení je značně znečištěn, protože mohou přispívat ke kontaminaci hadicové odvodnění. Jediným boty před spuštěním je třeba očistit od nečistot, aniž by se nezdaří. Pokud je to možné, je vhodné použít další prostředky pro změkčovač vody, aby se zabránilo usazování vodního kamene.

Před vlastním ponořením do bubnu s oblečení, které je třeba odstranit všechny kovové šperky, které mohou vést k poškození během provozu. To platí především pro malé části, které se mohou dostat do těžko přístupných místech uvnitř zařízení, a zejména, aby zkazit zámek poklop.

Video: Otevření dveří vozidla:

Po pořízení vybavení nezbytného pečlivě přečtěte návod k použití, aby se zabránilo náhodnému připojení a provozních funkcí a správné kroky v případě poruch. To je nejlepší, aby tyto dokumenty jsou stále v nedohlednu.

Závažné chyby v moderních praček začaly vyskytovat méně často v průběhu vývoje. Nicméně, zámek dveří - standardní jev a ne nutně ukazuje na přítomnost poškození. Proto, než začnete ji odstranit, je třeba provést analýzu identifikovat přesnou příčinu sami nebo s pomocí průvodce. Ale ve většině případů, zavřené dveře je poskytována programu a stavební techniky a nevyžaduje další zásah.

Video: jak otevřít pračku:

Žádné související články

Přidat komentář zrušení odpovědi

My elektrické nozhetochka (I sititek), bohužel, ne zoubkované nože brousí, ale obyčejný a keramika - prostě super! Hlavní věc - přístroj je bezpečný, není třeba schovávat před dětmi.

Je možno použít účinného postupu s názvem „suché mlha“ aroma piter, která je schopna eliminovat zápach. Rychlá, neškodný, není drahý a opravdu pomáhá!

znamená Jet5 se a nezabývají nonsense))) lubyk vyčistí povrch žvýkačky a vosk. Můžete snadno odstranit lepidlo z pásky.

Každá suchá mlha radil, ale vylezl na místech jejich hromadu všechny mé chvály, a cena není levná, a nenechat jít všichni, zkrátka pochopit jsem neuspěl, tak kdo může vědět?

Jsem tvůj polštář, nebo dát do čistírny, a také domy pračka prát. Zpětná vazba od fóra se dozvěděl o UniPuh prostředky, a nyní používat pouze.

Varování! Kopírování materiálů je možné jen se souhlasem správy a aktivní odkaz na zdroj

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 6 =