Jak otevřít zámek bez klíče klipu

Jak otevřít zámek bez klíče klipu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak otevřít zámky s improvizovanými prostředky?

V životě každého člověka dříve či později se to stane humornými situacemi různého druhu, usnesení, které často nejsou zcela standardní a správná cesta. Jedním z nejvíce naléhavou a rozšířený - nemožnost otevření „nativní“ Key Lock. Důvody a předpoklady, aby bylo v rozporu s pravidly - hmoty.

Například, ztracený klíč k bytu, dům byl důležitým klíčem k zásuvce na pracovišti, místnost byla uzavřena a dítě nemůže dostat ven, ztratil klíče od zavazadla, diáře, krabice, atd.

Z takové situace není nikdo imunní. To nemusí vždy mít příležitost a čas způsobit zámečník k otevření dveří. Vyřešení tohoto problému je překvapivě jednoduché a primitivní - klip. Byla to kancelářská sponka může být nezbytným nástrojem při řešení tohoto zmatku.

zamknout lámání funkci technologie způsobily její konstrukci a provozní režim.

Hlavními druhy zámků jsou následující:

 1. Kolík válcový zámek dveří - nejčastější, který se vyznačuje tím, klíče se zuby na konci.
 2. Páka (bezpečnostní schránky) Castle - spolehlivá, vysoce tajemství.
 3. Finský Zámek (disk klíč půlkruhový tvar) - se vyznačuje vysokou úroveň ochrany soukromí, spolehlivost a nepravděpodobné možnosti vzniku trhlin v důsledku absence v konstrukci pružiny západky.
 4. Zámek auto - častěji kolík, ale má několik funkcí pro neoprávněné vniknutí, ve srovnání s běžnými zámky.
 5. Visací zámky - nejjednodušší ve své konstrukci a použití mechanismů.

Zkušenost ukazuje, že pouze levné nebo nesprávně instalované zámky lze snadno otevřít kancelářskou sponku, univerzální klíč, čep PINem a další materiály, na dosah ruky.

Není žádným tajemstvím, tak i dnes formulaic zloděj je schopen otevřít kombinační zámek na vstupní dveře a dostat se dovnitř a nic nedělat. Můžete vždy najít dveře, který je vybaven jednoduchým typem zámku, nikoliv nejvyšší kvality, který má otevřít - to je potěšení pro lidi tohoto ‚povolání‘.

Myšlení a chcete zkontrolovat, jak snadné je vybrat zámek na vašich dveří? Snadné!

proveďte následující kroky:

 • s je vložen za pomoci desky ve tvaru písmene L do klíčové dírky, tlačit a vrátit mechanismus pro otevření zámku;
 • ohyb z běžného upínacího háku, vložit dovnitř, nalezeno hlavní klíč kolíky vyčnívající z drážek, a potopení celou cestu, dokud válec není provernetsya;
 • s ostatními kolíky opakovat stejný postup, dokud zámku se nevzdá pod tlakem svého hlavního klíče, a nebude fungovat, aby otevřel dveře.

To všechno? Bohužel, tento zámek nevyhovuje plně chránit váš domov funkci. Alternativní řešení - zavést spolehlivější mechanismus.

Jakým způsobem používat?

Navrhujeme zvážit některé ze způsobů, jak správně a bez následků otevřít dveře do jednoduchého hlavního klíče, na příkladu několika jednoduchých mechanismů.

Nesprávně nainstalované dveře priori lze snadno otevřít bez zvláštního úsilí. Zvláště v případě, že dveřní křídla jsou volně vedle sebe, a je zde velký rozdíl mezi nimi.

Arch svorek velkého háčku a nití do mezery, z vnitřního západka pro výstup druhého konce klipu. Uchopte oba konce a vytáhněte západku oslabí a bude otevření dveří.

Zámek s tajemstvím - tyto zámky obvykle instalovány v interiérové ​​dveře, pracuje na principu rotace rukojeti stisknutím tlačítka v jeho středu. Zvenčí otevřít dveře podobný efekt nelze.

Ale přesto otevřít takový zámek vybere jednoduchý. V tomto případě se narovnat kancelářskou sponku, vstoupit do klíčové dírky, stlačte jazýček omezující klipu a otočením knoflíku.

metoda №3

Dvířka na západku, snad, je nejdostupnější a nespolehlivé. Vložte rovný konec klipu mezi dveřmi, takže to bylo pod ventilem, přejeďte prstem nahoru, dokud neucítíte master klíče zámek odstranit.

Tento zámek je výhodné proto, že ventil může být vrácena do své původní polohy, a nikdo nebude vědět, že je někdo jiný byl otevřený.

Zámky na kufry stěží tajné, spolehlivé a trvanlivé. To někdy může být otevřena, s nejprimitivnějších nástrojů stejného klipu nebo čepu. Přeložte konec klipu do malého okruhu, je žádoucí zopakovat klíčovou formu maximem tohoto zámku.

Vložte hrot kancelářské sponky do otvoru a otáčejte, až dokud nenajdete klip a nikoliv razozhmete pružinu uvnitř mechanismu.

Jak jste viděli, většina hradů - je to jen odstrašující, jakýsi odstrašující, ale ne bezpečnost 100% vašeho domova a majetku.

Hodnotit tento článek: (20 hlasů, průměrná známka: 4.25 5)

Chápeme, s tím, jak otevřít klip zámky

Není neobvyklé, když člověk odejde z domu, dveře zaklapnou zavřené a klíče jsou uvnitř. Co dělat v takové situaci? No, nezpůsobují Rescue! Proto je pro mnoho užitečných bude tento článek, ve kterém vám ukážeme, jak otevřít klip zámky.

Pro mnoho lidí to může být podezření, že tento článek zavání kriminality. Nicméně, aby bylo možné otevřít zámky musí nejen vyčistit dům někoho jiného. To může být užitečné, a aby se rychle dostat do svých domovů, protože časté a nad situací. Kromě toho se často stává, že člověk prostě zavřít bytu či domu, aniž by mu příležitost opustit, a na nose je velmi důležité setkání.

Bude také užitečné předměty, které popisují, jak zacházet s uzamčení dveří (není neobvyklé, když potřebujete dostat k muži, který dosud neměl čas udělat něco hloupého a aby se něco hrozného). Zjistit, jak otevřít klip zámky, mohou být nezávislé na služby nouzové otevírání dveří, které jsou někdy uvězněny v cestě a vzít spoustu peněz za své služby. A poslední bod je obzvláště příjemné pro mládež. Učení otevřít klip zámky si můžete volně získat na každou střechu domů a sklepů, kde tak rádi bydlí mládež, pořádání tam hru nebo organizování extrémní shromáždění.

Předtím, než přijít na to, jak otevřít zámek klip, musíte vědět, že mechanismy uzávěru jsou odlišné. Tak, ne všechny zámky mohou být otevřeny v nejjednodušším způsobem, některé mohou potřebovat speciální vybavení kromě jednoduchého kancelářskou sponkou, složitější a konkrétnější.

Jaké jsou zámky?

1. válcový čep. Může být otevřen kancelářskou sponku, samozřejmě, pokud se naučíte, jak to udělat správně. Klíč zámku má zářez na jedné straně, které nejsou v rozporu s otvorem válce do otáčení.

2. Bezpečný (nebo páčky). Tyto zámky prakticky nemožné otevřít klip, protože Jsou vyrobeny s tajemstvím.

3. finský (disku). Charakteristický rys - dlouhé kulaté tlačítko se řezané zuby na jedné straně. Vyznačují extrémní spolehlivostí, sponky nezdá, však takový zámek lze snížit nebo open svertysha.

4. Road. Často je také pin lock, který může být poměrně snadno otevřít pomocí kancelářské sponky.

Analyzovat, jak otevřít zámek klip, musíte vědět, že by měl připravit předběžný nástroj. Klip by měl být nejvíce obyčejný, ale za to bude muset trochu změnit. K tomu, že pookřál, a špička je mírně otáčí, takže nakonec tvořil písmeno „G9raquo;. Přesně v této verzi a potřebuje pracovní nástroj. Pro dosažení nejlepších výsledků, zakřivený konec svorky na papír může být trochu tlukot s kladivem tak, aby byl plochý.

Tak, pojď nejdůležitější fázi důležitého procesu. Nakonec vám ukážeme, jak otevřít zámek klip. Nicméně, v tomto provedení, že bude potřebovat více a ohnutou kovovou desku. Se všemi nástroji k dispozici, budete muset provést několik jednoduchých kroků:

1. klíčové dírky (horní část), je nutné vložit ve tvaru písmene T desky, je dobré upevnění.

2. Je nutné ji s jistotou tlačit, předstírá, že on sám zajišťovací mechanismus se otáčí.

3. V tomto bodě klipu je třeba, aby malý háček mírně ho však ohýbaly.

4. Dále je klip sám je v pohybu: je vložen uvnitř se po hmatu kolík, který vypadá ze štěrbiny a opatrně stisknuté do okamžiku, kdy je deska lehce otáčet.

5. Výše ​​popsané manipulace se provádí se všemi kolíky dokud není až se zámek otevře.

Po zvážení všech výše uvedených manipulace a v zásadě zjistit, jak k otevření zámku dveří klip, osoba není vždy to poprvé, kdy bude schopen to udělat v praxi. Ale nezoufejte, stačí několikrát zopakovat všechny kroky v tomto procesu, a vše nakonec dopadne.

Metoda 2. Lock během otočného knoflíku

Existuje způsob, jak otevřít zámek klipu, pokud je uvnitř rukojeti, která se stáčí (často, tato volba se používá pro interiérové ​​dveře). Tak, že je třeba vzít v již připravené metodou popsanou výše nástroje, vložit ji do klíčové dírky, zcela tlak na přítlačnou desku, která je umístěna uvnitř zámku, a zároveň otáčením rukojeti ve stejnou dobu. Klats, je zámek otevřen!

Třídění, jak otevřít zámek klip, můžete také zjistit, jak otevřít vnitřní dveře, pokud zabavené „yazychok9raquo; hrad. Jeden den to bude hodit. Pro znovu tomto klipu, je třeba uvolnit, aby tvořily jeden drát, a dělal jí půlkruh. Dále připravený nástroj se zasune do otvoru dveří, takže obě ruce mohl uchopit dva konce ohnutého kancelářskou sponkou. Další na nástroje je poměrně silný tlak až do té doby, než „yazychok9raquo; neklesají v na místě a dveře se neotevřou.

Můžete také otevřít zámek bez klíče klipu, a to zejména v případě, že to není dveře, ale například okno (při zavírání princip je podobný ponořením do konečného slotu Turnpike). K tomu, stačí sladit klip, zatlačte jej do okna dobře a zvýšit páka je dole. To je ono, tento zámek se otevře rychle a bez jakýchkoliv problémů.

Jak otevřít dveře bez klíče - některé dostupné metody

Kdy škoda a neexistence duplikátu klíče, otevírání dveřního zámku může být jedinou možností, jak se dostat do místnosti. Chcete-li tuto situaci vyřešit dvěma způsoby: Zkuste otevřít dveře sami, nebo jít na obchodní společnosti, která poskytuje podobné služby. Tam je další možnost: pozvat zámečník z krytu, ale v tomto případě spolehnout na rychlý výsledek není nutné, protože na začátku bude muset vyplnit žádost o volání, a pak být trpěliví a čekat na návštěvu velitele, pouze čtvrtina. Nezávisle vybrat zámek nebude snadné, zvláště když jde ke dveřím, kde nainstalován dva zámky. Uvažujme všechny možnosti.

Nejméně ze všech problémů dává vskryvanie vnitřní dveře, protože tyto stavby často stanovit jednoduché zámky. Taková konstrukce na jedné straně opatřené zámkem, a druhá - klíčovou dírkou. Tento problém se často potýkají rodiče zvědavých dětí. Dítě může snadno zavřít dveře a otočením knoflíku, ale opačný proces může být obtížné. Pak dva úkoly konfrontují rodiče: jak otevření zámku, a jak si udržet neporušené dveře sám. Tady je to, co dělat v této situaci:

 • kontrolovat strukturu zámku, tvar vrtu;
 • vybrat nástroj, který může být vložen do vrtu;
 • jemně otevřít dveře, aby nedošlo k poškození tkaniny a zámek.

nástroj pro výběr závisí na tvaru klíčové dírky. Pokud je to kolo, trvalo by tenký pevný předmět: malého vrtáku, narovnané kancelářské sponky, pletací jehly nebo párátka. Pro studny s podlouhlým tvarem je třeba něco plochého: šroubovák, pilník na nehty, nůžky nebo nůž. Pro otevření zámku dveří, vložte nástroj do studny. Zatlačením, otáčením klikou. Hlavní věc - nepřehánějte to, aby tento nástroj není rozbité a není uvízl ve studni.

Tam je další způsob, jak otevřít zavřené dveře. Za tímto účelem se mezi koncem dveřmi a skříní je vložena do plochého předmětu, které je potřeba trochu tlačit ve směru západky zámku. To je dost, aby ji přesunout o několik milimetrů.

V případě, že zámek je na dobře na každé straně, a jeden z nich byl vložen klíč, řešení problému bude obtížné, ne-li stanoveno v prahu designu. Pod dveřmi je třeba, aby se zasadila noviny se šíří tak daleko, jak je to možné. Pak ostrý předmět vyhozen z klíčové dírky, které by měly klesnout na papíře. My ji vytáhnout a otevřít dveře.

Mnohem obtížnější úkol je otevření vstupní dveře, protože se obvykle nacházejí nejméně dva zámky. Měli dvakrát rozmyslí, než se snaží samostatně řešit podobný problém: neprofesionální přístup může nepříznivě ovlivnit stav dveří a nahrazení kovu designu přední části vozu - není levnou radost. Jak se dostat do práce, nezapomeňte, že hlavní cíl - otevřít zamčené zámky, spíše než prolomit dveře.

Proces této události bude záviset hlavně na typu zámku. Je-li příčinou dveřního otvoru se stal zlomený klíč, je nutné nejprve odstranit čip z larev. Chcete-li to provést, musíte nejprve nalít do klíčové dírky několik kapek maziva: WD-40 nebo mazací olej. Bude to trvat asi 15-20 minut, takže se šíří rovnoměrně do jamky, pak je možné extrahovat čip. Je-li venku stojí jen malou část fragmentů, to zjednodušuje. To by mělo být pečlivě připojit pomocí kleští nebo pinzety a kývání ze strany na stranu, vytáhněte. Je-li venku chytit kus je nemožné, to vyžadovalo dvě tenký předmět, jako je šití. Akutní grab zasekl část, třese se a snaží se pohnout. Je-li čip odstraněn, budete brzy otevřít dveře do bytu: dobrý mistr udělá duplikát dvou rozbitých polovin, a tento problém bude vyřešen.

Nyní zvážit způsoby, jak odhalit dveře bez klíče, pokud došlo ke ztrátě klíče, a nezdvojují schopnosti.

Možnosti pro otevření zámku válcový

Pokud máte za úkol otevřít zámek válce a udržet ho ve stejnou dobu v dobrém stavu, je třeba mít cracker virtuózní dovedností. Taková zařízení mají vysoký stupeň utajení, ale pro zkušeného mistra nebude těžké otevřít cylindrickým zámkem špendlík nebo pravidelný kancelářskou sponku, i když to bylo výhodnější použít univerzální klíče. Zvážit další možnost: jak otevření zámku dveří klip. Ji budeme používat jako hlavní klíč, ale stále je třeba „svertysha“, která bude sloužit jako šroubovák. Úkolem je narovnat kancelářskou sponku, lehce složit okraj háčku a vložte do larva. Nyní se musíme soustředit na slyšení. Naším úkolem je dát kolíky tajného mechanismu ve správné poloze. Měly by být zvýšeny v čase, za použití provizorní paklíč a svertysha. Jak již bylo zmíněno - je to velmi obtížný úkol vypořádat se s níž je prakticky nemožné bez potřebných dovedností.

Tam je méně citlivý, ale cenově dostupný způsob, trhlina zamykání. Neboť to bude vyžadovat nástroje: vrtačka s vrtačkou určena pro kovové plochý šroubovák a kladivo. Někdy Castle propůjčuje bez porušení vrták, takže byste měli nejprve vyzkoušet tuto možnost:

 • vložit do larva plochého šroubováku tak daleko, jak je to možné;
 • hodně úsilí pokusit se otočit šroubovákem v zámku;
 • úspěšný pokus vytáhnout šroubovák, s nímž by měl opustit tajemství.

Na tento úkol splněn - dveře lze otevřít. Pokud byla tato metoda úspěšná, je nutné vzít vrtačku. Vrták je odeslán přímo do larvy a vrtat až do ne projít celý tajemství až do konce. Po tom, vyjměte larva, a otevřít dveře.

To je důležité! Způsob vrtání nebo naprašování válcový zámek zcela bezmocná, pokud je zařízení chráněno proti vloupání.

Způsoby otevírací páka zámků

Pákový mechanismus může zlomit nebo pokusu o otevření jemnou cestu.

Rozbít zámek, je nutné odstranit základní konstrukci čepu, která je zodpovědná za přemístění páky. To bude vyžadovat vrtáku s vrtačkou na kovový háček nebo ohýbaného robustní drátěnou pojistkou. Ale iv případě, že je nástrojem ke splnění tohoto úkolu nebude snadné, protože musíte vrtat přesně v místě, kde vztažný bod tajného mechanismu. Když je vyvrtán, je třeba vložit do otvoru zakřivené háčku a klikové to. V tomto případě jsou všechny páky jsou volně pohybovat a dveře lze otevřít. Stejně jako je tomu v případě mechanismus válců, je tento způsob zcela neúčinné pro zámky s ochranou proti neoprávněné vniknutí.

Nyní zvážit, jak otevřít dveřní zámek s pákovým zámkem, univerzální klíč nebo s využitím objektů, které je mohou nahradit: sponky, špendlíky, zavírací špendlíky. Otevírací páka dveřní zámky provozovat dva výběry. První z nich je vložen do klíčové dírky až na doraz v základní desce. Druhý je třeba se obrátit na vyberte požadovanou pozici pák se hýbe hlavní čep. Je třeba se připravit na to, že tento proces může trvat dlouho a skončila naprostým nezdarem, pokud jste nikdy otevřeli zámky. Proto je vhodné, aby ještě přizvat odborníky.

Jedli jsme na vstupní struktury namontované hřebenového mechanismu otevřít dveře bez klíče zámku není příliš obtížné. Vzhledem k tomu regálu zámek dobře chráněna před hrubé expozice nebude diskutovat o možnosti, jak rozlousknout dveře. Mít po ruce obyčejnou nástroj, můžeme lehce otevřít mechanismus v jednom ze tří způsobů.

 1. Trvat dva plochý šroubovák. Musí být tenká volně vstoupit do studny zároveň. Za prvé, jeden závod v šroubovákem díry. Musíme dát ji na šroub zářezu a zatlačte ji do strany. Potom druhý šroubovák vložit a upevnit svou pozici pomocí kolíků. Tyto kroky opakujte tak dlouho, dokud se zámek neotevře.
 2. Můžeme otevřít dveřních zámků předních dveří, pomocí dřevěného klínu klíč. Na jeho výrobu, musíme dřevěný klín vyrobený z měkkého dřeva. V velikosti, by měla odpovídat parametrů studny. Wedge je třeba zaznamenat do díry a pak ji vytáhněte. Na povrchu dřeva budou viditelné zářezy. Budeme mít trochu dřeva trim, aby podobnost klíče a otevřete dveře.
 3. Tato volba je dostupná pouze v případě, že dveře mezi dveřmi a skříní je vzdálenost, ve kterém můžete vložit páčidlo. Tento nástroj je umístěn v mezeře mezi zárubní a dveřmi, pak stiskl dokud se nezastaví. Máme mezery, kde si můžete vložit plochým šroubovákem a zatlačit ho do zámku trámy.

Visací zámky nemají velkou sílu, ale oni jsou často používány k ochraně hospodářských budov, stodoly, sklepy. Pokud dojde ke ztrátě klíčové zámky jsou většinou počítačový pirát, protože nemají velkou hodnotu. Zde je návod, jak hacknout visací zámky:

 1. Trvat dva open-end klíč a vložte je takovým způsobem, že každý z nich zadrženého zámku třmeny. Keys zároveň ve stejnou dobu by se měli obrátit na boční hrany. Volné okraje klíče musí se vzájemně přitahují. V důsledku toho došlo ke zlomení zámku v blízkosti západky.
 2. Řez talířek cínu, jeden ohyb hrany. Nezagnutoy boční vložení prázdné do štěrbiny, která odděluje těleso zámku a otvor třmeny. Šroubovák se tlačil hluboko do desky. Výsledkem je, že se západka se otevře.
 3. Pro třetí možnost, musíme šroub a dráp. Šroub zašroubovat do cylindrické vložky zámku, pak jsme se chytit ho dráp a vytáhněte larva.

Ztráta klíčů - to není důvod k panice, ale nikoliv právo příležitost naučit dovednosti nouzové zámečník. Otevřít dveře bez klíče, a to i v případě, že ruka má zásadní nástroj - není snadný úkol. Manipulaci se zámkem může jen zhoršit situaci. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, že by bylo vhodné poradit se s odbornou firmou, která odborníci mají veškeré potřebné vybavení a přesně vědět, jak otevřít dveře bez klíče, tak, aby nedošlo k poškození dveří a zámek.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 19 = 24