Jak ozdobit sklenici

Jak ozdobit sklenici

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyzdobit sklenice s rukama: původní myšlenku

V poslední době se stalo velmi módní vytvořit zajímavé věci, přičemž jako základ jednoduché nenápadné položky. Téměř každý věc, k dispozici v každé domácnosti, je možné transformovat, což je předmětem vynikající design. Výsledný produkt pak může někdo dát nebo dokonce prodávat rukodělné milenci.

Velmi často v řemesel pro dekoraci dát obyčejné kuchyňské sklenic. Zdobené banka univerzální, protože mohou být použity nejen jako kuchyňské nádobí a vázy na květiny, ale také univerzální kontejner pro uložení pera, tužky a dokonce i zubní kartáčky v koupelně. Dekoraci skleněných lahví - je to velmi zábavné a kreativní proces, který může zaujmout lidi různého věku. To je zvláště důležité přilákat tento druh kreativity mladých dětí, které umožňuje tvorbu jejich tvůrčí myšlení a motoriky rukou.

Předtím, než se naučíte, jak k dekoraci sklenice s rukama nad hlavou, je třeba rozhodnout o jeho velikosti a funkční orientaci po kreativní přetváření. Je třeba aktualizovat ta věc vypadal harmonicky ve zvoleném interiéru. Výběr vhodných materiálů pro šití bude záviset na typu dekoru.

To je často vyrobeny z skleněných nádob tvořících věci velké krásy, pokud jsou umístěny v nich všechny druhy komponent. Tyto nádoby neslouží jako obal na něco, prostě lahodí oku s jejich krásu. Tato kapacita může být ve formě koule se sněhem, svícny, lampy, rámy a další položky. Vezměme si některé z originálních nápadů, jak vyzdobit sklenice vlastníma rukama s pomocí domova.

Myšlenka №1. jarní krása

Připravte si malý kontejner, který je vhodný nádobu s víkem zaoblené. Vnitřní dno a strany malého malované modré a bílé akrylové barvy v podobě oblohy s nadýchané mraky. Pak nakreslit stejný zářivě žluté slunce. Po vysušení na celou nádobu uvnitř lakováním dvě vrstvy. Dalším krokem je připevnění plastové figurky ptáků na malovaným nebem. To je nejlepší, aby se drobné vlaštovky nebo modrá (jeden pár). Používat sekundové lepidlo pro ptáky (v pořadí) lepit kusy vedení a druhý konec připevněný k malovaným mraky. Na vlasec jsou dobře vázány na sklem, musíte také připojit k němu malý kruh řez z nylonové krytu pro banky.

Druhým krokem bude formulace se šroubovacím uzávěrem. Na vnitřní straně je nutné držet dekorativní plastový trávu. V centru tohoto krásného trávníku připojit malý hrnec s květinou. Barvy všechny materiály by měly být jasné a nasycen.

Naplněné plechovky je destilovaná voda s glycerolem (1: 1). Kapalina může být lehce zbarvený žlutě přidáním potravinářské barvivo. Použití této techniky, iluzi slunečního svitu. Bay směs ve sklenici, šroubovacím uzávěrem. Pokud je to žádoucí, kontejner může být závit PŘEDMAZANÝ s lepidlem, aby se zabránilo nežádoucímu úniku.

Hack je téměř hotov, zbývá jen se otočí a kravatu dno stuhou s mašlí. Suvenýr můžete bez obav dát maminka, babička, dcera a přítelkyně 8. března nebo jiný svátek.

Myšlenka №2. Wonder Clock

S touto myšlenkou, můžete vytvořit jednoduchý mechanismus elektronických hodinek a bank nádherné nádherné hodinky.

Chcete-li nutnost: skleněné nádoby s víkem, strojek malé velikosti kousky barevné látky, nylon punčochové kalhoty, karton, lepidlo, nůžky, černé korálky, načechraný příze pro pletení, vlna a husté pletená šňůra bílé barvy.

Banka plochý kruhový tvar umístěn ve středu kusu lepenky s mechanismem hodinky. To musí být provedeno takovým způsobem, že tento mechanismus byl na zadní straně kartonu a šípy byly umístěny v přední části improvizované číselníku. Mělo by být zdobené krásně, v pohádkovém stylu.

Hodiny ozdobit sklenici ve formě karikatury dívky. Proto je nutné provést úplnou sukni pro bundu a čepici. Halenka hůl tak, že se nevztahuje na hodinky. Hlava panenky vyrobené pomocí nylonu, umisťovat to chomáč vaty. Eye-šít korálky, a ústa, nos, obočí a pihy čerpat. Vlasy chmýří forma pomocí zlatá nit. Nosit klobouk na panenku hodinek a dělat rameno šňůry a nohu, připevnění je s lepidlem pod oblečením.

Takový magický hodinky zdobí každé domácnosti a může být dobrý dárek pro někoho blízkého.

Neocenitelné přinést sklenice v kuchyni, protože je možné uložit velké množství různých produktů, jako jsou obiloviny, sůl, cukr, koření, mouku a tak dále. Proto je třeba k dekoraci tak, aby bylo zřejmé, jaký produkt uložen v zásobníku. Vědět, jak správně vyzdobit sklenice s rukama nad hlavou, můžete je ozdobit moc a šíří na policích, a tím vytváří teplo a pohodlí v kuchyni. Kuchyňské nádoby mohou být uspořádány různými způsoby, půjčovat si některé myšlenky reinkarnace od mistrů Řemeslný:

Kousky pytloviny s neudržované hrany vázána na bankovní zlatou šňůrou nebo provázkem. Navíc můžete ozdobit nádobku s umělými květinami nebo sušených citrusových plátky.

Skvělý nápad, je do každé nádoby zcela stěr lepidlo a třepe ve formě obilovin, které to bude pro skladování. Když je materiál suchý, může být malované v barvě stříbrné nebo zlaté barvy.

Plechovky v pytlích

Koupit požadovaný počet sáčků organzou a šít je na okraji tak, že každá banka byla umístěna v nich, a tam byl kolem žádné dutiny. Na samostatných kusů látky vyšívané zlatá nit název obilovin a šít je na sáčky středu. Tape zpoždění u krku, takže nezasahují zavření víka.

Aby decoupage sklenic, budete potřebovat tyto materiály: PVA lepidlo, akrylové barvy v jakékoliv barvě, alkohol, akrylové barvy, štětce, ubrousky pro decoupage nůžkami. průběh:

 • Bank odmastí alkoholem.
 • Malovat s akrylovou barvou a nechte zaschnout.
 • Od ubrousky na decoupage vybírat a snížit požadované vzory.
 • Na žádost aplikovat lepidlo kartáč a jemně přilne k povrchu bank. Následující kroky jsou prováděny pouze s úplném zaschnutí lepidla.
 • Posledním krokem je aplikace akrylovým lakem na celém povrchu nádoby (2 vrstvy).

Společná kuchyň, sklenice může být velmi krásné vázy, které budou výnosnější v každém interiéru. Jak vyzdobit sklenice s rukama, aby to vypadalo lépe, než při nákupu? Je to velmi jednoduché, můžete použít decoupage technikou, která byla výše uvedené, nebo komplikovat prostřednictvím vaječné skořápky.

Uplatnění decoupage sklenic s rukama pomocí shell, můžete dát budoucímu váza jedinečnou texturu a tvar. Pokrok je v tomto případě stejná jako dříve, pouze po zúčtování bank alkoholu je nutné lepidlo drcené skořápky.

Neobvyklý pohled na váze ze skleněné nádoby, pokud je vyroben v mořském stylu. K tomu, mušle a malé mořské kameny uvízl na břehu, takže nebylo volné místo. Tato váza bude vždy radovat a být upozorněn na době strávené u moře.

Z jakékoliv skleněné nádoby, můžete vytvořit jedinečný noční osvětlení pomocí malé svíčky do plechovek. K tomuto kmitání z místnosti naplněné různými odstíny, je nutné celý povrch skla mimo nočního nátěrových krásné vzory. Například noviny vyjmout hvězdičky, které jsou připojeny k páskové banky, pak všechny barvy tmavého laku z nádoby. Po vysušení se papír, aby se odstranily hvězdičkou. Dostáváme spoustu tvaru hvězdy okny, které nalít světlo ze svíček.

Co si o konvenční skleněné nádobě: 50 + nápady

Když mluvíme o skleněných nádob, okamžitě jsme přítomen konzervárenských a šťávy na zimu. V posledních letech se stala velmi populární ruční práce, takže pokud po jedí rajčata, okurky, Lečo, džemy a další konzervované potraviny zůstaly prázdné plechovky.

Nespěchejte k jejich odstranění v zadní hořák až v létě, po tom všem z nich může dělat spoustu skvělých předmětů pro domácí výzdobu.

HOChU.ua říci, co přesně se může obrátit na sklenice.

Sklenic produkoval ohromující svícny. Udělat svícen snadné - stačí krásně zařídit banku a dát svíčku dovnitř. Sklo svíčka nastavit teplý interiér vytváří zvláštní náladu a pohodu.

Bez ohledu na roční období - svícny vždy relevantní a krásně navrženo s vlastníma rukama - vždy ve velké úctě. Možnosti dekor jsou různé: malířské barvy; decoupage; Výkon nití, papírových svazků, dekorační slámy, staré fotografie, krajkové tkaniny; aerosol barvy k dekoraci; dělat vitráže.

Kde ani by se v kuchyni být sklenice? Budou nezbytné pro skladování obilovin, koření a dalších suchých produktů a příbory (nože, vidličky, lžíce).

Také z obyčejných sklenic přijde pěkný ubrousek, a pokud to je ozdobit provázkem a krajky - jste v podstatě prožít situaci v kuchyni a ne utrácet peníze mít nové držáky na ubrousky a sady pro koření.

Unavený z obvyklých fotorámečků, z nichž každá bytová jednotka není jedno? Umístí do fotce běžném bankovním - to rozhodně nepůjde bez povšimnutí. Stačí vložit fotografii vzhůru nohama v nádobě tak, aby se pohodlně vejde na stěnu plechovky. Samotná banka otočit a umístit na viditelném místě.

Kdy dům není váza - je to skutečný problém. Ne, nesmějte se, ne každý má vázu s květinami, myslíme vážně, mimochodem. Wonderful váza může snadno proměnit obyčejné sklenice, zbývající z konzervovaných rajčat.

Zdobíme domácím váze může být jakýmkoli způsobem, barvy, krajka tkanina decoupage, mušle, korálky, ozdobné kamínky. Obecně platí, že dekor pro svého vkusu a zpátky - zdobí vázu svých snů.

V bankách můžete ukládat nejen obiloviny, těstoviny a koření, ale i veškeré drobnosti. Například v skleněné nádobě, kosmetice, kancelářské potřeby, bižuterie, make-up kartáče, hygienické doplňky, šicí příslušenství vypadají skvěle. Vypadá to, že takový organizátor je velmi stylový, bude muset být zdoben minimálně.

V bankách můžete ukládat cokoliv, nejen obiloviny a těstoviny. To platí i pro ořechy a nehty! Pokud jste zanícená jehlářka, pak jste obeznámeni s problematikou ukládání malých dekorativních věcí! Stuhy, které se snaží odhalit a tkát dohromady, "škodlivé; nitě, knoflíky a spirály ...

Po strávení večera na překrásném designu několika skleněných pohárů vyřešíte tento problém jednou provždy! Dokonce i nitky pro pletení jsou zkroceny sklenicí s pevným víkem - vyříznout otvor ve středu víka, velikost tužky a navenek extrahovat "ocas" 9raquo; vlákna. To je všechno! Máte ve svých rukou "house9raquo; pro cívku. Nenechá se tam nikam uniknout a rozhodně se nezmění.

Jasná limonáda a další nápoje, nalit do břehů? Podle mého názoru je originální. A pokud jsou sklenice malé, a dokonce i neobvyklé tvary, můžete je bezpečně použít místo brýlí!

V mateřské škole a krokem nechodit, aby nedošlo k zaklepání na papírovou svorku nebo tužku? Papír na stole, ležící kolem, hrozný? Dům zjevně není dost stylové tužky!

Váš dárek nebude v takovém balení ponechán bez pozornosti! I když je to něco zcela banálního.

Dělat s pomocí lepidla a zbytečné ozdoby na vánoční stromky vánoční nebo vánoční píseň na víčku plechovky (na vnitřní straně, která je poté „uydet9raquo, uvnitř), naplňte sklenici konfet nebo pěnové strouhanky, úzké a dobře protřepejte! Dát objem je nezbytný ke krytí, tak se podívejte v předstihu předtím, než učiní dekor, zda vaše banka je stabilní, je „barva“

Takové miniaturní "obytné zákoutí" velmi dobře obnovují pokoj. A pokud je několik? To je ono! Doufám, že nyní nepochybujete o schopnosti obyčejných bank stát se stylovým prvkem dekorace!

Zdobíme banky vlastními rukama

Podívej se na jakoukoli skleněnou nádobu, no, jaký je šperk pro dům? Ale to je jen na první pohled. A pokud budete snít, ale ukazovat vynalézavost a dovednosti, banka se změní. Nevím v ní bude stejný jednoduchý. Budete říkat, že čas jen prohrát, totéž absurdita se ukáže. No, není to nutné. Pokud máte pocit, že si v sobě děláte kreativitu, budete rádi, že banku zdobíte dobrou náladou a všechno se ukáže. A zde jsou materiály, které máte k dispozici, a nemusíte nic koupit. Tento článek ukazuje, jak dekorace sklenice, které jsou snadno proveditelné a každému jasné. Začněte s něčím velmi jednoduchým. Například jednoduše lakujte skleněné nádoby s nátěrem z plechovky nebo akrylové barvy. Vázy pro květiny jsou připraveny!

Je snadnější držet lepivé obrázky na plechovkách. Takže můžete kreslit sklenice, které budou používat děti.

Zkuste do plechovek vložit kusy novin nebo stránek časopisu. Ukázalo se neobvyklé, pokud přidáte krajky, knoflíky nebo mušle k tomuto dekoru.

A teď berte:

 • malý skleněný džbán
 • PVA lepidlo
 • střapce
 • kus látky

Pomocí štětce použijte na sklenici lepidlo a lepidlo opatrně lepidlo. Pokud chcete, přidejte některé ozdoby: tlačítka, korálky, kabochony. Budou muset lepidlo na "Moment" nebo na horké lepidlo (z pistole).

Banky zdobené látkou mohou být použity, jak chcete. Nejčastěji slouží jako vázy pro živé květiny.

Kromě tkaniny a opletení může být nádoba "oblečena" v rohoži. Takto zdobené plechovky dobře zapadají do interiérů ve stylu Provence, skandinávských a holandských interiérů, kovbojských a amerických stylů.

Ze stejného rohožku je snadné udělat květinovou výzdobu pro jakoukoliv nádobu, stačí přidat trochu nylonu, hedvábí nebo nějakou jinou tenkou látku jen pro kontrast.

Látka, oplet, rohož, umělá kůže a samozřejmě krajka mohou být dobrou výzdobou pro jednoduchou a nenáročnou skleněnou nádobu. Krajka je nalepena na PVA lepidlo a doplněna květinami, korálky, šablony.

Pro ty, kteří vědí, jak plést, existuje dobrý způsob, jak zdobit plechovky: vázat různé vzory na malé plátna o velikost plechovek a lepidla je. Abyste se nemuseli držet, přilepte na čtyři paprsky (jak plést ponožky), pak dostanete plátno ve formě trubky, uvnitř které můžete jednoduše dát sklenici.

Pokud nemáte čas plést a po dlouhou dobu můžete vyřezávat úlomky z pleteniny a vložit je na plechovky.

Další jednoduchý způsob, jak přeměnit plechovku, je obalování pomocí motouzu nebo nití pro pletení. Na příze lze připojit další podrobnosti.

S pomocí povrazu je další váza na skleněnou nádobu vyrobena z vlnité lepenky. Je nutné odřezat asi 50-60 kusů polokruhů z kartonové krabice. Shilom vystřihne otvory v horní a spodní části každého polkruhu a prochází skrze ně. K tomu použijte velkou "cikánskou" jehlu. Průměr, který by se měl dostat dovnitř semikruhů, by měl být o něco větší než průměr plechovky, kterou chcete dát dovnitř.

Zkuste kreslit na plechovkách. K tomu potřebujeme barvené sklo a obrys skla. Není nutné zobrazovat něco, co je příliš složité, můžete se omezit na jednoduché obrázky a formy. To se také zdá velmi roztomilé.

Existuje mnoho dalších skvělých způsobů zdobení plechovek a jeden z nich je decoupage. Musíte vzít třívrstvé ubrousky a vyříznout fragmenty, které se vám líbí. Poté z nich odstraňte horní vrstvu. Zde je a je přilepený k břehu pomocí lepidla PVA.

Z vrcholu pro sílu musí být ubrousek pokryt několikrát akrylovým lakem. V tomto případě musí každá vrstva úplně vyschnout.

Před zdobením bank pomocí technik dekópování jsou obvykle malované. Můžete použít barvu z plechovky nebo akrylové barvy. Decoupage je dobře kombinován s jakýmikoli jinými materiály používanými k ozdobení plechovek.

Ale plechovky nemohou být namalovány, pak zůstávají průhledné a tenká vrstva ubrousků může dovolit světlo ze svíčky uvnitř plechovky.

Ale tímto jednoduchým způsobem můžete zdobit nejen sklo, ale i kovové plechovky. Připravte se na:

 • banky
 • zmrzlinové tyčinky
 • dvě kancelářské žvýkačky
 • šňůrou nebo nití pro pletení

Žehličky položí na džbánku, jeden blíž k krku a druhý blíž ke dnu. Pod těmito pryžovými pásky vytlačte tyčinky zmrzliny a pokračujte v jejich šíření, dokud neuzavřete celou nádobu. Pak na místech, kde je dásně umístěna, spojte džbán s motouzy a přilepte je k uzlu. Ukázalo se, že je to nádherná sklenice.

Namísto hůlky ze zmrzliny si můžete vzít bambusové tyčinky na sushi nebo obyčejné tenké větvičky, aniž byste od nich vyčistili kůru.

Další přírodní materiál, který lze použít k ozdobení plechovek, je dýně. Vezměte středně zelenou zeleninu a odřízněte nohu. Vytáhněte semena a maso. Uvnitř vložte skleněnou nádobu s podzimními barvami.

Jak víte z výše uvedených příkladů, banky mohou být zdobeny mnoha způsoby. Tam jsou také spíše excentrické. Zde je jedna z nich: lepení plechovek s mincemi.

A jiným, ne méně originálním způsobem než předchozí, je vytáhnout gumový balón na džbán. Vezměte nůžky a odřízněte horní část míče. Jemně vytáhněte míč na džbán.

Můžete udělat tolik barevných váz. Rychlá a neobvyklá. Okraj míče může být ozdoben opletením, korálky nebo kabochony.

Zdobené lze snadno přizpůsobit v domácnosti. A určitě zdobí a diverzifikují váš způsob života. Celý úspěch v kreativitě!

Jak jinak můžete zdobit lahve a plechovky? Můžete si přečíst zde:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =