Jak ozdobit stěnu místnosti s rukama

Jak ozdobit stěnu místnosti s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

40 představy o tom, jak vyzdobit stěny v místnosti s rukama

Home »Decor“ 40 představy o tom, jak vyzdobit stěny v místnosti s rukama

Pokud hledáte něco nového, než si můžete ozdobit stěnu v místnosti, ujistěte se, aby byl tento článek do poznámky. Zde jsme získali spoustu zajímavých nápadů pro všechny chutě, stejně jako 40 fotografií interiérů s těmito dekoracemi na stěnách, jako jsou obrazy, rámované fotografie, vintage plakáty a výzdobu vyrobené vlastníma rukama. Chtějí krásně ozdobit prázdnou stěnu v interiéru? Pak tady je kus inspirace z Dekorin!

Jak pověsit obraz na zeď (s fotografiemi)

Považujete se více tradiční muž? Budete obdivovat originální díla umělce, se svými smyslnými tahy a úžasné barvy smíchané barvy? Nemůžete se podívat na obraz a necítí energii vyzařující z něj? V tomto případě je pro vás je to ideální druh výzdoby stěn.

Můžete pověsit na zeď je jeden velký plátno, pár fotek vedle nebo objednat modulární módní set, ale v každém případě se obraz by měl být kombinován s designem vašeho interiéru. Jak vložit obrázek do existujícího prostředí, najdete v našem článku: Jak zařídit obrázek interiéru.

Další provedení - vzorování na zeď. Přímo na zeď, můžete nakreslit jakýkoliv plán čerpání a bude to vypadat velmi příznivě. Tato možnost je nyní právem považován za trend, protože již používá poměrně hodně majitelů domů. Pospíšit a změnit interiér vašeho domova v lepším způsobem.

Jak vyzdobit prázdnou zeď zarámované fotografie

Fotografie zachycuje realitu během několika sekund, a pak dělá to okamžik dát radost svým publikem na neurčito. Ve chvíli, kdy zachytil v čase navždy, a nikdy ke ztrátě nebo zkreslení v našich myslích, pouze prostřednictvím tohoto krásného umění. Pro všechny ty, kteří obraz je stejná radost, jsme zde shromáždili několik užitečných programů a nápady, jak ozdobit prázdnou zeď sadu zarámované fotografie.

Zdobení stěn s výkresy a historických plakátů

Co jiného si můžete pověsit na zeď, kromě obrazů a fotografií? Světlé výběrové plakáty, plakáty, kresby, a dokonce i dětské kresby můžete dát své interiéru kreativní a odvážnou ducha s lehkým nádechem nostalgie. Uspořádat je v rámu nebo jednoduše připojit tlačítka - to vám bylo. Zastupujeme pouze 10 vynikající příklady tohoto výzdoby stěn v různých místnostech.

Jak ozdobit zeď s rukama (myšlenka s fotografiemi)

To nestačí? Pak se podívej na následujících fotografiích, které nabízejí zdobí zeď s vlastníma rukama s pomocí zrcadel, dekorativních desek, lišt a dalších interiérových prvků.

Ještě stále máte starou herbář? Pověsit na zeď, a to okamžitě dát prostor zvláštní atmosféru!

Myslíte si, že koberce na stěnách dnes tabu? Zde najdete trochu zklamaný ...

Co ještě ozdobit zeď: řemesla s rukama

Papíru, nití, víno zátky a jiné materiály po ruce také může stát luxusní dekorace na stěnách vašeho domova. Na našich stránkách je článek o „nejlepších myšlenek na vytvoření ozdoby na stěnách s vlastníma rukama.“ A jak krásně ozdobit domácí zeď dekor? Dekorin nabízí některé nápady na následujících fotografiích:

12 nápadů, než k dekoraci prázdnou zeď nebo jak ozdobit prázdnou zeď

Dobrý den, milí čtenáři! Vyrobené opravy, ale mají pocit, že něco chybí, zdá se, jako by zdi vypadají smutně a pustovato, právě pro Vás jsme připravili 12 nápadů zaměřených na to, co k dekoraci prázdnou zeď do bytu, domu nebo chaty. Nezapomeňte na zvýraznění interiéru přidat detaily, které se mohou zdát bezvýznamné na první pohled. Nikdy zanedbávat dekorační předměty, bez nichž je obtížné dosáhnout pohodlí.

Místnost bude vypadat dobře jen v případě, že správný výběr komponent, všechno je důležité - tón, texturu a tvar dekorativních prvků.

Jak vyzdobit prázdnou zeď nebo něco k dekoraci prázdnou zeď.

Efektivní způsob transformace prázdnou zeď - kresba kompozice dekorativních desek. Desky mohou být jednotný styl, jako je retro, minimalismu, glamour nebo zdůraznit záliby majitele domu, pak je nutné výběr desek vybrat všechny položky v jedné vzorové orientací s obrazem - filmové hvězdy, cestování, hory, moře, atd Další podrobnosti týkající se přípravy kompozic dekorativních desek lze nalézt v tomto přehledu.

Obrázek za všech okolností považovány za hlavní a hlavní výzdobu stěn, a je-li dříve, preference pro převážně olejomaleb, které jsou nyní na stěnách lze vidět malování pod sklem, s tisk fotografií, stejně jako simulovat hořícího plamene, vodopády, stromy, kymácející se ve větru, a to i paintings- ohřívače.

Člověk musí mít přehled o čase, takže hodiny v místnosti prostě musí být přítomen, je přínos naší doby je možné zakoupit Sleduj absolutně jakýkoliv tvar, ve tvaru ryby, akvárium, pánve, protokoly, atd. Při výběru nástěnné hodiny, je důležité podívat se na celkový styl místnosti, a už na základě těchto údajů, zvolte design tohoto důležitého tématu. Pro více informací o neobvyklých nástěnné hodiny lze nalézt zde.

4. Dekorativní samolepky na zeď.

Samolepky na zeď, ve skutečnosti představují skutečné dekorativní průlom, s tou pravou volbou etiket snímků může změnit interiér během několika sekund a rozsah samolepek je opravdu impozantní, na trhu najdete nálepku s kreslených postaviček, složité vzory, zvířata, sloupech veřejného osvětlení, sedací soupravy, křesla , okna, atd. Pro více informací o samolepky na zeď naleznete v tomto přehledu.

Faina Ranevskaya řekl: "Memories - bohatství." Že část jasných vzpomínek není věc příspěvku, je nutné provést audit v elektronických fotoalb, vybrat ty nejlepší fotografie - je vytisknout správnou velikost koupit stejnou fotorámečku a pověsit fotografické vzpomínky na stěnách.

Nyní v prodeji najdete ohromující nástěnné police, které budou hlavním vrcholem interiéru, a je již na pultech umístit drahé srdce figurky a fotoramochka. V tomto přehledu jsme ukázali, co může být neobvyklé nástěnné police.

7. Dekorativní okno nebo okna trim.

Falešný okno těchto prostorách, kde je možné vytvořit skutečný okno z nějakého důvodu. Dekorativní okno může být zrcadlem nebo samolepky na zeď s oknem snímku. Chcete-li okno se zdálo realističtější, vyšší, než by mělo být, aby konsolidovat více lampy s zářivkové osvětlení.

Zrcadla ve velkolepé, elegantní rám může být hlavní důraz v interiéru, s výhod použití zrcadel v interiéru lze přičíst jejich schopnost zvýšit prostor vizuálně. Proto, jíst váš dům, který potřebuje zrakové korekce, nezapomeňte se podívat do zrcadla. Zde si můžete přečíst článek věnovaný na zeď se zrcadlem.

Byliny nikdy nemůže být příliš vysoká, nejprve vypadat esteticky příjemné barvy, a za druhé, vzduch je nasycen kyslíkem. Za předpokladu, výběr nádherné a krásné závěsných květináčích rostlin, místnost transformován do rajské zahrady.

Objemné skříně minulostí, byly nahrazeny nástěnné držáky, které umožňují psát stručně televize v interiérovém designu, a zároveň šetří prostor a zabírat prázdné stěny.

Panely mohou být jeden obraz je rozdělen do několika fragmentů, jako povaze obrazu může působit, zvířata, lidi, budovy, atd. Takové panely zabírají velkou prázdnou zeď s jasně zapadá do základní styl místnosti.

Výborným řešením pro nástěnné výzdoby může sloužit jako zbytečné sportovního vybavení: stinné rakety, lyže, brusle nebo snowboardů. I když v zásadě na stěnách lze namontovat a provozovat sportovní vybavení, aby tato otázka bude vyřešena jeho skladování, krásné a praktické.

Jak pověsit obraz na stěnu bez vrtání (video):

Vážení čtenáři, teď víte, co zdobí prázdnou zeď, doufám, že se vám líbil myšlenky prezentovány! Možná, že máte své vlastní představy o tom, jak vyzdobit prázdnou zeď?! Podělte se o své názory v komentářích, a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek z webu „komfort v domě.“

5 komentáře

Chceme, aby se stěny TV, zeptejte se cena konzola bude někde stát v 3000 rublů, a kolem vložené samolepky s máku.

Tolik nápadů navrhoval oči spustit! Líbilo nálepku s koněm v blízkosti schodiště, i když jsem se raději všechny stejné květinový vzor!

Jsem rozhodně větší dojem obrazy a nástěnné malby, hrnce nejsou vždy vhodné, protože květiny potřebují světlo. A líbí se mi dekoru šablony, již jsem učinil sám stěnu v ložnici.

Spousta zajímavých nápadů, které myslím, že každý ho najdeme více po chuti

Plantážníci některé zajímavé na seznamu! Obecně platí, že mnoho nápadů fajn tady viděl! Moc se mi líbí blány, nicméně tato stěna musí být dobře otshukaturennaya a maloval, a ne jako my. tapety a uzavřel ok))))

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Celebrity domů (45)
 • Tipy pro domácnost (5)
 • Ořezávání (304)
  • Koupelna (17)
  • Obývací pokoj (30)
  • Dekorace (135)
   • S rukama (82)
  • Dětský pokoj (23)
  • Chodba a předsíň (16)
  • Otevřená kuchyně (23)
  • Ložnice (30)
 • Terénní úpravy (21)
 • Neobvyklé budovy (8)
 • Oprava (51)
  • Cteny (25)
  • Paul (13)
  • Strop (13)
 • © 2013-20 ** Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiál z místa v domě Comfort zakázané. Zásady ochrany osobních údajů.

  Jak ozdobit stěnu místnosti s rukama

  Stěna v domě může být zdobené různými způsoby, a tak strávit nejméně peněz.

  S pomocí představivosti, několik tipů a správné materiály, můžete tak učinit, například panel s rukama a zdobí jim žádný prostor.

  Na našich stránkách také najdete:

  Připravte si tužku a zápisník a začít psát nějaké jednoduché pokyny, jak můžete ozdobit stěnu s rukama.

  Panely s vlastníma rukama. Používáme barvy.

  Taková tkanina může čerpat kdokoli a nemusí mít talent ve výtvarném umění.

  Všechno je docela jednoduché - pro takovou abstraktní a světlou práci, která zdobí jakoukoliv zeď ve vašem domě, budete potřebovat pouze základ pro kreslení a skot, což pomůže vymezit sektory na tabletu.

  Samotný panel (hlavní třída). Používáme role z toaletního papíru.

  Stejně jako předchozí panel je to velmi snadné. Potřebujete jen pár lahví z kartonu, které zůstanou, a pak vyčerpá toaletní papír.

  Připravte několik rolí, nůžek a lepidla. Dále je vše velmi jednoduché - každý kotouč musí být řezán v kroužcích, všechny kroužky "zploštění 9quot; a přilepit je k základně.

  Pokud chcete, můžete namalovat práci v libovolné barvě pomocí stříkací barvy nebo akrylové barvy.

  Můžete si udělat podobný obrázek s dětmi.

  Panel na zdi s vlastními rukama. Použijte tlačítka.

  Pokud jste unaveni šitím knoflíků, zkuste je vložit ... na zeď. Tato možnost použití tlačítek umožňuje vytvářet a zdobit libovolnou oblast ve vašem domě.

  Ale nejzajímavější je, že nemusíte držet knoflíky s nadměrnou péčí.

  - tlačítka různých barev a velikostí

  - Vodou emulzní barva libovolné barvy a válce (pro stěnu) - volitelně

  1. Pokud chcete, můžete namalovat stěnu libovolné barvy (v tomto příkladu je barva fialová).

  2. Připravte rámeček a přilepte ho ke stěně.

  3. Začněte přilepit knoflíky uvnitř rámu - je žádoucí zcela vyplnit označený povrch.

  * Pokud chcete, můžete z tlačítek položit určitý vzor.

  Jak udělat obrázek s vlastními rukama. Používáme vlákna.

  U takového panelu potřebujete minimální množství materiálů a nepotřebujete žádné speciální dovednosti, abyste to dokázali.

  Postupujte podle pokynů pro fotografování, abyste pochopili výrobní proces.

  Dekorativní panely s vlastními rukama. Používáme novinové tuby.

  Za prvé, je třeba procvičovat zkroucení z novinových úhledných trubek.

  Chcete-li zdobit interiér, musíte vytvořit několik podobných trubek, které mohou být namalovány a zdobeny.

  V tomto příkladu byl panel vyzdoben dekógem z ubrousku.

  - papírový nůž (nůžky)

  - akrylová barva - volitelné

  1. Nasejte noviny na proužky.

  2. Odtrhněte trubky z pásů.

  3. Nanášejte některé trubky s akrylovou barvou, jiné nechte nedotčené.

  4. Nyní všechny trubky potřebují začít kroucením ve spirále, jak je znázorněno na obrázku. Současně je nutné použít velké množství PVA lepidla, aby se trubky neotáčely.

  * Při výrobě polotovarů pro desky pravidelně používají barevné trubky a nejsou barvené.

  5. Při použití silných nití spojte kroužky dohromady.

  Stěnový panel s vlastními rukama. Používáme voskové pastelky.

  - voskové pastelky různých barev

  1. Připravte plátno a lepte pastelky těsně vedle sebe.

  2. Umístěte plátno pastelkami vertikálně.

  3. Připravte vysoušeč vlasů a ohřejte je křídou a nasměrujte proud horkého vzduchu na křídu tak, aby se začaly mírně roztavit.

  Abychom nezapomněli na určité věci, potřebujeme poznámky, ale tyto poznámky by neměly být ztraceny a že by měl být na nich prominentní místo.

  Je to ten nástěnný panel, který můžete vyrobit vlastním rukama. Tato práce se provádí pomocí kortikálního základu. Panel je také zdoben papírovými květy.

  - hotový fotorámeček (v tomto případě je velikost rámečku 20 x 30 cm)

  * Nemělo by to být rám zeď s upevňovacím prostředkem, ale rám, který je připojen k vodorovným povrchům a má oporu pro tento.

  - pistole s kovovými svorkami

  - lepicí pistole (může být jednoduché lepidlo)

  - silný zelený papír

  - oboustranný barevný papír 10 x 10 cm

  1. Připravte rám a připevněte ho k kortikální základně a řeznou požadovanou velikost z kortikálního podkladu nožem.

  2. Vyjměte sklo z rámu a položte na ni kortikální základnu.

  3. V případě, že se vám zdá, že upevnění rámu není příliš silné a existuje možnost, že kortikální podstavec vypadne z rámu, zkuste fixovat panel pistolí se sponami. V tomto případě musí být držáky připevněny v blízkosti rámu a ne v něm.

  Je čas udělat krásné knoflíky pro upevnění, které budou vypadat jako květiny.

  4. Připravte čtvercový barevný papír a vyjměte z něj kruh. Nesnažte se vytvořit dokonalý kruh, malé vady jsou vítány.

  5. Vezměte si kruh a vystřihněte spirála - pomocí nůžek se musíte dostat do středu kruhu.

  6. Umístěte spirálovou stranu dolů a ohněte její hrany (viz obrázek).

  7. Nyní otočte spirálou a otočte ji, jak je znázorněno na obrázku.

  8. Dávejte pozor na dno na konci spirály - to bude hrát roli základny pro květinu. Pokud je širší než zkroucená část, můžete ji trochu odříznout.

  9. Na spodní straně je třeba aplikovat lepidlo, které ho přilepí k základně květiny.

  10. Připravte listy, pro které je třeba vyřezávat listy ze zeleného papíru.

  11. Zrušte papír tak, jak je znázorněno na obrázku, a použijte lepidlo, abyste ho připevnili ke spodní části květiny. Podobným způsobem vytvořte ještě jeden list.

  12. Připojte tlačítko ve středu základny.

  Proveďte několik květin podle stejných pokynů a ozdobte panely.

  Panely skořápek s vlastními rukama

  Kuchyňský panel pro kuchyň

  Jak zdobit zeď s fotografiemi

  - starý okenní rám

  - nůžky (papírový nůž)

  - akrylovou barvou (kvaš) a kartáčem

  1. Pokud je to nutné, upravte fotografie tak, aby se vešly pod rám okna.

  2. Pod každou fotkou použijte pro pozadí tenký papír s jakýmkoli odstínem.

  3. Použijte lepicí pásku k připojení fotografií k rámu.

  4. Chcete-li ke skleněnému rámečku přidat krásná slova, použijte barvy a kartáče.

  5. V případě potřeby můžete okenní rám vyzdobit papírovými květy, listy, papírovým papírem apod.

  Chcete-li se dozvědět, jak udělat krásné papírové květiny, přejděte k následujícím článkům:

  Zbývá jen zavěsit rám v místnosti nebo ji umístit na místo, kde bude zdobit pokoj.

  Jak zdobit stěnu v místnosti. Dekorační váhy.

  Chcete-li zdobit stěnu, můžete vytvořit takový obrázek. Samozřejmě, není nutné, aby to bylo tak velké, že to můžete udělat například v podobě obrázku.

  - papírové kruhy stejné velikosti

  - sešívačka

  - Dřevotříska (nebo rámeček fotografií nebo obrázků)

  Je to velmi jednoduché:

  1. Zakryjte dřevotřískovou desku nebo rám s kruhy a upevněte je lepidlem nebo sešívačem.

  2. Malovat se zlatým postřikem malovat všechny kruhy (to na čerstvém vzduchu).

  * Pokud se rozhodnete použít dřevotřísku, můžete okraje vyzdobit.

  - polystyren (používaný k oteplení domu)

  1. Stříkaný polystyren vyřízněte do požadovaných rozměrů pomocí papírového nože a pravítka (v tomto případě je velikost jednoho panelu 28 cm x 71 cm).

  2. Připravte několik panelů (v tomto příkladu je 3 z nich) a zabalte je tkaninou.

  3. Vytáhněte a upevněte látku na zadní straně panelu pomocí sešívačky. Opatrně sklopte rohy a zajistěte je sešívačkou.

  4. Pokud textilie nemá vzorek, můžete například vytvořit šablonu s barevným obrazem a označit nebo malovat, aplikovat vzorek na napnutou látku.

  5. Nyní můžete v domě zavěsit krásné panely a zdobit tak stěnu (stěny).

  Jak zdobit prázdné zdi. Používáme vícebarevné nitě.

  - desky z kortexu (nebo překližky)

  - hřebíky (nebo tlačítka)

  - závitů různých barev

  V tomto příkladu jsme použili kortikální panely, ale můžete použít jednoduchou desku z překližky.

  * Pokud se rozhodnete použít panely z korkového stromu, musí být složeny 2-3 listy dohromady tak, že panel je hustý a nehty nehynou.

  * Pokud chcete, můžete panel namalovat libovolnou vhodnou barvou, ale je lepší zvolit světlý odstín tak, aby struny natažené na nehty vyčnívají.

  * Doporučujeme připojit držák obrázků, než začnete pohánět nehty.

  1. Tužkové nebo plstěné pero, nakreslete vzor nebo slovo na papíře.

  2. Vystřihněte, co jste kreslil.

  3. Připojte řezané písmena nebo vzor k panelu a kruhu.

  4. Na obrysu začněte řídit nehty.

  * Vše musí být provedeno pečlivě a bez spěchu.

  5. Začněte navíjet nehty na nehty. Můžete použít libovolnou barevnou schématu. Můžete si také vybrat, jak se vám bude zdát, a pokud se vám něco nelíbí, jen se uvolněte a udělejte to jinak. V tomto příkladu byly použity barvy duhy.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 46 = 52