Jak ozdobit zeď

Jak ozdobit zeď

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

12 nápadů, než k dekoraci prázdnou zeď nebo jak ozdobit prázdnou zeď

Dobrý den, milí čtenáři! Vyrobené opravy, ale mají pocit, že něco chybí, zdá se, jako by zdi vypadají smutně a pustovato, právě pro Vás jsme připravili 12 nápadů zaměřených na to, co k dekoraci prázdnou zeď do bytu, domu nebo chaty. Nezapomeňte na zvýraznění interiéru přidat detaily, které se mohou zdát bezvýznamné na první pohled. Nikdy zanedbávat dekorační předměty, bez nichž je obtížné dosáhnout pohodlí.

Místnost bude vypadat dobře jen v případě, že správný výběr komponent, všechno je důležité - tón, texturu a tvar dekorativních prvků.

Jak vyzdobit prázdnou zeď nebo něco k dekoraci prázdnou zeď.

Efektivní způsob transformace prázdnou zeď - kresba kompozice dekorativních desek. Desky mohou být jednotný styl, jako je retro, minimalismu, glamour nebo zdůraznit záliby majitele domu, pak je nutné výběr desek vybrat všechny položky v jedné vzorové orientací s obrazem - filmové hvězdy, cestování, hory, moře, atd Další podrobnosti týkající se přípravy kompozic dekorativních desek lze nalézt v tomto přehledu.

Obrázek za všech okolností považovány za hlavní a hlavní výzdobu stěn, a je-li dříve, preference pro převážně olejomaleb, které jsou nyní na stěnách lze vidět malování pod sklem, s tisk fotografií, stejně jako simulovat hořícího plamene, vodopády, stromy, kymácející se ve větru, a to i paintings- ohřívače.

Člověk musí mít přehled o čase, takže hodiny v místnosti prostě musí být přítomen, je přínos naší doby je možné zakoupit Sleduj absolutně jakýkoliv tvar, ve tvaru ryby, akvárium, pánve, protokoly, atd. Při výběru nástěnné hodiny, je důležité podívat se na celkový styl místnosti, a už na základě těchto údajů, zvolte design tohoto důležitého tématu. Pro více informací o neobvyklých nástěnné hodiny lze nalézt zde.

4. Dekorativní samolepky na zeď.

Samolepky na zeď, ve skutečnosti představují skutečné dekorativní průlom, s tou pravou volbou etiket snímků může změnit interiér během několika sekund a rozsah samolepek je opravdu impozantní, na trhu najdete nálepku s kreslených postaviček, složité vzory, zvířata, sloupech veřejného osvětlení, sedací soupravy, křesla , okna, atd. Pro více informací o samolepky na zeď naleznete v tomto přehledu.

Faina Ranevskaya řekl: "Memories - bohatství." Že část jasných vzpomínek není věc příspěvku, je nutné provést audit v elektronických fotoalb, vybrat ty nejlepší fotografie - je vytisknout správnou velikost koupit stejnou fotorámečku a pověsit fotografické vzpomínky na stěnách.

Nyní v prodeji najdete ohromující nástěnné police, které budou hlavním vrcholem interiéru, a je již na pultech umístit drahé srdce figurky a fotoramochka. V tomto přehledu jsme ukázali, co může být neobvyklé nástěnné police.

7. Dekorativní okno nebo okna trim.

Falešný okno těchto prostorách, kde je možné vytvořit skutečný okno z nějakého důvodu. Dekorativní okno může být zrcadlem nebo samolepky na zeď s oknem snímku. Chcete-li okno se zdálo realističtější, vyšší, než by mělo být, aby konsolidovat více lampy s zářivkové osvětlení.

Zrcadla ve velkolepé, elegantní rám může být hlavní důraz v interiéru, s výhod použití zrcadel v interiéru lze přičíst jejich schopnost zvýšit prostor vizuálně. Proto, jíst váš dům, který potřebuje zrakové korekce, nezapomeňte se podívat do zrcadla. Zde si můžete přečíst článek věnovaný na zeď se zrcadlem.

Byliny nikdy nemůže být příliš vysoká, nejprve vypadat esteticky příjemné barvy, a za druhé, vzduch je nasycen kyslíkem. Za předpokladu, výběr nádherné a krásné závěsných květináčích rostlin, místnost transformován do rajské zahrady.

Objemné skříně minulostí, byly nahrazeny nástěnné držáky, které umožňují psát stručně televize v interiérovém designu, a zároveň šetří prostor a zabírat prázdné stěny.

Panely mohou být jeden obraz je rozdělen do několika fragmentů, jako povaze obrazu může působit, zvířata, lidi, budovy, atd. Takové panely zabírají velkou prázdnou zeď s jasně zapadá do základní styl místnosti.

Výborným řešením pro nástěnné výzdoby může sloužit jako zbytečné sportovního vybavení: stinné rakety, lyže, brusle nebo snowboardů. I když v zásadě na stěnách lze namontovat a provozovat sportovní vybavení, aby tato otázka bude vyřešena jeho skladování, krásné a praktické.

Jak pověsit obraz na stěnu bez vrtání (video):

Vážení čtenáři, teď víte, co zdobí prázdnou zeď, doufám, že se vám líbil myšlenky prezentovány! Možná, že máte své vlastní představy o tom, jak vyzdobit prázdnou zeď?! Podělte se o své názory v komentářích, a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek z webu „komfort v domě.“

5 komentáře

Chceme, aby se stěny TV, zeptejte se cena konzola bude někde stát v 3000 rublů, a kolem vložené samolepky s máku.

Tolik nápadů navrhoval oči spustit! Líbilo nálepku s koněm v blízkosti schodiště, i když jsem se raději všechny stejné květinový vzor!

Jsem rozhodně větší dojem obrazy a nástěnné malby, hrnce nejsou vždy vhodné, protože květiny potřebují světlo. A líbí se mi dekoru šablony, již jsem učinil sám stěnu v ložnici.

Spousta zajímavých nápadů, které myslím, že každý ho najdeme více po chuti

Plantážníci některé zajímavé na seznamu! Obecně platí, že mnoho nápadů fajn tady viděl! Moc se mi líbí blány, nicméně tato stěna musí být dobře otshukaturennaya a maloval, a ne jako my. tapety a uzavřel ok))))

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Celebrity domů (45)
 • Tipy pro domácnost (5)
 • Ořezávání (304)
  • Koupelna (17)
  • Obývací pokoj (30)
  • Dekorace (135)
   • S rukama (82)
  • Dětský pokoj (23)
  • Chodba a předsíň (16)
  • Otevřená kuchyně (23)
  • Ložnice (30)
 • Terénní úpravy (21)
 • Neobvyklé budovy (8)
 • Oprava (51)
  • Cteny (25)
  • Paul (13)
  • Strop (13)
 • © 2013-20 ** Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiál z místa v domě Comfort zakázané. Zásady ochrany osobních údajů.

  Jak a co zdobí prázdné zdi! 30 metody

  Co dělat v případě, že dům se ukázalo být prázdná zeď? Než jí zdobí nebo zavěsit? Jak často zdobí stěny v bytě?

  Zde jsme sestavili základní způsoby zdobení prázdných stěn od těch základních, aby bylo možné opakovat i dítě, aby složitější, jako je barva stěn - vybrat některý!

  Pod každou metodu existuje spojitost s podrobnými mistrovské kurzy!

  Zrcátka vypadají nejen krásná na zeď a dát příležitost, aby si sami sebe, ale i opticky zvětšit velikost místnosti. Vzali jsme na více standardních zrcadly a všichni jsou většinou o stejné: koupelna a chodba.

  zrcadlo design Jsou velmi drahé, jen minulý týden, o tom přesvědčili v železářství. ale i normální zrcadlo můžete proměnit a ozdobit, že ani on, ani zeď nebude učit.

  Ideální varianta zápisu prázdné stěny pro ty, kteří, například staré tapety na zeď nebo potřebujete něco podobného, ​​nebo masky.

  1. Koupit role tapet v kontrastní barvě, nebo se zbytky staré tapety.
  2. Klademe koláž na zem jako první, aby pochopili, co se stane na konci.
  3. A tapety pasta je nanesena na horní části staré tapety.

  Poznámka: Nad starým lepidlem může být pouze v případě, že vydrž!

  Návrhy a kresby namalované na zdi

  Nejdražší, ale velmi pěkný způsob, jak transformovat a vyzdobit prázdnou zeď - kreslení obrazce s barvou podle vzorníku nebo maskovací pásku. Výhodou této metody - je odolný a je použitelný do každé místnosti: v koupelně, v kuchyni av ložnici.

  Barevné pásky nebo lepicí papír

  Pokud nechcete dlouhá práce s barvou - snadný způsob, jak barevný papír pásky nebo samolepící základnu. Cut kříže, kruhy nebo srdce - nyní jako minimalistický a geometrické tisk na zdi v módě, a to vypadá velmi stylově!

  Jak ozdobit zeď s rukama

  Umění vytvářet krásu s rukama - jedna z nejvíce příjemné pro lidi. To je ve většině případů nevyžaduje výcvik, ale dává tvůrce neuvěřitelné potěšení. Ozdobou stěn - obrovský prostor představivosti, experimentování a odvážných dobrodružství!

  Jak ozdobit zeď s rukama

  Obsah níže uvedených kroků:

  Život ukázal, že kdo hnutí často brání určitou nejistotu. To znamená, že rozhodnutí již bylo dosaženo, ale ne dostatečně podrobně, komplexní pohled na projekt. Že WHO nebyla „pořád“, zjednodušit svůj úkol. Napište několik priorit, které budou vyvíjet akční plán.

  Jak ozdobit zeď s rukama

  Seznam může vypadat například takto:

  • je ještě důležitější - úspora nákladů nebo glamour dekorem;
  • zda dekorační světlé, chytlavý, nebo tiché, nenápadné;
  • přijatelný, pokud pouze syntetických materiálů nebo pro životní prostředí;
  • jestli si můžete udělat na vlastní pěst nebo potřebují pomoc (příbuzní vyzval stavitelé, návrháři a experti);
  • Dělat dekor by měl být univerzální (pro budoucí přestavby, včetně nábytku), nebo je to „kus“ produkt ztrácí svoji hodnotu při ovlivnění jiných vnitřních prostor;
  • zda existuje cílem zasáhnout další, nebo je třeba nejprve potěšit sebe.

  Jakmile jste se rozhodli o prioritách, pak jde všechno jako po másle! Právě tam a vhodné materiály, a tvořil nápad, a označeny v schematických chystaných akcích. A teď se podíváme na několik nápadů, jak ozdobit zeď nebo pevný zábavné, stylové a hravý, ale v každém případě, originální a exkluzivní.

  Stále populární rámečky s tvářemi

  Stále populární rámečky s tvářemi

  Možná, že myšlenka rámce napovídá, „No, čím jsme prošli, ani jednou!“, Ale mějte na paměti, důležitý detail: každá z nich má svůj vlastní osud „frames“ s jejich „tváře“. A co je nejdůležitější, umístit je v pěkném kombinatorické. A věřte mi, že nikde jinde na světě nenajdete přesně stejné zdi dekor.

  Stále populární rámečky s tvářemi

  Alternativně: Naneste na zdi obraz stromu. Na správných místech (v odvětvích) zabezpečit portréty členů vaší rodiny. A každý člověk - v rámu, na rozdíl od ostatních. Kromě toho, role rámci může také hrát všechny obrysy hustého materiálu, jako jsou plastové figurky nashtampovat listy.

  Výzdoba stěn vlastníma rukama

  O stromu, také je zde prostor pro fantazii. A co když modelu strom není vypracován, ale od skutečných větví? Jen nezapomeňte, že „casting“ materiály by měla být zahájena v dostatečném předstihu před zahájením prací. Zejména přírodní materiály vyžadují pečlivost. Vzhledem k tomu, mluvíme o větve, pak by měl být vysoce kvalitní větve, bez hniloby a chyb, dost zajímavé ve svých zatáčkách. Připravit je v letním období je vhodné mít čas, aby důkladně vyschnout na slunci před začátkem podzimní-zimní sezóny.

  Jak uspořádat stěny v obývacím pokoji

  Nyní opustit strom sám, a vrátit se do rámce. Mohou také hrát roli letounu nebo okna vlaku, která se zobrazuje ve vaší zdi. Podívejte se z oken čelit svým milí lidé. Velmi vtipné, ne? Když už mluvíme o drahých lidí si myslí - nebo možná kvete po celý svůj život? Nuže, dát váš oblíbený člověk není v záběru, a v barvě jádra. Existuje mnoho způsobů, jak udělat lístků:

  • kousky barevného plastu;
  • dřevěné desky;
  • jednorázových plastových lžic (Mimochodem, v tomto způsobu často vytvářejí zrcadlový rám stěna);
  • hrubého závitu, ozdobných šňůrek, silný barevný drátu;
  • textilie, barevný semiš.

  Stěnové desky jsou vždy v trendu

  Stěnové desky jsou vždy v trendu

  A nyní pár slov o stěnových desek. Aby bylo možné dosáhnout originality, vzdát zakoupené talíře. Je lepší koupit zcela neutrální desku bez vzoru a ozdobte je v jejich vlastním způsobem. Make photo studio sublimační digitální obrázky pomocí fotografií z cest do přírody nebo do exotické země, nebo nejúspěšnější fotografii s drahým srdeční akce (o udělení medaile z vašich dětí, mluvit o vás nebo vašeho manžela ve svém projevu na sympoziu, atd.).

  Jak se zdobí stěny desek

  Pro zajištění desky ke zdi, za použití fragmentů zakryvashek železa plechovky. Nicméně, pokud máte rodinu nepijete piva v plechovkách, tato možnost je rozhodně není pro vás. Ale banální klipy nebo kroužky pro zavěšení záclon najít mnohem jednodušší. Jsou vždy tam na prodej. Stačí navštívit nějaký dobrý obchod, který prodává tkaniny, doplňky a kování. Lepidlo smyčky na pevný lepicí hmoty pevně svíral typ skla a keramiky s kovem.

  Krásné panely s vlastníma rukama

  Ozdobit váš interiér Exkluzivní látkové řešení může pomoci. Zde je několik nápadů:

  Desky do kuchyně

  • rifle hadry, sešity chaoticky. Čím více se liší otěru, tím širší je barevná varianta a přítomnost všech druhů štítků, bude legrace dekor;

  Nový život starých džín

  Kousky mohou vyzvednout úžasně

  Nášivka na zdi s rukama

  Z tkání je možné vytvořit originální kusy čalounění

  Textil, propojovací kabel

  Jedna možná nejjednodušší řešení - použití šablon na stěnách barvením. Předem připravené matrice překrývá na správném místě, pevně stiskl, je použita horní válec zeď malovat požadovanou barvu.

  Způsoby zdobení objekt patří obrazovky malované, protože dává příležitost k obložení stěn z originálu

  Blány jednoduchý černobílý. Contour ptáci, geometrické tvary, atd. Snadná barvy ušetří čas. A můžete vyhrát na velikosti: udělat stejnou hodnotu v poměru k velikosti 2-3. Na stěně je klesající, skupina / stáří velikosti aniyu a výsledky vám omráčit eleganci jednoduchosti.

  Šablony pro stěny

  Složitá. Na stejném fragmentu je uloženo více než dvě blány prokraskoy s jinou barvou, v důsledku vytváří více barevný obraz.

  Úleva. Každá matrice není plochý, jak je v podobě mělké mísy, jehož spodní část je výsledný obraz. Tyto matrice jsou odlévání do formy. Jedná se o poměrně složitý a zdlouhavý proces, a přesto cenově dostupné.

  Je pouze potřeba vyrobit matici 1 (to vypadá jako karnevalové masky). Pak budete používat to tolikrát, kolikrát budete chtít, aby se na stěnách koncipovaných obrazů. Chcete-li získat reliéfní obraz v místech, architektonické řešení (omítka, sádrovec ve složení) přetiskem trafareta- „maska“ je aplikován předem na stěně.

  Tento materiál je neuvěřitelně přístupný prakticky zdarma, a kolik unikátních nápadů vytváří. A tam je vždy možnost nejen opakovat po někom, ale také přinést kus svého umění.

  Plastové uzávěry lahví. Funny verze designu zdi. Ideální pro prostory, jako jsou:

  • venkovský dům (a bude vypadat skvěle na vnější straně!);
  • dětský pokoj pro dospívající;
  • kuchyni v outdoorsy derevens com styl.

  Ale to je, když přijde na zarážející pokrývá veselé barvy - žlutá, červená, zelená, modrá. Jsou snadno pokleit stěny s použitím jakéhokoliv levnou polyuretanového lepidla. Při minimálních nákladech a ušetření času máte pozitivní aktualizovaný vnitřek.

  Zátky na lahve od vína a šampaňského. Nemusíte kupovat tolik lahví, jak jste chtěli použít ve výzdobě. V dostatečném časovém předstihu informovat všechny své přátele, a oni jsou rádi, aby investovali svůj příspěvek k velké věci - aby vás z vinných zátek, obětovat k vytvoření velké mistrovské dílo!

  Dekor sukulenty stěna vinné zátky

  Tady je to, co se připravit uzávěry lahví:

  • pilou povdol;
  • řezat prolínají;
  • k zavěšení na vlákna;
  • upevnit v klidovém stavu;
  • pro malování.

  Dopisy víno věnečky

  Bungy rámy vypadat úžasně romantické. Zrcadla různých barev jsou skuteční řemeslníci šíří celé umělecké předměty. Zdobíme plátky do desky láhví stěnu (umístěním „vločky“ řádek po řádku). To je mnohem více než původní dřeva vlečky nebo tradiční papírové tapety.

  Video - Jak ozdobit zeď s rukama

  Video - Motýli z papíru nebo jak se zdobí zeď s rukama

  Získejte nejlepší e

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 3 = 5