Jak plánovat stránky země

Jak plánovat stránky země

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak plánovat stránky? layout stránek - fotografie. Jak plánovat svou chalupu nebo chatu?

Jak plánovat stránky tak, že každý metr čtvereční území byl zapletený s použitím? Nejprve je potřeba vypracovat podrobný plán. Je pravidlem, že země je rozdělena do tří zón. První z nich je dána pod domem a veškeré hospodářské budově, druhý - zeleninové zahradě a zahradním nábytkem, a třetí - odpočívadle. Pojďme je podrobně prohlédnout.

Jak plánovat právo země místa? Mějte na paměti, že to je nejlepší postavit dům v severní části území. Nejlepší je možnost, kdy čelí okno na východ a západ. V opačném případě to bude velmi horký, a ze severu na jižní straně místnosti - studené. V jižní části domu je nejlepší vybavit verandu nebo terasu. Tím se zabrání nadměrnému zahřívání obytných budov v létě a mrazu v zimě. Krásu a zvláštní kouzlo domu pomůže dát okrasné rostliny vysazené na perimetru.

Území určené na postele a na zahradě, nemusí mít jasné hranice. Při sázení úrodné kultury zvažují jejich vlastní chuťové preference. Věnovat zvláštní pozornost zavlažovacích systémů a cest zařízení.

Jak plánovat stránky země, takže i při malém prostoru sbírat velkou úrodu? To pomůže geometrické rozdělení území pomocí postelí, které mají obdélníkový tvar. Prvním krokem je načrtnuta na papíře pozemku plánu: Použít obrysy domů hozpostroek a označit místa již obsazena stromy, keře, atd ...

Pěstování zeleniny se nejlépe provádí na místě chráněném před severním větrem a dobře osvětlené. Oblast, kterou chcete věnovat na zahradu, aby na jih od domu. Rostlinné keře podél severních a východních hranicích údajných lůžek, v případě, že místo není přirozeně chráněna před větry lesního pásu.

Jak plánovat místo, umístit dost pro všechny koncipované? Každá kultura je jednoznačně místo, na první pohled, můžete použít na zem mezi stromy jako malé semenáčky nejsou schopny stínu lůžek.

Při plánování, za umístění jejich výšce rostlin, aby nedošlo k zakrýt nízká vysoká.

Jak plánovat zemi tak, že mu k odpočinku? Postarejte se o stavbu altánků - to vás a od prudkého deště a z tepla ze slunce bude chránit. Vysázeny po obvodu hroznů nebo chmele poskytují pohodlí a stín. V blízkosti altán může být rozdělena do záhonů, postavit dekorativní fontána, nebo vykopat rybník.

Jak územního plánu 6 akrů? Použijte následující tipy uspořádat malou oblast s maximálním přínosem pro vás.

Aby se zabránilo problémy v budoucnu koordinovat své plány se sousedy. Pokud se například vaše altán bude umístěn vedle něčí žumpy, o zbytek můžete zapomenout.

Axiální výsadba stromů linie by měly být umístěny blíže než 2-2,5 m od oplocení tak, aby zakrývat strategicky důležité sousední hřebeny. Také mějte na paměti, že vaše zelenina výsadba může nějakou dobu trpět stínu vytvořené zarostlých stromy.

Tradičně se před domem s výhledem na ulici, před sebou rozbité květinová zahrada. Nicméně, pokud vaše ulice je velký provoz, můžete si postavit dům v úseku hloubky do řevu motorů nebylo slyšet. Přesný výpočet každého rozvržení prvku bude klíčem k úspěchu.

Jak plánovat 10 akrů půdy?

Jak se dalo očekávat, nejprve vypracovat podrobný plán na papíře. Na místě této velikosti mohou být umístěny nejen v domě a postele. Přemýšlet o tom, co byste si přál, aby v této oblasti - garáž, dětské hřiště, sauna, rybník? Pak určit velikost každého prvku a označit vše na rovinu.

V domě je obvykle umístěn ve vzdálenosti pěti až šesti metrů od hraničního území, o nic blíž.

Jak plánovat místo 12 hektarů?

Šťastným výhercem dvanácti hektar musí nejprve určit pořadí, ve kterém nadále používat stávající území. Pokud nemáte dostatek času na zahradě, to je nejlepší zasadit pracovně náročnou kulturu, nebo alespoň snížit jejich počet na minimum.

Pro podrobnější plánování trvat dva listy papíru. Na jedné z nich čerpat část v měřítku 1: 100 (1 cm = 1 m) se všemi stávajícími budovami a stromy, označte body kompasu. Na druhou stranu, aby se seznam toho, co chcete, aby rostlina nebo postavit a uvést důvody, pro které je obtížné provést svůj plán. Tak, to bude mnohem jednodušší, aby se skutečný akční plán.

Věnovat zvláštní pozornost umístění stromů. Čerpat z papíru kruhy (třeba kompasy), jejichž průměr odpovídá vzdálenosti mezi kmeny již vzrostlých stromů. Například, hrušky jsou zasazeny v maximálně osm metrů od sebe. V důsledku toho je průměr kruhu pro tyto stromy se musí rovnat osmi centimetrů. Nyní je důležité, aby optimálně umístit všechny kruhy ve výkresu. Samozřejmě, že žádné malé transformace ve skutečnosti nemůže dělat, ale správná struktura území by měly být vytvořeny ve fázi plánování.

Pokud je plocha umožňuje, ležel dekorativní trať, nastavit sochařství zahrady a kopat malý rybník.

 • Zelený trávník a relaxační zóna může být oddělena od kompostu jámy řadami keřů jahodových. Poslední pomůže zakrýt nevzhlednou hromadu tak, aby nebyly viditelné z verandy nebo z oken domu. Malé malina keře na jižní straně areálu může být velmi užitečné.
 • Vypadá to mnohem hezčí bydlení plot zelený plot. Bude působit jako obránce a před větrem a omezovačem prostor.
 • Je žádoucí, aby se hřiště a trávník u domu. Děti musí být vždy na dohled.
 • Jak plánovat místo, které se nachází na svazích? Pokud sklon na jih, dům je doporučeno stavět v nejvyšším pásmu, je-li na východ nebo na západ - severní okraj území, ale v případě, že na sever (považován za nejméně úspěšná varianta), čím blíže k západní hranici.
 • Pokud úzkém úseku, postavit bydlení v krátké části. To umožní co nejlepší využití pozemku: území se stane roztrhaný, prostor před domem na vstupní straně je dostatek prostoru pro zahradu, taky se zvětší.
 • Ujistěte se, že vzít v úvahu hygienická pravidla vzdálenost mezi budovami. Takže z oken domu do stodol a jiných zemědělských budov, obsahují-li drůbež nebo skot, nesmí být kratší než patnáct metrů, do popelnice a toalet - ne méně než dvacet. Vzdálenost od kompostu jámy nebo dvoře do sklepa - minimálně sedmi metrů.
 • Jak plánovat místo, aby nedošlo k trpí záplavami v budoucnu? Před rozdělením území do zón, stanovení hladiny podzemní vody. Pokud je to nutné, je třeba provádět vypouštění. Samozřejmě, že takové informace mohou být požadovány od okresního architekta, ale lepší podívat se na to sami. Za tímto účelem na konci léta je nutné vykopat jámu hloubky asi dvou metrů blíže k příhraniční oblasti. Poté, co se usazuje voda, aby se měření vzdálenosti od něj k povrchu na povrch půdy. Pokud se ukáže, že je méně než jeden metr, je nutné, aby se drenážní prostor, a je-li méně než polovina - se doporučuje odvodnění, ale není nutná.
 • Jak plánovat místo, je-li plocha je malá? Rozšířit prostor pomůže dobře posečenou trávu, zpevněných ploch a mech.

Zvažovali jsme, že je důležité pečlivé plánování webu. Fotografie různých možností prezentovány v novinách. Spoléhat na zkušenosti jiných šťastných majitelů pozemků a připojit svůj vlastní fantazie - pak byste mohli udělat to pro slávu!

Příklady racionální rozložení zemědělské půdy

Moderní rodinný dům, který se nachází na pozemku - je komplexní, životní podmínky, jež vyhovují lidem, kteří zde žijí.

A to iv případě, že majitelé nežijí tu trvale, plánuje předměstskou oblast je velmi důležitá. Koneckonců, musí existovat všechny životní podpůrné prvky na bytové prostory a kancelářské prostory, vody, plynu a elektřiny, terénní infield, rekreačních oblastí, atd ...

Kde začít vybavovat nový web

V prvé řadě se podívat na topografii, plantáže, které se nacházelo v oblasti, do vodního toku (v případě potřeby). To není okamžitě všechno vykořenit a vyrovnat na zem. Kdo řekl, že nový web země by měla být holé plochý povrch? Příslušný plánuje předměstské oblasti pomůže, aby zvedání a spouštění důstojnost terénu, a to její chyba.

Terén je drsný? terasy pozici. Pak se v budoucnu budete potěší nejen vysoký výnos, ale také původní krajinu. Koneckonců, voda je udržována na terasách, a půda není smýt.

Okamžitě určit místo pro výstavbu bytových domů a komerčních budov. Jaký typ hospodářské budovy bude? Bude volně stojící zařízení, nebo z jedné strany soused, kdo? Přemýšlejte o tom, kde se budete držet domácí zvířata a ptáky, pro ukládání zahradního nářadí, které budou vrhnout na auto nebo garáže, sprchovým koutem a WC.

Tajemství příslušný plán předměstské oblasti

V každém případě chatu přidělit takové funkční zóny:

 • obytná zóna (home)
 • usedlost a přístavby (obchodní jednotka, sklep, garáž, kuchyň, sklep, studna)
 • posezení (dětské hřiště, bazén, sauna, sprchový kout, altány)
 • zahradnické zóna (postele, lůžka, skleníky).

Před tím, než k rozvoji lokality, studovat normativní literaturu, přečtěte si „Předpisy do zahrady a příměstské a individuální výstavbu.“ Potom určit maximální velikost plochy domů a hozpostroek, definovaný postup přidělování pozemků ve výstavbě v různých kategoriích (pro zahrady, chaty, jednotlivé domy, chalupy). Dokumenty můžete zjistit, kdo ovládá jednotlivé budovy a bere do provozu domů a budov, provádění technickým vybavením a registraci právních struktur.

Dokument „Základní pravidla pro navrhování oblastí s budovami různých kategorií“ je uvedeno, jaké by měla být vzdálenost mezi budovami a jak by měly být umístěny na hranice webu na základě hygienické a požární předpisy.

Přistoupit k rozložení až po podrobném studiu regulačních dokumentů, aby se předešlo problémům se zákonem v budoucnu.

Jak plánovat 6-8 akrů půdy

V takový region by měl být dostatek prostoru a dům s garáží a hospodářských budov a zahrada s zahradou, a zelený trávník s květinovými záhony a dětské hřiště, a kompost hromady, a BBQ.

30 m². metry skleníků a 70 metrů čtverečních. m lůžka mohou plně vyhovět potřebám vaší rodiny v ovoci a zelenině (kromě brambor). Velké a rozlehlé ovocné stromy je lepší pozici blíže k severní straně areálu. A v případě, že závod na východní straně jabloně nebo jiné dekorační neplodovoe stromu v létě budete mít dobrý stinný místo k odpočinku. Drobné ovoce a okrasné stromy budou vypadat skvěle mezi domem a ulicí. Na jižní zdi domu nebo v garáži - to nejlepší místo pro teplomilné rostliny (jako je hrozny). Skvělé místo pro koření - lůžko na verandě.

Oddělené posezení z kompostu piloty keřů. Pak haldy nebudou viditelné z terasy az domu. Pro jižní okrajové části zpravidla vyvolána řídce malina keře.

Trávník a hřiště lepší místo vedle domu. Konec konců, děti tráví většinu svého času na ulici, takže je důležité, aby byli stále v nedohlednu. Vedle hřišti, můžete si sjednat dětskou gryadochki. Na okraji trávníku nezapomeňte ponechat prostor pro grilování. Prostor zdobí dům s květinami a trávníkem.

Kde postavit dům: vybrat místo pro obytná plocha

Záleží na mnoha funkcí tohoto webu. Zejména na její tvar, topografie, hladiny podzemní vody. V případě, že web je na jižní slonů je lepší stavět na nejvyšším místě, v případě, že web je úzký, postavit dům v nejkratším hranici. Snížením sever - nejméně úspěšný web. Ale o tom, můžete vytvořit pohodlí a pohodu. Dům, ve kterém případě budovy blíže k hranici, možná na lůžkoviny v polovině svahu.

Fotografie úspěšné příklady plánu předměstské oblasti

Zasmatrivayas někdo to dobře upravený, dobře promyšlený řez ze strany, někdy těžké si představit, kolik práce mohou být zodpovědné. dále

Ještě v plánovacích etapách vybudovat venkovský dům a všechno záhumenky musí být poskytnuta příležitost k vjezdu do areálu. dále

Smart územní plánování umožňuje, a to i na malém prostoru nebo nevhodným umístěním místa vše zařídit. dále

Přítomnost 1200 metrů čtverečních pozemků pronajímatele umožňuje přistupovat k uspořádání je nejen praktická metoda. dále

Dobře navržené schéma příměstské plocha 10 hektarů plánování, aby se minimalizovalo zbytečné náklady. Chcete-li začít rozvoj území. dále

K dosažení kompoziční idylku na pozemku, nestačí jen stavět luxusní dům - v neposlední řadě krásné. dále

Stanete hrdým majitelem vlastního pozemku v zemi? Nespěchejte, aby se stal samouk jako agronom a otočením plot. dále

Nikdy jsem nevěděl, že existují předpisy pro zahrádky. Nicméně, jsem si uvědomit, že rodiče měli problémy se špatným umístěním vany. Koupili srub s sousedů vanou jeden pro dva a umístěny takovým způsobem, že jedna polovina něj na našem webu, a druhá na souseda. Podle pravidel požární bezpečnosti se jednalo o vážné porušení.

Co tím myslíš, že je to velmi vážné. Lidé si myslí, že privatizované pozemky mohou dělat, co se jim líbí, ale ve skutečnosti tomu tak není. A předtím, než cokoli bourat nebo stavět, je dobré seznámit se s právními předpisy v této oblasti. Požární bezpečnost, příliš blízko rozložené budovy, rozvody potrubí - vše musí být pečlivě načasováno tak, že se tak nestane pak nehodám. A sankce za porušení jsou závažné pájka.

Vděčný společnosti Terem-Teremok vytvořili pro návrh projektu na šířku. Je pravda, trochu dražší, ale stojí za to 🙂

ještě více nápadů:

V březnu ti o sezónních prací tento měsíc, aby se vaše zahrada v perfektním stavu

Jak plánovat předměstskou plochu 12 hektarů, že měl dostatek prostoru pro všechny užitečné struktur

Často majitelé vlastním pozemku vyvstává otázka, co by mělo být uspořádání okrajové oblasti 12 hektarů, že každý jeho čtvereční metr byla správně a na maximum používá? Odborníci odpovídají, že je třeba nejprve vypracovat podrobný plán na jejich majetku. Je nanejvýš nutné, abyste zóna musí být specifikovány.

příměstské plan area.

Obvykle navíc oddíl je rozdělen do 3 zón.

 1. První část země přidělené pod domem, stejně jako všech hospodářských a pomocných budov.
 2. Druhá zóna slouží k pěstování plodin - to může být i zahrady, zeleninové zahradě, nebo společně.
 3. Třetí část je věnována odpočinku.

Vezměme si terénní příměstské plochu 12 ar podrobněji.

Hlavní věc, kterou v zemi - obytný dům.

 1. Je třeba poznamenat, že dům je nejlepší postavit severní část vaší země.
 2. Nejvíce ergonomický možnost - v případě, že stavba okna bude vypadat na západ nebo východ. V opačném případě, v jižních oblastech to bude příliš horko, a na severu, naopak, je v pohodě.
 3. Na jižní straně domácí Pitch terasu nebo verandu. Toto rozšíření umožní potlačit nadměrnému zahřívání domu v létě a mrazu ji v chladném období.
 4. Estetika a originalita bydlení dá okrasné rostliny. Měly by být vysazeny podél obvodu budovy.

V foto rozvržení a výsadbu rostlin v zemi.

Obvykle 12 ha příměstské plán plocha neobsahuje jasnou část zvolená pro zahradu. Při sázení ovocných rostlin nemůže držet přesné hranice této zóny, provázený jejich vlastních preferencí.

Jak plánovat letní sídlo, takže jeho užitná plocha shromáždit slušnou úrodu?

 1. Zvláště pozornost uspořádání zavlažovací systém a pohodlí kolejí.

Rozdělit území na zahradě bylo nejlepší, aby to geometrický, pomocí postelí mají obdélníkový tvar.

Celkový plán pro příměstské oblasti, platí obrysy obytných domů, komerčních budov, odstín křesel rezervovaných pod stromy, keře, atd.

 1. Zelenina jsou nejlépe pěstuje v oblasti půdy, která je chráněna před severními větry a má dobrou solární osvětlení.
 2. Úložný prostor pro rostlinné lůžek by měly být umístěny na jih od obytného domu.
 3. Přistane keř kulturu podél východních a severních hranicích na zahradě, když není chráněn přírodním lesním pásu od foukání větru.
 4. Každá ze zahradnických plodin odnést přesné umístění. Zpočátku můžete použít prostor mezi velkými stromy, což omezuje prostor, protože sazenice nemůže zastřít postele.
 5. Při plánování umístění rostlin zohlednit jejich maximální výšky. Nízká kultura by neměla zakrýt vysoká.

Varianta rekreační oblastí.

Jak se dělá projektování předměstskou plochu 12 hektarů, takže se nejlépe hodí k odpočinku?

 1. Přemýšlet o stavbě altánku. To může chránit na dovolenou před deštěm a přímým slunečním světlem.
 2. Vysázeny po obvodu révy. - chmel, hroznové víno, úhoř, apod vám poskytnou stín a pohodlí.
 3. V blízkosti altánku, nebo to může být BBQ, gril, bazén kopat, stavět postele, rozdělené fontánu nebo vykopat rybník.

Plánování území, na základě své oblasti

Následující doporučení pomohou vybavit malou zemi půdu optimálně.

Dispozice malém prostoru.

 1. Vždy souhlasí plánuje na jeho území se svými sousedy. Například, pokud váš bazén, altán bude umístěn vedle kumulativní jámy přilehlých pozemků nebo jiných hygienických zařízení, můžete zapomenout na budoucnost města.
 2. velké stromy přistání osu by měl být umístěn nejméně 2 m od plotu, aby nedošlo k zakrýt zahradu sousedovic. Totéž platí pro opačném případě.

Tradiční varianta - když země fasáda domu se dívá na ulici a před ní zasadil záhon.

Ale v případě, že část silnice v přední části území živé nejlépe stavět obytné budovy v hloubce území.

Takže budete mít zbaví vnější hluk.

 1. Udělejte si podrobný a přesný plán budovy a uspořádání dekoračních prvků na své dače. Dokonce i v malém prostoru je možné umístit nejen dům a zahradu. Rozhodnout, co budete potřebovat v zemi - vanu, garáž, bazén, jezírko, dětské hřiště? Pak nastavte velikost všech objektů a označit je s rukama v projektu.
 2. Všimněte si, že bytový dům je obvykle umístěn ve vzdálenosti 6,5 m od hranic příměstských oblastí.

Design velkých majetků

Příklad navrhování velkou plochu.

Pokud máte dostatečně velký vlastnictví na venkově, nejprve určit, k jakému účelu je budete potřebovat.

 1. Když je čas na zdobení zahrady, nemáte nejlepší pracovně náročnou kulturu nedávat žádnou plemeno jim minimálně.
 2. Pro projektování trvat dva papír. Na jedné z nich, nakreslit plán webu (měřítko 1: 100), se všemi již postavených budov a vysazených rostlin. Označit koutů světa.
 3. Další kousek seznamu výplně, které chcete stavět a zasadit. Poznámka způsobuje složitost plánu. Takže si zjednodušit plánování sám.
 4. Maximální dbát na umístění stromů. Na listu papíru, nakreslete kruh. Jejich průměr musí být shodné s intervaly mezi vzrostlými stromy.

Například, jablka a hrušky rostlin, maximálně, na rozdíl od kamarádů 8 m. Střední průměr kruhu pro ně by měla být 8 cm.

S tímto vědomím, umístit kružnici o plánu pro optimální využití. Samozřejmě, že v případě, že stromy se neobejde bez vysazování malých změn. Nicméně, správná struktura zahrady je třeba plánovat s předstihem.

 • Je-li pozemek dává tuto možnost, projekt ji na trati, rybník, je socha zahrada, altán a tak dále.
 • Správné uspořádání zelených ploch v zemi.

  1. Turf / trávník s posezením mohou být odděleny od keřů jahodových kompost / jímky. Mohou také maskovat nevzhledné vzhled těchto struktur, takže nebyly vidět z oken, z terasy / veranda činžovního domu.
  2. Mnohem více esteticky plot vypadá jako živý plot dát. To může a chránit půdu před větrem a jeho zónové prostoru.

  Hřiště dělat v blízkosti hlavní budovy okny.

  1. Příručka radí umístit trávník s dětským hřištěm v blízkosti hlavní budovy. Děti by měly být viditelné po celou dobu.
  2. Jak být v případě, že web je na svahu? Je-li na jih, bytový dům je nejlepší postavit na nejvyšším místě. Je-li sklon západ nebo na východ, pak umístit do budovy na severní hranici svého majetku. Nejhorší případ je, když severní svah. Postavit bydlení, zatímco v blízkosti západních hranic svých stránkách.
  3. Poté, co země je úzká, postavit dům ve své krátké pozice. Takže můžete nejefektivněji využít místo. Prostor nebude členitý: území, na přední části obytného domu (u vchodu) bude dostatek prostoru pro zahradní / zeleninové zahradě bude také větší.

  Hygienické normy ubytovacích zařízení.

  Poznámka: povinné požadavky na ochranu zdraví, určit vzdálenost mezi budovami.

  1. Například z bytového domu na přístavky a přístřešky pro dobytek a drůbež nesmí být menší než 15 m do kompostu jámy, odpadních a kanalizačních zařízení. - Ne méně než 20 m interval od dvoře, pit kompost do sklepa. - Minimálně 7 metrů.

  Jak navrhnout prostor, takže nemusíte trpět povodní?

  Dávejte pozor! Před plánování zonální část něm definují úroveň podzemních vod. Pokud je to nutné, provést drenáž.

  1. Z výše uvedeného objektu, v pozdním létě hloubka vyvrtané díry 2 m, v blízkosti hranice svého území. Jestliže jsou v nich voda usadí, provést interval měření z povrchu do úrovně terénu.

  Je-li menší než 1 m, je nutné provést povodí. Ve vzdálenosti od 1,5 m a vypouštěcí část není nutné.

  1. Jak správně navrhnout místo, když jeho malý prostor? Minimální cena - je zvýšit množství prostoru s dobře posečené trávník / trávník, jakož i oblastí, které byly stanoveny s kameny a zdobené mech.

  Dnes jsme si povídali o tom, jak významné v úvahu při plánování vlastní zemi místo. Pokud si dělat všechno správně, pak se vaše země klidu, stejně jako rostoucí své vlastní ovoce a zeleninu neobejde bez problémů.

  Videa v tomto článku vám řekne více o jejím předmětu.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 26 = 35