Jak platit za bydlení a komunální služby prostřednictvím Sberbank Online

Jak platit za bydlení a komunální služby prostřednictvím Sberbank Online

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak platit účty online bez poplatků a provizí Sberbank - algoritmus akcí v krocích

Většina občanů země muset platit měsíční sadu účtů, jako je nájemné. K tomu, lidé jdou do banky splatit své dluhy, dostanete stvrzenku, a pak pokračovat, jak jít o jejich podnikání. Platba za služby přes Sberbank on-line bez provize je pohodlná služba, která pomáhá platit kreditní kartou pro inženýrské sítě.

Je možné platit za veřejné služby přes internet

Ačkoliv mnozí raději používat pokladní v bance, a všechny ty, kteří nemají příliš mnoho volného času, raději používat internet k splatit své účty. Plátci, aby většina z bankovních transakcí prostřednictvím speciální služby. Placení účty přes Sberbank Online poskytuje možnost, že nebude stát celé hodiny ve frontách. S pomocí této služby splatit dluhy za komunální kdykoliv během dne a bude trvat jen několik minut.

Platit určité náklady přes internet praktické, kromě toho, že žijeme ve století XXI, při vývoji počítačových technologií. On-line provoz je lepší využívání bankovních zdrojů? Výhody platby přes internet:

 • Rychle. Platba se provádí v reálném čase.
 • Ziskové. Komise účtovány internetové služby je menší než v bankovním úřadu.
 • Pohodlnější. Možnost převést do jakékoliv země kdykoliv. Šablony pro platby umožňují rychlý převod peněžních prostředků.
 • Bezpečně. Ovládáte pohyb peněz pomocí SMS přes mobilní aplikace.

Jak platit účty přes Sberbank Online

Držitelé karet by měla vytvořit osobní účet na internetových stránkách banky jednoduše, rychle a bez provize vyplácet poukázky k pronájmu a dalších měsíčních platbách. Jak platit za bydlení a komunální služby prostřednictvím Sberbank Online pro běžné občany? Tato služba může být připojen na oficiálních stránkách spořitelny, v terminálu, nebo bankovní pobočky. Po zadání osobních kabinet Poznámka: V části „Platba za zboží a služby“ a zvolte „nástrojů“, kde se provádí tyto operace.

Váš osobní prostor pro utility

Samoobslužné terminály, zvolte „Připojit Sberbank online“ a poté klikněte na tlačítko „Print ID a heslo.“ Pokud jste není připojen mobilní banku, vyberte položku „jednorázová hesla Print“. Poslat sms na číslo 900 k získání ID a trvalé heslo, po kterém plátce by měl zavolat do zprávy na zadanou zákaznický servis telefonní číslo a říci řídicí slovo kreditní kartou. Od této chvíle, platit utility přes Sberbank on-line bez provize bude výhodnější pro vás.

Vyberte „platby a převody“, pak klikněte na „Nástroje a domácí telefon.“ Pododstavce „elektřiny“ a „Nájemné“ jen a platba se provádí prostřednictvím bytové spořitelny online bez provize. Že obdržené peněžní prostředky, ohledně konkrétního příjemce, je nutné zvolit poskytovatele služby správnou. Pokud nemůžete najít požadovaný příjemce v seznamu, měli byste použít vyhledávání (podle jména, čísla DPH, běžný účet nebo určitou službu).

Potřebné údaje pro platbu utilit

Podrobné údaje o dodavateli HCS je důležité dokončit bez chyb. Používání Sberbank Online je těžké zabloudit a převod finančních prostředků na špatnou organizaci. Následující kroky pomohou v tom, jak platit účty přes mobilní aplikace nebo terminálu:

 1. Vyberte službu, kterou chcete použít, například platit za elektřinu.
 2. Určete, které představují finanční prostředky by měly být převedeny.
 3. Zadejte jednotlivá čísla z příjmu. Poté se zobrazí automaticky dodavatelské detaily.
 4. Zkontrolujte množství, které je třeba provést, kontrolovat data obdržení, zadejte odečtů.

Zkontrolovat a ověřit správnost zadaných detailů a další údaje. Pokud zjistíte, že je potřeba něco opravit, upravte informace. Poté klikněte na tlačítko „Potvrdit prostřednictvím SMS“ na telefonu zobrazí se zpráva s kódem, který by měl vstoupit potvrdit platbu. Používáte-li jednorázová hesla, vytištěn na šeku, že najednou můžete zaplatit více než 3000 rublů. Hned na dolním rohu stránky se zobrazují s razítkem „Hotovo“ nápisu. Vytisknout kontrolu a uložit platbu jako šablonu pro další platby za komunální.

Placení inženýrských sítí prostřednictvím mobilní aplikace Sberbank Online,

Zákazníci bank, kteří si cení svůj čas a mají chytrý telefon s připojením k internetu, platit prospěšné služby služby může kdykoli a na jakémkoli místě. Aplikace jsou instalovány pouze z důvěryhodných zdrojů, jako je například Google Play. Nezapomeňte se postarat, aby vaše elektronická zařízení je chráněn antivirovým programem. Po registraci a nastavit heslo, aby začít používat aplikaci. Ve skutečnosti, jak komunální platit přes Sberbank Online pomocí následujícího příkazu:

 1. Na stránce „Platby“, vyberte kategorii „bydlení a domácí telefon.“
 2. Najděte způsob platby, jako je specifický bytového úřadu v Moskvě.
 3. Zvolit vhodnou organizaci.
 4. Naskenovat čárový kód o přijetí.
 5. Vyberte mapu a potvrdit způsob platby.
 6. Zkontrolovat detaily auto-dokončení.
 7. Potvrzení operace.

Sberbank avtoplatezh servisní poplatky

Provádět operace v automatickém režimu je snadné a bezpečné. Jak platit účty přes spořitelny on-line bez návštěvy banky? Z hlavního panelu systému zvolte Moje Avtoplatezhi, Vytvořit Avtoplatezh. Vzhledem k tomu, že finanční prostředky bude stržena z vaší kreditní karty určitý počet, nemusíte neustále mít na paměti, když budete muset splatit určitý dluh. Den před datem stanoveným pro systém k odeslání zprávy do telefonu o nadcházející operaci. Máte právo vzdát platbu.

Podívejte se, jak mnoho peněz na vaší kartě a dolijeme-li to nutné, protože debetní nestane, pokud účet není celá částka na splácení. Každé tři dny, bude kontrolována rovnováha státu. Když budou peníze jdou do mapy, budete vyzváni k provedení platby užitku přes Sberbank online bez provize. Operace je potvrzena pomocí SMS, stvrzenka lze vytisknout prostřednictvím bankomatu nebo prostřednictvím aplikace.

Pokyny pro vytváření šablon pro terminály, bankomaty a telefony. Pokud se po určité době vzor stala zbytečnou, může být zakázáno. Poučení o tom, jaké kroky je třeba udělat, aby se správně vyplnit pole avtoplatezha:

 1. Vyberte typ a účel platby (plyn, nájemné, voda, topení, elektřinu, a tak dále).
 2. Uveďte název organizace, která službu poskytuje.
 3. Vyberte kartu, která se zaplatí za komunální.
 4. Zadejte částku.
 5. Indikují správnosti plateb (měsíční, čtvrtletní).
 6. Nastavit datum, kdy musí banka požadovat informace o osobní účet dluhu na servisní společnost.
 7. Specifikovat omezení nad rámec, který nemá být provedena automaticky finanční transakce s kartou.
 8. Potvrzení operace pomocí kód zaslaný SMS.
 9. Uložit informace v mém Avtoplatezhi, přiřadit každému složený vzor jeho jméno rozlišovat avtoplatezhi.

Sberbank provize platit za energie účtenky

Výše provize závisí na příjemce a regionu. V každém případě, tarify lze zobrazit v adresáři remitencí na internetových stránkách banky. Většina zaplacení účty přes Sberbank Online je vyrobena bez bankovního poplatku, za předpokladu, že nástroj pracuje s ním. V ostatních případech, účtováno jedno procento z částky.

Jak platit za bydlení a komunální služby prostřednictvím Sberbank Online

Age of Internet technologie mnohem snazší život občanů, držet krok s dobou, úsporu času, nervů, a dokonce i peníze. V současné době uvažujeme o platbu možnosti veřejných služeb přes spořitelny, aniž by museli opustit domov.

Za prvé, je třeba poznamenat, že seznam veřejných služeb, které mohou být vyplaceny prostřednictvím Sberbank, zahrnuje kvarplata, elektřina, plyn, voda, bezpečnost a opravny, intercom služby, parkovišť a tak dále.

Savings Bank nabízí celou řadu platebních metod, které lze provést, aniž by museli opustit domov, nebo na cestách nebo v práci, stejně jako způsob platby prostřednictvím nejbližšího terminálu.

Platit za prospěšné služby prostřednictvím internetové banky, musíte mít bankovní kartu a aktivovat službu Sberbank online.

Není-li karta nebo není připojen ke správné volbě, můžete přejít na nejbližší větev Sberbank a poradci Vám rádi pomohou se vším řádku.

Tak jsme se vysvětlit algoritmus platby.

 1. Jdeme na stránkách spořitelny je prostřednictvím odkazu http://sberbank.ru/ru/person a přihlášení pomocí tlačítka Sberbank Online v pravém horním rohu. V okně, které se otevře, zadejte své identifikační číslo a heslo, a potvrďte zadání pomocí kódu, který je dodáván v SMS s telefonním číslem.

 • V osobním on-line kanceláři najdete pod záložkou „převodů a plateb“, pak „Platba za zboží a služby“, na „bydlení a domácí telefon.“

 • Dále se podíváme na seznam řídící organizaci vašeho domova, na jehož podrobnosti budou muset provést převod finančních prostředků. K tomu, nejprve vyberte region bydliště, pak jejich příslušných vlastníků.

  Důležité: zjistit, které organizace slouží váš domov, můžete na potvrzení o zaplacení inženýrských sítí. Na ní organizace se jeví jako příjemce.

 • Dále se nabízí výběr z placených služeb a mapy, které budou převedeny na peníze, a číslo účtu plátce.

  Důležité: Číslo účtu je napsána na účtence. Přečíst stopu, nebo viz příklad převzetí je možné umístěním kurzoru na prázdné pole, kde je třeba zadat číslo účtu.

 • Jsme zadání čísla účtu. V tomto okamžiku, mnoho daňoví poplatníci mají potíže. Je-li číslo účtu nebyly zadány správně, bude on-line bankovní systém vám řekne, že není nalezena hodnota. Budete muset zadat číslo znovu.
 • Důležité: v případě, že číslo účtu tvoří 11 číslic a má tvar 00,000,123,456 a systém vyžaduje zadání čísla 10 číslic, vyjměte jednu číslici „0“ na začátku řádku.

  V každém případě, je-li zadané číslo je pravda, nové okno s daty a údaji o firmě, na jehož účet převedete peníze.

  Pokud se to udělá správně, tlačítko „Pokračovat“. Dále musíte potvrdit provoz přes SMS, ve které je Váš telefon k zadání kódu. Po úspěšném dokončení operace, bude grafický tisk s „Hotovo“ nápisu. Peníze budou zaslány do banky nejpozději do následujícího pracovního dne.

  Uložit šablonu, a poté pro další platby, budete muset zadat pouze výši úhrady uvedené v dokladu o koupi. A také budete moci platit účty přes telefon.

  DŮLEŽITÉ: Upozorňujeme, že provize účtované bankou pro provádění plateb. Platíte-li prostřednictvím internetového bankovnictví je 0,5% z částky platby. Pro srovnání, když budete platit prostřednictvím banky nebo pošty - provize 2%.

  Mohu zaplatit za vodoryskou v spořitelny?

  A jak změnit název plátce.

  jak opravit detaily platebního období

  • 8 (800) 555-55-50 RF hovorů (bezplatně)
  • 8 (495) 500-55-50 pro volání z libovolného místa na světě
  • 900 Pro volání z mobilu

  Použití materiálu, případně uvádí svoji aktivní odkaz na internetové stránky. Všechny obrázky na této stránce jsou vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.

  Jak platit za bydlení a komunální služby prostřednictvím Sberbank Online

  Drtivá většina obyvatel každého měsíce platit hodně bankovek - daně, internet, telefon, utility a další. Samozřejmě, že to nějakou dobu trvá. Sberbank má postaráno o své zákazníky a vytváří pohodlné on-line službu, která umožňuje provádět téměř všechny bankovní transakce přes internet. Proč je to pohodlné?

  Za prvé - jedná se o významné úspory času!

  Představte si, že to není nutné hledat pobočce banky, vystřihnout na jeho provoz jeho volna, aby stát ve frontě - stačí jít na stránky a zaplatit potvrzení o několik minut (i v noci).

  Další plus - platit žádnou provizi (za předpokladu, že správcovská společnost spolupracuje s Sberbank, pokud ne, pak se provize 1% z celkové částky).

  1. Tak, aby zaplacení účty, je nutné ke spuštění systému Sberbank Online (jak na to - čtěte zde). Pokud jste zaregistrováni, budete znát své ID a heslo a můžete snadno dostat na webu řídicího panelu.
  2. Na horní části hlavní stránky, kde najdete kartu s názvem „Platby a převody“. Při platbě za zboží a služby snadno najít odkaz na odstavce „bydlení a domácí telefon,“ a tam je „nájemné“.

 • Následující strana vás zavede do nabídky poskytovatelů služeb ve vaší oblasti. Je třeba pečlivě zvážit své potvrzení o zaplacení utility a zjistit název vašeho poskytovatele služeb. To lze nalézt v seznamu, nebo pomocí vyhledávacího okna, řídit jméno, číslo DPH, nebo běžné účty.

 • Poté, co jste našli ten správný poskytovatele, klikněte na název a objeví se okno, ve kterém je nutné provést následující kroky - zvolit placené služby karty, které budou provedeny platby (Mimochodem, se platba kreditní kartou užitečnosti se neprovádí), zavést jednotné číslo, nebo osobní účet uveden na přijetí platby, stanoví lhůtu, v platech. Stiskněte tlačítko „Pokračovat“.

 • Je-li správný vstup, všechny údaje o dodavateli a servis vašich informací by se měl objevit v okně, které se objeví automaticky. Ve většině případů to znamená, výši úhrady, staré hodnoty čítačů, které musí být pečlivě porovnán papírových účtenek.

 • Zde je možné řídit nový odečet, budou zahrnuty do dalších platebních nástrojů. Znovu klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

 • V dalším okně navrhuje ověřit všechny podrobnosti o organizaci a platby. To lze snadno provést pouhým ověřením údajů se stvrzenkou. Pokud je vše v pořádku, pak se potvrdí, pokud ne, můžete se vrátit k předchozímu kroku a něco změnit. Za spáchání platba poplatek se neúčtuje, ale může být odstraněn vaší banky, pokud z nějakého důvodu vaše společnost smlouva řízení s Sberbank není uzavřena (v tomto případě, Sberbank přesměruje finanční prostředky do banky, a pak už jen předat platbu za to může odstoupit provizi ).

 • Pro potvrzení transakce vám přijde SMS s kódem, který musí zadat (nepracuje po dobu delší než pět minut).
 • Po všech těchto kroků se objeví razítko banky na platební stránku, což potvrzuje, že platba je provedena.

 • Na obrázku dole uvidíte více odkazů - „kontrolovat tisk“, „Uložit jako šablonu“ a „opakování platby.“ S prvním vše je jasné - můžete okamžitě vytisknout platozhku a připojí se k jeho přijetí (mimochodem, kontrola může být vytištěn kdykoliv, nejméně šest měsíců). Další dvě velmi užitečné pro budoucí platby více o nich.
 • Můžete uložit tuto operaci jako šablonu a po zaplacení utility abyste museli změnit částku platby a hodnoty čítačů, bude zjednodušení a urychlení operace.
 • Chcete-li vytvořit šablonu jakékoliv platby, včetně inženýrských sítí, budete muset najít vaši platbu v seznamu operací prováděných v osobním menu.

  Blízko bezchybný provoz je malá ikona, kliknutím na které se dostanete k vytvoření okna šablony.

  Vytvoření šablony je také potvrzeno prostřednictvím SMS zprávy, takže se nemusíte bát, že komunální platit dvakrát. Šablony jména mohou instalovat sami, což je také výhodné.

  Platba opakování také pomůže zjednodušit proces bude tato platba muset najít v seznamu dokončených transakcí v Sberbank Online a stiskněte toto tlačítko. Budete také muset zadat množství a indikace počítadel, automatické platby nastat nemůže, takže se nemusíte bát použít tyto možnosti.

  Účty za elektřinu, plyn, vodu jsou placeni přesně to samé, jen to na vyústila algoritmu a budete uspět. V případě, že seznam není váš poskytovatel služeb, můžete jednoduše předat řídit všechny údaje v příslušném poli.

  V zásadě platit kombiné nástroje mohou být i bez papírové verzi. Uložíte-li platební šablonu, pak každý měsíc poté, co informace o aktualizaci, data se automaticky zobrazí.

  Mnohé z nich jsou váhají platit přes internet, protože obavy o bezpečnost: jsou strach, že s kartami ztracené peníze, které praskání hesla nebo pádu na podvody, triky. Sberbank Online služba je neustále aktualizován, zvýšení bezpečnosti, používat různé typy hesla a potvrzení toho, že blokují podezřelé zdroje.

  Někdo nepoužívá platbu internetu, jak se bojí, aby se žádnou chybu. Tomu se lze vyhnout Používáte-li uvedeny na našich instrukcí místo popisovat vše krok za krokem. Jak platit účty přes Sberbank Online? Snadné! Nyní jste přesvědčen.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  35 − = 31