Jak platit za elektřinu přes Sberbank Online

Jak platit za elektřinu přes Sberbank Online

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak platit za elektřinu přes „Sberbank Online“

Po zadání svého poskytovatele služeb - pod těmito dvěma poli jsou zobrazeny pro výběr karty pro platby, která bude stržena a vstupní pole osobní účet. Vyberte kartu pro odpisy a zadejte své osobní účet. Číslo účtu lze nalézt na potvrzení o zaplacení elektřiny.

Poté klikněte na tlačítko pokračovat:

úhrnem - provést účet za elektřinu:

- budete potřebovat k výběru poskytovatel seznam dostupných společnosti ve vaší oblasti,

- specifikovat klientský účet, uvedeno na potvrzení o zaplacení,

- pak jednoduše porovnat částka platby s údaji o vašem příjmu,

Jak zaplatit za světla skrz Sberbank Online

Dlouhé hodiny front u bank a na poštách prošel. Nyní jsou všechny nástroje mohou být vyplaceny rychle a snadno přes internet, aniž by museli opustit domov. Chcete-li to provést, musíte mít klientskou kartu spořitelny a osobní účet uživatele. Pokud nechcete mít svůj osobní účet v kterékoliv pobočce spořitelny vám pomůže to vytvořit. Kromě toho byste měli být jisti, připojit mobilní banku. Placení elektřiny přes Sberbank Online nezabere mnoho času, pokud budete postupovat podle následujících pokynů.

Jak platit za elektřinu přes Sberbank Online

Chcete-li to provést, otevřete osobní účet. Next, vyberte kartu na horním panelu „Převody a platby“.

Zde vidíte slova „Platba za zboží a služby“, mezi nimiž je zvýrazněn „Nástroje a domácí telefon“. Je třeba kliknout na lince „Elektřina“. Ve všech regionech této stránce Úspory Online vypadá stejně, takže si každý může vidět.

Na další stránce, že máte otevřené, se nazývá „Platba: Elektřina“. Bude předložen k několika firem, poskytovatelů elektrické energie ve vaší oblasti. Musíte kliknout na ikonu společnosti, které slouží k zásobování službu veřejnosti elektřiny. Zjistit, jaký druh firemních služeb, které můžete na přijetí Integral zúčtovacího centra.

Platební elektřina náležitosti

String aktuální akce vám ukáže, že jste se přestěhovali do vyplnit v detailech. Zaplatit za světla skrz Sberbank Online Každý počet je nutné přesně vyplnit na této stránce:

 • příjemce (vaše společnost);
 • vyberte službu: platby za elektřinu (obyvatelstva);
 • Platba: (specifikujte vázána na osobní účet Sberbank karty, ze kterého bude provedena platba);
 • osobní účet (musíte zadat 12 čísel účtu). To je psáno na účtence.

Pokud jste vyplnili všechna prázdná místa, klikněte „Pokračovat“. Pokud uděláte chybu, napouštění systému vám neunikne.

Na další stránce uvidíte podrobnosti o provedených plateb. Pečlivě zkontrolujte je. Pokud je vše vyplnili správně, ale pod „Subscriber Location“, „uživatelské jméno“ a bude uveden ve svých detailech a adresu. Je nezbytné, aby doba platebních služeb (například 05 až 05,2017 - pokud budete platit jeden měsíc použití nebo 03-05.2017 - v případě, že platba za pár měsíců). hrabě "Current čtení counter" aby čtyři číslice, které je v současné době ukazují, počítač (např., 1200). Z těchto odečty bude vypočítána v doprovodu další platby. Poté stiskněte tlačítko „Pokračovat“.

Otevře se následující stránka, kde uvidíte zadané údaje. Překontrolujte je. Ve sloupci „Částka platby“ zadat částku v rublech, které budete provádět platby elektřiny přes Sberbank Online. Vypočítat částku, kterou mají pro sebe vynásobením částky vynaložené za měsíc tarifu elektrické energie ve vaší oblasti (například 500 * 3,5 rublů = 1750 rublů). stiskněte tlačítko „Pokračovat“.

Potvrzení transakce prostřednictvím mobilního bankovnictví

Na horním panelu bude to znamenat, že jste překročili fázi potvrzení operace. Zde stiskněte zelené tlačítko „Potvrdit pomocí SMS» a čekat na telefonu svázaný do svého osobního účtu s číslem 900 obdrží heslo pro potvrzení operace (pět číslic, které musí být zadány ve sloupci „Password-SMS».

Kromě toho, v odeslané SMS z Sberbank z počtu 900 uvidíte zrušení detailů karty (z bezpečnostních zobrazit pouze poslední čtyři číslice), a podrobnosti o zápisu do banky, jakož i výši platby. Pokud si všimnete chybu, nezadávejte heslo, a vrátit se na předchozí stránku a správné.

Po zadání hesla budete také pocházet z SMS Mobilní banku, která bude znamenat, že platba se provádí (platební služby). Na straně Sberbank online status operace bude tisk „Hotovo“ a datum operace. Pokud je to nutné, můžete vytisknout potvrzení o tiskárnu stisknutím tlačítka „Vytisknout lístek“.

Jak zaplatit za světla skrz Sberbank Online? Jedná se o poměrně rychlý proces. Učení, jak to udělat jednou, ušetříte spoustu času, čímž se řešení problému povinného výlet do banky.

Našli nějakou chybu? Vyberte jej a klikněte na tlačítko myši:

Své finance pod kontrolou

© 2017-2018 - Všechna práva vyhrazena

Dotisk materiálů je povoleno pouze s odkazem na původní zdroj

Placení elektřiny přes Sberbank Online

Měsíční platby za veřejné služby, musí platit pro každý byt. Nejčastěji se tento posun clo na jednoho z členů rodiny, a musel najít čas jít na nejbližší pobočce banky nebo pošty, najít bankomat nebo terminál nebo použít i to, co některé způsoby. Ve většině případů, tam jsou „staromódní“ - vzít účtenku a jít do banky nebo na poště bránit dlouhou frontu pro platbu, trvá jen pár minut. A můžete strávit trochu více času, ale jednou provždy usnadňují pro všechny účty v domácnosti - až do Sberbank online a zaplatit ve vhodnou dobu, kdekoli přes internet!

V dnešním článku se budeme vysvětlovat, jak platit účty za elektřinu prostřednictvím služby online spořitelny. Za první platby budete potřebovat potvrzení papíru pro zaplacení služeb.

 1. Pro registraci do Dashboard Sberbank Online budete potřebovat platební kartu jakéhokoliv druhu a trochu volného času. Musíte aktivovat služby mobilního bankovnictví a registraci na místě.
 2. Po obdržení zvláštního jména a hesla (nebojte obtíží, pak mohou být změněny) snadno přejít na stránku Můj účet. Z bezpečnostních důvodů, když se přihlásíte Sberbank vyžaduje potvrzení kódu, který je odeslán do mobilního telefonu.
 3. První věc, kterou si sami v hlavním menu, a proto na všechny základní operace a zobrazí své kreditní karty s bilancí informací. Aby zaplatil za světla nalézt pod záložkou „platby a převody“ a přejděte k oknu.

 • Dole v sekci platby za služby, najdete položku „Nástroje a domácí telefon“, a těsně pod požadovanou sub-us „Elektřina“. Press.

 • Jakmile kliknete na tento odkaz, otevře se okno poskytovatelům služeb následující:

 • V patře je vyhledávání bar níže - různé organizace podílející se na dodávkách elektřiny. Můžete si vybrat svého dodavatele a nebo zajet do vyhledávacího pole s podrobnostmi o potvrzení objednávky (číslo DPH, bankovní účet, atd.). Je-li poskytovatel není uveden v provozu, to ale neznamená, že nemůžete zaplatit šek, s největší pravděpodobností v spořitelny se organizace není dohoda. Budete muset zadat údaje do vyhledávacího pole (a zaplatit provizi ve výši až 1% z převodu peněz).
 • Například, nabízíme několik příjmů k úhradě elektřiny. Red zdůraznila organizace INN. Různí dodavatelé inkasa se liší od sebe navzájem, takže je třeba pečlivě zvážit a najít cín nebo počet běžných účtů, musí se zúčastnit!

 • Našel místnost se snaží řídit do vyhledávacího pole a najít vhodnou organizaci. Dále systém nám přesměruje do okna pro platebního dokladu. Platit za světla vyplnit všechna políčka označená červenou hvězdičkou. Takže, vyberte typ měřiče (jedno-, dvou- nebo trehtarifny) udává počet osobního účtu (to může také být nalezený na účtence) a mapy, s nimiž provést platbu (mimochodem, platby kreditní kartou nejsou inženýrské sítě). Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“.

 • V dalším kroku - specifikovat základní platební údaje (datum, množství) a přidávat nové odečtů nebo metrů. Na stejné stránce můžete často vidět informace o stavu osobního účtu (ať už je dluh) a poslední placené Hodnotu. Tyto informace jsou aktualizovány každý měsíc. Pečlivě zkontrolujte všechny údaje a potom klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

 • Dále systém nabízí pečlivě kontrolovat všechny položky a potvrzení operace pomocí kódu. Přijde k vám na svém mobilním telefonu s číslem 900. Po zadání ověřovacího kódu v platnosti po dobu pěti minut, operace se považuje také, když se na obrazovce zobrazí modrý tisk banky se slovy „dělat.“ To se obvykle stává během několika minut. Připomeňme si, že Sberbank on nikdy vyžaduje kód vrátit zpět, pokud vám tato zpráva, je vysoká pravděpodobnost, že tam jsou podvodníci. Mít na pozoru!
 • Po zaplacení si můžete vytisknout kontrolu a vytvořit speciální šablony. To umožní v budoucnu ušetřit čas, kdy potvrzení o platbách na světlo, je to již není nutné ručně zadat všechny údaje, stačí nové indikace čítačů a potvrzovací kód.
 • Inženýrské sítě, včetně těch, pro svícení, vlhké pádů v jakékoliv formě, jako je tomu v případě jejich nesplacení lze jednoduše vypnout. Mnozí nemají čas na splacení platby z důvodu nedostatku času akumulovat slušnou částku a zaplatí jen pár měsíců. Ale můžete zjednodušit život - stačí zaplatit prostřednictvím systému Sberbank Online.

  Navíc tato služba jde ještě dále a nabízí služby Avtoplatezha, který automaticky provádí operace fondů odstoupení od smlouvy na bydlení a komunální služby v vhodný den pro vás (stačí k potvrzení operace). Ušetřit čas, protože víte, že čas jsou peníze -!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  84 + = 94