Jak pochvy balkon šindel

Jak pochvy balkon šindel

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak rychle a efektivně pochvy balkon šindel

Koupili jste byt v novostavbě nebo dělat větší opravy a rozhodl se zahřát a zušlechtit balkon. Před tebou tam byla otázka, pochvy balkon šindel sám?

V tomto článku budeme hovořit o tom, jak pochvy šindel balkon, jaké materiály a nástroje budou potřeba pro tento a podrobně analyzovat všechny etapy úprav.

Jak pochvy šindel balkon - jednu z možností

Chcete-li začít s budeme rozumět, co je obložení? Potom se smísí stojanu nebo nastoupit do určité velikosti, který je upevněn zámek nebo na sobě začátku do konce. V DIY obchody nabízejí obvyklé a podšívka.

Na hřebeni ostění jazýčku zámku se zvyšuje, takže když se namočí, nevychází ze slotu. dvě štěrbiny kondenzát odnětí Na zadní straně desky je zajištěno. Profil obložení se stane s pravými úhly (Standart) a zaoblených zkosených hran (Soft-Line).

Co šindel opláštění balkonem na vás, ale pro práci s Čelní jednodušší a pohodlnější (viz. Jako pochvy balkon obložení).

Možná byste raději plastového obložení, které na řadě kritérií, jako je trvanlivost, požár, dekorativní efekt není horší než dřevo. Pak se před vámi je otázka, do pochvy balkon plastového obložení? Nebojte se. To používá stejnou technologii.

Zatím obložení ze dřeva má celou řadu výhod, jako jsou:

 • ekologický materiál,
 • Dřevo je výborný izolant,
 • pokud je správně zpracována stromu nemá problémy s plísní a hniloby, na rozdíl od plastu.

Čelní pouzdro z různých druhů dřeva (tvrdého dřeva a měkkého dřeva), masivního dřeva a překližky. Pro zakrytí balkon, můžete si vybrat a lepené lišty, je to levnější a vypadá dobře.

Teď jdeme přímo k popisu toho, jak pochvy balkon obložení. Nejprve je nutné zjistit, kolik materiálu, a jaké nástroje jsou nutné.

Rám pro instalaci vyrobené z vedení tkaniny - kolejnici s obdélníkovým průřezem o 20 o 50 mm. Vodítka jsou uloženy paralelně ve vzdálenosti ne více než 60 cm od sebe.

Pro určení metráží pásy potřebné pro měření místnosti obvod, násobit je počtem vrstevnic (výška děleno 60 cm), přidá se po obvodu okenních a dveřních otvorů. Upevnění kolejnice ukotvit nehty. Počet kolíků vypočítané za předpokladu, že vzdálenost 80 cm mezi nimi.

lisované nesmontovaný

Pro výpočet množství potřebné pro výpočet plochy vlečky do pochvy povrch, tj. Výšku E. místnost vynásobený obvodu a odečtěte oblast dveřních a okenních otvorů.

Čísla jsou jisti, přidejte alespoň 10%, aby bylo možné odpad a manželství.

Jako výsledek, měli byste si následující seznam materiálů:

 • Guides přepravky;
 • Normální nebo yevrovagonka;
 • Hmoždinky hřebíky, šrouby, dřevo, šrouby;
 • Hřebíky s velkým uzávěrem a malé pro podlahové lišty;
 • Těsnění PVA, pro úpravu stěn formy;
 • Pro izolaci a minerální izolační desky;
 • Pěny montážní;
 • sokl;
 • Lak na ochranu dřeva.

Seznam potřebného nářadí

Jaké nástroje bude zapotřebí, když jsou pokryté balkóny podšívka:

 • Vrták nebo kladivo;
 • Pila nebo skládačky na dřevo;
 • level;
 • Svinovací metr, tužka;
 • kladivo;
 • ax;
 • kleště;
 • Šroubováky a vrtáky různých průměrů;
 • Štafle.

Nyní budeme diskutovat o tom, jak pochvy sám balkon obložení.

První etapa - příprava balkonem. Je nutné utěsnění mezery a vytvořit ochrannou bariéru pro škodlivý houby.

Nejjistější způsob, jak - je zpracování všech površích tmel PVA. To je levný, přátelský a osvědčený materiál, který se snadno aplikuje a vynikající ochranu před vlhkostí.

Režie a latě musí být ošetřeny speciálním nástrojem, strom nepraská a nezkazí.

Příručka pro montáž latí

Druhý stupeň - shromažďování rámcovými latí latí a položen mezi izolací.

Prosím zkontrolujte rovinnost povrchu. Pro tento stupeň se používá ke zdi a je určeno, která strana je delší období.

Montážní rám je lepší začít s boku, kde je vodicí třeba brát méně.

Dalším krokem uříznout délka kolejnice přímo na něm přes 80 cm značkou a vyvrtat otvory pro hmoždinky. Průvodce po uvedení zeď přibližně 10 cm od stropu, pokud začnete na vrcholu, nebo ve vzdálenosti 1 cm od podlahy, pokud začnete ode dna.

Přes otvory v kolejnici nastavit značku na stěně a vyvrtejte zeď puncher do hloubky 6 cm.

Oprava zábradlí Chopyk, vložte šrouby nejsou až do konce. Srovnejte vodítko s pomocí pravidel. Chcete-li přidělit jeho dřevěné klíny požadovanou tloušťku.

Zatloukat kolíky, které byly součástí stěny 3-4 cm. Na konci je lepší šroub šroubovák.

Nastavení horní a dolní koš, a pak rovnoměrně vzdálenost mezi nimi, s ohledem na skutečnost, že maximální délku ne více než 60 cm. Mezi horní a dolní kolejnice, v místech, kde jsou pevné, tažné šňůry. Zbývající Lamely jsou upevněny a vyrovnány šňůry.

Stejně tak stanoví rámec na zbývajících stěn a stropu. Kolem okenních a dveřních otvorů vyztužené vertikální a horizontální vodítka v jedné rovině s hlavním rámem.

Po instalaci rámu, můžete přistoupit k oteplování. Je třeba izolovat vnější stěny a strop.

Třetím krokem budeme diskutovat o tom, jak pochvy balkon dřevěným obložením.

Jak pochvy balkon šindel

Všimněte si, že právo na pochvy balkon šindel:

 • Spusťte instalaci s nejlepším úhlu není jednoduché, jako poslední lišta se bude muset přizpůsobit. Scrollsaw požadované délky výstelky a je upevněn v rohu.

Pro upevnění lze použít hřebíky nebo šrouby. To závisí na tloušťce desky.

 • První prkno je přibit na všech vedeních. Pokud používáte samořeznými šrouby před našroubováním je vrtat tak, aby nebyla rozdělit dřeva.
 • První lišta je bušil do hřebene a drážky. Můžete použít speciální sešívačku nebo kladivo. Pro sloučeniny obložení vložena klyaymer drážku, která je přibit na latě. Všechny následné pásky jsou vloženy do drážky a připojen k rámu klyaymerami.
 • Klyaymer pro upevnění

  V případě, že bar je špatná vstupuje do drážky, a je třeba klepat kladivem, by mělo být provedeno nikoliv přímo, ale umístí kus desky.

  V kloubech v rozích užíváme podstavec, který je připojen pomocí malých hřebíčků.

  Nyní víte, jak se pochvy balkon obložení. Po dokončení instalace musí být chráněny proti povětrnostním vlivům, plísním a znečištění. Můžete použít 2-3 vrstvy stejné PVA, nebo chcete-li lak, vhodné parkety lak nebo lak na alkyd.

  Jejich ruce obložení může být snadno sestavena, aby se stojanu a skříň.

  Šatní skříň z obložení balkonu

  Pokyny - „jak pochvy šindel balkon“ je uveden v následujícím videu.

  Jak pochvy šindel balkony s rukama? Jaký lepší šindel opláštění balkon?

  Chcete-li, aby balkon více příjemné a pohodlné, takže může být použit jako místo k odpočinku, pak byste měli zdobí jeho zdi jeden z moderních materiálů.

  Používáte-li desky, pak budete mít povrch, který je nejen skvělý vzhled, ale také šetrné k životnímu prostředí. Provádět takové manipulace může někdo údržbář, kdo někdy držel v ruce přístroj. Jako další pozitivní vlastností obložení působí, že může být použit v tandemu s izolačním materiálem. Tím se zvýší teplota o 15 stupňů na balkoně.

  Pokud uvažujete o tom, jak pochvy šindel balkony s rukama nad hlavou, pak byste měli vědět, že bude muset provést několik kroků.

  Odborníci doporučují používat desky, jehož základem jsou listnaté lesy. Mezi nimi můžeme uvést borovice při zvýšené teplotě schopen přidělovat pryskyřice. Před nákupem obrazy se doporučuje určit oblast, která má pochvy, musí být tato hodnota vynásobí koeficientem 1,3. To umožní vypočítat počet prutů s populací, která vede k nošení. Délka desek by měla být zvolena tak, aby zůstala minimální množství zbytků.

  Pokud se zamyslíte nad otázkou, co je lepší šindel opláštění balkon, je třeba věnovat pozornost také do platové třídy materiálu. Tyto obrazy, které se dostaly označení „A“ se liší v hodnotě od jednoho obložení, které je označené písmeny „B“ a „C“. Nicméně, dražší materiál nepotřebuje zpracovávat a lesk. Dojde-li k touha, jak ušetřit peníze, je lepší koupit stupeň povrchové úpravy „B“, který může být mletým samostatně po instalaci.

  Manipulace nemohou být prováděny bez použití desky, stejně jako bary, z nichž poslední by měly mít průřez 50x40 milimetrů. Tyto prvky jsou potřebné pro vytvoření vodícího rámu. Které jsou připojeny k povrchu stěny a současně sladit základna umožňují upevňovací držáky, které jsou určeny pro sádrokartonové desky. Pro sexuální prodleva nutná Řezivo, jejíž tloušťka je rovna 20 mm. Připravte překližky, která může nahradit podlahovou desku.

  Aby materiály vydrží déle, měli byste si koupit pára a hydroizolační vrstvy. Balkon, kožená podšívka, fotka, které jsou uvedeny v článku, bude to mnohem pohodlnější, pokud používáte dekorativní úprava materiálu a minerální izolace, která je implementována v deskách. Místo toho můžete použít polystyren. Handy a montážní pěna a rohovou montáž lag.

  Jako upevňovací šrouby by měl být použit na dřevo, jehož rozměry jsou stejné 3,5x35 a 3,5x75 mm. Chcete-li nainstalovat držák do povrchu betonu, stejně jako pro upevnění konzol, použijte hmoždinky. Získat dokončovací nehty, jejichž je rovna 35 mm délky. Jsou užitečné pro nastavení obložení sám.

  Nezbytné nástroje použitelné

  Před pochvy šindel balkony s rukama, bude mistr muset připravit na úder, který je někdy nahrazen vrtáku. Ten musí být vybaven s vrtačkou určený pro práce z betonem. Handy šroubovák, úroveň a svinovací metr stavitel a nástroje tesařské. Bude vhodné použít speciální sešívačky a elektrický skládačka. Přítomnost těchto přídavných nástrojů výrazně zkrátit dobu montážních prací.

  Příprava před obložení balkón

  Pokud uvažujete o tom, jak pochvy šindel balkony s rukama, bude nezbytné připravit jeho vnitřní prostor. K tomu, odstranit okno svahy, odstranění staré obložení, vyčistit stěny. Poslední manipulace se zbavit oprýskaných nátěrů. Je-li balkon umístěn na severní straně, což platí zejména pro oblasti s klimatu, které se vyznačuje vysokou vlhkostí vzduchu, je vhodné na pokrytí betonové oplocení a stěnový povrch s antiseptikem, bude eliminovat výskyt houby a rozvoje plísní. Pokud plot vyrobeny z ocelového plechu, je třeba postavit na oddíl, který bude podkladem pro betonové bloky. Stack aktivní prvek musí být silná v jednom prvku. Mělo by se použít, pokud cement-písek malta, zarovnání zdivo pozice je třeba provádět na úrovni stavby.

  Poté, co byl roztok zcela suchá, můžete nainstalovat nebo izolační sklo rám. Před pochvy šindel balkony s rukama nad hlavou, které již má pod sklem, je nezbytné analyzovat, jak silné oken a rámů. Pokud byly zjištěny chyby typem známky hniloby, musí být zasažené komponenty vyměnit nebo udělat antiseptický zpracování. V opačném případě je houba se rozšíří brzy na povrch obložení. Dvojitá okna by měla být posuzována - pokud existují mezery mezi nimi a povrchem stěny, pak se jich zbavit umožní stavební pěny.

  průvodci k instalaci a zateplovací práce

  Je-li plášť deska orientována vertikálně, musí být vodicí instalovány horizontálně. Vzdálenost mezi těmito orgány by měly poskytnout komfort ukládání pásů izolačního materiálu. Balkon, kůže podšívka, fotografii, která bude užitečné uvažovat, může být izolována s pěnového polystyrenu, přičemž vzdálenost mezi prvky lišty by měla být ekvivalentní šířce topného tělesa tkaniny. Pokud jste zakoupili minerální izolace, je výhodné snížit vzdálenost 0,5 cm. Tento požadavek je vzhledem k tomu, že se rohože musí být položena s trochou úsilí. Pak je schopen eliminovat potřebu dodatečné upevnění.

  Je-li plášť není určen k izolaci, vzdálenost může být jakýkoliv, ale to by nemělo být více než 60 centimetrů. Pokud uvažujete o tom, jak pochvy balkon obložení, je třeba začít instalační příručce upevňovacími držáky do sádrokartonu. Nastavením spodní vodicí lišty, je nutné opravit konzoly. Přes úroveň a nosné tyče, musí být namontovány a horní prvek, za použití stejné technologie. Průměrné kolejnice musí být instalovány takovým způsobem, aby byl schopen produkovat jejich vyrovnání na pomocných kolejnicích. Poté, co jste nainstalovali všechny vodítka na povrchu stěn, mohou být mezery, dejte pěnový polystyren izolace. Volné konce by měly ohýbat, a povrch je dobře zapenit že platí zejména pro mezery. Po vysušení, přečnívající části pěny je třeba zkrátit pomocí montážní čepel.

  Vlastnosti izolace

  Co šindel opláštění balkon, musíte určit sami, doporučení k této problematice bylo uvedeno výše. Nyní je důležité, aby se izolace, protože jen v takovém případě bude proces dosažení požadovaného výsledku. By měl izolovat všechny vnější stěny, které hraničí na ulici. To platí i pro podlahy a stropu, v případě, že horní a dolní balkon nemá izolační vrstvu. Použije-li se minerální izolace, která má schopnost absorbovat vlhkost, za to by měly vodotěsnou fólii. To vylučuje vnikání vlhkosti z vnější strany do tepelně izolační vrstvy.

  Na vrcholu ohřívače je nutné položit bariérovou ochranu pára, která zabrání interakci s ohřívací plyny z vnitřní prostor. Pokud si položit otázku, jak pochvy šindel střechy na balkoně, pak vězte, že vedení musí být stanovena až po dokončení prací na stěnách. Umístění těchto prvků by mělo být na délce balkon. Ti poslední jsou pevně přiléhající ke kůži, a pokud jde o mezidobí by měly být umístěny v určité vzdálenosti. Tak budete moci s cílem zajistit snadnou montáž izolačního materiálu.

  Zjistili jsme, jak pochvy šindel balkon, ale můžete použít tento materiál a jako dekorativní podlahy. Tak nejprve je třeba namontovat dřevěné nosníky, pomocí desek, jejichž tloušťka je 20 mm. Šířka těchto složek systému by měla být upravena podle výšky podlahy budoucnosti. Obvykle je tento parametr se mění v rozmezí od 10 cm. Desky by měl být nastaven na konci a připevněny ke stěně pomocí úhelníku. S cílem posílit orgány měly používat hmoždinky-nehty.

  Je-li v provedení z drsného dřeva, vhodné šrouby, jehož velikost se rovná 3,5x35 mm. Odchýlení se od pouzdra 3 centimetry, budete muset položit rámu na obvodu, pomocí protokolů. By měla být instalována uvnitř příčných prvků rámu, je vzdálenost mezi nimiž má být omezen šířkou izolačního materiálu desky.

  Rysy, kterým obložení na podlahu

  Před pochvy šindel balkony s rukama nad hlavou, snímek by měl být považován za největší detail. Produkt se získá v pracovní mezery a mezery by měla být uzavřená konstrukce pěny, zatímco mezi protokoly je nutno upravit topné vrstvy materiálu a izolaci proti vlhkosti, zabezpečení všech svorek zbraň. Pro hotové podlahy je přípustné použít drážkovaných podlahových desek nebo vodovzdorné překližky, jejíž povrch je na něž se vztahuje jakékoliv povrchu podlahy, v tomto případě mluvíme o palandu.

  Rozhodnete-li se do pochvy balkon plastového obložení, je třeba začít s nejvíce nepříjemné úhlu. První deska je instalována kolmo - pokud se ukáže, zkreslený, budete muset sladit stěny. Je třeba mít na paměti, že větrací drážka se yevrovagonka nachází na špatné straně, je to nezbytné pro cirkulaci vzduchu. Fix dekorativní materiál je nutné řídit pomocí dokončovací hřebíky. Představují malý úchyt s malým kloboukem. Hřebíky musí být instalovány v stud nebo drážek prken. Dobojnika jich vejde, dosáhnout situace, v níž Spojovací prvky umístěné v jedné rovině s povrchem dřeva. Musíte se skóre pod úhlem 45 stupňů.

  První deska musí být připevněna ke všem vodítek, zatímco další malby - pouze spodní a horní části. Co se týče mezičlenů, jejich upevnění se provádí přes střídavě. Každý další výrobek by měl být zaveden trn v drážce. Fit pozice může poklepáním kladivem do baru. Tím se zabrání vzniku důlků. Pochvy strop teprve poté, co byla dokončena s stěn. Vyrovnejte vodítka musí používat úroveň stavitele. Po položení izolace může zapenit dostupných slotů.

  Rozhodnete-li se izolovat balkon a pochvy šindel, je důležité, aby v souladu se všemi doporučeními výše uvedených. Po instalaci dekorativní materiál, rohy mohou být namontovány a lišt a sjezdovky pro Windows. Mohou být vyrobeny ze sádrokartonu nebo obložení.

  Dokončovací balkon šindel

  Jakmile majitelé apartmány s balkonem jsou velmi žárlivý: v „Khrushchev“ dodatečných metrů byly neocenitelné. Uspořádat prostor a přeměnit ji na skladu nemohl vůbec. Dnes, zlikvidujte balkónu a učinit ji pohodlnější vlastníma rukama, je to možné, ale pokud neexistuje návrhářské schopnosti, budete potřebovat krok za krokem. A zajímavé nápady výzdoby podšívka nejen vytvořit jedinečný a praktický design, ale také významně zahřát Samotný byt.

  Samozřejmě, stačí zasunout profil budovy dál a nechat to tak. Začínají opravy na balkoně - úkol není pro líné. Ale tady je to vnitřní mezivrstva transformovat betonové stěny, takže jsou zdobené a dobře upravené. Jak pěkné léto pít čaj v tomto balkonu!

  Opláštění obložení vyžaduje určité dovednosti a náklady, zatímco mnoho z prací lze provést vlastníma rukama, a ve skutečnosti to není tak dlouho. Za prvé, měli byste si vybrat povrchových materiálů, zbytek bude záviset na tom. Šindel volat jakékoliv proužky pro obkládání (protože dřevěné lamely levných vozů oříznout). Dnes, to je společný název pro panely z PVC ( „plastové“ obložení) a dřeva.

  Plast není tak těžké styl, to je lehký a snadno se čistí, odolný vůči extrémním teplotám, vlhkosti, spotřební chemie. Je lepší zvolit světelný panel, který v průběhu času je téměř není slábnout (to platí v případě, že lodžii s výhledem na slunné straně). Náklady na PVC a dřeva se liší v různých regionech, ale také může mít vliv na rozhodnutí o koupi konkrétního materiálu. Z nějakého důvodu je plastový kryt nemá dojem sootechetsvennikov mnoho většina rozpočtu obložení ze dřeva se zdá být zajímavější. Ačkoliv potíže s jeho přípravou, instalací a údržbou mnohem více.

  Chcete-li zasunout lodžii dřevěný šindel, pak může být připraveni na to, že:

  • Před instalací strom musí být zpracovány speciálními vlaky;
  • Pokud máte v plánu barev, laků panel, to se provádí po instalaci;
  • Strom se bojí vody a nemůže vsáknout, mytí hrubé houby, brusné chemie;
  • potřebovat několik let se odstraní ochranná vrstva kompozice (povlak) a znovu zpracovávat latě.

  Který si přeje, aby pochvy šindel různé přírodní prostory menší stane být proto užitečné tipy pro výběr.

  Obložení stěn z různých druhů dřeva. Mohou se také lišit v platové třídě a zpracování. To vše má vliv na vzhled pokožky a její náklady. Dřevo obdrží Lining jméno, je-li ze zadní strany pásu má podélné drážky mělký, že dřevo dýchat a nemění tvar v průběhu času. Dříve Lining znamená vyšší kvalitu dřeva, výrobci dnes ne vždy následovat tento požadavek.

  Dřevěné panely vyrobené ze:

  • Smrk a borovice - to je nejvíce dostupných materiálů. Oni otálet, takže v horku na stěnách běhounu může klesnout, ale tyto panely jsou odolné vůči plísním a mnoho škůdců. Dřevo těchto druhů je považováno za mírné ze silného šoku může zůstat otisk.

  • Cedar a modřín - hustší, se zajímavým vzorem dřeva. Jsou méně pryskyřice, tak jehličnaté dřeviny, které jsou velmi žádané.

  • Lípa, olše, osika - nemají otálet, o něco těžší, než smrku a borovice. Jejich láska k úžasné odstíny barev. Tvrdého dřeva může být vybrán po chuti.

  • Samozřejmě, dub - odolný, pevný, vytrvalý, ale je dražší.

  Náklady na třídě dřeva závisí na jeho kvalitě - hladší, tím dražší a vyšší stupeň. Čím více suky a vady, tím nižší stupeň a levnější. Všichni jsou 4 druhy:

  • Extra - nejčistší a drahé obložení;
  • Elitní nebo třídy A - téměř plochá dřevo bez suků, trhlin a stopy (1 umožňují malé vady 1,5 metrů čtverečních);
  • Stupeň B může mít malé změny ve velikosti výkresu (na stejné oblasti ne větší než 4 uzle, pryskyřičné útvarů 2);
  • Třída C - všechno ostatní. Někdy se tyto lamely vytvářejí zvláštní kouzlo a originalitu. Hlavní věc je, že tyto stopy byly ne zcela černá a tlení - pak je tu možnost, že panel bude nadále zhoršovat nebo zlomit během instalace.

  Při nákupu dřevěného obložení Preferuji již vysušený materiál (sušící komora znamená 7-10% vody, je běžné, že dokončovací). Mokré dřevo je nasucho, takže se nový panel se může objevit praskliny a mezery mezi nimi. A je nepravděpodobné, že dát chuť k aktualizované lóže.

  Prodej lze nalézt latě různých velikostí, ale s místem (jsme neměli pochvy vnitřní prostor), je lepší použít průměrné parametry. Tloušťka se liší dřevo do 25 mm, pro krytí balkon je třeba vzít 14-16 mm, v poměrně teplých klimatech - 12 mm.

  Popruh šíře vytváří vizuální efekty, zvětšování nebo zmenšování objemu prostoru. Úzké panely (6 cm), vyžaduje více času na instalaci a široká (15 cm) může mít malý lodžie velmi malé. V případě pochybností koupit patrové šířky 9-12 cm, bude pohodlně pracovat a příjemné podívat se na výsledek. Délka dřevěných panelů může být až 6 m obložení má přísné standardy .: délka - šířka 0,5-6m - 8, 10. 11, 12 cm, tloušťka 13, 16, 19 mm.

  Vnější panel řez pilou (šev, přední strana) může vytvořit dokonale plochý povrch se vzorem dřeva, nebo mají reliéfní žádoucí vytvořit určitou atmosféru a prostorový efekt. Nejpopulárnější se nazývá takto:

  • standard - téměř ploché strany panelové ošetřené v úhlu;
  • Softline - verze standardu, kde jsou úhly trochu zaoblené, dřevo vypadá trochu měkčí;
  • americký - panel sám spilitů úhel (různé tloušťky pásky ze stran), povrch je žebrový, s čistými liniemi;
  • Landhauz - plochá šířka s drážkami na vnější straně zvýšit kreslení a geometrii prostoru;
  • pevnůstka - zaoblené člověk panel je vyražena imitaci dřeva.

  Vždy se můžete najít zajímavé možnosti, dokonce uložit účastníku na neobvyklé nebo nestandardní profily, pokud chcete něco neobvyklého. Nezapomeňte, že budete muset platit více za exkluzivní.

  Jak pochvy vlastníma rukama?

  Po výběru obložení zahájit práce sám: přípravny, izolace a opláštění, montáž obkladových, zpracování podšívka. Předpokládá se, že zasklívání lodžií již byla dokončena. Je důležité provést kroky důsledně a přesně. To umožní, aby opravy jednodušší balkony, vysoce kvalitní a trvanlivé.

  Jak vypočítat množství materiálu?

  K tomu je měření plochy areálu, odečteme plochy okenních a dveřních otvorů. Přidejte 10% do manželství, a klouby, a pak se rozdělí podle oblasti na stejném místě panelu. Takže budete vědět, kolik barů potřebných k pokovení. Je-li pokoj má složitou geometrii, počítání oblasti jeho částí. Podobný výpočet uděláte v obchodě nebo na internetové adrese výrobce obložení.

  Lišty tyče pro spotřebu se počítá zvlášť pro strop, podlahu a každé stěně, mezi lamely by měly být 0,6 m, je tato hodnota dělení výška stěny a násobit délku. Pak sečteme všechna čísla a získat celkové metráži desek pro přepravky. Tento výpočet je proveden v metrech.

  Můžete ušetřit čas, pokud okamžitě a jiným spotřebním zbožím (antiseptické nátěr laku, izolace, izolovat od vlhkosti film a pěnovou výplň pro montáž, tekuté hřebíky, klyaymery nebo šrouby, hřebíky s víčkem 3cm, soklové lišty).

  Panel bude trvat dlouhou dobu, je třeba vyčistit všechny povrchy staré zchátralé nátěru (barvy, omítky, obklady a jiné povrchové úpravy). Trhliny a prohlubně by měly být opraveny nebo zapenit, projekce - odrazit. Poté zkontrolujte hladinu s významnými rozdíly vyrovnaném výplně. Po očištění povrchu, odstranění prachu a napenetrovat se všemi lodžií (strop, stěny, podlahy), antiseptikum složení, aby se zabránilo plísní, je nutné zacházet s antiseptickým a dřevěné detaily. Pokud kompozice vyschne, můžete přejít k dalšímu kroku.

  Nemůžete izolovat balkon, přičemž teplota vzduchu bude stejný jako na ulici. Dřevo je lepší dělat oteplování - rozdíly jsou méně ostré, menší kontakt s vlhkostí a lepší ochranu. Soustružení potřeby stejně, ale tepelné izolace bude třeba vzít v úvahu tloušťku vrstvy, vlastnosti materiálu. Izolovaný lodžie?

  • polystyren - lehké, levné, funkční. Nevýhody zahrnují tvorbu toxických zplodin na spalování, skleníkový efekt (není vodivý vlhkost).

  • minerální bloky - tato minerální vlna, skleněná vlákna nebo tvárnice. Poskytovat vysoce kvalitní tepelnou izolaci. Papír chválil strusky a kamenina, sklo má své nuance. Nevyzařuje škodlivé látky při spalování z minerální vlny, je poněkud dražší. Funkce minerály síly udržet vlhkost jamkami izolovat od ostatních ploch.
  • Epps (vytlačování z pěnového polystyrenu) - moderní materiál, který produkuje hluk a teploizolyayutsiyu. Neobvykle fit, takže není žádné trhliny mezi deskami. Je to dražší, vyžadují větrání, ale poptávka v profesionálním prostředí pro tvorbu specifikací.

  • fólie pěna používají pro tepelnou izolaci pouze v teplém klimatu, ale nepřenáší vlhkost, je proto použít jako ochrannou fólií a další izolační materiál do minerální vlny.
  • Foamglass - jeden modernější a přírodní izolace. Výhod: nehořlavé, lehké, vydrží velké teplotní výkyvy, snadno se instalace. Nevýhody: cena. Lepší výkon od evropských výrobců, ale také náklady budou vysoké, že běloruské společnosti jsou cenově dostupnější možnosti s přijatelnou kvalitou. Ale čínské výrobky lépe nebrat.

  Všechny tyto materiály mohou být použity pro tepelnou izolaci a stěny a podlahy a stropu.

  Opláštění balkony obložení v podstatě začíná s tímto krokem. Pro tento obvodových stěn vytvořit vodní kámen z nichž každá má tloušťku 1,5-2 cm proužku na musí být větší, než je tloušťka tepelné izolace větracích zařízení ostění. V přístupu „rozpočet“ je obvykle malý přestávka: materiály pro přepravky mít stejnou tloušťku jako izolace nebo trochu širší, a pak se do primárního rámu je připevněn kontrobreshetku - stejný nosič, ale kolmo. A vytvořit potřebnou vzduchovou kapsu, ale práce bude více.

  Směr obložení lze zvolit vertikální nebo horizontální (i diagonálně), a rám za to dělá opačným směrem. Proto při použití primární čísla kontrobreshetki desek uvedené ve směru ostění, a sekundární (ke které se připojí, a obložení) - kolmo. Když je jednoduchá stohování lať první vedení vodorovně do 1 cm od dna (při obložení se obvykle pohybuje svisle nebo diagonálně) nebo vertikálně do 1 cm od stěny úhel (horizontální uspořádání panelu).

  Je důležité, aby první pás byl dokonale horizontální (vertikální), ostatní tyče budou vyrovnány na to. Řezané tyče požadovanou délku (snížení počáteční parametry 1-1,5 cm pod sezónní změny), aby se jejich umístění značky (60 cm od horní části pásku), kontrola hladiny. Dále, přistoupit k instalaci obklad: položen svazků paprsků řádkového značení a vrtat kladivem na délku, aby zůstal čistý otvor každý 50-80 cm v tomto případě vrták musí být část stěny do hloubky 6-6,5 cm, aby bylo možné vložit hmoždinky ..

  Rozbalte parotěsná zábrana materiál a opravit její montážní lepidlo položila přes něj a hřebíky lat vyrovnání prvního bar. Dáme izolace mezi „žeber“ rámu. Je vhodné, aby tyto úpravy - stěny, strop, podlahu. Přepravka na podlaze s názvem „zpoždění“, po izolaci v horní části zpoždění položen Vodovzdorná překližka (ne tenčí než 12 mm), upevnění šrouby.

  Podlahové desky se začínají pochvy zdi, pak trim. Namontovaný na panelu, můžete klyaymery, hřebíky nebo sponkami zbraň. Provádíme práce o nevyhovující úhel: nastavení pásu páteře (lip) vnitřně vyrovnaný, a pak přibil ve vzdálenosti 1-2 cm od okraje části lisovacího otvoru vytvořeného tak, aby nedošlo k rozdělení panel přední. Na otevřené straně, kde je drážka, řídit nehty v 45 gr. (Můžete použít závorky). Tato svítidla se uzavře po spike barem, takže to nebude viditelný. Pro instalaci je lepší, aby se světlé nehty s malým kloboukem, že se tváří jako barvě dřeva.

  Klyaymery dokonale drží výstelku (silnější hroty), které jsou upevněny na výstupku, na druhé straně je opatřen otvory pro hřebíky, které mají být namontovány v bedně. První panel je připojen k bedně, druhá - jednoduše vložit do otvoru. Nastavte třetí bar čepu do drážky montážní desky a sbíjení hřebíků do bednění. To proto, že - po jednom klyaymerom - shromáždit všechny prvky, které upraví s kladivem přes hranolem, když sedí volně. Drnčení přes baru nemáme zanechat stopy na postel kladiva a panely sedět rovnoměrně a pevně.

  Poslední bar zdobené na šířku, upevnění hřebíky přímo do baru. Nyní se přesuneme na další stěně. Nastavení latě na celém povrchu, kryt s horizontální spáry lišt, vertikální - rohy.

  Strom si zachovává svou krásu déle, musí být zpracovány.

  Před montáží antiseptický potřebu chodit na trámy a latěmi a proužky vlečky.

  Různé prostředky mohou ušetřit značné množství času a úsilí, volba závisí na vaší designu. Velmi oblíbená je například:

  • Barvicí antiseptika ochranu proti houbám a hmyzu, barviva proužky ve zvolené barvě. Nevyžadují konečný obraz po instalaci.

  • Antiseptikum primer vhodný pro předběžné zpracování. Nemění barevné proužky a připravuje pro následné lakování (barvy nebo laku).

  • Polymer impregnace chrání obložení hmyzu a mikroorganismů, vytváří bariéru na povrchu. Usnadnit péči, prevenci prach a nečistoty se usazují na stromě sám.

  • Skvrna mění barvu dřeva, doplňky pomoci kontrolovat škůdce, ale nechrání proti nečistotám.

  Před použitím se roztok lehce broušené lišty na přizpůsobení a odstranění vrchní vrstvu. Pro podrobný návod, který vám pomůže orientovat kompozic a kombinovaných vlastností pro úsporu času při manipulaci s panely. Tónování přípravky obvykle nedávají lesk na prknech, to vyžaduje dokončovací lak. Použijte ji, nebo ne - otázkou vkusu, ale barva je lepší, aby nepořádek kolem (otočí dlouhé a drahé). Pravidelně s dřevěnými ochrannými sloučeninami zachovat svou krásu.

  Po registraci prostoru uvnitř šindel zámečku v prostorách zcela změnil vzhled. Pokud jsou všechny práce, kterou provádí opatrně, může nyní být hrdí na odvedenou práci!

  Všechna práva vyhrazena, 14+

  Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  51 + = 52