Jak pověsit záclonové tyče

Jak pověsit záclonové tyče

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak pověsit garnýže: tipy a triky

Jak pověsit záclonové tyče, nezná všechny, a to ne proto, že většina lidí nemá žádné stavební dovednosti, ale protože existuje řada důvodů, proč se tyto dovednosti nejsou získány. První, a pravděpodobně jedním z nejčastějších příčin - opravy vašeho bytu byla výstavba tým kompetentních odborníků, kteří dokáží zvládnout úkol během několika minut. Druhý důvod - nemáte zkušenosti s instalací okapy, protože byt z jeho bývalých nájemníků mít nainstalovaný. Ale přesto, když se něco stane poprvé. Už jste skončil dělat opravy a byli uvedení dotváří: formulace opony okna.

Vyberte si římsa pro záclony - polovina bitvy, druhá polovina - to kvalifikovaně instalovat.

Závěsy Tyče: Vyberte a montujeme

Při výběru římsa na záclony, si uvědomit, že jeho hlavní charakteristiky - kvalita, praktičnost, jednoduchost použití a mount, atraktivní vzhled.

Jak praxe ukazuje, výběr z římsy na záclony - proces řečeno, v případě, že cíl - zvolit praktický produkt. To se stává problematické při výběru upevňovacích systémů a samozřejmě, montáž. Záleží na způsobu instalace typu výrobku.

Římsy jsou rozděleny do dvou typů:

Musí pověsit na strop a stěny, resp.

Při výběru produktu, nemůžete spoléhat jen na svůj vlastní vkus a styl záclony, ale také jasně definovat místo, kde hodláte nainstalovat.

Porovnáme-li estetickou složku, stropní římsy atraktivnější vzhled než zdi. Při montáži stropní roletu zavírá okno zcela otevřít na podlahu (délka závěsu, přirozeně, se může lišit v závislosti na osobních preferencí). Stropní římsa úhledně zakrývá montážní systém záclon. Proto, pokud jste překonat pochybnosti a nevíte, jak si vybrat římsou, strop koupit.

Ale co v případě, že místnost je úsek strop? Dokonce i člověk na ulici bude zřejmé, že množina na něm některou přílohu v tomto případě - utopie. Proto, jít do obchodu, zvážit několik bodů.

 • Závěs typ a délku. Například závažný záclony nemůže být zavěšeny na provázku, a naopak, měkkého tylu v žádném případě nemůže být zavěšen na kované oceli a vyřezávané římsy.
 • upevňovací systém.
 • stropní pohledy.
 • V blízkosti jsou objekty. Vždy se ujistěte, že cíl není překážkou římsa otevřít dveře skříně, např.

Vy se rozhodnete nainstalovat římsa pro záclony sami? Bez ohledu na systém upevnění sadu nástrojů používaných v procesu instalace, se nemění.

Připravte si všechny potřebné nástroje v předstihu v následujícím seznamu.

 • Ruleta.
 • Vrtací kladivo nebo razidlo (nástroj pro výběr závisí na stěnách).
 • Štafle.
 • Tužka.
 • Hmoždinky, šrouby.
 • Šroubovák.
 • vodováha.

 1. Za prvé, připojte římsu na zeď. Pak se přesuňte ji doleva, pak vpravo, tak dlouho, dokud nenajdete „střední cestu“. Velmi často je toto rozmezí od 5 do 7 cm od okrajů okna.

Aby byla instalace úspěšná, stěny v místnosti musí být čisté. Pokud ano, pak otvory jsou zaručeně kvalitní. Nikdo zakazuje jim provést ručně, ale proč? Existují speciální nástroje, které se s ní vyrovnat „velký úspěch“.

Pokud panelového domu, pak zdí železobetonu. Ideální nástroj pro takové pevné stěny se úder.

 1. Nastavte žebříku na dálku, když vyleze na bradě se podívat na pozici rozvržení.
 2. Dělat díry pomocí úder (není-li punč, můžete použít vrtací kladivo).

Pro bezpečné upevnění římsy na zdi pomocí svíčky o průměru 6 mm a délce 3 nebo 4 cm.

Někdy se stane, že stěna je velmi silná a trochu zahřeje. Dejte si pauzu, před chladem ho po dobu pěti minut a postup opakovat.

Upevňovací konzoly a produkt sám o sobě

 1. Otvory získat? Jejich odstranění z prachu.
 2. Vložte hmoždinky.
 3. Držitelé opravit šrouby.
 4. Zajištění římsu v držáku, druhý okraj připevnit ke zdi, kontrola pomocí vodováhy, dokonce též ve vztahu ke stěně. Tento krok je nutný pro určení a odstranění shromáždil nebo otvorů dolů.
 5. Když jsou všechny držáky řádně upevněny, jim posilovat sám římsou.
 6. Dal zvonit ze stavebnice. Často přicházejí s kolíčky na prádlo.
 7. Fix na výrobku na obou stranách speciální čepice.
 8. Nezapomeňte zkontrolovat celou strukturu pro dlouhou životnost.
 9. V případě, že lišta je stabilní, nebude váhat a bezpečně připojeny, jste třeba poblahopřát.

Upevnění římsu na stropě je na stejném principu, pouze držáky není nainstalován ve vertikální a horizontální rovině.

Nyní jsou všechny body na straně «i» jsou uspořádány, a nepochybuji o tom, jak je to technicky zabezpečené římsou. Hůl tipy, doporučení, pravidla a krok za krokem, a pak vliv na vizuální vnímání budete příjemně překvapeni.

Díky tomuto podrobného článku, připojit římsou a žena může bez jakékoliv pomoci))

Nechápu, co je to tak těžké? Chcete-li připojit římsou právě zmíněný upevňovací body a řídit je hmoždinek. To je všechno. Celý článek věnovaný to tady.

No, to záleží na tom, co římsou. Například stropní stěnou mnohem hůře a vyžadují pomoc ostatních. Nástěnný závěs tyč zavěsit opravdu snadno. S, který zvládne jakýkoli.

Jak k zavěšení římsa: pravidla, rysy, instalace

Montáž a upevnění z římsy pro master - jedná se o čtvrt hodiny, je to mnohem obtížnější, aby se amatér, který v tom, že bez ohledu na to, chce vypořádat s domácími úkoly s rukama. Pokud si myslíte, sami sebe jeden z nich, jsme spěchat, aby vám poradí, jak správně pověsit římsy.

Jak pověsit záclony na strop karnizy- otázka, která není cizí nikomu, kdo se snaží vytvořit pohodlí u vás doma

Než budete viset římsu na zdi a zabírají vrtačku, je nutno provést správný výpočet jeho umístění. To je důležité nejen na vzdálenosti od okenní římse zavěšení, ale také správnou volbou délky struktury.

Změřte celkovou šířku stěn, k výslednému obrázku, přidejte 40 cm, v případě, že místnost se nachází hned vedle dvou oken - přidat na 20 cm.

Předtím, než pověsit stropní římsa, montáž začíná měření šířky okna

 • Pravidlo №1. Bez ohledu na to, který systém je vybrán (strop nebo stěna) délka okapů musí být větší, než je otevírací okno 30-50 cm.
 • Pravidlo №2. K dalšímu závěsy neruší otevření okna, daleko od závěsů na okna, by měla být minimálně 5-7 cm.
 • Pravidlo №3. Aby se zabránilo rušení radiátory závěsy a okenní rám, za vzniku záclony od stěny, která by měla být více než 10 cm.
 • Pravidlo №4. V jaké vzdálenosti od stropu viset římsou? Vzdálenost od stropu - jedinec však otázkou, jak praxe ukazuje, že čím vyšší římsa, tím více atraktivní design okna, takže opustit ne více než 10 cm (viz také článek Tvorba strop: funkce ..).

Určení, jak vysoko pověsit římsa na záclony, nezapomeňte, že jsou navrženy tak, aby provádět nejen dekorativní, ale také funkční úkol

značkovací Application

 1. Před visí římsy, okna definovat střed a měřit v obou směrech stejnou délku, na jehož koncích jsou upevněny držáky. Nezapomeňte si vyhradit 30-40 cm na každé straně okenního otvoru, přes který se bude plně otevřené, když jsou sestaveny závěsy.

Fotografie: Váš spolehlivý pomocník - na úroveň, která je schopna zabránit případné nepřesnosti v měření

 1. Nad okna na stěně, aby se značka s tužkou v podobě vertikálního zdvihu, změřit vzdálenost od stropu a označte její horizontální Tagged. Ze štítku na obou stranách, aby odložil římsu. Umístěte průsečík obou značek bude ukazovat montážní konzoly.

Všechna měření se provádějí s ohledem na strop, a nikoli ve vztahu k horizontu.

Problém je v tom, že stropy jsou často nakloněny a římsa musí opakovat, jinak bude existovat smysl zakřivení.

 1. Při montáži na stěnu očekávané slabého materiálu, ve většině případů dost díry 12 mm v průměru. Uzávěry pro tyto otvory jsou vypočteny na dlouhých a hustých zašroubování šroubů do velkých hmoždinek vložených otvory pro kolík menšího průměru, jsou poháněny lehké údery kladivem.

Tento způsob připevnění má významnou výhodu pro začátečníky - umožňuje větší přesnost při vrtání otvorů.

Pokyny k instalaci kovová římsa s dekorativní prvky

 1. Chcete-li přepsat dříve sestavené a vyžaduje římsy pick spojovací materiál, využití koupil kotvy s vnitřním závitem.

Před instalací stropní konstrukci římsy, požadovaný průměr vrtací vložka kotvy a údery na vousy rasklinte je do otvorů. Kotvy poskytují dostatečně silný vztah, ale jejich počet může být nižší, než je počet šroubů se zátkami.

 • Řetězec garnýže mohou být umístěny na stropě i na stěnách. V určitém upevňovací body vrták, kladivo plastové hmoždinky, šrouby, šroub, vložka zámku řetězec a vytáhnout ji pomocí upínacího zařízení se nachází na držáku.
 • Sekvence, jak správně reagovat na závěsové tyči typ řetězce

  Co když chyby byly provedeny při výběru nebo výpočtu upevňovací body římsy? Hlavní věc je, nespěchejte zoufalství a rozrušení. Dva nejběžnější sběrací začátečníky.

  Problém je příliš dlouhý Římsa může být řešena s pilkou, jediným omezením - je přítomnost dekorativních prvků, je pravděpodobné, že okapy ztratí své vizuální přitažlivost.

  V případě, že lišta je příliš malé nebo standardní model není vhodný pro dlouhé stěny, je nutné jít hledat speciálních spojovacích prvků, které snadno dovolit hlavní délku strany s možností dopravy porušení, aniž by na druhém místě háčky.

  Předtím, než pověsit záclony na stropní římsy a organizovat útulnost v domě, je třeba pochopit, že je důležité přípravné práce a technických zařízení. Konec konců, i ty nejkrásnější záclony není atraktivní vzhled na křivce pevně římsu. A aby zajistily, že nedělají žádné chyby, připravili jsme pro vás v tomto videu »šířce =» 640 „height =» 360 „frameborder =» 0 „allowFullScreen =» allowFullScreen »>

  V případě, že lišta je příliš malé nebo standardní model není vhodný pro dlouhé stěny, je nutné jít hledat speciálních spojovacích prvků, které snadno dovolit hlavní délku strany s možností dopravy porušení, aniž by na druhém místě háčky.

  Předtím, než pověsit záclony na stropní římsy a organizovat útulnost v domě, je třeba pochopit, že je důležité přípravné práce a technických zařízení. Konec konců, i ty nejkrásnější záclony není atraktivní vzhled na křivce pevně římsu. A aby zajistily, že nedělají žádné chyby, připravili jsme pro Vás video pro vás v tomto článku.

  Jak Pověste opona tyč - montážní pravidla nosníky na stěnách a stropech

  Římsa již dávno stal nepostradatelným prvkem interiéru lidského osídlení. Bez ní není možné pověsit záclony na oknech, které bude nejen vás chrání před příliš jasného slunečního světla, ale také plní dekorativní funkci. Instalace římsa pro zkušeného instalačního nebere moc času, ale začátečníci nejsou tak snadno vyrovnat se s takovým úkolem, i když to není velký problém.

  Druhy a vlastnosti moderního příslušenství římsy

  Před příběh římsy doma, musíte pochopit, typy a charakteristiky těchto produktů. Výrobky na trhu jsou v širokém rozmezí, které se od sebe liší tím, upevňovací konstrukce, výrobní materiál, a zamýšlený způsob instalace.

  V autobuse výlisky obvykle můžete pověsit nějaké záclony

  Mezi nejpopulárnější na trhu okapu často vylučovat profil. Jsou kompaktní a snadno se instaluje, s výhodou z plastu a hliníku. Obvykle jsou určeny pro montáž na strop, ale v některých případech mohou poskytovat a lze jej připevnit na zeď. Existují tři typy profilových tyčí na záclony:

  1. 1. Bus - pravoúhlý, se speciálními drážkami pro instalaci závěsy. Konstrukce umožňuje možnost zavěsit jako tlustá opona a několika tenkých pásů.
  2. 2. Flexibilní. Mohou mít různé tvary, zdobení interiéru a zatraktivnění místnost a originální. Obvykle mají pouze jeden vnější kolejnici, protože vhodný pro montáž pouze závěs.
  3. 3. Hard. Výrobky s jedním řádkem pro záclony upevnění. Nejčastěji se dát dohromady s jiným typem příčky, aby bylo možné nainstalovat více závěsy.

  Druhý populární druh tyče - teleskopické. Je malý, lehký vodorovné pruhy, zcela ukryté za závěsy, protože nemusí nutně mít atraktivní vzhled. Jsou vyrobeny z různých materiálů, od přírodního dřeva, kovů a plastů dokončovací práce. Jsou vždy instalovány na zeď pomocí speciálních držáků, nebo obyčejných šroubů.

  Rod - jsou obdélníkové a kulaté, nemají schovávat za závěsy. Fixace se provádí na úkor vazeb nebo kruhů je šitý na pás tkaniny. Různé druhy obdobných výrobků mohou být navrženy pro montáž na stěnu a strop pomocí profilů, svázaný s hlavním produktem. Mohou mít všechny druhy ozdobných prvků, například zámky krásné. Jsou vyrobeny ze dřeva, plastu a kovu.

  V některých případech, domů a bytů pomocí tenkého držáky Řetězec opony. Představují ocelové lano táhla pod stropem, na kterou prostřednictvím háčků nebo svorkami visel hadříkem. Nejčastěji jsou používány v interiérech i minimalistické umožňují připojení za zeď nebo strop s konzolami. Není vhodný pro zavěšení záclon vyrobené z těžkých materiálů. Chcete-li vybrat a správná montáž záclonové tyče na záclony v domě s jeho vlastních rukou, nezapomeňte vzít v úvahu styl designu interiéru použity závěsy, materiály, ze kterých udělal stěny a strop. Jediným způsobem, jak zajistit, že instalace je provedena správně a oprava povede k bytové dekorace.

  Vlastnosti montáž na stěnu - pravá visí římsy domy

  Vlastnoruční výroby držitelů závěsy jsou vždy zapotřebí nějaké speciální spotřební materiál a nástroje:

  • použité upevňovací prvky (šrouby, svorky nebo jiné);
  • ona břevno;
  • pravítko nebo svinovací metr;
  • vrtačka;
  • šroubovák;
  • tužka.

  Nejprve je potřeba provést rozvržení stěn

  Jakmile jsou všechny nezbytné, aby byly připraveny, můžete přistoupit k volbě místa instalace. Doporučuje se nejprve určit střed okna a na obou stranách žádané hodnoty naměřit stejné vzdálenosti do místa připevnění konzol římsou. Důrazně se nedoporučuje, aby držáky v blízkosti okenního otvoru. Minimální vzdálenost od okna upevňovacích prvků na vodorovné by měla být 30 cm, a někdy i více. Tato vzdálenost umožní otevřít okno, dělící závěsy. Je také důležité zvolit správnou vzdálenost od stropu visí před okapy. V závislosti na typu nosníku, tato vzdálenost může být v rozmezí od 5 do 15 cm., Ale pokud je to žádoucí vzdálenost od stropu ke zvýšení nebo snížení, protože tato hodnota nemá technický význam, pokud je produkt vypadal v organicky místnosti. Mnohem důležitější správně určit vzdálenost opona výška držáku k oknu. To by mělo být takové, aby bylo možné otevřít a zavřít okna, bez ohledu na to, v jaké pozici jsou slepí bez problémů.

  Když označení místa instalace příloh, je třeba přejít ke stropu, a nikoli na rám okna nebo na úrovni. V mnoha domech a bytech strop stěží dokonale ploché a je-li limit stanoven na úrovni opticky místnost bude vypadat další křivku, která prostě nebude přidat k jejímu přitažlivosti.

  Držáky jsou připevněny ke stěně pomocí šroubů

  Pokud jsou definovány nejvhodnější místa pro římsy svítidla, je třeba označit na zdi marker nebo tužkou. V těchto místech, nyní je třeba, aby se otvory, kde následně poražena hmoždinkami. Dále připevněte konzoly ke zdi pomocí šroubů a pověste je na panelu již smyčcových upevňovací prvky pro instalaci závěsy. Nyní zbývá jen pro upevnění výrobku na zeď a můžete pověsit záclonu.

  Pravidla příčka namontována závěs ze stropu

  Nainstalovat římsu na strop není vůbec těžké, než na stěnu. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma způsoby montáže spočívá v tom, že v procesu značení vybraného místa instalace držáku by měl být umístěn ve stejné vzdálenosti od stěny. Nezapomeňte na přítomnost okna pod chladičem, pokud je to, že není nutné umístit římsy hned za hradbami.

  Plastové římsa namontován přímo na strop, bez závorek

  Počet držáků pro instalaci produktu na stropě určí s přihlédnutím k jeho délce. Držák délka clona 2 m může být zavěšen na dvou upevňovacích prvků umístěných na svých okrajích pro bezpečné uložení delších produktů je lepší použít rameno 3, z nichž jeden má svou střední část, připevněnou ke stropu.

  Několik různých montáž režim stanovený plastových profilů, které si můžete pověsit záclony. Před montáží bar, ujistěte se, že má požadovanou velikost. Nejčastěji je to déle, než je nutné, a v takovém případě bude muset zkrátit pilkou na železo. Dále je nutné, aby byla připravena pro instalaci vytvořením děr v něm k upevnění. Vykonávat takovou práci co nejpečlivěji, je vhodné použít vrtačku s různými průměry - nejprve na vnější straně římsy vytvořené slepého otvoru se rovná průměru klobouku vybrána šrouby, a pak tenký vyvrtané díry provádí pomocí. To je nejlepší začít vrtat kličky centra a další díry, které se na obou stranách středu ve vzdálenosti 50 cm. Pokud máte v plánu pověsit těžké závěsy v místnosti, upevnění vzdálenost může být snížena až o 40 cm, což umožňuje bezpečnější na stropního profilu.

  Pokud je vše připraveno pro dokončení instalace, je třeba, aby římsu ke stropu, tužkou označit polohu budoucí svítidel, a to značek vyvrtaných ve stropě požadovaný počet otvorů. Po ujetí kotvy do stropu římsy je aplikován a upevňuje šrouby. Montáž na dřevěný strop realizovat ještě jednodušší - stačí uvázat plastového profilu pomocí šroubů.

  Tak, nastavení římsou na záclony doma - to je proveditelné úkolem pro všechny majitele, je důležité vybrat si včasné mountable článek a způsob připevnění ke zdi.

  Úplné nebo částečné kopírování informací z webu, aniž by aktivní odkaz na ni je zakázáno.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 2 = 2