Jak Pověste mikrovlnnou troubu na zeď

Jak Pověste mikrovlnnou troubu na zeď

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mikrovlnná trouba držák na zeď

Výrobci mikrovlnné trouby navzájem konkurují v originalitě a stylu. Uvolněte techniku ​​s odlišným designem, řídit typ a hloubku kamery, ale ve velikosti mikrovlnné troubě těžkopádné. Chcete-li uvolnit místo v kuchyni, moderní výrobci nabízejí držáky pro montáž na svislou plochu kamen.

Odrůdy a funkční držáky pro mikrovlnné trouby

Suspenze pro mikrovlnné troubě - dva držáky z kovu. Na jedné straně jsou otvory pro upevnění na zeď mikrovlnná trouba. Druhý úhel je stát pod techniky. To může být rozšířena působením vodítka nebo mají pevnou délku. významné rozdíly mezi tam struktur. Odlišné držáky konstrukce a způsob upevnění na stěnu.

Jak si vybrat držák pro mikrovlnné trouby

Poté, co se děje na trhu s komponenty pro mikrovlnné trouby pro domácnost, můžete najít spoustu vzorů z dobře známých značek. Nicméně, při výběru konzola mikrovlnnou troubu na stěnu je třeba věnovat pozornost nejen na výrobce. Hlavní roli hraje technické vlastnosti výrobku. Za prvé je třeba zvolit velikost přílohy tak, aby odpovídala rozměrům zařízení. Hloubka trouby by měly odrážet skutečnou roh, vzdalující se od zdi.

Pak je třeba vzít v úvahu zatížení topeniště, aby nedošlo k ohrožení domácnost. Co drží držák hmotnosti a spojovací materiál, je uvedeno na obalu. Dále, výběrem držák ke stěně, je třeba vzít v úvahu následující parametry:

 • barva (z bílé na oceli);
 • Možnost nastavení vzdálenosti mezi rohy;
 • stanovení pevnosti;
 • Výrobce značky.

Jak Pověste mikrovlnnou troubu na zeď

Před nasazením mikrovlnná trouba, je nutné správně zvolit místo. Pokud máte malé děti, měli byste zvážit posuvný přípravek v kuchyňské skříňce. Není-li to možné, zavěsit držák na mikrovlnnou troubu na zeď, můžete:

 1. Koupit šrouby tak, aby vydržely hodně svého návrhu. Výhodným materiálem - ocel.
 2. Rozhodněte se na místě. Umístěte strukturu od plynovým sporákem a dřezem.
 3. Pro měření šířky oboru. Tužkou označte tuto vzdálenost na stěně.
 4. Vrtačka dělat čtyři zářezy ve vyznačených místech. Otvor kladivo plastových kotev, které budou zašroubovat šrouby. Šroub šrouby rohů držáku, položte je na sporáku mikrovlnná trouba.

Kde koupit a jak moc jsou držáky na zeď

Koupit pozednice pro mikrovlnné trouby dnes není nijak složité. Byli ve velkém sortimentu prodejny prodávají vše uvědomil, mikrovlnná trouba. Je to snadná montáž a objednat on-line, ale je žádoucí zkoumat detaily specifikace. Průměrná cena těchto součástek pro mikrovlnné trouby - od 800 do 1300 rublů, v závislosti na modelu, výrobní materiál značky.

Video: jak držák pro mikrovlnné trouby s vlastníma rukama

Nikolai, 42 let

produkoval I vlastní držák pro mikrovlnné ke stěně pomocí tří nábytkových desek a tyč 22 mm v průměru a 2,2 m dlouhé. Zabezpečit ji použít přírubové kovové konektory (16 kusů). Upevnění nastává pomocí držáků pro závěsné vzorů. „Domácí“ Ukázalo se, krásné a spolehlivé.

Nástěnný stojan pro mikrovlnné I Holder ruské firmy. Funkce konzola - na kluzných částí, která může být upravena tak, aby šířka trouby, takže nevyčnívají dopředu. Instalace tohoto modelu nezpůsobují problémy, a trvalo mi 10 minut, jak to bylo dáno podrobný návod.

Svetlana, 30 let

Při nákupu mikrovlnnou troubu, bylo jasné, že ji kam dát. Manžel nabídl ke koupi na kovové držáky, ale také se stal problém, protože v obchodech prodávány pouze kopie metalických barev, ale musíme bílé. Výsledkem je, že jsme našli na internetu tím, že připojí malý bílý Larvij firmu. Nejsou viditelné v pozadí naší bílé zdi.

Jak se mohu připojit ke stěně mikrovlnky?

Malé dítě je neustále šplhá do mikrovlnné trouby, a tak chceme zvýšit, že vyšší. Jak mohu připojit mikrovlnnou troubu ke zdi?

Chcete-li připojit mikrovlnnou troubu ke zdi k prodeji existují různé nástroje - držáky, police, regály. Nejvíce jednoduchá a levná - to je závorky. Při výběru držáky na vědomí o tom, jak velkou váhu jsou určeny - obvykle držáky na mikrovlnné hmotnosti do 20 kg. a až do 40 kg. Jen mějte na paměti, že držáky jsou pod určitou modelu (určené pro její hmotnosti a velikosti), univerzální - s posuvným místem pro různé rozměry mikrovlnné troubě.

jsou zahrnuty s držáky (2 kusy) silné plastové hmoždinky a stejně výkonné šrouby (6 - 8 mm v průměru), stejně jako plastové kryty a protiskluzová obložení odjezdu.

Při instalaci držáků na zeď, je nutné určit umístění instalace (kabel je vytažen do zásuvky) a výšku (obvykle v úrovni očí). Nástěnné držáky použita označení (2 na držáku) díry vyvrtané do hloubky mírně větší, než je hmoždinky. Tyto ready-díra zatloukat kolíky a upevněte ji do držáku. Na konzolách odletů lepidlem podložky a nastavit mikrovlnnou troubu. Průměrná cena za sadu držáků - asi 600 rublů

Můžete také nainstalovat mikrovlnnou troubu a na speciální polici - ale to je pro malé velikosti kuchyně je k ničemu - vypadal příliš objemné. Ale jak se říká - na chuť a barvu ...

Nejjednodušší způsob, jak koupit za tímto účelem hotový konzoly. Prodávají se na stejném místě, kde obvykle držáky na zeď pro TV, tj ve stejných odděleních hypermarketů a obchodů domácích spotřebičů a elektroniky. V krabici se dvěma "lapami9quot; musí být spojovací prvky.

Bez zbraně byste chtěli, aby se, pokud to není - zeptejte se někoho z přátel nebo u pokladny po dobu jedné hodiny, vzít. A vždy je třeba úroveň! Mikrovlnná trouba musí stát vodorovně. No, kladivo na čtyři zástrčky do zdi a řídit křížového šroubováku (nebo šroubovák) - to je pochopitelné.

Velmi jednoduchá, nevyžaduje žádné zvládnutí - jen čtyři šrouby, našroubované do zdi.

jen dávat pozor při výběru držák na "místa přistání", Který zaskočí mikrovlnné troubě - dát přednost stavebnice, kde se výrobce není šetřit materiál (výhodně guma), tím větší je pravděpodobnost, že pec být "sidet9quot; zakořeněné na místě, a to bez jakýchkoliv dalších polštářů. Vzhledem k tomu, že pokles MV - a traumatické a téměř fatální pro ni nejvíce.

Zajistěte troubu na zdi bez použití speciálních zařízení, to není - sám o sobě je mikrovlnná trouba není určena pro tuto možnost instalace, a to nemá plný úvazek členů na montáž na stěnu.

Za to by si umístěte mikrovlnnou troubu ke zdi, budete muset zakoupit další příslušenství - buď úchytů nebo konvenční police.

Výška upevnění musí být v regionu jeden a půl metru od podlahy. Výše - není vhodné používat, a dále - to nedává smysl, dítě může dostat.

Mikrovlnná trouba, něco ne lehce, je třeba důkladně opravit. Kotevní by neměla být menší než 100 mm. A úchyty na alespoň dvou na každé straně.

Jsem v mé kuchyni visel mikrovlnnou troubu na konzolách. A bez ohledu na to, co - je to stojí za to, aby jim neustále, nemají vystupovat mnoho. Ale když si sednout ke stolu, mikrovlnnou troubu na zeď, nezobrazuje svou krásnou stříbrnou děravé „břicho“ mezi dvěma konzolami.

Nyní, příležitostně, chci odstranit závorky a dát to pod římsou ze stejného materiálu jako v kuchyni - v barvě.

Na polici mikrovlnné trouby vypadá lépe .. IMHO!

Nyní, porovnat sami -

Volby jsou četné, ale já bych poradit, aby zůstali na konzolách.

Konzoly zajímat police (osobní názor).

Před nákupem držák, ujistěte se, podívejte se na mikrovlnné pas a požádá svou váhu, různé držáky pro různé mikrovlnné trouby.

V případě pobytu na držáky, potom je všechny svázaný tam a hmoždinky a šrouby pro montáž na stěnu.

Dávejte pozor na vybrání v kovových držáků (v místě, na kterém instalujete mikrovlnnou troubu).

Tyto prohlubně mají nohy dostat mikrovlnné trouby.

Změřte vzdálenost od nohy na opačné nohy záznamu.

Vodorovné značení na zeď, je nutné úroveň a značku.

Na vodorovné čáry, hodil velikost nohy na nohu, nezapomeňte, že je středem držáku. místo okraje.

Pokud nechcete pochopit, pak připojte jeden držák, druhý je na cestách, takže prostě nejdou špatně, protože jednodušší otočit velikosti vybrání pro vybrání.

To může být označen k tomu skrze otvory v závorce následovat vodorovnou čáru.

podíl na stěnu (je-li potřeba beton punč pobeditovym vrtačku).

Otvory v závorce utáhnout šrouby do zdi.

Instalovali jsme mikrovlnná trouba v závorkách.

Samozřejmě, že se říká, není problém.

Za prvé, budete muset koupit zbraně v obchodě, ale někteří řemeslníci jednoduše svařovat je z rohů. Samozřejmě musíte punč a expanzi.

No, musí být kladivo a šroubovák vždy po ruce. A pak stačí zvolit vhodné místo daleko od dřezu. A dostat se do práce. Za prvé, velikost bodu pro vrtání otvorů pro čepy pro montáž konzoly. Poté, co pracoval zde jako to může být, že bude vypadat jako mikrovlnné troubě.

A nesmí být zapomenut při výběru místa, které potřebuje odbytiště pro mikrovlnné trouby a je v těsné blízkosti.

Master class: Jak pověsit mikrovlnnou troubu ke zdi s rukama

Mnoho lidí nemůže představit vaření bez použití mikrovlnné trouby. Ale jak zajistit pohodlný přístup k mikrovlnné trouby, bez použití omezené místo na kuchyňském stole? Řešením může být instalace mikrovlnné trouby není na stole a na kuchyňské stěny. Takové opatření umožní otevřít, zavřít mikrovlnnou troubu bez obtíží dát do toho, a to i velké velikosti kuchyně, stejně jako efektivní využití prostoru v místnosti.

Tipy, jak zavěsit mikrovlnnou troubu na zeď, jsou univerzální: mohou je zpracovávat všichni s minimálními pracovními schopnostmi.

Chcete-li nainstalovat mikrovlnnou troubu na kuchyňské stěně, potřebujete následující nástroje:

 • vrtačka;
 • šroubovák nebo sada šroubováků;
 • úroveň;
 • ruleta;
 • Speciální vrtáky na dlaždice (v případě, že otvor pro upevnění držáku v kuchyni je třeba vyvrtat ve stěně dlažba).

Kromě toho musíte zakoupit následující materiály a spotřební materiál:

 1. Držák pro mikrovlnnou instalaci;
 2. Plastové hmoždinky a šrouby (nebo kotvy) o vhodném průměru;
 3. Elektrické prodloužení (v případě, že místo instalace mikrovlnné trouby na zdi je ve značné vzdálenosti od zásuvky).

Bez držadla sestavou mikrovlnné obtížné: toto zařízení se musí postavit na pevný rovný povrch, mikrovlnná hmotnost (včetně hmotnosti potravy připravuje v něm), mohou být značné. Konzola umožní rovnoměrné rozložení zátěže na spojovací prvky a zajištění rovinné polohy elektrického spotřebiče.

Při nákupu konzoly byste se měli pečlivě podívat na indikátory, které určují maximální zatížení této struktury. Pokud maximální hmotnost, kterou konzola může vydržet, přesahuje váhu mikrovlnné trouby, musíte zvolit jiný spolehlivější model. Všimněte si, že v nevyhnutelně přidán mikrovlnný hmotnost hmotnost jídla se připravují v něm: statické zatížení nemůže mít vliv na sílu a spolehlivost návrhu, ale mnoho dynamické síly může ohrozit konzolu a vést k tragickým následkům.

Příprava povrchu pro montáž držáku

První věc, kterou musíte udělat, je zajistit dostatek místa pro instalaci držáku a mikrovlnné trouby. Mikrovlnná trouba vyžaduje přibližně deset centimetrů volného prostoru nad horním povrchem. Takové opatření zabrání přehřátí mikrovlnné trouby během provozu. Zvlášť důležité je monitorovat, pokud je mikrovlnná trouba instalována na stěnu pod skříňovou stěnou.

Po důvěře se ukázalo, že je nad mikrovlnnou troubou dostatek volného místa, na stěnách by mělo být místo předpokládaných otvorů. Za tímto účelem připevněte držáky ke stěně a označte značkou otvory pro upevnění.

Otvory pro upevnění držáků

Vyvrtejte díru v cihlové zdi pokrytou omítkou a tapetami, je to snadné: potíže mohou vzniknout, pokud je kuchyňská zeď pokrytá dlažbou. Vrtné dlaždice bez problémů potřebují speciální vrtáky pro dlaždice: běžné vrtáky pro beton rozdělí keramický povrch.

Při vrtání povrchu dlaždic se speciální vrtákem nepoužívejte nadměrnou sílu na vrtačku: ostrý trhák může rozdělit dlaždici.

Zvláštní vrták pro dlaždice v průběhu práce bude muset být změněn. Po vyvrtání otvoru v dlaždici je nutné vyjmout vrták pro dlaždici z vrtačky a vyměnit ji běžným vrtákem pro beton. Potom vložte ji do vyvrtaného otvoru v dlaždici a pokračujte ve vrtání stěny do hloubky potřebné k instalaci hmoždinky nebo kotvy.

Po dokončení otvorů ve stěně byste měli do nich vložit plastové hmoždinky nebo kovové kotvy. Pokud je průměr otvoru ve stěně větší než průměr hardwaru, vyměňte kotvy nebo kotvy s výrobky s větším průměrem. Nedovolte, aby upevňovací prvky visely v dírách: mikrovlnná trouba musí být bezpečně nainstalována.

Montážní konzoly a mikrovlnná trouba

Další etapou práce je instalace konzoly pro mikrovlnnou troubu na zeď. Správně nainstalovaná konzola by měla zajistit rovnoměrné rozložení hmotnosti instalované u domácích spotřebičů.

Navíc při instalaci konzoly jsou jistě nyní úrovně: kromě neestetické zkřížený stojící mikrovlnné trouby, jakýkoli mikrovlnná trouba je vybavena elektrickým motorem, který otáčí misku s jídlem se připravují tak, aby bylo zajištěno rovnoměrné topení. I mírné vychýlení osy otáčení může vést k předčasnému opotřebení a poškození motoru. A nákup a výměna této části může činit až polovinu nákladů na mikrovlnnou troubu.

Pokud je úroveň o velikosti menší, než je vzdálenost mezi údaji držák, aby se přesně nastavit držák, je možné použít plochý dřevěný blok nebo řádek: na této liště by měl být umístěn na konzole, a určit úroveň.

Poslední věc, kterou musíte udělat po instalaci držáku na zeď, je umístit na něj mikrovlnnou troubu. Poté bude zbytečné zkontrolovat, zda napájecí kabel dosáhne zásuvky, a také je vhodné umístit a vyjmout nádobí z mikrovlnné trouby, otevřít dvířka mikrovlnné trouby.

Otázkou je, jak při použití držáku zavěsit mikrovlnnou troubu na zeď, zmizí sama po přečtení tohoto článku. Poskytuje vyčerpávající doporučení, která vám umožní provádět tuto jednoduchou práci bez přílišné námahy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

33 − = 25