Jak přinést domů štěnice

Jak přinést domů štěnice

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zbavit štěnice v domácnosti. Účinným prostředkem štěnic

Je-li dům se paraziti, je důležité, aby urychleně reagovat na problém. Můžete si koupit speciální výrobky z domácích škůdců, ale v domě jsou k dispozici také časem prověřené tradiční recepty. Například, existuje spousta stávajících metod, jak se zbavit štěnice bez přílišných finančních nákladů.

Takové škůdci zamořit bydlení, poskytují individuální masový problém vytvořit nepříjemnou atmosféru, se stal příčinou vážných onemocnění. Štěnice - malá hmyz hnědý, který se živí lidskou krví. V případě, že dům je nalezen alespoň jeden příklad, vyžaduje kompletní zpracování všech prostor, jako paraziti rychle množí. Během dne jsou bezpečně skryta nejen na záhonech, ale i ve štěrbinách, podlahové lišty, nábytek, matrace, pod podlahou. Je nezbytné, odpovědný přístup k otázce, jak se zbavit parazitů.

Profesionální hubení štěnic

Pokud se v rodině nějakou otázku, jak se zbavit štěnic, doporučuje se okamžitě obrátit na specializované organizace pro kvalitní zpracování všech prostorách domu či bytu. Služby dezinsektorskih společnosti platí, ale zákazník obdrží záruku, že paraziti nebude brzy opět nalezen ve svém domě - jako je ložnice nebo dětského pokoje.

Pasti parazity lze zakoupit ve specializované prodejně, a cena pro tento konkrétní výrobek liší - pohybuje se od 100 do 800 rublů. Globální řešení problémů v rodině, než přinést postel chyby, hodně, ale je doporučeno vybrat pouze osvědčené nástroje s kladným recenzím. Jsou to:

 1. Kat. Účinné prostředky, které mají nepříjemný zápach odolné. Štěnice opustit své útočiště, únik, ale ovlivněna insekticidem fenthion, zemřít rychle. Konečně se zbavit škůdců, to vyžaduje přesně zpracovat všechny místnosti, opustit byt po dobu 2-3 dnů.
 2. Delta oblast. Jedná se o další osvědčený nástroj, který, na rozdíl od výše popsaného svého konkurenta, nemá žádný zápach odolný, kompatibilní s živými lidmi v areálu. Lék je dostupný v lahvičkách pro stříkání na rovině, a to se dále používá k profylaxi. Jedna nádoba je dostatečná pro zpracování 25 čtverců obytného prostoru.
 3. Het. Speciální bílá tekutina pomáhá zbavit štěnic. Chlorpyrifos Účinná látka narušuje integritu membrán škůdců a zabraňuje jejich rozmnožování, zajišťuje rychlou smrt. Látka není toxická pro člověka, lék nemá být použit i v předškolních a školních zařízení, aniž by došlo k poškození zdraví ostatních.
 4. Forsythe. To je další efektivní způsob, jak se zbavit štěnic. Znamená účinné pouze ve vztahu k dospělým, nenastane larvy smrt. Je možné, že po prvním bude mít další relaxační centrum, a ne jeden.
 5. Tetriks. Tento analog Forsythe méně účinné, jen schopný zničit patogenní flóry byty v plném rozsahu, včetně škodlivého larev. Používá se k zabíjení škůdců pouze instrukce, vyhnout se kontaktu se zvířaty znamená, že malé děti.

Lidové léky pro štěnic

Máte-li vyřešit problém, jak se dostat chyby z pohovky, neschopná oficiálních metod, je čas uchýlit se k časem prověřeným lidových receptů. V přírodě existují určité byliny, které voní zabíjí tyto nebezpečné parazity. Naneste tansy, estragon, rozmarýn, levandule. Jak se zbavit štěnic, se doporučuje umístit na větvích bytu, a to zejména v oblastech potenciálních shluků štěnic. Případně, pouze terpentýn, parafínový olej nebo ocet, jako par těchto látek bojí parazitů.

Jak zabít postel chyby fyzicky

Škůdci se obávají náhlým změnám teploty, takže můžete zmrazit nebo technologická pára pro úplné zničení areálu. Nábytku, o kterých se zimou, a v létě je lepší vyčistit vysavač se speciální funkcí parního ošetření. Způsoby efektivní, protože umožňují, aby se zbavili „dospělých“ štěnic a larev.

Boj proti štěnice doma

Každý majitel rodinného domu by měl vědět, kde mohou žít parazité, jak se efektivně vypořádat se s nimi při minimálních nákladech. Místa, kde se mohou objevit štěnice, jsou dobře známy. Nejčastěji je ložní prádlo, matrace, pohovky a postele. Chcete-li rychle zbavit škůdce, že je čas, aby se velký praní a čištění. Prádlo je třeba omýt a žehlit, a matrace, pohovka a lůžko musí být tepelně zpracován.

Jak se zbavit štěnice v pohovce

Možnosti ošetření čalouněného nábytku, ložní prádlo hodně:

 1. Přinést vlastní paraziti muset rozebrat postel, dát všechny jeho komponenty vertikálně. Některé segmenty chyb po porážce bude muset zbavit.
 2. Pečlivě prostudovat vlastnosti nábytkových tkanin. Přítomnost hnědými skvrnami a malé sušené larvy říká, že štěnice nezmizely, třeba nábytek má být ošetřen.
 3. Přesně proces by měl rám, potahové látky vybrané chemické složení, mazání všechny trhliny, praskliny, který lze skrýt postel chyby. Nutně vyšetřovat pružinovou jednotku.
 4. Sofa přenos chladu av létě - opustit místnost, která je hermeticky uzavřen po dobu několika dní. Podobné akce jsou zapotřebí v oblasti prevence.

Jak se zbavit štěnice domácí prádlo

Pravidla pro zpracování jsou jednoduchá:

 1. Pokud škůdců v zamořené lůžkoviny, zpracování podléhá nejen infikovaných matek, ale i polštáře, deky, potahové tkaniny postele. V opačném případě „invaze“ opakovat.
 2. Povlečení je třeba důkladně promyje spotřební chemie a žehlí s funkcí zpracování kvality páry. Hmyz se obávají, že vysoké teploty, jako jsou například podmínky životního prostředí vedou k jejich hromadného ničení.
 3. Samostatně chtějí zpracovávat pohovku, další spáče, ale pro tento účel je nejlepší použít prostředky bez zvláštního zápachu, účinný pro konkrétní úkol.

Video: Jak zabít postel chyby

Mohu dát všechny rady: zbavit parazitů na jejich vlastní - to je k ničemu, je lepší zavolat profesionály. Lidových metod pokusil v zemi. Malé pijavice stále není dovoleno spát. Rozhodl jsem se s nimi vypořádat jiným způsobem: aby se servisní volání do vašeho domova, přidávání hodnoty k jejich odchodu. Do 2 dnů byl problém zcela vyřešen.

Travní pijavice terpentýnu v nadřazené bytu. Znamená efektivní, ale zápach vrah. Rodiče týden jsem žil dokud konečně zvětralé. Teď sedím na pohovce a stále pocit, že nepříjemné pachy nábytku čalounění. Ale štěnice nebyly nalezeny, a také žádné kousnutí na těle.

Rozhodli jsme se vypořádat s štěnice sami. Si zvykli na zemi, které se začaly objevovat na jaře s velkou pravidelností. Manžel se manipuluje štěrbina petrolej, zavřít okna a dveře, a ne přijít do země po dobu tří dnů. Pak dlouho větrat místnosti ze stabilní vůni, ale nebyly zjištěny žádné živé parazity.

Rychlejší eliminace štěnice doma

Vznik štěnice doma - to je problém, který trápí mnoho. Ne vždy se mohou objevit u pacientů, kteří nechistoploten, někdy mohou vytvořit domov s nábytkem nebo jinými předměty. Je také třeba vzít v úvahu, že tito paraziti množit velmi rychle, proto neváhejte s jejich chovem.

Ale nejprve je třeba přesně určit, co obyvatelé chováni v domácím prostředí. Chcete-li zjistit, můžete použít následující tipy:

 1. Vzhled kousnutí. Snad zarudnutí může být zaměňována s komáří kousnutí. Je zde však jeden rozdíl, po bodnutí komárem na zemi tvořil malou bouli, která svědí neustále. Ale štěnice skus naopak není svědí a obvykle se objeví na jeho místě malá tečka krve;
 2. Mnoho černých skvrn na posteli, tapetami a ostatního nábytku. Tyto body jsou trus hmyzu. Mohou být kdekoliv;
 3. Peel paraziti. Čas od času, období štěnic línat a oni zbavit ztvrdlá kůže. Pokud se v domě došlo k tenkou slupkou, pak jasně můžeme říci, že dům byl chované chyby;
 4. Štěnice nelíbí denní světlo, a proto raději sedět v místě, kde je velmi tmavé, a jdou na lov pouze v noci. Z tohoto důvodu se ujistěte, že zobrazení prostoru pod podlahové lišty, za obrazy, zrcadla, zárubní a lišt. Svých oblíbených místech baterie pod koberec a vnitřkem z pohovek.

Takže, když chyby se nalézají, je třeba přijmout okamžitá opatření k jejich odstranění. Domy mohou vystupovat různými způsoby.

Existuje spousta lidových prostředků, které pomáhají přinést tyto parazity. Nejpopulárnější jsou tyto metody:

 • Směs terpentýnu, petrolej, zubní pasty a vodu. Při přípravě 50 ml požadované terpentýn, 50 ml petroleje, 60 g másla a 70 ml vody. Tyto komponenty musí být důkladně promíchat. Všechna centra přesídlení štěnice by se mělo zacházet s roztokem při zpracování v ruce muset nosit rukavice. Po zpracování, místnost by měla být těsně uzavřena a nechat po dobu 24 hodin. Dále je místnost dobře větraná;
 • Směs terpentýnu, karbolu a kyseliny salicylové. Pro přípravu požadovaných 100 ml terpentýnu, 100 ml kyseliny karbolové a 20 ml kyseliny salicylové. Všechny složky se dobře promísí dokud není homogenní. Toto řešení by se mělo zacházet nábytek, podlahy, stěny. Potom, v místnosti těsně uzavřené. Po 24 hodinách, to by mělo být dobře větrané;
 • Roztok terpentýnu, naftalenu, petrolej, alkoholu a vody. Pro přípravu požadovaných 500 ml terpentýnu, 50 g naftalenu, petrolej sklo, roztok podlaha alkoholu a 150 ml vody. Všechny komponenty jsou míchány až do jednotného řešení. instrukce pro zpracování je stejné jako v prvním a ve druhém případě;
 • směsi kyselina octová proti štěnice domácí. Tento nástroj je naprosto zdravotně nezávadný. Prostý ocet může být smíchán s denaturovaným alkoholem a naftalenu ve stejných množstvích. Tato směs je nutno zacházet o místech trhlin, parapety, okenní rámy, dveře a žádný nábytek. Je vhodné udělat léčit dvakrát denně. Také skvělé zabije štěnice roztoku octa a estragonem bujónu;
 • Průmyslový alkohol. Alkohol je nutno nalít do sekce seskupení parazitů;
 • Směs naftalenu, kresolu a petroleje. Pro přípravu požadovaných 10 g naftalenu, 150 ml kresolu a 200 ml petroleje. Všechny tyto komponenty by měly být dobře promíchá. Směs se pak zpracuje s mezerou parazity;
 • Čistý letecký petrolej nebo kapalné. Tyto směsi dokonale odpuzovat škůdce. K tomu, stačí léčit petroleje prostoru se spoustou chyb;
 • Směs peroxidu vodíku, alkoholu a slanou vodou. Všechny komponenty se smíchají ve stejném množství a procesních kapes parazitů;
 • Tinktura z kozlíku. K tomu, stačí zvládnout všechny řešení lůžka;
 • Cedar olej. Olej se ředí vodou, ve stejných množstvích a zpracovávat tyto oblasti řešení, kde jsou velké koncentrace štěnice domácí. Je vhodné, aby sprej velké množství blízko postele. Další olej pomáhá od bodnutí parazitů, postačí mazat cedr ropy místa se zarudnutím.

Odstranění metoda teplota

Štěnice nelze tolerovat příliš nízkým nebo vysokým teplotám. Proto, když hledají efektivní řešení pro odstranění těchto parazitů, můžete použít poměrně jednoduché, ale účinné způsoby. Jaké jsou tepelné způsoby, jak bojovat proti tomuto škůdci?

Podívejme se na nejúspěšnější způsoby, jak pomoci zbavit štěnic je téměř 100%:

 1. Boj s pomocí mrazu. Je-li místnost je částečně infikováno těmito parazity, můžete si vytvořit nábytek, obývané největším počtem chyb v třeskuté zimě, a nechat na chvíli. Je-li místnost je zcela napaden, musíte ji zmrazit v plném rozsahu. Ale v tomto případě bych se musel odstěhovat z domu za několik dní;
 2. Teplá voda. Štěnice nelíbí a ještě mnohem vyšší teploty. Pokud se náhle na lůžkoviny, oblečení, polštáře, deky, tkaniny pokryté nábytku byli tito paraziti, pak vše, co potřebujete vyprat prádlo v horké vodě. To je nejlepší vařit celé lože pár hodin. Pak se všechno, co je třeba ponořit do pračky a nastavit teplotu ne nižší než 60 stupňů. Umýt vše, co potřebujete alespoň 30 minut. Po umytí všechno možné sušit v sušičce nebo zavěsit ji na slunci. Po tom, chyby a jejich vajíčka úplně zemřít;
 3. Suché teplo. Tam jsou některé věci, které prostě nelze prát, jako jsou kožené bundy, hračky, obuv. V tomto případě by měly být položky jednotlivě složené do sáčku z plastu, s těsněním, musí být dobrá. Pak balíčky s věcmi, které je třeba dát do sušičky a nechte působit 20 minut. Vše je třeba se suší při teplotě 60 °. Po tom, co je třeba vysát, jak se zbavit štěnice i nadále;
 4. Ničení páry. Paraziti, kteří žijí v kobercích a nábytku v domácnosti, mohou být odstraněny s parním čističem. Samozřejmě, že toto zařízení nemá každý. Pokud by najednou není, lze jej pronajmout. Všechna stanoviště být ošetřeny horkou párou. S pronikání páry do tkání ovlivňuje parazity, a umírají. Je to nejlepší parní čističe postupy prováděné dvakrát týdně;
 5. Pomocí horkovzdušné pistole. Toto zařízení lze použít pro boj s parazity, kteří číhají ve velkých věcech. Například, v matracích, povlečení, čalouněného nábytku jakéhokoliv ložnice. Jako průmyslové jednotky v čase použití je nutné dodržovat bezpečnostní opatření. Je žádoucí, aby během zpracování, aby se u hasicího přístroje, a lepší nosit ochranný oděv. Na termofene by měl být nastaven na úroveň teploty 70-80 stupňů a držet ji na ošetřované místo na vzdálenost 10 cm. Potom musí pohybovat v kruhovém pohybu po celé ploše ošetřovaných předmětů zařízení.

Někdy lidové léky a metody teplotní nepomáhají zbavit štěnic, pak je nejlepší využít jiných chemikálií.

Přidělit následující druhy chemických látek proti štěnice:

 • Aerosol. Tento přípravek je připraven k dalšímu použití. Obvykle jsou tyto prostředky mají tvar plechovek, naplněnou směsí plynů. Jeho použití je velmi jednoduché - stačí sprej léku na povrch, kde se střed clusteru parazitů;
 • Koncentráty. Tato insekticidní prostředek, který se prodává jako koncentrované roztoky a prášky. Před použitím je třeba se zředí vodou a nalije do rozprašovače. Potom nástřikem místnost je plně působí roztokem;
 • Pasti. Tyto látky nejsou tak účinné jako první dva. Oni nejsou schopni zničit velké kolonie štěnic. Ale oni jsou méně škodlivé pro lidské zdraví.

Přehled pro zničení štěnice

 1. Dichlorvos "Varan A". Tento nástroj pomáhá tím, štěnic, mravenci, roztoči, můry a šváby. Skládá se z permetina, který je schopen na krátkou dobu zabít velké kolonie parazitů. Tento sprej má dobrou výkonnost a za rozumnou cenu. Vyrábí se v objemu 440 ml plechovek. Náklady na jedné kazety je od 80 rublů a výše;
 2. "Raptor". Složení aerosolu se skládá ze tří dílů, které jsou zaměřeny akci. Při prvním použití škůdci jsou zabiti okamžitě a neobjeví znovu. K dispozici v 350 ml plechovek. Jeden sprej může léčit plochu až 60 metrů čtverečních. Cena je poměrně vysoká - jedna lahvička náklady 240-250 rublů;
 3. "Clean dům". Aerosol univerzální typ. Skládá se ze dvou insekticidů. Kromě chyb, zabít šváby, blechy a jiné škůdce domácnosti. Náklady 40-50 rublů.
 • "Klopoveron". Tato prášková směs, která účinně bojuje chyby. To je rychle a trvale zabije. Po prvním použití řešení paraziti zcela zahynou. Také lék nemá žádné škodlivé účinky na lidský organismus. Nicméně, volný trh je prostředek velmi vzácné. Náklady na 250 gramů prášku nástroje je téměř 1.200 rublů;
 • "Sinuzan". Tento lék má nepříjemnou a velmi zvláštní zápach. S ním je dost těžká práce, proto se používá v hlavním dezinfekční služby. Náklady na 100 ml téměř 500 rublů;
 • „Kat“. Tento insekticid je velmi levné a snadno se používá. To lze bezpečně použít samostatně pro léčbu bytu. U standardních bytů bude stačit na nákup 20 lahví. Droga je zdravotně nezávadná a nemá žádný zápach. Náklady na léčiva od 50 do 100 rublů;
 • "Het". Tato mikroenkapsulované suspenze. Má dlouhou akci. Po kontaktu s ošetřeným oblastem škůdci zemřít rychle. Cena za 100 ml je asi 800-1000 rublů;
 • "Malathion". Tato formulace má formu prášku. Je k dispozici a distribuovány v mnoha obchodech. Nicméně, tam je mnoho negativních recenzí. To je způsobeno tím, že je pro organismus škodlivé. Náklady na 30 gramů sáček léku je asi 50 rublů.
 1. «BedBugBeacon». Tento nástroj se vyrábí americká firma Nuvenco. Působení pasti je následující - ze sondy ponechává určité množství oxidu uhličitého, který láká škůdce. V noci, krev sající paraziti jsou přitahovány nejen voní, ale také vzduch, který pochází z spícího muže. Z tohoto důvodu bude chyba jít přímo na CO2, v očekávání, co přijde na muže, ale nakonec se stane obětí. Cena je vysoká - jedna past stojí asi 1700-2000 rublů;
 2. Pasti navrhované SES, mají velké rozdíly v porovnání se zahraničními. Vypadají jako malé domy, které jsou v kontaktu akčním insekticidu. Obvykle najít temném koutě nebo přístřeší, hmyz lézt do nich. Přesto to není nutné doufat, že tyto pasti pomůže efektivně odstranit škůdce, protože nejsou tam zapolzut ve velkých množstvích. Náklady na tyto pasti začíná od 250 rublů a nahoře;
 3. Lepicí páska. Obvykle používají lepící pásky pro šváby. Jsou instalovány ve vnitřní části dvojlůžkem a na nohy. Pásky je třeba zkontrolovat často, a aby včas vyměnit. Náklady pásky se pohybuje od 70 do 150 rublů.

Pravidla pro ochranu osob v reprodukčních štěnice

Bez ohledu na to, jaký lék k použití proti hmyzu, je jisté, že dodržovat určitá pravidla pro ochranu osob:

 • Potraviny by měly být uzavřeny balení, které nemohly dostat insekticid;
 • Nádobí a vybavení musí být dobře chráněna. Ačkoli po zpracování veškeré pokrmy budou důkladně vyčistit, ještě zabalit to nebude zbytečné;
 • Kromě toho, místnost by měla být osvobozen od dětí a domácích zvířat;
 • Také při utěsňování všechny věci, které je třeba pečlivě zkontrolovat, zda nebyly larvy nebo parazity. Není-li ani jedna larva doleva, může to vést k opětovnému usazení parazitů.

Kromě toho je důležité, aby nákup následující ochranná opatření:

 1. Gumové rukavice;
 2. Ochranná maska;
 3. Ochranný jednorázový formulář - oděvy, návleky na boty a tak dále;
 4. Pokud se použije práškové směsi, je nutné koupit speciální kontejnery pro ně;
 5. Je žádoucí, aby nákup čistící prostředky, které mohou eliminovat všechny po obrabatyvaniya pachů a umýt insekticidní směs.

Pokyny pro odstranění štěnice doma

Odstoupení štěnice doma závisí na ohniskové akumulaci těchto parazitů. Proto, aby mohli začít, je zjistit, kde je hlavní ohnisko. V podstatě stejně jako hmyz přebývá v čalouněný nábytek, matrace, skříně, postele, lůžkoviny, pod tapety, podlahové lišty, v knihách. Ale přesto stojí za to, aby vypracovala na jejich stanovišť.

Místa, kde se chyby a vlastnosti jejich odstranění:

Sedací soupravy - oblíbené místo bytových chyb. To je vzhledem k blízkosti hlavního zdroje energie člověkem, a sice jeho krvi.

 1. Mechanický způsob. Tato metoda je sbírat hmyz ruce. Neefektivní a velmi dlouho;
 2. Vysoké teploty. Tato léčba může být provedeno tepelným nebo parní pistole. Také sedačka může nalít horkou vodu;
 3. Nízké teploty. Nábytek může být uveden na silné mrazy. Zvláště dobře pomůže, když mrzne je od -25 °;
 4. Aerosolové formulace. Musíte najít hlavní akumulace a stříkající na něj sprej;
 5. Prášky a pastelky. Tyto prostředky jsou aplikovány na společném prostoru a spojovacích částí pohovky.

Postel je tolik oblíbené stanoviště chyb, stejně jako sofa. Přebývají v celé konstrukce ve spojích, spojení v matraci.

 1. Chemické přípravky. Můžete používat spreje nebo prášky. Před použitím je nutné odstranit všechny lůžkoviny, přikrývky, potahy matrací a umyjte je v horké vodě. Postel pečlivě léčbě chemickými prostředky;
 2. Zmrazení. Jakmile mrazy přijdou, matrace nebo rám může být uveden na silné mrazy. Ale je žádoucí, aby teplota byla nižší než 20 stupňů;
 3. Pálení. Je možné léčit celý povrch postele s tepelným generátorem nebo pistole. Bude stačit vystavení tepelné vlny na +50 stupňů;
 4. Vybírání ručně nebo pomocí vysavače. Dost metoda s nízkou účinností.

Odstoupení od koberce

Vzhledem k tomu, že koberec má malé rozměry, zobrazení chyby nejsou tak těžké se z toho. Pro odstranění, můžete použít následující metody:

 1. Důkladné čištění koberců s vysavačem. To je nejlepší použít výkonné modely, které jsou schopny proniknout hluboko do hromady povlaků;
 2. praní koberců pomocí účinných čistících prostředků. Tato metoda je neefektivní. To je nejlepší používat tuto metodu s jinými metodami boje;
 3. Zpracovatelské chemikálie. Je žádoucí používat sprejů nebo kapalného produktu;
 4. Expozice nízkým a vysokým teplotám;
 5. Třením ocet kartáč na povrchu koberce. Typicky se směs ponechá po dobu několika dní. Tyto postupy musí být několikrát opakovat až do úplného vymizení parazitů.

Metody pro odstranění chyb z oblečení:

 1. praní v pračce při vysoké teplotě;
 2. Horká voda;
 3. Vařte;
 4. Žehlit železo;
 5. Žehlící kouřící postupy výparníku nebo Parogenerátory;
 6. Profesionální úklidové služby suché;
 7. Při chemické insekticidy.

Je-li nutné, aby štěnice po extrémně krátkou dobu, můžete si vzít za pomoci odborníků. Společnosti, které se zabývají dezinfekce prostor od parazitů, vyrovnat se s tímto problémem po dobu několika hodin. Navíc po dokončení všech prací, firma nabízí bezplatné záruky na údržbu po dobu jednoho roku.

Za účelem nemá žádné chyby v rezidenční oblasti je nutné provést následující preventivní opatření:

 • Alespoň 2 krát v 7 dnů, musíte se dostat ven z bytu. Je nezbytné, aby se čištění povrchu podlahové krytiny, čistící nábytek, podlahové lišty a dalších místech, kde hmyz mohou být přítomny;
 • Zkontrolovat celý prostor pro přítomnost jakýchkoli otvorů nebo prasklin. Pokud existují, měly by být utěsněny tmelem;
 • Pravidelně kontrolujte nábytek;
 • V době stěhování do nového bydliště, Prostory by měly okamžitě ošetřit speciálními insekticidy;
 • Při čištění, vždy použijte vysavač;
 • Doporučuje se vyměnit podlahy v nové. Pokud se náhle chyby zavedutsya pod parkety, budou velmi obtížné odvodit z nich.

 • Pokud si nevíte, jak to vypadá chyby, podívejte se na obrázky na internetu nebo v jakémkoli literatuře;
 • Pokud vaši sousedé najednou chováni těchto parazitů, je nutné vypnout všechny možné trasy vstupu;
 • Nezapomeňte pravidelně kontrolovat koupelny. Tento hmyz může snadno dostat je do svého pokoje;
 • Pokud se chystáte pryč na delší dobu z domu, nezapomeňte se podívat na všechny postele a nábytek na přítomnost chyb a larev.

Štěnice jsou škůdci, které mohou trvale zničit život celé rodiny. Ujistěte se, že sledovat všechny preventivní opatření a kontrolovat jejich prostor pro přítomnost těchto parazitů. Někdy včasné detekce může zabránit vážným následkům.

Jak přinést postel chyby?

Štěnice ocelový bok po boku s mužem po dlouhou dobu, a to i přes své malé velikosti, tito paraziti jsou schopni dodat spoustu problémů, takže majitelé domu, kde se usadili, je hlavním úkolem je eliminace štěnic.

Štěnice rozkládací gauč nebo nábytek stejný hmyz. Tento parazit je krev sající a živí se krví člověka a jeho mazlíček v případě, že vlastník z nějakého důvodu chybí.

Dospělí hmyz dosahují délky, která není větší než 0,8 mm, jsou hnědé, načervenalý a off-žluté barvy, tvar těla s plochou, která umožňuje proniknout do jakéhokoli otvoru. Životní cyklus parazita trvá 12 až 14 měsíců, během nichž jejich samice kladou nejméně 300 bílá, připomínající zrnka rýže vajec.

Úvahy o tom, jak se zbavit štěnice jsou nájemci prostor, kde se usadili z nějakého důvodu. Nehledě na skutečnost, že v sousedství jakýchkoliv hmyzu otravné a depresivní člověk, chyby a ještě kousat jejich majitelů.

Ačkoli kousnutí dospělé je téměř bezbolestná, které způsobují intenzivní svědění, alergické reakce, v některých případech, mírná anémie, nejsou příznivé pro silné a zdravé spaní.

Muž, který kouše parazity kvůli nedostatku spánku se stává apatický, neduživý, podrážděná a mají sníženou schopnost práce.

Na otázku, co a jak se zabít štěnice také dochází, protože tyto paraziti množit velmi rychle a brzy naplnit větší a větší obytnou plochu, vlastníci, které se stále častěji stávají oběťmi jejich útoků.

Aktivní rozmnožování těchto parazitů přispěje k pohodlných životních podmínek, a to:

 1. Optimální teplota 25 až 30 stupňů.
 2. Normální vlhkost.

Jsou-li splněny tyto dvě podmínky, čistotu a pořádek v domě pijavice absolutně nemá zájem, protože parazit usazuje v každé místnosti, kde je jídlo.

Nalezení domu nezvané hosty, vlastníků co nejdříve rozhodnout, otázky o tom, jak zabít postel chyby. Jak se zbavit těchto „spolubydlících“ v několika způsoby, včetně prodat byt a pohybovat. Ale to je velmi radikální způsob, takže je to jednodušší, call služby deratizace nebo, v případě hmyzu nejsou infikované celý byt, se snaží zničit sám sebe.

Jak se zbavit vetřelců

Hlavním cílem lidí, kteří tyto „hosty“ je zničení štěnic. Chcete-li se zbavit této oblasti musí být pečlivě prostudovat každý způsob, jak zabít parazity a zvolit nejúčinnější.

Mnoho lidí odmítají volat servisní dezinsekci, a to navzdory skutečnosti, že se jedná o nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak se zbavit nežádoucí hosty. To může být usnadněn takovými faktory, jako jsou:

 1. Nedostatek finančních prostředků.
 2. Alergická na většinu léků zabíjet hmyz.
 3. sanace nedůvěry ke stavu techniky.

Proto se tolik zajímá odpověď na otázku, co a jak, aby vaše vlastní postel chyby. Chcete-li to provést, můžete si koupit insekticidy a zpracovat majetek na vlastní pěst.

Rozhodnuti zbavit štěnice sami, je třeba připomenout, že obtížný úkol, a musíme k ní přistupovat s myslí. Za prvé, věnovat zvláštní pozornost výběru prostředků, a za druhé, aby respirátor a gumové rukavice.

Pak můžete vidět na fotografiích, jak se zbavit postel chyby pracovníků dezinsekce služby, věnovat zvláštní pozornost jejich vzhled.

Jinou metodou je paraziticidů mrazicí domu. To je pravda, v případě, že teplota je nižší než -18 stupňů, protože při vyšších teplotách parazit dospělé, larvy a vajíčka jsou schopny přežít.

Při této metodě se majitelé opustit dům nebo byt na několik dní, takže okna otevřená. Ale je třeba připomenout, že mráz může zničit nejen hmyz, ale také kazí vytápění a zásobování vodou. Pokud je to možné, měly by být zakázána.

jiná metoda zbavit se obydlí „vetřelce“ spočívá ve vytvoření nepříznivé teplotní podmínky, spočívající ve zpracování plochou parní generátor a teplé vody. Trajekt lze léčit všemi čalouněný nábytek, koberce a záclony, ale nábytek vyrobený ze dřeva zároveň může utrpět. Tento způsob je vhodný v případě, paraziti usadil jen jeden pohovku nebo postel a je ideální pro ty, kteří hledají způsob, jak přivést štěnice z gauče.

Ve vesnicích často zbavit parazitů, vyplňování mezer a podlahová lišta vařící vodou na. Nevýhodou této metody je, že takže je velmi obtížné zcela zničit všechny hmyz, a to je nutné, protože ani jeden přeživší žena je schopna oživit celou populaci.

Starší lidé na otázku, jak se zbavit štěnice radí, aby se rozšířil po celém domě svazky tansy a pelyňku, jak to je věřil, že vůně těchto rostlin odradit pijavic. Tato metoda je účinná jako prevence výskytu v domě nezvanými hosty.

Jakýkoli z výše uvedených způsobů nezaručuje zbavit parazitů od prvního okamžiku a pro všechny, je třeba připomenout, že hmyz je velmi odolný vůči mnoha druhů chemických látek, které se nebojí lehké mrazy, budou usmrceny při teplotách nad 50 stupňů, štiplavý zápach jsou schopny strachu, ale nezabíjejí ,

Samoléčba bydlení použití insekticidů a lidových nápravná opatření

Pokud nemůžete využívat služby Deratizace služby, většina lidí raději odpovědět na otázku, jak se zbavit štěnic, že ​​použití insekticidů.

K dnešnímu dni tyto fondy je poměrně velký výběr a můžete najít některé, které opustil malý zápach, například:

 1. Het.
 2. Lambda zóna.
 3. Ksulat Micro.
 4. Delta Zone.

Před jejich použitím je nutné pečlivě přečíst návod k použití nákup raspirator a gumové rukavice, vyjměte z pouzdra dalších domácností, rostlin a zvířat.

Po přečtení informací o tom, jak zobrazit štěnic insekticid, měl by vědět, že bude schopen zničit ne vždy se stejnými časy. Možná budete muset re-zpracování, protože vejce parazita jsou velmi vytrvalý.

Dozvědět vše o chyby postel a jak se jich zbavit, měli byste věnovat pozornost skutečnosti, že insekticidy jsou k dispozici v různých formách. Nejúčinnější z nich jsou kouřové zásobníky, například klidný večer, který může dělat zpracování celého bytu.

Naši prarodiče nebyli obeznámeni s Internetem, takže neměl možnost položit otázku štěnice a jak se zbavit vyhledávačů z nich. Snaží se zničit parazity pomocí petroleje, ocet, terpentýn, kafr a prach.

Výše uvedené prostředky jsou neúčinné při jednání s nezvanými hosty, ale velmi dobrá jako preventivní opatření. Ale předtím, než jejich použití by mělo vzít v úvahu, že mají nepříjemný a dráždivý zápach a může zanechat stopy na nábytku.

Nezávisle na volbě způsobu, jak se zbavit pijavic, by měl pochopit, že zpracování provádění všech bydlení by mělo být současně, nikoli postupně, jak paraziti budou cestovat z jedné místnosti do druhé. Pokud nechcete učinit pokus zničit všechny vetřelce paušální částku, do jednoho měsíce od jejich domova se opět naplní, protože přeživší jedinci přinesou potomky.

© 2016-2018 - Encyklopedie nemocí z parazitů a bakterií: Příznaky a léčebných metod

Kopírování materiálů je možné bez předchozího vyjednávání v případě přímého hypertextový odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

45 − 43 =