Jak připojit snímač pohybu k osvětlení

Jak připojit snímač pohybu k osvětlení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Namontujte snímač pohybu: obecná doporučení a schéma zapojení

Připojení osvětlení snímačem pohybu umožňuje nejen šetřit elektřinu, ale také přidat komfort a vybavení do našich domů. Volba místa instalace, schémat připojení a ověření nevyžaduje vysokou úroveň kvalifikace, takže téměř každý domácí mistr to dokáže.

Vyberte nejlepší místo pro instalaci snímače

Stropní měrky s kruhovým pohledem jsou obvykle umístěny ve středu místnosti nebo v nejvyšším bodě. Existuje více možností instalace pro nástěnné spotřebiče.

Pro osvětlení schodiště

V bytovém domě je nejlepší souhlasit se všemi nájemci vchodu a vytvořit společný systém osvětlení pro všechny jeho rozpětí. V případě, že nebylo dosaženo takové dohody, je možné, aby se osobní osvětlení vchodové dveře do bytu, nastavením přes senzor a nastavte ho na minimální citlivost odezvy, pouze přímým přístupem.

Ve venkovském domku nebo chalupě můžete instalovat osvětlovací systém schodiště, které důsledně zapne lampy při pohybu po něm. V minimální verzi jsou vyžadována pouze dvě zařízení: v dolní a horní části.

V technické místnosti domu, garáž, komora či jiných podobných místech je nejvíce vhodné instalovat spínač světel v kombinaci s pohybovým čidlem, které je nejlépe namontovat přední dveře, aby to fungovalo na jeho otevření.

Při vstupu do místnosti se osvětlení zapne po dobu dostatečnou k přepnutí do konstantního režimu. Je možné uspořádat samostatné systémy: od senzoru se rozsvítí kontrolka s nízkým výkonem a hlavní kontrolka se zapne nezávisle na svém spínači.

Venku mohou být umístěny senzory a svítidla nad vstupní branou, vstup do domu, garáž, koupelna, altán nebo jiné prostory. Pro každou pouliční lampu můžete umístit samostatné senzory do zahrady nebo na cestu u domu. Pro účely pouličního osvětlení byste měli použít snímače, které mají analyzátor vnějšího jasu, který funguje pouze při začátku soumraku.

Nyní na trhu osvětlovacích zařízení je možné najít varianty LED svítidel pro venkovní osvětlení, kombinované se solárními panely a senzory pohybu. Nepožadují přidání externích elektrických vedení. K dispozici jsou také bezdrátové modely, které běží na bateriích nebo bateriích. Pro stejný účel racionálního využívání elektrické energie doma je nainstalováno foto-relé pro pouliční osvětlení.

Důležité doporučení před připojením

Senzory mají plastové kryty, které musí být chráněny před nárazy nebo jinými poškozením. Zvláštní pozornost je třeba věnovat plastové čočce Fresnel, která je důležitou součástí optického systému zařízení.

Při instalaci venku je třeba dbát na to, aby zařízení nebylo vystaveno přímému slunečnímu záření a srážení. V takových případech je lepší zajistit jejich instalaci ochranných clon. Mělo by se rovněž poznamenat, že senzory ve větrném počasí mohou způsobit pohyb větví, které se nacházejí v blízkosti stromů.

Uvnitř se tato zařízení nedoporučují umístit poblíž topných zařízení. Je žádoucí, aby horké baterie nebo kamna také nespadaly do svého zorného pole. Chcete-li to provést, můžete upravit výšku a svislý úhel zařízení podle toho.

Také, když snímač pohybu zapnout světla v žárovce, pokud spadá do jeho zorném poli, může to způsobit parazitní zpětné vazby: nit takové lampy se ochladí okamžitě po vypnutí senzoru se spustí znovu pryč znovu mění svou teplotu, pak chodit do práce a další a bude pravidelně zapínat / vypínat.

Při veškeré práci se síťovým napětím musí být přísně dodržovány bezpečnostní předpisy. Při připojování napájecích vodičů k zařízení je nutné vypnout napájení pomocí spínače na desce napájení nebo vytažením pojistkových zástrček. Pokud neexistuje plná důvěra v správné, přesné a bezpečné provedení všech postupů pro instalaci nástrojů, je lepší svěřit je profesionálním mistrů.

Jak připojit infračervený snímač pohybu - podrobné pokyny

Chcete-li připojit zařízení, musíte zvolit místo, které poskytuje nejlepší úhel pohledu, a to jak horizontálně, tak i svisle, z maximální oblasti pokrytí. Většina snímačů infračerveného pohybu má mrtvou zónu, jejíž umístění je třeba vzít v úvahu při výběru výšky umístění a úhlu sklonu. Pokud je snímač zhotoven v stacionárním krytu a nemá polohovací nastavení, je nutné s technickým pasem zkontrolovat správné umístění zařízení.

A ve vzhledu velmi jednoduchý proces propojení spínače s běžnou žárovkou vyžaduje zohlednění mnoha různých odstínů - od instalace elektrického zapojení až po instalaci žárovky ve stěně. Všechny podrobnosti se zde mohou studovat.

Jsme určeni vhodnou schématem pro nastavení snímače pohybu

Uvnitř zařízení je obvykle svorkovnice, na které jsou zobrazeny standardně barevné a označené kontakty:

  • L, hnědý nebo černý fázový vodič.
  • N, modrá je neutrální drát.
  • A, Ls nebo L ', červená - vrátí fázi na osvětlení.
  • ⊥, žlutá-zelená - ochranná zem.

Připojení světelných zařízení by mělo být provedeno mezi kontakty A a N. Napájecí napětí na L a N, přísně dodržujte fázové připojení.

Klasická standardní schéma zahrnutí.

Umožňuje vynechat snímač použitím napětí přímo na osvětlovací zařízení.

Obvykle se používá pro složité prostory v konfiguracích, dlouhé chodby a chodby, schodiště.

Kromě připojovacích kolíků má řada modelů infračervených senzorů nastavovací tělesa:

 • DAY LIGHT nebo LUX - prah citlivosti pro osvětlení.
 • TIME - časovač provozu.
 • SENSE - citlivost.

Jak zkontrolovat, zda jsou zařízení správně připojena

Účinnost těchto zařízení je nejlépe kontrolována před jejich instalací, a to připojením v časovém rámci. Zvláště to platí pro jednoduché modely, které nemají žádné nastavovací prvky. Pokud po instalaci nefungují podle očekávání, nejspíš je to špatná instalace.

Nastavení a nastavení snímačů pohybu pro osvětlení

Všechny parametry jsou nastaveny v každé konkrétní místnosti striktně jednotlivě. Po počáteční instalaci se zpravidla vyžaduje přesnější nastavení parametrů během provozu, dokud nejsou určeny nejvhodnější hodnoty.

Typické limity pro nastavení doby odezvy časovače jsou nastaveny ve většině přístrojů od několika sekund do deseti minut. Prah citlivosti na světlo lze nastavit pouze v zařízeních s odpovídajícím světelným senzorem. Určuje jas denního světla, kdy zařízení přestane používat napětí na osvětlovací zařízení.

Nastavení citlivosti snímače je nejjemnější a náladové nastavení. V každém případě by měl senzor reagovat na vzhled v místnosti osoby, nikoliv domácí zvířata. Když změníte úhel pohledu zařízení, často také potřebujete upravit jeho citlivost.

Video o správném připojení snímače pohybu

Přidat komentář Zrušit odpověď

Moskva, Zoe a Aleksandra Kosmodemyanskikh, 26 +7 (499) 350-26-73

Proč používat snímač pohybu pro osvětlení

Typicky termín "snímač pohybu" doma označuje elektronické infračervené zařízení, které umožňuje detekovat přítomnost a pohyb osoby a pomáhá přepínat výkon osvětlovacích zařízení a jiných elektrických spotřebičů.

Pokud chcete, aby váš domov bezpečnější koupit pohybové senzory, které budou pro vás nejen komfortní asistenty, ale také přispět k energetickým úsporám tím, povolení nebo zakázání to si vstupující do Společenství nebo opuštění prostoru, resp.

Snímač pohybu má jednoduchý princip činnosti - při pohybu v zóně citlivosti jsou zapnuty všechna připojená zařízení. Odpojení všech zařízení nastane, když se obvod automaticky otevírá, a to při absenci pohybu.

V tomto článku se budeme zabývat podrobně snímač pohybu pro osvětlení značky ultralight zeptejte se 1403 s úhlem pohledu 180 g.

Snímač pohybu se obvykle používá k zapnutí osvětlení, avšak tato zařízení mohou být použita nejen pro tento účel. Chci si vzít na vědomí, že existují senzory s úhlem pohledu 360 stupňů.

To znamená, že snímač je schopen detekovat jakýkoli pohyb z obou stran. Proto pokud máte obchod, kancelář nebo nějaký objekt, který potřebuje poplach, pak v tomto případě může být použit bezpečnostní poplach.

Připojení snímače pohybu k svítidlu

Připojení snímače pohybu je jednoduchý proces, který má mnoho analogií s připojením běžného spínače. Ve skutečnosti, jak spínač, čidlo pohybu uzavírá (nebo otevírá) elektrický obvod v sérii s lampou obsažené v něm, jaký je podobnost snímacích obvodů a připojení lampy pomocí přepínače.

Pokud nevíte, jak se připojit schéma připojení snímače pohybu Svítidlo musí být opatřeno pokyny pro připojení. A vysoce kvalitní výrobci také zobrazují obvod na těle samotného senzoru.

Při nákupu snímače byste měli také získat standardní pokyny pro jeho instalaci, konfiguraci a připojení. Další možností studovat schéma je podívat se na to na těle samotného zařízení.

Pod zadním krytem je svorkovnice, stejně jako tři barevné vodiče, které jsou připojeny k němu, které vycházejí ze skříně. Dráty jsou připojeny ke svorkám svorkovnice. Pokud používáte vícežilový vodič k připojení, je nejlepší použít speciální izolační tipy LNWI.

Dále se zamyslíme nad vlastnostmi schématu zapojení snímače pohybu.

Napájení snímače přichází ze sítě na dva vodiče: Fázi L (hnědá drátu) a nulovou N (modrá čára). Po fázi uvolňování snímače, dorazí na jednom konci žárovky. Druhý konec lampy je spojen s nulovým vodičem N.

V případě pohybu v čidla regulace zóny spouštění dochází, a potom kontakt relé uzávěru, což vede k fázi příjezdu na lampu, a proto, aby zahrnovala lampu.

Vzhledem k tomu, připojení svorkovnice má šroubové svorky, vodiče pro připojení senzoru pomocí NSHVI tipů.

Je třeba poznamenat, že připojení fázového vodiče se nejlépe provádí v souladu s koncepcí, která doplňuje instrukce.

Po dráty jsou připojeny šaty víčko a pokračovat do další fáze - spojovací dráty v krabici.

V poli přijde sedm vodičů, tři čidla, dvě světla, a dvě napájecí fáze a neutrální. Ve fázi přívodní kabel má hnědou zbarvení, nula - modrá.

Chápeme s dráty. V kabelu, který je připojen k senzoru drátu je bílá fáze nula zelená, červená, pro připojení k zátěži.

Zapojení se vyskytuje přibližně takto: fázový vodič napájecího kabelu spojit dohromady s fázovým vodičem od snímače (hnědé a bílé). Poté připojte dohromady neutrální vodič přívodního kabelu, nulový vodič ze snímače (což je zelená) a nulový vodič lampy.

Dva zůstanou nevyužity drát (červené a hnědé ze snímače od světelného zdroje) - který je spojuje. All připojení je připraven, jak vidíte, nic složitého.

Ukážu blíž připojení snímače pohybu v poli. Myslím, že pochopit spojení nebude obtížné (ne-li pak psát zanalyzuje komentáře). Nyní je možné napájet.

Snímač pohybu je připojen k lampě. Poté, který napájí, senzor reagující na pohyb, a uzavření obvodu zahrnuje lampu.

Je možné připojit senzor s přepínačem

Často se stává, že snímač pohybu musí být připojen k lampy s vypínačem. Mohlo by se zdát, že obě zařízení jsou téměř jeden a ten samý úkol - zahrnout osvětlení.

Ve skutečnosti vypnutí lampy (lampy) a snímač pohybu za určitých okolností (detekce pohybu) plní stejnou úlohu - dodává energii k lampě. Proč tyto dvě zařízení pro spojení dohromady mnozí nechápou. Takže pojďme analyzovat, jak se připojit přepínač s pohybovým čidlem a proč to udělal?

Chcete-li vám více než určitou dobu součástí osvětlení, bez ohledu na úroveň okolního světla a pohybu, zkusit spojující obvod snímače s přepínačem, připojení běžného spínače s klíčem obvodu, rovnoběžně ke snímači.

Prostřednictvím tohoto spojení můžete při zapnutí spínače udržet osvětlení zapnuté po požadovanou dobu. Ve stejné době, jiné řízení osvětlení by se zcela přejít na snímač, který by měl otevřít jistič.

Připojte pohybový senzor s přepínačem - jak se to dělá a proč?

Spínač, který je připojen paralelně k senzoru, mohou být přidány do obvodu pro trvalý provoz v svítilna, bez ohledu na to, zda je nebo není žádný pohyb v místnosti. Může-li tento přepínač duplicitní práci snímače pohybu, čímž může být síla kontrolované osvětlení.

Řeknu vám svou situaci, pro kterou musím připojit spínač s pohybovým čidlem. Bydlím v soukromém domě, a často přijít domů pozdě v noci, a to zejména v zimě, kdy se stmívá brzy.

Chcete-li to provést, nastavte I osvětlení pohybové čidlo zaměřený na přední brány ve dvoře. To znamená, že když jsem byl večer jdu do dvora, senzor by měl fungovat a zapnout osvětlení. nakonfigurován I senzor tak, že světlo je dostatečné množství času chůze od brány k bráně domovních dveří.

A teď si představte, že jsem byl ve večerních hodinách nebo v noci muset jít ven na dvůr na ulici, dobře, například v obchodě, nebo říci, slyšel jsem šustění ve dvoře, a není tam žádný osvětlení (mimochodem snímač nepokrývá celý dvorek). Jak to udělat, musím jít ven ve tmě a mával rukama, dokud práci senzoru?

To je důvod, proč jsem měl potřebu připojit spínač s pohybovým čidlem. A když jsem se odejít z domu ve dvoře, já jen zapnout vypínač a kontrolka svítí, bez ohledu na senzoru. Navazovat spojení s přepínačem snímače pohybu není vůbec těžké.

Nyní je okruh, ve kterém je jistič s pohybovým čidlem připojeným společně, ale poháněným spínačem světel (není závislé na snímači).

Nastavení osvětlení snímače pohybu

Nastavení snímače pohybu - je dalším důležitým nuance tohoto zařízení. Téměř každý senzor, který může být použit pro řízení osvětlení, má další nastavení pro zajištění správné funkce.

Tato nastavení jsou zvláštní formy potenciometrů pro nastavení - nastavení zpoždění vypnutí «TIME», nastavitelný práh osvětlení «LUX» a nastavení citlivosti knoflík pro infračervené záření «SENS».

Nastavením «TIME» můžete nastavit dobu, po kterou budou světla zapnutí od doby, kdy byl naposled zjištěného pohybu. Nastavení hodnoty se mohou pohybovat v rozmezí od 1 do 600 sekund (v závislosti na modelu).

Controller «TIME» hodnotu lze nastavit časové zpoždění zahrnuty pohybový senzor. Rozsah, ve kterém se nachází požadovaná hodnota reakce v rozmezí od 5 sekund až 8 minut (480 sekund). Rychlost pohybu osoby ve citlivosti senzoru hraje velmi důležitou roli.

Při relativně rychlým osoby procházející tento prostor (např., Chodba nebo schodiště vstupní dveře) nastavení «TIME» žádoucí snížit. Naopak, když v určitou dobu v daném prostoru (například v šatníku, parkovací plochy, zadní místnosti) Nastavení «TIME» lepší zvýšit.

2. Provoz Nastavení úrovně osvětlení - «LUX»

Úprava «LUX» slouží k pracovat správně ve snímači denního světla. Senzor funguje, když je detekován pohyb při zhoršených světelných podmínkách okolního prostředí v porovnání s prahovou hodnotou. V souladu s tím je provoz senzoru není stanovena na vyšší úrovni osvětlení v porovnání se stanoveným prahovou hodnotou.

Výkres, který ukazuje jak nastavit pohybový senzor s rukama. Pro nastavení na zadní straně snímače jsou tři kontroly: kontrola citlivosti ovládací regulátor času a stmívač. Experimentovat a uspět.

Regulátor «LUX» vykazovaly nastavením úrovně světelného reakce okolního média (od soumraku slunečního záření). Dělení stupnice, na kterém dát nastavení «LUX», v přítomnosti svého pokoje velké množství oken a převahu přirozeného světla, musí být minimální nebo mírný.

Dát žádaná «LUX» v divizi největšího rozsahu doporučuje, když doma, nebo na základě smlouvy s malým množstvím vaše přirozené světlo.

3. Nastavte citlivost na spuštění senzoru - «SENS»

Nastavení citlivosti ke spouštění, v závislosti na množství a rozsah předmětu, pomocí «SENS» regulátor. Reakce Snímač pohybu závisí na úrovni citlivosti. S velkým počtem citlivosti odezvy senzoru je žádoucí snížit a nastavit jas infračerveného světla, které by měly reagovat na snímače pohybu.

By měla zvýšit citlivost v nepřítomnosti odpovědi na ty senzoru. Když spontánní zahrnutí osvětlení může snížit citlivost. Jsou-li nastavení snímače vyrobené v zimním období, je pravděpodobné, že je třeba ji perenastraivaniya v létě, a naopak, kdy se nastavení rok je třeba překonfigurovat zimu.

A poslední, ale nastavením maximálního kontrolovaného pásma, můžete získat záruku, že bude vás „vidět“. Chcete-li to provést, nastavte optimální polohu náklonu hlavy senzoru. Bude stačit ověření odezvy senzoru na pohybu v libovolném bodě umístěném daleko.

Komentáře

A to nastavit paralelní hovor, a opravdu nechceme slyšet zvonění, dokud senzor bude uvedena do provozu.

A to nastavit paralelní hovor, a opravdu nechceme slyšet zvonění, dokud senzor bude uvedena do provozu.

2) Jaký je náklad? Žárovka?

3) Jaká je vaše chápání vypínačem? přepínač zatížení elektrické spínací zařízení pro zavírání a otevírání obvodů pod zátěží, jakousi mini jističe

4) „založena paralelní volání“ - Chcete-li, když je čidlo spustí, zapnout lampu a pracoval hovor? Pokud volání funguje, když DD je ve spánkovém režimu (čekání) znamená, že zapojení snímače pohybu zapojení je správně sestaven

Výzvu a může být velmi citlivý na předělat systém a že toto místo bylo jedním z dvou tlačítkového klávesnici. První tlačítko povinná zapne světla, druhé tlačítko vypíná pohybový senzor (takže ve dne můžete vypnout senzor jen nezahrnuje konstantní světlo)

V práci, dát pohybový senzor „ultralight ptát 1403“, použijte volání jako zátěž. Minimální posuv doba zatížení je 15 sekund. Když senzor přítomnosti člověka v kontrolní zóně zazvoní. Ale 15 sekund ukázalo hodně a nebylo příjemné.

Je možné zkrátit dobu napájení snížit na 3-5 sekund?

Možná něco uvnitř vás může vyladit? Nebo jakékoliv rozpočtové shemku poradit?

1. V případě, že dodávka energie do zvonu pokračuje po dobu 15 sekund, poté obě relé bude připraven k použití znovu příště senzor aktivuje?

2. Do TIME Potenciometr pro nastavení možné, aby v takové poloze, (nebo spojovací střední kolík potenciometru do extrému), do doby napájení snímače časově omezené expozice objektů na senzoru?

Ale já mám otázku: I dvuhklavishny přepínat, tlačítko připojen do předmětu a druhá, jak udělat to samé Řekni mi, prosím!

Pokyny pro připojení snímače pohybu

Snímač pohybu je poměrně složité zařízení, které se používá v různých sférách lidské činnosti. Snímač pohybu lze použít k ochraně místnosti před neoprávněnými osobami. Také dopravní senzory jsou instalovány ve vozidlech, což je účinně chrání před krádeží. Tento článek popisuje, jak připojit senzory pohybu, které jsou instalovány tak, aby osvětlovaly prostory. Chcete-li zobrazit charakteristiky snímače pohybu pro zapnutí osvětlení, klikněte sem.

Na fotografii je schéma zapojení snímače na fotografii

Snímač pohybu je malý přístroj ukrytý v plastové krabičce s malým otvorem uzavřeným speciálním objektivem. Tento objektiv je klíčem k účinnému fungování celého senzoru, takže vyžaduje pečlivou péči.

Senzory jsou rozděleny na aktivní a pasivní. Aktivní senzory pracují na principu emise speciálních signálů, které kolísají vysokou frekvencí. Tyto signály osobě nepřinášejí žádné nepohodlí, mohou však nepříznivě ovlivnit zdraví zvířat. Proto pokud jsou v domě zvířata, neměli byste v běžném životě používat senzor tohoto typu.

Pasivní čidla reagují na teplo vyzařované lidským tělem. V současné době se senzory kombinovaného typu stávají populárními, reagují jak na změny v prostoru, tak na ozařování tepla. Přečtěte si přehled typů kamer CCTV na této stránce.

Snímač musí mít široký zorný úhel a zároveň nesmí být v blízkosti zařízení, která vysílají elektromagnetické rušení, sousedící s trubkami provádějící horké vody a další s klimatizací a ventilátorů. Nejčastěji je senzor instalován na strop ve vzdálenosti 2 až 6 metrů od podlahy.

Při návrhu každého snímače je elektronický obvod, který musí být připojen k domácí elektrické síti. To není zpravidla obtížné, protože schéma zapojení by mělo být zobrazeno na těle přístroje.

Napájecí obvody zařízení musí být chráněny, takže senzor musí být připojen pouze k řádně fungujícímu vedení. Návod, jak vytvořit skryté video dohled pro bytě zde: http://vidsyst.ru/videonablyudenie/skrytoe/rukovodstvo-kak-sdelat-skrytoe-videonablyudenie-dlya-kvartiry.html.

Na obrázku je schéma zapojení snímače pohybu pro osvětlení

Na obrázku je schéma zapojení snímače pohybu přes spínač

Schéma propojující reflektor s snímačem pohybu na fotografii

Schéma připojení infračerveného snímače pohybu

Připojení senzoru k jednoduché žárovce je nejčastější otázka, která se stará o vlastníky, kteří se rozhodnou připojit samostatné osvětlení. Snímač pohybu může být připojen jak v rozdělovací skříni, tak přímo v místě, kde je lampa připojena k vodiči. Stojí za to seznámit se s obvodem a připojit všechny kabely pomocí speciálního podložky. Všechny práce musí být provedeny s vypnutou elektřinou.

Jak připojit snímač pohybu přes spínač. Obecně platí, že osvětlení, které spustí snímač pohybu, se po spuštění práce vypne. Aby bylo osvětlení konstantní, může být snímač pohybu připojen ke speciálnímu spínači. Principem této akce je připojení lampy na jiný obvod, který je paralelní se snímačem. Současně, když jistič nefunguje, snímač znovu získá kontrolu nad osvětlením. Přečtěte si tipy pro výběr videokamery se snímačem pohybu.

Obrázek ukazuje, jak připojit snímač pohybu pro osvětlení přes spínač

Zapojení halogenového světlometu se snímačem pohybu lze zobrazit na videu:

Pro připojení snímače pohybu k elektroinstalaci je nutné identifikovat vodič, který přechází z lampy do spínače. Z tohoto drátu je třeba protáhnout nový, který se připojí k červenému kontaktu zařízení. Dále odpojte vodič z druhé strany spínače a zasuňte ho do hnědého kontaktu snímače. A konečně, od posledního vodiče, který dosáhne lampy, je nutné drátu natáhnout na svorku přístroje.

Fotka ukazuje, jak připojit snímač k vodiči, při dodržování barevného označení vodičů

Připojení k odpojení fázového vodiče

Na obrázku je znázorněno připojení snímače pohybu k přerušení fázového vodiče

Jak připojit infračervený snímač pohybu. Jak již bylo zmíněno, infračervené senzory pohybu reagují na teplo vyzařované člověkem. Přečtěte si o typech snímačů pohybu pro signalizaci a jejich charakteristikách.

Způsob připojení infračerveného snímače pohybu lze zobrazit na videu:

Kolik stojí za instalaci snímače pohybu pro osvětlení?

Instalace snímače pohybu závisí na způsobu instalace a cenách společnosti, která poskytuje služby. Ale průměrná cena instalace je 1000 rublů.

Kde si objednat instalaci snímače pohybu?

Kde na objednávku v Moskvě:

 1. "Všechny nástroje.ru", 2. Yuzhnoportovy Proyezd, 14/22. Tel .: +7 (495) 645-30-00;
 2. LLC "ElectroPolyus", ul. Baryshiha, 19. Tel .: +7 (495) 87-11-37;
 3. Amperkin, ul. Perovskaya, 1. Tel .: +7 (495) 363-51-53.

Kde na objednávku v Petrohradě:

 1. "Juno", st. Maršál Kazakova, 35. Telefon: +7 (921) 302-05-25;
 2. «Goled.Pro», sh. Revoluce, 88, lit. Ж, 16Н. Tel .: +7 (812) 425-31-0;
 3. "SV Electro", st. Výkonný výbor, sedm, vypnutý. 3. Telefon: +7 (812) 333-25-25.

Podívejte se na video, jak připojit snímač pohybu:

Instalace snímače pohybu vyžaduje speciální dovednosti, takže je lepší nechat tuto práci odborníkům. Instalace zařízení může být provedena různými způsoby v závislosti na požadavku zákazníka.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

30 + = 37