Jak rozeznat padělek od průvodcem díry

Jak rozeznat padělek od průvodcem díry

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak rozlišit falešnou norkový kožich - návod

Mnoho žen sní o norkový kožich, a to stojí spoustu peněz, takže se nákup musí být zacházeno se zvláštní péčí. Koneckonců, bude to trvat déle než deset let, a to je škoda, když je vysoká pořizovací cena padělek. Aby se tomu zabránilo, dívat se na to, jak budete muset vybrat přírodní kůže.

Možná, že hlavní otázkou. Lepší je koupit zboží ve specializovaných prodejnách. K dispozici budete mít záruční list, péče a certifikace kvality prohlášení.

Je-li nákup prováděn prostřednictvím internetu, je situace mnohem složitější, protože srst nemůže dotknout, vzít v úvahu, a co je nejdůležitější, aby se pokusili. Je spoléhat na integritu vybraného dodavatele.

Tam, kde jsou méně pravděpodobné, že koupit falešný?

Samozřejmě, že ani v obchodě, můžete si koupit low-kvalitní zboží, ale stále méně pravděpodobné než u stánku na tržišti. Kožešina norek stojí za nákup:

 1. Ve velkých síťových showroomech. Prodávající bude opatrovat pověst, takže neumožňují prodej padělků.
 2. Obchody v továrnách. Výrobce nebude zanedbávat důvěru zákazníků, ve skutečnosti, že výrobek bude mít rozumnou cenu.
 3. Mimo zemi. Kožešinové výrobky zakoupené v Evropě, Číně a Latinské Americe, známý pro vysokou kvalitu.

Prodávající poskytne záruku a certifikáty kvality. Tak jsme se rozhodli na místě zakoupení. Začali jsme jednat o hlavní problém: jak odlišit falešný norkový kožich?

Nízké náklady. Kvalitativní srst nebude levné. Výjimkou může být málo placené manuální práci, ale to je nepravděpodobné. Ale pro špatnou kvalitu a přizpůsobení produktu smí diskontovat. Proto, pokud nechcete, aby zmrazit v extrémním chladu a ronit slzy, když sledoval kabát rozchází ve švech, bude muset zaplatit velkou sumu na nákup vysoce kvalitních produktů. A přesto, jak se odlišit falešný norkový kožich?

První pohled a dotek kožešiny

Norek bude jiskřit a lesk. Pokud tento efekt není, a přesto držet pohromadě klků, tedy nebyla dodržena technologie. Jsme si vědomi, jak se odlišit padělek od norkový kožich, ale nejprve zvážit případné závady:

 • V případě, že srst rovnoměrně barevný, má opotřebované a vybledlé skvrny, hlásí to, že byla vyrobena ze starého nevhodného materiálu.
 • Přítomnost červené skvrny, ze kterých je možné se zbavit (přítomné ve vrstvách obsahu norků v železných klecích).
 • Nerovnoměrný klků. Na obrázku je jako nedbalého účesu.
 • Pokud je dotykový fur podobá pergamen, pak srst byla suchá a crack a raspolzetsya brzy.

V případě, že alespoň jeden z těchto nedostatků by neměl kupovat výrobek. Před tím, než na otázku, jak se v reálném odlišit od padělku norkový kožich, mluvit o tom, jak kontrolovat kvalitu srsti.

Samozřejmě, že ano, i když nenajdete viditelné vady, to neznamená, že nejsou přítomny. Bezohlední výrobci jakékoliv metody skrýt vady barvením vybledlé skvrny, vysoušeč zvláštní laku přidávat lesk a lesk.

 • Výložník vlasy před jejich růstu. Villi se musí vrátit do výchozí polohy bez záhybů a prohlubní. A na dlaních nezůstane vlasy a chmýří.
 • Posuňte mech. Kvalitní produkt má světle stěry. Tmavá základna znamená, že obarvené kožešiny, kůže nebo nesprávně skladovány.
 • Měla by existovat žádné viditelné spáry. Určují kvalitu svarů, které musí být splněny se silnou nití, můžete zóně v linii ramen a límec oblast produktu tahem klouby v ruce.
 • Pierce jehlu z vnitřku výrobku, a vytáhnout otvorem v případě, že se tím nezvýší, kvalitní kožešiny.
 • Podsada by měla být měkká na dotek a ne pichlavý a hustá.
 • Chodit na kožešiny mokré kouskem tkaniny. Zbývající stopy laku naznačují, že výrobek je nekvalitní.
 • Nerovné hromada znamená, že srst se podrobí střihovému namáhání.
 • Vůně srst by neměla být zvířecího zápachu a chemických kontaminantů, nenápadné přijatelný čistící zápach přípravku.

Tato doporučení pomohou učinit správná volba. A teď jsme pochopili, jak rozeznat falešné norkový kožich.

Nyní se obrátit na praktické rady

Za prvé, musíme poznamenat, že norkové kabáty šité z kousků ne více než patnáct centimetrů na délku. Budou snadné. Srst je hedvábná a měkká a slunce nebude svítit modře. Tak jsme pochopili, jak odlišit přírodní norkový kožich od padělku.

Často se stává, že prodávající poskytuje králičí nebo svišť nory na celý život. Nepřipravený kupující nemusí rozeznat rozdíl, protože vlas má podobné vlastnosti, měkké a nadýchané. A zatímco norek silnější králík je řídce, téměř žádný podpushka pokud je stlačen mezi prsty, je to nehmotné.

Jak rozeznat padělek od norkový kožich? Tyto výrobky mají podobný vzhled, ale různou strukturu na dotek. groundhog jsme chloupky různých délek, je snadno patrné při hladí srst proti růstu zrn. Worth svišť se nevrátí do své původní polohy, bude chlupatý. Na rozdíl od snadno vidět: pigmentovaná sviště lesního charakteristické modré nebo fialový odstín.

Jak odlišit tchoř, norek hybrid norka?

První z nich je získána křížením fretku a norka, velikost větší než jejich rodiče, jako sobolí. První věc, která je odlišuje - barva. V tchoř, norek hybrid Tmavá barva kůže a chloupky mnohem lehčí, když jsou norci, jak již víme, stejná barva srsti. A nezapomeňte o velikosti šitých kusů, to je v norek výrazně nižší. To znamená, že v případě, že výrobek není šitý z malých náplastí. Podívejte se na fotky, jak se odlišit padělek od norkový kožich.

Dalším důvodem je, aby pozor na umělé kožešiny, která vypadá jako přirozená. A v tomto případě, jak rozlišovat mezi norkový kožich z padělek? Je to všechno velmi jednoduché, nepřirozené srst šité tkaniny. Stačí se podívat na vnitřní straně výrobku. A jak chápat jako norků obložení?

Ona si zaslouží nemenší pozornost při nákupu než kožešiny:

 1. Obklad musí mít vysokou pevnost a kvalitu. Je pravidlem, že přírodní hedvábí je zapojen.
 2. Jedná se o „druhou kůží“ svrchní oblečení při pohybu srst není naježil.
 3. Spodní obložení není šitý k sobě kožich, který poskytuje přístup k spodní kůží. Přirozená membrána bílý a nažloutlý odstín znamená, že staré srsti.
 4. Švy jsou hladké a vysoce kvalitní, dobře řemeslně a trvanlivé.
 5. A na okraji lemem je vyroben ve formě kabelu.

Tak jsme přišli na to, co byste měli zdůraznit při koupi norkový kožich, a teď bližší pohled na radu nekoupit padělek.

Jak rozeznat padělek od originálu norkový kožich:

 1. První věc, kterou je třeba začít - na dotek produktu. Pamatovat, že srst musí být suchý a jednotný, příjemný a měkký na dotek, nebude chtít pustit.
 2. Tahat za vlasy. Mají sedět naprosto klidně.
 3. Norek kožešiny svítí vždy, ne-li malovaný, chytil bílé chmýří.
 4. Tyto vlasy stráže by měl být hladký a přibližně stejné délky.
 5. V norků jíst podsada.
 6. Kvalitativní kožešina při jízdě nevydává žádné zvuky.
 7. Dávejte pozor na šití. Kožich musí být šitý v nižších švy, které jsou testovány na zadní straně výrobku. Vidět, že tam nejsou žádné stopy po lepidle.
 8. Membrána by měla být tenká a flexibilní.
 9. Součin skutečné norka plic, ale ne tak docela.
 10. Podšívka dna nikdy všité do srsti.

viz též označení, které označuje úplné informace o výrobci a provozním řádem. Takže, my jsme vyřešili, jak se odlišit falešný norkový kožich. Tyto jednoduché pokyny vám pomohou vybrat kvalitní výrobek.

Jak rozlišit dobré od falešného norkový kožich (králíka, svišť, bobr)

Dobré oblečení z pravé kožešiny - je to vždy velmi dobré koupit. A dobré norkový kožich - ještě víc. Jedná se o klasický srst na trhu, a to vždy v módě, populární a milovaná po celém světě, který ohřívá a to nejen v zimě, ale také zvýraznit svou krásu a jedinečnost. Takový oděv vám bude věrně sloužit po mnoho let, s výhradou jednoduchých pravidel péče a skladování.

Chcete-li vybrat norkový kožich dobré kvality, vyžaduje určité znalosti a dovednosti, bez nichž riskujete zaplatit spoustu peněz za falešné - norek modelu, jako žádné jiné články z pravé kožešiny, jsou předmětem padělání. A pro životní otvoru někdy dát nejen šikovně kované kožešinu jiných zvířat, ale také produkt umělé kožešiny! Tak, jak, aby se nestali obětí podvodu?

Za prvé, při nákupu kožich z pravé kožešiny, je třeba, aby se ujistil, že srst opravdu přirozené a vysoce kvalitní. K tomu, neváhejte a získat dobrý vzhled kůže, cítit a dokonce ji cítit.

 • Za prvé, podívejte se na barvu a strukturu srsti. Kdyby je tupá, nestačí měkkým hadříkem hůl dohromady - je nutné ji chránit. Natural kvalitní norek kožešiny třpytí a svítí rovnoměrně, lehce stlačena v pěst, a hodinu se narovnal.

 • Země původu kožešin lze také určit vizuálně. Ruština nebo čínský norek vyznačují vysokou kvalitou kanadské nebo skandinávské skutečnost, že čínská vzácné a téměř bez podpushka a Ruska, naopak, velmi hustá, s dlouhými vlákny. Kanadský norek má hustou podsady a ne příliš dlouhý vlas, skandinávskou a různé hustoty, a ne dlouho zdřímnout.

 • Zápach kožešiny: Přítomnost zápach - jeden z příznaků, že srst nebo srst nepřirozené špatně nebo nesprávně barevných. Poor obarvených kožešin můžete zkontrolovat světlou šálu. Pokud budete trávit kapesník, a to zůstane stopy laku nebo klků, tento nátěr není nutný.

 • Jemně tahat na klků - pokud spadají, pak pár let stanete vlastníkem hezké polysevshey kabátů. Kromě toho, přírodní kožešina, i stříhaný nebo trhal, musí být poměrně silná základní nátěr, který poskytuje teplo a trvanlivost výrobku.
 • Máte-li foukat na kožešiny klků, a oni si zaskočit - takže je to přirozené kvalitní norek modelu.

 • Podívejte se za sliznice modelu - self-respektovat výrobci nikdy šitých kožíškem na dno - a dávat pozor na zadní straně kožešinových stěrů. Pokud je to, přirozená srst. Na kvalitě a barvě vnitřní strany závisí na kvalitě srsti. V případě, že membrána je hustá a tvrdá, to rozhodně není norek. Dobrá srst nesmí „chrastění“, tj vydávat nějaké zvuky zevnitř. Také, tím tmavší barva vnitřní strany, starší srst.

Na závěr pár slov o tom, jak odlišit dobré od falešného norkový kožich. Pokud provozujete svou ruku proti srsti v norek chloupky postaví na místě okamžitě. V případě, že zadní sál nebo byly volánky - to není norek. To norkový kožich by mělo být velmi jednoduché - je to mnohem snazší dalších kožichů.

Proto jsme se rozhodli na kvalitu kožešiny v principu. Ale chceme kožich je vyrobena z norka, a nikoli z nějakého jiného zvířete. Ne všichni prodejci jsou poctiví s námi. Takže se nemusíte uklouzl za dobré peníze králíka, sviště nebo bobr, je užitečné znát některé rozdíly norkový kožich z jiných zvířat:

 • U norků často dávají králíčka: v reálných norka chlupy tvrdé, a králík, které jsou velmi měkké a rovnoměrné barvy. U králíků se nacházejí také vlasy různého jasu, které jsou neprůhledné - norek, které svítí stejně. Pokud mravenčení kůže králíka v rukou je malá parta podsadou. V norků se tak nestane.

 • Marmot - další vedoucí imitace hole. sviště srst více škrábavé chlupy a nerovnoměrné, různých délek.

 • Pro norkový kožich někdy dát padělání bobra nebo stříhané bobra. Marmot srst a bobří kožešina podobné navzájem v tuhosti, ale oba jsou jasně tvrdší norek. Při provádění ruku proti tvrdé srsti chlupů se narovnal najednou, nejsou tak flexibilní a poddajný, jako norek, i když na jaře. Kromě velikosti bobří kožešiny více než norka. Oni také tvoří odlišné - bobří kožešiny čtverce. Tloušťka vnitřní straně bobr větším, než je norek, téměř zdvojnásobil. Hustší srst, hustá než i těch největších norek mužů.

Tyto norek nátěry dobrou kvalitu, je žádoucí, aby zakoupit pouze ve specializovaných showroomech, prodejní prostory kožešinové továren a butiků. Požadujeme certifikát kvality od prodávajícího, data, z nichž kožešiny z místa a jeho výroba může být v porovnání s etiketě výrobku. Dodržováním těchto jednoduchých pravidel, můžete si vždy vybrat dobré norkový kožich a odlišit ji od padělků.

Návštěvní kniha:

Bohužel, existuje obrovské množství padělků trhu. By výběr nátěru by se mělo přistupovat s velkou odpovědností, pomáhal jsem tyto tipy vybrat ten správný otvor. Pečlivě studovali kožešinu a vyžaduje certifikát!

Ahoj všichni! Podívejte se, co je to super věc se stalo! Přesvědčil jejího manžela dávat peníze na kožichu, začal hledat - kde koupit, ne příliš drahé a kvalitativně. Dívám se na tři týdny s přítelem. Stále jsme našli !! Bylo to místo meha.biz - atraktivitu příznivou cenu a vysokou kvalitu. Delivery - 17 dní. Joy neznala mezí, je to nejlepší kožich ze všeho, co jsem viděl! meha.biz - nejlepší webové stránky kožešina oblečení! Třída !!

Kvalita je na prvním místě! V zahraničí, mnoho padělků, a v Moskvě přinesli nátěr může přinést vám ... Zklamání dlouho zabudetsya.Sebe zakoupit kožešinové výrobky v SAE v Sharjah v butiku Antonio Dido. A mohu ručit za kvalitu)))

Diana (nebo), dobře, že vás tak otevřeně PR? Musíme nějak tenčí práci. To dát příliš viditelné

V Sharjah, bych doporučil butik Condor. Velmi dobrá odrůda a ceny jsou zcela adekvátní.

Dovedu si představit, jak moc všechny tyto krásy může být. Je lepší věřit domácí výrobce. Jsem tady, abych koupit kožešinové zahradníky „Furs z Vitaliy“ on line 4 Gardener Pavilion 148. Ostatně kožešiny lesklé a velmi dobré kvalitě je řez.

Výzva, a Antonio Dido má nyní nějaké slevy? Poletí až do konce července.

Zde se někdo zeptal, jak se dostat do kabiny Condor je užitečné směry: condorfurs.com/sxema-proezda/

Také jsem dal své preference pro značku Antonio Didone - slušné kvalitě a příznivé ceny.

jsem narazil na kožešiny z Antonio Dido. Na obrázku, kožichy sedět prostě perfektní, hustá srst, chmýří nikam nedostanou ven a podšívka je velmi příjemná na tělo, což není nepodstatné. Pro ty, kteří mají zájem se nachází v Sharjah, Buhaira Corniche, SARH Al Emarat Tower, Office 2007.

Navštívil jsem nádherný obchod Condor. Je umístěn v budově Sarh Al Emarat věž na 20. patře v Shardzhe.Obsluzhivanie - třída, pozorný a pacientem personál. Velmi příjemné a pohodlné nakupování.

Jak rozeznat padělek od norkový kožich

V očekávání nadcházející zimní sezóny, pojďme mluvit o tom, jak rozeznat padělek od norkový kožich. Srst je drahá - a platit spoustu peněz za padělek nebo nelikvidní - je dvojnásob urážlivé. Ale nebojte se! Odborníci portál „Ruské kožešiny“ vás provede nejvíce klikaté cestě k setkání s jeho miloval a ochraňoval srsti norek.

Mink patří do nejvyšší kategorie kožešin na stejné úrovni jako sobolí, rys, činčily a má vysokou odolnost proti opotřebení. Coat of norků nosit po dobu nejméně 6-8 zimy, a může trvat i 10-14 sezón.

Je pro krásu a trvanlivost tak miloval norka. Ale její kvalita kolísá, stejně jako cena. Kvalita je ovlivněn zejména věkem kožešin, kůže a druh norka evropského :., skandinávský, americký a jiné kabáty ušitých z různých částí. Zezadu jsou dražší, od čela a Puzikov - levnější.

Sebehodnocení kvality srsti

Zkusme definovat svou vlastní kvalitu. Tento způsob je vhodný pro individuální kůží, a pro produkt v plném rozsahu.

Kvalitní srst cítí hebká a vláčná. Mírně poddajná, villi musí být vrácena do své původní polohy, když ho stráví na ruce. To by mělo být mírně vztyčené. Menší opotřebení kožešina, stejně králík, více měkký a ne pichlavý. Podívejte se na podsady také, zda je dostatečně silná.

Důležité: Dobrý srst není třeba natírat. Smyku a barvu maskovat vady.

Mink je zimní a letní. Liší hromadu a podsadu. Zima má hustou podsadou, je teplejší, a stojí méně. Letní norek má více elegantní hladká a lesklá, podsada je kratší, a to stojí víc.

Mezdra - spodní část kůže. Ona mluví o věku. Zvolit pouze výrobky a kůži s lehkým pružným masové straně. Tmavá, hnědá - označuje starou srst.

Podívejte se na srsti nebo kůži celku. Srst by měla být jednotná, hladká. Srst ze zad - více kompaktní a elegantní. Čelo, Boky a ostatní části jsou méně odolné a krásné. Ale oni jsou výrazně levnější.

Důležité upozornění: Tento výrobek je absolutně ne z opěradel viditelných spár a podsadou. To dává dojem odlévané vrstvy. Coat of částí vypadá jako šité z malé půlkruhy na formuláři - zvlněný.

Jak nekupovat králíka namísto norka?

Králík je vhodnější jako analog levné činčil, zejména Rex plemeno. Ale také vydáno pro díry, obvykle - pro střižní. Králík - dobré zvíře. Roste rychle a je měkký na dotek. Cenou za to - jedna z nejnižších na trhu s kožešinami. Mladá dívka, mají plášť nebo vak králíka není hanebné. Horší je, je-li pod rouškou drahé a vysoce kvalitní norkový nabídka kožich králíka. Nedostatek zkušeností vede k nákupu takových „norkové kabátů.“ Ale to se lze vyhnout. Musíte volat po vigilance péči o oči a skepse.

• Rozlišovat králíka z norka mohou být v oku. Králičí kůže je měkký a načechraný. Vypadá to, že vatových tamponů. Téměř bez podsady. Přivést králíka na krátký nap norek, jeho vnitřností. Posunutím hromadu, na to dívat dovnitř, je-li podsada.

• Podívejte se na barvu. Králík - monochromaticky a norek mají malé bílé chloupky. Kabát sám o sobě není „hraje“ na slunci, a to mělo žádnou lesk.

• Příští test - na dotek. Králičí nory jsou mnohem měkčí. Cítí delší kabáty, po 10 budete rozumět, kde je kůže je měkký, a kde - tvrdší.

Důležité: stříhaný norek touch vztyčené střih pesíků a králík je ještě měkká.

Dobrý norkový kožich vypadá drahé a bohatě. Kvalita je evidentní ve všem: šití, šití, a úroveň detailu srsti. Srst musí být šitý z pevných desek, z opěradla. Jedná se o nejodolnější a krásné volba.

Někdy ušít kabát do rozpuštění. Pro takovou technologii kožní řez „rybí kosti“ a šil zpět. Na jedné straně je srst jako létání silueta, ale na druhou stranu, samotný výrobek je méně trvanlivé. Může-li nekvalitní šicí rýhy po první sezóně objeví. Při výběru modelu, zdůrazňují kvalitu švů.

Dobrá srst vytvořena pevně. Žádné přečnívající závity, volné podlahové spáry. Stehy by neměla být vidět. Dear obložení. Koneckonců, nákup kožich na mnoho let, a také obložení by neměly nosit předčasně.

Dávejte pozor na styl. Trendy šití může vypadat zastaralé po 1-2 sezóny. Pokud nemáte v plánu měnit srst často preferují klasiku.

Důležité: Podle statistik, nejoblíbenějším modelem nátěr - na kolena as kapucí. Je teplo a není nutné kupovat klobouk.

Dobrá srst je nepravděpodobné, že by šít řemesla. Master musí pochopit, kožešiny, kůže, aby mohli vyzvednout barvu a kvalitu jednoho produktu, znát všechny podrobnosti o technologii. Znalosti a dovednosti získané v průběhu let, a na jejich výměnu za šití, low-grade produkty, nikdo. Velké salony práci s dobře známými továren přímo, nabízí zákazníkům ty nejlepší modely.

Než si koupíte není příliš líní na to zkontrolovat srst norka

Zde se dostáváme k vzrušující moment: jako kožich, cena je vhodná, zbývá jen chodit na našem seznamu.

1. protřepe kabát, na vzestupu, nebo ne, nebo vytlačit na okraj, poslouchat šumění. Zní výzva, zda je kožešina je příliš suchý nebo nevyhovující technologie výroby.

2. Blow na hromadu a dotýkat se celý povrch. Nemusíte se dotknout najít vrásky, potřebuje měkkou srst.

Důležité: Záhyby na Mezdra vést k děr a rychlejšímu opotřebení.

3. Strávit rukou po srsti nebo jemně tahat vlasy. V rukou nic by mělo být ponecháno, a kožešina je rychle vrátit do své původní polohy.

Důležité: Nevěřte ujištění, že srst rozlití, protože dlouhý kabát ležel složený nebo opotřebené. Kožešinové stoupání z důvodu porušení výrobní technologie nebo norek byl produkován během línání.

4. Podívejte se na vzhled, jako stejné barvy v celém výrobku, jemné barevné přechody.

5. strávit na plášti bílé látky nebo kapesník. Mají zůstat čistý. Takže si můžete zkontrolovat barevné srst nebo ne.

6. Podívejte se stěry, zvedání podšívku sukně, pokud není šitý nebo od sebe srst na vnější straně. Vezměte si kabát jen s lehkým straně těla, což naznačuje absenci barvy a mladého srst.

Důležité: mezi kupujícími se předpokládá, že kabáty obložení nesmí být šité, v opačném případě se jedná o padělek. My urychlit rozptýlit tento mýtus. Šít nebo ne obložení rozhodne výrobce, a mnoho slavných návrhářů a továrny ji šít, že nezasahuje do meritu značkového zboží.

7. vůně. Bez chemických pachy by neměla být. Další „zvonek“ barvení kožešin. také necítí stuhshy živočišný tuk je indikátorem procesu rozrušení.

Důležité: někdy stěry a obraz je světlý. K tomu dochází při použití barvení technologii bělení nebo leštění. Pak věřit čich.

8. Podívejte se na podpaží. Budou mít prodavač, který se snaží prodat kožich b / y.

Důležité: Pomačkané podpaží hovořit o článku je opotřebovaná.

9. Podívejte se ve švech, musí být pevné a trvanlivé; kvalita ostění tkaniny, šité a jakým způsobem.

Důležité: ideální podšívka je šitý ručně pomocí šikmé Bakey.

10. Provede se štítek. To by mělo představovat pořadové číslo a země původu kožešiny a adresa výrobce a jiných kontaktů.

Důležité: V kožešinové aukce bude i nadále samostatná značka.

A konečně, jak je banální, jak to může znít, koupit kožich v kontrolovaných oblastech. Známých ochranných známek doma a nebudou obětovat kvůli pochybným reputace zisky z obchodu s nízkou kvalitou srsti, v dlouhodobém horizontu, bude mnohem dražší.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 5 =