Jak se čistí TV dálkové

Jak se čistí TV dálkové

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se čistí dálkového ovladače televizoru z hlíny?

Jistě nikdo z moderního obyvatele planety nemůže představit svůj život bez televize. I kdyby neměl dívat na zprávy, že nechce, aby zastínit svůj život někdy není zrovna příjemná a radostná událost, určitě to je fanoušek užitečné a informativní televizní programy, filmy, koncerty a další. Stručně řečeno, všichni v domě má TV, a ne jeden. Ale jako součást tohoto materiálu by bylo žádoucí věnovat pozornost, je dálkové ovládání. Ale trpí nejvíce: to je často hodit, pokles, nechte to na nejpohodlnější bezpečných místech. A samozřejmě, téměř všechny rodiny se stává hlavním prach sběratel. V průběhu doby, vzhled konzole se stává docela neslušný. A pak moderní ženy v domácnosti se začínají ptát, jak čistý dálkového ovladače televizoru. Je možné, aby co nejvíce opatrně a bezpečně? To je to, co budeme hovořit v rámci tohoto materiálu. Budeme se snažit dát nejvíce užitečných tipů a triků, které ušetří na dům v čistotě.

Jak se čistí televizní dálkový špínu co nejefektivněji? Budete určitě potřebovat, aby ji rozebírat. Pokud nemáte žádné zkušenosti, jak to udělat, bojí se výrobek znehodnotit, ujistěte se, že omezit čištění povrchu. Ale pokud jste rozhodnuti a sebevědomí, buďte trpěliví, uvolněte trochu času a bezpečně dostat do práce.

Samozřejmě, že každý výrobce má své vlastní charakteristické rysy, a to zejména, se snaží vystoupit z davu, a že dává své výrobky. Pokud hledáte odpověď na otázku, jak se čistí pomocí dálkového ovladače televizoru „Samsung“, budete blížit k obecné rady a doporučení.

Takže první věc je mít na paměti každý uživatel: čištění povrchu musí být pravidelně vzdálené. To je zlaté pravidlo umožní mít vždy dálkový ovladač ve správném vzhledu. Tento postup by měl být proveden, vyzbrojený vlhčené ubrousky pro stroje a elektroniku, jakož i běžné kosmetické vatové tyčinky, namočené v alkoholickém roztoku.

Všichni ti, kteří jsou zmateni na otázku, jak čistit TV dálkový LG nebo jakékoliv jiné značky, je důležité mít na paměti zásadní a velmi důležitý bod: vyčištění konzolu je přísně zakázáno používat vodu. To nakonec povede ke kontaktní oxidaci, což zase negativně ovlivnit výkon zařízení.

Před pokusem o odpověď na otázku, co pro čištění televizoru vzdálená, pojďme mluvit o tom, jak ji rozebrat. Mnoho lidí se zajímá o vnitřní elektroniku přístroje, zejména muži, vzdálený v tomto případě není výjimkou. Pozor - hlavním požadavkem a stav. Pokud budete dodržovat pořadí činností a přesnosti, budete vyrovnat se s úkolem během několika okamžiků. Buďte opatrní, protože budete potřebovat nejen pochopit, ale také sestavit konzole a zajistit jeho výkon.

Musíme začít s bateriového prostoru - vyjměte baterii odtamtud. Pomocí šroubováku odšroubujte všechny šrouby, které spojují části skříně k sobě. Nyní je nutné oddělit tlačítka od těla. Jedná se o poměrně jednoduchý krok, který nevyžaduje speciální dovednosti, protože knoflíky nejsou připojeny k desce.

Tlačítka mohou čistit za použití běžné mýdlový roztok: se rozpustí v dostatečném sklenici teplé vody pro několik kapek mytí nádobí. K lepšímu využívání čisté vatovým tamponem a zubním kartáčkem pro odstranění obtížné nečistoty. Po očištění otřete povrch měkkým hadříkem bez chuchvalců, lepší mikrovlákna.

Reagovali jsme na otázku, jak se čistí na tlačítko TV dálkový, teď je řada na kartu. Chcete-li jej vyčistit v žádném případě nelze použít voda - to je katastrofální pro kontakty. Je lepší použít speciální nástroj, který lze zakoupit ve specializované prodejně, nebo jej nahradit obyčejným lihem.

V případě speciálního nástroje, jednoduše sprej na povrchu desky. Použijete-li k čištění alkohol, namočte je na vatový tampon a otřete velmi pečlivě všechny detaily karty. Je důležité, aby se odstranily všechny stopy vlny a vláken, protože může mít nepříznivý vliv na budoucí operace. Dodatečné sušení není nutné, protože alkohol vypařuje poměrně rychle z ošetřeného povrchu.

Po ukončení čištění může pokračovat na montážní desce. A tam by měl být obzvláště opatrní. Algoritmus kolekce zahrnuje několik postupných kroků:

 • Instalace na palubě knoflíků;
 • vzdálená montáž spojením dohromady všechny složky šrouby;
 • vložení baterií do bateriového prostoru.

Na konci sestavy, je nutné k testování funkčnosti dálkového ovládání. V ideálním případě by to fungovat „hbité“ než před čištěním. Pokud nemůžete přepínat kanály nebo změnit zvuk, s největší pravděpodobností v době čištění kontaktů jsou poškozené. V takovém případě je nutné požádat o pomoc odborníků, kteří se snaží oživit produktu.

Samozřejmě, že můžete snadno najít odpověď na otázku, jak se čistí dálkového ovladače televizoru, ale je lepší, aby se zabránilo kontaminaci, v souladu s určitými pravidly provozu. Samozřejmě, že se snadno udržuje v čistotě konzoli, pokud budete mít to v krabici, izolovaných tím ze všech kontaktů. Ale v tomto případě, on prostě nemůže vyrovnat se svými povinnostmi - na dálkové ovládání domácích spotřebičů, jako jsou televize.

Za účelem prodloužení životnosti konzole, alespoň jednou týdně, s výhradou to vnější čištění. Další důkladné čištění, který poskytuje vzdálený demontáž, pouze potřebné v případě, že přestane fungovat úplně. Ne čistý a nedošlo k jeho vysušení, pokud jste náhodou rozlít kávu na dálkovém ovladači nebo limonády.

V zájmu udržení kontroly v čistém, zabalte ji do plastového obalu a zajistěte lepicí páskou. Navenek to vypadá, není příliš esteticky, ale v tuto chvíli to je nejjednodušší a cenově dostupné způsob, jak ochránit panel před nečistotami. Na internetu existuje pravděpodobně více esteticky příjemné kryt pro konzoli. A samozřejmě, označit místo pro dálkové ovládání, a po každém použití ji tam dal, zvyklí na všechny své domácnosti.

V rámci tohoto materiálu, jsme si povídali o tom, jak se čistí dálkového ovladače televizoru doma, což znamená, že je lepší použít. Upřímně doufáme, že všechny tipy a triky vám pomohou udržovat čistotu a pořádek v domě.

Jak čistit dálkovým ovladačem televizoru

Jakákoliv technika, která se běžně používá, vyžaduje odpovídající péči. TV remote nespadá do kategorie výjimek. To denně dotýkat všechny členy domácnosti, zařízení se usadí prach, který proniká i do vnitřní části. někdy stačí otřít vnější části dálkového ovladače. Ale co dělat, když závažné znečištění nashromáždil uvnitř? Pojďme jednat společně.

Rychlé čištění dálkového ovladače televizoru

 1. Pokud v současné době vložena baterií do dálkového ovladače, odstraňte zařízení po dobu čištění. V opačném případě mohou nadále fungovat, nebo bude zasahovat do procesu.
 2. Nejprve vyčistit oblast v blízkosti tlačítek. K tomu, vyzbrojený lihem nebo vodky, vatových tyčinek, kosmetické sponzhikom, párátko.
 3. Zvlhčí disku v roztoku alkoholu, pak blot je povrch kolem tlačítek. Můžete použít pro pohodlí hole, v případě, že tlačítka jsou příliš blízko u sebe.

Čištění dálkového ovládání televizoru s demontáží

Tato možnost je velmi časově náročné čištění, ale účinnější. Problém je v tom, že před zákrokem, budete muset rozebrat jednotku, rozložit je do samostatných sekcí. Pokud nemáte důvěru ve své činy, použijte výše uvedený (jednoduché) způsob, jak vyčistit zvenčí.

Krok №1. Demontáž panel

Zájem o tom, jak vytvořit něco, nebo jiné zařízení, je vždy přítomen. Zejména u mužů. Ale demontáž by měli být opatrní a pamatovat posloupnost akcí, takže si mohl ještě vzpamatovat.

Prvním krokem je odstranění baterie. Pak vyzbrojen malým šroubovákem a uvolnit všechny šrouby, které přidržují obě poloviny přístroje (přední a zadní).

V případě, že kabinet neotevře, budete zkroucené, ne všechny čepy. Můžete se také pokusit oddělit část nože nebo malého šroubováku.

Krok №2. samostatných tlačítek

Pak se všechno půjde otevírá snadnější konzole, budete mít pouze ji rozebrat na jednotlivé díly (desky, knoflíky, atd.)

Samostatné tlačítka na desce s plošnými spoji není složitá, ale nejsou připojeny k ničemu. Dát křemíkovou destičku do strany a dát na palubě suchým hadříkem nebo ručník.

Krok №3. clean poplatek

Pro čištění s úspěchem, a udržel řízení provozu, je třeba zvolit čistících prostředků a materiálů, které se řízení probíhá.

Voda je naprosto nevhodné, raději speciální nástroj pro čištění okislonnyh kontakty. Vhodné jako vodka nebo líh. Taková formulace se prodává v obchodě s elektronikou.

Prostředky sprej na chromatografické desce tenké. Pokud je použit alkohol, je třeba navlhčete vatový tampón nebo hustý papírový ručník.

No, otřete všechny prvky desky na obou stranách, položte na utěrkou a nechte zaschnout. Obecně platí, že jakékoli řešení pro čištění elektroniky nebo alkoholu se rychle odpaří.

Krok №4. clean key

dálkový kartáč tlačítko nejjednodušší. Chcete-li to provést, použijte mýdlo a vodu, protože alkohol může hardwarová tlačítka gumové. Smíchejte mycí gel s teplou vodou a metla do pěny.

Ponořit do tohoto klíčového roztokem a nechte působit 10 minut, „namočit“. Během této doby, to bude opouštět prach a mastnotu a jiné nečistoty.

Poté můžete vybavit starý kartáček na zuby nebo štětcem malovat a dobré třením prvky.

Poté, co všechny manipulace opláchněte pod tlačítkem kohoutku, otřete a nechte uschnout na čistou utěrku nebo ručník.

Krok №5. Sestavte zadní panel

Když jsou všechny úklidové činnosti přicházejí do konce, je nutné držet sestavu konzoly do původního stavu. Pravděpodobně jste si uvědomit, že to, co je vhodné, opakujte uvedené kroky v obráceném pořadí.

Za prvé, nainstalujte tlačítko na desce s plošnými spoji, a pak vložit tento návrh v jedné z polovin na dálkovém ovládání. Složit tělo pohromadě, zašroubovat všechny šrouby na bývalých míst.

Ujistěte se, že dálkový ovladač je plně sestaven a poté vložte baterie. Pokud je to možné, koupit kryt pro zařízení, které již nebudou vykonávat takové komplexní čištění s demontáží.

Pokud nejste schopni koupit speciální kryt, to udělat sám, „postaru“. K tomu, zabalit konzoly plastový obal nebo nosit těsné průhledném sáčku.

Existuje několik způsobů, jak čistit dálkový ovladač od televizoru na vlastní pěst - rychlý bez rozdílu a s pre-separačního zařízení na malé kousky. Po manipulace snaží chránit ovládací kryt se nedotýkejte zařízení se špinavýma rukama. Zacházet s ním opatrně, aby zařízení mohlo plnit své funkce a sloužit vám na dlouhou dobu!

Video: Jak rychle vyčistit dálkového ovladače televizoru

Jak vyprat košili: tipy

 • Jak vybělit bílou košili doma

 • Jak odstranit vodní kámen z banku doma

 • Mycí Zelenka kůže: užitečných tipů

 • Jak odstranit vodní kámen v toaletě?

 • Jak vyprat kašmír: praktické rady

 • Jak a co umýt staré krvavé skvrny

 • Jak prát bílé tenisky doma

  Zatím žádné komentáře! Pracujeme opravit!

  Zatím žádné komentáře! Pracujeme opravit!

  Po čtyřiceti letech lidé se začínají pěstovat dolů. Muž se s věkem snižuje asi o centimetr. Je to způsobeno smršťováním chrupavky v kloubech.

  Jak a co umýt dálkového ovladače televizoru?

  Co je to nejjednodušší způsob, jak umýt a vyčistit dálkového ovladače televizoru? Jak a co si umýt špetka dálkového ovladače televizoru, aby nedošlo k poškození tlačítka vody?

  TV dálkové ovládání, stejně jako počítačová myš a vnější povrch mobilního telefonu a další nezbytné čas od času k očištění dezinfekci kapalin. Je lepší, když tato tekutina bude alkohol.

  Můžete speciální utěrky nebo tkáně pro injekce.

  Účinný jako ubrousky na čištění monitorů.

  zvláštní pozornost Je třeba poznamenat, při čištění klávesnice mobilních telefonů, protože alkohol může rozpustit barvy někdy používá pro indexování znaky a odstraňte antistatickou ochranu.

  Mimochodem, nedávno se objevil mimořádně speciální gel, který není způsobuje škody na klávesnici lze čistit a pomůcky, a na jejich povrchu.

  Na povrchu těchto předmětů obsahuje počet choroboplodných mikroorganismů a škodlivé pro lidské přesahující jejich stanoviště na víku záchodu.

  Nic tu není složité není přítomen. Najít měkkým kartáčkem a pěnu ji. Remote překlopit dolů tlačítka a na spodní straně prát celý boční kartáč, kde tlačítko. Tento postup se provádí několikrát, protože špína jedl, a je třeba, aby změkl. To je asi pět minut, s přestávkami, budete třít spodní kartáče v různých směrech. Potom, kartáčování, mytí její tekoucí vodou, odebrat zbytky mýdla. Je to prostě dělá několikrát. Jednotka může být mokrý ručník a dát sušší.

  Jedno slovo varování - DO NOT ovládacím tlačítku obrátí na vrcholu v průběhu celého procesu, až nakonec zaschne.

  Vzdálený je navržena tak,: je z jednoho kusu pryže deska pod krytem, ​​na kterém tvarovaný samotné tlačítka. Tato deska chrání vlhkosti a prachu do konzoly. Dokonce i když malé množství vody dostane do dálkového ovládání, nebude to bolet jako přirozené odpařování.

  Pokud existují stopy tuku, můžete jim vyprat Miga hadříkem namočeným v alkoholu.

  To je nejlepší, aby ji rozebrat. Nic složité o tom, a rozbít ne náhodou dopadne jako samostatný Footcloths tlačítka jdou, základní desky a šasi odděleně. Za to, že tělo může mýt nic, hlavní věc, která není zkorodovaný barvu a popisky k tlačítkům. Ovinovačka s tlačítky Umyjte přesně na ni ze zadní strany ke koncovému uhlí pokovení (to, mimochodem, je-li některá tlačítka nefungují, můžete obnovit krátký čas tím, že leští je na list papíru s předem nastrouhaný na papíře tužkou). Na konci roku je suchý a montujeme, jak to bylo.

  Pral TV dálkové ovládání, a to takovým způsobem:

  Sprej lehce na něj čistič oken panem svalu a minutu později začal otřel froté prachu, jen namočený v tomto zařízení. TV remote okamžitě stal se dokonale očistí a stanou zcela čistý za minutu. Prakticky všechny nečistoty a bod řešení se setře z dálkového ovladače bez námahy. A mezi tlačítky byly schváleny všechny párátko. Vzdálený vypadá jako nový.

  Použil jsem dálkové ovládání televizoru se čistí pomocí vlhčené ubrousky, vlhčené ubrousky, pomoz mi k odstranění znečištění z povrchu konzole, ale také vlhkost od vlhčené ubrousky nedostane dovnitř dálkového ovladače. Také dobrý vliv alkoholu může mít vatový tampon a lehce mokré disk s alkoholem, a opatrně otřete vatovým tamponem dálkovém ovladači.

  Vyčistit dálkového ovladače televizoru, použil jsem vatovou tyčinkou a nějaký alkohol. Promoklý bavlna a třel konzole. Jen občas jsem posuzoval konzole. Tam je obvykle jen jeden šroub, který se točí elementární, pak je dálkový ovladač snadno demontovat.

  Vezměte vatový tampón a navlhčete ho s alkoholem, a otřete ego.A Kde kopání otřete hůlku do uší. Nyní je vaše pultik zase jako nová. Další možností - demontovat konzoli, protože spousta prachu a nečistot uzavřených v tlačítek.

  Mám televizi v kuchyni, to nesnaží chránit panel od mastnot a nečistot, ale malé I "pomogali9quot; opačně 🙂 Časem konzola je ucpaná, aby přestal pracovat.

  Jak vyčistit dálkového ovladače televizoru?

  Co jsem udělal? Demontovat konzolu odstraněním šroubu, odděleně promyje tělo a na kartu gumovou s tlačítky s odmašťovacím prostředkem, a nabíjecí otřela bavlněným tampónem namočeným v alkoholu. Sbíral jsem. Výsledkem je, že vzdálený - jak nakupovat 🙂 a pracuje v prvý čas 🙂

  TV dálkové ovládání, klávesnice lze čistit vlhkým hadříkem. Jsou dokonale čistý prach a nečistoty z povrchu a dálkového ovládání televizoru neznečišťují životní prostředí, je možné dát v průhledném sáčku o stejné velikosti jako dálkové ovládání televizoru.

  Cast dálkový ovladač na bělidlo a všechny otmoknet a smýt. Nicméně, neexistuje žádná záruka, že to bude fungovat poté. No, jestli suché, by to mělo fungovat. I když, kam mohl jít, v případě, že bělidlo není nic nekoroduje, pak to bude fungovat. Ale rychle vseotmoetsya!

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 3 = 4