Jak se dělá BBQ

Jak se dělá BBQ

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit kovový gril s vlastníma rukama

Máme rádi, pokud to počasí dovolí, s přáteli venku potěr kebab. Nicméně, v případě, že počasí nedovoluje, příliš ... smažit. Ale v každém počasí grilování bez grilu - to není vážné. Máte-li vlastní dům nebo chalupu, můžete si vytvořit solidní stacionární zařízení, které kombinuje gril a grilování. Oni jsou obvykle vyrobeny z části z přírodního kamene nebo cihel, částečně z kovu. Pokud si nechcete postavit něco vážného, ​​můžete svařovat kov pekáč a dal Close - na dvorku pod baldachýnem, v garáži, ve skříni, atd. Pokud jste fanouškem venkovních aktivit v jakékoliv podobě je bez přenosného grilu nemůžete udělat. A to, což je výhodné pro přepravu / dopravu. Zde je návod, jak vytvořit BBQ z kovu s jejich vlastních rukou a bude dále jednat.

Pečené kebab a pokud to počasí dovolí, i když tam není ... Proto musíme grilovat v jakémkoli ročním období

Všech parametrů kovové Grily víceméně konstantní pouze výška stěn (RIM): to je obvykle v rozmezí 13-15 cm Pokud to méně, bude úzce rozmístěné uhlí spálit maso, pokud se zvýší nad normál pro pečení potřebovat hodně uhlí .. A ne vždy mají možnost nebo touhu počkat, dokud vařené dostatečně velký počet z nich. Takže 13-15 cm - nejrozumnější volba.

Všechny ostatní velikosti kovových roštů zvolit na základě svých osobních preferencí nebo za určitých okolností:

 • Šířka závisí na velikosti špejle. To by mělo být 8-10 cm méně. Pokud si špejle 50 cm (bez držadel), respektive šířka barbecue - 40-42 cm.
 • Délka grilování závisí na tom, kolik máte v plánu na grilování, zatímco smažení. Vzdálenost mezi nimi. - 8-10 cm Takže zvažte. Pokud zároveň je třeba dát 8 špízy, budete potřebovat 72-90 cm na délku - v závislosti na na 8 nebo 10 cm se po nich. Na domácí Grily v dlouhých stěnách často výkop pod špíz. Vybrání může být trojúhelníkový nebo kolo - kteří chtěli upravit.

Každý má své vlastní představy o tom, co je nejlepší BBQ, ale tam jsou určitě zajímavé možnosti. Někdy je krása je v kombinaci s praktičností (jako na fotografii uprostřed). Autor opravdu zvládnout (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Ještě někdy dělat spodní desku s druhým podlouhlými otvory typu roštu. Pravděpodobně je nutné zajistit, aby kov nehoří na dně, ale je docela dobře možné se obejít bez této části.

Výstavba kovových grilování speciální odrůdy neliší. Tato fritéza na nohou. Rozměry ohništi a výšky nohy - to jsou všechny změny. Samozřejmě existují reálné uměleckých děl, a tam jsou možnosti jednodušší, neboť jde o ochraně přírody.

Existuje několik způsobů. Jsou příliš neliší, ale stále existuje rozdíl.

Způsob jedna: s minimálním počtem svárů

To může být použit, pokud máte dostatečně velký kus kovu, které se vešly všechny „Scan“. V tomto případě označí všechny velikosti zjistili výše, snížit „extra“ rohy. Pak složit úhledně připnutý místo brusku: to bude jednodušší ohýbat.

Začíná dimenzování plechu, pak snížit přebytek úhly (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Dále začneme pracovat svářečka. Svařování kovových 2-3 mm svářečky nejvhodnější měniče. Pravděpodobně BBQ - nejlepší produkt pro začínajícího svářeče. Tam nemusí těsnící švy. Díry dokonce friendly - přijdou do vzduchu pro spalování. Uložení čtyři švy, dostaneme připraven box grilování.

Bend obrobek, pak vařit švy (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

V případě, že kovové tenké použít - 1,5 až 2 mm, a spodní stěnou může ohnout. Aby k tomu nedocházelo, můžete zvýšit plochu profilu nebo trubky.

Spodní stěna může být posílena a - že nebudou spony před nadměrným teplem

Zbývá jen svařovat nohy. Mohou být z rohů, nebo potrubí. Možnosti jsou různé, ale oba mohou být použity. Jak svařovat kovovém koši nohy trubky s fotografií. Mimochodem, stejný princip lze provést na nohy skládacího grilování - vyzvednout průměry tak, aby byli blízko. Nebo přivařen k dolní části matice, a na hladké vyztužení odpovídajícího průměru vyříznout závit.

Jak se mohu připojit k dolní části grilu na kovových nohách spojených trubek (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Dalším způsobem, jak se nohy z rohů nebo tvarové trubky. Tam je ještě jednodušší: svařovaná v rozích.

Vzhledem k tomu, nohy pro grilování je možné použít úhel železa nebo malou část profilových trub

Tento případ je pro vás, pokud máte kovu, ale je k dispozici na malé kousky. Pak už jen plátek potřebné polotovary, a pak jsou svařeny. V tomto případě, samozřejmě, platí svary potřebujeme více kvality: jejich délka je mnohem větší.

Druhý způsob, jak BBQ kovové ruce - snížit všechny potřebné údaje pro boxů a pak vařené (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Jakmile je skříň sestavena, je svařena nohy. Tam není žádný rozdíl. popsáno několik možností výše.

Jak vyrobit altán, vyrobená z kovu pro skupiny s kebab čtěte zde.

Metoda třetí: podvozek z rohů

Z druhého provedení je odlišné sekvence. Možná je to lepší způsob, jak: je rámec, který nedává kovový oblouk. Obecně platí, že self-made BBQ silnější. Po sledu operace je následující:

 • svar rám z rohů (vlevo) nebo tvarované trubky (na obrázku vpravo)
 • Spodní přivařena, a po - stěny.

Tyto mřížky jsou vyrobeny z kovu, na rámu

No, pokud si gril pro sebe vlastníma rukama, to může poskytnout pocit pohodlí na desce a / nebo rámem pro umístění špejle, jako na níže uvedeném snímku. Pekáč posílil na horní hraně profilové trubky. Posílení vařené, aby bylo možné vložit „doplněk“. Takže stůl a stojan na špízy - může být vložena či nikoliv, jak je požadováno.

Domácí BBQ z kovu s možností: stůl a stojan na špízy (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

A pro ty, kteří chtěli dělat všechno dokonale, to je myšlenka železného ohřívadla pod baldachýnem. Podivuhodně udělán. Taková kovová mřížka se střechou z vlastníma rukama nováček svářečky. Tento projekt, který se používá pro praxi: studoval svařování vaření měniče. Velmi dobrý nápad, a to dobrý poprava.

Domácí barbecue pod baldachýnem s „kuchyňské“ oblast (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Máte-li zájem o grilování, které jsou vyrobeny rychle a nevyžadují speciální dovednosti, dávejte pozor na opékání válců plynu.

Skládací kovové mřížky vlastníma rukama

Pro výlety do přírody, lov nebo rybaření je vhodnější lehký, přenosný, demontovatelné možnost. Existují podobné produkty v obchodech, ale jsou vyrobeny z velmi tenkého kovu, a na dlouhou dobu na jejich chybí. Proto přenosný gril je lepší dělat s rukama.

Mají několik typů:

Flip (skládání) v kufru a grilování bez

Skládací grily jsou vyráběny nejčastěji v podobě malého kufru. Některé z nich - jednou s držadly. Jiní vyžadují samostatnou brašnu nebo nějaký diplomat kufr.

BBQ ve věci - dobrý nápad (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

V tomto provedení je hostitelská je dostupný pod grilovacím sáčku z kovu. Jsou namontovány na kovové části pantů dveří. Mají svařované manuální obloukové svařování. Konkrétně tento model nohy bolestivě tenká, ale je to - náklady na kompaktnosti.

Další verze pochodující přenosný gril. Je také možné „zabaleny“ do kufru, ale můžete udělat i pytel plátno: levné a veselá.

Další gril, který lze umístit do kufru (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

V tomto provedení je dno je vyroben s skládacích nohou. Ostatní části jsou umístěny odděleně uvnitř. Mezi boční stěně jsou drženy pohromadě na úkor škrtů, které jdou do poloviny výšky v různých směrech.

Další Skládací barbecue provedení je znázorněno na video formátu.

Odlišný od předchozích tím, že jsou složeny z jednotlivých, ne lepených částí. Chystáte se na místě. Sestava různými způsoby - někdy je to jen pár šroubů, někde - rýhy a řezy. Ve není potřeba výroba svařování, ale bude to vyžadovat bulharský s diamantovým kotoučem nebo pilou na kov.

Prezentovány na obrázku montované kovové mřížky se podobá dětské designer. Myšlenka je zajímavé vyžití - v nadmořské výšce. Svařování není nutné, ale musíte virtuózní mlýnek. Pokud tato úroveň dovedností není k dispozici, může to být nejtěžší místo dokončit pilky na kov. Pokud jste se rozhodli udělat něco podobného s vlastníma rukama, připravte rozložení v kartonu. Je žádoucí, aby se stejnou tloušťku, jako se použije kov. dispozice připravena sestavit, upravit ho tak, aby vše bylo perfektní. Potom můžete přenést vzor na kov.

Grilování bez svařování kovu je vyrobena z nerezové oceli (pro zvětšení velikosti obrazu klikněte levým tlačítkem myši)

Následující skládací grily vyrobeny podle druhu lidí, které se prodávají v obchodech. Oni nohy jsou vyrobeny z rohů v nohou provedených řezů ve formě karet. Tyto karty jsou mírně ohnuté. Boční stěny výstupků provedených otvoru. Při montáži Marginalia „se tlačil“ na kartách.

Skládací kovové mřížky - to je snadné dělat s rukama (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Dno takového modelu prefabrikované grilování není stanovena. Spodní část boční stěny je ohnuta směrem dovnitř o 3-4 mm. Po upevnění je na nohy obvodu ráfku se získá. Dno je umístěn na ráfku. S provozní zkušenosti je model, mohu říci, že design dostane dost nejistá a zacházet s ní opatrně: nastavení, měli byste přesunout to není, jinak by všechno mohlo rozpadnout. Ale náš gril vyrobena z velmi tenkého kovu 1 mm. Možná, že pokud budeme používat větší tloušťku, nebude problém.

Další možností prefabrikované grilování je odlišné od předchozích ty v tom, že se padělané nohy. K nim zvláštními deskami připojeny boční stěnu.

Skládací ohřívadla na nohy kované (zvětšit velikost obrazu, klikněte na něj levým tlačítkem myši)

A nejjednodušší z kovových roštů, které vidíte na fotografii níže. Pokud existují dva kusy rohovou bruskou a to lze provést během několika minut. V případě, že ohyb nefunguje, můžete vrtat otvory a připevněte šroub s maticí.

Nejjednodušší Barbecue kovu. Rukama lze provést během několika minut

Umístěte ji nad krbem, bodování nohy do země. Ztížené, ale velmi jednoduché. Na „oheň“ případ přijde dolů.

Barva z kovové mřížky

Pokud jste velmi zmatený rez na kov, budete muset škrábat ho ručně. Doporučuje se žádné chemikálie nebyly používány, pracují pouze s kartáčky, kožek. to může být barvené, pokud je to žádoucí. Ale barva musí být tepelně odolné, a ještě lépe - tepelně odolná, protože jen oni mohou vydržet teplotu spalování dřeva. Existuje několik možností:

 • žáruvzdorný nátěr Čerta (Tserta) je odolný do + 900 ° C, je další jméno ve stejném barviva OS-82-03T;
 • žáruvzdorné skloviny Rust-oleum, mohou být použity k + 1093 ° C, matné, je v barvě bílé, šedé, černé barvy;
 • tepelně odolné smalt (barva) „CO-8101“ vydrží zahřívání až do + 650 ° C, je dvanáct základní barvy;
 • žáruvzdorné skloviny KO-8111 Termika má rovněž proti-korozní vlastnosti, mohou být vystaveny teplu až do + 600 ° C

Chcete-li grilování bylo krásné, podívejte se na cihly. Vytvářejí skutečně monumentálním dojmem. Dokonce i nejjednodušší. Jednoduchý model můžete a praxe.

A konečně, některé výkresy. Rozměry změnit sami, žádný zločin v tom.

Výkres železa grilování na vysokých nohách

Kreslení Mangala kufr vyrobený z kovu (na pomoc těm, kteří chtějí, aby se jejich vlastních rukou)

Chcete-li vytvořit BBQ s rukama? 25 obrázků + výkresy

Grilování v zemi - charakteristický rys příjemnou dovolenou v přírodě s grilem v dobré společnosti. Možná to je důvod, proč většina letních obyvatel šťastných zvyšoval na jeho letní chaty grilování nebo grilování.

Ano, můžete si jednoduše koupit ready gril k zemi, ale tam je něco, co přitahuje do plánů na vybudování BBQ s rukama nad hlavou. Letní BBQ - není jen místem setkání rodiny a zajímavý prvek dovolená design,

ale také velmi účinný věc, když budete muset krmit hodně lidí, například na dovolenou; protože Velikost amatérské grilování povrch jsou obvykle mnohem větší než standardní zakoupili. Kromě toho, barbecue vyráběny ručně, je odolnější, méně náročný provoz, a má „teplý“ osobní vzhled než nákup.

Výzvou, aby grilování vlastníma rukama může být řešen dvojicí zručných rukou přes víkend. Přístroj příměstské barbecue není žádný velký problém, to jste vy sami můžete vidět na obrázku.

topeniště: Vnitřní stěna může být lemována mangala žáruvzdorné cihly. Stěna je lepší posunout trochu dopředu pro snadnější přístup k roštu.

roštVyberte litinové nebo nerezové oceli. To spočívá na úhlové projekce.

základ: betonové plochy (10,8 cm) na lůžku z zhutnění štěrku (8-10 cm) zajišťuje stabilitu konstrukce grilu.

Cihlové zdi: Ty tvoří uzavřený rám grilu, snížení spotřeby dřeva o 65% a chrání před horkých jisker.

Popelník: plechu na pohonné hmoty. Se nachází ve vzdálenosti 20-35 cm pod mřížky grilu.

Udělat grilování vlastníma rukama nebo koupit?

Pokud máte schopnosti zdiva, ne problémy se zády a mít pár přátel připraveni vám pomoci, pak budete moci udělat během víkendu sami BBQ.

Kam umístit grilování na svém chatu?

Určují převažující směr větru a nastavit mřížku tak, aby kouř neletěl v domě nebo v rekreační oblasti.

Betonové základové bloky - nejlevnější stavební materiál pro grilování. Uvnitř pece je možné uložit Cihla pro větší tepelnou ochranou. Opékání může uložit přírodního kamene.

přírodního kamene - přírodní kámen zachovává dobře teplo. Naplánovat dostatek času na výběr a montáž kamene. Dále dobré mít přebytek kámen v zásobě, as Je obtížné předpovědět přesné množství materiálu pro stavbu grilu přírodního kamene.

Red keramických cihel - téměř tou nejlepší volbou pro stavbu grilu. Vizuálně atraktivní, udrží teplo dobře, nebojí se pracovat s otevřeným ohněm. U grilu z cihel, budete potřebovat o něco více než zvládnutí zdiva, než grilování z betonových tvárnic.

Použít suché dříví ovocných druhů, které dávají nezapomenutelnou vůni všech jídel připravovaných na grilu. Zajistíme projektovou grilovací místo, kde můžete přidat příslušné protokoly v předstihu, které jste obdrželi při prořezávání ovocných stromů.

kleště - čím delší, tím lépe pro vaši bezpečnost.

štětec Čištění kovových grilovacích barů.

rukavice gril, který může odolávat vysokým teplotám.

Mezi další funkce grilování.

Gril s jehlicí, který umožní rovnoměrně smažit velký kus masa.

Gril s komínem - umožňují sbírat a vzdát se kouř od letní kuchyní a altánem u nichž je namontován gril.

Ohniště s grilem - Chcete-li vytvořit něco grand v zemi? Budování krb na terasu nebo altán vily, který je zakotven v rozích stěn na podporu grilovací rošt.

6 tipů pro práci na grilu.

 1. Rošt grilu musí být horké. Než dáte maso na grilu, předehřejte ji po dobu 15 minut.
 2. Uspořádat různé teplotní zóny pro grilování roštu, tlačí část uhlí v jednom směru. Na vyhřívaném straně pečeně v chladnějších zeleniny nebo ryb.

 • Neobracejte se každou minutu produktů na roštu, na maso smažit to dost otočit jednou smažení po dobu 5-6 minut na jedné straně.
 • Přidat aroma. Ať už je dřevo ve svém grilu, vždy můžete vylepšit vůně jídla se připravují tím, že namáčí po dobu několika minut ve vodě pár větvičky ovocných druhů, a pak dát je na žhavém uhlí.
 • Dej si odpočinout. Nechte vychladnout po dobu několika minut, vařené maso, takže je lepší distribuci šťávy.
 • Správná uhlí pro vaření na grilu - červená s lehkým nádechem modrošedé popela.
 • Otrava jídlem. Umyjte si ruce, koupit maso na bezpečném místě. To je nejlepší rada, aby se zabránilo otravu jídlem ve středu piknik v zemi.

  Ohořelé maso. Miluji propečený maso? Není spálená špízy na černou! Spálený potravinářské částice zvyšují riziko rakoviny o polovinu. Takže si můžete zvýšit přípitek na zdraví a masa s mírným zarudnutím uvnitř.

  Oxid uhelnatý otravy. Všechno je v pořádku na svém místě. Pokud jste vaření na grilu ve špatném počasí, a přišel s bláznivý nápad „Proč bych to dělal v garáži,“ honit ji pryč špinavé koště. Koncentrace oxidu uhelnatého v místnosti může být dramatický pro vás.

  Požáru. Nejméně 3 metrů od budov, dřevěné ploty, přístřešky, atd vám dá možnost, aby se zabránilo obrovské škody způsobené požárem a vážnému zranění.

  Úpal. „Je to tak horké, že jsem měl mrtvici.“ Mohlo by to být vtip. Přehřátí může způsobit vážné zhoršování zdravotního stavu osob s kardiovaskulárním onemocněním.

  Volné oblečení. Při práci s grilem Nenoste volné oblečení nebo visící rukávy police. Spark zařadil nemůže produkovat ohňostroje, které jste si naplánovali.

  Fritování. Práce s tuku na smažení je nejlepší ponechat na profesionální kuchaři. Stříkatelné tukové částice, otevřený oheň - to je lepší přeceňovat sami, jsme dost chytří na to, aby pochopili „hra nestojí za námahu.“

  Opatrně, vosa. Vosy žihadla jsou velmi bolestivé a velmi nebezpečné pro lidi trpící alergiemi. Proto je lepší mít antialergické léky v lékárničce a košili s dlouhými rukávy.

  Uhlíky a požární. Počkat 48 hodin před zahodit popel z grilování.

  Čisté kartáčované oceli grilů, takže tam nebude sbírat popel a trosky. Ochlazená rošt grilu posypat slunečnicovým olejem, aby se zabránilo tvorbě rzi na to. Odstraňte popel po každém použití gril, ne hromadit pachy pro další vaření.

  Uděláš gril sami, nebo koupit ready-made, přinese spoustu příjemných chvil, kdy grilování v ruce, se těší na otevřený oheň v dobré společnosti, dostanete tolik potřebnou úlevu od stresu každodenního rytmu.

  Jak grilovat kovu: komplexní návrh a výrobní procesy

  Barbecue - hlavní atribut piknik země a komfortní chaty dovolenou. Koupit toto příslušenství je nyní možné v každém supermarketu. Bohužel, téměř všechny továrny konstrukce z tenkého kovu, který po prvním „Grilování sezony“ propálit a začíná deformovat.

  Ne vždy si myslel, tvůrce a budovat systém pražení boxy, které se připojují pomocí nepohodlná a nespolehlivá.

  Znát problémy sériových grily, Grily domácí mistři raději vlastní produkci. Kromě impozantní pevnosti, které se liší provizorní konstrukce, které umožňují tvůrcům dát plnou hru pro jejich talent a tvořivé beletrie. Z těchto důvodů budeme diskutovat na téma, jak na gril, vyrobená z kovu s rukama pohodlné, trvanlivé a krásné.

  Kromě tradičních vzorů, můžete najít jedinečné možnosti včetně domácí. Každý z nich bez problémů, můžete kopírovat, ozdobit svou zemi místě původní a užitečnou instalace smažení.

  Provedení z kovových roštů

  Nejvíce jednoduché a snadno vyrobitelné gril pro pěší podmínky - dva ve tvaru U kovových sloupků přilepená k zemi. Zabírají málo místa v batohu a rychle uveden v „provozní poloze.“ Jedinou nevýhodou tohoto systému - jeho nízká výška.

  Dát gril na příjemné úrovni na pečení nebude fungovat, protože oheň je rozvedená na zemi. Zbytek tohoto designu zaujme uživatele jeho praktičnost.

  Klasické kovové mřížky - box na nohy, také má právo na táborového života. Pouze pro tento účel je nutné, aby se skládání ke snížení velikosti.

  Chcete-li to často používají okenní závěsy, privarivaya je na dně a dlouhých stranách. Čelní plochy v ohništi vložen do spodní části nárazníků a jsou připojeny k horní části bočních stěn s pomocí háčků.

  Užitečný údaj, který by měl věnovat pozornost - otvory pro nastavení výšky vaření. Díky nim se nemusíte znovu roznítit ohniště na „propadat do tepla.“

  Pokud si myslíte, že Homebrew fantasy vyčerpal všední grilovací krabici s otvory, snadno můžeme přesvědčit vás.

  Dětství vzpomínky na pirátských válek inspirovaných autorem myšlenky na grilování, poklad box namontovat na dva meče, šavle. Kromě obvyklých kebab vaření, krabice s víkem, může být použita jako mini udírny. To bude vyžadovat návrh poskytnout malý komín.

  Obecně platí, že kování - win-win dekorace jakékoliv ohništi. Pomocí něj můžete snadno proměnit obyčejnou železnou ohřívadla do práce „dovolenou umění.“

  Užitečný detail tohoto řešení - boční police. Je možné vyložit gril, poslední tepelného ošetření. Ve spodní části, můžete gril pro stohování dřevo.

  Udělat kované gril jakýkoli domácí kutil, abychom dnes. Nemusíte vybudovat domov a koupit kovářské kovářské kladivo. To je dost, aby se zabývala vybudování supermarketu a koupit to kované ozdobné prvky. Zajistěte je v kovové krabičce a nohy - jednoduchá záležitost.

  Ocel gril výpověď by měla být nejen krásná, ale také mobilní telefony. Z tohoto důvodu doporučujeme, aby věnovaly pozornost na mobilní verzi pražení komory.

  Lze jej snadno přemístit na libovolné místo v příměstské oblasti, ukrytí před deštěm nebo náhlé hořící paprsky slunce. Vybavit výhodnou sliny pánev, můžete zkusit své štěstí v umění pečení náhorní hru.

  Samozřejmě, že taková konstrukce smažit si vzít s sebou do lesa. Nicméně, to bude vypadat na své letní chatě není horší než pevnou cihlovou grilování.

  A tady je kopie střechou, která chrání nositele před rozmary proměnlivým počasím. To si zaslouží zvláštní pozornost obrací k derzhak prokázáno, že rozšiřuje možnosti krbu.

  Nespěchejte, aby se s dědictvím jeho babičky a vzít šlapadel šicí stroj ve šrotu. Je lépe vidět, jak to vypadá vynikající železné postele jako referenční místo pro grilování.

  Kouř z ohřívadla rušili představivost řemeslníky. Proč ne, aby původní barbecue lokomotiva si myslí, že sedí na výkrese?

  Hlavní část brojlerů - starý zásobník plynu. Weld kola do ní, trubka a platforma provozovatele, budete příjemně překvapeni jejich přáteli a sousedy. Mimochodem, je trubka v tomto případě není jednoduché výzdoba a kouř průchod. Takový krb s udírnou lze s úspěchem použít k pečení masa a přípravu dalších domácích pochoutek.

  Vojenská téma, které s kouře a ohně, se zejména projevuje v původních instalacích.

  Motorista, kdo je přátelé s drtičem a svařování ochotně rozeznat starý stroj upínací původní ohništi. Naštěstí, že zvláštní úsilí, tato práce vyžaduje. Motorový prostor je umístěn v tradičním smažení box s mřížkovou strukturou a je připraven k práci.

  Někteří řemeslníci podařilo vytvořit takový mobilní gril, poskytující jeho úplné zastavení s listovými pružinami.

  Podívejte se kolem sebe. Vidíte spoustu zbytečných předmětů z kovu, které mohou být použity pro přípravu grilování.

  Starý ocelový sud - téměř připraven pekáč. Ano, není jednoduché, ale elegantní a funkční. Řezat část boční stěny, z ní můžeme udělat otočný kryt. Uvnitř kontejneru je umístěna pánev nebo gril přivařeny dvě konzoly podpor pro montáž špejlí.

  Automobilové kotouče. Co by mohlo být lepší a jednodušší vyrobit dovolenou grilování? Mají všechny atributy takového zaměření: kulatý tvar, otvory pro větrání a tlustý kov, který nebude brzy hořet oheň. Jediná zlepšení, které je třeba udělat - instalace uvnitř disku z ocelového plechu s otvory.

  Příbuzní otvorů na jednotce příliš velký, bude tak malá uhlí patří do nich. Top pohon všech kol může být přizpůsoben k držáku z oceli pro špejle nebo prostě položil ji na potěr grilu vhodného průměru.

  Optimální velikost a snadnost použití

  Dobré myšlenky druhých, a jak dělat takový ohřívadla sami, ptáte se? Nejprve musíte rozhodnout, jak se mnozí lidé často vařit grilování. Jestliže jeden z těch šťastných, zahrnuje pouze členy vaší rodiny (3-4 osoby), optimální rozměry - délka 40, šířka 30 cm Poslední velikosti. - délka špíz, kromě rukojeti. To nemůže být zvýšena na ocelové tyče s masem spadl do ohřívadla.

  V případě, že gril bude sloužit velké společnosti, pak se jeho délka se vypočte podle schématu 8-10 cm od 1 špíz. To znamená, že pro firmu 6 osob požadovaných délek smažení box od 50 do 60 cm, s pevnou šířkou 30 cm. Obsáhlejší box by nemělo být provedeno, aby se zabránilo překročení dříví.

  Optimální hloubka brojlerů -. 15-20 cm To je dostatečná pro zajištění, že teplota při pečení byla poměrně vysoká, ale hoří maso.

  Ergonomie - Dalším faktorem, který je třeba považovat, házení budoucnost grilování obvodu. Její výška od země by měla být taková, že nemusíte neustále ohýbat, soustružení kebab. Snižte ruku, mírně ohýbat v lokti a změřte vzdálenost od země, aby konečky prstů. Výsledná velikost - optimální výška grilu s nohama.

  Tloušťka plechu fritovací nádoby, musí být také vybrán správně. Odborníci říkají, že nejlepší je 2 milimetrů černé nebo nerezové oceli. Tenčí list hoří rychle a silnější těžko zpracovávat a zvyšuje hmotnost konstrukce.

  Příklad vyrobit jednoduché kovové Mangala

  Sada nástrojů pro práci je jasná:

  • ruleta;
  • Kern (pro plnění jamek před vrtáním);
  • bulharská;
  • elektrická vrtačka;
  • Svářečka.

  Prvním krokem, který začíná na výrobu improvizované ohništi kovu - řezání ocelového plechu. Označení na něm rozměry stěn dna a bočních, všechny řez mlýnek obrobku. Ve spodní části dlouhých bočních stěn, potřebujeme, aby otvory pro přívod vzduchu. Z tohoto ukotvení v vrtáku sklíčidla až 6 nebo 8 mm a větrání dělat (vzdálenost mezi středy otvorů 3-4 cm).

  Racionálnější varianta - nejdou všechny díly odděleně a mlýnek, aby štěrbiny ve fólii, potom je ohnout do trojrozměrných struktur.

  Ohýbání jednotlivých listů do dutiny krabice, proniká klouby stěny. To může být provedeno není pevné a lepivost na méně deformované kovu. Pro lepší fixaci špejle na horních okrajích dlouhých stěn se může řezat mělké drážky.

  V dalším kroku - svařované nohy. Je lepší, aby byly odstranitelné, na pekáči je možné převážet v autě. K tomuto účelu, někteří mistři použít ořechy privarivaya je na spodní straně dna. Potom se šroub závitové tyče. Uděláme jednodušší a používat spodní část starého dveřního závěsu. Mají ucho pro stehování a svařování dost hlubokou díru pro montáž ocelové pin-stop.

  Naše BBQ je připraven přijímat první grilování. Veškeré operace na jeho vystřihování a montáže je třeba ne více než 2 hodiny.

  Komentáře (0)

  Novinka na místě

  Sazenice rozvíjet a rozšiřovat vegetativní hmoty v omezeném objemu substrátu. A tento objem.

  Winter - utrpení pro domácí mazlíčky. Zvlášť těžké je přenesen nosnic. Krátká.

  Novoroční marnost s dárky a kreslení slavnostního menu platí pro domácí výzdobu interiérů.

  Komfortní dům, postavený pryč od sítí dodávek plynu je nemožné bez kamen. V chladu.

  Osvětlení plochy příměstské oblasti je považován za samostatné plánování zóny stupeň uspořádání.

  Obyčejná fráze života psa v těchto dnech je použitelná pouze pro bezdomovce psů. ,

  Získávání pozemků a vytvoření plánu budoucího domu, je nutné myslet na umístění.

  Posledních 10 let na rostlinné výroby v zelinářství a zahradnictví seminářích a fórech je aktivní diskuse.

  Je těžké v dnešní době najít někoho, kdo neslyšel nic o deskách.

  Při pohledu na pytle cementu a hromadu písku, ne každý developer cítí.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  25 − 22 =