Jak se dělá dýně papír s vlastníma rukama

Jak se dělá dýně papír s vlastníma rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit objem dýně papíru na Halloween s rukama

 • V rámci přípravy na Halloween, nezapomeňte provést základní atribut podzimní prázdniny - hromadný dýně s náhubkem. Pokud toto ovoce z očí, nosu a úst lze řezat nožem, pak při vytváření řemesla, tyto položky jsou také vyrobeny z barevného papíru.

  Postupný fotografie lekce:

  Vybereme barvu papíru vytvořit dýně. To by mohlo být oranžové nebo žluté zabarvení. Čerpat malý okruh (je lepší čerpat ve střední části stránky). Bude to ne více než 2 cm.

  Nyní čerpat prostřednictvím kruhu dvou liniích: jedna - svislá a druhá - ve vodorovném směru. Naše skupina je nyní rozdělen na čtyři stejné části.

  Doplňovat kreslení diagonální linie, které rozdělují kruhu čtyřikrát na polovinu. Jako výsledek, dostaneme osm identických dílů.

  Rozdělit každé pole o polovinu. V kruhu dělat poznámky.

  Začít kreslit polotovar, který bude velmi podobný ve vzhledu k květů. Nakreslit jeden „kartu“, musí být od středu „květu“ hodinami na 7 cm. Dělejte si poznámky na zvolenou linku. To bude špička „okvětních lístků“. Z jejího chování oblouku na pravé straně k označení na obvodu. Potom opakujte postup s levou stranou. Dostaneme jednu předem kartu“a přejděte na další tažení až do osmi.

  Opatrně vyřízněte hotový obrobek.

  Vezměte dvě protilehlé „okvětní lístky“ a přilepíme špičky dohromady.

  Tato horní část lepidla jedné strany „okvětní lístek“.

  Pak se z této strany centrálního lepidlem.

  To znamená, že lepidlo a na levé straně na horní části.

  O zelené knize bude dělat listy. K tomu, vystřihnout malý kruh a pruhy.

  Až do poloviny kruhu se štěrbinou nůžkami. Klademe malý proužek a kotevní lepidlo.

  Obracíme kruh do kužele. Ukotvení lepidla na zadní straně.

  Z dlouhé proužky dělá krásnou spirálu s jednoduchým tužkou.

  Přilepte střed dýně.

  Černého papíru vytvořit oči a nos na dýně.

  Právě z černého papíru vystřihnout škodlivý úsměv.

  Dýně vyrobeny z papíru s rukama nad hlavou. Master class s krok za krokem fotografiích

  Pro práci, musíme tyto materiály:

  -barevný list papíru A4 velikost oranžové barvy;

  -list barevného papíru zelené barvy;

  -lepicí páska nebo sešívačka;

  -pero nebo tužku;

  -Papírnictví nůž nebo nůžky.

  1. Z oranžového papíru rozřeže na proužky příčně k šířce asi 2,5 cm.

  2. Dále se celý prázdný papír na dýně s rukama složenýma v polovině označit střed.

  3. Přeložte dva první pásky příčně do záhybu.

  4. Proveďte další takovou obrobku, a spojit se s první předběžné provernuv v úhlu 45 °.

  5. Potom se stejným způsobem přidat další dvě tabulky obou pásů.

  6. Mezi sebou, dýně z barevného papíru, můžete připojit pásku nebo sešívačku.

  7. Poté, dát ve středu sladké překvapení a začít spojovat konce pásů tvořících dýně.

  8. Z zelené barvy papíru řezu pásu a šroub je na tužky nebo pera. Připojte jej do dýně.

  9. Je také nezbytné snížit listy. Všechny tyto pásky je připojena k základně.

  10. Naše dýně s překvapením připraven!

  Veškerá autorská práva k materiálům patří jejich právoplatným vlastníkům.

  Použití materiálu je povolena pouze s písemným souhlasem z webu

  Jak se dělá dýně papír? Dozvídáme se!

  Na západě, tam je svátek Halloween, nebo svátek Všech svatých. Tradice oslavit to lze pozorovat v naší mládeže. To je dáno především skutečností, že se vyvíjí nová bez jakýchkoliv problémů.

  Když je čas se připravit na Halloween, jsme se aktivně připravují slavnostní kostýmy a make-up, aby se pokusili zjistit všechny druhy „hrozný“ zachází recepty ke stolu a hororových příběhů zdobit dům v podobě nejvíce neobvyklé položky.

  Stejně jako u jiných dovolenou, z Halloween má svůj atribut. Tato dýně. Během prázdnin, to může být vidět všude: na poutačů a plakátů ve výlohách v layoutu formuláře, a dokonce i jako dekorace pro váš domov nebo karnevalové kostýmu. Ona je jistý, že je domovem pro ty, kteří se rozhodnou oslavit Halloween.

  Mezitím se zajímají o historii tohoto atributu. Podle legendy, dýně je symbolem neklidné duše putování ve tmě a osvětlovacích svou cestu uvnitř doutnající uhlíky.

  Tak, jak udělat dýni z papíru, který jí byl ztělesněním tohoto atributu Halloween? Kdo řekne.

  Pokud tomu tak není po ruce současné době, její role může dobře plnit dýně, z papíru vyrobený vlastníma rukama. Existuje několik způsobů výroby takových artefaktů. V každém případě, kreativní přístup k vytváření věcí, ona bude zdobit dům a vytvořit dovolenou náladu.

  První takový artefakt - dýně od papíru na Halloween s překvapením. Aby to bylo možné v případě, kdy je navržen tak, aby vykonávat dvě funkce: domácí dekorace a krabice lahůdek pro děti. V tomto případě, jeho výroba bude potřebovat dva listy papíru, oranžové a zelené, tužku, lepicí páskou, nůžky.

  Oranžový list by měly být sníženy na proužky pro dva a půl centimetru na vědomí, na ně středním ohybem, složit dva pásy proti sobě v úhlu 90 stupňů, opravit lepicí páskou. Pak totéž s dalšími dvěma pásy a je již uložena na předchozí pod úhlem 45 °, zajištění všechny stejnou kazetu do pruhů neskončí. Po tom, dát sladké překvapení a připojit všechny konce proužků v horní části, je také spojen s lepicí páskou. Ze zeleného papíru, aby se dekorace ve tvaru ocasu a listí zábavnou, připojení je jako lepicí páskou. To je vše připraveno dýně papír pro Halloween.

  Tento objem, jako je tento, se dýně mohou být vyrobeny z jiných technologií. Za tímto účelem by měla být pásy připravena šít společně, jako obvykle tlačítko zámku. Když jsou proužky pevně připevněny k sobě, bude existovat pouze jemně je komandovat, skrývá zatímco uvnitř je to pořád stejný sladký dárek. Následované řemesel zdobí oči a ústa, a přidat ocas zelené knihy.

  Jak se dělá dýně papír? Existuje jiný způsob výroby. Pro tento fit diy papírových rolí toaletního papíru a papírových ručníků. Role musí být nakrájíme na čtyři stejné pruhy (pokud je to role ručníků, bude osm), pre-složil jej v polovině. Pak by měla být natřena v požadované barvě a slepit. Pak kruh je třeba dát dlouhý pruh, spojující všechny čtyři oválu dohromady. Crafts zdobí ocas zelené knihy, očí a úst. Po dokončení několika těchto plavidel, zkombinováním do věnec, je možné, například, zdobí přední dveře.

  Nejen v místnosti, ale také slavnostní stůl Halloween může proměnit řemesla papír. Dýně, vyrobený na základě objemu notebook v podobě ovoce, může být také v tomto případě původní výzdoby. Je třeba vyříznout šest kruhů stejného papíru na požadovanou barvu, dát je na diagonále a přilepíme zevnitř sebe v kruhu. Ve výsledném oblasti je nutno oříznout dno tak, že tvoří tvar dýně. Pak je třeba se držet ocasem. To je vše, dýně papír připraven pro Halloween. Jak vidíte, vše je jednoduché.

  Jak udělat dýni z papíru ve tvaru baterky? Je třeba vzít dva listy žluté a oranžové papír. Žluté lepidlo ploché trubky. Na oranžové list, přeloženy na polovinu, aby se stejné řezy na linii skloňování. Tento list zabalit žluté trubky, vytvářející krásný načechraný baterku. Přidejte pero, oči, ústa - a dýně je připraven. Tento hack může také být umístěn v blízkosti předních dveří, nebo po některé z těchto výrobků, můžete je držet v podobě věnců a zdobí například okna.

  A tady je dýně, akordeon. Z archu papíru, oranžové třeba složit harmoniku a ohnout ji na polovinu. Stejným způsobem by měl tři další podobné věci. Potom přilepte je dohromady tak, že tvoří kruh. Vložte připravené předem oči a ústa a připojit ocas, za které si můžete pověsit dýně.

  Teď víme, jak se dělá dýně papír. To jsou jen několik způsobů výroby. Každý vybere pro sebe nejpřijatelnější možnost pro vytvoření oslavu atmosféru. Jakékoli hack, například dýně z papíru, vyrobený vlastníma rukama, budou moci vyzdobit svou dovolenou.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  80 − = 72