Jak se dělá noční světlo

Jak se dělá noční světlo

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak udělat krásný noční světlo s rukama

Obrovské množství master classes nás motivuje, aby se suvenýry, drobné dárky a dekorace interiéru s jejich vlastních rukou. Maličkosti přidat pohodlí interiéru a jistě lahodí oku. Může to být vždy hrdý na to, obdivné hosty, který je předmětem vaší práce, jedinečné dílo.

V tomto článku najdete popis několika způsobů, jak noční světlo s rukama nad hlavou. Proč noční světlo? Navzdory skutečnosti, že daný předmět je možné zakoupit v obchodě, a to vždy potěšení ukázat fantazii a dělat to sami. Poté se noční světlo bude nejen dávat světlo, ale také zahřát své vřelosti a to díky tomu, že je vyroben s láskou a náklonností.

Chcete-li noční světlo rukama, stačí pouze přisluhovač

Materiál, který existuje v každém bytě. Jednou z výhod této lampy je, že nevyžaduje připojení k síti. Budete si moci vychutnat hvězdnou oblohu z pohodlí domova s ​​malou baterkou, práce z mizinchikovyh baterií.

Takže budete potřebovat: sklenice se šroubovacím uzávěrem, tlusté fólie, šídlo, nůžky, podnos (nebo tvrdý povrch, který se nebojí škrábanců), malou baterku.

Krok 1. Vezměte listu fólie a barvy na něm hvězdné oblohy vzor. Pokud chcete, přesnou kopii, budete muset tvrdě pracovat. Můžete to udělat schematicky z paměti.

Krok 2: Vložte list s režimem nakreslené na pevný povrch a pomocí malého vrtáku pro vrtání otvorů. To bude naše hvězda.

Krok 3. Odříznout všechny přebytek z fólie. Výška desky musí být rovna výšce plechovek. Jemně přemístit trubkovnicí a vloží do připravené sklenice.

Krok 4. V dolní části bank by měla být stanovena s baterkou a zapněte ji.

Zbývá jen čekat na noc a vychutnat si obraz oblohy.

Udělejte si noční světlo s rukama za ložnice je poměrně jednoduchý. Bude to krásné lampa s krajkou.

Pro výrobu budete potřebovat: trochu krajky tkaniny, čistý banka, nůžky a nitě, baterku s bateriemi.

Krok 1. Vezměte čistou, suchou sklenici, zabalit s krajkou, nemělo by jít do překrývat okraje bank jednat. Uřízl všechny zbytečné.

Krok 2. Šít krajkový okraj tak, aby se získal rukáv. To lze provést pomocí stroje nebo ručně.

Krok 3. Dejte výsledný rukáv na břehu řeky.

Krok 4. Dejte jar lucernu a utáhněte víko.

Spustit noční světlo s rukama můžete během několika minut, a její světlo přinese romantiku do svého domova.

Další možností pro romantickou večeři - noční světlo s motýly.

Pro jeho výrobu, je nutné: drát (asi 50 cm), 2 bílý papír, banka, konvenční ploché svíčky šablony motýlů.

Krok 1: Řez několik motýlů šablony (6-7 ks) bílého papíru. Druhý trubkovnici a vytlačit krásné rozeznat hranu (vlnité ostrý).

Krok 2. vložené motýlů na výsledném trubce náhodně, takže 2 kusy pro další krok.

Krok 3. Vezměte drát, zábal její banku 1 znovu, a pak ohnut tak, aby se získal půlkruh nad sklenice. Ve výsledném ohybu prostřednictvím spojovacích strun zbývajících 2 motýla.

Krok 4. Uvnitř našich trubek s lepenými motýlů dát sklenici.

Krok 5. Banka dát zapálenou svíčku a vychutnat nádherný obraz.

Noční světlo pro dítě

Make a noční světlo pro děti s jejich vlastních rukou je také docela jednoduché, hlavní věc - ukázat představivost. Pro ty, kteří chtějí potěšit své dítě, novou verzi domácí.

Budete potřebovat: kruhovou mísu nebo skleněnou mísu, baterku (nebo lepší vánoční věnec), hodně tylu a tylu, lepidla a trpělivosti.

Krok 1. Bereme hodně tylu a řezaných kruhů.

Krok 2. Vezměte misku, musí být čistý a suchý. Dále vzít jednu kruh tylu a složit jej do tvaru růže (převzít středu, zvedání okrajů up - váš Shanker je připraven). S lepidlem opravit tylu na strop, držet ho jen na půl cesty. Tak získáte načechraný míč.

Skrytí věnec nebo baterku do stropu, a ukázat vaše dítě krásné kouzlo. Ten kluk bude nadšený a šťastný, usnout ve světle takové lampy.

Tvorba noční světlo s rukama (foto dílny popsat proces v detailu), změníme nejen dětského pokoje, ale do ložnice.

Pro znalce kreativity a jen homosexuálů, bude tato možnost dokonale vyhovovat.

Jak se dělá noční osvětlení, pouze za použití prostředků na ruce, popsané výše. Pro výrobu zábavné řemesel budete potřebovat nejen sklenici, ale také fluorescenční barvivo, který svítí ve tmě. Čím více barev, které používáte, tím více zábavy ven, ale můžete to udělat s minimem fantazie skladem.

Tak, aby dóze, štětce a barvy. Kreslit, co přijde na mysl, na vnitřní straně bank. Během dne bude barva hromadit světlo a v noci můžete vidět, co je nakreslena na břehu. Tento druh potěší vždy dává pozitivní emoce.

Uvedení krásný noční osvětlení doma

Myšlenka №1 - Projector "Starry Sky"

Takže úplně první verze svítidel - hvězda projektor z plechovky a baterka s bateriemi. To domácí verze je vhodná pro pokoj nebo dětský pokoj. Chcete-li noční osvětlení hvězdná obloha s vlastníma rukama, nejprve připravit následující látky:

 • skleněná nádoba s víkem (to je žádoucí nalézt nádobu ve válcovém tvaru, a ne konvenční „bellied“);
 • tlustý list fólie;
 • svítilna s bateriemi;
 • nůžky;
 • šídlo.

Myšlenka je - budete muset snížit fóliového výšky nádobu, aby otvor v něm pro celou oblast a do kontejneru. Za to, že banka potřebuje, aby přiložený baterku, a self-made star nightlight připraveni, můžete ji zapnout v noci a užít si atmosféru ve stylu „prostoru“.

Mimochodem, velmi důležitý bod - na noční obloze, že děti milují se dívat na souhvězdí Velkého a Malého vozu. Bylo by hezké, aby se otvor ve fólii, tyto dvě konstelace, na self-made projektory jsou zobrazeny na stropě nejznámější souhvězdí pro dítě. Ujistěte se mohou vyskytovat prostor spíš jako noční světlo hvězdné oblohy, zda nejsou otvory ve fólii rozbít podle diagramu uspořádání hvězd:

Existuje jednodušší způsob, jak hvězdné noční osvětlení v dětském pokoji s vlastníma rukama - s použitím těch nejobyčejnějších plechovku. Vše, co potřebujete - čistit povrch štítku sklenic, malované na příslušnou barvou a udělat díru s šídlem. Za to, že v bance, můžete buď umístit přiložený baterku s bateriemi, nebo dokonce jen dát zapálenou svíčku. Druhá možnost bude vytvořit romantickou atmosféru v ložnici. Ready nightlight by měl vypadat podobně jako na obrázku:

Myšlenka №2 - LED Downlight

Stojí za to vidět další zajímavý master class s ukázkami fotografií sestavit improvizované noční světlo z LED diod. Aby bylo krásné lampy v dětském pokoji je třeba připravit následující látky:

 • dvě průhledné plastové trubky různých průměrů;
 • LED vhodný jasem a barvou;
 • velké trubice;
 • skleněné oblázky;
 • kus drátu;
 • lepidlo;
 • kleště;
 • board LED;

Tak, aby vedl popis byl pochopitelný pro vás dáme krok za krokem, jak vytvořit noční světlo ze šrotu materiálů.

 1. Pomocí kleští, ohnout konce LED žárovky, jak je vidět na fotografii.
 2. Připojení všech LED s kusem drátu paralelně. Dávejte pozor na polaritu.
 3. Připojení obou konců drátu k hotové desky.
 4. Zapněte výkonné noční osvětlení a uvidíte, jak to funguje. V případě, že žárovka se zahřát, přidejte rezistor řetězec.
 5. Lepidlo menší průměr trubky do jednoho, že více.
 6. V prázdnu nalít ozdobné skleněné koule.
 7. Nasaďte uzávěr na tubě s LED diodami. Je-li průměr zástrčky je větší než trubky, jsme si jisti, aby se těsnění (může být od koženým řemínkem, vložili dovnitř, jak je znázorněno na fotografii).
 8. Obrátit připraven LED lampu.

Ale na takový jednoduchý technologie může LED noční osvětlení v dětském pokoji s rukama. Jak vidíte, vše je poměrně jednoduché a nevyžaduje vytvoření více než půl hodiny.

No, poslední z původních mistrovských kurzů na výrobu noční světlo z materiálů po ruce - s použitím bank čaje. V takovém případě si můžete udělat krásné noční světlo v domě, který je vhodný pro dětský pokoj.

Takže, nejprve připravit následující látky:

 • jar čaje pod původní podobě;
 • šrot banky velikosti listu papíru;
 • lepenkové desky;
 • Papírnictví nůž;
 • akrylová barva;
 • kus brusného papíru;
 • vteřinové lepidlo;
 • maskovací pásky;
 • Kazeta pro žárovky;
 • žárovka;
 • napájecí kabel;
 • switch.

Opět platí, že je vhodnější, aby krok za krokem instrukce pro montáž improvizované noční osvětlení v domácnosti.

 1. Řez list papíru pro scrapbooking vhodnou velikost, aby bylo možné zcela zabalit sklenici. Pokud jste se rozhodli zrušit vzorovaný papír okamžitě na vědomí důležitý bod - vrchol lampy spodní bank.
 2. Odstraňte víčko z bank opřít ji na list papíru a tužku kruh střih kanceláři nožem.
 3. Vyřezávané vzor na nádobě, ve vhodném místě (v budoucnu to bude okno). Maskovací páskou a bezpečný s papírovým oválný kruh s tužkou.
 4. Řez podle oknu rozložení, jak je vidět na fotografii.
 5. Smirkový papír vyhlazení hran.
 6. Opět, za použití oválný šablony, opřít ji listu lepenky a tahu. Poté nakreslit okénka uvnitř oválu, jak je znázorněno na fotografii, a řez jiným Maker improvizované noční světlo v dětském pokoji.
 7. Na vnitřní straně lepidla na kartonu banky.
 8. Zdobí vnější část nádoby, používat jejich představivost. Můžete si vytvořit krásný lampu, zdobí ji s akrylovými barvami, papír, nebo dokonce nit.
 9. Na zadní straně lampy vyříznutého otvoru pro napájecí kabel.
 10. Nakrájejte na otevření víka plechovky pod objímky.
 11. Shromáždí v řetězové kazetě s žárovkou, vypínačem a elektrickou zástrčku.
 12. Upevnění držáku v bance a našroubovat žárovku.
 13. Sestavte Připraveno noční osvětlení pro děti a ujistěte se, že to funguje. V ideálním případě by to dopadlo takhle:

To je všechny pokyny k montáži domácí lampu pro dítě. Jak můžete vidět z materiálů po ruce, můžete dokonce udělat sami krásy domu, existuje vůle a trochu fantazie!

A nakonec bych rád, aby vám originální nápady pro výrobu lampy s rukama doma. Ve videu můžete vidět, jak se dělá krásné noční světlo šrotu materiálů:

Jak vidíte, existuje mnoho originálních nápadů na vytváření stylových lamp nejen pro dětské pokoje, ale také pro ložnici. Doufáme, že se vám líbil opcí, a teď víte, jak udělat noční světlo s rukama jako doma!

Noční světlo k osvětlení místnosti s rukama

Noční osvětlení nenarušuje spánek a vytváří příjemnou atmosféru

Noční osvětlení vytváří příjemnou atmosféru ložnice před spaním a umožňuje pohybovat ve stínech, což umožňuje aby nerušil spánek spící členy rodiny obracejí na jasném světle.

Noční světlo (noční osvětlení) v dětském pokoji ušetří děti ze strachu z tmy. Tato světla spotřebují minimum energie a mají obrovskou škálu.

Kromě funkční účel, noční osvětlení Jsou součástí návrhu místnosti a vytvořit různé vizuální efekty. Barevný design světla dětského pokoje dává báječné a magie dětské představivosti při usínání, a dekorované v půltóny ložnici osvětlení dodává tajemství a intimity v komunikaci.

Barevný design ložnic pomocí noční osvětlení

Vlastní konstrukce noční osvětlení

V obchodech najdete velký výběr noční osvětlení s různými vzory pro každý vkus a rozpočet. A ne vždy nezávislá produkční nightlight bude ekonomicky oprávněné, ale noční osvětlení design poskytuje dostatek prostoru pro kreativní myšlení s minimální investicí. Proto, aby se noční osvětlení vlastníma rukama Může někdo údržbář, kdo chce dát interiéru jedinečnou osobnost bytu.

Jednoduché domácí noční lampa vyrobena ve tvaru koule

Když dekorace osvětlení, na rozdíl od hlavního svazku, což vyžaduje rovnoměrné rozdělení světla, je hlavní důraz je kladen na úspěšnou kombinací těchto faktorů, které tvoří vizuální vnímání:

 • Barva světelného zdroje;
 • Projekční paprsky na odrazné plochy;
 • Lom světla a rozkladu barev duhy (difrakce, disperze);
 • Odraz a rozptyl světelného toku;
 • Kombinace různých barev a vizuálních efektů.

Příklad barevný vizuální efekt získaný pomocí hranolu (disperze)

Účinek „hvězdné nebe“ na stropě

V jednom z článků tohoto zdroje svítidel pro podhledy zmínil světelný design v podobě hvězdná obloha. Tato vizuální efekt je dosaženo umístěním malé reflektory a prameny vláken od stropu způsobem replikaci siluety hlavní konstelace v noční oblohy.

Podhled, "Starry Sky"

Tento efekt může být vytvořen jiným způsobem - pomocí projekci obrazu na stropě. Pro tyto účely můžete použít starý projektor pro filmové pásy, vložení rámečku s obrázkem na obloze. Nicméně, toto svítidlo bude nevýhodné z hlediska spotřeby energie, může také dělat hluk.

Světelný design ve stylu „hvězdné nebe“, s promítáním obrazů na zeď

Projektor může být jednodušší a nákladově efektivnější, bez použití čoček. Pro tyto účely je vhodná kovová plechovka vhodné velikosti. Potřeba, která má být provedena s šídlo nebo vrtat do břehu kruhu a dát dovnitř světelného zdroje s nízkou spotřebou - například halogenovou lampu. Procházející otvory světla dopadajícího na stropě, bude to napodobit zářící hvězdy.

Jednoduše vyrobit projektory hvězdná obloha

Můžete strávit trochu více času a učinit projektoru „hvězdné nebe“ s použitím LED diod jako zdroje světla, a v případě materiálů na dosah ruky (např z krabice na CD), jak je vidět ve videu:

Použití laserová ukazovátka na světlo

Samozřejmě, vytváří projektor tímto způsobem, bude prakticky nemožné, aby znovu uspořádání hvězd na obloze. Proto se domácí projektor může být použit k vytvoření pozadí záři vzdálených hvězd a světel znovu souhvězdí pomocí fixní směr laserová ukazovátka, promítací jejich světlo na stropě ve správném pořadí.

Laserová ukazovátka jsou self-napájen baterií, která se brzy vyčerpá při častém používání svítidla. Proto se jejich použití v nočním lampy by měly přijmout napětí od napájení. Chcete-li to provést, je nutné demontovat laserové ukazovátko, a připojit k elektrodám v kontaktu s póly akumulátoru a tlačítka uzamknout pomocí pásku, nebo tím, že jumperu na desce.

Demontovány laserové ukazovátko

Laserový zaměřovač jako zdroj světla světlo-emitující dioda, takže paprsek nemá destruktivní vlastnosti. Ale přesto je třeba dbát na přímé ani odražené soustředěný paprsek lampy dopadající na sítnici oka. LED diody, v zásadě mají velký potenciál pro vlastní tvorbě noc svítidel, a to díky svým malým rozměrům, nízké spotřebě energie a různých světelných barvách.

noční osvětlení konstrukce z různobarevných diod

Lom a odraz světla na noční světla

O charakteristikách LED lampy a LED pás je připojen jako hlavní dekorativní osvětlení a diskutovány v předchozích článcích. Můžete experimentovat s oběma segmenty světelného pásu karet a jedné LED. Video pod noční osvětlení je tvořeno z injekční stříkačky a LED pásky.

Chcete-li vytvořit barevné světelné efekty potřebné pro světlo z reflektorů rozptýlené, což se projevilo i lomené v různých kombinacích.

LED lom světla křišťálové sklo

Jako příklad samostatně vyrobené lampy může způsobit sklenice skleněnými kuličkami nebo fragmentů. Umístěním uvnitř několik LED diod, můžete získat hodně šumivých a třpytivé odlesky, získaných odrazu a rozptylu světla. Umístění v takové lampy několika LED diod o různých luminiscenční spektra tak získá barevný efekt.

Lampa je vyrobena z převrácených kelímků naplněných skleněných perlí, osvětlené zevnitř pomocí LED

Níže, jako příklad rozmanitosti vizuálních efektů ve videu ukazuje sklo s LED stojanu. Tento produkt se vyrábí průmyslově, ale nápad je dát půdní mistry myslet na konstrukci domácí noční světlo.

Jako disperzní stropní lampu lze použít celou řadu průsvitných a reflexních předmětů - bublinky parfémy, hračky, vánoční ozdoby, křišťálové sklo, různé domácí a tak dále.

Veselá designu noční světlo v podobě hraček jisti, že si děti

Jako příklad - při nafouknutý balónek na ukončení vlákno opakovaně s lepidlem, po vytvrzení vytvarované tvrdý obal lumen. Umístěním uvnitř světelného zdroje, můžete získat působivý a unikátní osvětlení. Můžete jít a jednodušší způsob - vkládáním hotového vedl dětskou hračku.

Zařízení této noční světlo je jasné, bez připomínek

Bezpečnostní noční osvětlení

V různých uměleckých fórech můžete najít obrovskou škálu různých příkladech provedení nápady v oblasti dekorativní osvětlení a noční osvětlení. Rovněž jsou zde popsány způsoby práce s různými dekorativních prvků a různých výtvarných technik, kterými vytváří barevné obrazové stránky.

Příklad lampa, která může být doslova nazývá umělecké dílo

Chcete-li najít inspiraci kutil by měl navštívit informační platformu, ale v první řadě, když si vytvořit ručně psané přípravky by se měl starat o zabezpečení a vzít v úvahu napájecí obvod světelného zdroje. Je mylná představa, že nízká napětí a nízké zdroje energie miniaturní světelné jsou klíčem k bezpečnosti.

Příklad domácí obvod nočního světla LED

Ve skutečnosti, tři voltů pro napájení LED, nebo 12 voltů potřebných pro halogenová žárovka lampy nepředstavuje hrozbu v kontaktu s lidským tělem. Ale když zkrat nastane v okamžiku kontaktu oblouku, a projde drátem proudu schopen zahřát na teplotu vznícení izolace. V tomto případě bude napájecí zdroj pracovat po dlouhou dobu za přetížení a jistič v panelu nereaguje.

Vytváření vlastních noční lampy a zdroje pro ně, je třeba chránit pojistek vedení mezi světelnými zdroji

O lokalitě pojistkou a jeho výpočet je popsán v předchozím článku. Po zajištění vedení na výstupu napájecího zdroje, je třeba se postarat také o elektrické desce samotné, obklopuje ho v odolném pouzdře, vzhledem k tomu, že dětská zvědavost, povzbuzovat dítě, aby prozkoumala tajemnou svítící kontrolku.

Ukrývající noční osvětlení v dětském pokoji by měly být odolné a spolehlivé

Tento článek je jen malý zlomek všech druhů noc lehkých konstrukcí. Shrneme-li výše uvedené, je třeba odpovědět na otázku, jak učinit noční světlo s rukama - poradí: odkrýt svou fantazii, striktně dodržovat oheň a elektrické bezpečnosti. Níže je video vysvětluje význam správné osvětlení spát dítě a ukazuje mistrovskou třídu na nezávislé výrobní noční osvětlení

Přidat komentář zrušení odpovědi

Vybrat kategorii

nedávné publikace

 • Instalace elektrický sloup v sektoru země nebo soukromé 08/11/2017
 • Top 20 chyby zapojení nebo co nedělat 30/10/2017
 • Vlnité a pevné trubky pro vodiče: PVC nebo HDPE? Instalace kabelů zvlnění 10/11/2017
 • infoelectrik.ru

  Všechna práva vyhrazena © 2015.

  kopírování textu zakázáno.

  Všechna videa a obrázky nejsou majetkem webu. Za použití těchto informací se v místě aplikace není odpovědný.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  5 + 4 =