Jak se dělá oranžové barvy laků

Jak se dělá oranžové barvy laků

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak snadno se dostat oranžové barvy s použitím barvy

První kroky v práci s dekorem, většina umělců se potýkají s problémem nedostatku mnoha barev ve standardní sadu barev. A v každodenním životě je třeba k výrobě různých tónů vzniká poměrně často: výběr barev malovat stěny v domě před volbou ideální volbou oční stíny. Nicméně, nebuďte naštvaný, pokud k dispozici arzenál nátěrových hmot není nutnou součástí. Nezapomeňte, že má přítomnost pouze ve třech základních barvách: žluté, modré a červené, můžete získat jakýkoliv přirozeně se vyskytující barvy. Takže pokud chceme získat pomeranč prostě muset míchat dvě základní barvy: červené a žluté, stejně jako seznámení se s některými drobnými odchylkami, které jsou umělci při míchání barev.

Chcete-li začít, připravit vše potřebné. Je potřeba, aby:

 1. Povrch pro míchání (například palety);
 2. žluté a červené barevné odstíny;
 3. štětce;
 4. plátno nebo jiné pracovní plocha, na které plánované použití získaného materiálu (akvarel papír, pastel papír, atd).

Výsledkem míchání žluté a červené barvy

Chcete-li získat dokonalý finální barvu, než začnete, ujistěte se, že povrch je bez cizích látek (chmýří, prach, kartáč na vlasy, atd.) Také je potřeba, aby okamžitě určit, který ze způsobů, jak Chcete-li získat požadované oranžový tón. Pokud se míšení provádí na papíře, finální odstín vyroben překrytím tón po aplikaci kompozice vrstvy do druhé. Máte-li míchat barvy na paletě nebo b bank získat samostatný nový tón jako výsledek.

Pro oranžovou, kombinovat barvy na papíře, pre-potřeba se rozhodnout, co chcete se dostat do konce roku. Vzhledem k tomu, když se vztahují na horní části žluté na červenou, celkové vyznění je tmavší než při aplikaci na červeném vrcholu. Je také důležité zajistit, aby se kartáč ke smísení byla zbavena cizích odstínů, protože přítomnost chlupy na ruce jiné barvy barvy mohou dát zcela neočekávaný výsledek.

Stejné pravidlo by se měla řídit, pokud koncipována tak, aby byla získána požadovaná oranžové barvy v suché malby. Jen nanášejí vrstvy žluté červenou na sebe, a pak rozmačkáme. Výsledná barva bude zcela záviset na tom, zda barevná vrstva nanesena výše: v případě, že poslední vrstva byla žlutá, pak se oranžově červený zapalovač, pokud - je vytvořena z červeno-oranžové barvy.

Doporučuje se pro sledování videa o prolnutí:

Při míchání barev na paletě, je situace o něco jednodušší. Musíte dát na její malou jednom nátěru základny a další, a pak se smísí s špachtlí (speciální malé špachtle). Fit a tradiční štětce, ale opět, nezapomeňte se ujistit, že kartáč je zbaven ostatních barev.

Zcela odlišné směšovací pravidla by měla být vedena, pokud pracujete s olejovými barvami. Chcete-li výsledná barva je oranžová, je třeba použít žluté a červené tahy jsou velmi blízko u sebe, a pak šel dopředu na krátkou vzdálenost, uvidíte, že se nám podařilo dosáhnout požadovaného účinku.

Poměry červené a žluté barvy zcela záviset na tom, co odstín chcete získat výsledek. Takže když míchání barev ve stejném poměru jako výsledek dostanete klasické oranžové barvy. Aby výsledný oranžový byl zlatější nebo žluto-oranžová, žlutá barva by měla mít přednost. Zatímco pro ohnivé oranžové nasycená, červená by se přidat další. Také si můžete změkčit výsledný odstín oranžové, přidávání trochu bílé barvy, pak získáte světlejší, pastelové tóny. Ale pro lepší stmívání tón černá není použita, protože to nejen zakrývá mnohem přehluší barevného spektra. Pro tmavší odstín oranžové Doporučuje se použít malý tmavě šedá.

Jména oranžové spektrum

Princip oranžové barvy je poměrně jednoduché, stačí vědět, model a princip RGB míchání, aby co nejvíce stabilní strukturu. Druh práce, ať už malování nebo pokoj dekor, nemění nic na způsob výroby oranžové květy.

 1. Dělat hnědá míšení jiného Browna, i když ne jasný, ale docela populární. Používá se na opravy bytů, pro malování interiérových předmětů, při kreslení.
 2. Všechny čipy, jak míchání barev se dostat fialovou barvu Každý člověk má někdy přemýšleli o tom, jak se dostat ten či onen barva od umělce. Ve skutečnosti se získají mnoho odstínů.
 3. Co je to způsob, jak dostat červenou barvu míchání barev Každý ví, že kombinací tří základních barev (červená, žlutá a modrá), můžete dosáhnout jakoukoliv barvu. Tato teorie je stále.

Osm způsobů, jak vařit černou matnou barvou pro různé povrchy

Černá barva je potřebný materiál v domácnosti. To může být získána z specializovaném obchodě nebo ...

O jakou barvu to zbarví oranžově?

Jaké barvy by měly být smíchány, aby oranžovou barvu?

Tam je teorie barev. Podle této teorie základní barvy: červená, modrá, žlutá. Ostatní - více nebo v jeho blízkosti, v závislosti na tom, kde se nacházejí na barevném kole. Na tomto barevném kole je snadné pochopit, jak jsou barvy získají smísením primárních barev.

Například smícháním modré a červené změní fialové (umístěný na kruhu mezi těmito barvami), červené a žluté - to dopadá oranžový (odpověď na vaši otázku již přímo) (teorie přístup k základnímu míchání barev základní. - Získat víc, ne naopak). Barvy se liší v saturaci, v odstínech teple.

Mixování červené a žluté dává oranžovou. oranžová nasycení závisí na poměru jeho základních barev

Pro srovnání, pamatovat umístění barev ve spektru - červená, _oranzhevyy_, žlutý, zelená, modrá, indigo, fialová.

Orange můžeme získat smícháním červené a žluté. Můžeme vzít žlutější, pak bude svítit oranžově, a může trvat více červená - pak se jasně oranžovou barvu. Můžeme přidat i další barvy, jako je bílá.

Orange je dosaženo v případě, že žluté barvivo postupně přidávat červeně. To může být, a naopak, ale proud barva není příkladem víc.

Pokud jsou přidávány do žlutohnědé barvou, nebude oranžové a okrové.

A když smícháte žlutá s bílou barvou a přidejte zelené, dostanete citrónově žlutou barvu.

Tyto informace jsou užitečné k zahájení opravy.

Oranžová barva je získána smícháním dvou barvách: červené a žluté. Optimální jas je považován poměr těchto dvou barev, jeden po druhém. Ale pokud chcete získat živější, syté barvy, zvýšení množství červené a bledě - žlutá.

Chcete-li oranžovou barvu, je nutné přidat červené barvy žluté.

Čím více budete přidávat červené barvivo, tím tmavší se stane pomerančový. Když přidal se k výslednému oranžové barvě bílé barvy, budete mít měkčí barvy - světle oranžové.

Chcete-li získat oranžovou barvu, je třeba míchat barvy červená a žlutá barvu.

Pokud si mix červené a žluté ve stejném poměru, dostanete klasické oranžové barvy. Jestliže jste užil více žluté, a nakonec dostaneme zlatou oranžové nebo žluto-oranžové barvy.

Vezmeme-li více červené barvy, sytost oranžovou barvou.

Ostap Bender, pamatujte, že šel do holínky oranžovou barvou, což je jeden z odstínů, kdyby oranzhevogo.Vryad jejich obraz sám, ale s cílem získat co nejlepší barvu, kterou potřebujete smíchat všechny stejné dva původní červené a žluté

Pokud nechcete mít oranžově v paletě, a to budete potřebovat. Můžete kombinovat dvě barvy, a to žluté a červené. Podíl považují navzdory tomu, co budete potřebovat oranžový odstín. Je-li tmavší více červených a vice versa.

Dva barvy musí být smíchány k získání oranžová barva: žluté a oranžové. Light Orange dostanete, když budete mít žlutý ve 2 krát více, a pokud budete mít delší červeně, bude tmavě oranžová barva.

Jak se dostat na oranžovou barvu a její odstíny

Orange - jediná barva, která nemá chladné barvy, vždy teplé a veselé. Jak se dostat na oranžovou barvu, je známo, že mnoho, dokonce nesouvisí s malbou. Dvě barvy: žlutá a červená - rodí odstíny zapadajícího slunce.

Existuje pouze sedm poznámky, z nichž vytváří nekonečné množství melodií a všechny tři základní barvy, z nichž celá duhových barev. Jádra jsou červené, žluté a modré barvy. S těmito barvami na paletě, máte celou řadu odstínů, pomohou malovat realitu v jasných barvách, nebo skrýt v odstínech šedé. Mixování červené, žluté a modré v různých poměrech, dostaneme sadu sekundárních barev, které na oplátku poskytují nové odstíny.

Míchání barev potřebují vědět několik věcí:

 • základní barvy a bílé nelze získat smícháním barev;
 • Černý se získává smícháním tří základních barev;
 • Pokusit se míchat více než tři barvy najednou.

Oranžová - barva slunce, oheň, ovoce a koření. To má pozitivní energii, inspiraci optimismus poplatků. Tato barva v sobě spojuje mužský a ženský: ženy - žlutá, muži - červená. Oranžová v důsledku míchání žluté a červené představuje obě pohlaví.

Interiér této barvy je často používán v dětských a sportovních zařízení, to vypadá dobře v kavárně s mládeží. Dům tato barva se doporučuje pečlivě, to by nemělo být mnoho. Jasně oranžová oblečení mluví o činnosti a veselí. K dispozici je také negativní straně oranžové. Psychologové se domnívají, že tato barva je schopen podrobit lidem postiženým společnosti, davu, což je důvod, proč to je široce používán v interiérech náboženských sekt.

Oranžová je součástí, což znamená, že je získán smísením dvě hlavní: červené a žluté. Míchání barev - jednoduchý proces, ale vyžaduje trochu přípravy.

Pro práci potřebujeme:

 • Pracovní plocha. Čistý paleta nebo papír, můžete použít sklenici. Jar nebo paleta, díky hladkému povrchu, ideální základna pro mix barev. Barva je používán zároveň jako přísady při přípravě omáčky. Pokud se rozhodnete míchat barvy na kus papíru, je tu další metoda: tahy jsou aplikovány střídavě, další mrtvice překrývá tu předchozí, vytváří efekt novou barvu.
 • Nátěrové hmoty. Pro jakékoliv barvě nebo odstínech natolik profesionální mít základní barvy: červená, žlutá, modrá. Začátečník umělec je lepší používat primární a sekundární barvy. Také se ujistěte, že máte v arzenálu bílé a černé barvy.
 • Štětec nebo stěrka (špachtle).
 • Ředidlo (terpentýn, lakový benzín). Zředěný fondy jsou zkušení umělci. Jsou určeny pro míchání a ředění barev.

Vším, co potřebujete k výrobě nových odstínů, snažíme se vytvořit barvu dobrou náladu.

Chcete-li vytvořit klasický oranžovou barvu, která se mísí červená a žlutá ve stejných poměrech. Pokud nakreslíte kvaš, promíchejte lak je výhodnější do sklenice či skleněném povrchu. První vzít kvaš červená, pak žlutá a mix, což v oranžové barvě. Při použití akvarely ve sklenici nebo přidat do palety trochu vody, pak dal červené a žluté barvy, promíchejte je, jste se obrátil na oranžovou.

V začátečníky Možná se divíte, jak se dostat na oranžovou barvu pomocí akrylové a olejové barvy? V tomto případě se míšení probíhá rozdílnými pravidly. Na pracovní plochu, umístěte červené akrylové barvy, žluté blízko špičky kartáčku a přímé barvy k sobě, postupně se jejich smícháním. Směšování akrylovými barvami, nezapomeňte použít ředidlo, že zpomaluje proces sušení.

 1. Olejové barvy - velmi hustá a hluboko v barvě, které jsou smíchány ve třech směrech.
 2. Fyzický neklid, který jsme již viděli na příkladu akvarely a kvaše. Použití vrstev: nejprve dát červenou barvu a dát ji vysušit, naneste průhlednou vrstvu na vrcholu žlutou barvou, nakonec se ukáže, oranžové nebo červené, oranžové barvy.
 3. Aplikování tahů primárních barev. Na plátně nebo papíru k sobě navzájem jsou aplikovány tahy nejprve červená, pak žlutá.

Při práci s olejovými barvami, nikdy míchat více než tři barvy najednou, tento trik je k dispozici pouze pro profesionály.

Jak se dostat červenou, oranžovou a žluto-oranžové barvy

Orange má mnoho odstínů tónu závisí na počtu primárních barev a způsobu míchání barev. Pokud si mix ve vrstvách, čímž se získá červená barva je nejprve aplikován žluté barvy, poté červenou. Totéž se žluto-oranžové barvy při aplikaci na sobě nebo za použití postupných tahů by mělo přesahovat žluté na červenou. Fyzikálním míchání barev žluté, musí být větší než v případě směsí červeného přidat další, dostanete červeno-oranžové barvy.

Aby bohaté červeno-oranžové tóny, můžete přidat hnědé barvy. Chcete-li vytvořit více klidu, pastelově oranžovou barvu přidat šedé, to dopadá perfektní odstín slouží k zápisu podzimní scenérie. Doufáme, že jsme otázku, jak se dostat barvu oranžovou a její odstíny odpověděl. Přejeme oranžové náladu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + = 13