Jak se dělá televizní anténu s rukama nad hlavou

Jak se dělá televizní anténu s rukama nad hlavou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Tvorba televizní anténu s rukama

Navzdory obrovskému počtu televizních antén poskytovaných na spotřebitelském trhu, které lze snadno zakoupit v každém obchodě s elektronikou, zájem na tom, jak učinit antény k televizoru s rukama nad hlavou, není ztraceno. Tento zájem lze vysvětlit neochotou utrácet peníze na nákup antény od odbyt (pokud jste ve vnitrozemí nebo na zemi), nebo selhání nákupu.

Antény pro televizi mohou být rozděleny do několika typů.

 1. all-wave anténa - stavba je snadno vyrábět, mohou být vyrobeny z jednoduchých materiálů na dosah ruky. Dost dobře chytá digitální signál mimo město, kde je tolik hluku. Když je umístěn v blízkosti vysílací věže mohou přijímat analogové televizní vysílání.
 2. Protokol-periodická rozsah Antenna To je také snadno vyrobit. Má dokonalý soulad s podavačem na všech rozsazích, aniž by se změnily jeho parametry. Vzhledem k této konstrukci průměrných technických parametrů, může být použit v dané zemi, nebo jako pokoj v anténě.
 3. UHF antény. Často zjednodušený modifikace Z-anténa funguje bez ohledu na signálových podmínkách.

Pokud je váš dům je více televizorů, pak byste se měli naučit, jak se připojit k jedné anténě televize 2-3.

Vsevolnovoj zachycuje televizní signál je také nazýván chastotnonezavisimymi (ANT). Jejich konstrukce se může lišit.

Obrázek ukazuje vsevolnovoj anténu vyrobenou z dvě kovové desky trojúhelníkový tvar a dvě dřevěné lamely, na které je měděný drát roztaženy ve tvaru ventilátoru.

Měděný drát může mít libovolnou velikost, to nehraje žádnou zvláštní roli. Konce drátu jsou upevněny v oblasti 20 až 30 mm, mezi nimi. Desky jsou spájeny spolu s ostatními konce drátu by měl být umístěn ve vzdálenosti 10 mm od sebe.

Kovová deska může být nahrazena čtvercového kusu skleněných vláken, který má měděný folie na jedné straně.

Vzhledem k tomu, výstavba domácí anténa má čtvercový tvar, jeho výška je stejná jako šířka a úhel mezi žebry - 90 stupňů. nulový potenciál bod Na obrázku je označena žlutě. není požadováno pájka na tomto místě kabelového pláště - to bude stačit pevně vázání.

Takto shromážděné ve formě televizní přijímač signálu, který je schopen přijímat dva laloky všech UHF kanálů a metr. Navíc je dobře zachytí signál ve všech směrech. Ale pokud nastavíte ANT v oblasti špatného příjmu signálu z věže, bude fungovat normálně pouze se zesilovačem. Můžete použít i jiné metody amplifikace špatný signál.

TV anténa můžete dělat s rukama ve tvaru motýla. Pro výrobu dostatečnou nejsilnější anténa, je třeba připravit desky nebo překližky o rozměrech 550 x 70 x 5 mm, s měděným jádrem drátu 4 mm průřez, a tudíž RK75 kabel.

Dále následující kroky.

 1. Značka na překližce sedadle pod otvory a vyvrtejte je. Rozměry obrázku jsou uvedeny v milimetrech. Na následujícím obrázku je uvedena tabulka pro převod palce mm.

 • dát segmenty V-tvaru. Je třeba dbát, aby stát mezi konci drátu vzdálenosti 7,5 cm. Konkrétně, je optimální, aby obdrží jasné.

 • Dále budete muset koupit zásuvku pro připojení zástrčky.

 • Kabel musí být připájen na svorky cívky, jak je znázorněno.

 • Udělat 2 další kus drátu délky potřebné k připojení konektoru „anténní soustavy“.

 • Přišroubujte zásuvku na desce a připojte všechny prvky.

 • To je vše - máš anténu k televizoru s rukama.

  Pro výrobu takového původního ANT potřebovat 2 banky (0,5 nebo 0,75 l) piva nebo jiných nápojů. Ale před tím, než televizní anténu, je nutné vzít v úvahu určité Materiálové požadavky. Konkrétně se doporučuje získat vysoce kvalitní televizní kabel, který má odpor 1 ohm metr 75. Jak si vybrat ten správný kabel? Všimněte si, že centrální jádro byl silný, a provazec má dvojitý a pevný.

  Pamatujte, že čím delší je kabel, tím silnější tlumení signálu, což je zvláště důležité pro příjem metrových vln, na rozdíl od SCM, který délka drátu je také důležitá, ale není tomu tak.

  Bude také nutné připravit pravidelný dřevěné trempel, pár šroubů, pásku nebo lepicí páskou, a pokud je to možné - s pájecím cínem.

  1. Chcete-li domácí anténu, je nutné nejprve připravit kabel. Chcete-li to provést, měří od konce 10 cm a provést řez. Po tom, vyčistit izolaci malém prostoru se dostat do izolace obrazovce být stočeno do jediného tahu.

 • Poté, na stejném konci linky jasné izolace uvnitř měděným jádrem.

 • Na druhém konci kabelu je připojen běžný konektor, který bude připojení k televizoru.

 • Dalším krokem je připojit kontakty na banky. Pro banku pomocí samořezných šroubů připevněte zkroucený štít, a druhý - na měděné jádro kabelu.

 • Po připojení vodičů k přijímači signálu, je nutné opravit cokoliv. Můžete použít obyčejný kus dřeva, mop a tak dále. V tomto případě trempel použité (to je snadné pozastavit správné místo). Pro upevnění plechovky používané lepící páska nebo izolepa. Při zajišťování nádob je důležité dodržovat jedno pravidlo: musejí se nachází na stejné ose (Ztotožnil), jinak příjem signálu bude nekvalitní. Vzdálenost mezi bankami doporučeno 75 mm, ale můžete experimentovat. Polohování lepší okno návrhu.

 • Anténa pivních plechovek může být užíván jako řada decimetr vlnové délky, a měřidla.

  Pro přehlednost je celý proces může sledovat video.

  Protokol-periodická anténa (LPA), může být použit pro příjem rádiových vln jako metr a decimetr rozsah. Může být použit pro výrobu takového přijímače signálu v pohotovostní hliníkové trubky o 10 mm průměru kovové tyče (tyče), které je možné zakoupit v obchodě, kde prodávané spojovacího materiálu. V ideálním případě, namísto závitové tyče, je lepší použít hladké trubky nebo tyče. Základem vzít plastovou tvaru U případu.

  Dále postupujte podle následujících kroků.

  1. Trubice je třeba srovnat na jedné straně pro připevnění na jakékoliv podpory. Připojit druhou stranu plastové základně.

 • Pomocí schématu níže, vyrobit vrtací tyče a otvory v krabici v požadované vzdálenosti od sebe.

 • Pak můžete vyzvednout celou strukturu. Vložte tyč do krabice a utáhnout matici jednou rukou. Na vnitřní straně na tyči, musí být terminál (to je z měděného drátu ve tvaru kroužku s ocasem pro následné pájení) a utáhnout druhou matici.

 • Po nastavení tyče ve schránce, musí být připojen (připájeny dohromady). Schéma pájení je znázorněno na obrázku. Zelená na obrázku zobrazuje konzolu (propojovací) spojující zmíněné elementy. Pravá připájen kabel běh k televizoru.

 • Když je pájení ukončeno, výroba zařízení lze považovat za kompletní a jste připraveni k testování jeho vytvoření.

  Domácí decimetr pasti signál může mít jiný tvar a strukturu z velmi jednoduchý na výrobu složitější zařízení.

  Nejjednodušší konstrukce pro příjem UHF lze provést v krátké době s rukama ze šrotu materiálů. Vše, co potřebujete - to je koaxiální kabel a kus vhodného velikosti překližky.

  Nyní vše, co potřebujete shromáždit:

  • Připravte koaxiální kabel segmentu (RK75) 530 mm dlouhý (v kroužku bude);
  • také snížit další kus kabelu 175 mm dlouhý - to bude smyčka;
  • aby se kroužek (1), pájka ní smyčky (2), a kabel (3), který je připojen k televizoru;
  • opravit to všechno na překližce a bod ze strany přijímačem televizního signálu směrem k televizní věže.

  Pokud je váš televizor pomocí této antény není zachytit signál, snaží se, aby složitější zařízení.

  UHF anténa úvodní ruce mohou být vyrobeny z drátu na obrázku 8. Pro vytvoření takového přijímače, lze použít měď nebo hliník drát o průměru 3 až 5 mm, a RK75 kabel. Výrobní proces také potřebovat lepicí pistole.

  1. S frézy musí být ustřižené dráty kus 2 až 56 cm.
  2. Na koncích každého segmentu smyčky, který musí do 1 cm.
  3. Složit čtverce drátů a připojit smyčku. Připájejte kabel do čtverce, jak je znázorněno na obrázku. K jednomu náměstí centrálního jádra je připájena k druhé - opletení. Vzdálenost mezi prvky, by měla být 2 cm. Celá struktura může být namontován v uzávěru z litru vody láhev 20, Gulf lepidla.

  Takový přijímač UHF pásma mohou být umístěny kdekoliv, a to To nevyžaduje zesilovač. To je to, že energie může být nutné v případě, že zařízení je vně, a délku kabelu je významný. V tomto případě ke kompenzaci ztrát signálu je třeba jej nainstalovat.

  TV anténa s rukama může být vyrobena z konvenčního vícevrstvých trubek. To poskytuje zařízení pro příjem UHF s možným rozsahu od 480 MHz do 1000 MHz. Tento model „“ používá trubka o průměru 16 mm a kabelem. - 5,5 m na kruhu bude vyžadovat 55 cm z trubky, a nosič - 14 cm, která je rovna čtvrtině vlnové délky. To slouží k lepšímu sladění s vnějším pláštěm kabelu a snižuje ji vysokofrekvenční proudy.

  Kabelový vývod v tomto provedení se provádí přes otvor v trubce. Opletený kabel musí být připojen přes svorky na vnořené části trubičky. Jádro drátu je připojen ke kroužku (je možné použít šroub s podložkou a maticí). Takový vybrousil funguje stejně jako vnitřní antény v apartmánech s betonovými stěnami, které jsou špatně předány televizní vlny. Vzhledem k prodlužovací kabel, může být přijato na balkoně nebo dát na okenní parapet - kvalita příjmu bude jen zlepšovat.

  Další UHF antény designu se děje v rámu. To bude probíhat od hliníkový plech (pásma).

  1. Za prvé je nutné shromáždit rám hliníkovými lištami. Zapínání se překrývají, s použitím šroubů a matic. Upevnění body, aby se zabránilo korozi, barva laku.
  2. Kabel je třeba pájet na body A a B, jak je vidět na obrázku.

 • Dále Takto sestavené krabice je připevněn ke stožáru, který je již pevně Reflektor (reflektor). Reflektor může být použit jako reflektor starých polských antén nebo požádat o tuto mřížku pro omítky.
 • Pro lepší příjem, nastavit stožárový zesilovač a spojit jej s koaxiálním kabelem (v tomto pořadí, připojit box k zesilovači).
 • Tak anténu, vyrobený vlastníma rukama, vám pomůže ušetřit peníze na jejich nákup, a v některých případech ze situace, kdy je TV, ale nominální anténa je mimo provoz, nebo není vůbec. Tím spíše, že kvalita příjmu není horší než tovární domácí protějšky. Pokud si nepřejete, aby přístroj sám vrtat, ty užitečné informace o jaký typ antény je lepší koupit v obchodě.

  Pořadí nejlepších televizorů v roce 2017, výhody a nevýhody z nejlepších modelů. Porovnání cen, popisy funkcí a technických specifikací různých značek televizorů.

  Jak vyrobit anténu k televizoru s vlastníma rukama

  Navzdory rychlým rozvojem internetu, televize i nadále hlavním zdrojem informací pro většinu lidí. Aby však bylo možné má kvalitní obraz, budete potřebovat dobrý anténu na vašem televizoru. Není nutné kupovat televizní antény v obchodě, protože to může být provedeno s vlastníma rukama a uložit zároveň dobré peníze.

  Jak vyrobit vysoce kvalitní antény pro různé vysílacích pásem a jaké materiály se používají ve stejnou dobu, budete učit po přečtení našeho článku.

  Existuje mnoho typů a forem antén, níže jsou ty hlavní:

  • pro příjem antény „vlna kanál“.

 • Anténa dostává „vlnou“.

 • Log-periodické antény. anténní soustava
 • Anténní pole.
 • Anténa pro příjem digitální televize

  Celý svět, včetně naší země, se stěhoval z analogového na digitální rozhlasové a televizní vysílání. Z tohoto důvodu, takže pokrm sami nebo si ho koupím v obchodě, musíte vědět, která anténa je nejvhodnější pro příjem formátu DVB-T2:

  • Vnitřní anténa - pro příjem signálu ve formátu DVB-T2 jen ve vzdálenosti 10 kilometrů od opakovače. V zásadě je v této vzdálenosti, signál je schopen přijmout i obyčejný drát holý a vložen do konektoru televizní antény a směřuje v požadovaném směru, ale více stabilní a stabilní signál je lepší použít pokojovou anténu.

 • Anténa „Raven“ - schopný přijímat digitální signál na vzdálenost 30 kilometrů. Tento typ antény je instalována mimo domov a nevyžaduje jasné zaměření na opakovače. Ale v případech, kdy je vzdálenost od zdroje signálu, je více než 30 kilometrů, nebo v blízkosti rušení generátory jsou vhodné nasměrovat anténu na televizní věže.

 • Typ antény DIPOL 19/21 až 69 - přijímá signál na vzdálenost 50 km. To vyžaduje instalaci nadmořské výšce 8-10 ma jasným směrem ke zdroji signálu. Ve spojení s zesilovače, který je schopen přijímat digitální signál na vzdálenost 80-100 km. Vynikající výkon antény je jedním z nejlepších možností pro příjem signálu ve formátu DVB-T2 na dálkovém vzdálenosti od opakovače činí.
 • Pokud bydlíte nedaleko od věže, pak to může udělat jednoduchou anténu pro příjem signálu ve formátu DVB-T2 vlastníma rukama:

  1. Měří od cm anténního kabelu Konektor 15.
  2. Odstraňte okraje střih 13 cm vnější izolace a opletením, zůstane pouze měděné tyče.
  3. S odkazem na TV obrazu, vystavit tyč v požadovaném směru.

  All anténa je připraven! Je třeba poznamenat, že takové primitivní anténa není schopen poskytovat vysoce kvalitní a stabilní signál z dálkového ovládání nebo na televizní věž v dálce a na místech s zdrojů rušení.

  Podívejme se na několik možností televizních antén, které lze provést nezávisle na materiálech na dosah ruky:

  Pokrm z plechovek od piva mohou být vyrobeny jen půl hodiny, k dispozici na dosah ruky prostředky. Samozřejmě, že super-stabilní signál taková anténa neposkytuje, ale pro dočasné použití v této zemi, nebo v pronajatém bytě, je docela v pořádku.

  Anténa pivních plechovek

  Chcete-li pokrm budete potřebovat:

  • Dvě plechovky piva nebo jiného nápoje.
  • Pět metrů kabelové televize.
  • Zástrčku.
  • Dva šrouby.
  • Dřevěná nebo plastová základna, na které jsou namontovány banky (mnoho závěs nebo používány dřevěné tampon).
  • Nůž, kleště, šroubovák, maskovací páska.

  Ujistit se, že všechny výše uvedené položky, které máte k dispozici, proveďte následující kroky:

  1. Strip jeden konec kabelu a připojit ho ke konektoru.
  2. Vezměte druhý konec kabelu a odstraňte izolaci na 10 cm dlouhé.
  3. Rozplést cop a otočit jej do kordu.
  4. Vyjměte plastovou izolační vrstvu kabelové šachty na vzdálenost jeden centimetr.
  5. Vezměte banky a následně šrouby na ně ve středu dna nebo víka.
  6. Přidejte se k jedné bankovní tyč a druhý kabel opletení kabelu utažením šroubů na ně.
  7. Připevněte bank na podklad pomocí elektrického páskou.
  8. Připevnit na bázi kabelu.
  9. Zasuňte zástrčku do televizoru.
  10. Pohybující se po místnosti, určit nejlepší přijímací anténu poloha signálu a opravit ji.

  Existují i ​​jiné varianty této antény, se čtyřmi nebo dokonce osmi bankách, ale naprostá množství expozice sklenic na kvalitě signálu není odhaleno.

  Jak se dělá jídlo pivních plechovek také můžete dozvědět z videa:

  Zigzag anténa Kharchenko

  Název antény přijatého v roce 1961 pod jménem jeho vynálezce Kharchenko KP, která je navržena k použití pro příjem TV antény klikatého tvaru. Tato anténa je velmi dobře hodí pro příjem digitálního signálu.

  anténa Kharchenko

  budete potřebovat k výrobě klikatě antény:

  • Měděný drát o průměru 3-5 mm.
  • TV kabel 3-5 metrů.
  • Pájka.
  • Páječka.
  • Zástrčku.
  • Elektrická páska.
  • Kus plastu nebo z překližky základny.
  • Upevňovací šrouby.

  Za prvé je třeba, aby anténa rámu. Chcete-li to, vzít drát a uřízl kus a 109 centimetrů. Další zatáčkou drát tak, aby se ukázaly rám dvou paralelních kosočtverců, na každé straně kosočtverec by měla být 13,5 centimetrů od zbývající centimetr, aby se vazby smyčky drátu. Pomocí pájedla a pájky, připojení konců drátu a zavření rámu.

  Vezměte kabel a svléknout její konec, takže jste měli možnost pájku tyč a stínění kabelu k rámu. Dále, pájení a stínění kabelu do středu rámu. Všimněte si, že obrazovka a bar neměli dotýkat.

  Umístěte rámeček na zem. Uvedený připojení k kabelu vzdálenost mezi rohy rámu by měl být dva centimetry. Velikost základny tvoří asi 10 až 10 centimetrů.

  Strip druhý konec kabelu, a nainstalujte zátku.

  Je-li nutné připojit anténu základní stojan, pro pozdější instalaci na střeše.

  Podrobnější pokyny k provedení anténní Kharchenko, můžete vidět ve videu:

  Anténa koaxiálního kabelu

  Pro výrobu antény, budete potřebovat 75 ohmů koaxiální kabel standardní konektor. Chcete-li vypočítat požadovanou délku anténního kabelu, musíte znát frekvenci digitálního vysílání a sdílet je v megahertz v 7500, a výsledné hodnoty jsou zaokrouhleny.

  Anténa kabelu

  Po obdržení délku kabelu, proveďte následující kroky:

  1. Zkraťte kabel na jedné straně a vložte konektor pro anténu.
  2. Vytáhnout zpět dva centimetry od okraje konektoru a vytvořit značku, kterou budete měřit délku antény.
  3. Poté, měřeno požadovaná délka ukousnuta příliš mnoho kleští.
  4. Na známky, odstraňte izolaci a opletení kabelu, zůstane pouze vnitřní izolace.
  5. Fold vyčištěné části pod úhlem 90 stupňů.
  6. Udělat nastavení televizoru s novou anténou.

  Vizuálně sjednotit informace můžete podívat na video:

  Je stanoveno, okamžitě, že pro příjem satelitního signálu vyžaduje tuner a speciální prefix. Proto, pokud nemáte toto zařízení k dispozici, vytvoření satelitní antény s rukama není možné, protože vy sami budete moci provést pouze parabolický reflektor:

  • Parabola plexiskla - vyrobený ohřevem. Plexiskla je umístěn na disku kopírující tvar parabolického reflektoru a je umístěna ve vysoké teploty komory. Po změkčení plexiskla, že má formu ingotů. Po ochlazení na plexiskla, vytáhl z tvaru a pasty fólií. Mínus výroba self-vyrobené paraboly je, že náklady na jeho výrobu, vyšší než tržní hodnotu továrního reflektoru.
  • Reflektor je plech - je vyrobena z pozinkované oceli, plechu metr velikost na. List je připojen k kruhový tvar a od okraje do středu je řez ve tvaru lístků. Potom se plech umístí na zakřivené reflektoru vzoru a „rozteč“ jsou spojeny bodovými svary nebo nýty.
  • Net Reflektor - vyrobena z rámu a síťky. Nejprve produkován vzoru, jehož parametry jsou vypočteny podle vzorce. Vzor je provedena radiální parabola měděného drátu. Průřez drátu je vybrán na základě průměru antény. Například pro anténu o průměru 1,5 metrů drátu se 4-5 mm v průměru. Je také nutné, aby se kruhový pás. Průměr oblasti se mění v krocích po 10-30 cm. Po výrobě kostru její přilnavost jemný měděný pletiva.

  Všechny výše uvedené metody mohou být považovány za vážně jen tak pro zábavu, protože při výrobě parabolického reflektoru v manuálním, pracovně náročné procesu a je velmi nákladné. Kromě toho, aby se přesné výpočty parametrů satelitní parabolu doma je velmi obtížné. Proto vám doporučujeme, abyste být originální a koupit satelitní anténu je v ceně.

  V případě, že místo, kde žijete, je slabý televizní signál, a konvenční anténa nemůže poskytovat vysoce kvalitní obraz na televizoru, pak se pomoci v této situaci anténního zesilovače. Aby se vlastníma rukama, můžete, pokud víte něco o elektronice a vědí, jak pájet.

  Zesilovače musí být instalována co nejblíže k anténě. Napájení antény zesilovač k lepším výkonům na koaxiálního kabelu přes izolaci.

  Hnací síla decoupling

  Decoupling je stanovena na dolní straně televizoru a na něm z napájecího adaptéru je dodáván na 12 voltů. Dvoustupňové zesilovače konzumovat žádný proud vyšší než 50 mA, z tohoto důvodu je napájecí jednotka by neměla přesáhnout 10 wattů.

  Všechny sloučeniny z anténního zesilovače na stožáru musí být provedeno pomocí pájení, protože montáž mechanických spojů vést k jejich prasknutí a korozi, když další provoz v agresivním vnějšího prostředí.

  Existují případy, kdy je nutné přijímat a zesilovat slabé signály v přítomnosti silných signálů z jiných zdrojů. V tomto případě je vstup zesilovače pádu současně slabé a silné signály. To vede k zablokování zesilovače nebo převést do nelineárního režimu, dvou míchacích signály, což má za následek uložení obrazu z jednoho kanálu do druhého. Nápravě situace sníží napájecí zesilovače napětí.

  Všimněte si, že v UHF zesilovače výrazně ovlivnit signály v rozsahu metrů. Pro zmírnění účinků měřáku před put UHF zesilovače horní propusti, která blokuje měřič vlnová délka a prochází pouze UHF signálů.

  Níže je schéma řady anténní zesilovač metr:

   Obvod řady anténní zesilovač metr
  • Zisk je 25 dB. při napětí 12,6 voltů.
  • Spotřebovány proud nepřesahující 20 miliampér.
  • Antiparalelní spínací diody D1 a D2 chrání tranzistor před poškozením bleskem.
  • Kaskády mají společný emitor.
  • Kondenzátor 6 zajišťuje stálou korekci zesilovače při vysokých frekvencích.
  • Pro režim stabilizace tranzistorový zesilovač pokryta záporné zpětné vazby emitor druhého tranzistoru na první základně.
  • Aby se zabránilo samobuzení zesilovač používá oddělení filtru R4 C1.

  Také se seznámili s obvod zesilovače decimetr:

   Schéma decimetr zesilovač
  • Anténní zesilovač UHF 470 - 790 MHz.
  • Zisk 30 dB. při napětí 12 voltů.
  • Odběr proudu 12 mA.
  • Kaskády mají společný emitor a mikrovlnné tranzistory s nízkým šumem.
  • Rezistory R1 a R3 poskytnout režim teplotní kompenzace tranzistorů.
  • Zesilovač je poháněn koaxiální kabel.

  Se zásadou anténního zesilovače děl lze nalézt ve videu:

  Doufáme, že náš článek o televizní anténě bylo užitečné pro vás!

  Režim jednoduchý zesilovač. Jak vytvořit svůj vlastní ruce zesilovače pro reproduktory, sluchátka, počítačové subwooferu.

  Jak vytvořit hvězdnou oblohu na stropě s rukama. Fotografie strop s hvězdami v dětském pokoji a ložnici.

  Jak pájet polypropylenových trubek a tvarovek. Potřebné nástroje pro práci, a návod, jak vytvořit domácí svářečka pro polypropylen.

  RemBoo »Elektrický» Jak anténa pro TV vlastníma rukama

  Jak se dělá jídlo sami pro váš televizor

  Pouze přenosné televizory mají vestavěné zařízení, které poskytují potřebnou transformaci elektromagnetických vln pozemní TV. Přijaté signály jsou zesíleny a zpracovány. Na základě těchto údajů, výsledný obraz je tvořen. Ale ve stacionárních přijímačů, jako možnost není k dispozici. Z tohoto důvodu může být užitečné poznatky o tom, jak se pokrm sami pro váš televizor. Tento článek prezentuje design, který může kdokoliv reprodukovat bez námahy. Na jejich výběr za výhodnější produktů získaných od nejjednodušších součástek.

  Taková složitá struktura může nahradit kvalitní homebrew větvičku

  Proto domácí anténa pro digitální televizi

  Zvláštně dost, ale některé „domácí“ navrhnout jeho parametry jsou stejně dobré jako tovární výrobky. Bole Kromě toho některé z nich poskytuje vynikající výztuhu, dobrou selektivitu frekvencí a dalších nejlepších specifikací. Základní teoretické znalosti vám pomůže provést jemné úpravy v souladu se zvláštními podmínkami v místě příjmu signálu.

  V některých situacích, s vhodnými dovednostmi, je prostě nutné. Souhlasíte s tím, že je těžké čekat na otevření obchodu v dopoledních hodinách, když teď si můžete vytvořit vysoce kvalitní anténu ze šrotu materiálů. Celý proces trvá méně než jednu hodinu. Po tomto - zasloužený hrdi harmonicky doplněna s ohledem na všechny členy rodiny.

  TV v autě může být také připojen k domácí anténě

  Relevantní dovednosti přijdou vhod v případě rozbití standardního vybavení

  Jak se dělá jídlo sami pro váš televizor: Jednoduchý design

  Ti, kteří si nepřejí, aby detailně porozumět složitosti teorie šíření radiových vln, postačí prostudovat pokyny v této části. Zde jsme si povídali o tom, jak se pokrm sami pro váš televizor, aniž by na úkor času a peněz. Tyto projekty jsou testovány v praxi. Proto je pro dosažení pozitivního výsledku je pouze nutné opakovat sled pracovních operací.

  Jednoduchá anténa s rukama nad hlavou pro digitální televizi s přesným výpočtem

  Chcete-li zjistit, jak se dělá anténu rukama ke svému televizoru bez chyb, je třeba upřesnit podmínky tohoto problému. Pokud vezmeme v úvahu Moskevské oblasti, pak je vysílání v digitálním formátu, jsou na dvou nosných frekvencích. Pro výpočty použít stejnou hodnotu, 546 MHz.

  Aktivní část anténních vodičů dělat. Jejich rozměry musí odpovídat vlnové délky (DW). Používáte-li náměstí, každá strana musí být rovna ¼ DV.

  Pouze je třeba použít speciální TV kabel pro připojení přijímače. To se liší od standardních vodičů napájecích a jiných sítí přesné hodnoty odporu vlny 75 ohmů. Je upravena technologie vstupních kanálů. Pokud použijete jiný kabel produktů, budou vstupní parametry být horší.

  Aby nedošlo k komplikovat konstrukci, a to jednoduchým, tvoří kruh. Jeho rozměry jsou vypočteny pomocí jednoduchého vzorce.

  • DR - délka rámce v cm;
  • ES - frekvence nosného signálu MC.

  V našem případě, že by bylo: (300/546) x 100 = 55 cm (zaokrouhleno hodnota).

  Upozorňujeme, že rozsah centrálního jádra segmentu není použit vůbec. Do copu spojuje televize s děleným kabelem. Lanko z tvrzené pájení.

  Rozhodovací problémy s příjmem s dlouhým doletem

  Pokud se „pasivní“ metody nestačí užitečné technologie pro vytváření anténní zesilovač s rukama nad hlavou. V takovém případě budou tyto materiály po ruce nestačí. Musíte koupit elektronických součástek, zvládnout způsob výroby desky plošných spojů.

  sestava zesilovač

  Nejen kopírování ready-made řešení, ale také s přesným výpočtem efektivní televizní antény s rukama dělat není nijak složité. Určité potíže nastat, pokud budete potřebovat aktivní zesílení signálu. Ale dříve, než to, že to dává smysl experimentovat s pasivními anténami.

  Pokud je v pořádku použít informace z tohoto článku, který jste vytvořili vlastníma rukama přístroj bude mít lepší možnosti než standardní technikou

  Jak vyrobit domácí anténu pro digitální televizi (video)

  Také by vás mohlo zajímat:

  zanechat komentář zrušení odpovědi

  © 2017 Aquatic-Home.ru. Všechna práva vyhrazena

  Internetová encyklopedie o utilit doma

  • Mapa stránek
  • Zeptejte se odborníka
  • Podmínky a autorská práva
  • Obraťte na vedení

  Kopírování a využívání materiálů je zakázáno!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  65 + = 67