Jak se dostat na larvu z hradu

Jak se dostat na larvu z hradu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ltd. Jeho Mistr PoliStyle

Jak změnit mistra, aniž by útočník v zámku dveří. Jak otevřít dveře, když je zámek zlomený

Je-li zlomený zámek na dveře svého domova či kanceláře, se snaží změnit své vnitřní komponenty - larva. Můžete to udělat sám. Jak vytáhnout vadný mechanismus a jakým způsobem můžete otevřít dveře, které uvízl - čtěte dál.

Jak odstranit bot vyzvednout náhradu

Zpravidla se tento mechanismus není nezdaří neočekávaně. Všímat první známky poruchy funkce zámku, spěchat nahradit ji brzy, nebo nanejvýš nevhodnou chvíli, prostě nemůže dostat do domu nebo do práce. Poměrně častým důvodem, že dveře jsou již otevřen - Vadný larvy. Tato část zámku s tajnou mechanismu, kde je vložen klíč. Vypadá to, že válce spojeného s mechanismem - sady kolíků, které se otevře pouze speciálně vyrobený pro něj klíčové. Larva ovládá uzamykací mechanismus je jednodušší změnit než celý hrad.

Než si koupíte nové součásti, odstraňte zlomený:

 1. Uvolněte upevňovací šroub na konci dveří, který drží blokovací mechanismus na místě.
 2. Zasunutím klíče do zámku, otočte ji na 10-15 ° C.
 3. Berouce na vědomí, že zvláštní příznak mechanismus již působí, odstraňte larva. To lze provést z obou stran: na vnější straně, tahání klíč nebo zevnitř stlačením mechanismu. Je-li larva vybaven rotačním jehně vždy vytáhnout jeho směrem.

Varování! V případě, že larva je nemožné se dostat, pravděpodobně tomu brání latí na zámku. Musejí být odstraněny a nahrazeny pouze při výměně dílů.

Jak si vybrat a nahradit bota v zámku dveří. instrukce

Dostat své ruce na položku nepoužitelný, aby měření koupit identické. Všimněte si následující parametry larvy:

Tyto vlastnosti se liší, protože dveře mohou být různé tloušťky. Kromě toho, výkon závisí na výrobci. Je lepší dát přednost společnosti, larvy, který byl již ve svém zámku dříve. Poznamenejte si umístění otvorů pro upevňovací šrouby. Mělo by být ve stejné vzdálenosti.

Mějte na paměti, že larvy se liší tvar klíče, stejně jako počet slotů pro ně: je 2 a 1 plus speciální jehně, díky kterému je možné dveře otevřít zevnitř bez klíče. Důležité a barva larev - to by mělo být v souladu s celým hradem. Pokud je to možné, vezměte extrahované část s vámi zvolit stejný. V opačném případě přepsat nastavení a vyberte některou z měření.

Pro instalaci by měl provádět stejné operace jako mechanismu extrakce, ale v obráceném pořadí:

 1. Vložit útočníka do zámku.
 2. Opravit vše se šroubem na konci dveří. Jestli se nedostane do pravého otvoru, kroutit larvu a současně šroub kus.
 3. Kontrolovat kvalitu zařízení, otevřením a zavřením dveří s klíčem z obou stran. To by mělo volně otáčet a zámek by neměla vrzání.

Varování! Nejprve zkontrolujte, zda činnost mechanismu pro otevření dveří. Pokud vše proběhne bez problémů, můžete zkusit zámek, zavřel za sebou dveře.

Je také možné nahradit bot bez klíče - například v případě, že je rozbité, a někteří zůstali uvnitř hradu. Chcete-li odstranit čip, musíte zapnout blokování. K tomu, existují 3 způsoby:

 • dostat čepy ven z larev;
 • cvičení, aby se otvor 3 mm pod válce;
 • odstraněním podložky ze dveří, podívejte se škvírou, kde je box otočil. Vrtat zcela zámku tělo a dostat grub.

Která možnost je vhodné použít? Je nutné řešit v každé situaci.

Broke larva: jak otevřít dveře. Metody a tipy

Je-li zámek není čekal na včasné opravy a nechal tě dolů, takže přední část zamčenými dveřmi, existuje několik způsobů, jak ven z nepříjemné situace.

 1. Snažte se dostat do domu oknem. Není vhodný pro byty ve výškových budovách.
 2. Demontovat celé konstrukce, spolu s rámem. K tomu, odstraňte obložení kolem obvodu otvoru, zmrazených kousků pěny a prohlédl míst spojených svařováním, s použitím „bolgarki9raquo;. Chcete-li použít tuto metodu, musíte mít po ruce vhodným nástrojem.
 3. Také použití „bolgarku9raquo;, ale pouze pro řezání zámku. Je to rychlé, ale nakonec vyžaduje výměnu celého vstupního designu.
 4. Volejte záchrannou službu nebo společnost, která nainstalované dveře. Výzvou a práce specialistů bude nějakou dobu trvat, a někdy může vyžadovat dokumentaci k vlastnictví domu.

Existují způsoby, které vám umožní zjistit rozbité zámek s minimálními ztrátami:

 1. S knoflíky, kolíky nebo drátů. Impromptu multitool rozdělit na 2 části. Jeden vložen do zámku, a snaží se otáčet současně tlačí druhé části kolíků. To nemůže nastat u všech typů mechanismů.
 2. Šroubovák. Efektivní pro zámek ve tvaru kříže. Odšroubování horní tom, vyvrtat díru nad klíčovou dírku, nájezdové šroubovák a otočte ji.
 3. Vyvrtání válcovou vložku zámku. Ne pro ty konstrukty, které jsou vybaveny výkonnými bronezaschitnymi překryvy.

Jak vyměnit válec zámku: Video

Jak změnit zamykací válec s rukama: fotografie

Děkuji za spolupráci!

Mistr hodin: specialista, projektant, konstruktér, expert assembler, linker.

Jeho pán. Styl a design opravy interiéru.

Jak vytáhnout zlomený klíč ze zámku dveří?

Každý člověk může nastat situace, kdy v procesu uzavření nebo otevření je zámek náhle zhroutí a zůstane uvnitř. Jak vytáhnout zlomený klíč ze zapalování, většina lidí neví, a tak se stává skutečným problémem. Situace opravdu není příjemné, ale nepropadejte panice - je-li správně a bezpečně přistupovat k tomuto problému, můžete odebrat čip a případné ztráty. V případě, kdy je velmi obtížné, pak je správný přístup změní pouze larvy, ale ne zámku.

Existuje několik důvodů, kvůli které klíče jsou rozbité uvnitř buňky. Za prvé - je to nosí uvnitř zámkového mechanismu a opotřebované klíče. S touto volbou nelze nic dělat - to je přirozené v procesu těžby. Dokonce i klíče jsou rozděleny v důsledku nečistot a úlomků do tajného mechanismu zámku. Často pronikat různé cizí předměty. Klíč je často rozebrat, když se snaží, aby správně otevřít zámek - například je vložen do vrtu ne úplně, nebo se snaží otevřít zámek s jiným klíčem omylem.Často součástí mohou zaseknout v zámku, a pokusit se ji přinutit, aby kliky, pomocí nástrojů na dosah ruky. Je samozřejmé, že kovová pod vlivem kleští, kladiva nebo ocelovým čepem přestávek. A konečně, klíče mohou být vyrobeny z nestandardních materiálů. Výrobci často ušetřit použitím levných surovin.

Takže máme rozbité klíč do zámku, a je třeba nějakým způsobem odstraněny. Existují dva způsoby, jak vyřešit tento problém - radikální způsoby a šetrnější techniky. Klíče jsou často rozděleny kvůli nečistotám - zajišťovací mechanismus doslova ucpané nečistoty.

V tomto případě je mechanismus lze čistit od prachu a namazat zámek. Chcete-li to provést, můžete použít všechny dostupné mazivo. Můžete použít populární prostředek WD-40 motorový olej, silikon, Litol cokoliv, co je po ruce. V krajním případě se vejde i slunečnicový olej.Výhodně mazání vstřikovacích zámky. Je třeba umýt jádro. Možná budete muset udělat více než jednou, dokud všechny nečistoty nebude fungovat. Dále, aniž by náhlé pohyby nezbytné, aby se pokusili vytáhnout kus rukou nebo asistenta nástroje (například kleště).

Jak vytáhnout zlomený klíč ze zámku pomocí olej? Mechanismus hojně mazány a pomocí pinzety nebo kleští vyčnívající čip snadno a bezpečně mimo dostane. Ale to platí v případě, že zámek je lepení část klíče, u nichž si můžete dát na.

Tento nástroj pro řešení těchto problémů je považován za jeden z nejúčinnějších a populární. Proces nepotřebuje skládačka, pouze s řezaným dílem. Jigsaw čepel je třeba držet uvnitř larvy či zámku jádra pod zámkem. Dále jemně otočte přístroj na zuby byli na vrcholu. Takže je možné vyzvednout kus klíče a prostřednictvím svého kontaktu se zuby, aby ji vytáhnout z mechanismu.

V případě, že skládačky po ruce nebylo, pak můžete použít samořeznými šrouby. Najít je mnohem jednodušší. Ale tato metoda je vhodná pouze pro relativně husté nečistoty. Prostřednictvím elektrické vrtačky nebo ručně v klíče v místě porušení malý otvor vyvrtán. Pak se zašroubovat šroubek. Pak, po malým úsilím, můžete získat klíč.

Zde je návod, jak odstranit zlomený klíč ze způsobu vibrací. Ale to platí pouze pro diskové zámky. Prvním krokem je zamknout kolíky pro mazání a přesunout je do polohy se zlomenou klíčem. Dále, na druhé straně podněcování zámek kladivo - vibracemi klíče čipu může dostat. Můžeme uchopit pouze s jakýmkoliv vhodným nástrojem a vytáhněte úplně.

Odborníci doporučují nástroj, jako je například šídlem. Zámky jsou různé, a klíče k nim jsou různé, ale ve většině případů, stále dokáže posunout do mezery mezi fragmentem vrtání dvě klíčové a šila malou tloušťku. Pak kymácející může odstranit zaseknutý kus.

Ale jak se dostat rozbité klíč ze zámku pro páky typu? Klíče datové prvky jsou obvykle válcový čep s různými zpětnými háčky. Vyjměte čip lze použít trubku z mosazi nebo mědi. Nejdůležitější věc - to je průměr trubky. Mělo by být znít podobně. Délka se volí na základě té části klíče, který zůstává v rukou. Průměr trubky by měla být taková, aby se s velkými obtížemi, jsem se dal na zámku pin.Rozšířením konec trubky jakýmkoliv vhodným způsobem vytápění je pevně kladen na čipu. Jakmile díl ochladí, můžete se pokusit dostat ven ze studny hradu.

Dnes jsou tyto produkty se staly velmi populární. Jsou velmi aktivně na trhu. Samozřejmě, že účinnost této metody je nízká. Ale moc neodym magnet stačí odstranit rozbité klíč z larev.

Co dělat s visacími zámky?

Dělí se častěji než jejich domácí protějšky. Je snadné určit, jaké mechanismy jsou v neustálém kontaktu s agresivním vnějším prostředím. Kromě toho lze přistupovat z různých vandalů a hooligans. Podívejme se, jak můžete získat zlomený klíč ze zámku.

První věc, kterou je zaklepat na zámku, ale je důležité, abyste se nedotkli luk. Prostřednictvím vibrací zaseknuté části mohou opět začnou pohybovat a klíč vypadnou. Můžete také šít v olejových drážek. V důsledku toho se snižuje tření a rez nebude zasahovat tak s mechanismem. Také vzhledem k mazání jara budou moci narovnat, když jsou stlačeny. Někdy koroze může proniknout do každého prvku mechanismu a riziko prolomení klíče stává obzvláště vysoká.Můžete také ponořit svůj hrad do lázně z jakéhokoliv aktivního chemie. Někteří používají benzín, motorová nafta, petrolej, aceton, roztoky slabě kysele, octová esence, Coca-Cola, sprite. Všechny tyto látky mohou ovlivnit korozní produkty. Ale musíme si uvědomit, že to je nemožné, aby okamžitě získat výsledky - to nějakou dobu trvá. Někdy se tento proces může trvat od několika hodin až den nebo více.

Ve většině případů se po vystavení chemickým látkám takovými problémy, jak se dostat nenastane zlomený klíč ze zámku válce. Castle dát čip. Ale v případě, že mechanismus nechce vzdát, je to stojí za to vyzkoušet topení. Je-li výrobek vyroben z nerezové oceli nebo slitiny niklu pokovené, pak se hodí i s otevřeným ohněm. Pokud položka potažena polymerem nebo barevné, teplo oheň nemůže být - je třeba léčit s vroucí vodou.

Zvažovali jsme měkké a šetřící způsoby extrahovat klíč čipu. Nyní se podívejme, jak se dostat zlomené klíč ze dveří hradu, když vše ostatní selže. Musíte se dostat klíč s bota. Pokud i to otevřel dveře, pak vše může být provedeno rychle a přesně. To je dost odšroubovat zajišťovací šrouby na konci a vytáhněte ji. V případě, že válcový zámek, který se skládá ze základní jednotky a - válce, pak se larva právě uvolněn. A nahradit ho koupil nový pro tento typ zámku.Dále larva je možné vyvrtat vrtákem. Tyto produkty jsou vyrobeny z měkké a lehké slitiny, a pod vlivem vrtačkou a vrtákem jen rozpadne. Pak je důležité, aby zcela odstranit zbytky klíčové fragmenty a larvy z hradu. To lze snadno provést pomocí šroubováku nebo háčku z drátu. Po tom všem, se doporučuje, aby kompletně rozebrat zámek pro jeho důkladné čištění a výměna larev.

Zde je návod, jak se dostat zlomený klíč ze zámku dveří více barbarské metody. Ale i když jsou profesionály, kteří se podílejí na otvírání, prvek bude ještě měnit. Oni používají stejné nástroje - vrtačky, šroubováky a podobně.

S cílem, aby se nedostala do problémů, když klíče zlomit a zůstat v hradech, že je nutné provést určité akce. Prvek alespoň jednou ročně důkladně čistí s pracím benzinu, petroleje. Také nezapomeňte promazat zámky silikonovým olejem - to je nejen spolehlivě chrání kov před korozí, ale i nesbírají prach.Přes larva může udělat speciální ochranný kryt. V případě, že zámek začal džemu, je lepší ji vyměnit, dokud není klíč k uvíznou v ní začalo. Je-li mechanismus zasekl dokonce mírně, bude pokračovat. A pak musíme přemýšlet o tom, jak se dostat zlomené klíč ze zámku.

S klíči se musí zacházet opatrně. Nemusíte používat je jako instalatérské nástroje. Neměli byste zabouchnout dveře. Jako záchranná síť, můžete nainstalovat druhý zámek. Duplikáty jsou doporučeny jen prověřené obchody.

Takže, my jsme vyřešili, jak se dostat kus klíče od různých metod.

Jak změnit mistra, aniž by útočník v zámku dveří. Jak otevřít dveře, když je zámek zlomený

Je-li zlomený zámek na dveře svého domova či kanceláře, se snaží změnit své vnitřní komponenty - larva. Můžete to udělat sám. Jak vytáhnout vadný mechanismus a jakým způsobem můžete otevřít dveře, které uvízl - čtěte dál.

Jak odstranit bot vyzvednout náhradu

Zpravidla se tento mechanismus není nezdaří neočekávaně. Všímat první známky poruchy funkce zámku, spěchat nahradit ji brzy, nebo nanejvýš nevhodnou chvíli, prostě nemůže dostat do domu nebo do práce. Poměrně častým důvodem, že dveře jsou již otevřen - Vadný larvy. Tato část zámku s tajnou mechanismu, kde je vložen klíč. Vypadá to, že válce spojeného s mechanismem - sady kolíků, které se otevře pouze speciálně vyrobený pro něj klíčové. Larva ovládá uzamykací mechanismus je jednodušší změnit než celý hrad.

Než si koupíte nové součásti, odstraňte zlomený:

 1. Uvolněte upevňovací šroub na konci dveří, který drží blokovací mechanismus na místě.
 2. Zasunutím klíče do zámku, otočte ji na 10-15 ° C.
 3. Berouce na vědomí, že zvláštní příznak mechanismus již působí, odstraňte larva. To lze provést z obou stran: na vnější straně, tahání klíč nebo zevnitř stlačením mechanismu. Je-li larva vybaven rotačním jehně vždy vytáhnout jeho směrem.

Varování! V případě, že larva je nemožné se dostat, pravděpodobně tomu brání latí na zámku. Musejí být odstraněny a nahrazeny pouze při výměně dílů.

Jak si vybrat a nahradit bota v zámku dveří. instrukce

Dostat své ruce na položku nepoužitelný, aby měření koupit identické. Všimněte si následující parametry larvy:

Tyto vlastnosti se liší, protože dveře mohou být různé tloušťky. Kromě toho, výkon závisí na výrobci. Je lepší dát přednost společnosti, larvy, který byl již ve svém zámku dříve. Poznamenejte si umístění otvorů pro upevňovací šrouby. Mělo by být ve stejné vzdálenosti.

Mějte na paměti, že larvy se liší tvar klíče, stejně jako počet slotů pro ně: je 2 a 1 plus speciální jehně, díky kterému je možné dveře otevřít zevnitř bez klíče. Důležité a barva larev - to by mělo být v souladu s celým hradem. Pokud je to možné, vezměte extrahované část s vámi zvolit stejný. V opačném případě přepsat nastavení a vyberte některou z měření.

Pro instalaci by měl provádět stejné operace jako mechanismu extrakce, ale v obráceném pořadí:

 1. Vložit útočníka do zámku.
 2. Opravit vše se šroubem na konci dveří. Jestli se nedostane do pravého otvoru, kroutit larvu a současně šroub kus.
 3. Kontrolovat kvalitu zařízení, otevřením a zavřením dveří s klíčem z obou stran. To by mělo volně otáčet a zámek by neměla vrzání.

Varování! Nejprve zkontrolujte, zda činnost mechanismu pro otevření dveří. Pokud vše proběhne bez problémů, můžete zkusit zámek, zavřel za sebou dveře.

Je také možné nahradit bot bez klíče - například v případě, že je rozbité, a někteří zůstali uvnitř hradu. Chcete-li odstranit čip, musíte zapnout blokování. K tomu, existují 3 způsoby:

 • dostat čepy ven z larev;
 • cvičení, aby se otvor 3 mm pod válce;
 • odstraněním podložky ze dveří, podívejte se škvírou, kde je box otočil. Vrtat zcela zámku tělo a dostat grub.

Která možnost je vhodné použít? Je nutné řešit v každé situaci.

Broke larva: jak otevřít dveře. Metody a tipy

Je-li zámek není čekal na včasné opravy a nechal tě dolů, takže přední část zamčenými dveřmi, existuje několik způsobů, jak ven z nepříjemné situace.

 1. Snažte se dostat do domu oknem. Není vhodný pro byty ve výškových budovách.
 2. Demontovat celé konstrukce, spolu s rámem. K tomu je nutné odebrat celý obvod úvodním čalounění, mražené kousky pěny a prohlédl míst spojených svařováním, s „bulharský“. Chcete-li použít tuto metodu, musíte mít po ruce vhodným nástrojem.
 3. Také, použijte „mlýnek“, ale pouze pro řezání zámku. Je to rychlé, ale nakonec vyžaduje výměnu celého vstupního designu.
 4. Volejte záchrannou službu nebo společnost, která nainstalované dveře. Výzvou a práce specialistů bude nějakou dobu trvat, a někdy může vyžadovat dokumentaci k vlastnictví domu.

Existují způsoby, které vám umožní zjistit rozbité zámek s minimálními ztrátami:

 1. S knoflíky, kolíky nebo drátů. Impromptu multitool rozdělit na 2 části. Jeden vložen do zámku, a snaží se otáčet současně tlačí druhé části kolíků. To nemůže nastat u všech typů mechanismů.
 2. Šroubovák. Efektivní pro zámek ve tvaru kříže. Odšroubování horní tom, vyvrtat díru nad klíčovou dírku, nájezdové šroubovák a otočte ji.
 3. Vyvrtání válcovou vložku zámku. Ne pro ty konstrukty, které jsou vybaveny výkonnými bronezaschitnymi překryvy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 2 =