Jak se připojit digestoř

Jak se připojit digestoř

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se připojit digestoř do kuchyně

Pro většinu žen v domácnosti a jejich rodin, v kuchyni je královnou bytu nebo domu. Bylo tam připravují nejchutnější, útulné tvůrci plynatost a stojí jedinečnou chuť. Ale někdy to Chuť je nejen v kuchyni, ale i ve všech ostatních místnostech - to je velmi nepříjemné. Nemluvě o tom, pach spálené potraviny. Z výše uvedeného je možné uložit pouze vysoce kvalitní digestoř. Pokud již bylo přijato rozhodnutí o nákupu, není potřeba okamžitě běžet do obchodu pro nové oblečení. Je lepší, aby se posadil ke studiu všech navržených modelů a jak se připojit digestoř do kuchyně.

Typy extraktů a stručným popisem

Digestoře jsou z následujících typů:

 • Wall. Mají velmi různorodé konstrukce těla, takže estetika kuchyně bude v pořádku. To se montuje přímo nad sporákem ke stěně;
 • Roh. Ideální pro malé kuchyně, kde by měl být každý centimetr použity velmi funkční. Je upevněn na stěně v rohu;
 • Závěsná (plochý). Nachází se přímo nad sporákem, pod skříňky;
 • Embedded. Namontovaný přímo na samotný nosič;
 • Island. Nejuniverzálnější typ odsavače. Je možné namontovat prakticky kamkoliv do kuchyňské vybavení. To je obecně používán pro velké místnosti, kde je kuchyňská linka stojí uprostřed.

Když se konečně digestoř koupil, je třeba se postarat o bezpečnost jejich práce. Než začnete kreslení nezávislé připojení uzemnění je nezbytné. Je-li dům je nových a rekonstruovaných poměrně nedávno, jsou stěny Euro-typ zásuvka. Tam je již stanoveno zemnicí svorku, stačí ji připojit k drátu. Pokud staré zásuvky, může být uzemněný nezávisle, připojením drátu do kovového pouzdra.

V zásadě platí, že otázka, jak se připojit digestoř do kuchyně se podává dost často, takže spousta speciálních stránek různých tematických blogů, video výuky a dobrá mistrů verbální podrobně vyjadřovat k tomuto tématu. Spokojeni s obecným chápání fungování výfukového zařízení ji úspěšně nainstalovat.

Při stavbě jakéhokoli obytné místnosti rozhodně poskytuje plný úvazek ventilaci. Při instalaci kuchyňské digestoře, to je v žádném případě narušena. A, s cílem minimalizovat rozsah škod, odborníci doporučují, aby další okno s klapkou. Je regulován pomocí malých pružin, které jsou umístěny na krytu z nejvíce snadné mater. To může být z plastu nebo hliníkový plech.

Jeho pracovní princip je jednoduchý: když je digestoř vypnutá, je ventil uzavřen a vzduch vychází ven s pomocí přirozeného větrání. Když je potřeba odstranit nepříjemný zápach, ventil se otevírá a zavírá otvor, kterým je přirozená ventilace. Táhne zápach Pinzeta pouze ventilátor. Hlavní výhodou konstrukce ventilačního systému v úplné nepřítomnosti reverzní tah.

V nově vybudovaných vícepodlažních budov v Bath and Kitchen pokoj má speciální ventilační otvory, které pomocí speciálního panelu spojuje kanál.

Ve „starých“ domech je mnohem složitější. Jejich ventilační systém je navržen tak, aby instalovat další odsávací. A může se stát, že ponechání pachy z jednoho bytu může dostat do druhého. V tomto případě, měli byste se poradit s odborníkem. On vám řekne, jaký výkon je potřeba modelu těžby. Můžete také nastavit individuální ventilační systém, tj vrták „své osobní“ malý větrání okny do ulice, je to 100% zárukou ochrany před nepříjemných pachů a.

Kroky pro připojení odsavače par

Před připojením odsavače par nebo sedací souprava by měla být již na svém místě. Tak to bude jasné, kde se připojit kapotu. Mělo by být umístěn přímo nad sporákem, av žádném případě by neměla být menší než velikost talíře. Umístění kapotu nemusí menší než 60 centimetrů od desky. Příručka je v současné době registrován. Tato bezpečnost. Horní práh je lepší vytvořit na základě růstu hostesky kuchyně, aby ji udržel v komfortní, jak je to možné připravit.

Pokud by došlo k pevné rozhodnutí pro připojení digestoře, to znamená, že vše bude probíhat na svědomí.

 1. První set antivozvratny ventil. Je umístěn v přední části větrací šachty. Aby to bylo ještě pohodlnější práci, může být dočasně instalována na kuchyňské skříňce. Hustěji ventil zapadl později;
 2. Kdy bude bydlení poroste tak, jak má, je třeba dát dovnitř uspořádání skříně pro vrtání;
 3. Šatní skříň odstraněna, je spodní stěna řezu otvory potřebné pro nastavení „Buben“;
 4. Podobně, otvory jsou určeny pro vedení;
 5. Připojení potrubí. My opravit zvlnění, je žádoucí, aby to bylo ve tvaru čtverce. Oříznuté rohy a jejich směrem ven everted;
 6. Ukotvení „cracker“ tak, že souvisí s důlní větrání zvlnění. Pokud by se slušné mezera velikost se zapečetila pěnou, drobné praskliny mohou být uzavřeny na bázi silikonu;
 7. Namontovat kapotu sám. Visela na šrouby, v závislosti na způsobu upevnění;
 8. Chcete-li opravit vlnité kapuce pomocí speciální svorky;
 9. Informace o dostupnosti a pokud je vše v pořádku klademe na horním krytu odsavače.

Účinně zapojit odsavač do kuchyně s rukama, je nezbytné vzít v úvahu námitku při instalaci větrací trubky: čím menší počet zatáček, tím lepší je průvan.

Instalace plochý digestoř

Elegantní kuchyně typ zařízení poskytuje skutečnou příležitost pro připojení digestoře, pokud není ventilace. Montuje se velmi snadno a rychle. Díky tomuto zařízení, které jste před tím poskytli speciální nástavec pro jeho montáž. Existují dva způsoby, jak nastavit ploché kresby:

 • Prostřednictvím tvaru U rámu. Pomocí šroubů rám namontován přímo na stěnu a slouží jako držák pro uložení výfukového zařízení;
 • Šrouby, někdy nazývaný klempířské práce. Na jedné straně vypadají jako standardní šroub. Na druhé straně, mají závity, na které je matice našroubované oceli. Hmoždinky řízený do zdi, kapoty vozu Pevný matice do požadované vzdálenosti od stěny.

Zbývá jen dobře stanovit paušální kapotu a otestování výsledků, připojením. Pokud je vše v pořádku nosí dekorativní cap. Tento model pracuje v režimu recirkulace, čistí by-pass filtr vzduchu. Jen musíme pamatovat na změnu filtrů nejméně 2krát ročně.

Za zmínku stojí samostatně o instalaci objímky. Je mnohem lepší a multifunkční jakýkoliv dýchacích cest trubka. Nemusíte kupovat konektor nohy a adaptéry, instalace je mnohem jednodušší a levnější. Nyní obchody jsou prodávány za velmi estetický vzhled přístroje. Přímo při instalaci vlnité potřeba natáhnout co nejvíce, bude to výrazně snížit zvuk při vzduchotechnické jednotky.

Kanál by se měly čistit minimálně 2x ročně. On tloukl výpary, akumulace bude interferovat s výstupem volného vzduchu a může být nebezpečí požáru.

Je pravidlem, že všechny stávající modely odsavače par má tři vodiče, takže zásuvka, která bude zase zařízení by měly být podobné. To je nejlepší rostlinného extraktu připravit samostatnou novou prodejnu. To by neměl být umístěn v těsné blízkosti kamen nebo samotného dřezu. Z tohoto důvodu je nejlepší v případě, že zásuvka bude po zavěšení skříně, mírně posunul směrem od středu kapoty. Ale zároveň to musí být jasně viditelné, můžete ozdobit speciální box.

Přijímány nezávislé montáž kuchyňských digestoří, se nic špatného žádat o praktických rad od odborníka, a vyzvat asistenta, který má alespoň nějaké zkušenosti s instalací podobných zařízení. Sebemenší vada instalace: umístěte trochu křivé, špatně utěsněných trhlin a spár, vybral nejsou dostatečně odolné a vysoce kvalitní pracovní materiál, a tak dále, mohou brzy mít vliv na efektivitu manipulační jednotky, nebo v horším případě vést k rozbití.

Instalace digestoře v kuchyni s rukama: Jak bezpečně připojit a opravit

Při přípravě jídla v kuchyni vzduchu vyžaduje neustálou recirkulaci. Pára z desky spáleného mléka, potravin pachů nebo prostě zamlžená okna nepřináší štěstí, i když jste udělal velkou opravu. Dnes vám ukážeme, jak nainstalovat kapuce v kuchyni, jak se zbavit těchto problémů. Propojit své síly každý, pokud víte, že pravidla pro pozemní a držáků na zeď. Také stojí za to předem rozhodnout, jaký druh digestoří je pro vás to pravé, a jaká by měla být kapacita zařízení. Od té doby, a začněme.

Instalace digestoře v kuchyni, bude záviset na typu zvoleného modelu. K dispozici jsou následující typy:

 • Závěsná (označovaný také jako ploché a standardní) - jsou stanoveny v rámci skříně nad sporákem;
 • vložený - instalována uvnitř skříně, takže se perfektně hodí do jakéhokoli designu;
 • Zeď - montáž na stěnu nad sporákem může mít jiný design těla;
 • Úhel - nastavení na roh;
 • Ostrovní digestoře - určené pro kuchyně s ostrovem (můžete ji upevnit na kterémkoli místě, visící ze stropu).

Tip! Bez ohledu na typ, instalace odsavače par nad varnou plochu je možné pouze ve výšce 70 cm a nad plynový sporák třeba ustoupit 80 cm.

Kromě druhu upevnění, režimy odvod vzduchu se liší.

 • Flow - vytáhněte špinavý vzduch z kuchyně do větrací šachty. Tato metoda se nazývá výstupu přiváděného vzduchu (výstupní režim). To je nejvíce efektivní a produktivní.
 • Cirkulační digestoře - vzduch je veden přes uhlíkové filtry ve skříni, výstup přijímá čerstvý vzduch. U je takový model není potřeba v kuchyni větrání v bytě, tak to může být nazýváno instalace je jednodušší, ale méně efektivní, pokud jde o čištění.

Druhy ventilačních režimů

Důležitým parametrem při koupi digestoře je její čištění kapacity, která se měří v metrech krychlových za hodinu. Jak asi tušíte, tato hodnota udává, kolik metrů krychlových proudění vzduchu přes kapotu sám za hodinu.

Podle pravidel stanovených v Rusku by měl být vzduch v kuchyni aktualizován 12krát za hodinu. Proto můžete snadno vypočítat, jak moc potřebujete pro tento jednoduchý vzorec:

Kuchyně * Výška stropu * 12krát

Také je třeba vzít v úvahu rezervu na ztrátu elektrické energie díky ohybům potrubí, délce ventilačního hřídele a dalším parametrům. Chcete-li to provést, přidejte do výsledku 30%.

Například, pokud vaše kuchyně má plochu 6 metrů čtverečních. m a výška stropu 2,5 m, výpočet bude vypadat takto:

6 * 2,5 * 12 * 1,3 = 234 m3

Poradenství! Také při nákupu byste měli vzít v úvahu hluk vzniklý při zapnutí ventilace, které výrobci uvádějí v decibelech. Nekupujte modely s hlukem nad 50 dB. Tam jsou téměř bezhlučné kapuce se dvěma ventilátory nebo jeden externí. Kromě toho jsou některé modely vybaveny skříní pohlcující zvuky.

Než začnete říkat, jak v kuchyni dělat kapuci, stojí za zmínku elektrickou bezpečnost. Vzhledem k tomu, že vnitřek skříně získává spousty tuků a hromadí vlhkost, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem, když je kapuce připojena k síti.

Proto musí být digestoř pro kuchyň, instalovaný ručně, připojen k síti třemi vodiči: fázovou, zemní a nulovou. Zemnící vodič podle normy je žlutý se zeleným pruhem. Před instalací zajistěte uzemnění pro bezpečné používání přístroje.

Pokud je dům vybaven uzemněním a zásuvkami typu euro, nebude to mít žádný problém: při připojení je vodič připojen ke zemnící svorce, což je indikováno pruhy různých délek nebo slovem Ground (GND). Pokud technologie neposkytuje konektor pro uzemnění, můžete to provést sám s tím, že jste našroubovali drát k kovové části pouzdra.

Euroset s připojeným uzemněním v Rusku se nachází pouze v nových bytech

Ale mnozí možná nenajdou evropskou zásuvku a budou se zajímat: jak spojit kapuci v kuchyni, pokud není nějaká zem? V tomto případě může být nulování provedeno vlastními rukama, ale v žádném případě nepřipojujte neutrální vodič k potrubí a akumulátorům. Je nutné jej připojit k prázdnému neutrálu.

Chcete-li to provést, otevřete elektrický panel s čítačkami a najděte zde zděnou trubku ve stěně, odkud pocházejí dráty (buďte opatrní, vodiče pod napětím 220V!) Nebo zvláštní autobus, jak je znázorněno na fotografii. S největší pravděpodobností najdete na něm připravený kolík a již niťové nulové vodiče. Toto je prázdné, neutrální, potrubí je dokonale uzemněno. Je nutné z ní vyndat do kuchyně splétaný drát s průřezem minimálně 2,5 mm2 a kapotáž připojit pomocí automatického separátoru 6.3A.

Zero pneumatika na stráži ve vchodu

Dávejte pozor! Pokud jsou již připojené vodiče nulové, nevypínejte je vůbec! Může být ohrožena proudem. Položte kabel na druhé a utáhněte matici. Pokud nejsou žádné dráty a potrubí je hladké, vyčistěte jej a upevněte kontakt drátu na svorku. Pokud nejste v této věci vědci, je nejlepší kontaktovat profesionálního elektrikáře.

Schéma samoobslužné protipožární skříně s ventilem Instalace odsávací ventilace v kuchyni téměř vždy porušuje pravidelné větrání bytu. Často se doporučuje namontovat další odvzdušňovací ventil k jeho instalaci, ale to nevyřeší všechny problémy. Faktem je, že pokud bude okno ventilačního hřídele zvětšeno, jeho část zůstane stejná, takže kvalita výměny vzduchu se nezlepší.

Cesta z této situace je poměrně jednoduchá: jedná se o instalaci další krabice s klapkovým ventilem, jehož zařízení je na fotografii zobrazeno.

Jak vidíte, na krabici jsou 2 otvory. Ventil je označen červeně. Když je zavřeno (ve vodorovné poloze), může vzduch bezpečně opustit okno a provádět přirozené větrání v kuchyni.

Když vznikne tlak, když ventilátor pracuje, ventil změní polohu a uzavře první okno, čímž ventiluje pomocí extraktoru.

Hlavní výhodou takového schématu připojení je nepřítomnost reverzní trakce a zachování přirozeného větrání s vypnutým odsáváním.

Ventil se nastavuje pomocí slabé a tenké pružiny. Na schématu je zobrazena přerušovaná čára. Pro kryt ventilu se nejlépe hodí lehký materiál, jako je hliník nebo plast.

Existuje několik typů kuchyňských vzduchovodů pro zařízení pro větrání domácnosti:

Plastové potrubí je kompaktnější a nenápadnější

 • Plastové potrubí z PVC - silné, lehké a tiché, protože téměř nevytváří odpor vzduchu vzhledem k hladkému povrchu. K dispozici jsou tuhé, úzké plastové krabice a elastické trubky.
 • Vlnitá hliníková trubka je poměrně jednoduchý materiál pro samou montáž, může se volně ohýbat na požadovanou velikost. Další kvalitou zvlnění je absence hučení nebo vibrací, na rozdíl od tuhých krabic. Důležitou nevýhodou takového potrubí je však ošklivý vzhled, takže si přemýšlejte o tom, kam skrýt ventilaci, například v stropě ze sádrokartonu.

Samozřejmě, instalace kuchyňské kapsy vlastními rukama závisí na typu a umístění ventilačního hřídele. Nejprve se podíváme na instalaci příkladu zabudovaného zařízení do skříně.

  Zpětný ventil nedovolí návrat vzduchu do kuchyně
 • Pokud se rozhodnete udělat všechno na své svědomí, začněte tím, že vytvoříte krabici pro cracker. Tělo může být vyrobeno z hliníku, pozinkovaného plechu nebo plechu podle schématu, který byl zmíněn výše. Nebo abyste netrpěli, stačí koupit zpětný ventil, který se otevírá jako motýl. Je umístěn před ventilačním hřídelem.
 • Pro pohodlí instalujte pouzdro na skříňku nad sporákem. Pak ji pevněji upevněte, zavřete všechny otvory s montážní pěnou a přilepte na skříň, aby nedošlo k rezonanci.
 • Nejdříve zkuste na plášti crackeru a udělejte značku na skříňce pro díru. Poté můžete skříň vyjmout ze zdi a vystřihnout otvor ve spodní stěně elektrickou pila pod rám. Chcete-li to provést, vyvrtejte otvor ve značkovacím prostoru pomocí velkého vrtáku a vložte do něj pilový kotouč a začněte vyřezávat tvar, který potřebujete ve skříňce.
 • Dále stejným způsobem vytvořte otvory ve vnitřních regálech (pokud existují) pod kanálem. V horní stěně je třeba vytvořit čtvercový otvor s okrajem 3-5 mm pod krakováním.
 • Dalším krokem je připojení vzduchového kanálu. Zatlačte zvlnění do otvorů a v horní stěně skříňky dáte požadovaný tvar čtverce. Řezte vlnitou strukturu s malým okrajem, nakrájejte rohy a ohněte je ven.
 • Nyní může být skříň s vlnovkou zavěšena na stěně. Nezapomeňte ošetřit všechny klouby potrubí silikonovým těsněním, aby nedošlo ke ztrátě energie.
 • Zajistěte domácí skříň k rozvaděči tak, aby spojovala zvlnění s ventilačním hřídelem. Také nalepíme na silikon a vyplníme velké štěrbiny pěnou.
 • Poté můžete kapotu upevnit do skříně. Nasaďte je na šrouby nebo na hmoždinky - pokud je montážní otvor pro stěnu.
 • Bezpečně upevněte zvlnění na kapuci a upevněte ji svorkou. Na tomto místě není nutné mazání spojů tmelem.
 • V případě, že přímo připojujete digestoř, jednoduše připojte vzduchové potrubí k ventilačnímu hřídeli. Chcete-li je pohodlně připojit, použijte speciální mřížku s kulatým otvorem, který je na fotografii zobrazen. Vlnění pro větrání
 • Při použití potrubí z PVC je instalace podobná: jednoduše připojte trubky k rohům a proveďte je před větráním.

Příslušenství pro plastové kanály

Poradenství! Při instalaci ventilace zkuste minimalizovat počet ohybů v potrubí tak, aby proud vzduchu zůstal dostatečně dobrý. Při každém otočení se výkon ztrácí asi o 10%.

 • Daleko od všech nad sporáky jsou nástěnné skříně, kvůli strachu z jejich rychlého poškození parou a vysokou vlhkostí. Zvláště jsou stěnové skříně obvykle úzké, což vám nedovoluje upevnit široké kryty uvnitř. Pokud není k dispozici žádné zabudované uchycení, pak je pro tento účel připevněn rámeček ve tvaru U z rohů na hmoždinkách. Toto upevnění působí jako opora pro tělo.
 • A jak nainstalovat kuchyňskou kapuci, pokud nepracuje s obvyklými hmoždinkami na zeď? Takové problémy se často vyskytují u vlastníků plynových sporáků, když potrubí narušuje normální upevnění.
 • V takovém případě si můžete koupit dlouhé šrouby, vodítka, které na jedné straně vypadají jako šroub a na druhé straně mají nit s maticí. Jednoduše je vešroubujte do stěny jako hmoždinky a přiložte tělo kapuce na nezbytný průchod ze zdi.

Montáž kapoty v blízkosti plynového potrubí

Instalace digestoře v kuchyni - video instrukce:

 • A na závěr zůstává pouze připojení digestoře k síti, přes zásuvku nebo trvalé připojení bezpečnostním zařízením. Nezapomeňte nejprve připojit nulování, odvzdušnění ventilátoru odpojí možné napětí z pouzdra.
 • Pokud je vše v pořádku, můžete si uložit ozdobnou čepici a vychutnat si čerstvý vzduch při vaření!
 • Přibližně dvakrát za rok je nutné vyčistit kapuci z hoření, aby nedošlo ke vznícení. Teď už víte, jak můžete kapotu opravit pro kuchyň a můžete ji snadno udělat sami. Zároveň nezapomeňte dodržovat bezpečnostní pravidla pro elektrickou práci, a pokud nejste v nich silní, pozvete si elektrikáře.

  Varianty malby stěn v kuchyni. Stěny pro malování v interiéru. Volba laku pro kuchyň, kterou barvu je lepší lakovat. Technologie malby.

  Jak samostatně sestavovat a připojit sprchu s vysokou paletou v koupelně.

  Návod k instalaci plastových oken (PVC) s videem. Měření, demontáž, instalace vlastních rukou podle GOST. Jak správně upevnit odtok vody a okenní parapety.

  RemBoo »Oprava a návrh kuchyně v bytě» Instalace digestoře v kuchyni s vlastními rukama: jak bezpečně jej připojit a zajistit

  Mám stěny ze sádrokartonu gazoblokov a mezi sádrovou a plynovou blokovou vzdáleností 15-20 cm, protože uvnitř dolů z bavlněné vlny a kapuce koupila zeď, kterou potřebujete koupit, prosím, řekněte mi

  Od co dáte pramen?

  Snažte se dostat z jakéhokoli rozprašovače nebo z tekutého mýdla, tam jsou malé prameny.

  Sekce "Větrání v bytě" vypráví o krabici s klapkovým ventilem vyrobeným ručně. Jsou-li podobné tovární výrobky, kde je možné je koupit, nebo kdo by to mohl udělat?

  Ano, samozřejmě, existují výrobky, podívejte se na «antivozvratny ventil.“ Aby byl takový systém může být snadno vlastních rukou, s ventilem spojující odpaliště ke zvlnění (viz. Foto), vše lze zakoupit v každém železářství. Spoje utěsnit, potřený tukem ventil pro snadné otevírání tahem.

  Jak se připojit digestoř do kuchyně

  Kuchyně - je nejdůležitější místnost v každém bytě nebo venkovský dům, hosteska zde denní bázi nějakou dobu, a všichni členové rodiny jsou určitě tu nejméně dvakrát za den. V této malé ale útulné místnosti, neustále vznáší lahodných příchutích domácí koláče a vařené jídlo. Na různé pachy se nerozšířila do celého bytu, musíte provést správné připojení odsavače par.

  Než půjdete do specializovaného obchodu na nákup by měl být projednán se všemi domácnosti Typ kapuce, takže nemusíte mít neshody.

  Před nákupem, provést potřebné výpočty, jakou moc budete potřebovat kapuce v závislosti na zdvihovým objemem válců do kuchyně.

  Výrobci spotřebičů začal vyrábět různé výfukové systémy, které jsou nejen rozdíly v instalaci, ale fungují jinak.

  1. stěna Volba - velký výběr designu karoserie, vyzvednout sluchátka bude snadné. Montáž se provádí přes desky na sousedící stěnu.
  2. rohový - jsou považovány za ideální řešení pro malé kuchyni, kde každý centimetr silnice, instalace se provádí na stěně v rohu.
  3. suspenduje typ - jsou ploché, zavěšena nad kamny pod horní skříňky, perfektně hodí do interiéru.
  4. vestavěný typ - instalované uvnitř náhlavní soupravy.
  5. ostrovní - univerzální typ digestoře se používají ve velkých místnostech, kde je sporák a řezací stůl stojící uprostřed kuchyně.

  Jste si vybrali a zakoupili možnost, kterou považujete za nejlepší. Nyní je přirozeně vyvstává otázka: jak se připojit digestoř do kuchyně všechno správně pracovat s prováděním požadovaných opatření v oblasti zdraví a bezpečnosti při práci.

  Nejprve zkontrolujte, zda je v bytě průprava. Pokud bydlíte v domě s vestavěným elektrickým sporákem, tato otázka již není - Grounding provedeno v průběhu výstavby. Pokud neexistuje nebojte se, existuje spousta možností, jak strávit uzemnění moderních městských bytů, jaké podmínky jsou potřeba pro to. Bude to jednodušší pro ty, kteří mají svůj vlastní domov. Další informace o těchto metodách viz článek o uzemnění.

  Neměli bychom zapomenout single zásuvka pro kreslení, který je nastaven na úrovni kapotou systému, nebo o něco vyšší: tímto způsobem se provádí připojení k elektrické síti bytu či rodinného domu.

  Budete potřebovat pouze obecné znalosti o principu fungování podobných systémů adekvátně vypořádat s instalací. Na internetu najdete podrobnou videa, která vám pomohou pochopit nuance tohoto procesu.

  Při stavbě jakéhokoli bydlení vhodné pro bydlení, stanoví ventilačním systémem. Nebo při volání pána, aby připojení kapuce v kuchyni, to je v každém případě rozbité. Za účelem snížení škod na minimum, se doporučuje instalovat přídavný box ventilem.

  Princip funkce takového ventilu je velmi jednoduchý: odsávání je uzavřena, a vzduch proudí ven vlivem gravitace, když je jídlo připravené a aktivované extrakt, tlaku vzduchu ventil silou od dmychadla překrývá přirozené větrací otvory. Hlavní výhodou tohoto systému - zpět návrh zcela chybí.

  Staré budovy jsou vybaveny zastaralou přirozeného ventilačního systému, takže před provedením připojení k domácí digestoří v kuchyni, budete muset najmout specialistu. Jen on může říci, jaký druh energie je třeba model.

  Mnoho uživatelů dospěl k závěru o samotné ulici: vyvrtat vnější stěna je odstraněna a všechny pachy v soukromém okně s záruku ve výši 100%.

  Práce by měly začít, když veškerý nábytek v místnosti je již na určitém místě, zvláště když je kresba schéma zapojení vestavěnou kuchyní.

  Bez ohledu na typ extraktoru se nachází nad povrchem desky ve výšce nejméně 60 cm, a konečná výška závisí na růstu hostesky, to bylo vhodné připravit a nemá bang hlavu na ostré hraně deštníku. To znamená, budete v souladu se všemi základními požadavky na bezpečnost.

  Jednoduchý model kapuce lze nastavit nezávisle na sobě, že nevyžaduje speciální dovednosti - musí být schopen používat standardní sadu nástrojů, které mají touhu dělat všechno na svědomí, s vynikající kvalitou.

  Budeme uvažovat jednoduchou montáž výfukového systému k tělu stěně místnosti:

  1. Fixovány ve tvaru písmene U hmoždinky z rohů rámu - to bude oporou pro celé tělo.
  2. Máte-li v rozporu s plynovody, pak vezmeme speciální dlouhé šrouby v podobě hřeby - na jedné straně to vypadá jako normální šroub, a druhý má závit pod maticí. Nejprve zašroubovat je jako šrouby a umístěte tělo výfukového systému na ořechy - jako výsledek, vytahovač Bude bránit ze stěny v požadované vzdálenosti.

  1. Na krku kapuce kotvení svraštění pomocí speciální svěrky.
  2. Připojení návrh k moci v domácnosti, pomocí speciální odtokové.
  3. Máme zkontrolovat funkčnost celého systému. Pokud vše funguje správně, spojíme speciální vlnitého rošt z plastu, který je zdobený vstupní větrací šachtu. Umístěte nátěru se sloučeninou tmel, aby nedocházelo ke ztrátám v systému.

  Upevnění na vlnité mřížky

  Při instalaci kohouty extrahovat hůl jednoduché pravidlo - čím menší je potrubní ohyby, tím lepší trakci. Každé kolo snižuje účinnost o 10%.

  filtry systému je nutné pravidelně čištěny a ložiska ventilátorů mazaný. Jak často jste se naučil od návodu k obsluze.

  V případě, že dům má půdu, stačí nastavit zásuvku pro připojení digestoře k elektrické energie. Zde je třeba si uvědomit, že to musí být umístěny na zastřešující systém, který kontaminace nespadá na těle.

  Když země není k dispozici, je nutné provádět samostatný řádek z případu přenosu. No, jestli to je na zdi v chodbě - stačí jen vyvrtat do zdi přinést dráty a opravit zásuvku na správném místě.

  Pokud razdatka je daleko, důkladné práce přichází: Stroebe stěny, položit vodič připojený k elektrickému panelu. A to je samostatný rozhovor.

  Jak nainstalovat zásuvek pro připojení všech spotřebičů v moderní kuchyni, je znázorněno na obrázku.

  svraštění, ačkoli mnoho z domácích mistrů se jí věřit, je mnohem lepší v úloze než plastových trubek kruhového nebo čtvercového průřezu. Instalace je mnohem levnější, ztráta účinnosti je málo, ale ne tak na trubkách dýchacích cest. Při instalaci je roztažen co nejvíce, což snižuje hladinu hluku.

  Čisté a vlnité plastové potrubí by měla být 2 krát do roka, takže nejsou moc kované konkrétní úspory.

  Neváhejte se poradit s pánem před instalací výfukový systém. Skvělá volba, pokud váš přítel již potýkají s problémem instalace - Zavolej mu asistent, na konci všech prací nebudete litovat.

  Při instalaci každé důležitou etapu: jeden má jen málo udělat chybu ve vodorovné instalace digestoře, a to bude nevyhnutelně vytvářet problémy v budoucnosti, jsou nyní neviditelné. způsobené trochu tmel zůstala mezera, která je neviditelná, ale po čase to bude mít vliv na účinnost zařízení. Poměrně často dělají takové chyby, a to i profesionální stavitelé:

  1. Větrací šachty stěnami trubky, a je přímo připojen výfukový systém, ve kterém je zpětný ventil. Je-li odsavač par nefunguje, není větrání místnosti, protože ventil uzavírá trubku, v případě, že ventilátor nefunguje.
  2. Při instalaci trubky používané o průměru 100 mm, a to nestačí - je nutné použít trubku s průměr ne menší než 125 mm. Pak se po dobu jedné hodiny z kuchyně, aby do objemu vzduchu 350 m3 / h, odstranění nečistot.

  Odstranění této závady mohou být nezávisle rozšířena vstup do větrací šachty, instalovat speciální mřížku s kruhovým vstupem pro výfukové systémy.

  Po tom všem práci ven z místnosti zmizí ucpání, hluk, že odtahový ventilátor - na aktualizované kuchyně může pohodlně pít čaj s přáteli.

  Ratingu deset nejlepších modelů digestoří do kuchyně v roce 2017, uznal uživateli nejvyšší kvality a funkčnosti. Popis hlavních charakteristik, výhody a nevýhody, cenovém rozpětí.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 2 = 1